Recenzja Kinsta

Czy uruchamiasz swoją pierwszą witrynę WordPress i potrzebujesz znaleźć hosta WordPress zarządzanego premium? Czy masz już założoną witrynę i zastanawiasz się nad zmianą w takiej firmie? Kinsta które są szybsze, bezpieczniejsze i pełne funkcji?


Cokolwiek by to nie było, wiedz, że istnieje tak wiele hostów WordPress, którzy rywalizują o interesy wszystkich właścicieli witryn, w tym twojego.

Jednym z najlepszych obecnie hostów WordPress premium jest Kinsta. To jest zmieniacz gier, jeśli chodzi o szybki i zarządzany pod kątem bezpieczeństwa hosting WordPress. Ta recenzja Kinsta powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tym rewolucyjnym rozwiązaniu hostingowym WordPress.

Przyjrzę się bliżej Kinsta – premia zarządzany hosting WordPress dostawca, który jest bardzo popularne wybór wśród właścicieli witryn WordPress (wyniki P.S. są kluczowym powodem, dla którego ludzie ❤️ Kinsta).

Kinsta recenzuje na TwitterzeZdecydowanie pozytywne recenzje osób na Twitterze

W tym przeglądzie Kinsta przyjrzę się najważniejszym funkcjom Kinsta, zrobię własne i przeprowadzę cię przez zalety i wady, aby pomóc ci zdecydować, zanim zarejestrujesz się u nich na swojej stronie WordPress.

Daj mi tylko dziesięć minut swojego czasu, a dam ci wszystkie niezbędne informacje i fakty.

Kliknij ten link i możesz hostować tylko swoją witrynę WordPress 30 USD miesięcznie. Płać co roku, a otrzymasz 2 miesiące za darmo!

Obecnie oferują nieograniczoną liczbę darmowych migracji z WP Engine, koła zamachowego, Panteonu, Cloudways i DreamHost

Czego się nauczysz w tej recenzji

 1. Profesjonaliści

Mają ładne, szczególnie jeśli chodzi o trzy S hostingu; szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie.

 1. Wady

Ale nie są idealne, jest ich również kilka, tutaj możesz dowiedzieć się, jakie są.

 1. Plany & ceny

Kinsta to w pełni zarządzany host WordPress obsługiwany przez Google Cloud Platform. Tutaj przejrzę ich i to, co wchodzi w skład innego planu.

 1. Czy Kinsta jest dobra?

Wreszcie, w ostatniej sekcji, podsumuję i dam znać, jeśli Kinsta jest .

Okej, więc wspomniałem wcześniej, że właściciele witryn WordPress uwielbiają Kinstę…

Oto, co niektórzy użytkownicy mówią o nich na WordPress Hosting, zamkniętym Grupa na Facebooku z ponad 9 000 członków zajmujących się wyłącznie hostingiem WordPress.

webmasterzy uwielbiają kinstaZdecydowanie pozytywne opinie na temat WordPress Hosting Facebook Group

Kinsta Plusy

Założona w 2013 roku, Kinsta została stworzona z myślą o zostaniu najlepszą platformą hostingową WordPress na świecie.

recenzja kinsta

W rezultacie zbudowali zespół złożony z doświadczonych programistów WordPress, którzy skupili się na szybkości, bezpieczeństwie i stabilności, jeśli chodzi o hosting.

Ale czy naprawdę są najlepsi na świecie??

Spójrzmy.

1. Obsługiwane przez Google Cloud Platform (GCP)

Kinsta działa na platformie chmurowej Google. Oto ich własne słowa, dlaczego zdecydowali się korzystać wyłącznie z GCP:

Dlaczego Kinsta zdecydowała się korzystać wyłącznie z Google Cloud Platform, a nie oferować na przykład infrastruktury z AWS i Azure?

Kilka lat temu postanowiliśmy odejdź od Linode. W tym czasie platforma Google Cloud była jeszcze w powijakach, ale uwielbialiśmy kierunek, w którym zmierzali. Od wyceny do wydajności sprawdzili wszystkie pola podczas oceny dostawców usług w chmurze (w tym AWS i Azure).

Google robił naprawdę fajne rzeczy, takie jak migracja maszyn wirtualnych na żywo. Plus, Google to marka, której klienci mogą zaufać. Postrzegaliśmy to jako świetny sposób na zwiększenie wartości naszych usług. Czy w tym czasie zrobiliśmy skok wiary? W niektórych aspektach tak, ponieważ byliśmy pierwszym zarządzanym hostem WordPress, który używa wyłącznie GCP.

Ale teraz, po latach, wszyscy nasi konkurenci przechodzą na Google Cloud Platform. Wiemy, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Teraz mamy przewagę jako nasz zespół zna infrastrukturę Google lepiej niż ktokolwiek inny.

Głównym powodem, dla którego nie chcieliśmy oferować wielu dostawców, jest to, że skutkuje to słabym wsparciem we wszystkich obszarach. Chcieliśmy, aby nasz zespół skoncentrował się na jednej platformie i zapewnił klientom jak najlepsze wrażenia.

Logo Kinsta
Brian Jackson – Chief Marketing Officer w Kinsta

Kinsta używa maszyn wirtualnych w jednym z wielu centrów danych Google Cloud Platform. Tak, oznacza to, że Twoja witryna jest hostowana na tym samym sprzęcie, z którego korzystają sami użytkownicy Google.

Każda maszyna wirtualna (VM) ma 96 procesorów i setki gigabajtów pamięci RAM pracuje dla Ciebie i danych Twojej witryny. Dostęp do tych zasobów można uzyskać w razie potrzeby, co oznacza, że ​​skalowanie firmy jest nie tylko łatwe, ale nie wpływa nawet na szybkość i wydajność witryny.

platforma chmurowa Google

Wszystko jest połączone za pomocą Najlepsza platforma Google Cloud Platform, więc bez względu na to, gdzie odwiedzają Twoją witrynę na świecie, Twoja witryna dane są błyskawicznie dostarczane. Jest to ważne, ponieważ inni dostawcy hostingu korzystający z Google Cloud Platform wybierają tańszą „standardową warstwę”, co oznacza wolniejsze dostarczanie danych.

Korzystanie z Google Cloud Platform jest również korzystne, ponieważ:

 • Oferuje największą na świecie sieć (kabel trans-Pacific o długości 9 000 km to podmorski kabel o największej pojemności)
 • Możesz się założyć, że centra danych są więcej niż bezpieczne (pamiętaj, Google ufa)
 • Zapewnia bardziej przystępną cenę z minimalnymi przyrostami, co oznacza, że ​​naprawdę płacisz tylko za to, czego używasz, i nic więcej
 • Google oferuje transfer maszyn na żywo, dzięki czemu za każdym razem, gdy konieczne jest wykonanie naprawy, poprawki lub aktualizacji oprogramowania, proces ten jest możliwie najbardziej płynny

Google Cloud Platform zapewnia klientom hostingowym pewność, że dane w ich witrynach są bezpieczne i dostarczane tak szybko, jak to możliwe.

szybkość i bezpieczeństwo

2. Poważna szybkość witryny

Zapewnienie najwyższych poziomów prędkości jest kolejnym z ich głównych celów.

prędkość czasu ładowania

Na początek oferują 22 różne centra danych zlokalizowane na całym świecie – w USA, Azji i Pacyfiku, Europie i Ameryce Południowej – a jeśli chcesz, możesz wybrać osobny dla każdej ze swoich witryn WordPress.

Następnie oferują Trasa Amazonska 53 premium DNS dla wszystkich klientów. Innymi słowy, oferują zmniejszone opóźnienia i routing geolokalizacyjny, aby przez cały czas zapewniać stabilność, szybkość i wydajność online.

Wreszcie nawiązali współpracę KeyCDN, potężne dostarczanie treści do sieci, która zapewni natychmiastową zawartość statyczną, taką jak obrazy, JavaScript i CSS, bez względu na to, gdzie na świecie znajdują się odwiedzający Twoją witrynę. Nie wspominając o wszystkich planach hostingowych z darmową przepustowością.

Potrzebujesz trochę więcej? Kinsta chce również, abyś poznał ich stos WordPress w PHP 7, Nginx, HTTP / 2 i Maria DB, dzięki którym Twoja strona ładuje się najszybciej, jak to możliwe.

I nawet nie musisz nic robić.

Więc … jak szybka jest Kinsta?

Ważną częścią tej recenzji Kinsta jest przetestowanie ich wydajności poprzez porównanie tej witryny (hostowanej na SiteGround) i jej dokładnej kopii (ale hostowanej na Kinsta).

To jest:

 • Najpierw przetestuję wydajność tej witryny na moim obecnym hoście (SiteGround).
 • Następnie przetestuję dokładnie tę samą stronę internetową (klonowaną kopię) w Kinsta.

Wykonując ten test:

 • Dowiedz się, jak szybko naprawdę ładuje się strona hostowana na Kinsta
 • Uzyskaj pomoc w podjęciu decyzji, czy powinieneś się do nich przenieść

Oto jak mój strona główna (na tej stronie – hostowanej na SiteGround) działa na Pingdom:

strona główna siteground pingdom

Ładuje się 1,24 sekundy. To naprawdę bardzo szybkie w porównaniu do wielu innych hostów – ponieważ SiteGround w żadnym wypadku nie jest rakietą.

Pytanie brzmi, czy Kinsta może pokonać tę prędkość? Dowiedzmy Się…

strona domowa pingdom

Dokładnie ta sama strona główna na Kinsta (sklonowałem całą witrynę i hostowałem ją na Kinsta) ładuje się 0,544 sekundy.

To naprawdę imponujące! Moja strona główna na Kinsta ładuje się prawie 0,7 sekundy szybciej niż na SiteGround.

To imponujące! (uwaga dla siebie: rozważ przeniesienie tej witryny do Kinsta)

Co powiesz na GTmetrix, inne renomowane narzędzie do zarządzania szybkością i wydajnością witryny?

Oto jak strona główna (ta strona – hostowana w SiteGround) wykonuje na GTmetrix:

strona główna siteground gtmetrix

Ładuje się 2,2 sekundy. Ponownie jest to naprawdę szybkie w porównaniu do wielu innych hostów. A co z Kinstą??

strona główna gtmetrix

Dokładnie ta sama strona główna na Kinsta (sklonowałem całą witrynę i hostowałem ją na Kinsta) ładuje się 1,5 sekundy.

Znów jest to poprawa prędkości o około pół sekundy! Kinsta zapewnia również lepszą wydajność pod względem mniejszego rozmiaru strony i mniejszej liczby żądań.

Co z tego zrobić?

Podsumowując, myślę, że całkiem bezpiecznie jest powiedzieć, że jeśli zdecydujesz się hostować swoją witrynę WordPress na Kinsta, szybko się załaduje. I tak powinno być, ponieważ płacisz za najwyższą wydajność i obsługę!

3. Imponujące bezpieczeństwo strony

Oprócz tego, że platforma Google Cloud jest cały czas zablokowana, wiedz, że bardzo poważnie podchodzą do bezpieczeństwa Twojej witryny, wdrażając kilka narzędzi i zasad w celu ochrony przechowywanych przez nią danych:

 • Monitorowanie witryny na żywo co minutę
 • Wykrywanie ataku DDoS, gdy to nastąpi
 • Proaktywne zapobieganie przedostawaniu się złośliwego kodu do sieci
 • Codzienne kopie zapasowe witryny
 • Wbudowane zapory sprzętowe
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe w celu ochrony logowania do konta
 • Banowanie IP po 6 nieudanych próbach logowania
 • Gwarancja bezhackowania (z bezpłatną poprawką, jeśli coś dostanie się)
 • Bezpłatnie Szyfrujmy certyfikaty przy instalacji jednym kliknięciem
 • Zastosowano automatyczne pomniejsze łatki bezpieczeństwa WordPress

Jeśli coś stanie się z witryną i konieczne będzie jej przywrócenie za pomocą kopii zapasowej, możesz uzyskać dostęp do opcji przywracania na pulpicie nawigacyjnym MyKinsta.

kopie zapasowe kinsta

Jak widać, bardzo mało pomijają, jeśli chodzi o zabezpieczanie witryny i jej plików. I chociaż nadal możesz zdecydować się na zainstalowanie dodatkowych środków bezpieczeństwa w swojej witrynie WordPress po jej uruchomieniu, zawsze możesz spać spokojnie, ponieważ Kinsta również ci pomaga.

4. Przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny

Ludziom zwykle się to nie podoba, gdy dostawcy hostingu odchodzą od typowych pulpitów nawigacyjnych cPanel lub Plesk do zarządzania hostowanymi witrynami.

Ale jeśli jesteś jedną z tych osób, możesz zmienić zdanie po zobaczeniu Pulpit nawigacyjny MyKinsta.

pulpit mykinsta

Ten pulpit nawigacyjny jest nie tylko intuicyjny w obsłudze, ale ma wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania witrynami, informacjami księgowymi i nie tylko Pulpit nawigacyjny MyKinsta przychodzi z:

 • Dostęp do zespołu wsparcia 24/7 przez domofon (w języku angielskim i hiszpańskim, wkrótce więcej języków!)
 • Z łatwością dodawaj nowe strony WordPress
 • dodaj nowe strony WordPress

 • Możliwość uruchamiania migracji, sprawdzania aktualizacji wtyczek, wykonywania kopii zapasowej, a nawet czyszczenia pamięci podręcznej
 • Łatwa nawigacja między środowiskami pomostowymi a witrynami na żywo
 • Pełne zarządzanie nazwą domeny (DNS)
 • Monitorowanie wtyczek WordPress, blokowanie adresów IP, dane CDN i dzienniki użytkowników
 • Narzędzia takie jak: wtyczka pamięci podręcznej Kinsta, certyfikaty SSL, monitorowanie New Relic i przełączniki silnika PHP

narzędzia mykinsta

Co więcej, pulpit nawigacyjny MyKinsta jest w pełni responsywny, dzięki czemu można uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca na urządzeniu mobilnym.

W końcu bylibyśmy zaskoczeni, gdybyś unikał tego zastrzeżonego pulpitu, tak jak wielu innych w przeszłości.

Ponieważ, szczerze mówiąc, jest bardzo łatwy w użyciu, ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp w jednym miejscu, i po prostu wygląda świetnie.

5. Doskonałe wsparcie

Jeśli jesteś podobny do mnie, to celem jest, aby nigdy – nigdy – nie musieć rozmawiać, aby skontaktować się z zespołem pomocy technicznej twojego hosta.

Ale .. wszyscy wiemy, że sh&# dzieje się.

Kinsta powie Ci, że ich zespół wsparcia składa się tylko z najlepszych.

Co to dokładnie dla ciebie znaczy??

Oznacza to, że nigdy nie będzie czasu, w którym członek wsparcia będzie musiał przekazać Cię wzdłuż linii specjalistów w poszukiwaniu osoby znającej odpowiedź.

Zamiast tego cały zespół wsparcia składa się z wysoko wykwalifikowanych programistów WordPress i inżynierów Linuksa, którzy szczerze mówiąc, wiedzą, co robią.

Ponadto mogą pochwalić się czas reakcji biletu krótszy niż 5 minut i skontaktuje się z Tobą, gdy tylko zauważą, że coś jest nie tak.

Grupa wsparcia

Możesz uzyskać dostęp do czatu na żywo w pulpicie nawigacyjnym MyKinsta 24/7 za pomocą Interkomu, zaawansowanej funkcji czatu, która pozwala nawigować po pulpicie nawigacyjnym bez konieczności wiązania się z określonym oknem.

A jeśli chcesz, zawsze możesz po prostu przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej, aby rozwiązać problem.

Chcesz wiedzieć, dlaczego nie oferują wsparcia przez telefon na żywo? Cóż, mają dobry powód:

 • Systemy biletów informują ich natychmiast, kim jesteś i jaki masz plan
 • Systemy przesyłania wiadomości umożliwiają zrzuty ekranu, łącza, filmy i fragmenty kodu w celu lepszego wskazywania problemów
 • Automatyczne linki do Bazy wiedzy mogą się zdarzyć podczas czatu
 • Wszystkie bilety pomocy technicznej i czaty są zapisywane na wypadek, gdybyś ty lub zespół pomocy potrzebowali ich w przyszłości

Kinsta chce skupić wszystkie swoje wysiłki na pomocy online. A ponieważ twierdzą, że są w stanie niemal natychmiast się z tobą skontaktować i chcą się upewnić, że nie będzie żadnych dodatkowych zakłóceń, warto nie mieć wsparcia przez telefon na żywo.

6. Przyjazny dla programistów

Tak, zgadłeś.

Oprócz tego, że jest bardzo łatwy w obsłudze dla tych, którzy dopiero zaczynają pracę z hostem internetowym, Kinsta szuka również programistów WordPress poszukujących niezawodnego dostawcy hostingu.

W rzeczywistości, ponieważ wiele osób w Kinsta są sami programiści WordPress, sensownym było upewnienie się, że oferowali zaawansowane funkcje w swoich planach hostingowych dla osób tak doświadczonych jak oni.

Oto, czego możesz się spodziewać, wybierając Kinsta jako programistę WWW:

 • Brak blokady w jednej konfiguracji WordPress, dzięki czemu instalacje są bardziej elastyczne
 • Dostęp SSH i GIT na wszystkich planach Business 1 i wyższych
 • Fabrycznie zainstalowany WP-CLI (interfejs wiersza poleceń dla WordPress)
 • Możliwość uruchamiania różnych wersji PHP między witrynami i środowiskami pomostowymi
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych przywraca również w witrynach pomostowych
 • Obsługa złożonych konfiguracji odwrotnego proxy

Ponadto programiści mają dostęp do dodatków premium, takich jak Elasticsearch, Cloudflare Railgun i Redis.

Możesz spodziewać się więcej, ponieważ ciągle wprowadzają nowe niesamowite funkcje:

Przy tak wielu nowych funkcjach dostępnych dla użytkowników Kinsta, takich jak cogodzinne kopie zapasowe, kopie zapasowe do pobrania jednym kliknięciem, dostęp dla wielu użytkowników i system uprawnień, co dalej na radarze Kinsta do wdrożenia?

Oto krótka lista niektórych rzeczy, które pojawiły się w czwartym kwartale:

– Ściślejsza integracja z naszym pulpitem nawigacyjnym MyKinsta i partnerem CDN.

– Dodatkowe opcje, dzięki którym przełączanie / włączanie HTTPS w witrynach jest jeszcze łatwiejsze.

– Nowe lokalizacje centrum danych Google (Hongkong, Zurych).

– Udostępnianie PHP 7.3 po jego wydaniu.

– Ulepszenia naszego systemu rozliczeniowego, aby ułatwić zarządzanie kontem, a także lepszą obsługę dodatkowych walut dla klientów międzynarodowych.

– Przejście z domeny programistycznej na domenę aktywną będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

– Za kulisami ulepszenia naszego systemu wsparcia, które pomogą naszym inżynierom być szybszym niż kiedykolwiek, gdy pomagają klientowi.

– Ulepszenia naszego interfejsu użytkownika edytora DNS.

logo
Brian Jackson – Chief Marketing Officer w Kinsta

7. Kinsta jest zoptymalizowany pod kątem WordPress

Kinsta dąży do optymalizacji Twojej witryny WordPress poza tym, co robią inni gospodarze WordPress. Chcą, aby twoja witryna była poprawnie renderowana, ładowała się szybko, a użytkownicy mieli jak najbardziej płynne działanie.

Zobacz, co robią, aby tak się stało:

 • Buforowanie na poziomie serwera. Korzystaj z pełnego buforowania stron na poziomie serwera, aby dane były natychmiast dostarczane do odwiedzających witrynę. Połącz to z ekskluzywnym rozwiązaniem buforowania Kinsta i wyczyść pamięć podręczną na własnych warunkach.
 • wbudowane buforowanie serwera

 • Funkcjonalność eCommerce. Rozumieją, że witryny eCommerce wymagają dużej ilości zasobów i zużywania dużej ilości danych do uruchomienia. Właśnie dlatego ciężko pracowali, aby zrównoważyć wydajność i funkcjonalność, aby klienci otrzymywali to, czego potrzebują, i Ty również.
 • Monitorowanie nowych reliktów. Każda witryna hostowana w Kinsta zawiera 288 sprawdzeń dostępności dziennie dzięki narzędziu do monitorowania wydajności New Relic. Daje to zespołowi wsparcia czas na reakcję i poinformowanie cię za każdym razem, gdy zostanie wykryte coś podejrzanego. Pomaga także precyzyjnie określić, kiedy coś poszło nie tak, aby obsługa mogła od razu rozwiązać problemy.

Jeśli masz witrynę WordPress i hostujesz na niej swoją witrynę, możesz się założyć, że wszystko zostanie zoptymalizowane do pracy z określonym systemem zarządzania treścią.

8. Nieograniczone bezpłatne migracje stron

Przez ograniczony czas Kinsta oferuje wszystkim klientom nieograniczoną liczbę darmowych migracji Cloudways, WP Engine, koło zamachowe, Panteon i DreamHost klienci chcący przeprowadzić się do Kinsta.

Wspaniałą rzeczą w tej ofercie jest to nie ma znaczenia, czy masz jedną witrynę WordPress, czy pięćdziesiąt, ponieważ zespół ekspertów ds. migracji Kinsta służy pomocą w migracji Twojej witryny lub witryn WordPress do nich.

Jak skorzystać z bezpłatnej oferty migracji witryny:

 1. Zapisz się na hosting z Kinsta. Bezpłatne migracje są dostępne dla wszystkich planów Kinsta, od wersji Starter do Enterprise, niezależnie od liczby posiadanych witryn.
 2. Po zarejestrowaniu się, aby skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej, a oni będą z Tobą współpracować w celu zebrania niezbędnych informacji w celu rozpoczęcia procesu migracji witryny.

9. Bezpłatne demo MyKinsta

The MyKinsta Demo to w 100% darmowe konto który jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych wypróbowaniem niestandardowego użytkownika i panelu sterowania.

kinsta.com/mykinsta i zarejestruj się, aby utworzyć bezpłatne konto demo.

Demo MyKinsta umożliwia testowanie takich funkcji, jak:

 • Tworzenie witryny WordPress.
 • Zarządzanie SSL.
 • Monitoring wydajności.
 • Obszar przejściowy jednym kliknięciem.
 • Wyszukaj i zamień.
 • Przełącznik wersji PHP.
 • Integracja z CDN.
 • Zarządzanie kopiami zapasowymi strony internetowej.

Kinsta Cons

Jeśli zaszedłeś tak daleko, prawdopodobnie myślisz, że Kinsta może być po prostu najlepszy na świecie. Cóż, nadal może być, ale powinieneś wiedzieć, że istnieją pewne znaczące wady, które mogą sprawić, że zmienisz zdanie.

1. Brak rejestracji nazw domen

Obecnie oni nie oferuj rejestracji nazw domen jak wielu innych popularnych dostawców hostingu.

Oznacza to, że nie tylko musisz zarejestrować swoją nazwę domeny w firmie zewnętrznej i wskazać ją (co może być trudne dla początkujących właścicieli witryn), ale także nie skorzystasz z „bezpłatnych rejestracji nazw domen” wielu dostawcy usług hostingowych dają swoim klientom pierwszy rok.

2. Brak hostingu poczty e-mail

Zawsze wygodnie jest mieć operatora hostingowego również na swoich kontach e-mail. W ten sposób możesz tworzyć e-maile za pomocą swojej domeny (która jest profesjonalna i świetna do budowania marki), a także wysyłać / odbierać e-maile i zarządzać kontami z konta hostingowego.

Niestety oni nie oferuj hostingu przez e-mail zarówno. I chociaż niektórzy twierdzą, że hosting Twojego e-maila na tym samym serwerze, co twoja strona internetowa stanowi problem (w końcu jeśli serwer przestanie działać, to samo zrobi twój e-mail, a wtedy nie będziesz w stanie skontaktować się z nikim, w tym z klientami), niektórzy ludzie wolą zarządzać wszystkim z jednego miejsca.

G Suite (wcześniej Google Apps) od 5 USD miesięcznie na adres e-mail i Rackspace od 2 USD miesięcznie na adres e-mail, są dwie dobre alternatywy hostingu e-mail.

3. Ograniczenia wtyczek WordPress

Ponieważ Kinsta robi wszystko, aby zapewnić swoim klientom wyjątkowe usługi hostingowe, oni ograniczyć użycie niektórych wtyczek ponieważ będą kolidować ze swoimi usługami.

Niektóre popularne wtyczki, których nie możesz używać jako klient, to:

 • Ściana Wordfence i login
 • WP Fastest Cache and Cache Enabler (obsługiwana jest wersja WP Rocket 3.0 i wyższa)
 • Wszystkie nieinkrementalne wtyczki kopii zapasowych, takie jak WP DB Backup, All-in One WP migracji, Backup Buddy, BackWPup i Updraft
 • EWWW Image Optimizer (chyba że korzystasz z EWWW Image Optimizer w chmurze)
 • Wtyczki wydajnościowe, takie jak Better WordPress Minify, WP-Optimize i P3 Profiler
 • I kilka innych wtyczek

Konkurenci tacy jak Liquid Web zezwalają na wszystkie typy wtyczek. Chociaż nie powinno to być prawdziwym problemem, ponieważ Kinsta obejmuje funkcje zapewniane przez te wtyczki, niektórzy wolą mieć dodatkową kontrolę nad takimi funkcjami, jak kopie zapasowe, bezpieczeństwo witryny i optymalizacja obrazu.

Plany Kinsta WordPress

Kinsta oferuje w pełni zarządzany hosting WordPress dla każdego, kto ma stronę internetową WordPress.

Plany wahają się od 30 USD / miesiąc do 900 USD / miesiąc, skalowanie wielkości i funkcji wraz ze wzrostem ceny miesięcznej.

plany hostingowe kinsta

Aby dowiedzieć się, jak skaluje się każdy plan, przyjrzymy się trzem pierwszym dostępnym planom hostingowym:

 • Rozrusznik: Ten plan obejmuje jedną instalację WordPress, 20 000 odwiedzin miesięcznie, 3 GB przestrzeni dyskowej SSD, 50 GB CDN, codzienne kopie zapasowe, wsparcie 24/7, obszar przejściowy, bezpłatne certyfikaty SSL i wtyczkę buforującą dla 30 USD / miesiąc.
 • Zawodowiec: Ten plan obejmuje 2 instalacje WordPress, 40 000 odwiedzin miesięcznie, 6 GB miejsca na dysku SSD, 100 GB CDN, 1 bezpłatną migrację witryny, obsługę wielu witryn, codzienne kopie zapasowe, wsparcie 24/7, obszar przejściowy, bezpłatne certyfikaty SSL, klonowanie witryny i wtyczkę buforowania dla 60 USD / miesiąc.
 • Biznes 1. Ten plan obejmuje 3 instalacje WordPress, 100 000 odwiedzających miesięcznie, 10 GB miejsca na dysku SSD, 200 GB CDN, 1 bezpłatną migrację witryny, obsługę wielu witryn, codzienne kopie zapasowe, wsparcie 24/7, obszar przejściowy, bezpłatne certyfikaty SSL, klonowanie witryny, dostęp SSH i buforowanie wtyczki dla 100 USD / miesiąc.
 • Biznes 2. Ten plan obejmuje 10 instalacji WordPress, 250 000 odwiedzających miesięcznie, 20 GB miejsca na dysku SSD, 300 GB CDN, 1 bezpłatną migrację witryny, obsługę wielu witryn, codzienne kopie zapasowe, wsparcie 24/7, obszar przejściowy, bezpłatne certyfikaty SSL, klonowanie witryny, dostęp SSH i buforowanie wtyczki dla 100 USD / miesiąc.
 • Ich inne plany to: Biznes 3 (300 USD / mc), Biznes 4 (400 USD / mc), Przedsiębiorstwo 1 (600 USD / mc) i Przedsiębiorstwo 2 (900 USD / mc).

Wszystkie plany, bez względu na to, który wybierzesz, pozwalają wybrać jedno z 22 centrów danych na platformie Google Cloud i uzyskać fachową pomoc, wysoce bezpieczną sieć z codziennym monitorowaniem i środkami bezpieczeństwa, a także wszystkie funkcje zaprojektowane w celu dostarczania zawartości witryny natychmiast.

Jeśli zdecydujesz się zapłacić wcześniej, otrzymasz 2 miesiące za darmo! Ponadto wszystkie plany (oprócz planu początkowego) są dostarczane z jednym bezpłatna migracja strony w białych rękawiczkach. Ale jeśli jesteś obecnie WP Engine i chcą przenieść się do Kinsta, oni przeniosą twoją stronę za darmo (nawet na planie startowym).

Pamiętaj, że oni naliczać opłaty za nadwyżki jeśli Twoja witryna wyświetla miesięczne przydzielone wizyty i gigabajty CDN:

ceny nadwyżkiNadmierne wykorzystanie wizyt w witrynie to 1 USD / 1000 odwiedzin, a nadużycie CDN to 0,10 USD / GB

Na koniec warto wiedzieć, że Kinsta oferuje również hosting WooCommerce. Jest to idealne rozwiązanie dla osób posiadających witryny WordPress, które prowadzą sklepy internetowe przy użyciu popularnej platformy WooCommerce.

Często Zadawane Pytania

 1. Co to jest Kinsta? Kinsta to firma hostingowa WordPress, która zarządza premium. Ich stos technologii jest obsługiwany przez Google Cloud – największą i najszybszą i najbardziej preferowaną sieć chmurową na świecie. Firma Kinsta została założona w 2013 roku przez Marka Gavaldę, który jest obecnym CEO firmy. Współpracują z takimi firmami jak Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift i FreshBooks.
 2. Jakie plany hostingowe są dostępne w Kinsta? Zapewniają tylko zarządzany hosting WordPress, z obsługą WooCommerce i Enterprise.
 3. Jaki rodzaj panelu sterowania jest używany? Niestandardowy pulpit nawigacyjny MyKinsta firmy Kinsta ma wszystkie funkcje cPanel i Plesk i wiele innych. Dowiedz się więcej o narzędziu do zarządzania witryną MyKinsta.
 4. Czy otrzymam certyfikat SSL? Tak, wszyscy klienci otrzymują bezpłatne certyfikaty Let’s Encrypt SSL dla swoich witryn. Wszystkie plany zawierają integrację SSL za jednym kliknięciem
 5. Czy mogę założyć konto e-mail?? Nie, Kinsta nie obsługuje kont e-mail dla swoich klientów.
 6. Czy Kinsta oferuje rejestrację nazw domen? Nie, musisz zabezpieczyć nazwę domeny z firmą zewnętrzną i połączyć ją z Kinsta, gdy rejestrujesz się w jednym z ich planów hostingowych.
 7. Czy Kinsta oferuje narzędzie do tworzenia stron internetowych?? Nie, nie mają wbudowanego narzędzia do tworzenia witryn. To powiedziawszy, ponieważ ponieważ obsługuje on WordPress, dowolny kreator stron, taki jak Elementor, Divi, Beaver Builder lub Visual Composer będzie działał z twoją witryną.
 8. Jakiego rodzaju obsługi klienta mogę oczekiwać od Kinsta? Dzięki Kinsta możesz uzyskać dostęp do pomocy na czacie na żywo za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego MyKinsta 24/7. Możesz również przesłać prośbę o bilet, na którą zazwyczaj odpowiada się w ciągu 5 minut od złożenia przez zespół specjalisty WordPress, którego celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi hostingu WordPress i Kinsta.
 9. Czy oferują gwarancję dostępności i zwrot pieniędzy za przestoje?? Ich gwarancja dostępności na poziomie 99,9% jest poparta umową o gwarantowanym poziomie usług (SLA), która zagwarantuje ci 5% kredytu z sumy rachunku, na wypadek, gdyby nie zapewniały one dostępności usług przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Mają także 30-minutową pierwszą reakcję w nagłych wypadkach.
 10. Jaka jest ich gwarancja zwrotu pieniędzy? Jeśli zlikwidujesz konto hostingowe w ciągu pierwszych 30 dni korzystania z usługi, otrzymają one pełny zwrot pieniędzy.
 11. Jakie oferują opcje płatności? Akceptują wszystkie główne karty kredytowe; Visa, MasterCard, Discover, American Express (bez PayPal)

Czy polecam Kinsta?

Kinsta jest wyjątkowe zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko załadować i zabezpieczyć witrynę WordPress.

Innymi słowy:

Co odróżnia Kinsta od konkurencji, jeśli chodzi o trzy S: hosting, szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie?

Mimo że inni dostawcy zaczynają teraz korzystać Google Cloud Platform, nadal uważamy to za korzyść dla Kinsta. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy w stanie wprowadzić nowe centra danych natychmiast, gdy będą dostępne. Teraz mamy 22 centra danych i wciąż rośnie.

Obejmujemy również Google sieć poziomów premium (nie standardowego poziomu) we wszystkich planach. Jeśli dostawca nie wspomina, z której sieci korzysta, najprawdopodobniej próbuje zaoszczędzić pieniądze, wybierając wolniejszą opcję. Sieć premium premium zapewnia błyskawiczne opóźnienia dla wszystkich naszych klientów.

Używa Kinsta izolowany kontener Linux technologia, co oznacza, że ​​każda witryna WordPress jest całkowicie odizolowana. Zapewnia to wydajność i bezpieczeństwo zgodnie z projektem. Żadne zasoby nie są udostępniane i każda witryna ma własne PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, itp. Pozwala to również na automatyczne skalowanie nagłych skoków ruchu, ponieważ procesor i pamięć są automatycznie przydzielane przez nasze maszyny wirtualne w razie potrzeby.

Nawiązaliśmy współpracę z KeyCDN, jeden z najszybszych dostawców CDN HTTP / 2 w branży, który doładowuje zasoby klienta (media, JS, CSS) na całym świecie. Chociaż Cloudflare jest świetny i korzysta z niego wielu naszych klientów, nie jest to prawdziwy CDN, ale usługa proxy + WAF (działa w podobny sposób). Z tego powodu Cloudflare ma pewne koszty ogólne (dodatkowe TTFB) ze względu na fakt, że znajduje się między witryną a hostem. Dla naszych klientów chcieliśmy, aby najszybsze opóźnienia i prędkości sieci nie były blokowane przed niczym pośrednim.

Obsługujemy uwierzytelnianie dwuskładnikowe, Blokowanie GeoIP, automatycznie zakaz powtarzania adresów IP (powyżej pewnego progu) i wymuszaj silne hasła we wszystkich nowych instalacjach. Mamy nawet Narzędzie odmowy IP w naszym pulpicie nawigacyjnym, który pozwala naszym klientom ręcznie blokować adresy IP w razie potrzeby. Mamy sprzętowe zapory ogniowe, aktywne i pasywne zabezpieczenia oraz inne zaawansowane funkcje zapobiegające dostępowi do danych. I dla wszystkich klientów Kinsta oferujemy bezpłatne poprawki hakerskie jeśli jest szansa, że ​​ich witryna jest zagrożona.

My jesteśmy najszybciej zarządzany host WordPress wypychać najnowsze wersje PHP, gdy tylko będą dostępne. Jest to potrzebne nie tylko ze względów bezpieczeństwa, ale także wydajności. Mamy CEO (programistę z zawodu), który ma obsesję na punkcie wydajności, więc zapewnienie, że uruchamiamy najnowsze oprogramowanie, jest bardzo ważne dla naszego zespołu.

Kinsta obsługuje trochę inne niż reszta i to naprawdę nas wyróżnia. Oferujemy Wsparcie 24 × 7 przez domofon. Ale nie mamy przedstawicieli o różnych poziomach wsparcia. Wszyscy członkowie naszego zespołu wsparcia są wysoko wykwalifikowanymi inżynierami Linuksa i programistami WordPress. Gwarantuje to, że nasi klienci nie będą odrzucani, a ich problem zostanie szybko rozwiązany.

Nasz średni czas reakcji biletu jest krótszy niż pięć minut, zwykle mniej niż dwa. Monitorujemy również czas pracy bez przestojów na wszystkich stronach klienckich 24 × 7 i jesteśmy dumni z proaktywności. Jeśli witryna z jakiegoś powodu nie działa, bez względu na to, czy jest związana z serwerem, czy nawet z wtyczką, natychmiast skontaktujemy się z Tobą. Wiele razy zanim zdasz sobie sprawę, że coś jest nie tak.

logo
Brian Jackson – Chief Marketing Officer w Kinsta

Co więcej, dzięki doskonałej obsłudze klienta, przyjaznemu dla użytkownika panelowi sterowania i narzędziom dla programistów, uznany właściciel witryny WordPress ma wiele do zyskania dzięki korzystaniu z hostingu Kinsta.

W rzeczywistości ktoś, kto szuka tych funkcji, może po prostu uwierzyć Kinsta to najlepsze rozwiązanie hostingowe Google Cloud WordPress na świecie.

To powiedziawszy, ten rodzaj hostingu może być nieco zaawansowany dla początkujących właścicieli witryn. I na cena wywoławcza 30 USD / miesiąc w przypadku najbardziej podstawowych usług hostingowych ci, którzy mają ograniczony budżet, mogą nie chcieć wszystkich nagród za swoje pieniądze, bez względu na to, jak świetnie to wygląda.

Jeśli więc szukasz w pełni zarządzanego hostingu WordPress i zastanawiasz się nad przejściem na innego dostawcę hostingu, sprawdź Kinsta i zobacz, jak ci się podoba. Nigdy nie wiadomo, funkcje, szybkość, bezpieczeństwo i obsługa klienta mogą być właśnie tym, czego szukasz.

Kliknij ten link i hostuj swoją witrynę za pomocą Kinsta tylko 30 USD miesięcznie. Płać co roku, a otrzymasz 2 miesiące za darmo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map