SiteGround ülevaade

SiteGround peetakse üheks parimaks veebimajutusettevõtteks. Aga noh, kas nad tõesti võivad olla SEDA hea? Tõsiselt! Noh, see on täpselt see SiteGround ülevaade eesmärk on välja selgitada.


Minge saidile SiteGround.com

Tunnistan, et olin alguses pisut skeptiline, kuid see muutus kiiresti. Tegelikult nii palju, et kolisin selle saidi nende GrowBig GoGeek plaani järgi nende juurde.

TL; DR: SiteGround on seadnud uue tööstandardi, kui tegemist on suure jõudlusega veebimajutuse ja WordPressi hostimisteenustega. Ehkki konkurendid nagu Bluehost saavad nad hinna ja lisaboonuste eest peksa, läheb SiteGround jõudluse ja põhiliste hostimisfunktsioonide osas palju paremini. Kui saidi kiirus ja turvalisus on teile olulisemad, peaksite maksma natuke rohkem ja kasutama saiti SiteGround.

Tänu pühendumusele tööajale, kiirusele, turvalisusele ja tugiteenustele – see on tõesti parem veebi praegu! Ja ma pole ainus, kes ❤️ neid.

SiteGround on # 1 veebimajutuse lemmik paljudes küsitlustes / küsitlustes Facebook:

facebooki uuringudVaata Facebookis küsitlusi:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook.com/groups/ wostimine / püsilink / 1327545844043799 /

Nende kiirustehnoloogia on peamine, mis inimestele kõige rohkem meeldib. Samuti saavad nad positiivset tagasisidet ja hinnanguid Twitter:

saidiplaani hinnangud twitterisÜlimalt positiivsed arvustused Twitteris

Selles SiteGroundi ülevaates vaatlen SiteGroundi kõige olulisemaid omadusi, millised on nende hinnakujundusplaanid, ja kõnnin plusse ja miinuseid (kuna need pole 100% täiuslikud), et aidata teil enne allkirjastamist meelt lahutada. kuni saidi SiteGround oma veebisaidi, ajaveebi või veebipoe jaoks.

Seda saiti haldab SiteGround ja viimase paari kuu jooksul olen jälginud ja analüüsinud tööaeg, kiirus ja üldine jõudlus et näha, kui hästi minu sait nendega töötab. Olen isegi WordPressi vaiketeema abil üles seadnud testisaidi. Võite hüpata otse .

Andke mulle vaid kümme minutit oma ajast ja ma annan teile kõik teadmiskohustuslikud faktid ning vastan küsimustele nagu.

 • Kui palju maksab hostimine?
 • Mis vahe on StartUpil, GrowBigil? & GoGeek?
 • Kas ma pean valima serveri asukoha?
 • Mis on nende kasutamise plussid ja miinused?
 • Milline on WordPressi saitide jaoks parim plaan?
 • Kas nad teevad minu saidi automaatseid varukoopiaid??
 • Mida nad teevad minu veebisaidi kiirendamiseks?
 • Kas see on kaasas SSD-ga? Aga CDN & SSL?
 • Kas nad aitavad minu veebisaidi neile üle anda?
 • Milline on nende WordPressi pistikprogramm SuperCacher?

Kui olete selle lugemise lõpetanud, saate teada, kas see on teie jaoks õige (või vale) veebimajutusteenus.

SiteGround pakub suurepärast majutust, mis on pakitud lisafunktsioonidest ja need pole tavaliselt kõige odavamad veebimajutajad.

Sellegipoolest on nende hinnad praegu ühed odavaimad ettevõttes (alates 3,95 dollarist kuus, alla 11,95 dollarist kuus).

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult 3,95 dollarit kuus (alla 11,95 dollarit kuus).

Contents

See SiteGround ülevaade hõlmab:

1. Põhijooned

Siin käsitletakse ja seda, millised SG veebimajutusteenused kaasnevad.

2. Plusside loetelu & miinused

Siin asun üksikasjalikumalt ja vaatlen, mida (või hüppan otse või.

3. Hostimisplaanid & hinnad

Siin ma kaan ja millised omadused on igal plaanil.

4. Kas ma soovitan SiteGroundi??

Siin on minu koht, kus ma ütlen teile, kas soovitan neid või kui teil on parem konkurendiga registreeruda.

Kui loote veebisaiti, eriti seda, mis toimib sissetulekuallikana, peate teadma, et võite loota oma hostile, et pakkuda suurepäraseid teenuseid ja tuge.

Kui teie veebisait on maas või kui sellel on tehnilisi tõrkeid, mis mõjutavad kasutajate kogemusi, kaotate lõpuks raha. Mis pole Bueno!

Räägime siis SiteGroundist. Mis teeb nad eriliseks? Miks nii paljud inimesed nende üle rabelevad?

#Huvitav fakt

WordPress Hosting on suletud Facebooki grupp, kus on peaaegu 7000 liiget ja mis on pühendatud ainult WordPressi hostimisele.

Igal aastal palutakse liikmetel hääletada oma lemmikveebi poolt. Kas võite arvata, milline WordPressi veebimajutaja sai kõige rohkem hääli?

Täpselt nii. SiteGround on hääletatud WordPressi hostiks nr 1 nüüd kaks aastat järjest (2017. aasta küsitlus nr 1 ja 2016. aasta küsitlus number 1)

facebooki küsitlusWPhostingu Facebooki grupp

See SiteGround ülevaade (värskendus 2020) arutab SG peamisi funktsioone ja räägib sellest, miks peaksite kaaluma selle kasutamist oma hostimisvajaduste jaoks.

Enne kui ma siin ülevaate juurde asun, annan teile kiire kokkuvõtte selle kohta, mis on SiteGround ja mida nad pakuvad.

Kohta SiteGround

 • SiteGround asutati aastal 2003 2004 ja selle peakorter asub Sofia, Bulgaaria.
 • Nad pakuvad mitmesuguseid hostimisteenuseid; alates jagatud hostimine, pilvemajutus, WordPressi hostimine, VPS, edasimüüjate hostimine, kuni pühendatud serverid ja ettevõtete hostimine.
 • Kõik plaanid on kaasas hallatud WordPressi hostimine.
 • On WordPress.org’i ametlik partner
 • Tasuta SSD draivid lisage kõik jagatud hostimiskavad.
 • Serverite toiteallikaks on Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 ja NGINX + vahemällu salvestamine
 • Kõik kliendid saavad tasuta SSL-sertifikaat (Krüpteerime) ja CloudFlare CDN.
 • Seal on 30-päevane raha tagasi garantii.
 • Ametlik veebisait: www.siteground.com

Nüüd sukeldugem ülevaatesse ..

Põhijooned

Neil on palju suurepäraseid omadusi, kuid seal on neli peamist funktsiooni, mis eristavad neid teistest seal pakutavatest veebimajutajatest.

See aitab selgitada, miks SiteGroundit soovitavad WordPress, Joomla ja Drupal, ja miks ta saab nii entusiastlikku kasutajatuge ja suurepäraseid klientide ülevaateid.

soovitavad wordpress, joomla ja drupalWordPressi, Joomla ja Drupali soovitatav veebimajutaja

Serveri kiirus

Veebisaidi kasutajasõbralikuks muutmisel on üks olulisemaid küsimusi kiirus.

Kui ma selle saidi nende juurde kolisin, oli mul kohe palju kiirem laadimisveebisait.

Selle testimiseks kasutasin Byte Check – tööriista, mis mõõdab aega esimese baitini (TTFB). Teisisõnu, see mõõdab veebiserveri reageerimisvõimet.

Tulemused olid hämmastavad. Tegelikult läks minu kodulehe aeg esimese baidini 2,3 sekundist kuni 0,2 sekundini kord vahetasin.

bytecheck test enne ja pärast

GTmetrixit kasutades läks minu kodulehe laadimise aeg 6,9 sekundist 1,6 sekundini pärast oma saidi kolimist. See on 5,3 sekundit kiirem laadimisaeg!

gtmetrix enne ja pärast

Minu kodulehe laadimiskiirus Pingdomi abil läks alates 4,96 sekundist kuni 581 millisekundini pärast seda, kui ma üle kolisin. See on päris hämmastav!

pingdom enne ja pärast

Aeglaselt laadivad saidid ei tõuse tõenäoliselt ühegi niši tippu.

serveri kiirus

Miks? Sest veebikasutajad on kurikuulsalt kannatamatud. Tegelikult näitavad uuringud, et kui lehte pole kolme sekundiga laaditud, siis navigeerivad kasutajad tõenäoliselt midagi kiiremini otsides – ja mida kauem oodata, seda rohkem inimesi kaotate.

Selle tulemusel võtab SiteGround saidi kiirust tõsiselt. Ja nende asjatundlikud arendajad töötavad alati uue tehnoloogia kallal, et aidata saidi laadimisaega parandada – ja see näitab.

kiirustehnoloogia

Siin on mõned konkreetsed tehnoloogiad, mida nad kasutavad oma klientidele kiire laadimisaja tagamiseks:

 • SiteGroundi infrastruktuuri toiteallikaks on Google’i pilv koos SSD-püsitalletuse ja ülikiire võrguga.
 • Solid State Drives (SSD) on kuni tuhat korda kiiremad kui tavalised ajamid. Kõik andmebaasid ja saidid, mida hostib SiteGround, kasutavad SSD-sid salvestuseks.
 • NGINX veebiserveri tehnoloogia aitab kiirendada teie veebisaidi staatilise sisu laadimist. Kõigil SG klientide saitidel on NGINX-i veebiserveri tehnoloogia eelised.
 • Veebi vahemällu salvestamine mängib võtmerolli oma veebisaidilt dünaamilise sisu laadimisel. Nad on ehitanud oma vahemälumehhanismi, SuperCacher, mis tugineb NGINX pöördproksile. Tulemuseks on dünaamilise sisu kiirem laadimine ja parem veebisaidi kiiruse optimeerimine.
 • Tasuta Sisu edastamise võrk (CDN) ja HTTP / 2 ja PHP7 lubatud serverid aitavad kiirendada laadimisaegu kogu maailmas, muutes teie sisu juurdepääsetavamaks.
 • Oli esimene veebimajutaja, kes väljastas PHP 7.3 (24. oktoober 2018)

Lisaks kõigele ülaltoodule teevad nad oma tehnoloogiaga regulaarselt värskendusi, tagamaks, et nende võõrustatavad saidid ei jää maha, kuna nad pole tehnoloogiliste muudatustega kursis. Tulemuseks on kiireim võimalik laadimisaeg.

Turvalisus

Näib, et vaevalt möödub päev ilma uudisteta mõne uue veebipõhise turvarikkumise kohta. Ohvriks on langenud üksikisikud, ettevõtted ja isegi valitsusasutused.

Tõde on see, et turvalisus on suureks mureks kõigile, kes omavad veebisaiti.

turvaelemendid

SiteGround pakub kõige usaldusväärsemat saadaolevat turvalisust. Oma saidi turvalisuse tagamiseks peate siiski andma oma osa, kuid siin on mõned neist turvaelemendid, mis muudavad need ainulaadseks.

 • Saidi isoleerimine tagab, et teie saidile ei avaldata negatiivset mõju, kui teie serveris on rikutud mõnda muud saiti. Mõelge sellele nagu hostimise tulemüür, mis kaitseb teie saiti häkkerite eest.
 • Kõik nende serverid toetavad HTTP / 2 tehnoloogia, mis on kõige turvalisem valik. Paljud veebimajutajad on selles valdkonnas maha jäänud, kuid mitte SG.
 • Kõigist nende klientidest saab kasu veebirakenduse tulemüür (WAF), mis kaitseb turvarikkumiste eest ja mida ajakohastatakse regulaarselt.
 • Ennetavad plaastrid saadetakse uutele ohtudele ilmnedes kõigile klientidele.

Samuti jooksevad nad regulaarselt viiruste ja pahavara skannimine oma saidil ja saatke tulemustest teatamiseks aruandeid, nii et teate alati, mis teie veebisaidil toimub. See on üks neist asjadest, mida kasutajad oma veebimajutusteenuse juures armastavad.

Aastal 2018 oli SiteGround äärmiselt edukas klientide saitide turvalise hoidmisel. Nad reageerisid eelmise aastaga võrreldes 3 korda rohkem ohtudele. Statistiliselt:

 • Kirjutas 250 uut kohandatud tulemüürireeglit
 • Lisatud 125 livepatchi kerneli moodulit
 • Leevendatud 186 DDOS-i rünnakut
 • Peatas 7 miljonit julma jõu rünnakut
 • Peatatud 160 miljoni halva boti taotlus kliendi saitidele
 • iga päev nende anti-bot AI lahusega

Klienditugi

Majutusteenusel võib olla kaasaegne tehnoloogia ja hea turvalisus, kuid enamiku inimeste jaoks on kõige olulisem see, mis juhtub siis, kui asjad valesti lähevad..

kliendi piiksatus

SG on ettevõte, mis on uhke klientide toetamise üle. Nad seavad klienditeeninduse prioriteediks ja see näitab nende ülevaates ja klientide lojaalsust.

Klienditugi

Fakt on see, et nende reageerimisajad jätavad konkurendid porisse.

Nende lähima konkurendi toetuspileti keskmine reageerimisaeg on 44 minutit – kuid SiteGroundi reageerimisaeg on kõigest kaheksa minutit.

Nad pakuvad tuge saamiseks kolme viisi:

 • Reaalajas vestluse süsteem saab teile kohese vastuse ja on saadaval 24 tundi ööpäevas
 • Samuti on telefonitoe töötajad ööpäevaringselt ja nad saavad teile kohese vastuse
 • Pileti esitamisel saate vastuse vähem kui 10 minutiga – ja kui olete maksnud ühe nende prioriteetse teenuse eest, on see reageerimise aeg veelgi lühem.

Selle asemel, et oodata tundide (või isegi päevade) möödumist oma saidi kohta abi saamiseks, võite loota sellele veebimajutajale, et saaksite teile õigeaegse vastuse. Muidugi tähendab see, et saate samu suurepäraseid teenuseid oma saidi kasutajatele edasi anda.

SiteGround WordPressi hostimine

Nagu varem mainitud, on WordPress maailmas kõige populaarsem CMS. Lisaks sellele, et see töötab vaid alla 30% 33% kõigist Interneti saitidest, vastutab ta ka kogu maailmas veebi sisu edastamise eest kuni 60%.

automaatne WordPressi installimine

Sellepärast saidiga SiteGround saate hallatud WordPressi hostimine kõigi hostimiskavade ja paljude suurepäraste võimalustega:

saidiplatsi hallatavad WordPressi hostimise tööriistad

Siin on mõned selle parimatest WordPressiga seotud funktsioonidest:

 • Kõigi plaanide juurde kuulub täielikult hallatav WordPressi hostimine.
 • Regulaarsed, automaatsed WordPressi värskendused tagavad, et teil on alati WordPressi uusim versioon. See valik on kaasatud kõigisse plaanidesse.

hallatav WordPressi hostimine

 • Kõigis plaanides on saadaval ka installitud WordPressi pistikprogrammide automaatsed värskendused.
 • Meeskond hoiab WordPressi haavatavusi silma peal ja kirjutab tulemüüri WAF-i värskendusi, et teid nende eest kaitsta.
 • Nende ülaltoodud kiirustehnoloogiad on suunatud WordPressi saitide võimalikult kiire laadimise abistamisele.

Samuti saate kasutada nende eksklusiivset pistikprogrammi SuperCacher, mis on sisseehitatud vahemälupistik, mis suurendab teie saidi käitamiste arvu. See tähendab, et teie sait laadib kiiremini isegi siis, kui teile lisandub ootamatu saidiliiklus.

saidiplaani superarvuti

Pidage meeles, et StartUp-kava tuleb ainult staatilise vahemäluga ja et nii staatiline, dünaamiline kui ka Memcache-vahemälu.

Siin on erinevuste selgitus.

Kuigi WordPress on nende peamine fookus – mis on mõistlik, arvestades WordPressi domineerimist turul -, on nad ühtlasi soovitatav partner nii Joomla kui ka Drupali sisuhaldussüsteemidele..

Ülaltoodud funktsioonid muudavad need nii eraisikute kui ka ettevõtete lemmikuks, kes soovivad 99,99% tööaja tagamist, kiiret saidi laadimist, tipptasemel turvalisust ja tipptasemel klienditeenindust.

Laadimisaeg & Uptime Test

Viimase paari kuu jooksul olen jälgis ja analüüsis tööaega, kiirust ja üldist jõudlust minu testimispaigast, mida majutatakse SG-l.

Minu katsesaidi keskmine tööaeg on olnud 99,99%, mis on 0,2% parem kui 99,79% -line tööstusstandard, mida nad klientidele lubavad, ja lehe keskmine laadimisaeg on tublisti alla ühe sekundi.

 • Jaanuari 2018 keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 750 ms
 • 2018. aasta veebruari keskmine tööaeg: 99,99% – lehe keskmine laadimisaeg: 730 ms
 • 2018. aasta märtsi keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 760 ms
 • Aprill 2018 keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 720 ms
 • 2018. aasta mai keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 700 ms
 • Juuni 2018 keskmine tööaeg: 99,99% – lehe keskmine laadimisaeg: 790 ms
 • Juuli 2018 keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 705 ms
 • 2018. aasta augusti keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 815 ms
 • 2018. aasta septembri keskmine tööaeg: 99% – lehe keskmine laadimisaeg: 700 ms
 • 2018. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 780 ms
 • 2018. aasta novembri keskmine tööaeg: 99,95% – lehe keskmine laadimisaeg: 830 ms
 • Detsember 2018 keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 790 ms
 • Jaanuari 2019 keskmine tööaeg: 100% – lehe keskmine laadimisaeg: 720 ms

SiteGround plussid ja miinused

Funktsioonid, mida nad pakuvad oma veebimajutusklientidele, on muljetavaldavad, kuid nende teenuse tehniliste aspektide katmine ei anna teile tegelikult ettekujutust, mida SiteGround’i valimine teie jaoks praktikas teha saab..

Seda silmas pidades vaatame lähemalt selle hostiettevõtte kasutamise reaalaine plusse ja miinuseid. Nagu näete, on plusse kui miinuseid palju rohkem – mis pole nende üllatava pühendumuse korral üllatav.

SiteGround plussid

Veebisaidi SiteGround kasutamise plussid on vaieldamatud. See on ettevõte, kes on uhke oma suurepärase teeninduse üle – ja see näitab.

SiteGround Uptime garantii

Kui olete kulutanud aega veebihosti ostmiseks, olete tuttav tööaja olulisusega. Hostiettevõtte uptime protsent näitab teile, kui sageli võite keskmiselt oodata, et teie veebisait on allapoole või pole saadaval.

uptime

Ükski hostimisteenus ei saa 100% -list tööaega nõuda, kuna mängus on liiga palju muutujaid, et olla kindel, et seisakuid ei esine kunagi. Kuid siiski garantii 99,99% tööaeg.

See on muljetavaldav mis tahes standardi järgi ja nad peavad sellega hakkama. Nad kasutavad jälgimistarkvara, mis teavitab neid viivituse ilmnemisest ja töötab probleemide kiireks lahendamiseks.

Selle perspektiivi silmas pidades tähendab 99,99% tööaeg, et teie sait võib kuuekuulise perioodi jooksul olla pisut üle nelja tunni..

Nende uptime protsent on tõeliselt muljetavaldav. Nende keskmine tööaeg on 99,99% ja 2017. aasta aprillis nende veebisaiti vaadates selgus:

 • Kuu keskmine kasutustase viimase 30 päeva jooksul on 99,999%
 • Aastane keskmine tööaeg 99996% viimase 365 päeva jooksul

Praktiliselt ei pea nende kliendid peaaegu kunagi muretsema, et nende veebisaidid pole saadaval.

SiteGroundi laadimisajad

Ma juba rääkisin kiirustehnoloogiast, mida nad kasutavad WordPressi saitide laadimisaegade minimeerimiseks, kuid mida see praktiliselt tähendab?

piiksuma

Varem mainisin, et enamik Interneti-kasutajaid annab saidile laadimiseks kolm sekundit, enne kui nad kaaluvad navigeerimist. See ei ole palju aega, nii et kui soovite oma saidi külastajatest kinni hoida, peavad teie laadimisajad olema väga kiired.

laadimisaeg ja serveri jõudlus

SiteGroundis hostitavate saitide keskmine laadimisaeg on 1,3 sekundit lehe kohta. See on väga kiire ja räägib ettevõtte kasutatava kiirustehnoloogia tõhususest.

SiteGround Serveri reageerimise ajad

Teine selge eelis on see, et sellel on väga kiire serveri reageerimise aeg. Serveri reageerimisaeg näitab, kui kaua kulub serveril kõigi teie veebisaidi elementide edastamiseks kasutaja brauserisse.

SiteGround on serveri erakordselt kiire reageerimise aeg, keskmiselt kuue kuu jooksul umbes 190 millisekundit. See tähendab, et sõltumata teie andmete säilitamise kohast, saab teie saidi teavet – nii staatilisi kui ka dünaamilisi andmeid – kasutaja brauserisse edastada peaaegu kohe..

Miks see oluline on? Jällegi on see seotud kasutajakogemusega. Soovite, et teie saiti külastavatel inimestel oleks võimalikult vähe aega, et kaaluda eemal liikumist. Kui teie server reageerib väga kiiresti, nagu ka nende serverid, jäävad teie kasutajad tõenäoliselt teie saidile.

Mitu andmekeskust

Osaliselt seetõttu, et nende serveri reageerimisajad on nii kiired, on see, et nad pakuvad oma klientidele juurdepääsu mitu andmekeskust mis asuvad strateegilistes kohtades üle maailma.

Registreerumisel antakse teile võimalus valida oma eelistatud serveri asukoht.

andmekeskused

Kui andmete edastamise kiirus tervikuna on aastatega märkimisväärselt kiirenenud, võib kasutaja ja serveri vaheline füüsiline vahemaa mõjutada laadimisaegu.

Selle probleemi lahendamiseks on neil andmekeskused:

 • Amsterdam
 • Chicago
 • London
 • Milano
 • Singapur

Hostimisteenuste registreerumisel on teil võimalus valida, kus soovite oma andmeid säilitada.

Igapäevased tasuta varukoopiad

Teate, kui oluline see on varundage oma veebisaidi andmed. Kui te seda ei tee, siis võite kaotada nii staatilisi kui ka dünaamilisi andmeid, millest mõned võivad olla asendamatud.

turvalisus

Kui seadistate oma saidi SG-ga, peate veenduma, et teil on olemas regulaarne varusüsteem, juhuks kui teie saidiga juhtub midagi. Kuid juhul, kui teie varundamine ebaõnnestub, nad on teid katnud.

Nad esinevad igapäevased varukoopiad kõigi nende klientide veebisaitidelt, nii et kui teie varundamine ebaõnnestub või peate mingil põhjusel oma andmed tagasi nõudma, võite võtta ühendust klienditeenindusega ja hankida vajaliku.

Sa saad iga päev tasuta varukoopiad (ainult üks varukoopia päevas teie veebisaidil) ja a veebisaidi varundamine ja taastamine teenus (kui registreerute.

varufunktsioonid

Varunduste majutamine on nagu veebisaidikindlustus. Kasutaja vead, häkked, kustutatud failid või veebisaidi värskendused on valesti läinud – kõik saab koheselt lahendada varundamise abil.

 • Vaadake ja hallake varukoopiaid hõlpsalt, kasutades nende hõlpsalt kasutatavat ühe klõpsuga varundustööriista
 • Looge ja taastage veebisaidi varukoopiaid ühe klõpsuga kiiresti ja hõlpsalt
 • Vältige veebisaidivigade tõttu andmete kadumist
 • Katsetage veebisaidi värskendustega, mille saate kiiresti tagasi võtta

Klõpsake cpanelis varukoopia taastamise tööriista 1 klõpsuga

Saate ise varukoopiaid kohe luua ja taastada, kasutades hõlpsasti kasutatavas cPanelis ühe klõpsuga varundamise taastamise tööriista.

Läbipaistvus

On loomulik, kui soovite, et teie ostetud ettevõtted oleksid läbipaistvad selle kohta, mida nad teevad ja kuidas nad seda teevad. See on eriti oluline siis, kui usaldate mõnda ettevõtet, kellel on kogu teie veebisaidi sisu.

Neil on suurem osa läbipaistvusest. Kui külastate nende saiti, näete, et nad kuvavad mõlemad oma igakuine uptime protsent ja nende aastane uptime protsent nii et näete, kuidas nende saidid toimivad.

Samuti pakuvad nad tasuta Kõigi nende andmekeskuste IP-aadressid. Miks see oluline on? Kuna see võimaldab teil testida oma saidi laadimiskiirust kõigist andmekeskustest, nii et saate valida sellise, mis pakub teie saidi külastajatele parimat kasutuskogemust.

plaanid ja hinnad

Samuti on nad väga ausad selle kohta, mis on hõlmatud iga nende kavaga. Mõned kõrgema hinnaga plaanid kasutavad väikesemahulisi servereid, et tagada kiiremad laadimisajad. SiteGroundi abil saate alati teada, mida saate oma raha eest.

Globaalne ulatus

Tervikuna on hostimistööstus väga Ameerika Ühendriikide keskne ja see võib osutuda probleemiks teistes riikides elavatele inimestele.

SiteGround on asub Bulgaarias kuid neil on globaalne vaade, mis muudab nad ettevõtetele ja üksikisikutele kogu maailmas väga kättesaadavaks.

Alustuseks aktsepteerivad nad mitut valuutat, sealhulgas:

 • USA dollarit
 • Suurbritannia nael
 • Eurot
 • Austraalia dollareid

Neil on ka a spetsiaalne hispaaniakeelne leht ja tasuta telefoninumbrid erinevates kohtades. Nad pakuvad ka riigipõhiseid domeeninimesid, mis teeb kohalikel ettevõtetel hõlpsaks valida nende riigile omaseid domeeninimesid. (FYI, nad ei paku registreerumisel enam tasuta domeeninime.)

Kaasaegne turvalisus

Me rääkisime varem saidi turvalisusest ja üks nende saidi hostimiseks valimise suurimaid eeliseid on see, et teil on meelerahu, kui teate, et teie saiti kaitseb mõned parimatest saadaolevatest turvatööriistadest.

turvalisus

Lisaks juba mainitud sisseehitatud turvafunktsioonidele saate hankida ka muid turvafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie andmeid – ja teie kasutajaid.

 • Rämpspostivastased tööriistad, sealhulgas SpamAssassin ja SpamExperts, et kaitsta teie saiti rämpsposti eest
 • Võimalus blokeerida teatud IP-aadressid (väga kasulik, kui teid on rünnatud)
 • Tasuta SSL-sertifikaat (saadaval koos teatud plaanidega)
 • HackAlert, 1 dollari suurune lisandmoodul, mis annab teile kohe teada, kui teie sait on rünnaku all
 • Leech Protect – funktsioon, mis võimaldab teie saidi administraatoritel takistada kasutajatel oma parooli või sisselogimisandmeid välja andmast või postitamast
 • Nende tasuta tööriist SiteCheck võimaldab teil oma saiti kiiresti ja hõlpsalt pahavara osas kontrollida, et veenduda külastajate kaitses

Nad võtavad turvalisust tõsiselt ja see on suur eelis, eriti kui teie saidil on pood või kauplus kogub kasutajatelt privaatset teavet.

Kasutajatugi

Kui olete kogenud veebiarendaja, võite avastada, et teil on klienditoe järele vähe vaja. Ülejäänud meist on siiski oluline teada, et me saame abi, kui vajame.

tugi on kiire

tugi lahendab teie probleemi

SiteGroundi klienditugi on tõeliselt võrratu. Nagu varem mainitud, pääsete reaalajas vestlusele või telefonitoele juurde ööpäevaringselt. Teile teatatakse kohe, kui palju kliente on teist ees ja enamasti on ooteajad minimaalsed.

Sama kehtib ka tugipileti sisestamise kohta nende veebisaidi kaudu. Nende klienditeeninduse esindajad on sõbralikud, abivalmid ja kannatlikud, muutes nad eriti heaks valikuks üksikute käte hoidmist vajavatele üksikisikutele ja väikeettevõtetele.

Saidi tasuta migratsioon

Veebisaitide migratsioon on veebihostide vahetamisel suureks probleemiks. Üks paljudest SiteGroundi headest asjadest on nende tasuta veebisaitide ülekandmise teenus.

See teenus ei kehti mitte ainult WordPressi saitidel, vaid ka muudel CMS-platvormidel, nagu Joomla ja Drupal, ning muidugi ka üksikutel ja staatilistel HTML-i veebisaitidel.

Nende edastusteenus sisaldab ühe veebisaidi tasuta ülekandmist (olenemata suurusest), samuti e-kirjade, FTP-kontode ja lisadomeenide ülekandmist (cPaneli hallatavate kontode jaoks).

tasuta saidi ülekandmise teenus

 1. Liituge saidi SiteGround hostimisega
 2. Logige sisse oma kliendipiirkonda
 3. Klõpsake vahekaarti Tugi

veebisaidi ülekandmise teenus

Kerige natuke allapoole jaotiseni „Veebisaidi seadistamise abimees”.

Täitke veebisaidi migratsiooni vorm ja oodake, kuni nad teiega uuesti ühendust saavad. Teid hämmastab teadmine, et teie WordPressi saidi saidile SiteGround teisaldamise protsess on lõpule viidud kõigest 24-48 tunni jooksul.

FYI …

Nad andsid äsja välja uue tööriista, mis võimaldab teil WordPressi saidi hõlpsalt teisaldada kõigilt teistelt hostingu pakkujatelt neile. Nad kutsuvad seda SiteGround Migrator.

saidi migrandi pistikprogramm

Alustades installite lihtsalt oma WordPressi saidile nende uue Migratori pistikprogrammi. Pärast seda teevad nad kogu teie WordPressi saidi automaatselt teie eelnevalt määratud sihtdomeeni ja kausta. Lisateavet selle tööriista kohta leiate siit.

Cloudflare CDN ühe klõpsuga aktiveerimine

Kõigi plaanidega on Cloudflare’i CDN kaasas ja cPanelis saate seda ka teha aktiveerige Cloudflare vaid ühe klõpsuga.

WordPress soovitab nende kiiruse optimeerimise juhendis kasutada CDN-i, näiteks Cloudflare.

Vaid klõpsuga nupul „aktiveeri“ salvestab Cloudflare’i sisuedastusvõrk (CDN) teie veebisaidi sisu vahemällu ja levitab seda mitmetes andmekeskustes üle maailma.

Pilvetuled cPanelis

Järgmisena navigeerite lehele seadete vahekaart ja seadke Cloudflare’i seaded väärtusele agressiivne vahemällu salvestamine, staatiliste ressursside minimeerimine, ja aktiveeri Raudtee Cloudflare’i ja serveri vahelise ühenduse kiirendamiseks. Seda kõike tehes saab teie sait kiirema laadimisaja.

SiteGround miinused

Ükski veebimajutusettevõte pole täiuslik ja enne kui otsustate kasutada saidi SiteGround oma veebimajutajana, tuleb kaaluda mõnda varjukülge..

Andmesalvestuse limiidid

Esimene negatiivne asi on see, et neil on oma saidil talletatavate andmete mahu ülempiir üsna madal.

Nendel piirangutel on kahtlemata head põhjused. Mida rohkem andmeid kliendid jagatud hostiserverites talletavad, seda tõenäolisem on, et nad kogevad aeglast laadimisaega ja serveri reageerimise aega.

Inimestel, kellel on raskeid pilte või videoid pakkuvaid saite, võib nende ladustamise piirangutega olla probleeme. Nende maht võib ulatuda 10 GB-st madalamas otsas kuni 30 GB-ni kõrgemas otsas. See võib olla piisav enamiku tekstipõhiste saitide jaoks.

Ainus lahendus sellele konkreetsele probleemile on anda oma parim hinnang selle kohta, kui palju mäluruumi teie saidi toimimiseks vaja läheb, ja seejärel vaadata, kas üks plaanidest mahutab teie salvestusvajadused.

 • Käivitus: 10 GB salvestusruum (enamiku mitte-CMS / mitte-WordPress-toega saitide puhul okei)
 • GrowBig: 20 GB salvestusruum (sobib WordPressi / Joomla / Drupali juhitud saitide jaoks)
 • GoGeek: 30 GB salvestusruum (sobib nii poodide kui ka WordPressi / Joomla / Drupali juhitud saitide jaoks)

Ressursside ületarbimine

Neil on midagi, mida nad kutsuvad igakuiseks kuutasuks “CPU sekundit konto kohta”. Põhimõtteliselt piirab see seda, kui palju ressursse teie saidil on lubatud kuus kasutada. Võimalik probleem on see, kui ületate seda limiiti regulaarselt, siis võivad nad teie saidi ootele panna järgmise kuuni, kui teie kuutoetus taastub.

ressursikasutus

Nad visandavad oma plaani üksikasjades igakuised ressursilimiidid:

 • StartUp: sobib ~ 10 000 külastust kuus
 • GrowBig: sobib ~ 25 000 külastust kuus
 • GoGeek: sobib ~ 100 000 külastust kuus

Peaksite siiski teadma, et liigkasutamise külmutamine võib GoGeeki plaanis toimuda tunduvalt alla 100 000 külastuse limiidi. Nii et kui teie veebisait meelitab märkimisväärset liiklust, öelge näiteks rohkem kui 3000 külastajat päevas, ei pruugi isegi GoGeeki plaan teie jaoks välja töötada.

Ma väidaksin, et kui teie saidil on tuhandeid külastajaid päevas, siis peaksite ühistest hostimiskavadest täielikult eemale hoidma, kuna teil on parem pilve hostimine või VPS-kava (neil on palju rohkem ressursse).

Plaanid & Hinnad

Nad pakuvad oma jagatud hostimisteenuse jaoks kolme erinevat kava; Startup, GrowBig ja GoGeek.

SiteGround käivitusplaan

saidiplaani käivituskava ülevaade

StartUpi plaan algab kõigest 3,95 dollarist kuus.

 • Ainult host 1 veebisait
 • ~ 10 000 külastust kuus
 • 10 GB veebiruumi
 • Olulised omadused:
 • SSD salvestusruum
 • Tasuta seadistamine & saidi ülekandmine
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 99,9-protsendiline tööaegne garantii
 • Tehniline tugi ööpäevaringselt
 • Piiramatu ribalaius, e-kirjad, andmebaasid
 • Tasuta SSL & HTTP / 2
 • Iga päev tasuta varukoopiaid
 • Tasuta CloudFlare CDN
 • Ainult SuperCacheri staatiline vahemälu
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Joomla tööriistad
 • cPanel & SSH-juurdepääs

StartUp on päris fantastiline algtaseme plaan algajatele, kuid selle kavaga saate hostida ainult ühte veebisaiti.

SiteGround GrowBig kava

saidiplaani kasvuplaani ülevaade

Lisaks tavapärastele funktsioonidele, mis saate StartUp-kavas, pakub GrowBigi plaan teile esmaklassilist WordPressi vahemällu salvestamist, lisatasu tuge, igapäevaseid varukoopiaid ja juurdepääsu premium-saidi varundamise ja taastamise teenusele. Ka teie esimene aasta Wildcard SSL-sertifikaat on tasuta.

GrowBigi plaan algab 5,95 dollarist kuus.

 • Host piiramatu veebisaite
 • ~ 25 000 igakuist külastust
 • 20 GB veebiruumi
 • Kõik hädavajalik + esmaklassilised omadused:
 • SuperCacher dünaamiline & vahemälu vahemällu salvestamine
 • 30 igapäevast varukoopiat
 • Prioriteetne toetus
 • SSD salvestusruum
 • Metamärgi SSL-sertifikaat
 • Varundamine & restaureerimisteenus
 • 2x serveriressursid
 • 2x andmebaasi ressursid
 • 2x e-posti ressursid

GrowBig on plaan, millega soovitan teil registreeruda. Võite hostida mitut veebisaiti ja saate ressursse rohkem kui kaks korda (tulemuseks on veebisaidi kiirem laadimine) kui StartUp-kavas.

GoGeeki plaan SiteGround

saidiplaani gogeek-kava ülevaade

GoGeek-paketi abil saate kõik StartUpi ja GrowBigi plaanide eelised, lisaks geekad funktsioonid ja 4x rohkem ressursse, võrreldes StartUp-i plaaniga.

GoGeeki plaan algab 11,95 dollarist kuus.

 • Host piiramatu veebisaite
 • ~ 100 000 igakuist külastust
 • 30 GB veebiruum
 • Kõik hädavajalik & lisatasu + geeky omadused:
 • SuperCacher dünaamiline & vahemälu vahemällu salvestamine
 • 1-klõps WordPressi lavastusel
 • SG-Git hoidla loomiseks
 • Eelinstalleeritud Git
 • Tasuta PCI vastavus
 • Lisatasu varukoopia & restaureerimisteenus
 • 4x serveriressursid
 • 4x andmebaasi ressursid
 • 4x e-posti ressursid

GoGeek-kava on mõeldud tiheda liiklusega või ressursimahukatele veebisaitidele. Kaasas on 4x kiiremad serverid kui StartUpi hostimisplaanidel.

hostimise hinnad

Hostingplaani võrdlus

Millise plaani peaksin saama? Just selle jaotise eesmärk on aidata teil välja selgitada …

Peamine erinevus plaanide vahel on see, et koos StartUp saate hostida ainult 1 veebisaiti. GrowBig kaasas rohkem serveriressursse (= veebisaidi kiirem laadimine), saate ka prioriteetset tuge, 30 igapäevast varukoopiat (ainult ühe StartUp-iga asemel) ja dünaamilist vahemällu salvestamist (lihtsalt staatilise vahemälu asemel StartUp-iga).

GoGeek plaan sisaldab 4 korda rohkem serveriressursse ja saate luua etapisaidi. Samuti saate tasuta veebisaidi varundamise ja taastamise teenuseid ning tasuta PCI-vastavust.

Kas soovite teada saada, millised on peamised erinevused pakettide StartUp, GrowBig ja GoGeek vahel?

Siin on võrdlus StartUp vs GrowBig plaan, ja GrowBig vs GoGeek plaan.

SiteGroundi StartUp, GrowBig ja GoGeek plaanid on kõik mõistliku hinnaga, kuid kallimad plaanid sisaldavad rohkem serveriressursse.

SiteGround StartUp vs GrowBig ülevaade

Kõik SiteGroundi hostimisplaanid on mõistliku hinnaga, kuid StartUp-kava on odavaim pakutav pakett. See on algtaseme plaan ja sellega kaasneb kõige vähem ressursse ja funktsioone. StartUpi plaan on minu arvates kõige sobivam neile, kellel peab olema ainult üks veebisait, näiteks isikliku või väikeettevõtte veebisait või ajaveeb.

Üks peamisi erinevusi StartUpi ja GrowBigi plaani vahel on see, et endise plaaniga olete te lubatud ainult ühe veebisaidi hostimine (GrowBigi plaani abil saate hostida piiramatu arvu veebisaite). Kui kavatsete oma veebimajutuskontol käitada mitut veebisaiti, peaks stardipakett olema eitav.

Seevastu GrowBigi plaan sobib WordPressi kasutavate väikeettevõtete omanikele ja ajaveebidele paremini, kuna saate 2x rohkem serveriressursse ja palju rohkem funktsioone võrreldes StartUp plaaniga.

GrowBig võimaldab teil võõrustada mitut veebisaiti, kasuta Superarst staatiline, dünaamiline ja vahemälu vahemällu salvestamise tehnoloogia (StartUp pakub ainult staatilist) ja saate a tasuta metamärgi SSL-sertifikaat. Veel üks funktsioon, mis StartUpi plaanil puudub, on varundamise ja taastamise funktsioonid. GrowBigi plaan on kaasas põhilised varundamise ja taastamise teenused.

Teine oluline erinevus on see, et StartUp-kavaga saate GrowBigiga võrreldes ainult standardset tuge lisatasu toetus. Nii et kui arvate, et vajate natuke sõbraliku, kiire ja teadliku tugimeeskonna kätt, siis peaksite valima GrowBigi plaani.

saidiplaani kasvuplaani ülevaade

Peaksite kaaluma GrowBigi plaani valimist, kui:
 • Soovite oma hostimiskontol hostida rohkem kui ühte veebisaiti
 • Soovite 2x rohkem serveriressursse (st kiirema laadimisega veebisaiti)
 • Soovite StartUp-iga saadava igapäevase varukoopia asemel 30 varundamist päevas
 • Soovite StartUp-iga kaasasoleva tavalise toe asemel premium-tuge
 • Soovite StartUpiga kaasasoleva 10 GB asemel 20 GB veebimahtu
 • Soovite juurdepääsu nende põhilisele varundamise ja taastamise teenusele
 • Soovite staatilist, dünaamilist ja vahemälu vahemällu salvestamist, mitte ainult StartUpiga kaasasolevat staatilist vahemälu
 • Soovite esimesel aastal tasuta metamärgi SSL-sertifikaati

SiteGround GrowBig vs GoGeek ülevaade

Üks peamisi erinevusi GrowBig vs GoGeek plaani vahel on lisiserveri ressursid, mis kaasnevad ainult viimasega. GoGeek kaasas 4x rohkem serveriressursse ja vähem kasutajaid, kes jagavad serveri ressursse. See tähendab, et saate GoGeeki plaani valimisel kiiresti laadiva veebisaidi.

Teine erinevus plaanide vahel on täiendavad “geeky” funktsioonid, mida saate ainult GoGeek-paketiga. Üks selline omadus on saidi lavastuskeskkonnad, mis võimaldab teil enne reaalajas saidil muudatuste avaldamist kopeerida oma aktiivset saiti või testida uut koodi ja kujundusi. Teine omadus on Git, mis on eelinstalleeritud mis võimaldab teil luua oma veebisaidi hoidlaid.

Lõpuks tuleb GoGeek nendega premium veebisaidi varundamise ja taastamise teenused, ja tasuta PCI vastavus et aidata kaitsta teie poodisaiti.

saidiplaani gogeek-kava ülevaade

Peaksite kaaluma GoGeeki plaani valimist, kui:
 • Soovite 4x rohkem serveriressursse (st kiire laadimisega veebisaiti) ja vähem kasutajaid, kes jagavad serveriressursse
 • Soovite lavastuskeskkondi, nii et enne muudatuste avaldamist saidil kopeerite aktiivse saidi või katsetate uut koodi ja kujundust
 • Soovite GrowBigiga kaasasoleva 20 GB asemel 30 GB veebimahtu
 • Soovite tasuta PCI-vastavust, et muuta oma poodisait täielikult PCI-ühilduvaks
 • Soovite eelinstalleeritud Giti, et saaksite oma veebisaidi hoidlaid luua
 • Soovite GrowBigiga kaasasoleva põhiteenuse asemel nende lisatasu varundamise ja taastamise teenust

Milline hostimiskava teile kõige paremini sobib?

Nüüd teate juba, mida nad pakuvad, ja nüüd on teil loodetavasti parem positsioon valida oma vajadustele parim virtuaalserver. Pidage meeles, et saate hiljem alati kõrgemale plaanile üle minna.

Minu enda kogemuste põhjal on siin minu soovitus teile:

 • Kui kavatsete käivitada lihtsa versiooni, soovitan teil registreeruda StartUpi plaaniga staatiline või HTML-sait.
 • Soovitan teil registreeruda GrowBigi plaaniga (see on plaan, mida kasutan), kui kavatsete käivitada WordPress, Joomla või mis tahes CMS-i toega sait.
 • Kui kavatsete käivitada programmi, soovitan teil registreeruda GoGeeki plaaniga e-poe sait või kui vajate WordPressi / Joomla lavastust ja Gitit Funktsioonid.

SiteGround KKK

Siit leiate vastused kõige tavalisematele küsimustele.

Mis on SiteGround.com?

SiteGround on veebimajutusettevõte, mis pakub mitmesuguseid teenuseid alates jagatud hostimisest, pilvemajutusest, WordPressi hostimisest, VPS-ist ja edasimüüjate hostimisest kuni pühendatud serverite ja ettevõtete hostimiseni. SiteGround asutati 2004. aastal ja see haldab üle 800 000 domeeninime kogu maailmas. Ettevõte kuulub iseseisvalt (SiteGround EI OLE EIG-i omandis) ning selle peakontor asub Bulgaarias Sofias ning andmekeskused asuvad Chicagos, Londonis, Amsterdamis ja Singapuris. Neil on A-reiting alates BBB. Ametlik veebisait on www.siteground.com. Loe lähemalt nende Vikipeedia lehelt.

Kas SiteGroundil on raha tagasi garantii??

Jah. Nad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii. Võite teenuse tühistada esimese 30 päeva jooksul ja teile makstakse täielikku tagasimakset. Raha tagasi garantii ei kata domeeninimesid, pilve ega spetsiaalset serverimajutust.

Milliseid makseviise SiteGround aktsepteerib?

Nad aktsepteerivad makseid krediitkaartide kaudu, näiteks Visa ja MasterCard, ning saate maksta isegi PayPali kaudu (PayPali makselingi saamiseks peate siiski ühendust võtma). Väljamakseid saab teha ühe, kahe või kolme aasta eest ette. Tasuda saab ka igakuiselt, kuid igakuise maksmisega kaasneb seadistustasu.

Kas ma pean valima andmekeskuse asukoha?

Jah, registreerumisel saate valida oma eelistatud andmekeskuse asukoha. Neil on andmekeskused Chicagos, Londonis, Amsterdamis ja Singapuris.

Kas SiteGround pakub veebisaitide tasuta migratsiooni??

Jah, nad rändavad teile ühe olemasoleva veebisaidi tasuta, olenemata sellest, kui väike või suur sait olete. Ja nad teevad seda ilma seisakuid tegemata. Nende saitide migreerimisteenus hõlmab igat tüüpi veebisaite, sealhulgas WordPressi ja Joomla toega veebisaite. Esitate oma saidi migratsioonitaotluse oma kliendipiirkonnas. Kui vajate täiendavat abi, pakuvad nad teie saidi kiireks töötamiseks ööpäevaringset tuge.

Kas SiteGround teeb minu veebisaidi varukoopiaid?

Jah, StartUp-kava sisaldab ühte saidi varukoopiaid päevas ja GrowBig ja GoGeek plaanid teevad teie veebisaidil 30 varundamist päevas. GrowBig ja GoGeek pakuvad ka ühe klõpsuga saidi taastamise teenust. Samuti saate cPaneli kaudu igal ajal käsitsi varukoopiaid luua.

Mis on SiteGroundi tööaegne garantii?

SiteGround garanteerib 99,99% tööaja. Kui nad seda ei esita, annavad nad teile konto krediidi. Teil on võimalik tööaega jälgida oma klientide piirkonnas.

Kuidas ma saan saidiplatsi toega ühendust võtta??

Kui teil on probleeme oma veebisaidiga või vajate arveldust või kontoabi, võite nendega ühendust võtta ööpäevaringselt. Nad pakuvad uut abi sisselogimisel kontole, tasuta veebisaidi ülekandmist ja pidevat abi igal ajal e-posti / piletite (10 min vastamisaeg), reaalajas vestluse (vahetu vastamise aeg) või telefoni (kiire reageerimise aeg) kaudu. Nende telefoninumbrid on 1.866.605.2484 (USA), 44.800.8620379 (Suurbritannia), 61.1800.357221 (AU), 34.900.838.543 (Hispaania) või 1.800.828.9231 (muu maailm)..

Kas SiteGround pakub SSL-i ja CDN-i?

Jah. Kõik plaanid on kaasas tasuta SSL-sertifikaadiga. StartUpi plaan sisaldab tasuta Let’s Encrypt SSL, samas kui GrowBig ja GoGeek plaanid on tasuta Wildcard SSL sertifikaadiga. Kõigi plaanide juurde kuulub ka CloudFlare’i tasuta CDN.

Kas SiteGround sobib WordPressi hostimiseks?

Jah. Kõikide plaanide juurde kuulub täielikult hallatav WordPress-hostimine, mis tähendab WordPressi automaatsete värskenduste ja paigaldust, WordPressi automaatset installimist konto seadistamisele, funktsioone, näiteks SuperCacheri vahemälupistikprogrammi lisamine, saidi paigutamine ja 100% tasuta saidiülekande teenus.

Peale selle. Nad on olnud hääletas WordPressi hostina nr 1 kaks aastat järjest nüüd (# 1 2017. aasta küsitluses ja nr 1 2016. aasta küsitluses WPhostingu Facebooki grupi poolt). Ja see on hästi tuntud kasutamiseks erinevates riikides, näiteks Austraalias ja Ühendkuningriigis.

Kas SiteGround on kaasas SSD-dega?

Jah. Kõik plaanid on kaasas SSD-ga. Lisaks NGINX-ile, PHP7-le ja HTTP / 2-le tagab SSD ka teie saidi laadimise väga kiiresti.

Kas ma vajan SG saidi skannerit??

Kui soovite lisakaitset. SG Site Scanner (endine nimi HackAlert) on Sucuri toiteallikas ning see on esmaklassiline pahavara tuvastamise ja varajase hoiatamise süsteem, mis aitab teie saiti kaitsta ja maksab 19,80 dollarit aastas.

Kas SiteGroundi hinnangud Redditi ja Quora kohta on usaldusväärsed?

Jah, Quora ja Reddit on mõlemad head kohad, kus lugeda nende kohta nii inimeste kui ka klientide arvustusi. Häid SiteGround arvustusi leiate Redditi ja Quora kohta. Samuti saate arvustusi lugeda Yelpist ja TrustPilotist.

Milline on parim SiteGroundi alternatiiv?

SiteGround on veebimajutaja, mida selle saidi jaoks kasutan, ja see on minu soovitatav veebimajutusettevõte. Kuid kui uurite veebimajutajaid (mida ma soovitan teil seda teha) ja otsite häid alternatiive SiteGroundile, siis siin on minu konkurentide nimekiri. Ma usun, et SiteGroundi parimad alternatiivid on A2-hostimine (üsna identsed funktsioonid, kuid pakub mõnevõrra kiiremat / paremat serverikiirustehnoloogiat) ja InMotion Hosting (jällegi üsna samad funktsioonid, kuid kaasas tasuta domeeninimi ja 90-päevane tagasimaksepoliitika) ). Bluehost on ka ilmne SiteGroundi alternatiiv, Bluehost ülevaade siin

Kust leida SiteGroundi kupongi koodi?

Te ei leia seda, kuna neil pole võimalust sooduskoodi sisestada. Nii et kui leidsite veebis SiteGroundi kupongi koodi, on see võlts. Kuid nad korraldavad mitmesuguseid tutvustusi (tavaliselt suuremate pühade ajal, nagu Must reede), kuna see on ainus aeg, kui nad pakuvad sooduspakkumisi ja soodushindu.

Kui palju SiteGroundi hostimine maksab??

SiteGround pakub kolme jagatud hostimiskava, odavaim plaan StartUp on 3,95 dollarit, GrowBig on 5,95 dollarit kuus ja GoGeek on 11,95 dollarit kuus. Neil on ka 4 pilve hostimiskava. Sisenemine plaan on 80 dollarit kuus, Äri on 120 dollarit kuus, Äri pluss on 160 dollarit kuus ja Superjõud on 240 dollarit kuus. Nende plaanide ja funktsioonide kohta lisateabe saamiseks külastage nende veebisaiti siin.

Kas SiteGround on hea hosting ettevõte?

Nad pakuvad jagatud hostimist, WordPressi hostimist, WooCommerce’i hostimist, pilvemajutamist, pühendatud servereid ja ettevõtete hostimisplaane. SiteGroundi veebimajutus on hoolega välja töötatud, et tagada serveri tippkiirus, tasakaalustamata turvalisus ning ööpäevaringne kiire ja asjatundlik tugi. Siin on peamised põhjused, miks SiteGround on hea veebimajutaja, kellega registreeruda.

Kiirus ja tööaeg

Kõik nende veebimajutuskavad on varustatud uusimate kiirustehnoloogiatega, näiteks SSD-draivid, NGINX, HTTP / 2, PHP7 ja tasuta Cloudflare CDN. Teisisõnu, kui hostite oma veebisaiti koos nendega, laaditakse see ülikiirelt!

Turvalisus hostimisel

Nad võtavad turvalisust tõsiselt ja pakuvad unikaalseid turvalahendusi, näiteks tasuta igapäevased saidi varukoopiad ja taastamine, pahavara skannimine ning DDOS-i kaitse ja SSL-sertifikaadid. Kasutage parimate turbe- ja varundusteenuseid, kasutades nende sisemisi tehnilisi lahendusi!

WordPress

Nad pakuvad kasutusmugavust hallatud WordPressi hostimine kõigil nende plaanidel, mis tähendab automaatsed WordPressi põhivärskendused ja lappimine, automaatne WordPressi installimine konto seadistamisel ning sellised funktsioonid nagu SuperCacheri vahemällu pistikprogramm, saidi paigutamine ja 100% tasuta saidiülekande teenus. Samuti pakuvad nad hallatavat WooCommerce’i hostimist PCI-ühilduvates serverites. Pole ime, et WordPress.org neid toetab!

Toetus

Nad pakuvad juhtivat valdkonda uus konto sisselogimisabi, tasuta veebisaidi ülekanded ning pidev abi ja tugi igal ajal telefoni, vestluse või e-posti teel. Pole ime, et nad saavutavad püsivalt ligi 100% -lise klientide rahulolu määra!

Niisiis .. kas ma soovitan SiteGround?

Jah – soovitan väga SiteGroundit.

Eriti nüüd, kui kasutan nüüd SiteGroundi (olen GrowBigi plaanil). Sest pidage meeles, et mitte väga ammu otsustasin selle saidi nende juurde kolida.

Nad pakuvad teie veebisaidile väga taskukohast ja usaldusväärset veebimajutusteenust.

Neil on valdkonnas juhtiv ja muljetavaldav kasutustase, kiired serverid, tugevad turvafunktsioonid ja suurepärane klienditeenindus mis jätavad võistluse tahavaatepeeglisse.

Need mõned negatiivsed küljed, kui valite nad oma veebi hostiks, kaaluvad minu arvates ülespoole ka kaugelt.

Kui teie sait ei ületa ressursside piiranguid, võite olla kindel, et teie sait laadib kiiresti, on saadaval siis, kui seda vajate, ning on teie andmete ja külastajate privaatsuse kaitsmiseks turvaline..

Kui istute endiselt SiteGroundi kohta aia ääres, siis kasutage nende eeliseid 30-päevane raha tagasi garantii, mis tähendab, et saate neid proovida ja kui te pole rahul, siis saate oma raha tagasi.

SiteGround pakub suurepärast majutust mis on pakitud lisafunktsioonidega ja need pole tavaliselt seal kõige odavamad veebimajutajad.

Sellele vaatamata vastavad nende hinnad praegu mõnele ettevõtte odavaimale hostimise konkurendile (ainult 3,95 dollarilt kuus, 11,95 dollarilt kuus).

NOVEMBER 2018 UUENDUS: ma ei kasuta enam selle veebisaidi hostimiseks SiteGroundi. Olen nüüd Cloudwaysi juures. Ma polnud rahul SiteGroundi ega millegi üle, lihtsalt see, et Cloudways saab toimivusega paremini hakkama, kuna see veebisait kasvab pidevalt.

FTC avalikustamine: võimalikult odava hinna saamiseks teenin komisjonitasu, kui otsustate osta minu saidi SiteGround ülevaate linkide kaudu.

Sellel lingil klikkides saate oma veebisaiti majutada ainult 3,95 dollarit kuus (alla 11,95 dollarit kuus).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map