Liquid Web jest liderem w branży, jeśli chodzi o zarządzany WordPress i zarządzany hosting WooCommerce. Chociaż nie jest przeznaczony dla właścicieli witryn o ograniczonych budżetach, jest to hosting, który zapewnia gwarantowaną niezawodność, szybkość i nieprzerwany czas pracy.


Jeśli szukasz wydajnego, zarządzanego rozwiązania hostingowego WordPress lub WooCommerce już od 19 USD / miesiąc, który nigdy nie zawodzi pod względem wydajności, niezawodności lub czasu pracy, Liquid Web może być dla ciebie tylko gospodarzem.

Liquid Web to świetny hosting dla właścicieli witryn, które rosną wykładniczo i potrzebują, cały czas – 24/7/365.

Aby pomóc Ci podjąć tę decyzję, zanim zaczniesz inwestować swoje ciężko zarobione pieniądze, w tym przeglądzie Liquid Web przyglądam się wszystkim, co mają do zaoferowania na dużych stronach WordPress.

Zamiast tego, Liquid Web nie polega na buforowaniu w celu zapewnienia szybkości skup się na pracownikach PHP które są odpowiedzialne za wykonanie PHP twojej witryny. Każdy plan obejmuje co najmniej 10 dedykowanych pracowników PHP, a niektórzy z nich mają do 300 pracowników PHP.

Wszystkie zarządzane plany hostingowe WordPress zawierają wstępnie zainstalowane wtyczki, automatyczne aktualizacje, tworzenie stron internetowych, nocne kopie zapasowe, synchronizację iThemes, iThemes Security Pro, bezpłatne SSL i wszystkie .

Liquid Web musi robić coś dobrze (w zakresie szybkości i obsługi klienta):

recenzje płynnych stron internetowych

Wyciągnąłem rękę i zapytałem ich o trzy cechy hostingu, szybkości, bezpieczeństwa i wsparcia:

Co wyróżnia Liquid Web spośród konkurencji pod względem hostingu, szybkości, bezpieczeństwa i wsparcia?

„Jeśli chodzi o trzy S: hosting, szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie, Liquid Web błyszczy. Mamy 59-sekundową gwarancję na wsparcie, zapewniającą szybką obsługę wszystkich planów. Nasze oferty hostingu zarządzanego i aplikacji zarządzanych zostały stworzone indywidualnie z myślą o wymaganiach dotyczących szybkości nowoczesnego specjalisty i pokazuje, że: małe i średnie przedsiębiorstwa zaufały nam dzięki swojej działalności od ponad 20 lat. Ze względów bezpieczeństwa oferujemy Mod Security oraz posiadamy wiele danych i certyfikatów bezpieczeństwa wymienionych tutaj, a także wprowadzamy szereg najlepszych praktyk bezpieczeństwa, które następnie monitorujemy za pomocą naszej technologii Security Check. ”
logo płynnej sieci
Christie Chirinos – WooCommerce Product Manager w Liquid Web

Użyj kodu WHR40VIP i uzyskaj 40% ZNIŻKI na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

Co obejmuje ten płynny przegląd stron internetowych

 1. funkcje

Omówię tutaj Liquid Web, szczególnie jeśli chodzi o trzy S hostingu; szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie.

 1. Zarządzany WordPress

jest jednym z ich wyróżniających się produktów i tutaj powiem ci dlaczego.

 1. Zarządzane WooCommerce

jest czymś, w czym Liquid Web specjalizuje się i czym się wyróżnia. Oto dlaczego.

 1. Czy płynna sieć jest dobra?

Wreszcie, w ostatniej części, podsumuję i dam znać, jeśli .

Informacje o Liquid Web

Firma Liquid Web została założona w 1997 roku i od tego czasu stała się jedną z najbardziej niezawodnych firm hostingowych VPS, zarządzana chmura, dedykowany i zarządzany hosting WordPress i WooCommerce rozwiązania.

plany hostingowe

Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm z witrynami, sklepami, aplikacjami, witrynami o kluczowym znaczeniu, projektantami, programistami, a nawet agencjami cyfrowymi.

Zespół Liquid Web z siedzibą w Lansing w stanie Michigan stara się być najbardziej pomocnym człowiekiem w hostingu®. Innymi słowy, „wierzą, że im bardziej potrzebujesz technologii, by napędzać swój biznes, tym bardziej potrzebujesz eksperta, dbając o ludzi, którzy będą dla Ciebie dostępni”.

Ta wyjątkowa firma hostingowa może poszczycić się ponad 30 000 klientów w 130 krajach i nadal rośnie każdego roku. Nie wspominając o tym, że jego pretekstem do sławy jest jeden z najwyższych wskaźników lojalności w branży. Więc jeśli szukasz firmy hostingowej, na której możesz polegać, powinieneś rozważyć Liquid Web.

o

Jednym z najbardziej znaczących sposobów, w jaki Liquid Web wyróżnia się w branży hostingowej, jest odejście od wysoce konkurencyjnego wyścigu hostingu współdzielonego. Zamiast tego decyduje się oferować wyłącznie wysokiej jakości usługi hostingowe premium (myślę, że są droższe i pełne wartości), za które ludzie są skłonni zapłacić.

Na koniec Liquid Web zatrudnia ponad 250+ administratorzy, inżynierowie i technicy zaangażowani i upoważnieni, aby ułatwić Ci życie, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy, którą kochasz (i pozwolić im wykonać resztę). W przypadku Liquid Web najważniejsza jest poprawa potencjału biznesowego ™.

To powiedziawszy, co naprawdę oferuje Liquid Web, czego nie oferują inni, tańsi hostingi? A czy wyższa cena jest tego warta? Zanurzmy się w Recenzja Liquid Web i dowiedz się:

Funkcje hostingowe

1. W pełni zarządzany hosting

Oferując w pełni zarządzany hosting znaczy Liquid Web to wszystko dla Ciebie. Dotyczy to całego oprogramowania aktualizacje i łatki bezpieczeństwa, dzięki czemu Twoja strona zawsze działa szybko i nigdy nie jest zagrożona.

zarządzany hosting

Na przykład Liquid Web będzie aktualizować wszelkie wtyczki WordPress uruchamiane na Twojej stronie każdej nocy. Co więcej, odbywa się to w specjalistycznym środowisku testowym w celu ochrony witryny przed lukami w zabezpieczeniach wtyczek i zapobiegania przestojom. Gdy zespół wszystko zrozumie, Twoje aktualizacje zostaną udostępnione na żywo.

Liquid Web wykonuje również świetną robotę, oferując właścicielom witryn możliwość tworzenia niestandardowych rozwiązań hostingowych spełniających ich rosnące potrzeby.

Na przykład pomoc w zakresie zgodności z PCI i HIPAA, hosting dla sprzedawców, ochrona witryny e-commerce i wiele innych jest dostępnych dla właścicieli witryn szukających czegoś konkretnego.

I na dodatek, każde niestandardowe rozwiązanie hostingowe zawiera dedykowany menedżer konta który wie wszystko o Twojej witrynie i współpracuje z zespołem IT, aby zapewnić bezproblemową obsługę hostingu.

2. Imponująca prędkość strony

Jeśli chcesz sprawić, by odwiedzający Twoją witrynę byli zadowoleni (i dokonali konwersji), i przejdź do pierwszej strony Google i pozostań tam, musisz szybko się załadować..

Jeśli chodzi o szybkie czasy ładowania, Liquid Web nie zawodzi!

Poniżej znajduje się wynik test szybkości strony zrobiłem.

Przed:

Witryna demonstracyjna „out-of-the-box” WordPress była hostowana w Liquid Web przy użyciu treści generowanych automatycznie i włączonej wbudowanej pamięci podręcznej Liquid Web:

czasy ładowania przed optymalizacją

W GTmetrix strona została załadowana 0,9 sekundy. Tak ogólnie to nieźle!

Po:

Wystarczy tylko aktywować i skonfigurować sugerowane wtyczki Speed ​​Web (Async JavaScript, Autoptimize, BJ Lazy Load, Compress JPEG & Obrazy PNG & Leniwe ładowanie komentarzy – już zainstalowane, ale nie aktywowane):

wtyczki prędkości wordpress

Spowodowało ogromny wpływ na szybkość strony:

szybkość strony po optymalizacji

W GTmetrix strona została załadowana 0,6 sekundy. To 0,3 sekundy szybciej, to imponujące – i SZYBKO!

Użyj kodu WHR40VIP i uzyskaj 40% ZNIŻKI na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

3. Wysoka wydajność

Liquid Web ma średni czas ładowania poniżej 1 sekundy, co jest całkiem dobre dla branży hostingowej. Ale kiedy podzielisz rzeczy na centra danych (a dokładniej 3 z nich), przekonasz się, że na podstawie położenia geograficznego prędkości sieci są znacznie lepsze:

 • Region środkowy USA: 615ms
 • Region US-West: 330 ms
 • Region centralny UE: 867 ms

Liquid Web nie kończy się jednak na tym. W końcu szybko działająca witryna internetowa oferuje znacznie więcej niż prędkości ładowania.

Spójrz:

 • Liquid Web ma ponad 25 000 serwerów w prywatnych centrach danych obsługiwanych przez prywatne firmy
 • Centra danych mają nadmiarowe chłodzenie, sieci i moc, aby zapewnić nieprzerwany czas pracy i szybkość
 • Połączenie przepustowości warstwy 1 minimalizuje opóźnienia i szybkie połączenia ze wszystkimi punktami globalnego Internetu
 • Eksperci monitorują wydajność sieci 24/7/365
 • Otrzymasz wbudowane rozwiązanie do optymalizacji obrazu z pakietem hostingowym do wykorzystania w Twojej witrynie
 • Dostępny jest protokół HTTP / 2, który nie tylko zwiększa szybkość i wydajność witryny, ale także pomaga w jej bezpieczeństwie

Wreszcie, Liquid Web obsługuje PHP 7. I to też dobrze, ponieważ PHP 7.0 nie jest już obsługiwany, PHP 7.1 jest objęty harmonogramem tylko poprawek bezpieczeństwa, a PHP 7.2 ma nadejść podobnie do końca 2019 r..

Co więcej, PHP 7.4 ma zostać wydane w listopadzie 2019 roku. Więc każdy hosting nieobsługujący PHP 7 nie ma na myśli szybkości i wydajności witryny.

4. Najszybszy hosting WordPress

Liquid Web został zaprojektowany jedna z najlepszych platform hostingowych WordPress upraszczając hosting, dzięki czemu możesz skupić się na rozwijaniu witryny. Ich w pełni zarządzany hosting WordPress jest kompletnym rozwiązaniem i jest najlepszym wyborem dla witryn WordPress o kluczowym znaczeniu.

Każdy plan zawiera fabrycznie zainstalowane wtyczki, automatyczne aktualizacje, tworzenie stron internetowych, nocne kopie zapasowe, synchronizację iThemes, iThemes Security Pro, bezpłatny certyfikat SSL i dodatkowe funkcje pasujące do każdego rodzaju strony internetowej.

Zarządzana przestrzeń hostingowa WordPress eksplodowała w ciągu ostatnich kilku lat, co sprawia, że ​​zarządzana usługa hostingowa WordPress jest inna i lepsza?

„Nasza oferta Managed WordPress została stworzona z myślą o potrzebach współczesnego dewelopera WordPress. WordPress nie jest już przeznaczony tylko do blogów i witryn z treściami – wiele witryn WordPress jest aplikacjami o pełnej mocy i wymaga takich zasobów. Nasza zarządzana oferta WordPress nie polega na buforowaniu w celu zapewnienia najwyższej prędkości, zamiast tego stworzyliśmy całą platformę skupioną na współbieżnych żądaniach.

Dolar za dolara, Liquid Web oferuje największą liczbę pracowników PHP w najniższej cenie w porównaniu do reszty konkurencji. Witryny członkowskie, fora dyskusyjne i sklepy e-commerce zobaczą radykalną poprawę po przejściu na Liquid Web.

Wszyscy klienci zarządzanego WordPressa mają naszą 59-sekundową gwarancję odpowiedzi na zgłoszenia dotyczące zarówno wsparcia serwera, jak i WordPress, a dzięki relacjom Liquid Web z iThemes wszystkie plany zarządzanego WordPress obejmują iThemes Security Pro. Dla agencji, freelancerów i każdego, kto buduje wiele witryn WordPress, nasza oferta Managed WordPress jest liderem na rynku pod względem wartości. ”
logo płynnej sieci
Christie Chirinos – WooCommerce Product Manager w Liquid Web

Ich zarządzana platforma WordPress już istnieje zbudowany na zamówienie od podstaw aby zapewnić szybkość i niezawodność. Ich platforma nie opiera się na buforowaniu, aby zapewnić najwyższe prędkości, zamiast tego jest skoncentrowana równoczesne żądania i duża liczba pracowników PHP aby zapewnić najszybszą, najbardziej stabilną i najbezpieczniejszą usługę dla witryny opartej na WordPress.

w pełni zarządzany hosting WordPress

 • Brak opłat za nadmierne korzystanie, ograniczenia ruchu lub odmierzone wyświetlenia strony
 • Automatyczne aktualizacje wtyczek z porównaniami wizualnymi
 • Brak ograniczeń dotyczących wtyczek, których można używać (w przeciwieństwie do WP Engine i Kinsta)
 • Darmowa wtyczka do optymalizacji obrazu, która poprawia szybkość strony
 • Nocne aktualizacje wtyczek testowane w środowisku testowym (dlaczego więcej hostów tego nie robi?)
 • iThemes sync i iThemes Security Pro
 • Bezpłatne migracje witryn, w których cały zespół jest zaangażowany w pomoc w migracji danych z bieżącego hosta.
 • Wiodące w branży gwarancje poparte 100% bezawaryjną gwarancją bezawaryjności. 100% dyspozycyjności, w przeciwnym razie zasilą Cię 10-krotnie.
 • Pełny dostęp do serwera i narzędzia programistyczne (SSH, Git i WP-CLI)
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Miejsca postoju
 • 24/7/365 wsparcie przez telefon, e-mail i czat na żywo

The zarządzany pulpit WordPress, posiada wszystkie niezbędne funkcje i konfiguracje:

zarządzany pulpit WordPress

Hosting WP zarządzany jest dołączony do bezpłatny iThemes Security Pro:

darmowe ithemes security pro

Plany hostingowe WordPress zaczynają się od 19 USD miesięcznie bez ukrytych opłat i nigdy nie jesteś związany żadnymi umowami.

5. Specjalistyczny hosting WooCommerce

WooCommerce jest najczęściej używaną platformą e-commerce, a Liquid Web twierdzi, że ją zbudował pierwsze wszechstronne rozwiązanie dla WooCommerce, który rywalizuje z rozwiązaniami takimi jak Shopify.

porównanie hostingu woocommerce

To coś więcej niż WordPress + wtyczka WooCommerce. Ich zarządzanym hostingiem WooCommerce jest wyjątkowo szybki i niezawodny ponieważ platforma została zoptymalizowana pod kątem zmniejszenia obciążenia zapytań o 95%.

Co sprawia, że ​​zarządzany hosting WooCommerce różni się od hostingu WooCommerce oferowanego przez konkurencję?

„Liquid Web wynalazł koncepcję hostingu Managed WooCommerce. W przeciwieństwie do konkurencji, hosting WooCommerce zarządzanego przez Liquid Web to znacznie więcej niż WooCommerce zainstalowany na zarządzanym planie WordPress. Po pierwsze, Liquid Web stworzyło wtyczkę Niestandardowe tabele zamówień, wtyczkę WooSimple i kilka innych wtyczek, które zwiększają szybkość witryny, zmniejszając obciążenie zapytaniami WooCommerce o 85%, upraszczają strony produktów i dodają bogate funkcje do WooCommerce i dodają je do każdego planu.

Ponadto mamy pracowników WooCommerce Specialists, którzy będą sprawdzać przychodzące sklepy WooCommerce na platformie i przedstawiać dalsze zalecenia w celu zwiększenia wydajności. Oznacza to, że sklepy WooCommerce zauważą radykalną poprawę po przejściu na Liquid Web. Następnie klient Managed WooCommerce może skorzystać z partnerstw produktowych, które wynegocjowaliśmy z niektórymi najpopularniejszymi autorami motywów i wtyczek WooCommerce, aby wykorzystać takie funkcje, jak przetwarzanie płatności bez opłat, odzyskiwanie porzuconych koszyków, zaawansowane analizy, marketing afiliacyjny i inne , bez dodatkowych kosztów – wartość 6000 USD rocznie.

I oczywiście nasi zarządzani klienci WooCommerce mają 59-sekundową gwarancję pomocy technicznej dla serwerów, WordPress i żądań wsparcia związanych z WooCommerce. To dość niezwykłe. ”
logo płynnej sieci
Christie Chirinos – WooCommerce Product Manager w Liquid Web

Hosting WooCommerce zarządzany przez Liquid Web oferuje następujące funkcje:

 • Tabele do przechowywania danych zamówień w celu zmniejszenia obciążeń zapytań nawet o 95%
 • Usługi poczty e-mail porzuconego koszyka Jilt, e-maile można dostosowywać za pomocą jednego kliknięcia łącza do porzuconego koszyka i kontroli harmonogramu.
 • Ponad 20 testów wydajności, które możesz uruchomić, aby przygotować się na wzrost ruchu
 • Wsparcie dla sklepów fizycznych, cyfrowych, dropshipping i marketplace
 • Bezpłatne migracje strony „White Glove”
 • Wbudowany kreator stron (Beaver Builder) do łatwego tworzenia stron
 • Paczkowany motyw Astra, zoptymalizowany pod kątem sklepów internetowych
 • Optymalizacja mobilna
 • Darmowy certyfikat SSL & iThemes Security Pro
 • Bezproblemowe automatyczne aktualizacje wtyczek z porównaniami wizualnymi
 • Ponad 150 USD miesięcznie w bezpłatnych pakietach oprogramowania i narzędzi

Zarządzane WooCommerce z Liquid Web obejmuje następujące elementy pakiety, które są bezpłatne ze wszystkimi planami:

 • BeaverBuilder – wtyczka do tworzenia stron premium (o wartości 99 USD rocznie)
 • IconicWP – WSZYSTKIE ich wtyczki premium WooCommerce (o wartości 200 USD + rocznie)
 • Porzucić – wtyczka premium porzuconych koszyków (o wartości 850 USD rocznie)
 • AffiliateWP – wtyczka premium do zarządzania podmiotami stowarzyszonymi (o wartości 99 USD / mc)
 • GlewAnalytics – analityka e-commerce (o wartości 199 USD miesięcznie

Plan WooCommerce dla początkujących zaczyna się już od 19 USD miesięcznie, bez ukrytych opłat i nigdy nie utkniesz w umowie. Możesz zaktualizować lub anulować w dowolnym momencie, aby dopasować do swoich potrzeb.

Plany wyższej wydajności Liquid Web (Standard, Plus, Pro, & Enterprise) pochodzą z Glew.io w zestawie. Glew.io (wyceniony na 199 USD + miesięcznie) to najlepsze oprogramowanie analityczne i raportujące dla sprzedawców e-commerce, które pozwala zobacz wszystkie dane analityczne na swojej stronie i wprowadzać na rynek jak gigantyczna korporacja za milion dolarów. Na przykład wyobraź sobie, że możesz podzielić klientów na grupy takie jak „klienci, którzy wydali ponad 500 $, ale nie wrócili w ciągu ostatnich 6 miesięcy” lub „klienci VIP, którzy w tym roku wydali ponad 1000 $” – wszystko za pomocą jednego przycisku.

6. Wsparcie premium, w tym przyjaźni ludzie

Wsparcie Liquid Web

Jedną z najładniejszych rzeczy w Liquid Web jest to, co nazywam Gwarancją pomocy technicznej „59”.

W celu udowodnienia, że ​​jesteś ważny jako klient Liquid Web, Liquid Web oferuje 59 gwarancji wsparcia:

Gwarancja 59 sekund / minut

 • Wstępna odpowiedź działu pomocy technicznej: za każdym razem, gdy prześlesz zgłoszenie problemu za pomocą systemu pomocy technicznej, otrzymasz odpowiedź od technika w ciągu 30 minut. Jeśli Liquid Web nie zareaguje w ciągu 59 minut, otrzymasz 10-krotność czasu przekraczającego zobowiązanie SLA. Innymi słowy, jeśli bilet przekroczy 1 godzinę poza 59-minutową gwarancję wsparcia, otrzymasz 10-godzinny kredyt na hosting.
 • Czas odbierania telefonu: agent wsparcia na żywo odbierze połączenie telefoniczne w ciągu 59 sekund od momentu wybrania działu, z którym chcesz porozmawiać. Jeśli nie, otrzymasz 10-krotność kredytu hostingowego za czas gwarancji.
 • Czas pierwszej rozmowy na żywo: przedstawiciel wsparcia na czacie na żywo odpowie na czat w ciągu 59 sekund od wybrania wybranego działu i wypełnienia pytań ankiety przed czatem. Ponownie, jeśli Liquid Web nie spełni 59-sekundowej gwarancji, otrzymasz 10-krotność doładowania konta.

Pamiętaj też, że wsparcie Liquid jest dostępne 24/7/365, więc nigdy nie musisz się martwić o skontaktowanie się z pomocą, gdy jej potrzebujesz najbardziej.

Liquid Web ma również blog, bazę wiedzy, centrum zasobów WooCommerce, centrum treści (podział treści na kategorie typów hostingu), podcast właściciela sklepu e-commerce (zwany konstruktorami sklepów), seminaria internetowe (dostępne w każdej chwili) oraz skład wydarzeń dla osób zainteresowanych uczestnictwo w wydarzeniach społeczności WordPress.

Potrzebujesz jeszcze więcej pomocy? Skontaktuj się ze swoim osobistym konsultantem lub menedżerem konta Liquid Web i zapytaj!

7. Gwarancja 100% mocy i bezawaryjności sieci

Liquid Web dołącza do nielicznych firm hostingowych oferujących gwarancję 100% czasu działania. Innymi słowy, obiecuje, że wszystkie główne urządzenia routujące w sieciach Liquid Web będą zawsze dostępne z globalnego Internetu.

100% gwarancji sieci i czasu pracy

Oczywiście są pewne wyjątki:

 • Zaplanowana konserwacja sieci, sprzętu lub oprogramowania
 • Szkodliwe ataki (takie jak poważne ataki DDoS)
 • Działania prawne podjęte przeciwko Twojej witrynie lub firmie
 • C Problemy z panelem

Podczas gdy 100% czasu pracy jest niemożliwe do osiągnięcia na zawsze, Liquid Web robi naprawdę dobrą robotę, prawie i tak robiąc. W rzeczywistości w tym roku Liquid Web utrzymał imponujący czas pracy wynoszący 99,997% w ciągu dziesięciu miesięcy.

I na wypadek, gdybyś się zastanawiał, Liquid Web oferuje 10-krotny kredyt za czas przestoju dla wszystkich klientów hostingu, których dotyczy problem, w przypadku przestoju. Innymi słowy, jeśli Twoja witryna przestanie działać przez 1 godzinę, otrzymasz 10-godzinny kredyt na konto.

8. Bezpłatne migracje stron

Niezależnie od tego, czy jest to ruch wewnętrzny w Liquid Web, czy ruch zewnętrzny z innego hosta, Liquid Web bezpłatnie przeprowadzi migrację Twojej witryny na platformę hostingową. A jeśli zespół ekspertów nie może przeprowadzić migracji Twojej witryny z jakiegokolwiek powodu, bądź pewny, że otrzymasz wsparcie, które zespół może ci zapewnić podczas jej opracowywania.

bezpłatne migracje stron

Chociaż może to nie wydawać się tak świetną funkcją oferowania właścicielom witryn, a możesz nawet myśleć, że jest to standard w branży hostingowej, zaufaj nam, gdy mówimy, że nie jest. Wiele firm hostingowych zmusza Cię do samodzielnej migracji witryny lub nalicza wysoką opłatę za pomoc.

Jeśli chcesz samodzielnie zmigrować witrynę (lub strony) WordPress na platformę hostingową WordPress zarządzaną przez Liquid Web, możesz skorzystać z bezpłatnej wtyczki Migrate To Liquid Web WordPress. Wtyczka zajmuje się wszystkim, od kopiowania wszystkich danych po transformację plików konfiguracyjnych i importowanie ich na serwer Liquid Web.

9. Darmowa ochrona przed DDoS

Ostatnią rzeczą, z którą chcesz sobie poradzić, jest atak DDoS, który obniża liczbę witryn i powoduje spadek sprzedaży lub potencjalnych klientów.

darmowa ochrona DDOS

Właśnie dlatego Liquid Web oferuje wszystkim właścicielom witryn opcję włączenia bezpłatne usługi Cloudflare CDN (w tym ochrona przed DDoS) na swoim koncie hostingowym. Usługi Cloudflare CDN to coś więcej niż natychmiastowe dostarczanie zawartości witryny na całym świecie za pomocą serwerów na całym świecie.

Ale na wypadek, gdybyś potrzebował odświeżenia, oto najważniejsze powody, aby skorzystać z bezpłatnych usług CDN CloudFlare:

 • Duże pliki wideo lub obrazy spowolnią działanie witryny
 • Wykorzystanie dużej przepustowości obciąży zasoby
 • Mnóstwo ruchu, ale niskie współczynniki konwersji można poprawić dzięki szybszemu dostarczaniu treści
 • Popraw swoje działania SEO dzięki szybszemu czasowi ładowania i większemu zaangażowaniu użytkowników w witrynie

Co więcej, Cloudflare izoluje Twoją witrynę i automatycznie ogranicza złośliwy ruch, aby zapobiec atakowi DDoS powodującemu uszkodzenie witryny.

W rzeczywistości ma zaawansowaną funkcję zapewniania, że ​​legalny ruch dociera do Twojej witryny, nawet podczas ataku. I na wypadek, gdyby Twoja witryna została zaangażowana w atak DDoS, zaufaj, że Liquid Web natychmiast Cię powiadomi.

Chcesz czegoś mocniejszego? Zawsze możesz kupić usługi zapobiegania atakom DDoS Premium firmy Liquid Web, które wykonają następujące czynności:

 • Monitoruj cały ruch internetowy, który dociera do Twojej witryny w czasie rzeczywistym
 • Inteligentnie identyfikuj ataki przed ich wystąpieniem i proaktywnie reaguj
 • Przeszukuj i oddzielaj cały złośliwy ruch, zanim dotrze on do krytycznej warstwy infrastruktury

Ochrona Premium DDoS zaczyna się od 99 USD / miesiąc.

10. Darmowe certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL doskonale nadają się do ochrony:

 • Banki, kasy oszczędnościowo-kredytowe lub inne strony internetowe (takie jak sklepy WooCommerce), które obsługują transakcje finansowe
 • Połączenia z serwerem internetowym lub e-mail
 • Przesyłanie plików (SFTP) z komputera na serwer
 • Logowanie do aplikacji online (wszelkie witryny chronione hasłem)

Certyfikat SSL zaszyfruje dane przesyłane między serwerem hosta a przeglądarką użytkownika, aby nikt nie mógł ich przechwycić w tym procesie. Ponadto zapobiegnie oznaczeniu Twojej witryny przez Chrome jako „Niezabezpieczone”.

bezpłatny certyfikat ssl

szczęśliwie, Liquid Web oferuje wszystkim klientom hostingowym bezpłatny certyfikat SSL, co jest miłe, ponieważ wielu hostów pobiera dodatkowe opłaty za tę bardzo potrzebną usługę.

Plany Zarządzane przez WooCommerce i Zarządzane WordPress firmy Liquid Web są dostarczane automatycznie darmowy Let’s Encrypt SSL dla swojej domeny podstawowej, którą ustawiłeś w panelu sterowania, gdy witryna jest uruchomiona lub jeśli zmienisz nazwę swojej domeny podstawowej w panelu sterowania.

Plany hostingowe

Liquid Web różni się od większości hostów internetowych tym, że jest nie oferuje hostingu współdzielonego (jak SiteGround i Bluehost). Powtórzę – Liquid Web nie oferuje hostingu współdzielonego.

Oferuje jednak następujące typy hostingu: zarządzane serwery dedykowane, zarządzany hosting VPS, zarządzany WordPress i zarządzany WooCommerce.

Przyjrzyjmy się każdemu z nich, zanim przejdziemy do funkcji, których możesz się spodziewać, gdy będziesz korzystać z Liquid Web jako hosta internetowego.

Zarządzany hosting WordPress

Hosting WordPress zarządzany przez Liquid Web

Zarządzane usługi hostingowe WordPress, które naprawdę to obsługują, mogą być trudne do zdobycia. Ale z Liquid Web masz zerowe opłaty za nadmiar, limity ruchu lub odmierzone wyświetlenia strony zacząć. Oznacza to, że możesz nadal rozwijać swoją witrynę WordPress bez obawy, że zostaniesz odcięty z powodu własnego sukcesu.

Funkcje hostingu WordPress

Ponadto dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress otrzymasz następujące funkcje:

 • Obsługa PHP 7
 • Duża prędkość dzięki 10 pracownikom PHP
 • Nginx
 • Wbudowana optymalizacja obrazu
 • Bezpłatne migracje stron przy zerowym przestoju
 • Nocne aktualizacje wtyczek testowane w środowisku testowym (dlaczego więcej hostów tego nie robi?)
 • iThemes sync i iThemes Security Pro
 • Pełny dostęp do serwera
 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe (przechowywane poza siedzibą przez 30 dni)
 • Narzędzia programistyczne (SSH, Git i WP-CLI)
 • Darmowe certyfikaty SSL
 • Miejsca postoju
 • 24/7/365 wsparcie przez telefon, e-mail i czat na żywo

zarządzał cenami hostingu wordpress

Zarządzane plany hostingowe WordPress zacznij od 19 USD / miesiąc dla jednej strony

Użyj kodu WHR40VIP i uzyskaj 40% ZNIŻKI na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

Zarządzany hosting WooCommerce

Zarządzany przez WooCommerce hosting w sieci WWW

Liquid Web oferuje osobom posiadającym sklepy WooCommerce wyspecjalizowane zarządzane usługi hostingowe WooCommerce. Na początek zespół Liquid Web rozumie, że nawet wysokiej jakości zarządzany hosting WordPress może nie buforować twojego sklepu e-commerce tak, jak powinien. Dlatego biorą na siebie obowiązek inteligentnego buforowania witryny w celu uzyskania maksymalnej wydajności i wyjątkowej wygody użytkownika.

Funkcje hostingu WooCommerce

Liquid Web zapewnia właścicielom sklepów WooCommerce takie funkcje, jak:

 • Tabele do przechowywania danych zamówień w celu zmniejszenia obciążeń zapytań nawet o 95%
 • Usługi e-mailowe dotyczące porzuconych koszyków Jilt
 • Ponad 20 testów wydajności, które możesz uruchomić, aby przygotować się na wzrost ruchu
 • Wsparcie dla sklepów fizycznych, cyfrowych, dropshipping i marketplace
 • Bezpłatne migracje strony „White Glove”
 • Wbudowany kreator stron (Beaver Builder) do łatwego tworzenia stron
 • Paczkowany motyw Astra, zoptymalizowany pod kątem sklepów internetowych
 • Optymalizacja mobilna
 • Darmowy certyfikat SSL & iThemes Security Pro
 • Bezproblemowe automatyczne aktualizacje wtyczek z porównaniami wizualnymi
 • Ponad 150 USD miesięcznie w bezpłatnych pakietach oprogramowania i narzędzi

zarządzane ceny hostingu woocommerce

Zarządzane plany hostingowe WooCommerce zacznij od 19 USD / miesiąc

Użyj kodu WHR40VIP i uzyskaj 40% ZNIŻKI na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

Zarządzane serwery dedykowane

Dedykowane serwery zarządzane przez sieć WWW

Zarządzany dedykowany serwer Liquid Web oznacza, że ​​dane i pliki witryny są przechowywane na serwerze z jednym dzierżawcą. Nigdy nie musisz współużytkować zasobów, możesz dostosować środowisko hostingowe i możesz budować na zamówienie swoje rozwiązanie hostingowe w systemie Linux lub Windows (co nie robi każdy hosting).

Ponadto będziesz cieszyć się funkcjami takimi jak:

 • Monitorowanie na żywo
 • Gwarancja 100% mocy i czasu pracy sieci
 • Standardowa ochrona DDoS
 • Usługi CDN CloudFlare
 • Dyski zapasowe
 • Dostęp root
 • Dedykowany adres IP
 • Dysk SSD klasy biznesowej zapewniający maksymalną wydajność

Dedykowane plany hostingu serwerów zacznij od 199 USD / miesiąc.

Użyj kodu WHR40VIP i uzyskaj 40% ZNIŻKI na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

Zarządzany hosting VPS

Hosting VPS zarządzany przez Liquid Web

Ich zarządzany hosting VPS twierdzi, że jest zarządzany hosting VPS usługi są szybsze niż AWS lub Rackspace (dwa wiodące w branży rozwiązania do hostingu w chmurze), Liquid Web zapewnia właścicielom witryn niezawodność, której potrzebują, i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, dzięki czemu nigdy nie muszą się martwić.

Ponadto hosting VPS zapewnia moc dedykowanego serwera i elastyczność hostingu w chmurze. Innymi słowy, jest świetny dla tych, którzy potrzebują kontroli nad serwerem dedykowanym, ale chcą obniżyć koszty.

Oto niektóre z najważniejszych funkcji hostingu Liquid Web VPS:

 • Gigabitowa przepustowość
 • Nieograniczone strony
 • Usługi CDN CloudFlare
 • Dedykowany adres IP
 • Lokalne kopie zapasowe
 • Dostęp root
 • Zintegrowana zapora ogniowa
 • Ochrona przed DDoS
 • Łatwe skalowanie w górę lub w dół
 • cPanel, Plesk lub Interworx
 • Gwarancja 100% mocy i czasu pracy sieci

Plany hostingowe VPS zacznij od 29 $ / miesiąc.

Użyj kodu WHR40VIP i uzyskaj 40% ZNIŻKI na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

Płynne zalety i wady sieci

Tutaj wymieniłem zalety i wady ich zarządzanych usług hostingowych WordPress i WooCommerce.

Zarządzane zalety hostingu WordPress:

 • Wysoka wydajność (PHP Workers, SSD, PHP7, HTTP / 2, Let’s Encrypt SSL i Nginx)
 • Brak opłat za nadużywanie lub ograniczenia wyświetleń strony lub ruchu
 • Bezpłatna synchronizacja iThemes (zarządzanie wieloma stronami WordPress z jednego pulpitu) i iThemes Security Pro
 • Darmowa wtyczka do optymalizacji obrazu
 • Brak motywów WordPress i zakazów wtyczek
 • Bezpłatne migracje strony „White-Glove”
 • Gwarancja 100% czasu sprawności i hojna rekompensata za przestoje
 • Wsparcie 24/7/365 z gwiezdnymi gwarancjami 59 minut / sekund
 • Tani plan startowy od 19 USD / miesiąc

Zarządzane zalety hostingu WooCommerce:

 • WooCommerce zoptymalizowany pod kątem szybkości i wydajności (SSD, PHP7, Let’s Encrypt SSL, HTTP / 2, Nginx, Varnish & Redis Caching)
 • 30 do 300 pracowników PHP, aby zagwarantować szybkie prędkości
 • Darmowy pakiet w zestawie: wtyczka do tworzenia stron Beaver Builder, wszystkie kultowe wtyczki WP, porzucony koszyk Jilt, WP afiliowany i Glew Analytics
 • Niedrogi plan dla początkujących od 19 USD / miesiąc, który jest w pełni funkcjonalny WooCommerce
 • Bezpłatny PayPal & Integracja pasków na wszystkich planach
 • Bezpłatne migracje strony „White-Glove”

Zarządzane minusy WordPress i WooCommerce:

 • Drogi (brak niedrogiego hostingu współdzielonego; przeznaczony dla tych, którzy potrzebują wydajności, niezawodności i wsparcia – i zapłacą za to)
 • Brak darmowego hostingu poczty e-mail (dodatek premium zaczyna się od 1 USD / miesiąc)
 • NAS & Europa zorientowana; brak centrów danych w regionie Azji i Pacyfiku (jednak CDN pomaga w zasięgu geograficznym w regionach Azji i Pacyfiku)
 • Czapki dla początkujących WooCommerce przy 15 produktach z nieograniczoną liczbą transakcji lub 150 zamówień miesięcznie
 • Brak gwarancji zwrotu pieniędzy – chociaż nie ma umowy i możesz ją anulować w dowolnym momencie

Podsumowanie: Czy płynna sieć jest dobra?

przegląd płynnych stron internetowych

Czy płynna sieć jest dobra?

Tak, Liquid Web jest świetny dla właścicieli witryn, które rosną wykładniczo i potrzebują gwarantowana niezawodność, szybkość i czas pracy cały czas.

Liquid Web różni się od większości hostów internetowych tym, że jest nie oferuje hostingu współdzielonego. To oczywiście oznacza, że ​​ich ceny będą wyższe.

W rzeczywistości Liquid Web jest we własnej lidze jeśli chodzi o rodzaj hostingu, który oferuje swoim klientom. Zamiast tego przyjmuje luksusowe podejście i stara się wyróżnić wśród nasyconej branży, która stara się zapewnić właścicielom witryn tego samego rodzaju usługi.

Liquid Web sprawia, że ​​pomaganie ludziom staje się priorytetem i prawdziwe zarządzanie witryną jest czymś, na co czekamy. W końcu, z wyższą ceną niż większość hostów internetowych, musi oferować każdą usługę, której możesz potrzebować do prowadzenia udanej strony internetowej (plus niektóre!)

Chcesz wypróbować Liquid Web? Sprawdź, w jaki sposób Liquid Web może pomóc Twojej witrynie osiągnąć swój potencjał i dalej rozwijać się poza najśmielsze marzenia.

Użyj kodu WHR40VIP a otrzymasz 2% rabatu na 2 miesiące na WSZYSTKIE produkty hostingowe!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me