Servebolt ülevaade

Kiiresti laadiva veebisaidi omamine on oluline. Sina ja kõik teised teavad seda. Sisenema Servebolt. Täielikult hallatav veebi, mis keskendub eriti mastaapsusele, turvalisusele ja pakkuja või hämmastavalt kiire veebimajutus!


Teie veebisaidi jaoks kasutatav veebimajutusteenus on kõige kriitilisem tegur, mis määrab teie veebisaidi laadimise kiire (või aeglase). See Servebolti ülevaade annab teile kõik, mida peate teadma enne selle hallatava veebimajutajaga registreerumist.

Nii et kui kavatsete luua veebisaidi või teisaldada oma olemasoleva veebisaidi uuele veebimajutajale, võiksite selle ka kiiresti laadida, eks! Kuna teie veebisaidi laadimisaeg mõjutab kasutajakogemust, konversioonimäärasid ja SEO-d.

Google’i uuring leidis, et lehe laadimisaja pikenemisel 3 sekundini tõuseb põrkemäär 32%; 90%, kui laadimiseks kulub 5 sekundit; 106% 6 sekundit; ja 123% 10 sekundit. See tähendab, et teil on vaid sekundeid, et veenda oma saidi külastajat oma veebisaidil püsima.

Võimas veebimajutuslahendus, mis tagab veebisaidi kiire kiiruse Servebolt. Selle veebimajutusteenuse filosoofia võib kokku võtta ühele reale: “Ärge viige veokit lohistamisvõistlusele”.

Mis on Servebolt?

Servebolt on hallatud pilvemajutusteenuste pakkuja.

Iga Servebolti hostitud veebisaiti toidab Bolt ™ ️, mis on teie veebisaidi konteiner ja sisaldab kõiki seadeid, salvestusruumi ja tehnilist keskkonda.

Bolt ™ ️ on konteiner, mis vastutab teie veebisaidi majutamise eest. Bolt ™ ️ määratleb teie salvestusruumi, seaded ja tehnilise keskkonna. Ettevõte pakub ka käsurea tööriistu, tuge SSL-, SSH-, Git- ja SFTP-sertifikaatide jaoks ning uskumatult kiiret andmebaasi.

mis on servebolt

Kasutate oma politseipaneelide haldamiseks poltide ™ ️ haldamiseks oma halduspaneeli. Servebolt on üks populaarseimaid pakkujaid kiiruse ja jõudluse osas. Ettevõtte asutasid Erlend ja Hans Kristian 2014. aastal Raske Siderina. Servebolt on nüüd ülemaailmne, kontoritega Rootsis, Norras ja Hollandis. Kui teil on suur veebisait, kus on palju sisu ja suurt liiklust, on see suurepärane võimalus.

servebolt cms tüübid

Servebolti hostimisplatvorm oli spetsiaalselt loodud selleks, et teie WordPressi sait töötaks erakordselt kiiresti nii esi- kui tagaosas. WP-Developersi tööriistakasti tõttu säästavad teie arendajad väärtuslikku aega. Toetatakse laia valikut CMS-platvorme, sealhulgas:

Servebolt toetab: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce ja CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invisiooni kogukond

Pange Servebolt proovile 100% tasuta prooviversiooniga! Liikuda on lihtne ja nad teevad seda teile tasuta!

Servebolt kiirus

Servebolti pilveplatvorm loodi kiiruse jaoks. Kiirus on maksimaalselt kuus korda suurem kui paljude Servebolti konkurentide puhul. Hostimiskiiruse probleemid on lahendatud riistvara, tarkvara ja võrgunduse kombinatsiooni abil. Servebolt Linux optimeerib protsessori kiirust. Iga protsessor sisaldab hüpertehitust. See on põhjus, miks protsessorid võimaldavad teil kiiremini ja samaaegselt töötada mitme ülesandega. Kiirem võrgundus sisaldab Infinibandit kiireks andmeedastuseks võrguarvutite vahel.

teeninduspolti kiirus

Servebolt vastutab oma Linuxi levitamise arendamise ja hooldamise eest. Kõik tasemed on optimeeritud tagamaks, et saate Servebolt’i pilves maksimaalse kiiruse. Erakordne kiirus on üks peamisi põhjuseid, miks see Servebolti ülevaade on suurepärane. Lisaks on ettevõttel oma PHP ja MariaDB versioonid, mis tagavad teie WordPressi veebisaidi toimivuse paranemise. Teie hostipakett sisaldab piiramatut ribalaiust.

mis on poldid

Serveboltil on ekspertide meeskond, kes aitab teil veebisaidi liiklust mastaapida ja sellega toime tulla. Parima võimaliku kogemuse saamiseks aitavad eksperdid teil teha õigeid otsuseid. Pilveasukohad on paigutatud strateegiliselt, et veenduda, et teil on võimalikult väike latentsusaeg. Servebolt Cloud on täielikult suutnud teie meeskonna teiste alade jaoks vabastada. Servebolt on suurepärane arendajatele, seda on lihtne kasutada, kasutajasõbralik ja ideaalne, kui teil pole kogemusi.

 • WordPressi vahemälu
 • WordPress Multisite
 • Git-integratsioon
 • Koormuse tasakaalustamine
 • GZIP-pakkimine
 • Kujutise optimeerimine (selleks pole vaja täiendavaid pistikprogramme alla laadida!)

Oma hostikava valimisel saate valida pilvepiirkonna, et tagada võimalikult kiire kiirus.

Pange Servebolt proovile 100% tasuta prooviversiooniga! Liikuda on lihtne ja nad teevad seda teile tasuta!

Servebolt Uptime ja Seisakuid

Teate juba, et seisakuid on negatiivne mõjutada. Seisuajad muutuvad kriitiliseks, kui teenite raha oma veebisaidi kaudu toodete reklaamimise või müümisega. Kui te ei tea oma praegust tööaja määra, pakub Servebolt tasuta tööriista teie tööaja kontrollimiseks. Servebolti tööaeg on erandlik. Mõne kuu keskmine on 100 protsenti. 2019. aasta keskmine keskmine oli 99,99 protsenti. Optimaalse kasumipotentsiaali saavutamiseks on teie saidil vaja parimat võimalikku tööaega.

Servebolt Turvalisus

Servebolt võtab turvalisust väga tõsiselt. See on põhjus, miks kogu platvorm loodi, kasutades kõige kõrgemat tipptasemel turvalisust. Te ei pea kunagi Servebolti turvalisuse pärast muretsema. AppArmor kasutatakse iga serveri turvamiseks. Tippturvalisuse tagamiseks on ettevõte kasutanud ka arvukalt lisameetmeid. Servebolt jälgib kõiki probleeme ööpäevaringselt. Ettevõte plaastrid ja versiooniuuendused pidevalt, kasutades kõiki viimaseid värskendusi turvalisuse tagamiseks.

Servebolt ja Cloudfare on ametlikud partnerid. Servebolt on loonud partnerlust ka lisaettevõtetega, sealhulgas Blixi lahendused kogu serveri vastuvõetud liikluse jälgimiseks. Enne kui teie ettevõttele kahju tehakse, blokeeritakse kogu pahatahtlik tegevus. Teile antakse hulk SSL-sertifikaate. Teie tegelikud sertifikaadid sõltuvad teie nõudmiste keerukusest. Sertifikaadid sisaldavad:

 • Kõik domeenid (sh lavastamine, testimine) saavad tasuta SSL-i.
 • Krüptime sertifikaadid tasuta.
 • Iseallkirjastatud SSL-sertifikaadid on tasuta.
 • Puhverserveri CDN-d saavad SSL-i.

Pange Servebolt proovile 100% tasuta prooviversiooniga! Liikuda on lihtne ja nad teevad seda teile tasuta!

Servebolt plussid ja miinused

Servebolt plussid

 • Kiire veebimajutus.
 • Saidi tasuta migratsioon (isegi proovikontode jaoks).
 • 99,9% tööaja garantii.
 • Kohandatud Linuxi virn.
 • Pole vaja Memcachedit ega Redist.
 • Valite oma PHP versiooni.
 • Teie varukoopiaid säilitatakse 30 päeva jooksul.
 • Varundamine väljaspool saiti iga päev.
 • Serveripõhine vahemälu.
 • Kohandatud juhtpaneel.

Servebolt miinused

 • Pole odav. Palju kallim kui teised hallatud hostingu pakkujad, nagu WP Engine ja Kinsta.

Servebolt plaanid

Servebolt pakub laia valikut plaane, mille hulgast valida, kõik sisaldavad tasuta prooviversiooni. Plaani valimisel on oluline kindlaks teha oma veebisaidi suurus ja lehevaatamised, mida see saab (või eeldatakse). See võib säästa palju raha, eriti kui valite oma veebimajutajaks Servebolt.

Kui käitate väikest WordPressi saiti, mis ei vaja nii palju salvestusruumi, on kõige parem jääda ühte madalama jõudlusega plaanidest. Kui teil on suurem veebisait, mis nõuab rohkem inimeste ja serverite jõudu ning kellel on kasvavad liikluse ja teeninduse vajadused, pakuvad Servebolti ettevõtte plaanid suuremat salvestusruumi ja isegi teie jaoks kohandatud hinnaga kohandatud plaani.

Servebolt hinnakujundusplaanid

Pange Servebolt proovile 100% tasuta prooviversiooniga! Liikuda on lihtne ja nad teevad seda teile tasuta!

 • Sisenemine: ühe veebisaidi hind on 39 USD kuus, 1 GB salvestusruumi ja maksimaalselt 250 000 lehevaatamist.
 • Eriti väike: ühe veebisaidi hind on 69 USD kuus, 2 GB salvestusruumi ja maksimaalselt 400 000 lehevaatamist.
 • Alustaja: teie kulu on kolme veebisaidi eest 99 dollarit kuus, 4 GB salvestusruumi ja maksimaalselt miljon lehevaatamist.
 • Väike: teie hind on 189 dollarit kuus kolme veebisaidi kohta, 8 GB salvestusruumi ja maksimaalselt miljon lehevaatamist.
 • Keskmine: teie hind on 349 dollarit kuus 5 veebisaidi kohta, 16 GB salvestusruumi ja maksimaalselt miljon lehevaatamist.
 • Suur: teie hind on 549 dollarit kuus 7 veebisaidi kohta, 32 GB salvestusruumi ja maksimaalselt miljon lehevaatamist.
 • XL: 15 veebisaidi hind on 749 dollarit kuus, 64 GB salvestusruumi ja maksimaalselt kaks miljonit lehevaatamist.
 • XXL: teie kulu on 20 veebisaidi kohta 1409 dollarit kuus, 128 GB salvestusruumi ja maksimaalselt kaks miljonit lehevaatamist.

Servebolti toimimise kontrollimiseks võite kasutada tasuta testversiooni Bolts ™ ️ loomiseks. Alustajatele pakutakse varajase käivitamise programmi, mis pakub teile lisaks tasuta jõudluse ülevaatele ka Servebolti majutusepakettide pakkumist ühe aasta jooksul poole võrra.

Servebolt ülevaade: kokkuvõte

servebolt ülevaade

Servebolt on kõrge jõudlusega hallatava veebimajutuse järgmisel tasemel. Minge üle Servebolti või proovige lihtsalt tasuta ja kogege laadimiskiirusi, mida te pole kunagi varem näinud.

Servebolt pakub suurepäraseid kiirusi, suurepärast klienditeenindust ja tipptasemel turvalisust. Hoolimata kõrgematest kuludest (see pole SiteGround või Bluehost jagatud hostimine), on investeering väärt raha, kuna hostimine on erandlik. See Servebolti ülevaade soovitab vähemalt teenust proovida.

Pange Servebolt proovile 100% tasuta prooviversiooniga! Liikuda on lihtne ja nad teevad seda teile tasuta!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map