Recenzja Hostingera

Codziennie 15 000 nowych użytkowników rejestruje się w swoich usługach hostingowych, a ponad 29 milionów użytkowników korzysta z nich. Hostinger musi robić coś dobrze! Dobrze? To właśnie to Recenzja Hostingera chce się dowiedzieć.


Obietnicą Hostingera jest stworzenie łatwej w użyciu, niezawodnej, przyjaznej dla programistów usługi hostingowej, która oferuje cechy gwiezdne, bezpieczeństwo, duża prędkość, oraz świetna obsługa klienta w cenie przystępnej dla wszystkich.

Ale czy mogą dotrzymać obietnic i dotrzymać kroku innym dużym graczom w grze hostingowej?

TL; DR: Hostinger jest jednym z najtańszych dostawców hostingu (od zaledwie 0,80 USD / mc), oferując hosting dzielony, hosting WordPress i hosting w chmurze w atrakcyjnych cenach bez uszczerbku dla doskonałych funkcji, niezawodnego czasu działania i szybkości ładowania strony, które są szybsze niż średnia w branży.

Klikając ten link, otrzymujesz 82% zniżki ceny detalicznej i może hostować tylko Twoją witrynę 0,80 USD miesięcznie.

Ta recenzja Hostingera obejmie:

 1. Hostinger Pro

Istnieje wiele dobrych rzeczy na temat tego hosta. Tutaj przyjrzę się bliżej korzystaniu z tego hosta.

 1. Wady

Ale jest też kilka negatywów. Tutaj przyjrzę się uważnie temu, o czym musisz wiedzieć.

 1. Plany & Ceny

Tutaj przeprowadzę cię przez inne. Przyjrzę się również planowi, który najbardziej polecam, ich nowemu .

 1. Podsumowanie recenzji hostingera

Oto, gdzie mówię, czy polecam je, czy też myślę, że lepiej wybrać alternatywę.

recenzja hostingera

Rzućmy okiem na zalety i wady korzystania z tanich usług hostingowych Hostingera.

Hostinger Pro

Mają dla nich wiele dobrych rzeczy i tutaj zamierzam spojrzeć na rzeczy, które lubię w nich.

Szybkie serwery & Prędkość

Konieczne jest szybkie ładowanie witryny. Każda strona internetowa ładująca się dłużej niż kilka sekund doprowadzi do frustracji klientów i ostatecznie klientów opuści Twoją witrynę.

Jeśli ładowanie strony internetowej trwa dłużej niż 5 sekund, możesz prawie zapomnieć o zachęceniu tej osoby do odwiedzenia strony.

Posiadają serwery w USA, Azji i Europie (Wielka Brytania). Ich serwery używają połączenia 1000 Mb / s, a takie szybkie połączenie wpłynie na szybkość.

Ale jak szybko są dokładnie? Cóż, cholernie szybko, żeby być dokładnym.

Stworzyłem witrynę testową na Hostinger przy użyciu motywu Twenty Seventeen WordPress.

Test prędkości hostingu

Witryna testowa została właśnie załadowana 1 sekunda. Nieźle, ale poczekaj, aż będzie lepiej.

Hostinger niedawno uruchomił usługę hostingu w chmurze, która ma wbudowane buforowanie.

wbudowane buforowanie

Po prostu aktywując opcję „automatycznej pamięci podręcznej” w ustawieniach Menedżera pamięci podręcznej byłem w stanie ogolić kolejne 0,2 sekundy czasu ładowania.

szybkie ładowanie serwerów

Spowodowało to załadowanie strony testowej tylko 0,8 sekundy. Po prostu przełączając „przełącznik” z wyłączonego na włączony. To całkiem imponujące!

Zalecam sprawdzenie ich nowych planów hostingu w chmurze.

Możesz sprawdzić ceny i więcej szczegółów na ich temat .

Jaka jest szybkość serwera Hostinger w porównaniu z niektórymi z głównych konkurentów; jak SiteGround i Bluehost?

Oświadczenie: Ten test został przeprowadzony przez Hostinger.com

Podsumowując, można śmiało powiedzieć, że jednym z ich celów jest szybkość i to je wyróżnia spośród wielu innych opcji hostingu dostępnych dla klientów.

Hostinger jest naprawdę łatwy w użyciu

Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie spotkałeś się z łatwą w obsłudze usługą hostingową, ale pokażę ci, że w rzeczywistości jest to możliwe.

Jest tu trochę preferencji, ale głównie panel sterowania używa tej samej koncepcji, co kafelki Microsoft. Możesz łatwo zobaczyć kategorię lub opcję, a także zdjęcie, które zapewnia nieco wglądu, jeśli nie jesteś pewien, co robi.

panel sterowania hpanel

Dzięki tym dużym przyciskom możesz w dowolnym momencie znaleźć wszystko, czego potrzebujesz. Nie próbują ukrywać funkcji ani ustawień, aby Twoja przestrzeń wyglądała czysto. Zamiast tego prezentują to wszystko, więc wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki.

łatwy w obsłudze panel sterowania

Jeśli wcześniej korzystałeś z innej usługi hostingowej, możesz przegapić cPanel. CPanel wydaje się być jedyną spójną funkcją wśród usług hostingowych, ale wielu nowych użytkowników ma trudności z nawigacją i znalezieniem potrzebnych informacji.

Jak zainstalować WordPress na Hostinger

Instalacja WordPressa nie może być prostsza. Tutaj poniżej pokażę ci jak.

1. Najpierw wybierz adres URL, pod którym ma zostać zainstalowany WordPress.

jak zainstalować wordpress na hostingu

2. Następnie utworzysz konto administratora WordPress.

stwórz admin wordpress

3. Następnie dodaj trochę dodatkowych informacji o swojej witrynie.

dodatkowe informacje

Wreszcie twoja strona WordPress jest instalowana.

Wordpress zainstalowany

Uzyskaj dostęp do danych logowania i szczegółów

logowanie wordpress

Masz go, masz zainstalowany WordPress i gotowy w zaledwie trzech prostych kliknięciach!

Wielkie bezpieczeństwo i prywatność

Większość ludzi uważa, że ​​wystarczy im certyfikat SSL i wszystko będzie w porządku. Tak jednak nie jest, potrzebujesz dużo więcej środków bezpieczeństwa, aby chronić swoją witrynę, a to Hostinger rozumie i oferuje swoim użytkownikom.

Bitninja Smart Security

Bitninja wchodzi w skład wszystkich planów. Jest to wszechstronny pakiet ochrony w czasie rzeczywistym, który zapobiega XSS, DDoS, złośliwemu oprogramowaniu, iniekcji skryptów, brutalnej sile i innym automatycznym atakom.

Każdy plan również jest dostarczany SpamAssassin, to filtr spamu e-mail, który automatycznie skanuje i usuwa spam e-mail.

Wszystkie plany są dołączone do:

 • Certyfikat SSL
 • Ochrona Cloudflare
 • Codzienne do cotygodniowych kopii zapasowych danych
 • BitNinja Smart Security Protection
 • Ochrona przed spamem

Czapki z głów przed Hostinger za tak poważne potraktowanie bezpieczeństwa, biorąc pod uwagę ich i tak już tanie plany hostingowe, wciąż są w stanie zapewnić najlepsze w branży środki bezpieczeństwa.

Darmowa nazwa domeny & Darmowy kreator stron internetowych

Hostinger wprowadza się z dużymi nazwiskami na rynku tworzenia stron internetowych, ponieważ ta usługa hostingowa pomaga od samego początku zbudować witrynę.

Hostinger oferuje możliwość stworzenia unikalnej strony internetowej. Trzymają się z dala od szablonów, które sprawiają, że każda strona wygląda tak samo.

Niezależnie od wybranego planu możesz znaleźć szablon, który najlepiej pasuje do Twojego wyglądu i dostosować go.

Kreator strony internetowej

Każda część strony jest całkowicie dostosowywalna, więc nie ma powodu, dla którego nie możesz zaprojektować strony internetowej swoich marzeń. Ich szablony są piękne, a niestandardowy projekt strony internetowej jest łatwy w nawigacji.

Gdy będziesz gotowy umieścić swoją witrynę w Internecie, aby wszyscy mogli ją zobaczyć, wybierz bezpłatną nazwę domeny, jeśli używasz pakietu Premium lub Cloud.

Nazwy domen mogą być nieco trudne, ponieważ na początku wydają się takie tanie. Ale nazwy domen mogą stać się dość drogie.

Jeśli możesz teraz zaoszczędzić trochę pieniędzy na nazwie domeny, warto skorzystać z usługi hostingu.

A co najlepsze, zbudowanie strony internetowej za pomocą Hostingera wymaga zero procent kodowania lub wiedzy technicznej.

Znakomita baza wiedzy

baza wiedzy hostingera

Zgadza się, Hostinger chce się z Tobą podzielić swoją wiedzą, aby zapewnić pełną bazę wiedzy, w tym:

 • Informacje ogólne
 • Przewodniki
 • Poradniki
 • Instrukcje wideo

Te pomocne narzędzia są przydatne dla każdego, kto nie zna się na pracy z platformą hostingową. Możesz nauczyć się rozwiązywać problemy podczas oczekiwania na kontakt z obsługą klienta.

W przeciwieństwie do większości witryn hostingowych WordPress nie musisz przełączać się między stroną internetową Hostinger a filmem YouTube, aby znaleźć funkcję. Ich oparta na uczeniu platforma biznesowa zachęca również użytkowników do uczenia się poprzez komunikację z personelem wsparcia.

Wszyscy pracownicy obsługi klienta podchodzą do rozmowy na czacie z mentalnością nauczyciela.

Ten cel edukacji znacząco wpłynął na współpracę z klientami. Zgłoszono więcej błędów, a użytkownicy natychmiast zauważają, że coś w ich witrynie jest niewłaściwe.

Używam hostingera, super taniego i wspaniałego zespołu wsparcia!

– Ky ♡ (@lovekyrax) 22 marca 2019 r

Tanie ceny Hostingera

Chociaż Hostinger stosuje tę samą taktykę, jak każda inna strona internetowa, mają świetne ceny.

w rzeczywistości, Hostinger jest jednym z najtańszych hostów internetowych na rynku, i obejmują one rejestrację 1 nazwy domeny za darmo. Tak, musisz płacić za innych, ale wciąż są to przystępne ceny.

tanie ceny hostingu

O ich cenach można wiele powiedzieć, ale przede wszystkim skupia się na tym, że dostajesz wiele funkcji za bardzo małe pieniądze.

Klikając ten link, otrzymujesz 82% zniżki ceny detalicznej i może hostować tylko Twoją witrynę 0,80 USD miesięcznie.

Doskonałe narzędzia e-mail

Tak wiele osób zapomina o zaletach narzędzi e-mail. Kiedy klient rejestruje się w Hostinger, korzystając z najlepszych planów 2 poziomów, ma dostęp do nieograniczonej liczby kont e-mail bez żadnych opłat. Zazwyczaj właściciele witryn są bardzo skąpi ze względu na konta e-mail, ponieważ szybko stają się drogie.

Ale dzięki Hostinger właścicielowi witryny można uzyskać dostęp do poczty internetowej z dowolnego miejsca i zarządzać kontami. Inni użytkownicy mogą również uzyskiwać dostęp do swojej poczty, gdy jest to dla nich wygodne.

narzędzia e-mail

Narzędzia e-mail obejmują:

 • Przekazywanie poczty e-mail
 • Autorespondery
 • Ochrona przed spamem

Funkcje te należą do jednych z najlepszych funkcji dostępnych w dowolnej usłudze hostingowej. Przesyłanie wiadomości e-mail może sprawić, że wysyłanie dokumentów, filmów lub e-booków do klientów będzie dziecinnie proste. Oznacza to również, że nie musisz podawać osobistego adresu e-mail ani nawet opuszczać witryny hosta.

Hostinger korzysta z najwyższej jakości narzędzi e-mail, aby stać się centrum komunikacji z pracownikami, zespołem i klientami. Hostinger znalazł to, czego potrzebowali właściciele stron internetowych, i zapewnił doskonałe wyniki.

Hostinger współpracuje również z Flock, aby oferować lepsze opcje e-mail dla swoich klientów. Flock to narzędzie do zwiększania wydajności, przesyłania wiadomości i współpracy, które jest dostępne dla systemów Windows, macOS, Android, iOS i komputerów stacjonarnych. Flock jest teraz dostępny dla wszystkich użytkowników Hostingera.

Kompetentna obsługa klienta

Zespół obsługi klienta może się nie udać. Niestety obsługa klienta w Hostinger nie jest dobrze zorganizowanym zespołem. Zamiast tego otrzymujesz znakomitą obsługę po długim oczekiwaniu.

wsparcie hostingera

Pomijając długi czas oczekiwania, obsługa klienta jest znakomita. Ich pracownicy pomocy technicznej mają dużą wiedzę i wyjaśniają, co robią, aby rozwiązać Twój problem.

Jednak Hostinger ma znacznie krótszy czas reakcji zespołu sukcesu klienta. średni czas odbierania czatu zajmuje teraz mniej niż 2 minuty.

To nie tylko marzenie osoby wspierającej tajną technologię, że pewnego dnia będziesz w stanie to naprawić, naprawdę chcą podzielić się tym, co robią.

czat na żywo

Wiele osób lubi przekazywać obowiązki związane z utrzymaniem ich usługom hostingowym i nazywać to dzień, ale zespół obsługi klienta ma sposób, aby cię wciągnąć i zaangażować.

Kiedy zaczęliśmy patrzeć na zalety i wady Hostingera, wyraźnie widać, że obsługa klienta będzie się składać z obu segmentów.

Silny rekord czasu sprawności

Hostinger robi to, co powinna robić każda platforma hostingowa: utrzymuj swoją witrynę online!

Chociaż każdy hosting może czasami mieć przestoje, miejmy nadzieję, że tylko w celu regularnego planowania konserwacji lub aktualizacji, ale nie chcesz, aby twoja strona nie działała dłużej niż kilka godzin.

czas pracy

W idealnym przypadku masz zaplanowane przestoje bez konieczności utrzymywania witryny w trybie offline przez ponad 3 do 5 godzin w ciągu miesiąca. Szukasz około 99,40% czasu sprawności.

Wady Hostingera

Każda opcja hostingu witryny ma swoje wady, ale pytanie sprowadza się do tego, co chcesz zaakceptować, a czego nie. Hostinger nie jest wyjątkiem. Mają pewne negatywy, ale ich zalety są bardzo przekonujące, co utrudnia przekazanie tej usługi hostingowej.

Powolna obsługa klienta

Największym minusem jest to, że musisz być zalogowany (tzn. Musisz utworzyć konto), aby mieć dostęp do czatu na żywo. Nie jest to największa rzecz na świecie, ale dla niektórych może być czynnikiem negatywnym.

Obsługa klienta to obosieczny miecz. Ich zespoły wsparcia są wybitne i mają dużą wiedzę. Ale zdobycie ich może być trochę uciążliwe.

problemy z obsługą

Możliwość prowadzenia czatu na żywo przez Hostingera jest przydatna, a oni używają Interkomu, w którym przechowywane są wszystkie czaty, i niezależnie od tego, czy chcesz wrócić i przeczytać 5-miesięczne rozmowy, wszystko to będzie dla Ciebie dostępne.

Następnie pracownik obsługi klienta może potrzebować znaleźć inny zasób, aby upewnić się, że podaje prawidłowe informacje. Jeśli chodzi o czas oczekiwania, prawdopodobnie będziesz sfrustrowany.

Problem polega również na tym, że nie możesz skontaktować się z obsługą klienta, dopóki nie zalogujesz się na swoje konto. To ograniczenie oznacza, że ​​nie możesz zadawać pytań przed przystąpieniem do procesu rejestracji. Możesz przesłać ogólne zapytanie, które stworzy rodzaj biletu, ale będzie miało również opóźnioną odpowiedź.

Prostota Zabił cPanel

CPanel był jedyną stałą funkcją w prawie każdej usłudze hostingowej przez ostatnią dekadę. Teraz Hostinger go zabrał. Dla nowych właścicieli witryn nie jest to taka wielka sprawa, że ​​nie mogą przegapić tego, czego nigdy nie mieli.

Jednak biorąc pod uwagę doświadczonych właścicieli witryn i programistów, którzy spędzają wiele godzin dziennie pracując nad usługą hostingową, jest to duże rozczarowanie.

Prosta konfiguracja niestandardowego panelu sterowania jest przyjemna, ale wielu doświadczonych właścicieli witryn i programistów woli znajomość niż prostotę.

Zaawansowani użytkownicy doceniliby opcję cPanel nad panelem sterowania Hostingera. Ponownie, nie jest to problem dla większości użytkowników, ale niektórzy z nas wolą dobry stary panel.

Ceny hostingera (nie są tak tanie, jak się wydaje)

Chociaż plany wynoszą tylko kilka dolarów miesięcznie, ceny są pułapką w tej recenzji hostingu hostingu. Problemem nie jest sama cena; jest to cena, która pojawia się później i fakt, że musisz płacić rocznie.

Dzięki doświadczeniom i badaniom istnieje bardzo niewiele usług hostingowych, które pozwalają płacić z miesiąca na miesiąc. Ale wszyscy lubią reklamować, że usługa kosztuje tylko 3,99 USD miesięcznie!

To świetnie, ale kiedy zdecydujesz się na zabezpieczenia (których potrzebujesz) i podatek, płacisz prawie 200 USD, ponieważ jak tylko spróbujesz zapłacić tylko za 12 miesięcy, nagle 6,99 USD miesięcznie zamiast 3,99 USD.

Te nieprzyjemne taktyki nie ograniczają się w żaden sposób do Hostingera, ponieważ wiele innych hostów internetowych stosuje tę samą taktykę. Ale rozczarowujące jest ich opadanie i używanie tych irytujących sztuczek.

Hostinger ma ciągłą opcję „W sprzedaży” przez pierwszy rok, a następnie, jeśli zarejestrujesz się na dłuższy okres, oszczędzasz na całkowitych kosztach.

Z Hostinger musisz zobowiązać się do 48 miesięcy pracy. Jeśli zdecydujesz, że nie są to najlepsza decyzja po 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, będziesz musiał wspinać się na góry, próbując odzyskać swoje pieniądze.

Jednak nie mają problemu z ulepszeniem cię, jeśli chcesz przejść poziom wyżej. Sprowadza się to do irytacji związanej z używaniem niskich cen w celu wciągnięcia ludzi, a następnie zszokowania ich w podsumie cząstkowej!

Więcej informacji o ich płatnościach (ciąg dalszy)

Oprócz podstawowej konfiguracji cenowej istnieją 2 problemy z płatnościami. Pierwszy dotyczy bezproblemowej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. W ciągu 30 dni istnieje kilka wyjątków, które nie kwalifikują się do zwrotu pieniędzy, a są to:

 • Transfery domen
 • Wszelkie płatności hostingowe dokonane po bezpłatnym okresie próbnym
 • Niektóre rejestry ccTLD
 • Certyfikaty SSL

Rejestry ccTLD nie są powszechne, ale obejmują:

 • .eu
 • .es
 • .nl
 • .se
 • .ca
 • .br
 • Wiele więcej

Te ograniczenia gwarancji zwrotu pieniędzy są bardziej frustrujące niż cokolwiek innego. Wydaje się, że prawdopodobnie ma to coś wspólnego z przesyłaniem pieniędzy, co wiązałoby się z opłatami.

Wreszcie ostatnią wadą płatności jest to, że niezależnie od tego, z jakiego planu korzystasz, Hostinger udostępnia tylko 1 witrynę. Oznacza to, że musisz zapłacić za wszelkie dodatkowe domeny. Domeny wahają się od 0,99 USD do ponad 17,00 USD w zależności od wybranego rozszerzenia.

Ceny Hostingera & Plany

Jest to bardzo niedrogi hosting w porównaniu z innymi udostępnianymi usługami hostingowymi.

Oto ich trzy wspólne plany hostingowe i funkcje:

PojedynczyPremiaBiznes
Cena £:0,80 USD / mc2,15 USD / mc3,45 USD / mies
Strony internetowe:Tylko 1bez limitubez limitu
Miejsca na dysku:10 GBbez limitubez limitu
Pasmo:100 GBbez limitubez limitu
E-mail:1bez limitubez limitu
Bazy danych:1 MySQLbez limitubez limitu
Kreator strony internetowej:taktaktak
Prędkość:nie dotyczyZoptymalizowany 3x5x zoptymalizowany
Kopie zapasowe danych:Co tydzieńCo tydzieńCodziennie
Certyfikat SSLSzyfrujmySzyfrujmy SSLPrywatny SSL
Gwarancja zwrotu pieniędzy30 dni30 dni30 dni

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać przy ustalaniu cen, jest ich stała „sprzedaż” za pierwszą 48-miesięczną płatność.

Najtańsza opcja, pojedynczy hosting dzielony to tylko 0,80 USD miesięcznie, a pakiet biznesowy to 3,45 USD miesięcznie.

Ceny te są prawie bezkonkurencyjne i byłyby świetnymi cenami, nawet bez stałej sprzedaży prowadzonej przez Hostinger.

Hosting Cloud Plany hostingowe

Niedawno uruchomili nowy usługa hostingu w chmurze, i jest całkiem niesamowity. To hosting polecam i co sprawiło, że moja strona testowa załadowała się w zaledwie 0,8 sekundy.

Zasadniczo stworzyli potężną kombinację dwóch usług (dzielony hosting i VPS) i nazwali to hostingiem biznesowym. Usługa łączy moc dedykowanego serwera z łatwym w obsłudze hPanel.

Zasadniczo działa na VPS bez konieczności zajmowania się wszystkimi elementami zaplecza.

UruchomienieProfesjonalnyPrzedsiębiorstwo
Cena £:7,45 USD / mc14,95 USD / mies27,45 USD / mc
Darmowa domena:taktaktak
Miejsca na dysku:40 GB80 GB160 GB
BARAN:3 GB6 GB12 GB
Rdzenie procesora:2)46
Zwiększenie prędkości:nie dotyczy2x3X
Menedżer pamięci podręcznej:taktaktak
Izolowane zasoby:taktaktak
Monitorowanie czasu działania:taktaktak
Instalator 1-Click:taktaktak
Codzienne kopie zapasowe:taktaktak
Wsparcie 24/7 na żywo:taktaktak
Darmowe SSL:taktaktak
Gwarancja zwrotu pieniędzy30 dni30 dni30 dni

Plany hostingowe w chmurze Hostingera zapewniają moc dedykowanego serwera bez technicznych problemów związanych z sukcesem online, zapewniają szybkość i niezawodność.

Podsumowując, jest to bardzo potężny rodzaj hostingu bez umiejętności technicznych, ponieważ jest w pełni zarządzany przez dedykowane wsparcie 24/7, które pomoże Ci na każdym kroku.

Fakty dotyczące hostingu & Często Zadawane Pytania

Prawdopodobnie najczęstszym pytaniem jest zwrot pieniędzy. Oferują one 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy i w przeciwieństwie do innych usług hostingowych, które utrudniają uzyskanie jakiejkolwiek formy zwrotu pieniędzy, możesz skontaktować się z nimi i powiedzieć im, że zdecydowałeś, że to nie jest dla ciebie odpowiednie.

Oczywiście zadadzą ci pytania, ale nie znajdziesz nikogo, kto próbowałby cię sprzedać lub zawrzeć z tobą umowę.

30-dniowy zwrot pieniędzy jest bezproblemowy. To sprawia, że ​​jest to świetna opcja dla nowych blogerów lub ludzi biznesu, którzy nie są pewni, czy poradzą sobie z techniczną stroną.

Oto kilka najczęściej zadawanych pytań:

Pytanie: Co to jest Hostinger?
Odpowiedź: Hostinger to firma hostingowa z siedzibą w Litwie w Europie, która oferuje hosting współdzielony, hosting w chmurze, hosting VPS, Windows VPS, hosting poczty e-mail, hosting WordPress, hosting Minecraft (z więcej takich jak GTA, CS GO) i domeny nazwy. Hostinger jest spółką dominującą dla 000Webhost, Niagahoster i Weblink. Ich oficjalną stronę można znaleźć tutaj.

Pytanie: Czy otrzymujesz bezpłatną domenę z Hostinger?
Odpowiedź: Jedna rejestracja nazwy domeny jest oferowana za darmo, jeśli zarejestrujesz się w jej rocznym abonamencie hostingowym Business lub Premium.

Pytanie: Jakie metody płatności są akceptowane?
Odpowiedź: Akceptują większość kart kredytowych, a także PayPal, Bitcoin i większość innych kryptowalut.

Pytanie: Czy to dobry hosting dla e-commerce? Czy oferują SSL, koszyki i przetwarzanie płatności?
Odpowiedź: Tak, jest dobrym hostem dla sklepów internetowych, ponieważ zapewniają bezpłatny certyfikat SSL, a także szybkie serwery i funkcje bezpieczeństwa, aby upewnić się, że sklep internetowy ładuje się szybko i jest bezpieczny.

Pytanie: Czy zapewniają gwarancję bezawaryjności i zwracają koszty przestojów??
Odpowiedź: Oferują one standardową w branży 99,9% gwarancję dostępności serwisowej. Jeśli nie spełniają tego poziomu usług, możesz poprosić o kredyt w wysokości 5% miesięcznej opłaty za hosting.

Pytanie: Czy to dobra usługa hostingowa dla WordPress?
Odpowiedź: Tak, w pełni obsługują blogi i witryny WordPress. Oferują instalację WordPress 1 kliknięciem za pomocą panelu sterowania.

Jakie funkcje pochodzą z ich Premium & Plany biznesowe?

Wszyscy! Zgadza się, każda funkcja, którą Hostinger ma do zaoferowania, jest dla Ciebie dostępna. 2 najlepsze plany są warte inwestycji, jeśli zakładasz firmę lub chcesz stworzyć witrynę, która będzie generować duży ruch.

Będziesz miał dostęp do nieograniczonej liczby kont e-mail bez żadnych kosztów. Będziesz miał również te wspaniałe funkcje:

 • Autorespondery e-mail
 • Włącz i wyłącz konta
 • Przekaż przesłane e-maile klientom
 • Filtrowanie spamu e-mail

Istnieje wiele innych wspaniałych funkcji, ale wymienione tutaj funkcje są korzystne dla wszystkich użytkowników. Jeśli szukasz świetnego zestawu funkcji, najlepszym rozwiązaniem będą plany Premium lub Cloud.

Możesz również znaleźć te funkcje w każdym abonamencie, w tym w abonamencie podstawowym 0,80 USD miesięcznie

 • Obsługa SSL
 • Serwery SSD
 • Ochrona anty-DDoS
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
 • Konta email
 • Darmowy kreator stron internetowych i darmowa nazwa domeny
 • Konta FTP
 • Przeniesienie strony internetowej
 • Ponad 200 szablonów stron internetowych
 • Automatyczny instalator skryptów
 • Wybór lokalizacji serwera

Funkcje te wyróżniają je spośród innych usług hostingowych, ponieważ zawierają więcej funkcji w niższych cenach.

Jak mogę zaufać hostingowi, o którym nigdy wcześniej nie słyszałem?

Okej, więc być może nigdy wcześniej o nich nie słyszałeś. Rozpoczęli działalność w 2004 roku i od tego czasu szybko się rozwijają.

W 2007 roku zostali 000webhost.com, darmowy hosting reklamowy bez reklam. Następnie w 2011 roku przeniosły się na firmę hostingową, którą są dzisiaj.

Mają ponad 29 milionów użytkowników w 178 krajach na całym świecie i każdego dnia otrzymują średnio 15 000 nowych rejestracji. To jeden nowy klient rejestrujący się co 5 sekund!

Czy więc Hostinger jest dobry i bezpieczny w użyciu? Cóż, powyższe powinno mówić samo za siebie i myślę, że ich platforma hostingu dzielonego składa się z niesamowitych funkcji po najniższych cenach w branży hostingu.

Czy polecam Hostingera?

Tak, myślę, że to doskonały hosting.

Zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych „webmasterów”.

Istnieje tak wiele wspaniałych funkcji w atrakcyjnych cenach, niezależnie od tego, który plan zdecydujesz się na zakup.

Wspólny plan hostingowy, który polecam, to ich Pakiet Premium, ponieważ oferuje to największą wartość. Otrzymujesz prawie wszystkie zalety pakietu hostingu w chmurze przy znacznie niższym koszcie. Uważaj jednak na ich podstępne ceny!

Jeśli chcesz skonfigurować konto hostingowe, określ, czy potrzebujesz 5-krotności szacunkowej szybkości. Jeśli tak, plan chmurowy jest właśnie dla Ciebie.

Ale plan, który naprawdę polecam, jeśli możesz sobie na to pozwolić, to ich hosting w chmurze. To ich „hybrydowy” wspólny hosting i usługa hostingu VPS. Ten jest da bombą!

Prawdopodobnie najbardziej brakującą funkcją Hostinger, jaką ma prawie każda inna strona internetowa, jest wsparcie telefoniczne. Wiele osób korzystających z Hostinger to nowi użytkownicy, którzy potrzebują pomocy, ale dla większości użytkowników czat na żywo i e-maile / bilety powinny wystarczyć.

Ale Hostinger nadrabia to szczegółowymi i łatwymi do naśladowania samouczkami wideo i instrukcjami. Ich doskonała usługa czatu jest fantastyczna, a ich pracownicy mają dużą wiedzę.

W tej recenzji Hostingera wielokrotnie wspominałem o wygodzie, łatwości użytkowania, prostym interfejsie i oczywiście niskiej cenie. Te funkcje, które zaspokajają potrzeby użytkowników, sprawiają, że jest to najlepszy wybór dla każdego właściciela witryny, nowego lub doświadczonego.

Klikając ten link, otrzymujesz 82% zniżki ceny detalicznej i hostuj tylko swoją witrynę 0,80 USD miesięcznie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map