Recenzja Namecheap EasyWP

Szukasz łatwego sposobu na zarejestrowanie, hostowanie i zarządzanie witryną WordPress, ale nie masz pewności, skąd wziąć to wszystko od jednego łatwego w obsłudze usługodawcy? Następnie Hosting WordWress EasyWP przez Namecheap może być dla ciebie opcją.


Sprawdź EasyWP.com

Jeśli wykonałeś jakieś kopanie (co zawsze powinieneś zrobić przed podjęciem ostatecznej decyzji), być może natknąłeś się Namecheap.

Znany jako najlepszy niezależny rejestrator nazw domen ICANN założony w 2000 roku, Namecheap jest dumnym menedżerem ponad 10 milionów nazw domen. Ale co więcej, Namecheap twierdzi, że jest jednym z najłatwiejszy w użyciu i najtańszy zarządzany dostawca hostingu WordPress na świecie (zobaczymy o tym w mojej recenzji EasyWP poniżej).

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 1 USD za pierwszy miesiąc (zainstaluj 1x witrynę WordPress i gotowe do pracy).

Omówienie przeglądu Namecheap i EasyWP

 1. Recenzja Namecheap EasyWP

Oto mój przegląd różnych cen i planów do wyboru.

 1. Za i przeciw EasyWP

Tutaj przyjmuję się bliżej i. Ponieważ jest mnóstwo dobrych rzeczy, ale są też i negatywy.

 1. Główne cechy Namecheap

W tym rozdziale omówię Namecheap oraz inne oferowane przez nich produkty i usługi.

 1. Czy polecam EasyWP.com?

Tutaj w podsumowaniu powiem ci, czy istnieją lepsze alternatywy EasyWP.

Hosting WordPress zarządzany przez easywp

Chcemy zapewnić właścicielom witryn najnowsze informacje wysokiej jakości domeny i produkty hostingowe w super konkurencyjnych cenach, Namecheap dąży do zapewnienia gwiezdnej usługi, bezpieczeństwa i wsparcia.

Pozostaje jednak pytanie: to Namecheap to typ dostawcy hostingu, którym chcesz zarządzać witryną WordPress?

W końcu to, że oferują niezawodne usługi nazw domen, nie oznacza, że ​​pasują one do hostingu internetowego i zarządzanego hostingu WordPress.

Spójrzmy.

Namecheap EasyWP WordPress Hosting (i plany)

Namecheap oferuje różnorodne plany hostingowe, aby zaspokoić potrzeby wszystkich właścicieli witryn, bez względu na branżę i wielkość.

Każdy plan jest wyposażony w potężne narzędzia, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, a także solidne zabezpieczenia w celu ochrony twoich danych i danych odwiedzających witrynę.

namecheap review easywp - zarządzany hosting WordPress

Oto podsumowanie wielu planów hostingowych Namecheap, zaczynając od tego, co wydaje się najlepsze: zarządzany hosting WordPress.

Dzięki zarządzanemu przez Namecheap hostingowi WordPress możesz w kilka sekund uzyskać hosting dla swojej witryny WordPress. Nazywa EasyWP, ta usługa hostingowa daje ci wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować i utrzymać swoją witrynę WordPress.

W ten sposób możesz skupić się na ważniejszych rzeczach, takich jak marketing Twojej marki, budowanie większego grona odbiorców i zapewnianie większej sprzedaży.

Sprawdź, co otrzymujesz, korzystając z EasyWP:

 • Gwarancja nieprzerwanego działania 99%
 • Natychmiastowa instalacja WordPress
 • Obsługiwane przez Namecheap Cloud
 • SFTP i dostęp do bazy danych
 • Tymczasowa darmowa domena EasyWP (do użycia do momentu uzyskania własnej zarejestrowanej domeny)
 • Wbudowana funkcja trybu konserwacji
 • Łatwe opcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania
 • Wsparcie dla domen Namecheap
 • Wsparcie 24/7 Namecheap
 • Certyfikaty SSL
 • Zastrzeżony pulpit nawigacyjny

Obecnie istnieją trzy zarządzane plany hostingowe WordPress:

 1. EasyWP Starter: ten plan pochodzi 10 GB miejsca na dysku SSD, 50 000 odwiedzających / miesiąc, i zaczyna się od 3,88 $ / miesiąc (pierwszy miesiąc to tylko 1 $, a potem 28,88 $).
 2. EasyWP Turbo: ten plan pochodzi 50 GB miejsca na dysku SSD, 200 000 odwiedzających / miesiąc, i zaczyna się od 7,88 USD / miesiąc (pierwszy miesiąc to tylko 2 USD, a potem 68,88 USD).
 3. EasyWP Supersonic: ten plan pochodzi 100 GB miejsca na dysku SSD, 500 000 odwiedzających / miesiąc, i zaczyna się od 11,88 $ miesięcznie (pierwszy miesiąc to tylko $, 98,88 $ później).

Porównanie cen easywp

Nie ma wątpliwości, że tak dobre ceny. Chociaż nie ma również sposobu, aby powiedzieć, jak długo potrwa ta cena sprzedaży, ponieważ tylko innego dnia ceny na wszystkich planach hostingowych były różne.

Zalety Namecheap EasyWP

Namecheap jest szeroko stosowany w usługach związanych z nazwami domen od prawie dwóch dekad. Ale czy to oznacza, że ​​oferowane usługi hostingowe oferują coś wartościowego?

ćwierkać

EasyWP jest nie tylko jednym z najtańszych dostawców hostingu WordPress, ale także jednym z najszybszych:

Łatwy szybki hosting

Oto niektóre z najlepszych powodów, dla których warto rozważyć skorzystanie z hostingu Namecheap.

1. Świetny stosunek jakości do ceny

Utrzymanie budżetu może być trudne przy uruchamianiu nowej witryny, nawet jeśli chodzi o hosting. I chociaż istnieje kilku naprawdę świetnych dostawców hostingu, niektóre są bardzo drogie w użyciu.

plany hostingowe wp zarządzane przez easywp (rocznie)

Dzięki Namecheap otrzymujesz wszystkie podstawowe informacje, które powinny pochodzić od dostawcy hostingu i za bardzo niską cenę.

Nie ma wielu zarządzanych hostów WordPress chętnych do zapewnienia rutynowych kopii zapasowych, bezpłatnych certyfikatów SSL i wsparcia 24/7 na tak niskim poziomie jak Namecheap.

I na dodatek cena odnowienia hostingu Namecheap jest nadal bardzo tania. Niska cena jest bez wątpienia najlepszą rzeczą w EasyWP!

2. Łatwy w użyciu pulpit nawigacyjny

Wiele osób może nie spodobać się fakt, że zarządzane plany hostingowe Namecheap mają zastrzeżony pulpit nawigacyjny w przeciwieństwie do standardowego cPanel.

Ale faktem jest, że EasyWP Pulpit nawigacyjny ma prostą konfigurację, która jest łatwa w użyciu.

łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny

To powiedziawszy, jeśli zdecydujesz się użyć innego planu hostingowego Namecheap, będziesz mieć dostęp do popularnego cPanel do zarządzania witryną, co jest zawsze mile widziane wśród osób przyzwyczajonych do korzystania ze standardowego panelu zarządzania.

Rozpoczęcie pracy z EasyWP nie może być łatwiejsze.

3. Natychmiastowa konfiguracja WordPress

Fakt, że Namecheap natychmiast instaluje WordPress na twojej stronie (jednym kliknięciem) jest świetny.

konfiguracja wordpress w easyywp

Ten prosty proces zapobiega popełnianiu błędów przez początkujących właścicieli witryn, przyspiesza proces tworzenia witryny i od samego początku stanowi dobrą podstawę.

4. Łatwe kopie zapasowe i aktualizacje zabezpieczeń

Posiadanie kopii zapasowej witryny przez cały czas skraca czas przestoju, jeśli coś się stanie. Ułatwia także przywrócenie ciężkiej pracy, a życie jest mniej stresujące (z czego każdy może skorzystać!).

łatwe tworzenie kopii zapasowych wordpress

Bez względu na to, czy chcesz polegać na rutynowych kopiach zapasowych Namecheap, czy ręcznie wykonywać je samodzielnie, Namecheap ułatwia tworzenie kopii zapasowych witryny na pulpicie nawigacyjnym cPanel lub EasyWP (w zależności od używanego planu hostingowego).

5. Wbudowane rozwiązanie buforowania

Namecheap chce się upewnić, że szybkość i wydajność Twojej witryny jest najlepsza z możliwych. Dlatego wszystkie zarządzane plany hostingowe WordPress są dostarczane z wstępnie zainstalowaną wtyczką EasyWP.

Wbudowane buforowanie easywp

The wbudowane buforowanie rozwiązanie obsługuje buforowanie stron, obiektów i baz danych, więc nie musisz.

6. Bezpłatne usługi CDN

Sieć CDN jest niezwykle pomocna w dostarczaniu natychmiastowej zawartości witryny odwiedzającym ją odwiedzającym. Korzystając z sieci serwerów zlokalizowanych na całym świecie, gdy ktoś kliknie Twoją witrynę, serwer znajdujący się najbliżej geograficznie dostarcza treść.

Z Bezpłatny CDN EasyWP usługa, proces skalowania i przyspieszania witryny nigdy nie był tak prosty i intuicyjny. Możesz dodać CDN do swojej domeny w mniej niż pięć minut. EasyWP’s Naddźwiękowy CDN obejmuje

 • Analizy w czasie rzeczywistym.
 • Obsługa HTTP / 2 nowej generacji.
 • 45 lokalizacji serwerów o wysokiej wydajności.
 • Globalny monitoring wydajności strony internetowej.
 • Zapory sieciowe aplikacji internetowych dla zaawansowanej ochrony przed atakami.
 • Bezpłatne dedykowane SSL dla płatnych planów.

7. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zawsze jest pewne zapewnienie, że dostawca usług hostingowych, z którym zdecydujesz się skorzystać, ma gwarancję zwrotu pieniędzy.

W końcu, jeśli firma jest na tyle pewna, że ​​spodoba ci się wybrany przez ciebie plan hostingowy, powinien otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony.

Namecheap oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wszystkie zarządzane plany WordPress.

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 1 USD za pierwszy miesiąc (zainstaluj 1x witrynę WordPress i gotowe do pracy).

Wady Namecheap EasyWP

Chociaż Namecheap wydaje się mieć wszystko, czego możesz szukać w hoście internetowym, rzućmy okiem na niektóre wady:

1. Niejasne gwarancje bezawaryjności

Kiedy usłyszysz, że wspólne plany hostingowe Namecheap mają gwarancję 100% dostępności, lub nawet zarządzane plany WordPress mają gwarancję 99,9% dostępności, oczekujesz, że okresy te będą pasować do gwarancji.

Czas pracy EasyWP jest przyzwoity, ale nie jest idealny. Namecheap obiecuje 100% czasu działania, ale dotyczy to czasu działania ich serwerów, a nie twojej witryny mają 100% czasu działania. Oto średnie okresy dostępności z ostatnich 6 miesięcy:

 • Kwiecień 2019: 99,86%
 • Marzec 2019: 99,87%
 • Luty 2019: 99,91%
 • Styczeń 2019: 99,89%
 • Grudzień 2018 r .: 99,91%
 • Listopad 2018: 99,57%

Jak widać, czas sprawności nie jest nawet bliski 100%. I tu jest haczyk. Namecheap obiecuje, że jego serwery będą działać przez 100% czasu – nie twoja strona internetowa, jak wielu ludzi sądzi.

Ta sama koncepcja może być zastosowana do każdego planu hostingowego, z którego korzystasz, niezależnie od tego, czy jest to udostępnianie, VPS, czy nawet zarządzany hosting WordPress.

2. Zablokowane wtyczki

Ponieważ wtyczka EasyWP jest instalowana automatycznie na wszystkich stronach internetowych EasyWP WordPress i obsługuje trzy poziomy zaawansowanego buforowania, Namecheap stworzył lista wtyczek, których nie możesz używać.

Uważa się, że ta lista zablokowanych wtyczek negatywnie wpływa na szybkość i wydajność Twojej witryny i zawiera wiele popularnych wtyczek buforowania WordPress, takich jak WP Rocket i W3 Total Cache.

zakazane wtyczki

Ta lista zablokowanych wtyczek zawiera również inne popularne wtyczki:

 • Łatwe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych
 • EWWW Image Optimizer
 • Podobne posty
 • WP Rocket
 • WP Super Cache

Możesz zobaczyć pełną listę zablokowanych wtyczek i ich przyczyny’nie wolno tutaj.

Pamiętaj tylko, że jeśli korzystasz z hostingu Namecheap EasyWP, nie będziesz mógł używać żadnej z zablokowanych wtyczek, bez względu na to, jak bardzo je lubisz.

3. Ograniczenia strony internetowej

W tej chwili ci, którzy chcą korzystać z zarządzanego przez Namecheap hostingu WordPress, są ograniczona do 1 instalacji WordPress. Jeśli chcesz hostować więcej niż jedną stronę WordPress za pomocą Namecheap, musisz kupić dodatkowe subskrypcje EasyWP.

Każdy nowy dodatek do witryny spowoduje zwrot 29,99 USD, co może szybko zamienić tani hosting WordPress w drogi hosting WordPress, jeśli masz wiele witryn wymagających usług hostingowych.

To naprawdę nie jest zła rzecz, ale ostrzegaj, jeśli Twoim intencją jest hosting wielu witryn WordPress za pomocą EasyWP, musisz zapłacić za każdy dodatek do witryny.

4. Brak wsparcia telefonicznego

Chociaż może to nie mieć znaczenia dla niektórych osób, warto zauważyć, że Namecheap nie oferuje klientom wsparcia telefonicznego.

Oznacza to, że gdy pojawia się problem, nie możesz z kimś o tym porozmawiać, i jesteś na łasce biletów pomocy technicznej i godzin rozmów na żywo.

Ponadto nie jestem pod wrażeniem obsługi czatu na żywo. Zadałem proste pytanie: Czy otrzymuję Kreator stron internetowych z hostingiem WP zarządzanym przez EasyWP, czy to tylko w przypadku wspólnych planów hostingowych?

czat na żywo

Natychmiast odpowiedziano: daj mi 3-5 minut na zapoznanie się z twoją prośbą. W porównaniu do innych systemów wsparcia czatu na żywo, z którymi współpracowałem, nie jest to dobry znak.

Nikt nie powinien tak długo czekać na odpowiedź na proste pytanie, zwłaszcza gdy tak wielu konkurentów ma odpowiedzi na wszystko od razu.

Podczas mojej rozmowy zadałem kolejne proste pytanie dotyczące domeny tymczasowej EasyWP, która jest dostarczana z zarządzanym hostingiem WordPress.

czas odpowiedzi czatu na żywo

Znów zostałem „zawieszony” (całe dwie minuty po zadaniu pytania), co dla mnie oznacza, że ​​osoba, z którą rozmawiałem, nie ma pojęcia, jak odpowiedzieć na moje pytania. To może szybko stać się frustrujące, jeśli masz wiele pytań.

Główne cechy Namecheap

Namecheap to wieloaspektowa firma, która oferuje swoim klientom mnóstwo różnych narzędzi i usług.

Inne plany hostingowe Namecheap

Namecheap ma również inne plany hostingowe dla tych, którzy mają różne potrzeby. Rzućmy okiem.

Shared Hosting

Dzięki 100% gwarancji bezawaryjności, zaktualizowanemu cPanelowi i nowemu narzędziu do tworzenia witryn, tworzenie wyjątkowej witryny od podstaw i zarządzanie nią nigdy nie było łatwiejsze. Możesz także oczekiwać takich funkcji, jak bezpłatny certyfikat SSL, rutynowe kopie zapasowe witryny i ponad 100 wbudowanych aplikacji dzięki instalacji jednym kliknięciem.

Pamiętaj, że Kreator stron jest uważany za system zarządzania treścią, nie wbudowane narzędzie. Oznacza to, że nie można korzystać z Kreatora witryn w witrynie WordPress, jak wyjaśniono mi podczas sesji czatu na żywo. Nie jest to jasne na stronie internetowej i może powodować pewne zamieszanie.

Plany wspólnego hostingu zaczynają się od 2,88 USD za miesiąc (9,88 USD za rok).

Hosting dla sprzedawców

Hostuj wiele własnych witryn lub zostań sprzedawcą i sprzedawaj własną markę dzięki planowi hostingowemu dla dystrybutorów Namecheap. Korzystaj z funkcji, takich jak nieobliczona przepustowość D + GB, bezpłatny cPanel i WHM, narzędzia dla sprzedawców (platforma rozliczeniowa WHMCS, program dla sprzedawców SSL, narzędzia marketingowe z białą etykietą) oraz anonimowe serwery nazw, dzięki czemu Twoi klienci nigdy nie dowiedzą się o usługach hostingowych, z których korzystasz hostować swoje witryny.

Istnieją trzy plany hostingowe dla sprzedawców: Nebula (16,88 USD / miesiąc), Galaxy Expert (26,88 USD / miesiąc) i Universe Pro (36,88 USD / miesiąc).

Hosting VPS

Hosting VPS z Namecheap daje możliwość łatwego skalowania witryny bez zakłócania komfortu użytkowania, zużywania zbyt wielu zasobów lub powodowania awarii witryny. Oto niektóre z najlepszych funkcji hostingu VPS: pamięć SSD, pełny dostęp do katalogu głównego, 99,9% gwarancji czasu działania, możliwość łatwej aktualizacji i obniżania wersji oraz rutynowe kopie zapasowe.

Wybierz jeden z dwóch planów hostingowych VPS – Pulsar (14,88 USD / miesiąc) lub Quasar (24,88 USD / miesiąc) – i kopnij rosnącą stronę internetową na wysokim biegu.

Hosting dedykowany

W przypadku witryn o dużej skali, które wymagają dedykowanych serwerów, można uzyskać najlepsze funkcje, takie jak dedykowane centrum danych z wszystkimi serwerami, wydajne procesory Intel i stabilne sieci zapewniające doskonałą łączność i możliwość szybkiego rozwiązywania problemów

Korzystając z serwera dedykowanego Namecheap, masz również dostęp do usług zarządzania serwerem w celu uzyskania porady od przedstawicieli obsługi klienta, przywracania awarii serwera, podstawowych zmian oprogramowania i napraw awarii serwera.

Ceny serwerów dedykowanych Namecheap są konkurencyjne, począwszy od 39,44 USD / miesiąc – 188,88 USD / miesiąc w zależności od twoich indywidualnych potrzeb.

Usługi nazw domen

nazwy domen namecheap

Namecheap ma wszystko, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o nazwę domeny Twojej witryny:

 • Zarejestrować: znajdź idealną nazwę domeny za pomocą funkcji wyszukiwania nazw domen Namecheap i zarejestruj ją od razu.
 • Transfer: zaoszczędź na przedłużeniach, przenosząc swoją domenę do Namecheap i uzyskaj dodatkowy rok rejestracji bezpłatnie.
 • Rynek: przeglądaj dostępne domeny, kup nową lub sprzedaj własną w Rynku domen Namecheap.
 • Domeny osobiste: utwórz domenę osobistą, używając własnej nazwy, a następnie .com lub .me i oznakuj siebie w tym konkurencyjnym otoczeniu internetowym.

Namecheap oferuje również usługi FreeDNS wszystkim, nawet tym korzystającym z innych hostów lub rejestratorów dla swoich nazw domen. Ta bezpłatna usługa jest wyposażona w intuicyjną konsolę zarządzania i wsparcie techniczne 24/7.

Najlepszą rzeczą w nazwach domen Namecheap jest na zawsze darmowy WhoisGuard, dzięki czemu Twoje dane Whois będą niewidoczne od momentu zakupu domen od Namecheap.

Bezpieczeństwo online

Ochrona Twojej obecności w Internecie oraz danych osobowych klientów online ma kluczowe znaczenie dla Twojej reputacji jako marki i ogólnego sukcesu. Na szczęście Namecheap rozumie to i bierze na siebie trzy różne sposoby ochrony:

Ochrona prywatności WhoisGuard: przechowuj dane kontaktowe (takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres i numer telefonu) poza publiczną bazą danych Whois, aby spamerzy, firmy marketingowe i oszuści internetowi nie mogli Cię znaleźć. Ta bezpłatna usługa zapobiega również przejmowaniu nazw domen, co dzieje się, gdy ktoś wykorzystuje dane osobowe użytkownika do przeniesienia domeny do innego rejestratora.

Certyfikat SSL: chroń dane swoich klientów za pomocą certyfikatu SSL. Pomoże to zaszczepić zaufanie do Twojej marki i zbudować wiarygodną firmę, z którą ludzie chcą robić interesy.

Premium DNS: jeśli martwisz się o czas pracy DNS, skorzystaj z bezpiecznej, globalnie dostępnej usługi DNS Namecheap. Jest również objęty 100% umową dotyczącą poziomu usług, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o przestoje DNS.

Usługa VPN: Firma Namecheap niedawno uruchomiła nową usługę VPN, która oferuje szybkie, bezpieczne, nieograniczone i niezawodne rozwiązania VPN. Ich sieć VPN działa w ponad 40 krajach. Ich produkt VPN jest nowy na rynku i nie może tak naprawdę konkurować z NordVPN i ExpressVPN.

Więcej na temat SSL

Namecheap bardzo poważnie podchodzi do certyfikatów SSL. Dlatego przyjrzymy się bliżej wszystkim, co otrzymujesz dzięki certyfikatowi Namecheap SSL, który jest zainstalowany na Twojej stronie:

 • Oficjalna pieczęć strony SSL
 • Wsparcie na najwyższym poziomie, które jest dostępne 24/7
 • Kompatybilność z różnymi przeglądarkami
 • Szyfrowanie 256-bitowe lub 128-bitowe

Prywatny hosting e-maili

Namecheap ma prywatne, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie w chmurze dla wszystkich Twoich e-mailowych potrzeb. Wszystkie prywatne plany e-mail są dostarczane z lekkim interfejsem poczty internetowej, dzięki czemu zarządzanie pocztą e-mail, kontaktami i kalendarzem jest bardzo proste.

Otrzymasz również godne uwagi funkcje, takie jak:

 • POP / IMAP / Webmail
 • Dużo GB poczty e-mail i miejsca na pliki
 • Ochrona Anty-Spamowa
 • Wsparcie mobilne
 • Ujednolicone zarządzanie kontem e-mail
 • Narzędzia współpracy do ustawiania ról użytkowników, szybkiego przeglądania i udostępniania danych

Kreator strony internetowej

Kreator strony internetowej

Budowanie witryny nigdy nie było łatwiejsze dzięki wbudowanemu narzędziu do tworzenia witryn Namecheap. Ma interfejs przeciągania i upuszczania. A jeśli potrzebujesz trochę inspiracji, możesz wybrać spośród ponad 200 wstępnie zaprojektowanych szablonów, aby rozpocząć, bez względu na branżę.

Ten intuicyjny kreator stron internetowych zawiera również:

 • Obsługa wielu języków (45 języków)
 • Media społecznościowe, opcje płatności i obsługa treści wideo
 • Elastyczny projekt
 • Optymalizacja SEO
 • Opcje strony docelowej i układu siatki

Pamiętaj, to jest system zarządzania zawartością, nie narzędzie, którego można używać w witrynach WordPress.

Dodatkowe wbudowane narzędzia

aplikacje namecheap

Namecheap oferuje bezpłatne i wysokiej jakości aplikacje, które bezproblemowo integrują się z nowo utworzoną witryną i ułatwiają tworzenie, zarządzanie i utrzymywanie witryny.

Niektóre z najlepszych aplikacji, do których możesz uzyskać dostęp, to G Suite, Weebly, Namecheap Uptime Monitoring i Canvas.

Czy polecam EasyWP? Podsumowanie

Namecheap jest całkiem świetny. Mają dobrą reputację jako świetni w branży nazw domen i twierdzą, że wiedzą, co robią w branży hostingu.

Jeśli potrzebujesz super taniego zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress, które bardzo ułatwia konfigurację WordPress; to EasyWP to świetny wybór.

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 1 USD za pierwszy miesiąc (1x strona WordPress zainstalowana i gotowa do pracy).

Jeśli jednak zlekceważysz niską cenę, Namecheap tak naprawdę nie pasuje do innych dostawców usług hostingowych WordPress.

Wielkim rozczarowaniem jest dla mnie to, że do korzystania z EasyWP można używać tylko nazw domen zarejestrowanych w Namecheap.

Jeśli ta recenzja EasyWP cię nie przekonała i chcesz więcej od zarządzanego hosta WordPress, istnieje wiele innych niezawodnych rozwiązań hostingowych do wyboru.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć nasze recenzje hostingu i zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najlepszy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map