Setrvačník vs. WP Engine

Motor WP a setrvačník jsou oba vysoce respektovaní spravovaní hostitelé WordPress.


Zatímco WP Engine je o něco populárnější než Flywheel, neznamená to, že Flywheel je něco menšího než WP Engine. Oba nabízejí opravdu skvělé služby za přijatelné ceny.

setrvačník vs wp motor wordpress hosting

Rozhodování o tom, se kterou z těchto dvou věcí může jít, může být složité, pokud neznáte jejich výhody a nevýhody.

V tomhle Setrvačník vs. WP Engine srovnání, budu procházet klady a zápory obou webových hostitelů, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro vaše potřeby.

Celkové skóre

Setrvačník

Celkové skóre

WP Engine

Je to těsný závod, ale WP Engine je vítěz mezi těmito dvěma hostiteli WordPress. Zjistěte více o WP Engine vs Flywheel v níže uvedené srovnávací tabulce:

Plány

WP Engine i setrvačník nabízejí velmi podobné služby, ale za různé ceny. Zatímco plány společnosti WP Engine začínají na 29 USD měsíčně, Flywheel nabízí lidem, kteří si chtějí službu vyzkoušet, nabídku na základní úrovni. Ceny setrvačníku začínají již na 14 USD měsíčně.

Abychom to spravedlivě porovnali, porovnáme osobní plán WP Engine s osobním plánem Flywheel. Oba jsou ceny za 29 dolarů měsíčně. Ale oba mají různé funkce a výhody, které nabízejí za stejnou cenu.

Oba tyto plány umožňují pouze jeden web WordPress. Můžete však přidat další weby za dalších 14,99 $ za web na WP Engine.

WP Engine Personal

 • 25 000 návštěvníků měsíčně
 • 10 GB místa na disku
 • 1 stránka WordPress
 • Neomezená šířka pásma (přenos dat)
 • Od 29,00 $ za měsíc

Setrvačník osobní

 • 25 000 návštěvníků měsíčně
 • 10 GB místa na disku
 • 1 stránka WordPress
 • Šířka pásma 500 GB (přenos dat)
 • Od 15 $ měsíčně

Funkce

Pokud jde o výběr spravovaného hostitele WordPress, je zde mnoho funkcí, které musíte hledat. Jednou z těchto funkcí je denní zálohování. Oba tito weboví hostitelé nabízejí bezplatné denní zálohování vašich webových stránek.

Google upřednostňuje zobrazování webů, které jsou zabezpečeny pomocí HTTPS. A pokud jste se někdy pokusili nainstalovat SSL certifikát na svůj web, měli byste vědět, že to může být bolest v… víte. WP Engine i setrvačník nabízejí bezplatný šifrovací certifikát SSL, který můžete nainstalovat jediným kliknutím.

WP Engine Personal

WP Engine nabízí hvězdnou podporu a službu, díky které je jedním z předních webhostingů v oboru. Jejich zákaznická podpora získala 3 Stevie ocenění.

Nabízejí prémiovou službu ukládání do mezipaměti s názvem Evercache, která je navržena tak, aby zvýšila rychlost vašeho webu WordPress.

Jejich plány jsou téměř stejné jako Flywheel. Ale jedna věc, která se mi na jejich plánech líbila, je to, že povolují další weby za pouhých 14,99 $ na web na osobních plánech.

Setrvačník osobní

Stejně jako WP Engine nabízí Flywheel službu mezipaměti pro všechny vaše weby WordPress, což zkrátí dobu načítání na polovinu. Nabízejí plány, které můžete použít ke spuštění webové stránky založené na šabloně jediným kliknutím.

Jedna věc, kterou se mi na Flywheel opravdu líbí, je to, že vás nikdy nepřebíjejí za to, že prošli místo na disku nebo šířku pásma.

Výkon

Každé půlsekundové zpoždění rychlosti vašeho webu může mít za následek masivní poklesy nejen míry konverze, ale také hodnocení vašeho vyhledávače. Vyhledávače jako Google upřednostňují zobrazování webových stránek, které nabízejí dobrý uživatelský dojem.

funkce hostování wordpress

Když načítání webu trvá hodně času, lidé odejdou. A když odejdou, vyšle Googlu signál, že váš web není důvěryhodný, ani nenabízí dobrý uživatelský dojem. To může mít za následek velký pokles provozu vyhledávače.

Nyní, pokud jde o zlepšení rychlosti vašeho webu, můžete si přečíst a přečíst si tisíc tipů a všechny je implementovat. Pokud však výkon vašeho webového serveru naštve, nic vám nepomůže získat z hlediska rychlosti žádné zisky.

Je opravdu důležité hostovat vaše stránky pouze s webovými hostiteli, kteří optimalizují své servery z hlediska rychlosti. Dalším faktorem, který byste měli mít na paměti, je provozuschopnost webového hostitele. I když nemůžete vědět, jaká je správná doba provozuschopnosti vašeho hostitele (protože to mohou falešné!), Musíte vidět, jaké záruky webhosting nabízí..

Provozní doba motoru WP

WP Engine má hvězdnou pověst, pokud jde o Managed WordPress Hosting. Aby tato reputace zůstala nedotčena, dělá společnost WP Engine vše, co může, aby své servery udržovala alespoň nahoře 99,9% času. Nabízejí 5% z vašeho plánu jako kredit, pokud nedokážou udržet váš web na 99,95% času.

Provozní doba setrvačníku

Na rozdíl od WP Engine, Flywheel nenabízí SLA (Service Level Agreement), takže pokud váš web klesne, nebudete mít žádný kredit zdarma. Ale stejně jako WP Engine, Flywheel má pověst udržovat a oni zvládají udržovat 99,9% dostupnosti.

Otáčky motoru WP

Domovská stránka:

Test rychlosti domovské stránky motoru WP

Stránka s cenami:

Test rychlosti stránky cen WP motoru

Rychlost setrvačníku

Domovská stránka:

Rychlostní test na setrvačníkové stránce

Stránka s cenami:

Test rychlosti stránky setrvačníku

Výhody a nevýhody

Nejde o kontrolu, pokud nekončí seznamem kladů a záporů:

WP Engine Personal

Klady:

 • Nabízí velkorysou 60denní záruku vrácení peněz.
 • Nabízí bezplatnou službu čištění po hacknutí.
 • Bezplatné denní zálohy.
 • Instalace jedním kliknutím zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikát.

Nevýhody:

 • Na rozdíl od Flywheel, WP Engine nemigruje váš web na jejich servery. Musíte to udělat sami pomocí svého bezplatného pluginu WordPress.
 • Podporu živého chatu získáte pouze v osobním plánu.
 • Plány začínají na 29 USD za měsíc, takže pro tuto službu neexistuje žádný způsob.
 • Služba CDN stojí 19,9 $ měsíčně. Setrvačník za to účtuje pouze 10 $ měsíčně.

Setrvačník osobní

Klady:

 • Bezplatná migrační služba pro všechny vaše weby.
 • Žádné poplatky za nadměrnou šířku pásma nebo místo na disku.
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikát, který můžete nainstalovat jediným kliknutím.
 • Nabízí bezplatnou službu čištění po hacknutí.
 • Plány začínající na pouhých 14 USD. Umožňuje získat chuť služby.
 • Bezplatné denní zálohy.
 • Na rozdíl od služby WP Engine musíte za aktivaci služby CDN platit pouze 10 $ měsíčně.

Nevýhody:

 • Na rozdíl od WP Engine nemůžete do svého plánu přidat další weby za 14,99 $ za web.

Srovnávací tabulka setrvačníků vs. WP

setrvačníkwp motor
Založeno v:20122010
Hodnocení BBB:NehodnocenoB+
Adresa:1405 Harney St # 201, Omaha, NE, 68102, Spojené státy americké504 Lavaca Street, Suite 1000, Austin, TX 78701
Telefonní číslo:(888) 928-8882(512) 827-3500
Typy podpory:Telefon, živá podpora, chat, lístekTelefon, živá podpora, chat, lístek
Datové centrumNew York CitySpojené státy, Velká Británie a Japonsko
Měsíční cena:Od 15 $ měsíčněOd 29,00 $ za měsíc
Neomezený přenos dat:Ne (od 250 GB)Ano
Neomezené ukládání dat:Ne (od 5 GB)Ne
Neomezené e-maily:NeNe
Hostujte více domén:NeAno (kromě Osobního plánu)
Kontrolní panelRozhraní FlyWheelPortál klienta WP Engine
Záruka dostupnosti serveru:99,99%99,90%
Záruka vrácení peněz:30 dní60 dní
Bonusy & Extra:Hosting účty přicházejí s certifikátem SSL zdarma, bezplatnou migrací stránek, nepřetržitou zákaznickou podporou a více.CDN (Content Delivery Network) je součástí profesionálních a obchodních plánů. Technologie EverCache urychluje načítání stránky. Přenosné instalace a převod fakturace. Zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikát. Nástroj pro testování rychlosti stránky.
Dobrý:Dobré vývojářské nástroje; Klonujte weby, provádějte změny, duplicitní témata a další pomocí naší úhledné sady vývojových nástrojů. Hosting, který je určen pro weby WordPress. Zahrnuta je bezplatná služba migrace stránek.Optimalizováno pro WordPress: WP Engine je zaměřen na poskytování co nejlepšího hostování WordPress. Měřítko podle velikosti: Posuvné nástroje měřítka WP Engine vám pomohou najít plán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Zabezpečení zaměřené na WordPress: WP Engine má DDoS a zmírnění síly brutto, monitorování sítě v reálném čase a neustálou instalaci nejnovějších oprav a aktualizací, aby byla zajištěna maximální bezpečnost vašeho webu..
Špatný:Není ideální pro absolutní začátečníky. Není ideální pro weby jiné než WordPress.Pouze hostování WordPress: WP Engine nabízí výhradně spravovaný hosting WordPress. Mighty drahé plány: Plány WP Engine přicházejí s drahou sadou cenovek, nemluvě o některých omezeních zdrojů.
CenyOd 15 $ měsíčněOd 29,00 $ za měsíc

Závěr

Výběr perfektního webhostingu je obtížný úkol. Jsem si však jist, že tento průvodce vám usnadnil výběr (ne-li snadný).

WP Engine a Flywheel jsou renomovaní weboví hostitelé, kteří jsou špičkou v oboru Managed WordPress Hosting.

Ať už si vyberete, určitě vám nabídne skvělou hostingovou službu WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map