Рідка павутина є лідером у галузі, коли справа стосується керованого WordPress та керованого хостингу WooCommerce. Хоча це не розроблено для власників веб-сайтів із обмеженим бюджетом, це веб-хост, який пропонує гарантовану надійність, швидкість та безперервний час роботи у будь-який час.


Якщо ви шукаєте потужне кероване рішення WordPress або WooCommerce хостингу всього за 19 доларів на місяць, що ніколи не бракує за продуктивність, надійність або час роботи, Рідка павутина може бути для вас просто господарем.

Liquid Web – це чудовий веб-хостинг для власників веб-сайтів, які зростають в експоненціальному масштабі та потребують, весь час – 24/7/365.

Щоб допомогти вам прийняти це рішення, перш ніж ви почнете інвестувати свої важко зароблені грошові кошти, у цьому огляді рідких веб-сайтів я розглядаю все, що вони можуть запропонувати в масштабних веб-сайтах WordPress.

Рідка Web не покладається на кешування, щоб забезпечити швидкість, натомість вони зосередити увагу на працівників PHP які відповідають за виконання PHP вашого веб-сайту. У кожному плані є щонайменше 10 завзятих працівників PHP, а деякі з них мають до 300 працівників PHP.

Усі керовані плани хостингу WordPress поставляються з попередньо встановленими плагінами, автоматичними оновленнями, розміщенням веб-сайтів, нічними резервними копіями, синхронізацією iThemes, iThemes Security Pro, безкоштовним SSL та всіма іншими .

Рідка мережа Web повинна щось робити правильно (навколо швидкості та підтримки клієнтів):

рідкі веб-огляди

Я потягнувся до них і запитав їх про три S-хостинг, швидкість, безпеку та підтримку:

Contents

Що відрізняє Liquid Web від конкуренції, якщо мова йде про три S-хостинг, швидкість, безпеку та підтримку?

«Коли мова йде про три S-хостингу, швидкості, безпеці та підтримці, Liquid Web світить. У нас є 59-секундна гарантія реагування на підтримку, що забезпечує швидке обслуговування для всіх планів. Наші керовані хостингові та керовані пропозиції додатків були створені індивідуально з урахуванням сучасних вимог щодо швидкості веб-професіоналів, і це свідчить: малі та середні підприємства довіряють нам своєму бізнесу вже більше 20 років. Для безпеки ми пропонуємо Mod Security, а також зберігаємо декілька сертифікатів даних та безпеки, перелічених тут, і включаємо ряд параметрів безпеки, які ми переглядаємо за допомогою технології перевірки безпеки ».
рідкий веб-логотип
Крісті Кірінос – Менеджер продуктів WooCommerce у Liquid Web

Використовуйте код WHR40VIP і отримуйте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостинг-продуктах!

Що охоплює цей рідкий веб-огляд

 1. Особливості

Тут я розповім про Liquid Web, особливо коли мова йде про три веб-хостинги S; швидкість, безпека та підтримка.

 1. Керований WordPress

є одним із їхніх виділених продуктів, і тут я розповім, чому.

 1. Керована WooCommerce

річ Інтернету спеціалізувалась та вдосконалювалась. Ось чому.

 1. Чи корисна рідина для Інтернету?

Нарешті, в останньому розділі я закінчу речі і повідомлю вас, якщо .

Про рідку павутину

Liquid Web був створений у 1997 році і з тих пір перетворився на одну з найнадійніших компаній, що пропонують веб-хостинг VPS, керована хмара, виділений та керований хостинг WordPress та WooCommerce рішення.

плани хостингу

Це ідеальне рішення для SMB з веб-сайтами, магазинами, додатками, критично важливими для місії сайтами, дизайнерами, розробниками та навіть цифровими агенціями.

Команда Liquid Web зі штаб-квартирою у місті Лансінг, штат Мічиган, прагне стати найкориснішими людьми в хостингу®. Іншими словами, вони “вірять, що чим більше вам потрібна технологія для розвитку вашого бізнесу, тим більше вам потрібен досвідчений, турботливий, щоб люди були для вас”.

Ця унікальна веб-хостинг компанія може похвалитися понад 30000 клієнтів у 130 країнах і продовжує зростати з кожним роком. Не кажучи вже про те, що її претензія на популярність має один з найвищих показників лояльності в галузі. Отже, якщо ви шукаєте веб-хостингову компанію, на яку ви можете покластися, вам варто розглянути «Liquid Web».

о

Один з найпомітніших способів, яким Liquid Web відокремився в хостинговій індустрії, – це відійти від дуже конкурентоспроможної спільної хостингової гонки. Натомість, він вирішує пропонувати лише високоякісні, преміальні послуги (думають, що дорожчі та вартісніші) хостингові послуги, за які люди готові платити..

Зрештою, Рідка павутина працює понад 250+ адміністратори, інженери та технічні працівники віддані та уповноважені полегшити ваше життя, тому ви можете зосередитись на роботі, яку любите (і дозвольте їм робити інше). Для рідкого Інтернету все стосується живлення потенціалу вашого бізнесу ™.

Однак, що насправді пропонує Liquid Web, що інші, дешевіші веб-хости, не роблять? І чи варта вона вища ціна? Давайте зануримось у Рідкий огляд в Інтернеті і дізнайся:

Особливості хостингу

1. Повністю керований хостинг

Пропозиція повністю керований веб-хостинг засоби Рідка Інтернет робить це все за вас. Сюди входить все програмне забезпечення оновлення та патчі безпеки, тому ваш веб-сайт завжди працює швидко і ніколи не порушується.

керований веб-хостинг

Наприклад, Liquid Web оновлюватиме плагіни WordPress, які ви запускаєте на своєму веб-сайті щовечора. Що краще, це робиться в спеціалізованому тестовому середовищі для захисту вашого веб-сайту від уразливості плагінів та запобігання простоїв. Як тільки команда отримує все чітке, ваші оновлення висуваються в реальному часі.

Liquid Web також чудово працює, пропонуючи власникам веб-сайтів можливість створювати індивідуальні хостингові рішення, що відповідають їх зростаючим потребам.

Наприклад, допомога у дотриманні PCI та HIPAA, хостинг посередників, захист веб-сайтів електронної комерції та багато іншого доступні власникам сайтів, які шукають щось конкретне.

І на додаток до цього, кожне користувальницьке рішення для хостингу поставляється з a спеціалізований менеджер облікових записів що знає все про ваш веб-сайт та співпрацює з вашою ІТ-командою, щоб забезпечити безпроблемний хостинг.

2. Вражаюча швидкість сторінки

Якщо ви хочете радіти відвідувачам свого сайту (і конвертувати), а також перейти на першу сторінку Google і залишитися там, вам потрібен ваш веб-сайт, щоб швидко завантажуватися..

Коли йдеться про швидкі часи завантаження, рідка веб не розчаровує!

Нижче наведено результат тест на швидкість сторінки я зробив.

Перед:

Демонстраційний веб-сайт WordPress “поза коробкою” розміщувався в Liquid Web, використовуючи автогенерований вміст та ввімкнено вбудоване кешування Liquid Web:

час завантаження до оптимізації

У GTmetrix завантажений сайт 0,9 секунди. Зовсім непогано!

Після:

Просто за допомогою активації та налаштування пропонованих швидких плагінів швидкості (Async JavaScript, Autoptimize, BJ Lazy Load, Compress JPEG) & Зображення PNG & Ледаче завантаження для коментарів – уже встановлено, але не активовано):

Wordpress швидкості плагінів

Результатом цього був великий вплив на швидкість перегляду сторінок:

швидкість сторінки після оптимізації

Зараз у GTmetrix завантажений сайт 0,6 секунди. Це на 0,3 секунди швидше, що вражає – і швидше!

Використовуйте код WHR40VIP і отримуйте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостинг-продуктах!

3. Висока продуктивність

Рідкий веб має в середньому час завантаження менше 1 секунди, що досить добре для хостингової галузі. Але коли ви розділите речі на центри обробки даних (3 з них точніше), ви побачите, що на основі вашого географічного розташування швидкість Інтернету значно краща:

 • Центральний регіон США: 615 мс
 • США-Західний регіон: 330 мс
 • Центральний регіон ЄС: 867 мс

Рідка павутина на цьому не зупиняється. Зрештою, на веб-сайті, що швидко працює, є набагато більше, ніж швидкість завантаження.

Поглянь:

 • Liquid Web має понад 25 000 серверів у приватних центрах управління даними
 • Дані центри мають надлишкове охолодження, мережі та потужність, щоб забезпечити час роботи та швидкість
 • Пропускна здатність Tier-1 мінімізує затримку та швидке з’єднання з усіма точками глобального Інтернету
 • Експерти контролюють працездатність мережі 24/7/365
 • Ви отримаєте вбудоване рішення для оптимізації зображень із хостинговим пакетом для використання на своєму сайті
 • Доступний HTTP / 2, який не тільки збільшує швидкість та продуктивність сайту, але допомагає забезпечити безпеку сайту

Нарешті, Liquid Web підтримує PHP 7. І це теж непогано, оскільки PHP 7.0 більше не підтримується, PHP 7.1 працює за графіком виправлення безпеки, а PHP 7.2 вже повинен відповідати прикладу наприкінці 2019 року.

Крім цього, очікується, що PHP 7.4 буде випущений у листопаді 2019 року. Тому будь-який веб-хост, який не підтримує PHP 7, не має на увазі швидкість та ефективність вашого сайту..

4. Найшвидший хостинг WordPress

Рідка павутина розроблена одна з найкращих хостинг-платформ WordPress щоб зробити хостинг простим, щоб ви могли зосередитися на зростанні свого сайту. Їх повністю керований хостинг WordPress є повним рішенням і є найкращим вибором для критично важливих для місії сайтів WordPress.

Кожен план постачається з попередньо встановленими плагінами, автоматичними оновленнями, розміщенням веб-сайтів, нічними резервними копіями, синхронізацією iThemes, iThemes Security Pro, безкоштовним сертифікатом SSL та додатковими функціями, що підходять для кожного типу веб-сайтів.

За останні пару років керований простір хостингу WordPress вибухнув, що робить ваш керований сервіс хостингу WordPress різним та кращим?

«Наша керована пропозиція WordPress створена з урахуванням потреб сучасного розробника WordPress. WordPress вже не тільки для блогів та контентних сайтів – багато сайтів WordPress є повноцінними програмами та потребують ресурсів для роботи як таких. Наші керовані пропозиції WordPress не покладаються на кешування для забезпечення максимальної швидкості, натомість ми створили цілу платформу, орієнтовану на одночасні запити.

Долар за долар, Liquid Web пропонує найбільшу кількість працівників PHP за найнижчою ціною порівняно з рештою конкуренції. Сайти членства, дошки оголошень та магазини електронної комерції побачать значні покращення при переході на Рідку Інтернет.

Усі керовані клієнти WordPress мають гарантію реагування на підтримку сервера та WordPress, що стосується сервера та WordPress, на 59-секунду, і завдяки взаємовідносинам Liquid Web з iThemes усі плани керованого WordPress включають iThemes Security Pro. Для агентств, фрілансерів та всіх, хто створює багато сайтів WordPress, наша керована пропозиція WordPress є лідером на ринку ».
рідкий веб-логотип
Крісті Кірінос – Менеджер продуктів WooCommerce у Liquid Web

Їх керована платформа WordPress була на замовлення з нуля щоб забезпечити швидкість і надійність. Їх платформа не покладається на кешування, щоб забезпечити максимальну швидкість, натомість вона орієнтована на одночасні запити та велика кількість працівників PHP щоб у вас був найшвидший, стабільний і найбезпечніший сервіс для вашого веб-сайту, що працює на WordPress.

повністю керований хостинг wordpress

 • Ні плати за перевитрату, ні обмеження трафіку, ні переглянуті сторінки
 • Автоматичне оновлення плагінів із візуальними порівняннями
 • Немає обмежень на використання плагінів (на відміну від WP Engine і Kinsta)
 • Безкоштовний плагін для оптимізації зображень, що покращує швидкість сторінки
 • Щомісячні оновлення плагінів, протестовані в умовах інсценізації (чому більше інших веб-хостів не роблять цього?)
 • iThemes синхронізація та iThemes Security Pro
 • Безкоштовна міграція сайтів, де вся команда присвячена допомозі перенести ваші дані з вашого поточного хоста.
 • Гарантії провідних галузей підкріплені 100-відсотковою гарантією безперебійного використання. 100% часу пролонгування або вони нарахують вам 10-кратну суму.
 • Повний доступ до сервера та інструменти для розробників (SSH, Git та WP-CLI)
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Постановочні сайти
 • 24/7/365 підтримка телефону, електронної пошти та чату наживо

The керована інформаційна панель WordPress, має всі основні функції та конфігурації:

керована інформаційна панель wordpress

Керований WP-хостинг поставляється разом із безкоштовно iThemes Security Pro:

безкоштовна програма безпеки IThemes

Плани хостингу WordPress починаються від 19 доларів на місяць без прихованих платежів, і ви ніколи не укладаєте жодних контрактів.

5. Спеціалізований хостинг WooCommerce

WooCommerce є найбільш використовуваною платформою електронної комерції та рідкими веб-претензіями, на яких вони створені перше в історії все-в-одному рішення для WooCommerce, які конкурують з такими рішеннями, як Shopify.

порівняння хостингової комерції

Це більше, ніж просто WordPress + плагін WooCommerce. Їх керований хостинг WooCommerce є надзвичайно швидкий і надійний оскільки платформа була оптимізована для зменшення завантаження запитів на 95%.

Що робить ваш керований хостинг WooCommerce відмінним від хостингу WooCommerce, запропонованого конкуренцією?

«Рідка Web винайшла концепцію хостингу WooCommerce. На відміну від конкуренції, керований хостинг WooCommerce Liquid Web набагато більше, ніж WooCommerce, встановлений на плані керованого WordPress. По-перше, Liquid Web створив плагін “Таблиці замовлених замовлень”, плагін WooSimple та кілька інших плагінів, які збільшують швидкість сайту, зменшуючи завантаження запитів на WooCommerce на 85%, спрощують сторінки продуктів і додають багаті функції до WooCommerce та додають їх до кожного плану.

Крім того, у нас є спеціалісти WooCommerce для персоналу, які переглянуть вхідні магазини WooCommerce на платформі та дадуть подальші рекомендації щодо підвищення продуктивності. Це означає, що магазини WooCommerce побачать кардинальні покращення при переході на Рідку Інтернет. Тоді клієнт керованої WooCommerce може скористатися партнерськими можливостями продуктів, про які ми домовлялися з однією з найпопулярніших тем WooCommerce та авторами плагінів, щоб використовувати такі функції, як обробка безплатних платежів, відмова від відновлення кошика, розширена аналітика, партнерський маркетинг тощо , без додаткових витрат – вартість 6000 доларів на рік.

І, звичайно, наші клієнти керованої WooCommerce мають гарантію підтримки 59-секундних запитів на підтримку сервера, WordPress та WooCommerce. Це досить чудово ».
рідкий веб-логотип
Крісті Кірінос – Менеджер продуктів WooCommerce у Liquid Web

WooCommerce хостинг для рідкого Інтернету має такі функції:

 • Таблиці для зберігання даних замовлень, щоб зменшити завантаження запитів на цілих 95%
 • Служби електронної пошти, що відмовилися від занедбаних кошиків, електронні листи налаштовуються за допомогою посилання одним кліком назад до покинутого кошика та контролю планування..
 • 20+ тестів на ефективність, які можна запустити, щоб підготуватися до збільшення трафіку
 • Підтримка фізичних, цифрових, дропшипінгів та магазинів
 • Безкоштовні міграції сайту “Біла рукавичка”
 • Вбудований конструктор сторінок (Beaver Builder) для зручного створення сайту
 • Попередньо упакована тема Astra, яка оптимізована для інтернет-магазинів
 • Мобільна оптимізація
 • Безкоштовний сертифікат SSL & iThemes Security Pro
 • Безтурботні автоматичні оновлення плагінів із візуальними порівняннями
 • Більше 150 доларів США на місяць у вільних пакетах програм та інструментів

Керована WooCommerce від Liquid Web включає в себе наступне пучки, які виходять безкоштовно з усіма планами:

 • BeaverBuilder – плагін для розробника преміум-сторінки (оцінюється в 99 доларів США на рік)
 • IconicWP – ВСІ їх преміальні плагіни WooCommerce (оцінюються в $ 200 + / рік)
 • Нахил – відмінений плагін кошика з преміум-класом (оцінюється в $ 850 / рік)
 • Партнерська група WP – плагін преміум-партнерського управління (оцінюється в $ 99 / міс)
 • GlewAnalytics – аналітика електронної комерції (оцінюється в $ 199 / міс

План для початківців WooCommerce починається всього з 19 доларів на місяць, без прихованих платежів, і ви ніколи не зациклюєтесь на контракті. Ви можете будь-коли оновити або скасувати, щоб відповідати вашим потребам.

Плани вищої продуктивності в Інтернеті (Standard, Plus, Pro), & Enterprise) постачаються з включеною Glew.io. Glew.io (оцінюється в $ 199 + на місяць) – це найкраще програмне забезпечення для аналітики та звітності для маркетологів з електронної комерції, яке дозволяє вам переглянути всю аналітику на вашому сайті і продавати ринок, як гігантська корпорація на мільйон доларів. Наприклад, уявіть, що зможете сегментувати своїх клієнтів у такі групи, як “клієнти, які витратили 500 доларів США +, але не повернулися за останні 6 місяців” або “VIP клієнти, які витратили понад 1000 доларів у цьому році”, все лише натисканням на кнопку.

6. Преміальна підтримка, включаючи доброзичливих людей

Рідка веб-підтримка

Однією з найновіших речей щодо рідини в Інтернеті є те, що я називаю гарантією підтримки “59”.

Як спосіб довести вам, що ви важливі як клієнт Рідкого Інтернету, Liquid Web пропонує наступні 59 гарантій підтримки:

59 секунд / хвилина гарантії

 • Початковий відповідь довідкової служби: щоразу, коли ви надсилаєте проблемний квиток за допомогою системи довідкової служби, ви отримаєте відповідь від техніка протягом 30 хвилин. Якщо рідинна веб-сторінка не відповість протягом 59 хвилин, вам буде зараховано 10 разів більше часу, що перевищує зобов’язання за угодою про угоду про угода. Іншими словами, якщо ваш квиток перевищить гарантію 59-хвилинної підтримки на 1 годину, ви отримаєте 10-годинний кредит на хостинг.
 • Час відповіді на телефон: живий агент підтримки відповість на ваш телефонний дзвінок протягом 59 секунд з моменту вибору відділу, з яким ви хочете поговорити. Якщо ні, ви отримаєте кредит на хостинг у 10 разів більше часу, який пройде гарантія.
 • Початковий час відповіді в чаті: представник служби підтримки чату в реальному часі відповість на ваш чат протягом 59 секунд після вибору обраного вами відділу та заповнення запитань перед опитуванням перед чатом. Знову ж таки, якщо Liquid Web не виконає 59-секундної гарантії, ви отримаєте 10-разовий хостинг на ваш рахунок.

Пам’ятайте і про те, що рідка підтримка доступна 24/7/365, тому вам ніколи не потрібно турбуватися про те, щоб зв’язатися з допомогою, коли вона вам найбільше потрібна..

Рідка Web також має блог, Базу знань, Центр ресурсів WooCommerce, центр контенту (розбиваючи вміст на категорії типів хостингу), подкаст власника магазину електронної комерції (званий магазини магазинів), вебінари (доступні в будь-який час) та лінійку подій для тих, хто цікавиться відвідування подій спільноти WordPress.

Вам потрібна ще більша допомога? Зв’яжіться зі своїм особистим консультантом або менеджером рідких веб-облікових записів і запитайте їх!

7. Гарантія 100% потужності та безвідмовної роботи мережі

Рідка Web приєднується до небагатьох компаній, що займаються хостингом, пропонуючи 100% гарантію безперервного часу. Іншими словами, він обіцяє, що всі основні пристрої маршрутизації в рідких веб-мережах будуть доступні постійно від глобального Інтернету.

100% гарантія мережі та безперервного часу

Звичайно, є деякі виключення:

 • Планове обслуговування мережі, обладнання та програмного забезпечення
 • Шкідливі атаки (наприклад, великі DDoS-атаки)
 • Юридичні дії щодо Вашого веб-сайту чи компанії
 • Проблеми з CPanel

Незважаючи на те, що 100% часу безперервної роботи неможливо досягти назавжди, Liquid Web робить дійсно хорошу роботу, практично не виконуючи це. Фактично, цього року Liquid Web підтримував вражаючі 99,997% часу роботи протягом десяти місяців.

І на всякий випадок, коли вам цікаво, Liquid Web пропонує 10 разів кредит на кількість простоїв для всіх клієнтів, що впливають на хостинг, у випадку, якщо вони стоять. Іншими словами, якщо ваш веб-сайт знизиться протягом 1 години, ви отримаєте 10-годинний хостинг на ваш рахунок.

8. Безкоштовна міграція сайту

Незалежно від того, чи є внутрішній хід у рівному Інтернеті чи зовнішній перехід від іншого веб-хоста, Рідка веб безкоштовно перенесе ваш сайт на свою хостингову платформу. І якщо його команда експертів не зможе перенести ваш сайт з будь-якої причини, будьте впевнені, що ви отримаєте будь-яку підтримку, яку може надати вам команда, поки ви працюєте з нею..

безкоштовні міграції сайту

Хоча це може не здаватися такою чудовою особливістю запропонувати власникам сайтів, і ви можете навіть вважати це стандартним в хостинговій індустрії, довіртесь нам, коли ми скажемо, що це не так. Багато компаній, що займаються веб-хостингом, змушують вас самостійно перенести ваш веб-сайт або стягувати з вас значну плату за допомогу.

Якщо ви хочете самостійно перенести веб-сайт (або сайти) WordPress на платформу хостингу WordPress, що управляється рідким веб-сайтом, тоді ви можете використовувати безкоштовний плагін Migrate To Liquid Web WordPress. Плагін піклується про все – від копіювання всіх даних до перетворення конфігураційних файлів та імпортування цього на рідкий веб-сервер.

9. Безкоштовний захист від DDoS

Останнє, з чим ви хочете зіткнутися, – це DDoS-атака, яка зводить ваш сайт і приводить до втрати продажів або потенційних клієнтів.

безкоштовний захист від ddos

Ось чому Liquid Web пропонує всім власникам веб-сайтів можливість включити безкоштовні послуги Cloudflare CDN (включаючи захист DDoS) у своєму обліковому записі хостингу. Послуги Cloudflare CDN набагато більше, ніж миттєво доставляють вміст сайту по всьому світу, використовуючи сервери, що охоплюють земну кулю.

Але на всякий випадок, коли вам потрібно оновити оновлення, ось основні причини скористатися безкоштовними послугами CloudFlare CDN:

 • Ваші великі файли відео чи зображень сповільнить ваш сайт
 • Велике використання пропускної здатності буде напружувати ресурси
 • Тонн трафіку, але низькі показники конверсії можна покращити за допомогою швидшої доставки вмісту
 • Удосконалюйте свої зусилля з оптимізації за допомогою швидшого завантаження та більшого залучення користувачів на сайті

Але більше того, Cloudflare ізолює ваш веб-сайт і автоматично скидає зловмисний трафік, щоб запобігти атаці DDoS не знищити ваш веб-сайт.

Насправді, він має розширені можливості забезпечення законного трафіку, який проникає на ваш веб-сайт, навіть під час нападу. І лише на випадок, коли ваш сайт стане учасником DDoS-атаки, довіртесь, що Liquid Web негайно повідомить про вас.

Хочете чогось більш потужного? Ви завжди можете придбати преміум-сервіси DDoS Attack Prevention для рідких веб-сайтів, які виконають наступні дії:

 • Контролюйте весь веб-трафік, який доходить до вашого сайту в режимі реального часу
 • Інтелектуально ідентифікуйте напади до того, як вони відбудуться, і активно проводите реакцію
 • Прочистіть і розділіть увесь шкідливий трафік, перш ніж він досягне критичного рівня вашої інфраструктури

Преміум-захист DDoS починається з 99 доларів на місяць.

10. Безкоштовні сертифікати SSL

Сертифікати SSL чудово підходять для захисту:

 • Банки, кредитні спілки або інші веб-сайти (наприклад, магазини WooCommerce), які здійснюють фінансові операції
 • Підключення до веб-сервера або сервера електронної пошти
 • Передача файлів (SFTP) з комп’ютера на сервер
 • Вхід в Інтернет-програми (будь-які веб-сайти, захищені паролем)

Сертифікат SSL зашифрує дані, що передаються між сервером вашого хоста та веб-переглядачем користувача, так що ніхто не може перехопити їх у процесі. Крім того, це перешкоджатиме позначенню Chrome на веб-сайті “Небезпечно”.

безкоштовний сертифікат ssl

На щастя, Рідка Web пропонує всім клієнтам, що приймають послуги, безкоштовний сертифікат SSL, що приємно, якщо багато веб-хостів стягуватимуть з вас додаткову суму за цю необхідну послугу.

Плани WooCommerce та керовані WordPress у рідких веб-сайтах надходять автоматично безкоштовно Давайте шифруємо SSL для вашого основного домену, який ви встановили на панелі керування, коли ваш веб-сайт починає працювати або якщо ви перейменовуєте свій основний домен на панелі керування.

Плани хостингу

Рідка веб відрізняється від більшості веб-хостів тим, що вона не пропонує спільний хостинг (наприклад, SiteGround та Bluehost). Повторюсь – Liquid Web не пропонує спільного хостингу.

Однак він пропонує наступні типи веб-хостингу: керував виділеними серверами, керував VPS хостингом, керував WordPress та керував WooCommerce.

Отже, давайте розглянемо кожен, перш ніж зануритися у функції, які можна очікувати, коли Ви використовуєте Liquid Web як веб-хостинг.

Керований хостинг WordPress

Рідкий хостинг для WordPress в Інтернеті

Сервіси, що управляють хостингом WordPress, які справді справляються з усім цим, важко підійти. Але з рідинною павутиною ви отримаєте нульові збори за надбавку, обмеження трафіку чи переглянуті сторінки починати. Це означає, що ви можете продовжувати розробляти веб-сайт WordPress, не боячись бути відрізаними через власний успіх.

Особливості хостингу WordPress

Крім того, ви отримаєте наступні функції з керованим хостингом WordPress:

 • Підтримка PHP 7
 • Швидка швидкість з 10 працівників PHP
 • Nginx
 • Вбудована оптимізація зображення
 • Безкоштовна міграція сайту з нульовим простоєм
 • Щомісячні оновлення плагінів, протестовані в умовах інсценізації (чому більше інших веб-хостів не роблять цього?)
 • iThemes синхронізація та iThemes Security Pro
 • Повний доступ до сервера
 • Автоматичне щоденне резервне копіювання (зберігається поза сайтом протягом 30 днів)
 • Інструменти для розробників (SSH, Git та WP-CLI)
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Постановочні сайти
 • 24/7/365 підтримка телефону, електронної пошти та чату наживо

керовані ціни на хостинг wordpress

Керовані плани хостингу WordPress старт від $ 19 / місяць для одного сайту

Використовуйте код WHR40VIP і отримуйте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостинг-продуктах!

Керований хостинг WooCommerce

Рідкий веб-хостинг WooCommerce хостинг

Рідка Web пропонує ті, хто пропонує магазини WooCommerce, спеціалізовані керовані сервіси WooCommerce. Для початку команда Liquid Web розуміє, що навіть якісний керований WordPress хостинг може не кешувати ваш магазин електронної комерції таким, яким він має бути. Отже, вони беруть на себе інтелектуальне кешування вашого сайту для досягнення максимальної продуктивності та виняткового користувальницького досвіду.

Особливості хостингу WooCommerce

Рідка Web надає власникам магазинів WooCommerce такі функції, як:

 • Таблиці для зберігання даних замовлень, щоб зменшити завантаження запитів на цілих 95%
 • Служби електронної пошти відмовилися від занедбаних кошиків
 • 20+ тестів на ефективність, які можна запустити, щоб підготуватися до збільшення трафіку
 • Підтримка фізичних, цифрових, дропшипінгів та магазинів
 • Безкоштовні міграції сайту “Біла рукавичка”
 • Вбудований конструктор сторінок (Beaver Builder) для зручного створення сайту
 • Попередньо упакована тема Astra, яка оптимізована для інтернет-магазинів
 • Мобільна оптимізація
 • Безкоштовний сертифікат SSL & iThemes Security Pro
 • Безтурботні автоматичні оновлення плагінів із візуальними порівняннями
 • Більше 150 доларів США на місяць у вільних пакетах програм та інструментів

керовані ціни на хостинг в галузі торгівлі

Керовані плани хостингу WooCommerce старт від $ 19 / місяць

Використовуйте код WHR40VIP і отримуйте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостинг-продуктах!

Керовані виділені сервери

Рідкі веб-керовані виділені сервери

Управління спеціальним хостингом сервера Liquid Web означає, що дані та файли вашого веб-сайту зберігаються на сервері з одним орендарем. Вам ніколи не потрібно ділитися ресурсами, ви можете налаштувати ваше середовище хостингу, а також можете створити на замовлення хостинг-рішення за допомогою Linux або Windows (що не кожен веб-хост робить).

Крім того, вам сподобаються такі функції, як:

 • Моніторинг у реальному часі
 • 100% гарантія та бездротовий доступ до мережі
 • Стандартний захист від DDoS
 • Послуги CloudFlare CDN
 • Резервні диски
 • Кореневий доступ
 • Виділена IP-адреса
 • SSD ділового класу для максимальної продуктивності

Виділені плани хостингу серверів старт від 199 доларів на місяць.

Використовуйте код WHR40VIP і отримуйте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостинг-продуктах!

Керований хостинг VPS

Хостинг VPS хостингу в Інтернеті

Їх керований хостинг VPS стверджує, що його керований хостинг VPS послуги швидші, ніж AWS або Rackspace (два провідних хмарних хостингових рішення в галузі), Liquid Web надає власникам веб-сайтів необхідну їм надійність та розширені функції безпеки, тому їм ніколи не потрібно хвилюватися.

Крім того, VPS хостинг поставляється з потужністю виділеного сервера та гнучкістю хмарного хостингу. Іншими словами, він відмінно підходить для тих, хто потребує контролю на виділеному сервері, але хочуть зменшити витрати.

Ось декілька найпомітніших функцій, які ви отримуєте з хостингом Liquid Web VPS:

 • Гігабітна пропускна здатність
 • Безлімітний розмір сайтів
 • Послуги CloudFlare CDN
 • Виділена IP-адреса
 • Локальні резервні копії
 • Кореневий доступ
 • Вбудований брандмауер
 • Захист DDoS
 • Легке масштабування вгору або вниз
 • cPanel, Plesk або Interworx
 • 100% гарантія та бездротовий доступ до мережі

Плани хостингу VPS старт від $ 29 / місяць.

Використовуйте код WHR40VIP і отримуйте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостинг-продуктах!

Рідкі веб-плюси і мінуси

Тут я перерахував плюси та мінуси керованих сервісів WordPress та WooCommerce.

Плюси керованого WordPress хостингу:

 • Висока продуктивність (PHP Workers, SSD, PHP7, HTTP / 2, Давайте шифруємо SSL та Nginx)
 • Без плати за надмірне використання або обмежень для перегляду сторінок чи трафіку
 • Безкоштовна синхронізація iThemes (керування кількома сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі) та iThemes Security Pro
 • Безкоштовний плагін для оптимізації зображень
 • Жодних тем WordPress або заборони плагінів
 • Безкоштовні міграції сайту “Біла рукавичка”
 • 100% гарантія тривалості та велика компенсація простоїв
 • Підтримка 24/7/365 із зоряними гарантіями 59 хвилин / секунди
 • Дешевий стартерний план від $ 19 / місяць

Плюси керованого WooCommerce:

 • Оптимізована швидкість та швидкість роботи WooCommerce (SSD, PHP7, шифруємо SSL, HTTP / 2, Nginx, лак & Redis Caching)
 • Від 30 до 300 працівників PHP, щоб гарантувати високу швидкість
 • Безкоштовний пакет: Плагін для розробника сторінок Beaver Builder, Усі знакові плагіни WP, Покинутий кошик Jilt, Партнерська програма WP та Glew Analytics
 • Доступний план для початківців від $ 19 на місяць, який WooCommerce повністю представлений
 • Безкоштовний PayPal & Інтеграція смуг у всіх планах
 • Безкоштовні міграції сайту “Біла рукавичка”

Мінуси WordPress та WooCommerce:

 • Дорогий (не дешевий спільний хостинг; обслуговує тих, хто потребує продуктивності, надійності та підтримки – і за це заплатить)
 • Без безкоштовного хостингу електронною поштою (преміум-надбудова починається від $ 1 / місяць)
 • НАС & Європа орієнтована; в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні немає центрів обробки даних (однак CDN допомагає в географічному покритті в азіатсько-тихоокеанських регіонах)
 • Початковий пакет WooCommerce обмежує 15 продуктів з необмеженими транзакціями або 150 замовлень на місяць
 • Немає гарантії повернення грошей – хоча немає договору, і Ви можете його скасувати в будь-який час

Короткий зміст: Чи корисний рідкий веб?

рідкий веб-огляд

Отже, чи є рідина Web корисною?

Так, Liquid Web чудово підходить для власників веб-сайтів, які зростають в експоненціальному масштабі та потребують потреби гарантована надійність, швидкість та час роботи весь час.

Рідка веб відрізняється від більшості веб-хостів тим, що вона не пропонує спільний хостинг. Це, звичайно, означає, що ціни на них будуть вищими.

Насправді Рідка павутина є у власній лізі коли мова йде про тип веб-хостингу, він пропонує своїм клієнтам. Натомість він застосовує розкішний підхід і прагне виділитися серед насиченої галузі, яка прагне надати власникам веб-сайтів такі ж послуги.

Рідка мережа допомагає людям бути пріоритетними та справді керувати вашим веб-сайтом, на що чекати. Зрештою, з більш високою ціною, ніж у більшості веб-хостів, вона має запропонувати вам всі послуги, які вам можуть знадобитися для запуску успішного веб-сайту (плюс деякі!)

Хочете спробувати Liquid Web? Перевірте, як Рідка павутина може допомогти вашому веб-сайту досягти свого потенціалу та продовжувати розвиватися поза вашими найсміливішими мріями.

Використовуйте код WHR40VIP і ви отримуєте 40% знижки на 2 місяці на ВСІХ хостингових продуктах!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me