Recenzja GreenGeeks

Oboje wiemy, że na rynku nie brakuje dostawców hostingu. Hosting jest jednym z najważniejszych aspektów prowadzenia udanej strony internetowej. To tam gdzie GreenGeeks Wejdź.


Ale przy wszystkich dostępnych opcjach, z różnymi funkcjami i cenami, wybór odpowiedniego hosta internetowego do twoich potrzeb może być trudny do powiedzenia.

GreenGeeks ma dla nich wiele doskonałych rzeczy, pod względem szybkości, czasu pracy, obsługi klienta i przystępnych cen. Ta recenzja GreenGeeks daje szczegółowe spojrzenie na tego przyjaznego dla środowiska hosta.

Niestety nie mogę zabrać żadnych opcji hostingu, które nie są warte twojego czasu ani pieniędzy.

Mogę jednak udostępnić Ci wszystko, co możesz wiedzieć o jednym z najbardziej unikalnych dostawców usług hostingowych: GreenGeeks.

Tego dowiesz się z tej recenzji GreenGeeks

 1. Profesjonaliści

Tutaj przyjrzę się bliżej korzystaniu z GreenGeeks. Ponieważ w tym hoście jest wiele dobrych rzeczy.

 1. Wady

Ale jest też kilka wad. Tutaj przyjmuję się bliżej.

 1. Plany & Ceny

Tutaj w tym rozdziale opiszę je bardziej szczegółowo.

 1. Czy polecam GreenGeeks.com?

Tutaj powiem ci, czy myślę, że lepiej ci z alternatywą dla GreenGeeks.

recenzja greengeeks

Założona w 2008 roku przez Trey Gardner (która ma doświadczenie w pracy z kilkoma firmami hostingowymi w okolicy, takimi jak iPage, Lunarpages i Hostpapa), GreenGeeks ma na celu nie tylko gwiezdne usługi hostingowe do właścicieli witryn takich jak ty, ale zrób to w przyjazny dla środowiska za bardzo.

Ale zajmiemy się tym wkrótce.

W tej chwili wszystko, co musisz wiedzieć, to to, że przyjrzymy się wszystkim, co GreenGeeks ma do zaoferowania (dobre i nie tak dobre), aby gdy przyjdzie czas na podjęcie decyzji o hostingu, masz wszystkie fakty.

Przejdźmy do tego.

GreenGeeks Plusy

Mają dobrą reputację dzięki dostarczaniu wyjątkowych usług hostingowych wszelkiego rodzaju właścicielom witryn.

1. Przyjazny dla środowiska

Jedną z najbardziej wyróżniających się funkcji GreenGeeks jest fakt, że są przyjazną dla środowiska firmą hostingową. Czy wiesz, że do 2020 r. Branża hostingu przekroczy branżę lotniczą pod względem zanieczyszczenia środowiska!

W momencie, gdy wylądujesz na ich stronie internetowej, GreenGeeks od razu przechodzi do faktu, że Twoja firma hostingowa powinien być zielony.

Następnie wyjaśniają, w jaki sposób robią wszystko, aby zmniejszyć swój ślad węglowy.

Uznani za partnera EPA Green Power, twierdzą, że są obecnie najbardziej ekologicznym dostawcą usług hostingowych.

Partnerstwo GreenGeeks EPA

Nie jestem pewna co to oznacza?

Zobacz, co robi GreenGeeks, aby pomóc Ci stać się właścicielem witryny przyjaznej dla środowiska:

 • Kupują kredyty na energię wiatrową, aby zrekompensować energię zużywaną przez ich serwery z sieci energetycznej. W rzeczywistości kupują 3x ilość energii używają ich centrów danych. Chcesz dowiedzieć się więcej o kredytach na energię odnawialną? Zajrzyj tutaj i odpowiedz na wszystkie pytania.
 • Używają energooszczędnego sprzętu do hostowania danych witryny. Serwery mieszczą się w centrach danych zaprojektowanych z myślą o ochronie środowiska
 • Zastępują 615 000 KWH / rok dzięki ich ekologicznym, lojalnym klientom
 • Zapewniają webmasterom zielone odznaki certyfikacyjne w celu dodania ich do swojej witryny internetowej, aby pomóc szerzyć świadomość na temat ich przyjaznego dla środowiska zaangażowania.

zielone odznaki na stronieOdznaki certyfikacyjne na zielonej stronie

Jak widać, bycie częścią zespołu GreenGeeks oznacza, że ​​ty również robisz wszystko, aby uczynić świat lepszym miejscem do życia.

Oto, co mają do powiedzenia na ten temat…

Czym jest Green Hosting i dlaczego jest dla Ciebie tak ważny?

Ważne jest, aby zachować jak najwięcej naszego środowiska. Musimy wziąć pod uwagę nasze samopoczucie i dobro przyszłych pokoleń. Serwery hostingowe na całym świecie są zasilane paliwami kopalnymi. Tylko jeden indywidualny serwer hostingowy wytwarza 1390 funtów CO2 rocznie.

GreenGeeks z dumą zapewnia naszym klientom hosting oparty na energii odnawialnej; do 300%. Pomagają wytworzyć trzy razy więcej energii, którą zużywamy, pracując z fundamentami środowiskowymi & zakup kredytów na energię wiatrową w celu ich ponownego umieszczenia w sieci energetycznej. Każdy aspekt naszej platformy hostingowej i biznesu jest zbudowany tak, aby był jak najbardziej energooszczędny.

logo
Mitch Keeler – Relacje z partnerami GreenGeeks

2. Najnowsza technologia prędkości

Im szybciej Twoja strona ładuje się dla odwiedzających witrynę, tym lepiej. W końcu większość odwiedzających witrynę opuści Twoją witrynę, jeśli nie załaduje się w ciągu 2 sekund lub krócej. I chociaż istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby samodzielnie zoptymalizować szybkość i wydajność swojej witryny, wiedza o tym, że Twój hosting pomaga, jest dużą zaletą.

Szybkość jest bardzo ważną cechą, więc zapytałem ją o to…

Każdy właściciel witryny potrzebuje strony szybkiego ładowania, co „szybki” stos „GreenGeeksów”?

Kiedy się z nimi zarejestrujesz, otrzymasz na serwerze hostingowym najnowszą i najbardziej energooszczędną konfigurację.

Wielu ekspertów branżowych wysoko oceniło zarówno naszą ogólną wydajność hostingu, jak i szybkość. Pod względem sprzętowym każdy serwer jest skonfigurowany do korzystania z dysków twardych SSD skonfigurowanych w nadmiarowej macierzy RAID-10. Dostarczamy dostosowaną wewnętrzną technologię buforowania & jako jedni z pierwszych zastosowali PHP 7; przynosząc naszym klientom zarówno serwery internetowe, jak i serwery baz danych (LiteSpeed ​​i MariaDB). LiteSpeed ​​i MariaDB umożliwiają szybki dostęp do odczytu / zapisu danych, co pozwala nam wyświetlać strony nawet 50 razy szybciej.
Logo GreenGeeks
Mitch Keeler – Relacje z partnerami GreenGeeks

GreenGeeks inwestuje we wszystkie najnowsze technologie prędkości, aby zapewnić szybkie ładowanie stron internetowych:

 • Dyski twarde SSD. Pliki i bazy danych witryny są przechowywane na dyskach twardych SSD, które są szybsze niż dyski twarde (HDD).
 • Szybkie serwery. Gdy odwiedzający witrynę kliknie Twoją witrynę, serwery sieciowe i bazy danych dostarczają treść nawet 50 razy szybciej.
 • Wbudowane buforowanie. Używają niestandardowej, wbudowanej technologii buforowania.
 • Usługi CDN. Skorzystaj z bezpłatnych usług CDN obsługiwanych przez CloudFlare, aby buforować zawartość i szybko dostarczać ją do odwiedzających witrynę.
 • HTTP / 2. W celu szybszego ładowania strony w przeglądarce stosuje się HTTP / 2, co poprawia komunikację klient-serwer.
 • PHP 7. Jako jedni z pierwszych, którzy zapewniają obsługę PHP 7, upewniają się, że korzystasz z najnowszych technologii również na swojej stronie.

Szybkość i wydajność Twojej witryny jest niezwykle ważna dla wygody użytkownika i Twojej zdolności do bycia autorytetem w swojej branży.

Czas ładowania GreenGeeks

Oto mój test Czasy ładowania GreenGeeks. Stworzyłem stronę testową hostowaną na GreenGeeks (w planie EcoSite Starter) i zainstalowałem na niej WordPress za pomocą motywu Twenty Seventeen.

konto

Po wyjęciu z pudełka strona ładowała się stosunkowo szybko, 0,9 sekundy, rozmiar strony 253 KB i 15 żądań.

Nieźle … ale poczekaj, aż będzie lepiej.

prędkość serwera

GreenGeeks już korzysta wbudowane buforowanie więc nie ma żadnych ustawień, aby to poprawić, ale istnieje sposób na dalszą optymalizację przez kompresję niektórych typów plików MIME.

W swoim cPanel znajdź sekcję oprogramowania.

oprogramowanie cpanel

w Zoptymalizuj stronę internetową ustawienie można zoptymalizować wydajność witryny, dostosowując sposób, w jaki Apache obsługuje żądania. Skompresuj typy MIME text / html text / plain i text / xml, a następnie kliknij aktualizuj ustawienie.

greengeeks optymalizuje prędkość

Dzięki temu moje czasy ładowania witryny testowej uległy znacznej poprawie, z 0,9 sekundy do 0,6 sekundy. To poprawa o 0,3 sekundy!

optymalizacja prędkości

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć, poszedłem i zainstalowałem darmową wtyczkę WordPress o nazwie Automatyczna optymalizacja i po prostu włączyłem ustawienia domyślne.

automatyczna optymalizacja wtyczki

To jeszcze bardziej poprawiło czasy ładowania, ponieważ zmniejszyło całkowity rozmiar strony do zaledwie 242kb i zmniejszyliśmy liczbę żądań do 10.

czasy ładowania strony greengeeks

Podsumowując, moim zdaniem strony hostowane na GreenGeeks ładują się dość szybko, a ja pokazałem wam dwie proste techniki, jak przyspieszyć wszystko jeszcze bardziej.

3. Niezawodna infrastruktura

Jeśli chodzi o hosting, potrzebujesz mocy, szybkości i bezpieczeństwa. Właśnie dlatego GreenGeeks zbudował cały system przy użyciu niezawodnej infrastruktury zasilanej przez 300% czystej energii odnawialnej.

Oni mają 5 centrów danych do wyboru z siedzibą w Chicago (USA), Phoenix (USA), Toronto (Kalifornia), Montreal (Kalifornia) i Amsterdamie (Holandia).

Centra danych

Wybierając centrum danych, upewniasz się, że docelowi odbiorcy otrzymują zawartość witryny tak szybko, jak to możliwe.

Ponadto można oczekiwać funkcji centrum danych, takich jak:

 • Zasilanie z sieci w dwóch miastach z podtrzymaniem bateryjnym
 • Zautomatyzowany przełącznik transferu i lokalny generator diesla
 • Automatyczna kontrola temperatury i klimatu w całym obiekcie
 • Personel 24/7 wraz z technikami i inżynierami z centrów danych
 • Systemy bezpieczeństwa kart biometrycznych i kluczowych
 • Bezpieczne dla serwera systemy tłumienia ognia FM 200

Nie wspominając o tym, że GreenGeeks ma dostęp do większości głównych dostawców przepustowości, a ich sprzęt jest całkowicie zbędny. I oczywiście serwery są energooszczędne.

4. Bezpieczeństwo i czas pracy

Świadomość, że dane witryny są bezpieczne, jest jednym z największych problemów związanych z wyborem hosta internetowego. I wiedząc, że ich strona internetowa będzie działać przez cały czas.

W odpowiedzi na te obawy robią co w ich mocy, jeśli chodzi o dostępność i bezpieczeństwo.

 • Sprzęt komputerowy & Redundancja zasilania
 • Technologia oparta na pojemnikach
 • Izolacja konta hostingowego
 • Proaktywne monitorowanie serwera
 • Skanowanie zabezpieczeń w czasie rzeczywistym
 • Automatyczne aktualizacje aplikacji
 • Ulepszona ochrona przed spamem
 • Nocna kopia zapasowa danych

Na początek używają podejścia kontenerowego, jeśli chodzi o ich usługi hostingowe. Innymi słowy, twoje zasoby są zawarte, aby żaden inny właściciel witryny nie mógł negatywnie wpłynąć na twoje z powodu gwałtownego wzrostu ruchu, zwiększonego zapotrzebowania na zasoby lub naruszenia bezpieczeństwa.

Następnie, aby upewnić się, że Twoja witryna jest zawsze aktualna, GreenGeeks automatycznie aktualizuje rdzenie WordPress, Joomla lub inne systemy zarządzania treścią, aby Twoja witryna nigdy nie była narażona na zagrożenia bezpieczeństwa. Ponadto wszyscy klienci otrzymują nocne kopie zapasowe swojej witryny.

Aby zwalczyć złośliwe oprogramowanie i podejrzane działania w Twojej witrynie, GreenGeeks zapewnia każdemu klientowi własny Bezpieczny system plików wizualizacji (vFS). W ten sposób żadne inne konto nie będzie miało dostępu do twojego i nie będzie powodować problemów z bezpieczeństwem. Dodatkowo, jeśli zostanie znalezione coś podejrzanego, jest ono natychmiast izolowane, aby zapobiec dalszym szkodom.

Ponadto masz możliwość skorzystania z wbudowanej ochrony przed spamem zapewnianej przez GreenGeeks w celu zmniejszenia liczby prób spamu w Twojej witrynie.

Na koniec monitorują swoje serwery, aby zidentyfikować wszystkie problemy, zanim wpłyną one na klientów i ich strony internetowe. Pomaga to utrzymać imponujący czas działania wynoszący 99,9%.

5. Gwarancje serwisowe i obsługa klienta

GreenGeeks oferuje klientom szereg gwarancji.

Sprawdź to:

 • Gwarancja nieprzerwanego działania 99%
 • 100% satysfakcji (a jeśli nie, możesz aktywować ich 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy)
 • Wsparcie e-mail 24/7
 • Obsługa telefonu na żywo i czatu na żywo

Starając się zebrać statystyki dostępności, aby pokazać, jak poważnie traktują gwarancję dostępności, Dotarłem do zespołu wsparcia czatu na żywo i otrzymałem natychmiastową odpowiedź na moje pierwsze pytanie.

Gdy przedstawiciel działu obsługi klienta nie mógł mi pomóc, natychmiast skierował mnie do innego członka zespołu, który mógł, a następnie odpowiedział mi przez e-mail.

Niestety nie mają informacji, o które prosiłem. Chociaż obiecują, że witryny będą działać przez 99,9% czasu, nie ma sposobu, aby wiedzieć, że to prawda, bez przeprowadzenia osobistego eksperymentu, takiego jak ten przeprowadzony przez Fakty hostingowe:

Chociaż otrzymałem szybkie odpowiedzi na wsparcie, jestem trochę rozczarowany, że GreenGeeks nie ma danych, aby uzasadnić swoje roszczenia. Zamiast tego mam polegać na ich e-mailu:

Moje pytanie: Zastanawiam się, czy masz swoją historię dostępności? Piszę recenzję i chcę wspomnieć o gwarancji dostępności przez 99,9% czasu. Znalazłem innych recenzentów, którzy przeprowadzili własne badania i śledzili GreenGeeks na temat pingi … ale zastanawiam się, czy masz własną listę miesięcznych okresów dostępności.

Odpowiedź GreenGeeks: GreenGeeks utrzymuje naszą 99,9% gwarancję nieprzerwanego działania serwera każdego miesiąca w roku, zapewniając, że mamy dedykowany zespół techników serwerów monitorujących, aktualizujących i utrzymujących nasze systemy 24/7, w celu zapewnienia takiej gwarancji. Niestety w tej chwili nie mamy takiej mapy, jak ta, o którą prosiłeś.

Myślę, że będziesz musiał ocenić, czy to ci wystarczy.

Baza wiedzy

GreenGeeks ma również obszerną bazę wiedzy, łatwy dostęp do poczty e-mail, czatu na żywo i wsparcia telefonicznego, a także specjalne samouczki witryny zaprojektowane z myślą o pomocy w konfigurowaniu kont e-mail, pracy z WordPress, a nawet zakładaniu sklepu e-commerce.

6. Możliwość eCommerce

Wszystkie plany hostingowe zawierają wiele funkcji eCommerce, co jest świetne, jeśli prowadzisz sklep internetowy.

Na początek otrzymasz bezpłatny certyfikat SSL Encrypt Wildcard aby zapewnić klientów, że ich dane osobowe i finansowe są w 100% bezpieczne. A jeśli wiesz cokolwiek na temat certyfikatów SSL, będziesz wiedział, że te z Wildcard są świetne, ponieważ można ich używać do nieograniczonej liczby subdomen nazwy domeny.

Następnie, jeśli potrzebujesz koszyka na swojej stronie eCommerce, możesz go zainstalować za pomocą oprogramowania do instalacji jednym kliknięciem.

Na koniec możesz mieć pewność, że serwery GreenGeeks są zgodne z PCI, co dodatkowo zabezpiecza dane Twojej witryny.

7. Wyłączny kreator stron internetowych

Dzięki ich hostingowi masz dostęp do wbudowanego narzędzia GreenGeeks Website Builder do spraw, aby tworzenie witryny było dziecinnie proste.

Kreator stron GreenGeeks

Za pomocą tego narzędzia otrzymujesz następujące funkcje:

 • 100 gotowych szablonów, które pomogą Ci zacząć
 • Motywy przyjazne i mobilne
 • Opór & upuszczać technologię, która nie wymaga umiejętności kodowania
 • Optymalizacja SEO
 • Wsparcie dedykowane 24/7

Ten konstruktor witryn można łatwo aktywować po zarejestrowaniu się na serwerze GreenGeeks.

Wady GreenGeeks

Zawsze są wady wszystkiego, nawet dobre rzeczy, takie jak hosting GreenGeeks. Starając się o tym wiedzieć, zebraliśmy kilka wad korzystania z GreenGeeks jako hosta internetowego.

1. Wprowadzające w błąd punkty cenowe

Nie można zaprzeczyć, że łatwo jest znaleźć tani hosting. Jednak niedrogie usługi hostingowe nie zawsze są dostępne od firm hostingowych wysokiej jakości. Pamiętaj, dostajesz za co płacisz.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że niezawodna firma hostingowa GreenGeeks rzeczywiście oferuje niedrogi hosting. W oparciu o wspomniane wcześniej zalety korzystania z GreenGeeks, wydaje się to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe.

I technicznie jest.

Po dalszym dochodzeniu dowiedziałem się, że jedynym sposobem na poznanie niesamowitego hostingu internetowego za 3,95 USD miesięcznie jest GreenGeeks, jeśli zgadzasz się zapłacić za trzy lata służby w tej cenie.

Jeśli chcesz zapłacić za roczną usługę, zapłacisz 5,95 USD miesięcznie.

A jeśli dopiero zaczynasz korzystać z GreenGeeks i chcesz płacić co miesiąc, dopóki nie upewnisz się, że to firma hostingowa dla Ciebie, zapłacisz ok. 9,95 USD miesięcznie!

Plany i ceny GreenGeeks

Nie wspominając o tym, że jeśli chcesz płacić co miesiąc, to również opłata instalacyjna nie jest zniesiona, co kosztuje kolejne 15 USD.

2. Zwroty nie obejmują opłat instalacyjnych i domenowych

Zgodnie z zasadą 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy GreenGeeks możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy, jeśli jesteś niezadowolony, bez zadawania pytań.

Jednak nie otrzymasz zwrotu opłaty instalacyjnej, opłaty za rejestrację nazwy domeny (nawet jeśli po rejestracji była bezpłatna) ani opłat za transfer.

Chociaż odejmowanie opłat za nazwy domen może wydawać się rozsądne (ponieważ możesz zachować nazwę domeny po wyjściu), nie wydaje się uczciwe obciążanie opłatami za konfigurację i transfer, jeśli ostatecznie są niezadowoleni ze świadczonych usług.

Zwłaszcza jeśli GreenGeeks zaoferuje gwarancję zwrotu pieniędzy bez zadawania pytań.

Plany hostingowe GreenGeeks

GreenGeeks oferuje kilka planów hostingowych w oparciu o indywidualne potrzeby. To powiedziawszy, przyjrzymy się wspólnym planom hostingowym i WordPress, abyś miał dobry pomysł, czego się spodziewać po zarejestrowaniu się, aby korzystać z ich usług hostingowych.

Wspólne plany hostingowe

Współdzielony krajobraz hostingu znacznie się zmienił. Wiele osób w przeszłości po prostu chciało, aby hosting miał nienaganne działanie po niskiej cenie. Masz swoje małe, średnie i duże plany, klaps cPanel na serwerze i gotowe. Dzisiaj klienci chcą płynnego przepływu pracy, szybkości, czasu pracy i skalowalności w jednym pakiecie.

Z czasem – GreenGeeks zoptymalizował plan hostingowy Ecosite Starter, aby mieć wszystkie funkcje, których pragnie 99,9% klientów hostingowych. Dlatego zapewniają klientom bezpośrednią ścieżkę rejestracji w witrynie.

GreenGeeks Shared Hosting

Zamiast kosztownego planu hostingowego z dodatkowymi funkcjami przeciętny Joe na ulicy nic nie wie – starali się zmniejszyć ilość tłuszczu i zapewnić klientom bardziej zoptymalizowane hosting.

Ich wizją jako dostawcy hostingu jest umożliwienie klientom skoncentrowania się na wdrażaniu, zarządzaniu i rozwijaniu ich stron internetowych bez martwienia się o technologię bazową.

Platforma hostingowa powinna po prostu działać.

Ich skalowalna funkcja hostingu została wprowadzona na początku tego roku i umożliwia klientom łatwe dodawanie zasobów obliczeniowych, takich jak procesor, pamięć RAM i operacje we / wy w sposób zgodny z rzeczywistym użyciem – eliminując potrzebę aktualizacji do wirtualnego serwera prywatnego.

Wraz z ich planami otrzymujesz takie funkcje, jak:

 • Nieograniczone bazy danych MySQL
 • Nieograniczone domeny podrzędne i zaparkowane
 • Łatwy w użyciu pulpit cPanel
 • Softaculous, który obejmuje instalacje ponad 250 skryptów jednym kliknięciem
 • Skalowalne zasoby
 • Możliwość wyboru centrum danych
 • Rozwiązanie buforowania PowerCacher
 • Darmowa integracja z CDN
 • Funkcje eCommerce, takie jak certyfikat SSL i instalacja koszyka
 • Bezpłatne SSH i bezpieczne konta FTP
 • Obsługa Perla i Pythona

Ponadto otrzymasz darmowa nazwa domeny po instalacji, darmowa migracja strony, i dostęp do ekskluzywnego drag GreenGeeks & upuść narzędzie do tworzenia stron, aby ułatwić tworzenie witryn.

Wspólny plan cenowy zaczyna się od 3,95 $ / miesiąc (pamiętaj, tylko jeśli płacisz z trzyletnim wyprzedzeniem). W przeciwnym razie ten plan będzie kosztował 9,95 USD miesięcznie.

Oferują także Ecosite Pro i Ecosite Premium jako opcje aktualizacji dla potrzebujących klientów hostingowych. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

Hosting WordPress

GreenGeeks ma również hosting WordPress, choć z wyjątkiem kilku funkcji, wydaje się być taki sam jak wspólny plan hostingowy.

GreenGeeks WordPress Hosting

W rzeczywistości jedyną różnicą, którą dostrzegam, jest fakt, że GreenGeeks oferuje to, co nazywają “DARMOWE WordPress Zwiększone bezpieczeństwo.” Nie jest jednak jasne, co obejmuje to zwiększone bezpieczeństwo, więc nie mogę komentować, czy jest to korzyść, czy nie.

Cała reszta, w tym instalacja WordPress za jednym kliknięciem, obejmuje wspólny plan hostingowy. Ponadto punkty cenowe są takie same, co ponownie sprawia, że ​​nie jest jasne, jakie naprawdę są różnice.

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

 1. Co to jest GreenGeeks? GreenGeeks to firma hostingowa założona w 2006 roku, a jej główna siedziba znajduje się w Agoura Hills w Kalifornii. Ich oficjalna strona internetowa to www.greengeeks.com, a ich ocena BBB to A..
 2. Jakie rodzaje planów hostingowych są dostępne w GreenGeeks? GreenGeeks zapewnia hosting współdzielony, hosting reselerów WordPress, hosting VPS i serwery dedykowane.
 3. Jaki rodzaj panelu sterowania jest używany? Powszechnie używany cPanel.
 4. Jak działa bezpłatna migracja witryny? Po zarejestrowaniu się w hostingu GreenGeeks po prostu prześlij zgłoszenie zespołowi ds. Migracji, aby mogli Ci pomóc.
 5. Jakie formy płatności są akceptowane przez GreenGeeks? Wszystkie główne karty kredytowe (Visa, Mastercard i American Express) oraz PayPal.
 6. Czy są dostępne jakieś dodatki premium?? Tak, w tym wiele licencji WHMCS (oprogramowanie rozliczeniowe), przywracanie kopii zapasowych, ręczne żądania tworzenia kopii zapasowych i pełna zgodność z PCI. Zobacz listę dodatków tutaj.

Czy polecam GreenGeeks?

Przy tak dużym wyborze, co wyróżnia GreenGeeks na tle konkurencji?

Od 2008 r. GreenGeeks jest wiodącym w branży ekologicznym dostawcą usług hostingowych. Nie jest to jednak jedyna funkcja hostingu, która odróżnia nas od innych hostów internetowych. Platforma hostingowa GreenGeeks jest szybsza, skalowalna i zaprojektowana tak, aby zapewnić lepszą obsługę hostingu.

Nasza platforma hostingowa zapewnia skalowalne zasoby komputerowe, eliminując potrzebę uaktualnienia do wirtualnego prywatnego serwera. Każde konto ma własne dedykowane zasoby obliczeniowe i bezpieczny wirtualny system plików. Możesz wybrać lokalizację hostingu, która jest blisko Ciebie. GreenGeeks może uzyskać konfigurację na serwerze w Stanach Zjednoczonych, Europie lub Kanadzie.

Do wyboru jest jeszcze wiele innych funkcji – sugerowałbym jednak rozmowę z naszym zespołem czatu na żywo lub skontaktowanie się z nami. Nasz specjalista ds. Wsparcia chętnie podzieli się innymi wspaniałymi powodami, aby dać nam szansę.

logo
Mitch Keeler – Relacje z partnerami GreenGeeks

W skrócie, GreenGeeks to więcej niż odpowiednie rozwiązanie do hostingu. Oferują różnorodne funkcje, mają dobrą obsługę klienta i zapewniają, że Twoja witryna i dane odwiedzających witrynę są bezpieczne.

Nie wspominając o tym, że jeśli jesteś kimś, kto chce być przyjazny dla środowiska, GreenGeeks bierze na siebie odpowiedzialność za to, abyś był bardziej ekologiczny w tym wysoce technologicznym świecie. Który jest świetny!

Jednak przed zarejestrowaniem się w nich należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pamiętaj, że ceny nie są takie, jak się wydaje, że ich gwarancje są trudne do zweryfikowania, a jeśli zmienisz zdanie po rejestracji, nadal stracisz sporo pieniędzy..

Jeśli więc to brzmi jak dostawca usług hostingowych, który chcesz sprawdzić, koniecznie sprawdź jego stronę internetową i wszystko, co mają do zaoferowania, aby upewnić się, że zapewniasz usługi hostingowe, których naprawdę potrzebujesz w cenie naprawdę chcesz zapłacić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map