SiteGround Огляд

SiteGround вважається однією з найкращих веб-хостинг-компаній. Але давай, чи можуть вони бути насправді ТО добре? Серйозно! Ну ось саме це Огляд SiteGround має на меті з’ясувати.


Перейдіть на SiteGround.com

Зізнаюся, спочатку я був трохи скептичним, але це швидко змінилося. Насправді настільки багато, що я перемістив цей сайт до них у їхньому плані GrowBig GoGeek.

TL; DR: SiteGround встановив новий галузевий стандарт, коли мова йде про високоефективні веб-хостинги та сервіси хостингу WordPress. У той час як вони отримують побої в ціні та додаткові бонуси таких конкурентів, як Bluehost, SiteGround робить набагато краще, коли справа стосується продуктивності та основних функцій хостингу. Якщо швидкість та безпека сайту важливіші для вас, вам слід заплатити трохи більше і скористатися SiteGround.

Через їх відданість роботі, швидкості, безпеці та підтримці – це справді найкращий веб-хост прямо зараз! І я не єдиний, хто їх ❤️.

SiteGround – це №1 улюблений веб-хостинг у багатьох опитуваннях / опитуваннях на Facebook:

опитування у FacebookПеревірте опитування у Facebook:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook.com/groups/ wphosting / постійна посилання / 1327545844043799 /

Технологія швидкості – це головне, що найбільше подобається людям. Вони також отримують позитивні відгуки та оцінки Twitter:

рейтинги сайтів на TwitterНадзвичайно позитивні відгуки у Twitter

У цьому огляді SiteGround я розгляну найважливіші особливості SiteGround, як виглядають їхні цінові плани, і пройдуся за плюси та мінуси (адже вони не на 100% досконалі), щоб допомогти вам скласти свою думку перед тим, як підписатись створити SiteGround для свого веб-сайту, блогу чи інтернет-магазину.

Цей веб-сайт розміщений SiteGround і протягом останніх кількох місяців я проводив моніторинг та аналіз тривалість роботи, швидкість і загальна продуктивність щоб побачити, наскільки добре працює мій сайт з ними. Я навіть створив тестовий сайт, використовуючи тему WordPress за замовчуванням. Ви можете стрибати прямо на .

Просто дайте мені десять хвилин вашого часу, і я перекажу вам усі факти, які потрібно «знати», і я відповім на такі питання.

 • Скільки коштує хостинг?
 • Яка різниця між StartUp, GrowBig & GoGeek?
 • Чи можу я вибрати місце розташування сервера?
 • Які плюси та мінуси їх використання?
 • Який найкращий план для сайтів WordPress?
 • Чи візьмуть вони автоматичні резервні копії мого сайту?
 • Що вони роблять, щоб пришвидшити мій веб-сайт?
 • Він поставляється із SSD? Що з CDN & SSL?
 • Чи допоможуть вони передати мій веб-сайт на них?
 • Як виглядає їх плагін SuperCacher для WordPress?

Закінчивши читати це, ви дізнаєтесь, чи правильний (або неправильний) веб-хостинг-сервіс для вас.

SiteGround пропонує чудовий хостинг, який постачається з додатковими функціями, і вони, як правило, не найдешевший веб-хостинг там.

Тим не менше, їх ціни зараз відповідають одній з найдешевших у бізнесі (з $ 3,95 на місяць, що знижується з $ 11,95 на місяць).

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій веб-сайт $ 3,95 на місяць (вниз від $ 11,95 на місяць).

Contents

Цей огляд SiteGround охоплюватиме:

1. Основні особливості

Тут я розповім про те, і з чим постачаються послуги веб-хостингу SG.

2. Список плюсів & мінуси

Тут я докладніше розкрию і висвітлю, що (або перейти прямо до або).

3. Плани хостингу & ціни

Тут я розповім і які особливості кожного плану.

4. Чи рекомендую я SiteGround?

Ось мій, де я вам кажу, якщо рекомендую їх, або якщо вам краще зареєструватися з конкурентом.

Коли ви налаштовуєте веб-сайт, зокрема той, який буде служити джерелом доходу, вам потрібно знати, що ви можете розраховувати на свого хоста, щоб забезпечити відмінні послуги та підтримку.

Якщо ваш веб-сайт не працює або у вас є технічні збої, які впливають на досвід користувачів, ви втратите гроші. Що не Буено!

Тож давайте поговоримо про SiteGround. Що робить їх особливими? Чому так багато людей захоплюється ними?

#Цікавий факт

WordPress хостинг – це закрита група Facebook, яка має майже 7000 членів, виключно присвячених хостингу WordPress.

Кожного року учасників просять голосувати за свого улюбленого веб-хостингу. Чи можете ви здогадатися, який веб-хост WordPress отримав найбільше голосів?

Це вірно. SiteGround визнаний хостом WordPress №1 уже два роки поспіль (№1 у опитуванні 2017 року та №1 у опитуванні 2016 року)

опитування у FacebookWPhosting Facebook Group

У цьому огляді SiteGround (оновлення до 2020 року) обговорюватимуться основні особливості SG та розповідатиме про те, чому слід розглянути можливість використання його для потреб хостингу.

Перш ніж перейти до огляду тут, я дам вам короткий підсумок про те, що таке SiteGround та що вони пропонують.

Про SiteGround

 • SiteGround була заснована в місті 2004 рік а його штаб-квартира розташована в с Софія, Болгарія.
 • Вони пропонують цілий спектр послуг хостингу; з спільний хостинг, хмарний хостинг, хостинг WordPress, VPS, хостинг для реселлерів, до виділені сервери та корпоративний хостинг.
 • Всі плани входять керований хостинг WordPress.
 • Є офіційним партнером WordPress.org
 • Безкоштовно SSD-накопичувачі прийдіть включеним у всі спільні плани хостингу.
 • Сервери працюють від живлення Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 та кешування NGINX +
 • Усі клієнти отримують безкоштовно SSL сертифікат (Давайте шифруємо) та CloudFlare CDN.
 • Є 30-денна гарантія повернення грошей.
 • Офіційний веб-сайт: www.siteground.com

Тепер давайте зануримось в огляд ..

Основні риси

Вони мають велику кількість чудових функцій, але є чотири основні особливості, які насправді відрізняють їх від інших веб-хостів.

Це допомагає пояснити, чому SiteGround рекомендують WordPress, Joomla та Drupal, і чому він отримує таку захоплену підтримку користувачів та чудові відгуки клієнтів.

рекомендується WordPress, Joomla та DrupalРекомендований веб-хост WordPress, Joomla та Drupal

Швидкість сервера

Що стосується створення веб-сайту зручним для користувачів, одним з найважливіших питань є швидкість.

Як тільки я перемістив цей сайт до них, я одразу мав значно швидше завантажувати веб-сайт.

Щоб перевірити це, я використав Byte Check – інструмент, який вимірює час до першого байту (TTFB). Іншими словами, він вимірює чутливість веб-сервера.

Результати були не дивовижні. Насправді час моєї домашньої сторінки на перший байт пішов від 2,3 секунди до 0,2 секунди одного разу я перейшов.

тест на байт-перевірку до і після

За допомогою GTmetrix пішов час завантаження моєї домашньої сторінки від 6,9 секунди до 1,6 секунди після того, як я перемістив свій сайт. Це на 5,3 секунди швидший час завантаження!

gtmetrix до і після

Швидкість завантаження моєї домашньої сторінки за допомогою Pingdom пішла з 4,96 секунди до 581 мілісекунд після того, як я переїхав через. Це досить дивовижно!

до і після

Сайти, які повільно завантажуються, швидше за все, ні в якій ніші не піднімуться до вершини.

швидкість сервера

Чому? Тому що користувачі Інтернету, як відомо, нетерплячі. Насправді, дослідження показують, що якщо сторінка не завантажується протягом трьох секунд, користувачі, ймовірно, відійдуть у пошуках чогось швидшого – і чим довше очікування, тим більше людей ви втратите.

Як результат, SiteGround сприймає швидкість сайту серйозно. І їхні експертні розробники завжди працюють над новою технологією, яка допоможе покращити час завантаження сайту – і це показує.

технологія швидкості

Ось деякі конкретні технології, які вони використовують для гарантії швидкого завантаження своїх клієнтів:

 • Інфраструктура SiteGround працює від живлення Google Cloud із стійким SSD-накопичувачем та надшвидкою мережею.
 • Твердотільні накопичувачі (SSD) є в тисячу разів швидшими, ніж звичайні диски. Усі бази даних та сайти, розміщені SiteGround, використовують для зберігання SSD.
 • Технологія веб-сервера NGINX допомагає прискорити час завантаження статичного вмісту на вашому веб-сайті. Усі сайти клієнтів SG отримують переваги технології веб-серверів NGINX.
 • Веб-кешування відіграє ключову роль у завантаженні динамічного контенту з вашого веб-сайту. Вони побудували власний механізм кешування, SuperCacher, який спирається на зворотний проксі-сервер NGINX. Результатом є швидше завантаження динамічного контенту та краща оптимізація швидкості веб-сайту.
 • Безкоштовно Мережа доставки вмісту (CDN) і HTTP / 2 і PHP7 сервери, що підтримуються, допомагають пришвидшити завантаження в усьому світі, зробивши ваш вміст більш доступним.
 • Був першим випуском веб-хостингу PHP 7.3 (24 жовтня 2018 р.)

На додаток до всього вищезазначеного, вони регулярно оновлюють свою технологію, щоб гарантувати, що веб-сайти, на яких розміщуються, не відстають, оскільки не в курсі технологічних змін. Результат – найшвидший доступний час завантаження.

Безпека

Здається, що навряд чи пройде день без новин про якісь нові порушення безпеки в Інтернеті. Особи, корпорації та навіть урядові установи зазнали жертв.

Правда полягає в тому, що безпека є головною турботою для всіх, хто володіє веб-сайтом.

функції безпеки

SiteGround пропонує деякі найнадійніші доступні засоби безпеки. Ви все одно будете робити свою роль у безпеці свого сайту, але ось деякі з них функції безпеки, які роблять їх унікальними.

 • Ізоляція сайту гарантує, що на ваш сайт не буде негативно впливати, якщо на вашому сервері порушено безпеку одного з інших сайтів. Подумайте про це як брандмауер хостингу, який захищає ваш сайт від хакерів.
 • Всі їх сервери підтримують HTTP / 2 технологія, який найбезпечніший варіант. Багато веб-хостів відстають у цій галузі, але не SG.
 • Всі їх клієнти отримують вигоду від своїх брандмауер веб-додатків (WAF), що захищає від порушень безпеки та регулярно оновлюється.
 • Проактивні патчі надсилаються всім клієнтам, коли з’являються нові загрози.

Вони також регулярно працюють сканування вірусів та зловмисних програм на своєму сайті та надсилайте звіти, щоб повідомляти вас про результати, щоб ви завжди знали, що відбувається з вашим веб-сайтом. Це одне з речей, які користувачі люблять у своїй веб-службі хостингу.

У 2018 році SiteGround отримав надзвичайний успіх у підтримці надійних сайтів клієнтів. Вони відповіли в 3 рази більше загроз порівняно з минулим роком. Статистично вони:

 • Написав 250 нових індивідуальних правил брандмауера
 • Додано 125 модулів ядра живої виправки
 • Пом’якшили 186 DDOS-атак
 • Зупинили 7 мільйонів жорстоких атак
 • Зупинено 160 мільйонів поганих запитів бота на сайти клієнта
 • щодня з їх анти-больовим рішенням AI

Підтримка клієнтів

Хостинг-сервіс може мати найсучасніші технології та хорошу безпеку, але для більшості людей саме те, що відбувається, коли справи йдуть не так, важливо найбільше.

твіт клієнта

SG – компанія, яка пишається підтримкою клієнтів. Вони роблять обслуговування клієнтів пріоритетним, що виявляється у їхніх відгуках та лояльності своїх клієнтів.

підтримка клієнтів

Справа в тому, що час їх реакції залишає конкурентів у пилу.

Їх найближчий конкурент має середній час відгуку на квиток на підтримку 44 хвилини, але час відповіді SiteGround – це лише вісім хвилин.

Вони пропонують три способи отримати підтримку:

 • Система чату в реальному часі отримає негайну відповідь і доступна 24 години на добу
 • Так само телефонна підтримка працює цілодобово, і ви отримаєте миттєву відповідь
 • Подавши квиток, ви отримаєте відповідь менш ніж за 10 хвилин – і цей час відповіді ще менше, якщо ви заплатили за одну з їх пріоритетних послуг

Замість того, щоб годин на очікування (або навіть днів) чекати допомоги на вашому веб-сайті, ви можете розраховувати на цей веб-хост, щоб дати своєчасну відповідь. Звичайно, це означає, що ви можете передавати такі ж чудові послуги користувачам свого сайту.

SiteGround WordPress хостинг

Як було сказано раніше, WordPress – найпопулярніша CMS у світі. Окрім того, що працює лише менше 30% 33% усіх веб-сайтів Інтернету, він також відповідає за доставку до 60% веб-вмісту у всьому світі.

автоматична установка wordpress

Ось чому з SiteGround ви отримуєте керований хостинг WordPress з усіма планами хостингу, а також безліччю чудових функцій:

Інструменти хостингу для WordPress під управлінням siteground

Ось кілька найкращих функцій, пов’язаних з WordPress:

 • Всі плани поставляються з повністю керованим хостингом WordPress.
 • Регулярні автоматичні оновлення WordPress гарантують, що у вас завжди буде найновіша версія WordPress. Цей варіант включений у всі плани.

керований хостинг для wordpress

 • Автоматичні оновлення встановлених плагінів WordPress також доступні у всіх планах.
 • Команда стежить за вразливими можливостями WordPress та записує оновлення WAF для брандмауера, щоб захистити вас від них.
 • Їх технології швидкості, які були детально описані вище, спеціально спрямовані на те, щоб допомогти сайтам WordPress якнайшвидше завантажуватися.

Ви також можете скористатися їх ексклюзивним плагіном SuperCacher, який є вбудованим плагіном кешування, який збільшує кількість звернень, з якими може працювати ваш сайт. Це означає, що ваш сайт завантажиться швидше, навіть коли ви відчуваєте приплив несподіваного трафіку на сайт.

супермаркет майданчика

Пам’ятайте, що план StartUp поставляється лише зі статичним кешуванням і що вони мають статичне, динамічне та кешування Memcache.

Ось пояснення відмінностей.

У той час як WordPress є їх основним напрямком – що має сенс, враховуючи домінування WordPress на ринку – вони також є рекомендованим партнером для систем управління контентом Joomla та Drupal..

Перераховані вище функції роблять їх улюбленими як фізичними особами, так і компаніями, які хочуть забезпечити 99,99% часу роботи, швидкого завантаження сайту, найсучаснішої безпеки та найвищого обслуговування клієнтів.

Час завантаження & Тест на бездоган

За останні пару місяців у мене контролював та аналізував час роботи, швидкість та загальну продуктивність мого тестового сайту, розміщеного в SG.

Мій тестовий сайт мав середню тривалість роботи 99,99%, що на 0,2% краще, ніж 99,79% стандартного стандарту, що вони обіцяють своїм клієнтам, і середній час завантаження сторінки трохи менше 1 секунди.

 • Середня тривалість січня 2018 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 750 мс
 • Лютий 2018 року середній час роботи: 99,99% – середній час завантаження сторінки: 730 мс
 • Середня тривалість березня 2018 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 760 мс
 • Середня тривалість квітня 2018 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 720 мс
 • Травень 2018 року середнього часу: 100% – середній час завантаження сторінки: 700 мс
 • Червень 2018 року середнього часу: 99,99% – середній час завантаження сторінки: 790 мс
 • Серпня тривалості липня 2018 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 705 мс
 • Серпень 2018 року середнього часу: 100% – середній час завантаження сторінки: 815 мс
 • Серпень 2018 середнього часу: 99% – середній час завантаження сторінки: 700 мс
 • Серпня тривалості жовтня 2018 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 780 мс
 • Серпня тривалості листопада 2018 року: 99,95% – середній час завантаження сторінки: 830 мс
 • Середня тривалість роботи грудня 2018 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 790 мс
 • Середня тривалість тривалості січня 2019 року: 100% – середній час завантаження сторінки: 720 мс

Плюси і мінуси SiteGround

Функції, які вони пропонують своїм клієнтам веб-хостингу, вражають, але висвітлення технічних аспектів їх сервісу не дає точного уявлення про те, що вибір SiteGround може зробити для вас на практичному рівні.

Зважаючи на це, давайте розглянемо деякі плюси і мінуси реального світу використання цієї хостингової компанії. Як бачите, плюсів набагато більше, ніж проти – що не дивно, враховуючи прихильність до досконалості.

Плюси SiteGround

Плюси використання SiteGround для розміщення вашого веб-сайту незаперечні. Це компанія, яка пишається відмінним сервісом – і це показує.

Гарантія невідкладного часу SiteGround

Якщо ви витратили будь-який час на покупки веб-хостингу, ви ознайомилися з важливістю тривалості роботи. Процент часу роботи хостинг-компанії говорить вам про те, як часто в середньому ви можете очікувати, що ваш веб-сайт буде “знижений” або недоступний.

тривалість роботи

Жодна хостингова служба не може вимагати 100% часу роботи, оскільки в грі є занадто багато змінних, щоб бути впевненим, що простоїв ніколи не буде. Однак вони так і роблять гарантувати 99,99% тривалості роботи.

Це вражає будь-який стандарт, і вони відповідають цьому. Вони використовують програмне забезпечення для моніторингу, яке повідомляє їх про негайний випадок, і працює швидко, щоб вирішити будь-які проблеми.

Якщо зробити це перспективним, 99,99% тривалості роботи означає, що ваш веб-сайт може працювати трохи більше чотирьох годин протягом будь-якого шестимісячного періоду.

Їх відсоток часу роботи справді вражає. Їх загальний середній показник складає 99,99%, а перегляд їх веб-сайту у квітні 2017 року виявив:

 • Середня місячна тривалість роботи за останні 30 днів – 99,999%
 • Середня річна тривалість роботи за останні 365 днів – 99,996%

На практиці їх клієнтам навряд чи доведеться турбуватися про відсутність їх веб-сайтів.

Час завантаження SiteGround

Я вже говорив про швидку технологію, яку вони використовують, щоб мінімізувати час завантаження сайтів WordPress, але що це означає на практиці?

щебетати

Раніше я згадував, що більшість користувачів Інтернету надають сайту три секунди для завантаження, перш ніж вони подумають про вихід. Це не так багато часу, тому, якщо ви хочете затримувати відвідувачів свого сайту, час завантаження повинно бути дуже швидким.

час завантаження та продуктивність сервера

Сайти, розміщені на SiteGround, мають середній час завантаження 1,3 секунди на сторінку. Це дуже швидко, і це говорить про ефективність швидкості технології, яку використовує компанія.

Часи реакції сервера SiteGround

Ще одне чітке питання полягає в тому, що це дуже швидкий час відповіді сервера. Час відповіді сервера – це показник того, скільки часу серверу потрібно доставити всі елементи вашого веб-сайту до браузера користувача..

SiteGround має надзвичайно швидкий час відгуку сервера в середньому приблизно 190 мілісекунд протягом шести місяців. Це означає, що незалежно від того, де зберігаються ваші дані, інформація на вашому веб-сайті – як статичні, так і динамічні дані – може бути доставлена ​​в браузер користувача майже миттєво..

Чому це має значення? Знову ж таки, це стосується досвіду користувача. Ви хочете, щоб люди, які відвідують ваш сайт, мали якомога менше часу, щоб розглянути можливість навігації. Коли ваш сервер реагує дуже швидко, як це роблять їхні сервери, користувачі, ймовірно, залишаться на вашому веб-сайті.

Кілька центрів даних

Частина причини того, що час їх реакції на сервер настільки швидкий, – це те, що вони пропонують своїм клієнтам доступ кілька центрів обробки даних розташований у стратегічних місцях по всьому світу.

Коли ви реєструєтесь, вам надається можливість вибрати бажане місце розташування сервера.

центри обробки даних

Незважаючи на те, що швидкість доставки даних в цілому значно зросла за ці роки, фізична відстань між користувачем та сервером може вплинути на час завантаження.

Для вирішення цього питання вони мають центри обробки даних у:

 • Амстердам
 • Чикаго
 • Лондон
 • Мілан
 • Сінгапур

Підписавшись на послуги хостингу, ви маєте можливість вибрати, де потрібно зберігати ваші дані.

Безкоштовні щоденні резервні копії

Ви знаєте, як це важливо створити резервну копію даних на вашому веб-сайті. Якщо цього не зробити, ви ризикуєте втратити як статичні, так і динамічні дані, деякі з яких можуть бути незамінними.

безпека

Якщо ви налаштуєте свій веб-сайт за допомогою SG, вам потрібно буде забезпечити наявність регулярної системи резервного копіювання, на випадок, якщо з вашим сайтом щось трапиться. Однак у випадку, якщо ваша резервна копія не працює, вони вас покрили.

Вони виконують щоденне резервне копіювання з усіх веб-сайтів їхніх клієнтів, тому у випадку, якщо ваша резервна копія виходить з ладу або вам потрібно повернути свої дані з якихось причин, ви можете звернутися в службу підтримки клієнтів і отримати те, що вам потрібно.

Ви отримуєте безкоштовні щоденні резервні копії (лише одна резервна копія на день) вашого веб-сайту, а також резервне копіювання та відновлення веб-сайту послуга (якщо ви підписалися на).

функції резервного копіювання

Резервні копії хостингу схожі на страхування веб-сайтів. Помилки користувачів, хаки, видалені файли чи оновлення веб-сайтів пішли не так, все це можна миттєво вирішити за допомогою відновлення резервної копії.

 • Легко переглядайте та керуйте резервними копіями за допомогою їх простого у використанні інструмента резервного копіювання в один клік
 • Створюйте та відновлюйте резервні копії веб-сайтів швидко та легко одним клацанням миші
 • Уникайте втрати даних через помилки веб-сайту
 • Експериментуйте з оновленнями веб-сайтів, які можна швидко скасувати

Інструментом відновлення резервного копіювання 1-клацанням у cpanel

Ви можете створити та відновити резервні копії миттєво самостійно, скориставшись інструментом відновлення резервного копіювання в один клік у простому у використанні cPanel.

Прозорість

Цілком природно бажати, щоб компанії, від яких ви купуєте, були прозорими щодо того, що вони роблять, і як вони це роблять. Це особливо важливо, коли ви збираєтесь довіряти компанії весь вміст вашого веб-сайту.

Здебільшого вони мають чудовий показник прозорості. Відвідавши їхній веб-сайт, ви побачите, що вони відображають і своє щомісячний відсоток тривалості та їх щорічний відсоток тривалості тож ви можете бачити, наскільки ефективні їх сайти.

Вони також надають безкоштовно IP-адреси всіх їх центрів обробки даних. Чому це має значення? Оскільки це дозволяє тестувати швидкість завантаження свого сайту з кожного з центрів обробки даних, щоб ви могли вибрати той, який забезпечить відвідувачам найкращий досвід користувача.

плани та ціни

Вони також дуже чесні щодо того, що включено у кожен із своїх планів. Деякі з дорожчих планів користувальницькі сервери з низьким обсягом, щоб забезпечити швидший час завантаження. Завдяки SiteGround ви завжди будете знати, що отримуєте взамін за свої гроші.

Глобальний Досягнення

В цілому індустрія хостингу дуже орієнтована на США, і це може бути проблемою для людей, які живуть в інших країнах.

SiteGround є базується в Болгарії але вони мають глобальну перспективу, що робить їх високодоступними для компаній та приватних осіб по всьому світу.

Для початку вони прийматимуть кілька валют, зокрема:

 • Доларів США
 • Британські фунти
 • Євро
 • Австралійські долари

Вони також мають спеціальна іспаномовна сторінка та безкоштовні телефонні номери в різних місцях. Вони також пропонують конкретні доменні імена, що дозволяє місцевим компаніям обирати доменне ім’я, яке відповідає їхній країні. (FYI вони більше не пропонують безкоштовного доменного імені під час реєстрації.)

Державна безпека

Раніше ми говорили про безпеку сайту, і одна з найбільших переваг їх вибору для розміщення вашого сайту полягає в тому, що ви матимете спокій, знаючи, що ваш сайт захищений деякі найкращі інструменти безпеки.

безпека

Окрім вбудованих функцій безпеки, про які ми вже згадували, ви можете отримати низку інших функцій безпеки, які допоможуть захистити ваші дані – та ваших користувачів.

 • Засоби проти спаму, включаючи SpamAssassin та SpamExperts, для захисту вашого сайту від спамерів
 • Можливість блокувати певні IP-адреси (дуже корисно, якщо ви зазнали нападу)
 • Безкоштовний сертифікат SSL (доступний з певними планами)
 • HackAlert, надбудова на 1 долар на місяць, яка сповістить вас негайно, якщо ваш сайт піддається атаці
 • Leech Protect – функція, яка дозволяє адміністраторам вашого веб-сайту забороняти користувачам видавати чи публікувати свій пароль або інформацію про вхід
 • Їх безкоштовний інструмент SiteCheck дозволяє швидко та легко перевірити свій сайт на наявність шкідливих програм, щоб переконатися, що ваші відвідувачі захищені

Вони ставляться до безпеки серйозно, і це велика проблема, особливо якщо на вашому веб-сайті є магазин електронної комерції або збирається будь-яка приватна інформація від користувачів.

Обслуговування клієнтів

Якщо ви досвідчений веб-розробник, ви можете виявити, що вам мало потрібна підтримка клієнтів. Хоча для решти нас важливо знати, що ми можемо отримати допомогу, яка нам потрібна, коли вона нам потрібна.

підтримка швидка

підтримка вирішує вашу проблему

Підтримка користувачів SiteGround справді не має собі рівних. Як згадувалося раніше, ви можете отримати доступ до чату в реальному часі або по телефону 24/7. Вам буде повідомлено негайно про те, скільки клієнтів випередили вас, і в більшості випадків терміни очікування мінімальні.

Те саме стосується введення квитка на підтримку через їх веб-сайт. Їх представники служби обслуговування клієнтів є доброзичливими, корисними та терплячими, що робить їх особливо хорошим вибором для людей та малого бізнесу, які потребують певного тримання рук.

Безкоштовна міграція сайту

Міграція веб-сайтів – головна проблема, коли справа стосується переключення веб-хостів. Одне з багатьох хороших речей щодо SiteGround – це їх безкоштовна послуга передачі веб-сайтів.

Ця послуга стосується не лише веб-сайтів WordPress, але й інших CMS-платформ, таких як Joomla та Drupal, і звичайно, одиночних веб-сайтів та статичних веб-сайтів HTML.

Їх послуга передачі включає безкоштовну передачу одного веб-сайту (незалежно від розміру), а також передачу електронних листів, FTP-акаунтів, доменів аддону для (для облікових записів, керованих за допомогою cPanel).

безкоштовна послуга передачі сайту

 1. Підпишіться на хостинг SiteGround
 2. Увійдіть у свою зону клієнтів
 3. Натисніть на вкладку підтримки

послуга передачі веб-сайтів

Прокрутіть трохи вниз до розділу “помічник налаштування веб-сайту”.

Заповніть форму міграції веб-сайтів і зачекайте, коли вони повернуться до вас. Ви будете здивовані, дізнавшись, що процес перенесення вашого веб-сайту WordPress на SiteGround закінчується протягом всього 24-48 годин.

FYI…

Вони щойно випустили новий інструмент, що дозволяє легко перенести сайт WordPress від будь-якого іншого хостинг-провайдера до них. Вони називають це SiteGround Migrator.

плагін мігратора на сайт

Ви просто встановите їх новий плагін Migrator на своєму сайті WordPress, щоб розпочати роботу. Після цього вони автоматично перенесуть весь ваш сайт WordPress до доменного пункту та папки, яку ви вказали раніше. Докладніше про цей інструмент тут.

Cloudflare CDN активація одним натисканням кнопки

CDN Cloudflare включений безкоштовно у всі плани, а в cPanel ви можете активуйте Cloudflare лише за 1 клік.

WordPress рекомендує використовувати CDN, наприклад Cloudflare, у посібнику з оптимізації швидкості.

Лише натиснувши на кнопку «активувати», мережа доставки вмісту Cloudflare (CDN) кешуватиме вміст вашого веб-сайту та розповсюджуватиме його по декількох центрах обробки даних по всьому світу.

Cloudflare в cPanel

Далі ви переходите до вкладка налаштувань і встановіть для параметра Cloudflare значення агресивне кешування, мінімізація статичних ресурсів, і активувати Залізнична рушниця щоб прискорити зв’язок між Cloudflare та сервером. Це все призведе до швидшого завантаження вашого сайту.

Мінуси SiteGround

Жодна компанія, що займається веб-хостингом, не є ідеальною, і є кілька недоліків, які слід врахувати, перш ніж приймати рішення використовувати SiteGround як веб-хостингу.

Обмеження зберігання даних

Перший мінус – це те, що вони мають досить низькі обмеження щодо кількості даних, які ви можете зберігати на своєму сайті.

Безперечно є вагомі причини цих обмежень. Чим більше клієнтів зберігають дані на своїх спільних хостинг-серверах, тим більше ймовірність, що вони відчують повільний час завантаження та час відповіді сервера.

Однак у людей, які мають сайти із зображеннями та відео, які є важкими, можуть виникнути проблеми з обмеженням пам’яті. Вони варіюються від 10 ГБ на нижньому кінці до 30 ГБ у високому кінці. Це може бути достатньо для більшості текстових сайтів.

Єдине рішення цього конкретного питання полягає в тому, щоб найкраще здогадатися про те, скільки пам’яті вам знадобиться, щоб продовжувати роботу вашого сайту, а потім побачити, чи може один із планів задовольнити ваші потреби в сховищі..

 • Стартап: 10 Гб пам’яті (нормально для більшості сайтів, що не працюють з CMS / без WordPress)
 • GrowBig: 20 Гб пам’яті (нормально для сайтів WordPress / Joomla / Drupal)
 • GoGeek: 30 Гб пам’яті (добре для електронної комерції, а також сайтів, керованих WordPress / Joomla / Drupal)

Перевищення ресурсу

Щомісяця вони називають надбавку “CPU секунд на рахунок”. В основному це обмежує кількість ресурсів, які ваш сайт може використовувати на місяць. Потенційна проблема тут полягає в тому, що якщо ви регулярно переходите цей ліміт, вони можуть зупинити ваш сайт до наступного місяця, коли щомісячна допомога буде скинутий.

використання ресурсів

Вони окреслюють щомісячні обмеження ресурсів у деталях свого плану:

 • Запуск: підходить для ~ 10000 відвідувань на місяць
 • GrowBig: підходить для ~ 25 000 відвідувань на місяць
 • GoGeek: підходить для ~ 100 000 відвідувань на місяць

Однак ви повинні пам’ятати, що заморожування надмірного споживання може статися значно нижче ліміту відвідування 100 к у плані GoGeek. Тож якщо ваш веб-сайт залучає значний трафік, скажімо, понад 3000 відвідувачів на день, то навіть план GoGeek може не підійти для вас.

Я б заперечував, що якщо ви отримуєте тисячі відвідувачів свого сайту на день, тоді вам варто взагалі триматися подалі від спільних планів хостингу, оскільки вам краще похмурий хостинг або VPS-план (вони мають багато інших ресурсів).

Плани & Ціни

Вони пропонують три різні плани для спільного хостингу; Startup, GrowBig та GoGeek.

План запуску SiteGround

огляд плану запуску siteground

План StartUp починається всього з 3,95 долара на місяць.

 • Ведучий веб-сайт лише 1
 • ~ 10000 відвідувань щомісяця
 • 10 Гб веб-простору
 • Основні особливості:
 • Зберігання SSD
 • Безкоштовна установка & передача сайту
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • 99,9 відсотка гарантії безперервного часу
 • 24/7 технічна підтримка
 • Необмежена пропускна здатність, електронні листи, бази даних
 • Безкоштовний SSL & HTTP / 2
 • Безкоштовні щоденні резервні копії
 • Безкоштовний CloudFlare CDN
 • Лише статичне кешування SuperCacher
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Інструменти Joomla
 • cPanel & SSH доступ

StartUp – це досить фантастичний план початкового рівня для початківців, але ви можете розмістити лише один веб-сайт із цим планом.

План GrowGig SiteGround

огляд плану вирощування великої площадки

Окрім стандартних функцій, які ви отримуєте в плані StartUp, план GrowBig надає преміальне кешування WordPress, підтримку преміум-класу, щоденне резервне копіювання та доступ до сервісу резервного копіювання та відновлення преміум-сайту. Ваш перший рік Wildcard SSL сертифікат також включений безкоштовно.

План GrowBig починається від $ 5,95 на місяць.

 • Хостинг необмежених веб-сайтів
 • ~ 25 000 щомісячних відвідувань
 • 20 Гб веб-простору
 • Все істотне + Преміум-функції:
 • SuperCacher динамічний & кешування пам’яті
 • 30 щоденних резервних копій
 • Пріоритетна підтримка
 • Зберігання SSD
 • SSCD сертифікат Wildcard
 • Резервне копіювання & реставраційна служба
 • 2x серверні ресурси
 • 2x ресурси бази даних
 • 2x ресурси електронної пошти

GrowBig – це план, який я рекомендую вам зареєструвати. Ви можете розмістити декілька веб-сайтів, і ви отримаєте більше, ніж в 2 рази ресурси (що призводить до швидшого завантаження веб-сайту), ніж план StartUp.

План GoGeek SiteGround

огляд плану gogeek siteground

За допомогою плану GoGeek ви отримуєте всі переваги планів StartUp та GrowBig, а також примхливі функції та 4 рази більше ресурсів порівняно з планом StartUp..

План GoGeek починається від $ 11,95 на місяць.

 • Хостинг необмежених веб-сайтів
 • ~ 100 000 щомісячних відвідувань
 • 30 Гб веб-простору
 • Все істотне & премія + примхливі особливості:
 • SuperCacher динамічний & кешування пам’яті
 • 1-клацання інсценізації WordPress
 • SG-Git для створення сховища
 • Попередньо встановлений Git
 • Безкоштовна відповідність PCI
 • Преміум резервне копіювання & реставраційна служба
 • 4x серверні ресурси
 • 4x ресурси бази даних
 • 4x ресурси електронної пошти

План GoGeek розроблений для веб-сайтів, що торгують людьми, що займаються великою торгівлею людьми або ресурсів, що займаються великими ресурсами. Він постачається з 4-кратними швидшими серверами, ніж плани хостингу StartUp.

ціни на хостинг

Порівняння плану хостингу

Який план я повинен отримати? Саме це має на меті цей розділ допомогти вам дізнатися…

Основна відмінність планів полягає в тому, що с Стартап ви можете розмістити лише 1 веб-сайт. GrowBig Поставляється більше серверних ресурсів (= швидше завантаження веб-сайту), ви також отримуєте пріоритетну підтримку, 30 щоденних резервних копій (замість всього 1 із StartUp) та динамічне кешування (замість просто статичного кешування з StartUp).

The GoGeek План поставляється в 4 рази більше ресурсів сервера, і ви можете створити інсценізаційний сайт. Ви також отримуєте послуги резервного копіювання та відновлення веб-сайтів, а також відповідність PCI.

Хочете знати, які ключові відмінності між пакетами StartUp, GrowBig та GoGeek?

Ось порівняння План StartUp проти GrowBig, і План GrowBig проти GoGeek.

Плани StartUp, GrowBig та GoGeek SiteGround – ціна за розумною ціною, але більш дорогі плани включають більше ресурсів сервера.

SiteGround StartUp vs. GrowBig Review

Усі плани хостингу на SiteGround за доступними цінами, але план StartUp – найдешевший із запропонованих планів. Це план початкового рівня, і він постачається разом з програмою найменше ресурсів та можливостей. План StartUp, на мою думку, найкраще підходить для тих, кому потрібно мати лише один веб-сайт, наприклад, персональний веб-сайт або блог для малого бізнесу.

Одна з ключових відмінностей між планом StartUp та GrowBig полягає в тому, що з колишнім планом ви є дозволяється розміщувати лише один веб-сайт (за допомогою програми GrowBig ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів). Якщо ви збираєтеся запускати кілька веб-сайтів на одному обліковому записі хостингу, план StartUp повинен бути “ні-ні”.

На відміну від цього, план GrowBig краще підходить для власників малого бізнесу та блогерів, які використовують WordPress 2 рази більше серверних ресурсів і набагато більше функцій порівняно з планом StartUp.

GrowBig дозволяє вам розміщення декількох веб-сайтів, використовувати Суперкашер статична, динамічна технологія кешування пам’яті (StartUp пропонує лише статичну), і ви отримуєте a безкоштовний сертифікат SSL. Ще одна особливість плану запуску – це резервне копіювання та відновлення функціональності. План GrowBig поставляється разом основні послуги з резервного копіювання та відновлення.

Ще одна ключова відмінність полягає в тому, що в плані StartUp ви отримуєте лише стандартну підтримку порівняно з GrowBig підтримка преміум-класу. Тож якщо ви думаєте, що вам знадобиться трохи взяти участь у їх дружній, швидкій та знаючій службі підтримки, тоді вам слід вибрати план GrowBig.

огляд плану вирощування великої площадки

Слід розглянути можливість вибору плану GrowBig, якщо:
 • Ви хочете розмістити більше одного веб-сайту на своєму хостинг-акаунті
 • Вам потрібно 2 рази більше серверних ресурсів (тобто швидше завантажувати веб-сайт)
 • Вам потрібно 30 щоденних резервних копій замість однієї щоденної резервної копії, яку ви отримуєте при запуску
 • Ви хочете отримати преміальну підтримку замість стандартної підтримки, яка постачається із запуском
 • Вам потрібно 20 Гб веб-сховища замість 10 ГБ, що постачається разом із запуском
 • Ви хочете отримати доступ до їх основної служби резервного копіювання та відновлення
 • Вам потрібно статичне, динамічне кешування пам’яті, а не лише статичне кешування, яке постачається із запуском
 • Ви хочете отримати безкоштовний SSCD-сертифікат на перший рік

SiteGround GrowBig vs. GoGeek Review

Однією з ключових відмінностей між планом GrowBig та GoGeek є додаткові серверні ресурси, які поставляються лише з останнім. GoGeek поставляється разом 4 рази більше серверних ресурсів і менше користувачів, які діляться ресурсами сервера. Це означає, що ви отримуєте веб-сайт із швидким завантаженням, коли вибираєте план GoGeek.

Ще одна відмінність між планами – це додаткові “примхливі” функції, які ви отримуєте лише з планом GoGeek. Однією з таких особливостей є середовище постановки сайту, що дозволяє вам скопіювати ваш веб-сайт, що пройшов у реальному часі, або протестувати новий код і дизайн перед публікацією змін на своєму веб-сайті. Ще одна особливість Git, який поставляється заздалегідь що дозволяє створювати сховища вашого веб-сайту.

Нарешті GoGeek приходить зі своїми послуги із резервного копіювання та відновлення веб-сайтів преміум-класу, і безкоштовна відповідність PCI щоб захистити ваш сайт електронної комерції.

огляд плану gogeek siteground

Слід розглянути можливість вибору плану GoGeek, якщо:
 • Вам потрібно 4 рази більше серверних ресурсів (тобто веб-сайт, що швидко завантажується) та менше користувачів, які діляться ресурсами сервера
 • Ви хочете створювати середовища для того, щоб скопіювати свій веб-сайт або протестувати новий код та дизайн, перш ніж публікувати зміни на своєму веб-сайті
 • Вам потрібно 30 Гб веб-сховища замість 20 ГБ, що постачається разом із GrowBig
 • Ви хочете безкоштовно дотримуватися PCI, щоб зробити ваш сайт електронної комерції повністю сумісним з PCI
 • Ви хочете заздалегідь встановити Git, щоб ви могли створювати сховища вашого веб-сайту
 • Ви хочете отримати їх преміум-сервіс резервного копіювання та відновлення замість основної послуги, яка постачається з GrowBig

Який план хостингу найкраще підходить для вас?

Тепер ви знаєте, які плани вони пропонують, і тепер, сподіваємось, ви зможете вибрати найкращий спільний план хостингу для своїх потреб. Пам’ятайте, що згодом ви завжди зможете перейти на вищий план.

Виходячи з власного досвіду, ось моя рекомендація для вас:

 • Я рекомендую зареєструватися з планом запуску, якщо ви збираєтеся запустити простий статичний або HTML-сайт.
 • Я рекомендую вам зареєструватися в плані GrowBig (це план, який я використовую), якщо ви збираєтесь запустити WordPress, Joomla або будь-який веб-сайт, що працює на CMS.
 • Рекомендую зареєструватися з планом GoGeek, якщо ви збираєтеся запустити веб-сайт електронної комерції або якщо вам потрібні постановки WordPress / Joomla та Git особливості.

FAQ FAQ

Тут ви знайдете відповіді на деякі найпоширеніші запитання.

Що таке SiteGround.com?

SiteGround – компанія з веб-хостингом, яка пропонує широкий спектр послуг: від спільного хостингу, хмарного хостингу, хостингу WordPress, VPS та хостингу для реселлерів, до спеціалізованих серверів та корпоративного хостингу. SiteGround була заснована в 2004 році і містить понад 800 000 доменних імен по всьому світу. Компанія є незалежною власністю (SiteGround НЕ є власністю EIG), а її штаб-квартира розташована в Софії, в Болгарії та має центри обробки даних у Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі. Вони мають рейтинг A від BBB. Офіційний веб-сайт – www.siteground.com. Детальніше читайте на їхній сторінці у Вікіпедії.

Чи має SiteGround гарантія повернення грошей?

Так. Вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Ви можете скасувати послугу протягом перших 30 днів, і ви отримаєте повне повернення коштів. Гарантія повернення грошей не поширюється на доменні імена, хмара або спеціалізований хостинг сервера.

Які способи оплати приймає SiteGround?

Вони приймають оплату за допомогою кредитних карток, таких як Visa та MasterCard, і ви навіть можете платити через PayPal (однак вам потрібно буде зв’язатися з підтримкою, щоб отримати платіжне посилання PayPal). Виплати можна здійснювати за один, два-три роки наперед. Ви також можете платити щомісяця, однак щомісяця сплачуєте плату за налаштування.

Чи потрібно вибрати місце розташування центру обробки даних?

Так, після реєстрації ви вибираєте бажане місцезнаходження центру обробки даних. Вони мають центри обробки даних у Чикаго, Лондоні, Амстердамі та Сінгапурі.

Чи пропонує SiteGround безкоштовну міграцію веб-сайтів?

Так, вони перенесуть один існуючий веб-сайт для вас безкоштовно, незалежно від того, наскільки маленький чи великий ваш сайт. І вони зроблять це без простоїв. Їх служба міграції сайтів включає всі типи веб-сайтів, включаючи веб-сайти, що працюють на WordPress та Joomla. Ви подаєте запит на переміщення свого сайту у зоні клієнта. Якщо вам потрібна додаткова допомога, вони надають цілодобову підтримку для швидкого запуску та роботи вашого сайту.

Чи буде SiteGround робити резервні копії мого веб-сайту?

Так, план StartUp включає в себе одну резервну копію сайту на день, а плани GrowBig та GoGeek виконують 30 резервних копій на день вашого веб-сайту. GrowBig та GoGeek також постачають послугу відновлення сайту в 1 клік. Ви також можете створити резервні копії вручну через cPanel в будь-який час.

Що таке гарантія часу на SiteGround?

SiteGround гарантує тривалість роботи 99,99%. Якщо вони не нададуть цього, вони нададуть вам кредит на рахунку. Ви можете відстежувати тривалість роботи зсередини вашої клієнтської зони.

Як я можу зв’язатися зі службою підтримки Siteground?

Якщо у вас виникли проблеми з веб-сайтом або вам потрібна допомога щодо виставлення рахунків чи рахунку, ви можете зв’язатися з ними цілодобово. Вони надають нову допомогу на борту в обліковому записі, безкоштовні перекази веб-сайтів та постійну допомогу в будь-який час електронною поштою / квитками (10 хвилин часу відповіді), чат в реальному часі (миттєвий час відповіді) або по телефону (миттєвий час відповіді). Їх телефонні номери: 1.866.605.2484 (США), 44.800.8620379 (Великобританія), 61.1800.357221 (AU), 34.900.838.543 (Іспанія) або 1.800.828.9231 (решта світу).

Чи пропонує SiteGround SSL та CDN?

Так. Усі плани мають безкоштовний сертифікат SSL. План StartUp включає безкоштовний Let’s Encrypt SSL, тоді як плани GrowBig та GoGeek поставляються з безкоштовним сертифікатом Wildcard SSL. Безкоштовний CDN від CloudFlare також включений у всі плани.

Чи хороший SiteGround для хостингу WordPress?

Так. Всі плани поставляються з повністю керованим хостингом WordPress, що означає автоматичне оновлення та виправлення ядра WordPress, автоматичну установку WordPress на налаштування облікового запису, такі функції, як плагін кешування SuperCacher, постановка сайту та 100% безкоштовна послуга передачі сайту.

На додаток до цього. Вони були два роки поспіль проголосував за №1 хоста WordPress зараз (№1 в опитуванні 2017 року та №1 в опитуванні 2016 року від WPhosting Facebook Group). І він добре відомий для використання в різних країнах на місцевому рівні, як Австралія та Великобританія.

Чи постачається SiteGround із твердотільними накопичувачами (SSD)?

Так. Усі плани поставляються з SSD. SSD, крім NGINX, PHP7 та HTTP / 2, забезпечить завантаження вашого сайту дуже швидко.

Чи потрібен сканер сайту SG?

Якщо ви хочете додатковий захист. Сканер веб-сайтів SG (раніше він називався HackAlert) працює від Sucuri, і це преміальна система виявлення зловмисного програмного забезпечення та системи раннього попередження, яка допомагає захистити ваш сайт і коштує $ 19,80 / рік.

Надійні відгуки SiteGround про Reddit та Quora?

Так, Quora і Reddit – це гарні місця для читання відгуків реальних людей та клієнтів про них. Ви можете знайти хороші відгуки SiteGround про Reddit та Quora. Ви також можете прочитати огляди на Yelp та TrustPilot.

Яка найкраща альтернатива SiteGround?

SiteGround – це веб-хост, який я використовую для цього сайту, і рекомендую його веб-хостинг-компанія. Але якщо ви досліджуєте веб-хостів (що я рекомендую вам зробити) і шукаєте хороших альтернатив SiteGround, то ось мій список конкурентів. Я вважаю, що найкращими альтернативами SiteGround є хостинг A2 (майже однакові функції, але пропонують дещо швидші та кращі технології швидкості сервера) та хостинг InMotion (знову ж таки ті самі можливості, але постачається з безкоштовним доменним іменем та політикою повернення коштів на 90 днів ). Bluehost також очевидна альтернатива SiteGround, огляд Bluehost тут

Де можна знайти код купона SiteGround?

Ви не знайдете його, оскільки у них немає можливості ввести промо-код. Тож якщо ви знайшли код купона SiteGround в Інтернеті, то він підроблений. Однак вони проводять різні акції (як правило, під час великих свят, таких як Чорна п’ятниця), оскільки це єдиний час, коли вони пропонують акції та знижені ціни.

Скільки коштує хостинг SiteGround?

SiteGround пропонує три спільні плани хостингу, найдешевший план Стартап становить 3,95 дол, GrowBig становить $ 5,95 на місяць і GoGeek становить $ 11,95 на місяць. У них також є 4 хмарні хостингові плани. The Вхід план – 80 доларів на місяць, Бізнес становить 120 доларів на місяць, Бізнес Плюс становить 160 доларів на місяць і Супер потужність становить 240 доларів на місяць. Перейдіть на їхній веб-сайт тут, щоб дізнатися більше про їх плани та особливості.

Чи є SiteGround хорошою хостинговою компанією?

Вони пропонують спільний хостинг, хостинг WordPress, хостинг WooCommerce, хмарний хостинг, виділені сервери та корпоративні плани хостингу. Веб-хостинг SiteGround “розроблений обережно”, щоб забезпечити максимальну швидкість сервера, неперевершену безпеку та швидку підтримку 24/7 та експертну підтримку. Ось основні причини, через які SiteGround – хороший веб-хостинг для реєстрації.

Швидкість і час роботи

Усі їхні плани веб-хостингу оснащені новітніми технологіями швидкості, такими як SSD-накопичувачі, NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовний Cloudflare CDN. Іншими словами, якщо ви розмістите на своєму веб-сайті, він завантажується дуже швидко!

Хостинг безпеки

Вони серйозно ставляться до безпеки та пропонують унікальні рішення безпеки, такі як безкоштовні щоденні резервні копії та відновлення сайтів, сканування зловмисного програмного забезпечення та захисту DDOS та сертифікатів SSL. Отримайте найкращі послуги з безпеки та резервного копіювання, використовуючи власні технічні рішення!

WordPress

Вони пропонують простоту використання керований хостинг WordPress на всіх їхніх планах, що означає автоматичні оновлення ядра WordPress і латання, автоматична установка WordPress у налаштуваннях акаунта, а також таких функцій, як Плагін SuperCacher для кешування, розміщення сайту та 100% безкоштовна послуга передачі сайту. Вони також пропонують керований хостинг WooCommerce на серверах, сумісних з PCI. Недарма WordPress.org їх схвалює!

Підтримка

Вони забезпечують провідні галузі нова допомога на борту акаунта, безкоштовні перекази веб-сайтів та поточна допомога та підтримка в будь-який час через телефон, чат або електронну пошту. Недарма вони постійно досягають майже 100% рівня задоволеності клієнтів!

Отже .. Я рекомендую SiteGround?

Так – настійно рекомендую SiteGround.

Особливо зараз, коли я зараз використовую SiteGround (я за планом GrowBig). Бо пам’ятайте, не дуже давно я вирішив перенести цей сайт на них.

Вони пропонують дуже доступний та надійний веб-хостинг для вашого веб-сайту.

Вони мають провідні в галузі та вражаючі рівні безперервного часу, швидкі сервери, потужні функції безпеки та чудове обслуговування клієнтів які залишають конкуренцію в дзеркалі заднього виду.

На мою думку, декілька недоліків їх вибору в якості веб-хостингу значно переважають.

За умови, що ваш сайт не перевищує обмеження ресурсів, ви можете бути впевнені, що ваш сайт швидко завантажиться, буде доступний, коли вам це потрібно, і буде безпечно захищати ваші дані та конфіденційність відвідувачів..

Якщо ви все ще сидите на огорожі про SiteGround, тоді скористайтеся ними 30-денна гарантія повернення грошей, це означає, що ви можете “випробувати їх”, і якщо ви не задоволені, ви отримаєте свої гроші.

SiteGround пропонує чудовий хостинг що постачається з додатковими функціями, і вони, як правило, не найдешевший веб-хостинг там.

Тим не менше, їх ціни зараз відповідають деяким найдешевшим хостинговим конкурентам у бізнесі (лише з 3,95 долара на місяць, що знижується з 11,95 долара на місяць).

ОНОВЛЕННЯ ЛИСТАБА 2018 року: Я більше не використовую SiteGround для розміщення цього веб-сайту. Я зараз із Cloudways. Я не був незадоволений SiteGround чи чим-небудь, це просто те, що Cloudways може краще працювати з ефективністю, оскільки цей веб-сайт постійно зростає.

Розкриття FTC: Щоб отримати найдешевшу можливу ціну, я зароблю комісію, якщо вирішите придбати через мої посилання на огляд SiteGround.

Натиснувши на це посилання, ви можете розмістити лише свій веб-сайт $ 3,95 на місяць (вниз від $ 11,95 на місяць).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map