Recenzja HostPapa

Jako właściciel małej firmy znalezienie odpowiedniego dostawcy usług hostingowych może być trudne. HostPapa wyróżnia się spośród innych hostów internetowych przyjaznym dla początkujących hostingiem dla małych firm i początkujących.


Starając się pomóc małym firmom poszukującym niezawodnego dostawcy hostingu, postanowiłem przedstawić Wam szczegóły hostingu internetowego zaprojektowanego, aby pomóc Twojej małej firmie odnieść sukces: HostPapa.

HostPapa oferuje przystępne ceny na hostingi dla początkujących i małych firm z planami obejmującymi bezpłatną nazwę domeny, nieograniczoną przepustowość i przestrzeń dyskową oraz bezpłatny SSL & CloudFlare CDN.

Tutaj spojrzę na najważniejsze cechy HostPapa, co ich plusy i minusy są i co ich plany i ceny są jak. Po przeczytaniu tego dowiesz się, czy jest to właściwy (lub zły) hosting dla Ciebie.

Zarejestruj się za pomocą tego linku, a otrzymasz 58% ZNIŻKI na promocję – hostuj swoją stronę internetową za 3,36 USD / miesiąc

Czego nauczysz się w tej recenzji

 1. Profesjonaliści

W pierwszej części tej recenzji HostPapa omówię to, co .

 1. Wady

Ale są też negatywy. W tej sekcji omawiam co .

 1. Plany hostingowe & ceny

W tej sekcji omawiam i jakie są funkcje każdego planu.

 1. Czy polecam HostPapa.com?

Na koniec powiem ci, czy myślę, czy lepiej, żebyś zarejestrował się u konkurenta.

recenzja hostpapa

Założona ponad dziesięć lat temu HostPapa od tamtej pory odnotowała znaczny wzrost. I chociaż zdecydowanie nie są pozbawione wad, mają reputację takich rzeczy, jak bycie ekologicznym, wyjątkowa obsługa klienta i zestaw narzędzi idealnych dla początkujących właścicieli firm.

Zacznijmy od tej recenzji HostPapa.

HostPapa Plusy

Jak już wspomniałem, HostPapa robi coś słusznego, aby w tak krótkim czasie doświadczyć takiego wzrostu popularności. W rzeczywistości zasugerowano, że są prawie gospodarzem tylko pół miliona witryn w samych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Zobaczmy więc, co czyni je tak świetnymi i dlaczego niektórzy wybierają je spośród wszystkich innych dostawców hostingu na rynku.

1. Prędkość

Im szybciej Twoja strona się ładuje, tym lepiej. Badania wykazały, że większość odwiedzających witrynę porzuci Twoją witrynę, jeśli nie załaduje się w ciągu 2 sekund lub krócej.

HostPapa zainwestował w najnowszą technologię prędkości, aby zapewnić szybkie ładowanie stron internetowych:

 • Dyski SSD. Pliki i bazy danych witryny są przechowywane na dyskach twardych SSD, które są szybsze niż dyski twarde (HDD).
 • Szybkie serwery. Gdy odwiedzający witrynę kliknie Twoją witrynę, serwery sieciowe i bazy danych dostarczają treść nawet 50 razy szybciej.
 • Wbudowane buforowanie. HostPapa używa Cachewall, który optymalizuje, chroni i poprawia czas reakcji Twojej witryny.
 • Sieć dostarczania treści. HostPapa jest dostarczany z CDN obsługiwanym przez CloudFlare, aby buforować zawartość i szybko dostarczać ją do odwiedzających witrynę.
 • PHP7. HostPapa dba również o to, aby korzystać z najnowszych technologii na swojej stronie internetowej.

Jak szybkie są czasy ładowania HostPapa?

Postanowiłem przetestować czasy ładowania. Stworzyłem stronę testową hostowaną na HostPapa (na planie WP Starter), a następnie zainstalowałem na niej WordPress i użyłem motywu Twenty Seventeen.

konto hostpapa

Po wyjęciu z pudełka strona testowa załadowała się stosunkowo szybko, 1 sekunda, rozmiar strony 211kb i 17 żądań.

czasy ładowania hostpapa

Nieźle … ale robi się lepiej.

HostPapa już wykorzystuje wbudowane buforowanie jest on domyślnie włączony, więc nie ma żadnych ustawień do edycji, ale istnieje sposób na dalszą optymalizację prędkości kompresowanie niektórych typów plików MIME.

Zaloguj się do cPanel i znajdź sekcję oprogramowania.

sekcja oprogramowania cpanel

W ustawieniu Optymalizuj witrynę możesz zoptymalizować wydajność swojej witryny, dostosowując sposób, w jaki Apache obsługuje żądania. Skompresuj typy MIME text / html text / plain i text / xml, a następnie kliknij aktualizuj ustawienie.

cpanel optymalizuje stronę internetową

W ten sposób moje czasy ładowania witryny testowej poprawiły się nieco bardziej, z 1 sekundy do 0,9 sekundy.

szybkość strony hostpapa

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć, poszedłem i zainstalowałem darmowa wtyczka WordPress o nazwie Autoptimize i po prostu włączyłem ustawienia domyślne.

automatyczna optymalizacja wtyczki

To jeszcze bardziej poprawiło czasy ładowania, do 0,8 sekundy i zmniejszyło całkowity rozmiar strony do zaledwie 197 KB i zmniejszyło liczbę żądań do 12.

Hostpapa Szybkie ładowanie strony

Witryny WordPress hostowane na HostPapa ładują się dość szybko, a ja pokazałem wam dwie proste techniki, których można użyć, aby przyspieszyć jeszcze bardziej.

2. Wsparcie 24-godzinne

HostPapa nie tylko zapewnia znakomitą obsługę, jak robi to obecnie wielu innych dostawców hostingu. Nie, zamiast tego robią wszystko, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Zobacz, co oferują każdemu klientowi:

 • Obszerna baza wiedzy. Znajdź łatwe do zrozumienia przewodniki i samouczki, jeśli szukasz odrobiny samopomocy. Podzielone na kategorie, takie jak hosting, poczta e-mail i domeny, zawsze możesz znaleźć dokładnie to, czego szukasz.
 • Samouczki wideo. Jeśli jesteś bardziej osobą wizualną i wolisz śledzić samouczki wideo, to jest miejsce dla Ciebie. Dowiedz się, jak korzystać z każdej funkcji, którą oferuje HostPapa, i oglądaj zawartość samouczka krok po kroku.
 • Czat na żywo. Porozmawiaj z prawdziwą osobą na żywo z problemem, który masz teraz, używając funkcji czatu na żywo przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez HostPapa.
 • HostPapa Dashboard. Zarządzaj kontem HostPapa za pomocą intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego. Zaloguj się przy użyciu strony logowania, Facebooka, Google, a nawet Twittera. Rób zakupy, przeglądaj informacje rozliczeniowe, a nawet drukuj faktury dla własnych rekordów.
 • Bilety pomocy technicznej. Prześlij zgłoszenia do pomocy technicznej lub sprawdź status już istniejących za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego HostPapa.
 • Eksperci HostPapa. Dołącz do cotygodniowego webinaru lub nawet zaplanuj 30-minutową sesję szkoleniową jeden na jednego z ekspertem ds. Wsparcia (ZA DARMO!).

Jako dodatkowy bonus HostPapa ułatwia także dostęp do statusu sieci, dzięki czemu zawsze wiesz, co się dzieje.

Status sieci

Zobacz status usług hostingowych i e-mail, hostingu DNS, serwerów Linux, a nawet systemów rozliczeniowych i wsparcia. Nie wspominając o tym, sprawdź, czy są to jakieś bieżące problemy, które są rozwiązywane i czy planowana jest konserwacja, która może zakłócić działanie usługi.

A jeśli to nie wystarczy, wiedz, że HostPapa tłumaczy zawartość swojej witryny na angielski, francuski, hiszpański i niemiecki, co zaspokaja ich rosnącą międzynarodową bazę klientów.

baza wiedzy

I zdobądź to, nie tylko możesz czytać zawartość strony HostPapa w wielu językach, możesz także uzyskać czat na żywo i wsparcie telefoniczne w wielu językach.

3. Wysoce bezpieczne centra danych

HostPapa ma niezawodna infrastruktura hostingowa i utrzymuje najwyższe standardy, jeśli chodzi o zabezpieczenie ich centrów danych.

Na przykład oczekuj, że na wszystkich serwerach HostPapa zostaną wprowadzone następujące funkcje bezpieczeństwa:

 • Kontrola klimatu i temperatury
 • Podniesione podłogi
 • Ochrona przed awarią
 • Systemy przeciwpożarowe
 • Systemy wykrywania wody
 • Zasilacz bezprzerwowy (UPS)
 • Czuwanie i nadmiarowe wytwarzanie energii
 • Generatory rezerwowe z silnikiem Diesla

Produkty Intel Server zasilają wszystkie urządzenia HostPapa, a w pełni funkcjonalna sieć Cisco zapewnia pełne bezpieczeństwo danych w Twojej witrynie.

4. Imponujący czas pracy

Zespół w HostPapa chcę dać Ci 100% gwarancję czasu pracy bez przestojów. Ale fajną rzeczą w nich jest to, że rozumieją, że ze względu na sposób skonfigurowania hostingu dzielonego, jest to nie tylko nierealne, źle jest obiecać.

W końcu wystarczy tylko jedna strona na wspólnym serwerze, aby wszystko pogrążyć w chaosie. Niezależnie od tego, czy chodzi o naruszenie bezpieczeństwa, nadmierne wykorzystanie zasobów, czy też znaczny wzrost ruchu, prawda jest taka, że ​​serwery hostowane od czasu do czasu ulegają awarii.

To powiedziawszy, HostPapa gwarantuje 99,9% czasu sprawności.

A jeśli w ciągu pierwszych 30 dni od hostingu swojej witryny w HostPapa będziesz całkowicie niezadowolony, możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy (bez opłat za konfigurację i rejestrację nazwy domeny).

5. Narzędzia dla małych firm

Pamiętasz, jak powiedziałem, że HostPapa obsługuje małe firmy? Cóż, starając się zobaczyć, jak to prawda, przyjrzałem się wszystkim funkcjom, które oferują klientom, które mogą być pomocne dla właścicieli małych firm.

I to właśnie wymyśliłem:

Nazwy domen

Niedrogie nazwy domen

Uruchom szybkie wyszukiwanie nazw domen przy użyciu własnego narzędzia do zarządzania nazwami domenowymi HostPapa. Wybierz spośród klasycznych zakończeń nazw domen lub wybierz bardziej unikatowe, takie jak .guru lub .club. Tak czy inaczej, możesz wybrać naprawdę wyróżniającą się nazwę domeny, która będzie podstawą Twojej nowej witryny.

A jeśli zarejestrujesz się w hostingu HostPapa, możesz bezpłatnie zarejestrować swoją nową nazwę domeny przez pierwszy rok usługi.

Rozwiązania e-mail

Rozwiązania e-mail HostPapa

E-mail ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej małej i średniej firmy. Na szczęście HostPapa oferuje wiele rozwiązań e-mail do wyboru:

 • Podstawowy e-mail który ma profesjonalną tożsamość przy użyciu nazwy firmy
 • Zaawansowany e-mail który zawiera funkcje bezpieczeństwa bardziej dostosowane do urządzeń mobilnych
 • Adres e-mail Office 365 który jest dostarczany z pakietem Microsoft Office i nie wiąże się z żadnymi kosztami zarządzania
 • E-mail G Suite, w komplecie z narzędziami zwiększającymi produktywność i pamięcią online, bez dodatkowych kosztów

Certyfikaty SSL

Certyfikaty SSL

Dołączamy certyfikat Let’s Encrypt SSL wolny. Certyfikat Premium Wildcard SSL to nie oferowane za darmo, HostPapa ma kilka niezawodnych certyfikatów SSL dostępnych dla rozwijającej się witryny. A ponieważ zabezpieczanie danych witryny i, co ważniejsze, danych odwiedzających ją użytkowników, jest ważne dla Twojej reputacji, możesz rozważyć zakup certyfikatu SSL od swojego dostawcy hostingu.

Jeśli zainwestujesz w certyfikaty SSL HostPapa, będziesz cieszyć się:

 • 256-bitowe szyfrowanie danych
 • Natychmiastowa i automatyczna instalacja
 • 99% kompatybilność przeglądarki

Na koniec będziesz mógł wyświetlić klikalną pieczęć zawierającą informacje o certyfikacie SSL, aby odwiedzający mogli je zobaczyć, co zwiększa wiarygodność witryny i sprawia, że ​​wydajesz się godny zaufania.

Content Network Delivery (CDN)

Cloudflare CDN

Wszystkie plany hostingowe HostPapa Business i Business Pro pochodzą z bezpłatne usługi Cloudflare CDN aby pomóc w szybszym niż kiedykolwiek dostarczaniu treści witryny do globalnej publiczności.

Maksymalizuj czas działania witryny, równoważąc obciążenie serwera, zwiększając szybkość i wydajność witryny, a nawet ciesząc się dodatkowymi zabezpieczeniami hakerów i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa. Ponadto uzyskaj dane analityczne, które pomogą Ci zobaczyć, skąd pochodzi ruch, abyś mógł monitorować potencjalne zagrożenia.

Automatyczne kopie zapasowe witryny

Darmowe kopie zapasowe witryny

Nie ma nic gorszego niż inwestowanie ciężkiej pracy w budowanie firmy internetowej, tylko po to, aby ją wyczyścić z powodu awarii serwera, hakera lub innej awarii strony.

Dlatego HostPapa wkracza i daje swoim klientom automatyczne codzienne kopie zapasowe witryny:

 • Wybierz jeden z 7 różnych punktów przywracania
 • Dane przechowywane w oddzielnych lokalizacjach dla dodatkowej ochrony
 • Podstawowe plany zawierają maksymalnie 1 GB miejsca na kopie zapasowe (dostępne dodatkowe miejsce)
 • Wykonaj kopię zapasową plików, bazy danych i wiadomości e-mail z witryny

Pamiętać, jest to usługa premium.

6. Kreator stron internetowych

Budowanie strony internetowej nigdy nie było łatwiejsze dzięki ekskluzywnemu konstruktorowi witryn HostPapa.

Użyj opór & upuść narzędzie do tworzenia stron internetowych, wybierać spośród setek wstępnie zaprojektowanych szablonów, a nawet zbudować sklep eCommerce, aby sprzedawać fizyczne lub cyfrowe produkty i usługi (lub oba!).

Kreator strony internetowej

Oto niektóre z kluczowych funkcji, których można się spodziewać podczas korzystania z narzędzia do tworzenia witryn HostPapa:

 • Łatwe dostosowywanie wszystkich elementów witryny, w tym schematów kolorów, czcionek i obrazów
 • Mobilna, responsywna konstrukcja dla urządzeń we wszystkich rozmiarach
 • Dostosowywanie HTML, JS i CSS, jeśli masz ustawiony zestaw umiejętności (choć nie jest to wymagane)
 • Zintegrowane ikony udostępniania społecznościowego i formularze kontaktowe
 • Optymalizacja SEO dla lepszych wyników wyszukiwania
 • Możliwość publikowania na Facebooku
 • Tryb podglądu na żywo dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych

HostPapa Website Builder

Dzięki narzędziu do tworzenia witryn HostPapa możesz w kilka minut opublikować profesjonalnie wyglądającą stronę internetową bez znajomości kodu.

7. Green Hosting

HostPapa szczyci się tym, że jest jedną z pierwszych firm hostingowych, która ogłosiła, że ​​pójdzie na ekologię, aby pomóc światu, w którym żyjemy.

Promują rozwój i wykorzystanie energii wiatrowej i słonecznej poprzez zakup certyfikatów zielonej energii. Ma to zrównoważyć moc wykorzystywaną zarówno w ich centrach danych, jak i biurach.

HostPapa wykorzystuje wyłącznie 100% odnawialną energię Green Tag pochodzącą z różnych źródeł w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Czyniąc to, nie tylko zmniejszają swój ślad węglowy, ale mają nadzieję na zaangażowanie większej liczby osób przy użyciu czystej energii i starając się zmniejszyć swój ślad na Ziemi.

Możesz dodać banery do swojej witryny, aby odwiedzający witrynę wiedzieli, że wykonujesz swoją część, korzystając z zielonego hostingu.

Banery zielonej energii

Dodaj pełny baner, pół baner lub nawet mały prostokąt, aby uzupełnić projekt swojej witryny.

HostPapa Cons

Teraz, gdy masz już dobry pomysł, co HostPapa ma do zaoferowania klientom, czas spojrzeć na niektóre wady, abyś mógł podjąć najbardziej świadomą decyzję, jeśli chodzi o wybór dostawcy hostingu.

1. Drogie opłaty za odnowienie

Na pierwszy rzut oka HostPapa wydaje się być bardzo opłacalnym dostawcą hostingu, szczególnie dlatego, że jest zielonym hostem internetowym, który może znacznie podnieść ceny.

Ponadto zwyczajowo dostawcy hostingu mają wyjątkowo niskie ceny rejestracji, aby zachęcić więcej osób do korzystania z nich. Następnie, po roku zadowalającej obsługi, dostawca usług hostingowych podnosi ceny miesięczne i ma nadzieję, że większość ludzi odnowi się.

W końcu nikt nie chce zmieniać hostów co roku, zwłaszcza gdy są zadowoleni z usługi.

To powiedziawszy, rosnące ceny odnowienia mogą być nieoczekiwane i spowodować poważny szok naklejki. I niestety właśnie to robi HostPapa.

Drogie ceny odnowienia

Przyjdź i przekonaj się, że musisz zainwestować w kontrakt długoterminowy, aby uzyskać niską cenę wstępną, a znacznik na odnowienie jest znaczny.

2. Brakujące funkcje

Początkowy zestaw funkcji HostPapa wydaje się silny dla właścicieli małych firm. Jednak wydaje mi się, że brakuje im kilku kluczowych rzeczy:

 • Ich gwarancja zwrotu pieniędzy 30 dni wypada krótko w porównaniu z konkurencją, która oferuje 60 lub nawet 90-dniowe gwarancje zwrotu pieniędzy
 • Automatyczne kopie zapasowe są usługą premium zarówno w przypadku hostingu dla początkujących, jak i dla firm, co również różni się od konkurencji, gdzie co najmniej tygodniowe kopie zapasowe są oferowane jako część planu hostingowego
 • Chociaż twierdzą, że są międzynarodową firmą hostingową, lokalizacje centrów danych są dość ograniczone (nawet w przypadku usług CDN ma to wpływ na szybkość witryn odległych geograficznie). Jeśli się znajdujesz poza Stanami Zjednoczonymi lub Kanadą to HostPapa nie jest najbardziej idealnym hostingiem do użycia.

HostPapa Plany hostingowe

HostPapa oferuje wiele planów hostingowych, takich jak Hosting VPS i reselerów. To powiedziawszy, popatrzę na ich plany hostingowe udostępnione i WordPress więc masz dobry pomysł, czego się spodziewać, gdy zarejestrujesz się, aby korzystać z hostingu HostPapa.

Shared Hosting

HostPapa udostępnił hosting, który działa świetnie dla tych, którzy dopiero zaczynają lub tych, którzy mają minimalny ruch przychodzący na ich strony.

HostPapa wspólne plany hostingowe

W zależności od wybranego poziomu otrzymasz następujące funkcje:

 • Wiele do nieograniczonej liczby hostowanych witryn
 • Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość
 • Darmowa rejestracja nazwy domeny
 • Wsparcie 24/7
 • Bezpłatnie Szyfrujmy SSL, Cloudflare CDN i transfer strony internetowej
 • 99% czasu pracy
 • Ulepszenia wydajności i bezpieczeństwa
 • Serwery CloudLinux
 • I wiele więcej

Będziesz także mieć dostęp do narzędzia do tworzenia witryn HostPapa, kontroli cPanel, narzędzia Softaculous do integracji aplikacji, a nawet bezpłatnego szkolenia jeden na jednego.

HostPapa dzielony hosting waha się od 3,95 USD / miesiąc do 12,95 USD / miesiąc w zależności od wybranego planu.

The Plan biznesowy Pro jest najdroższym planem, ale jest wart dodatkowych kosztów, ponieważ jest wyposażony w zwiększoną wydajność, bezpieczeństwo i szybkość.

Jest wyposażony w rakietowe, szybkie serwery premium (wydajność serwera 3x) oraz podwójną pamięć RAM i miejsce na dysku twardym.

Funkcje:

 • Szybsze serwery
 • Zwiększenie wydajności o 300%
 • Mniej kont na serwer
 • 4x więcej zasobów procesora i MYSQL
 • Premium wieloznaczny SSL
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych stron internetowych
 • Wykrywanie SiteLock
 • Prywatność nazw domen

Hosting WordPress

HostPapa Hosting WordPress

HostPapa oferuje również Hosting WordPress przeznaczony dla tych, którzy zdecydują się na korzystanie z popularnego systemu zarządzania treścią WordPress.

I chociaż większość funkcji odzwierciedla to, co jest oferowane w udostępnianych planach hostingowych, możesz również oczekiwać tych dodatkowych funkcji hostingowych:

 • Automatycznie zainstalowany WordPress (bardzo przydatny dla początkujących)
 • Buforowanie WordPress
 • Darmowy transfer strony WordPress
 • Ulepszone dyski SSD
 • 24/7 ekspertów WordPress
 • Wbudowana wtyczka optymalizacji SEO (Yoast SEO)
 • Automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress

Kiedy testowałem czasy ładowania strony HostPapa, wypróbowałem to w planie WP Starter.

Plany hostingowe WordPress różnią się nieznacznie, jeśli chodzi o cenę: 3,95 USD / miesiąc, 5,95 USD / miesiąc i 12,95 USD / miesiąc, ponownie tylko wtedy, gdy inwestujesz w kontrakty długoterminowe.

Podobnie jak w przypadku wspólnych planów powyżej, polecam Plan WP Business Pro. Tak, jest to najdroższy plan, ale jest wyposażony w zwiększoną wydajność, bezpieczeństwo i szybkość. Dostaniesz rakietowe szybkie serwery premium (wydajność serwera 3x) oraz podwoisz pamięć RAM i miejsce na dysku twardym.

Funkcje:

 • Szybsze serwery
 • Zwiększenie wydajności o 300%
 • Mniej kont na serwer
 • 4x więcej zasobów procesora i MYSQL
 • Premium wieloznaczny SSL
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych stron internetowych
 • Wykrywanie SiteLock
 • Prywatność nazw domen

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

 1. Co to jest HostPapa? HostPapa to prywatna firma hostingowa z siedzibą w Kanadzie, która zapewnia hosting Shared, Reseller, VPS i WordPress. Ich oficjalna strona internetowa to www.hostpapa.com. Przeczytaj więcej na ich stronie w Wikipedii.
 2. Jaki rodzaj panelu sterowania jest używany? Powszechnie używany cPanel.
 3. Czy moja strona ładuje się szybko?? Większość planów hostingowych ma dostęp do bezpłatnych usług CDN Cloudflare, które pomagają zwiększyć szybkość i wydajność witryny. Jeśli korzystasz z hostingu WordPress, otrzymasz również wbudowane rozwiązanie buforowania WordPress do szybkiego dostarczania plików statycznych do odwiedzających witrynę.
 4. Co się stanie, jeśli moja witryna spadnie poniżej gwarancji dostępności przez 99,9%? Po zapoznaniu się z witryną i Warunkami korzystania z usługi nie mogę znaleźć nigdzie indziej, która dotyczyłaby możliwości uzyskania kredytu za jakiekolwiek przestoje. Zamiast tego HostPapa opiera się na swoich twierdzeniach, że będą one utrzymywać 99,9% czasu nieprzerwanej pracy przez cały czas.
 5. Czy dostępny jest bezpłatny certyfikat SSL?? Tak, chociaż istnieją pewne zaawansowane certyfikaty SSL do kupienia, każdy plan hostingowy może otrzymać bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt SSL, co jest idealne dla właścicieli małych firm akceptujących płatności na swojej stronie.
 6. Czy są jakieś wbudowane narzędzia marketingowe? Tak, możesz skorzystać z narzędzia do tworzenia witryn HostPapa, aby zintegrować udostępnianie społecznościowe w swojej witrynie, zoptymalizować witrynę pod kątem SEO i wyższych wyników wyszukiwania, a nawet współpracować z Google Analytics, abyś mógł śledzić, skąd pochodzą użytkownicy witryny i co robią raz na twoim stronie internetowej.

Czy polecam HostPapa?

W końcu HostPapa to solidne rozwiązanie hostingowe dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej przyjazny dla początkujących. Jest także dobry dla tych, którzy są prowadzenie małych firm. Zestaw funkcji jest wystarczająco duży, aby wykonać zadanie, ale nie przytłaczający dla tych, którzy po prostu nie potrzebują tak dużo.

Jeśli jednak zaczniesz zauważać skalę małej firmy, okaże się, że dostępne zasoby mogą nie być w stanie zaspokoić twoich potrzeb w najlepszy możliwy sposób. Będziesz jednak mieć bezpieczną witrynę, która utrzymuje imponujący czas bezawaryjnej pracy. Nie wspominając o tym, że możesz cieszyć się z faktu, że redukujesz swój ślad węglowy, korzystając z zielonego hostingu.

Jeśli zdecydujesz się użyć HostPapa do swoich potrzeb hostingowych, sprawdź wcześniej swój budżet, ponieważ w każdym planie są pewne wątpliwe opłaty. Musisz również upewnić się, że gospodarz dobrze się sprawdzi, ponieważ masz tylko 30 dni na decyzję, czy chcesz je zatrzymać, czy nie (jeśli chcesz uzyskać zwrot pieniędzy).

Jeśli HostPapa wydaje się być dostawcą usług hostingowych, który chcesz sprawdzić, wskocz na ich stronę internetową, zobacz, co mają do zaoferowania i upewnij się, że mają funkcje hostingowe, których potrzebujesz, aby pomyślnie uruchomić witrynę małej firmy.

Zarejestruj się za pomocą tego linku, a otrzymasz 58% ZNIŻKI na promocję – hostuj swoją witrynę za 3,36 USD miesięcznie

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map