Servebolt Recenzie

Rýchle načítanie webovej stránky je dôležité. Vy a všetci ostatní to viete. vstúpiť Servebolt. Plne spravovaný webový hostiteľ so silným zameraním na škálovateľnosť, bezpečnosť a poskytovateľ alebo úžasne rýchly webhosting!


Webhostingová služba, ktorú používate pre svoje webové stránky, je jediným najdôležitejším faktorom, ktorý určí, ako rýchlo (alebo pomaly) sa vaše webové stránky načíta. Táto recenzia servera Servebolt vám poskytne všetko, čo potrebujete vedieť predtým, ako sa zaregistrujete v tomto spravovanom webhostingu.

Ak teda budujete web alebo presúvate svoj existujúci web na nového hostiteľa, môžete ho tiež načítať rýchlo, správne! Pretože doba načítania vášho webu má vplyv na skúsenosti používateľov, miery konverzie a SEO.

Štúdia spoločnosti Google zistila, že miera odchodov sa zvyšuje o 32%, keď sa rýchlosť načítania stránky zvýši na 3 sekundy; 90%, keď načítanie trvá 5 sekúnd; 106% po dobu 6 sekúnd; a 123% po dobu 10 sekúnd. To znamená, že máte iba pár sekúnd na to, aby ste presvedčili svojho návštevníka, aby zostal na vašom webe.

Výkonné riešenie webhostingu, ktoré zaručuje vysokú rýchlosť webových stránok Servebolt. Filozofia tejto webhostingovej služby sa dá zhrnúť do jedného riadku: „Nepriveďte kamión na pretekanie“.

Čo je Servebolt?

Servebolt je poskytovateľ spravovaného cloudového hosťovania.

Každá webová stránka hostená na serveri Servebolt je napájaná systémom Bolt ™ ️, ktorý je kontajnerom pre váš web a obsahuje všetky nastavenia, úložisko a technické prostredie..

Bolt ™ ️ je kontajner zodpovedný za hosťovanie vašich webových stránok. Bolt ™ ️ definuje vaše úložisko, nastavenia a technické prostredie. Spoločnosť tiež poskytuje nástroje príkazového riadku, podporu pre certifikáty SSL, SSH, Git a SFTP a neuveriteľne rýchlu databázu.

čo je servebolt

Pomocou svojho administračného panela môžete spravovať svoje skrutky ™ ️, ktoré sú zabezpečené zálohami. Servebolt je jedným z najlepších poskytovateľov hostingu pre rýchlosť a výkon. Spoločnosť založili ako Raske Sider Erlend a Hans Kristian v roku 2014. Servebolt je teraz globálna s pobočkami vo Švédsku, Nórsku a Holandsku. Ak máte veľkú webovú stránku s veľkým obsahom a vysokou návštevnosťou, je to vynikajúca voľba.

typy serveboltov cms

Hostingová platforma Serveboltu bola špeciálne navrhnutá tak, aby zabezpečila, že váš web WordPress bude pracovať mimoriadne rýchlo na prednom aj zadnom konci. Vaši vývojári ušetria drahocenný čas vďaka súboru nástrojov WP-Developers. Podporuje sa široká škála platforiem CMS vrátane:

Servebolt podporuje: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce a CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invision Community

Vyskúšajte Servebolt so 100% bezplatnou skúšobnou verziou! Je ľahké sa pohybovať a urobia to za vás zadarmo!

Rýchlosť serv

Cloudová platforma spoločnosti Servebolt bola vytvorená pre rýchlosť. Dostanete maximálne šesťkrát vyššiu rýchlosť ako s mnohými konkurentmi spoločnosti Servebolt. Problémy s rýchlosťou hostenia boli vyriešené kombináciou hardvéru, softvéru a sietí. Servebolt Linux optimalizuje rýchlosť procesora. Každý procesor obsahuje Hyperthreading. To je dôvod, prečo vám procesory umožňujú pracovať rýchlejšie a súčasne na viacerých úlohách. Vaša rýchlejšia sieť obsahuje Infiniband pre rýchly prenos dát medzi počítačmi v sieti.

rýchlosť serveboltu

Servebolt je zodpovedný za vývoj a údržbu svojej distribúcie Linuxu. Všetky úrovne sú optimalizované, aby ste sa uistili, že v službe Servebolt Cloud dostanete maximálnu rýchlosť. Výnimočná rýchlosť je jedným z hlavných dôvodov, prečo je hodnotenie servera Servebolt vynikajúce. Spoločnosť má navyše svoje vlastné verzie PHP a MariaDB, aby zabezpečila zlepšenie výkonu vašich webových stránok WordPress. Váš hostingový balík obsahuje neobmedzenú šírku pásma.

čo sú skrutky

Servebolt má tím odborníkov, ktorý vám pomôže pri meraní a spracovávaní návštevnosti vašich webových stránok. Odborníci vám pomôžu pri prijímaní správnych rozhodnutí, aby ste sa uistili, že získate čo najlepšie skúsenosti. Miesta v cloude boli umiestnené strategicky, aby ste sa uistili, že máte čo najnižšiu latenciu. Cloud služby Servebolt dokáže úplne uvoľniť tím pre ďalšie oblasti. Servebolt je vynikajúci pre vývojárov, ľahko použiteľný, užívateľsky príjemný a ideálny, ak nemáte žiadne skúsenosti.

 • Vyrovnávacia pamäť WordPress
 • Multisite WordPress
 • Integrácia Git
 • Rozdelenie výkonu
 • Kompresia GZIP
 • Optimalizácia obrazu (nemusíte na to sťahovať ďalšie doplnky!)

Keď si vyberiete svoj hostingový plán, môžete si vybrať oblasť Cloud, aby ste sa uistili, že dostanete najvyššiu možnú rýchlosť.

Vyskúšajte Servebolt so 100% bezplatnou skúšobnou verziou! Je ľahké sa pohybovať a urobia to za vás zadarmo!

Servebolt Uptime and Downtime

Už viete, že výpadky majú negatívny vplyv na váš konečný výsledok. Prestoje sa stávajú kritickými, ak zarábate peniaze inzerciou alebo predajom produktov prostredníctvom svojich webových stránok. Ak nepoznáte svoju aktuálnu mieru dostupnosti, služba Servebolt poskytuje bezplatný nástroj na kontrolu dostupnosti. Miera dostupnosti služby Servebolt je výnimočná. Priemer za niekoľko mesiacov je 100 percent. Ročný priemer za rok 2019 bol 99,99%. Aby ste sa uistili, že dosahujete optimálny potenciál zisku, vaša stránka vyžaduje čo najlepší čas prevádzkyschopnosti.

Zabezpečenie serv

Bezpečnosť berie server Servebolt veľmi vážne. To je dôvod, prečo bola celá platforma vytvorená pomocou najvyššej úrovne špičkovej bezpečnosti. Už nikdy nebudete musieť starať o bezpečnosť s Servebolt. AppArmor sa používa na zabezpečenie každého servera. Spoločnosť tiež použila množstvo ďalších opatrení na zabezpečenie najvyššej bezpečnosti. Monitory Servebolt pre akékoľvek problémy 24/7. Spoločnosť neustále opravuje a inovuje aktualizácie pomocou všetkých najnovších aktualizácií kvôli bezpečnosti.

Servebolt a Cloudfare sú oficiálnymi partnermi. Servebolt tiež nadviazal partnerstvá s ďalšími spoločnosťami vrátane Blix Solutions sledovať všetku komunikáciu prijatú serverom. Všetky škodlivé aktivity sú blokované skôr, ako dôjde k poškodeniu vašej spoločnosti. Dostanete množstvo certifikátov SSL. Vaše skutočné certifikáty závisia od zložitosti vašich požiadaviek. Certifikáty zahŕňajú:

 • SSL zadarmo dostávajú všetky domény (vrátane stagingu, testovania).
 • Poďme šifrovať certifikáty zadarmo.
 • SSL certifikáty s vlastným podpisom sú zadarmo.
 • Proxy CDN prijímajú SSL.

Vyskúšajte Servebolt so 100% bezplatnou skúšobnou verziou! Je ľahké sa pohybovať a urobia to za vás zadarmo!

Výhody a nevýhody Serveboltu

Prosby Servebolt

 • Super rýchly webhosting.
 • Bezplatná migrácia stránok (aj v prípade skúšobných účtov).
 • Záruka 99,9% dostupnosti.
 • Vlastný zásobník Linux.
 • Nie je potrebné Memcached ani Redis.
 • Vyberiete si svoju verziu PHP.
 • Zálohy sa ukladajú na obdobie 30 dní.
 • Zálohy mimo pracoviska denne.
 • Vyrovnávacia pamäť založená na serveri.
 • Vlastný ovládací panel.

Nevýhody Serveboltu

 • Nie lacné. Oveľa nákladnejšie ako ostatní poskytovatelia spravovaných hostiteľov, ako sú WP Engine a Kinsta.

Plány serveboltov

Servebolt ponúka širokú škálu plánov na výber, všetky zahŕňajú bezplatnú skúšobnú verziu. Pri výbere plánu je dôležité určiť veľkosť vášho webu a zobrazenia stránok, ktoré získa (alebo sa očakáva). To vám môže ušetriť veľa peňazí, najmä pri výbere servera Servebolt ako svojho hostiteľa webu.

Ak prevádzkujete malú stránku WordPress, ktorá nevyžaduje také úložisko, je najlepšie sa držať jedného z plánov s nižšou výkonnosťou. Ak prevádzkujete väčšiu webovú stránku, ktorá vyžaduje viac energie ľudí a serverov a skúsenosti s rastúcimi požiadavkami na prevádzku a služby, plány spoločnosti Servebolt Enterprise ponúkajú vyššie úložisko a dokonca aj prispôsobený plán na mieru šitú na mieru.

Cenové plány Serveboltu

Vyskúšajte Servebolt so 100% bezplatnou skúšobnou verziou! Je ľahké sa pohybovať a urobia to za vás zadarmo!

 • Vstup: Vaše náklady sú 39 dolárov mesačne za 1 web, 1 GB úložného priestoru a maximálne 250 zobrazení stránky vrátane.
 • Extra malé: Vaša cena je 69 dolárov mesačne za 1 web, 2 GB úložného priestoru a maximálne 400 000 zobrazení stránky.
 • Štartér: Vaša cena je 99 dolárov mesačne pre tri webové stránky, 4 GB úložného priestoru a maximálne jeden milión zobrazení stránky.
 • Malé: Vaša cena je 189 dolárov mesačne pre tri webové stránky, 8 GB úložného priestoru a maximálne jeden milión zobrazení stránky.
 • Stredná: Vaša cena je 349 dolárov za mesiac pre 5 webových stránok, 16 GB úložného priestoru a maximálne jeden milión zobrazení stránky.
 • Veľké: Vaša cena je 549 dolárov mesačne pre 7 webových stránok, 32 GB úložného priestoru a maximálne jeden milión zobrazení stránky.
 • XL: Vaša cena je 749 dolárov mesačne pre 15 webových stránok, 64 GB úložného priestoru a maximálne dva milióny zobrazení stránky.
 • XXL: Vaša cena je 1 409 dolárov mesačne pre 20 webových stránok, 128 GB úložného priestoru a maximálne dva milióny zobrazení stránky.

Môžete využiť bezplatnú skúšobnú verziu na vytvorenie testovacích skrutiek ™ ️ a zistiť, ako funguje Servebolt. Programom Startups sa ponúka program Startup Starting Programme, ktorý vám okrem bezplatného prehľadu výkonu poskytne jeden rok plánované hosťovacie plány servera Servebolt na jeden rok..

Servebolt Recenzie: Zhrnutie

servebolt hodnotenie

Servebolt je na ďalšej úrovni vysoko výkonného webhostingu. Prejdite na server Servebolt alebo ho vyskúšajte zadarmo a zaznamenajte rýchlosti načítania, ktoré ste nikdy predtým nevideli.

Servebolt ponúka vynikajúce rýchlosti, skvelý zákaznícky servis a špičkovú bezpečnosť. Napriek vyšším nákladom (nejde o zdieľaný hosting SiteGround alebo Bluehost), investícia stojí za to peniaze, pretože hosting je výnimočný. Táto recenzia servera Servebolt odporúča aspoň vyskúšať službu.

Vyskúšajte Servebolt so 100% bezplatnou skúšobnou verziou! Je ľahké sa pohybovať a urobia to za vás zadarmo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map