SiteGround проти HostGator

Порівняння головою до голови SiteGround Vs HostGator де важливі функції, такі як ефективність, ціни, плюси і мінуси – переглядаються, щоб допомогти вам прийняти рішення перед тим, як зареєструватися в одному з цих спільних веб-хостингових послуг.


Загальний рахунок

SiteGround

Загальний рахунок

ХостГатор

HostGator як і раніше є найпопулярнішим (як і в пошуку в Google) брендом двох, проте популярність бренду SiteGround різко зросла за останні 5 років і швидко наздоганяє HostGator.

siteground vs hostgator

Але популярність бренда – це, звичайно, не все, коли хочеться знайти хорошого веб-хостингу.

SiteGround є одностайним переможцем між цими двома компаніями, що займаються веб-хостингом, завдяки своїм чудовим можливостям, безпеці та швидкості. Дізнайтеся більше про HostGator vs SiteGround у таблиці нижче порівняння:

Порівняння SiteGround проти HostGator

проведіть праворуч

SiteGround

ХостГатор

Про:SiteGround, як відомо, має за розумною ціною плани для своїх клієнтів, а також супутні технічні характеристики та чудову підтримку клієнтів.HostGator належить до групи хостингових послуг EIG, що надає недорогі хостингові плани та безкоштовне використання веб-розробників Weebly, що дозволяє легко створювати сайти.
Заснований у:2004 рік2002 рік
Рейтинг BBB:АА+
Адреса:SiteGround Office, 8 Рачо Петков Казанджията, Софія 1776, БолгаріяЛюкс 5005 Мітчелдейл №100 Х’юстон, Техас
Телефонний номер:(866) 605-2484(866) 964-2867
Адреса електронної пошти:[захищено електронною поштою]Не перераховано
Типи підтримки:Телефон, підтримка в реальному часі, чат, квитокТелефон, підтримка в реальному часі, чат, квиток
Центр обробки даних / Розташування сервера:Чикаго Іллінойс, Амстердам, Нідерланди, Сінгапур та Лондон, ВеликобританіяПрово, штат Юта & Х’юстон, Техас
Щомісячна ціна:Від $ 3,95 на місяцьВід $ 2,75 на місяць
Необмежена передача даних:ТакТак
Необмежене зберігання даних:Ні (10 Гб – 30 ГБ)Так
Безлімітні електронні листи:ТакТак
Хост декількох доменів:Так (за винятком плану запуску)Так
Панель управління / інтерфейс хостингу:cPanelcPanel
Гарантія часу на сервер:99,90%99,90%
Гарантія повернення грошей:30 днів45 днів
Виділений хостинг доступний:ТакТак
Бонуси & Екстри:Мережа доставки вмісту CloudFlare (CDN). Безкоштовні інструменти для резервного копіювання та відновлення (крім плану запуску). Безкоштовний приватний сертифікат SSL на один рік (крім випадків запуску).$ 100 Кредит Google Adwords. Basekit Site Builder. 4500 Шаблони веб-сайтів, які потрібно використовувати. Плюс завантажує більше.
Добре: Безкоштовні особливості преміум-класу: SiteGround включає в себе розширені функції, такі як автоматичне щоденне резервне копіювання, CloudFlare CDN та давайте шифрувати сертифікати SSL з кожним планом.
Оптимізовані плани: SiteGround пропонує хостингові пакети, розроблені спеціально для досягнення максимальної продуктивності в системах управління вмістом, таких як WordPress, Drupal та Joomla, або платформах електронної комерції, як Magento, PrestaShop та WooCommerce.
Фантастична підтримка клієнтів: SiteGround гарантує майже миттєвий час відповіді на всіх своїх каналах підтримки клієнтів.
Міцна гарантія часу: SiteGround обіцяє вам 99,99% тривалості роботи.
Доступні плани: HostGator має саме те, що вам потрібно, якщо у вас недостатній бюджет.
Необмежений обсяг дискового простору та пропускна здатність: HostGator не ставить обмеження на ваші сховища або щомісячний трафік, тому ваш веб-сайт матиме можливість рости.
Параметри хостингу для Windows: HostGator здійснює плани персонального хостингу та корпоративного класу, які використовують ОС Windows і підтримуватимуть ваш веб-сайт ASP.NET.
Надійна гарантія часу та повернення грошей: HostGator гарантує вам щонайменше 99,9% часу безперебійного користування та 45 днів, щоб вимагати відшкодування за потреби.
Погане: Обмежені ресурси: Деякі плани з низькою ціною SiteGround навантажені обмеженнями, такими як обмеження домену або місця для зберігання.
Невміла міграція веб-сайтів: Якщо у вас є існуючий веб-сайт, численні скарги користувачів вказують на те, що вам слід підготуватися до тривалого процесу передачі з SiteGround.
Ні хостингу Windows: підвищена швидкість SiteGround частково залежить від передової технології контейнерів Linux, тому не варто сподіватися, що тут розміщений Windows-хостинг.
Проблеми з підтримкою клієнтів: HostGator вічно відповів у прямому чаті, і навіть тоді ми отримали лише посередні рішення.
Погані відповіді на колосовий трафік: HostGator відомий як надсилання електронних листів із скаргами або переміщення користувачів на іншу серверну стійку щоразу, коли користувачі отримують швидкий трафік.
Підсумок:SiteGround (огляд) є ідеальною базовою базою для відвідувачів своїх блогів або веб-сайтів. Особливості приголомшливі, такі як барабани SSD для всіх планів та покращена швидкість роботи з NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовним CDN. Додаткові функції включають безкоштовний сертифікат SSL, який оновляє додаток користувача. Власні та унікальні правила захисту брандмауера дозволяють користувачам уникати вразливості системи. Існує також безкоштовна передача веб-сайтів та сервісів, які розміщуються на трьох континентах. Також є преміальні функції для WordPress, а також дуже чуйний чат в реальному часі.HostGator (огляд) забезпечує реєстрацію доменних імен, веб-хостинг, веб-дизайн та інструменти для створення веб-сайтів за розумними цінами. Задоволення клієнтів забезпечується цілодобовою підтримкою та гарантією повернення грошей на 45 днів. Інші особливості, які вражають, це 99,9% тривалості роботи та екологічна потужність (екологічно чисті). Це чудовий веб-хостинг для блогерів, Joomla, WordPress та всіх пов’язаних з цим ніш.

Підсумовуючи, чи SiteGround кращий за HostGator? Так, вони, безумовно, є кращою послугою веб-хостингу для використання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map