Servebolt Recenze

Důležité je mít web s rychlým načítáním. Vy a všichni ostatní to víte. Vstoupit Servebolt. Plně spravovaný webový hostitel se silným zaměřením na škálovatelnost, bezpečnost a poskytovatele nebo úžasně rychlý webhosting!


Webhostingová služba, kterou používáte pro svůj web, je jediným nejdůležitějším faktorem, který určí, jak rychle (nebo pomalu) se váš web načte. Tato recenze služby Servebolt vám poskytne vše, co potřebujete vědět, než se zaregistrujete u tohoto spravovaného webového hostitele.

Pokud tedy budujete web nebo přesouváte svůj stávající web k novému hostiteli, můžete jej také načíst rychle, správně! Protože doba načítání vašeho webu má vliv na uživatelský dojem, míru konverze a SEO.

Studie Google zjistila, že míra okamžitého opuštění se zvyšuje o 32%, když se doba načítání stránky zvýší na 3 sekundy; 90%, pokud načítání trvá 5 sekund; 106% po dobu 6 sekund; a 123% po dobu 10 sekund. To znamená, že máte jen několik sekund, abyste přesvědčili návštěvníka svého webu, aby zůstal na vašem webu.

Výkonné řešení webhostingu, které zaručuje vysokou rychlost webových stránek Servebolt. Filozofie této webhostingové služby lze shrnout do jednoho řádku: „Nepřivezte náklaďák na závody“.

Co je Servebolt?

Servebolt je poskytovatel spravovaného cloudového hostingu.

Každý web hostovaný na serveru Servebolt je napájen Bolt ™ ️, který je kontejnerem pro váš web a obsahuje všechna nastavení, úložiště a technické prostředí.

Bolt ™ ️ je kontejner zodpovědný za hostování vašich webových stránek. Bolt ™ ️ definuje vaše úložiště, nastavení a technické prostředí. Společnost také poskytuje nástroje příkazového řádku, podporu pro certifikáty SSL, SSH, Git a SFTP a neuvěřitelně rychlou databázi.

co je servebolt

Pomocí svého administrátorského panelu můžete spravovat své šrouby ™ ️, které jsou zabezpečeny zálohami. Servebolt je jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu pro rychlost a výkon. Společnost byla založena jako Raske Sider firmami Erlend a Hans Kristian v roce 2014. Servebolt je nyní globální s pobočkami ve Švédsku, Norsku a Nizozemsku. Pokud máte velký web se spoustou obsahu a vysokým provozem, je to skvělá volba.

typy serveboltů cms

Hostingová platforma Serveboltu byla speciálně navržena tak, aby zajistila, že váš web WordPress bude běžet mimořádně rychle na přední i zadní straně. Vaši vývojáři ušetří drahocenný čas díky sadě nástrojů WP-Developers. Podporována je široká škála platforem CMS včetně:

Servebolt podporuje: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce a CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invision Community

Vyzkoušejte Servebolt se 100% zkušební verzí zdarma! Je snadné se pohybovat a udělají to pro vás zdarma!

Rychlost Serveboltu

Cloudová platforma Serveboltu byla vytvořena pro rychlost. Získáte maximálně šestkrát vyšší rychlost než u mnoha konkurentů společnosti Servebolt. Problémy s rychlostí hostování byly vyřešeny kombinací hardwaru, softwaru a sítí. Servebolt Linux optimalizuje rychlost procesoru. Každý procesor obsahuje Hyperthreading. To je důvod, proč vám procesory umožňují pracovat rychleji a současně na více úlohách. Vaše rychlejší síť obsahuje Infiniband pro rychlý přenos dat mezi počítači v síti.

rychlost serveboltu

Servebolt odpovídá za vývoj a údržbu své distribuce v systému Linux. Všechny úrovně jsou optimalizovány, aby zajistily maximální rychlost v cloudu Servebolt. Výjimečná rychlost je jedním z klíčových důvodů, proč je tato recenze Serveboltu vynikající. Společnost navíc disponuje vlastními verzemi PHP a MariaDB, aby zajistila zlepšení výkonu vašich webových stránek WordPress. Váš hostingový balíček zahrnuje neomezenou šířku pásma.

co jsou šrouby

Servebolt má tým odborníků, který vám pomůže s měřením a zpracováním provozu na vašem webu. Odborníci vám pomohou učinit správná rozhodnutí, abyste zajistili, že získáte nejlepší možné zkušenosti. Místa cloudu byla umístěna strategicky, aby bylo zajištěno, že máte co nejnižší latenci. Cloud Servebolt Cloud je zcela schopen uvolnit váš tým pro další oblasti. Servebolt je vynikající pro vývojáře, snadno se používá, uživatelsky přívětivý a ideální, pokud nemáte žádné zkušenosti.

 • Mezipaměť WordPress
 • Multisite WordPress
 • Integrace Git
 • Vyrovnávání zatížení
 • Komprese GZIP
 • Optimalizace obrazu (není třeba za to stahovat další pluginy!)

Když si vyberete svůj hostingový plán, můžete si vybrat oblast cloudu, abyste se ujistili, že dostanete nejvyšší možnou rychlost.

Vyzkoušejte Servebolt se 100% zkušební verzí zdarma! Je snadné se pohybovat a udělají to pro vás zdarma!

Servebolt Uptime and Downtime

Už víte, že výpadky mají negativní dopad na vaši dolní hranici. Prodlevy se stávají kritickými, pokud vyděláváte peníze inzercí nebo prodejem produktů prostřednictvím svého webu. Pokud nevíte, jaké jsou vaše aktuální doby dostupnosti, Servebolt poskytuje bezplatný nástroj pro kontrolu vašeho uptime. Míra dostupnosti služby Servebolt je výjimečná. Průměr za několik měsíců je 100 procent. Roční průměr za rok 2019 byl 99,99 procent. Aby bylo zajištěno, že dosáhnete svého optimálního potenciálu zisku, vyžaduje váš web nejlepší možný provozuschopnost.

Zabezpečení Serveboltu

Zabezpečení bere Servebolt velmi vážně. To je důvod, proč byla celá platforma vytvořena pomocí nejvyšší úrovně špičkové bezpečnosti. Nikdy se nebudete muset starat o bezpečnost s Serveboltem. AppArmor slouží k zabezpečení každého jednotlivého serveru. Společnost také využila řadu dalších opatření k zajištění nejvyšší bezpečnosti. Servebolt sleduje případné problémy 24/7. Společnost neustále opravuje a upgraduje zabezpečení pomocí všech nejnovějších aktualizací.

Servebolt a Cloudfare jsou oficiální partneři. Servebolt také vytvořil partnerství s dalšími společnostmi včetně Řešení Blix sledovat veškerý provoz přijímaný serverem. Všechny škodlivé aktivity jsou zablokovány dříve, než dojde k poškození vaší společnosti. Dostanete řadu certifikátů SSL. Vaše skutečné certifikáty jsou závislé na složitosti vašich požadavků. Certifikáty zahrnují:

 • Všechny domény (včetně stagingu, testování) dostávají zdarma SSL.
 • Pojďme šifrovat certifikáty zdarma.
 • SSL certifikáty s vlastním podpisem jsou zdarma.
 • Proxy CDN přijímají SSL.

Vyzkoušejte Servebolt se 100% zkušební verzí zdarma! Je snadné se pohybovat a udělají to pro vás zdarma!

Servebolt Klady a zápory

Servebolt Pros

 • Superrychlý webhosting.
 • Zdarma migrace stránek (i pro zkušební účty).
 • Záruka 99,9% dostupnosti.
 • Vlastní zásobník Linuxu.
 • Není třeba Memcached ani Redis.
 • Vyberete si svou verzi PHP.
 • Zálohy jsou uloženy po dobu 30 dnů.
 • Zálohy mimo web denně.
 • Ukládání do mezipaměti na serveru.
 • Vlastní ovládací panel.

Nevýhody Serveboltu

 • Není levné. Mnohem dražší než ostatní poskytovatelé spravovaných hostitelů, jako jsou WP Engine a Kinsta.

Servebolt plány

Servebolt nabízí širokou škálu plánů na výběr, všechny zahrnují bezplatnou zkušební verzi. Při výběru plánu je důležité určit velikost vašeho webu a zobrazení stránek, které získává (nebo se očekává, že získají). To vám může ušetřit spoustu peněz, zejména při výběru Serveboltu jako webového hostitele.

Pokud provozujete malý web WordPress, který nevyžaduje tolik úložiště, je nejlepší držet se jednoho z plánů s nižším výkonem. Pokud provozujete větší web, který vyžaduje více energie pro muže a servery a zažívá rostoucí potřeby provozu a služeb, plány společnosti Servebolt Enterprise nabízejí vyšší úložiště a dokonce i přizpůsobený plán za cenu šitou na míru vašim potřebám.

Cenové plány Serveboltu

Vyzkoušejte Servebolt se 100% zkušební verzí zdarma! Je snadné se pohybovat a udělají to pro vás zdarma!

 • Vstup: Vaše cena je 39 $ měsíčně za 1 web, 1 GB úložiště a maximálně 250 zobrazení stránky včetně.
 • Extra Small: Vaše cena je 69 $ měsíčně za 1 web, 2 GB úložného prostoru a maximálně 400K zobrazení stránky.
 • Startér: Vaše cena činí 99 $ měsíčně pro tři weby, 4 GB úložného prostoru a maximálně jeden milion zobrazení stránek.
 • Malý: Vaše cena je 189 USD za měsíc pro tři weby, 8 GB úložného prostoru a maximálně jeden milion zobrazení stránek.
 • Střední: Vaše cena je 349 $ měsíčně pro 5 webů, 16 GB úložného prostoru a maximálně jeden milion zobrazení stránek.
 • Velké: Vaše cena činí 549 $ měsíčně pro 7 webů, 32 GB úložného prostoru a maximálně jeden milion zobrazení stránek.
 • XL: Vaše cena je 749 $ měsíčně pro 15 webových stránek, 64 GB úložiště a maximálně dva miliony zobrazení stránky.
 • XXL: Vaše cena činí 1 409 $ měsíčně pro 20 webových stránek, 128 GB úložného prostoru a maximálně dva miliony zobrazení stránky.

Můžete využít bezplatnou zkušební verzi pro vytvoření testovacího šroubu ™ ️ a zjistit, jak funguje Servebolt. Startups jsou nabízeny Startup Program Starting Stage, který vám poskytuje zdarma polovinu off hostingových plánů Serveboltu na jeden rok kromě bezplatné kontroly výkonu.

Recenze Servebolt: Shrnutí

servebolt recenze

Servebolt je na další úrovni vysoce výkonného webhostingu. Migrujte na server Servebolt, nebo to zkuste zdarma a zaznamenejte rychlosti načítání, které jste nikdy předtím neviděli.

Servebolt nabízí vynikající rychlosti, skvělý zákaznický servis a špičkovou bezpečnost. I přes vyšší náklady (nejedná se o sdílený hosting SiteGround nebo Bluehost) se investice vyplatí, protože hosting je výjimečný. Tato recenze Serveboltu doporučuje alespoň vyzkoušet službu.

Vyzkoušejte Servebolt se 100% zkušební verzí zdarma! Je snadné se pohybovat a udělají to pro vás zdarma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map