Recenzja DreamHost

DreamHost zasłynął z hojnej i wiodącej w branży 97-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy i obiecuje, że twoja strona jest szybka, bezpieczna & zawsze w górze.


Jako jeden z najdłużej działających dostawców hostingu na rynku, DreamHost wie o funkcjach, przystępności cenowej i obsłudze klienta. Ta recenzja DreamHost poinformuje cię, czy ten hosting jest dla Ciebie dobrym wyborem.

Chcemy jednak poprowadzić Cię przez wszystko, co mają do zaoferowania, więc jeśli pojawią się na Twojej liście „maybes”, możesz lepiej określić, czy DreamHost jest hostem, któremu chcesz zaufać danym swojej witryny.

Tego dowiesz się z tej recenzji DreamHost

 1. Lista zalet

Tutaj przyjmuję bliżej korzystanie z DreamHost. Ponieważ w tym hoście jest wiele dobrych rzeczy.

 1. Lista wad

Ale DreamHost ma również kilka wad. Tutaj przyjmuję się bliżej.

 1. Plany DreamHost & Ceny

Tutaj w tym rozdziale opiszę je bardziej szczegółowo.

 1. Czy polecam DreamHost.com?

Tutaj powiem ci, czy myślę, że lepiej ci z alternatywą dla DreamHost.

Przejdźmy więc do tej recenzji DreamHost…

DreamHost Plusy

DreamHost to niezależna firma hostingowa, która wstrzymała próbę czasu, mimo że Endurance International pozornie przejmuje niektóre z największych nazwisk w historii hostingu (np. IPage, Hostgator i Bluehost).

Aby DreamHost mógł to zrobić i odnieść sukces, musiał ciężko pracować, aby zadowolić klientów szukających niezawodnego hostingu oferującego wszystko, co potrzebne do prowadzenia dochodowej strony internetowej.

Spójrzmy więc i zobaczmy, co mają do zaoferowania, że ​​jest tak świetne.

1. Prędkość

Szybkie serwery są bardzo ważnym czynnikiem przy wyborze hosta. Ponieważ badania wykazały, że większość odwiedzających witrynę opuści Twoją witrynę (i nigdy nie wróci), jeśli się nie uda załaduj w ciągu 2 sekund lub mniej.

Im szybciej Twoja strona się ładuje, tym lepiej!

Właściciele witryn potrzebują witryn szybkiego ładowania, co jest „stosem” szybkości DreamHosts?

To zależy od usług, które masz u nas, ale spędziliśmy dużo czasu budując naszą zarządzaną ofertę WordPress, DreamPress, aby zapewnić jedno z najbardziej responsywnych doświadczeń WordPress w sieci!

jest buforowany na poziomie serwera z PHP OPcache i Memcached, działa na bardzo szybkim PHP7 i żyje rozproszony na serwerze internetowym Nginx i zoptymalizowanym WordPress serwerze bazy danych MySQL. Jesteśmy bardzo dumni z DreamPress i ciężko pracowaliśmy, aby uczynić go jedną z najpotężniejszych opcji hostingowych WordPress.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost Wiceprezes ds. Komunikacji korporacyjnej

DreamHost oferuje najnowszą technologię prędkości, aby zapewnić szybkie ładowanie witryny:

 • Dyski SSD. Pliki i bazy danych witryny są przechowywane na dyskach SSD, które są znacznie szybsze niż dyski twarde (HDD).
 • Kompresja Gzip. Jest domyślnie włączony we wszystkich planach hostingowych
 • Buforowanie OPcache. OPcache to mechanizm buforowania wbudowany w PHP, który również jest domyślnie włączony.
 • Sieć dostarczania treści. Cloudflare to usługa CDN, która zapewnia ochronę i przyspieszenie witryny. DreamHost jest „zoptymalizowanym partnerem hostingowym” Cloudflare.
 • PHP7. Jest to najnowsza wersja PHP i zapewnia większą wydajność i mniej zasobów.

Test prędkości – jak szybki jest DreamHost?

Postanowiłem przetestować czas ładowania. Stworzyłem testową witrynę hostowaną (na planie Shared Starter), a następnie zainstalowałem WordPress (używając motywu Argent i zawartości dummy lorem ipsum).

panel sterowania

Witryna testowa została szybko załadowana, 1,1 sekundy, rozmiar strony 210 kb i 15 żądań.

prędkość hosta marzeń

Nieźle wcale … ale robi się lepiej.

DreamHost już pochodzi wbudowane buforowanie i kompresja gzip które są domyślnie włączone, więc nie ma tu żadnych ustawień do optymalizacji.

Ale aby jeszcze bardziej przyspieszyć, postanowiłem zainstalować darmowa wtyczka WordPress o nazwie Autoptimize i po prostu włączyłem ustawienia domyślne.

automatyczna optymalizacja wtyczki

To jeszcze bardziej poprawiło wydajność, ponieważ się ogolił 0,1 sekundy, i zmniejszyło całkowity rozmiar strony do zaledwie 199 kb i zmniejszyliśmy liczbę żądań do 11.

prędkość ładowania Dreamhost

Witryny WordPress hostowane w DreamHost ładują się dość szybko, a tutaj pokazałem prostą technikę, której możesz użyć, aby przyspieszyć jeszcze bardziej.

2. Kreator stron internetowych z remikserem DIY

Zespół DreamHost wie, jak trudno zbudować witrynę od zera, zwłaszcza gdy nie znasz żadnego kodu.

remiksator

Dlatego oferują wszystkim konstruktorom witryn Remixer do tworzenia wyróżniających się witryn, których celem jest zwiększanie ruchu i przekształcanie odwiedzających w klientów.

Oto niektóre funkcje wbudowanego narzędzia do tworzenia witryn:

 • Nieograniczone tworzenie stron internetowych w ramach jednego planu hostingowego
 • Brak limitów stron
 • Motywy dostosowane do urządzeń mobilnych
 • Niestandardowe kolory i czcionki
 • Przypisanie nazwy domeny do witryny Remixer (bezpłatnie)
 • Dostęp do bezpłatnych i profesjonalnie wyglądających fotografii stockowych
 • Wbudowana optymalizacja SEO
 • Indywidualna biblioteka multimediów, dzięki której możesz publikować zdjęcia, wideo i audio w swojej witrynie

tematy remiksowania

Tworzenie witryny od podstaw jest bardzo proste, gdy korzystasz z jej ekskluzywnego narzędzia do tworzenia witryn.

3. Nazwy domen i więcej

DreamHost nie tylko oferuje bezpłatne nazwy domen z planami hostingowymi (z wyjątkiem początkowego planu hostingu współdzielonego), ale zawiera także wiele dodatkowych funkcji, dzięki czemu oferta jest nieco słodsza.

Aby rozpocząć, użyj wygodnego paska wyszukiwania nazw domen, aby znaleźć idealny adres URL dla rozwijającej się witryny.

nazwy domen

Następnie skorzystaj z następujących opcji:

 • Automatyczne odnawianie. Ustaw własne automatyczne odnawianie nazw domen, aby co roku mieć pewność, że nazwa domeny pozostanie taka sama i że nikt nie skorzysta z ciężkiej pracy.
 • Zarządzanie DNS. Odnoś się do komputerów według nazw zamiast adresów IP.
 • Otrzymuj tyle subdomen, ile potrzebujesz, za darmo.
 • Niestandardowe serwery nazw. Twórz próżne serwery nazw z Twoją domeną, aby odpowiadać na żądania DNS dotyczące Twojej domeny.
 • Przekazywanie domen. Automatycznie przekierowuj odwiedzających witrynę na inny adres URL lub nazwę domeny, aby ułatwić zarządzanie treścią.
 • Opcjonalne blokowanie domen. Zablokuj nazwę domeny za darmo, aby zwiększyć bezpieczeństwo, aby nie można było wprowadzać nieautoryzowanych zmian.

Rejestracja nazwy domeny w DreamHost jest najprostszym rozwiązaniem, gdy używasz ich również jako dostawcy hostingu.

To powiedziawszy, jeśli masz nazwę domeny z inną firmą, możesz łatwo przenieść ją do DreamHost, gdy będziesz gotowy.

4. Dedykacja dla środowiska

DreamHost rozumie, że prowadzenie firmy hostingowej ma negatywny wpływ na środowisko. Na przykład energia elektryczna, aby serwery działały, papier do prowadzenia biur, a nawet ilość gazu potrzebna do tego, aby pracownicy codziennie i codziennie wracali do pracy, mają wpływ na środowisko, które wszyscy dzielimy.

Istnieje również zrozumienie, że z biegiem lat, i w przyszłości, DreamHost rozrósł się i będzie się rozwijał w większy biznes, który wykorzystuje więcej cennych zasobów ziemi.

W odpowiedzi DreamHost wykonuje następujące czynności, aby zmniejszyć swój ślad węglowy:

 • Ich biura działają z energooszczędnymi urządzeniami i oświetleniem oraz wykorzystują urządzenia hydrauliczne o niskim przepływie i sterowane ruchem
 • Centra danych obejmują wysoce wydajną infrastrukturę chłodniczą, wykorzystanie wody komunalnej i odzyskanej, energooszczędne procesory oraz energię ze źródeł odnawialnych, takich jak farmy wiatrowe, panele słoneczne i elektrownie wodne
 • Pracownicy otrzymują w swoich biurach bezpłatne pojemniki na recykling, zachęty finansowe do korzystania z transportu publicznego, możliwości pracy z domu oraz dostęp do e-archiwizacji i wideokonferencji

Jeśli ważna jest Twoja część działań na rzecz ochrony środowiska, możesz mieć pewność, że DreamHost jest po twojej stronie i dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci przyjazne dla środowiska usługi hostingowe.

5. 100% czasu działania

Rzadko jest znaleźć firmę hostingową, która zapewni prawdziwą 100% gwarancję bezawaryjności. A jednak DreamHost jakoś to robi.

Korzystając z wielu lokalizacji centrów danych do obsługi obciążenia i wszelkich zagrożeń związanych z przestojami, redundantnym chłodzeniem, generatorami awaryjnymi i ciągłym monitorowaniem serwera, DreamHost utrzymuje Twoją witrynę internetową przez cały czas.

Jeśli w dowolnym momencie w Twojej witrynie wystąpi przestój (który według DreamHost nie będzie), ale na wszelki wypadek również otrzymasz rekompensatę.

gwarantowany czas pracy

A jeśli chcesz sprawdzić aktualny stan krytycznych problemów, przestojów i aktualizacji systemu, sprawdź witrynę DreamHost Status w dowolnym momencie.

aktualny status dreamhost

I na dodatek, jeśli chcesz sprawdzić historię problemów z serwerem, które wystąpiły w DreamHost, możesz to również zrobić:

aktualizacje serwera

Ta przejrzystość to świetna funkcja, którą doceniają klienci. Świat nie jest idealny, podobnie jak żaden dostawca hostingu na rynku.

Ukrywanie faktu, że coś się dzieje, nie sprzyja dobrze płacącym klientom, dlatego DreamHost stara się pokazać, kiedy coś się dzieje i jak sobie z tym poradzić, abyś był pewien, że zyskujesz pieniądze, a Twoja witryna jest chroniony.

6. Imponująca gwarancja zwrotu pieniędzy

Ponownie, DreamHost naprawdę wyprzedza się, jeśli chodzi o zagwarantowanie usług hostingowych potrzebnych do prowadzenia udanej strony internetowej.

Wszystkie wspólne plany hostingowe zawierają 97-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy a wszystkie plany DreamPress są objęte 30-dniowymi gwarancjami zwrotu pieniędzy.

To niezwykłe, ponieważ nawet 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy InMotion nie może nawet konkurować. I większość innych dostawców hostingu daje ci 30 lub 45 dni na anulowanie, jeśli nie jesteś zadowolony.

DreamHost chce, abyś upewnił się, że są (lub nie są) dla Ciebie. A dzięki tak hojnym zasadom zwrotu pieniędzy wszyscy klienci DreamHost zaczynają budować zaufanie od samego początku, co może przynieść wiele korzyści biznesowych.

W końcu wiele sklepów eCommerce twierdzi, że wydłużając okres zwrotu, faktycznie widzi spadek refundacji i wzrost sprzedaży.

7. Świetna obsługa klienta

Prawdopodobnie będą chwile, kiedy będziesz musiał skontaktować się z kimś z pomocy. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, że w każdej chwili znajdzie się członek zespołu posiadający wiedzę.

DreamHost ma w gotowości ludzkie istoty, które pomogą Ci rozwiązać każdy problem. Mają doświadczenie w zakresie hostingu i WordPress (jeśli wybierzesz zarządzany plan hostingowy WordPress) i mogą pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy, na które napotkasz.

Ponadto możesz:

 • Skontaktuj się z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo 24/7/365
 • Uzyskaj dostęp do personelu pomocy technicznej, wsparcia technicznego lub zespołu serwisowego przez e-mail, aby uzyskać odpowiedź na pytania
 • Rozpocznij wątek na forum społeczności, aby zobaczyć, co myślą inni klienci DreamHost
 • Rozwiąż problemy, korzystając z obszernej bazy wiedzy, która zawiera artykuły dotyczące zarządzania kontem / rozliczeń, certyfikatów SSL, pomocy technicznej i innych

Wady DreamHost

Krótko mówiąc, DreamHost to prosty dostawca hostingu, który oferuje swoim klientom funkcje potrzebne do prowadzenia udanej strony internetowej.

Istnieją jednak pewne rzeczy, które nie są tak wspaniałe, o których powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji, że DreamHost jest dla Ciebie.

1. Brak cPanel

Tradycyjnie dostawcy usług hostingowych zapewniają swoim klientom dostęp do takich funkcji jak zarządzanie kontem i fakturowanie, konta e-mail, informacje FTP i inne w cPanel lub Plesk, z których oba są intuicyjnymi panelami sterowania z łatwymi w obsłudze pulpitami nawigacyjnymi.

DreamHost tego nie robi, co może sprawić, że krzywa uczenia się będzie trochę trudna dla osób początkujących w hostingu lub osób zaznajomionych z cPanel.

Panel sterowania Dreamhost

Problem z zastrzeżonym panelem sterowania DreamHost polega na tym, że znalezienie rzeczy, których szukasz, może być trudne, pulpit może wydawać się ograniczony, a żądania obsługi klienta rosną, ponieważ ludzie mają problemy z realizacją nawet najprostszych zadań.

2. Brak wsparcia telefonicznego

Jasne, możesz uzyskać dostęp do pomocy DreamHost przez e-mail lub czat na żywo. Ale nie ma numeru telefonu, na który można by zadzwonić, gdy chcesz porozmawiać z prawdziwą żywą osobą.

Chociaż możesz poprosić o oddzwonienie do pomocy technicznej, będzie Cię to dodatkowo kosztować, ponieważ ta usługa pomocy technicznej nie wchodzi w skład Twojego planu hostingowego.

Zamiast tego możesz dodać do swojego konta trzy połączenia zwrotne za miesięczną opłatą lub zainwestować w jednorazowe połączenie zwrotne za ustaloną opłatę.

Nie wróży to dobrze wielu klientom, ponieważ najbardziej wiarygodni dostawcy hostingu mają pocztę e-mail, systemy biletów wsparcia, czat na żywo i usługi telefoniczne dostępne dla wszystkich klientów bezpłatnie.

Co więcej, obsługa czatu na żywo nie jest dostępna 24/7, podobnie jak obsługa poczty e-mail. Zamiast tego możesz uzyskać do nich dostęp tylko codziennie od 5:30 do 21:30 czasu pacyficznego.

Chociaż zwykle nie jest to problem, wszyscy możemy myśleć o czasach, w których potrzebowaliśmy natychmiastowego wsparcia w środku nocy. Wydaje się również, że jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do pomocy na czacie na żywo jest panel sterowania, co nie pomaga, jeśli masz pytania przedsprzedażowe, na które chcesz natychmiast uzyskać odpowiedź. Zamiast tego musisz skorzystać z internetowego formularza kontaktowego.

Plany hostingowe DreamHost

DreamHost oferuje wiele planów hostingowych, w tym hosting dzielony, serwery dedykowane, wirtualne serwery prywatne (VPS) i hosting WordPress,

Przyjrzymy się jednak wspólnym planom hostingowym WordPress.

Shared Hosting

Udostępnianie hostingu DreamHost jest bardzo proste.

wspólne plany hostingowe

Do wyboru są tylko dwa plany:

 1. Udostępniony starter. To jest świetne dla tych, którzy dopiero zaczynają. Obejmuje jedną stronę internetową, nazwę domeny .com za niską cenę, nieograniczony ruch, szybką pamięć SSD, certyfikat SSL oraz opcję uaktualnienia w celu dodania konta e-mail. Ten plan zaczyna się o 2,95 USD / miesiąc.
 2. Shared Unlimited. Ten plan jest świetny dla osób posiadających wiele stron internetowych. Korzystaj z nieograniczonej liczby stron internetowych, bezpłatnej nazwy domeny, nieograniczonego ruchu i przestrzeni dyskowej SSD, wielu certyfikatów SSL i hostingu poczty e-mail. Ten plan zaczyna się o 7,95 USD / miesiąc.

Dzięki współdzielonemu hostingowi masz dostęp do zastrzeżonego panelu sterowania, 100% gwarancji czasu działania, wsparcia 24/7 i imponującej 97-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Inne funkcje planu DreamHost Shared Unlimited obejmują:

 • Nieograniczone bazy danych MySQL
 • Po stronie serwera (SSI)
 • Obsługa IPv6
 • Pełna powłoka uniksowa
 • Obsługa PHP 7.1
 • Obsługa Railsów, Pythona i Perla
 • Dostęp do nieprzetworzonych plików dziennika
 • Dostęp do Crontab
 • Pełny dostęp do CGI
 • Skrypty CGI w puszkach

Należy zauważyć, że DreamHost nie oferuje systemu Windows systemy operacyjne, w tym ASP.NET lub Windows Server. Zamiast tego oferują tylko obsługę Linuksa.

Hosting WordPress

Dlaczego DreamHost i Twój DreamPress są tak zaangażowani w WordPress??

Jako firma, która ciężko pracuje, aby wzmocnić pozycję twórców treści, pomagając im osiągnąć sukces online, szaleństwem byłoby nie szaleć na temat WordPress – obsługuje on ponad jedną trzecią internetu!

WordPress łączy kreatywność ludzi i moc komputerów w taki sposób, że niewiele platform internetowych było w stanie to osiągnąć. Społeczność WordPress jest niesamowita i nigdy nie przestaje nas zadziwiać!

Jest pełen tysięcy pomocnych osób, skupionych zarówno na ulepszeniu podstawowej platformy, jak i na zapewnieniu, że każdy, kto chce, aby ich głos usłyszał w Internecie, ma taką szansę.

W rzeczywistości nasze deklaracje dotyczące wizji i misji są ściśle powiązane z otwartą siecią internetową i zdecentralizowanymi publikacjami:

„Ludzie mają swobodę wyboru sposobu udostępniania swoich treści cyfrowych” to nasze oświadczenie Vision. „Wspieraj sukces, udostępniając wybraną otwartą platformę internetową” – to nasza misja.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost Wiceprezes ds. Komunikacji korporacyjnej

DreamHost’s Hosting WordPress jest również bardzo proste.

plany hostingowe wordpress

Do wyboru są tylko dwa plany:

 1. Udostępniony starter. Jest to dobre dla małych witryn WordPress, tych, które dopiero zaczynają, i dla każdego, kto ma ograniczony budżet. Jest wyposażony we wspólny serwer hostingowy, obsługuje jedną stronę internetową i zapewnia nieograniczony ruch, szybki dysk SSD, certyfikat SSL 1-kliknięcia, wsparcie 24/7 oraz możliwość uaktualnienia w celu dodania konta e-mail. Ten plan zaczyna się o 2,59 USD / miesiąc.
 2. DreamPress. Jest to potężny hosting WordPress dla dużych witryn i firm, które chcą płynnej wydajności w swoich witrynach o dużym natężeniu ruchu. Jest zoptymalizowany pod kątem WordPress i z wbudowanymi narzędziami. Jest wyposażony w szybki serwer w chmurze, obejmuje jedną witrynę internetową, 10 000 odwiedzających witrynę miesięcznie, 30 GB miejsca na dysku SSD, certyfikat SSL 1 kliknięcie, hosting poczty e-mail, wsparcie 24/7 oraz bezpłatną wstępną instalację Jetpack. Ten plan zaczyna się o 16,95 USD / miesiąc.

Dzięki hostingowi DreamHost WordPress zyskujesz dużą prędkość oświetlenia, wbudowane funkcje bezpieczeństwa oraz przeszkolono specjalistów WordPress, którzy pomogą Ci odpowiedzieć na pytania i wątpliwości.

Ponadto wszystkie plany hostingowe WordPress zawierają:

 • Automatyczne aktualizacje WordPress (aktualizacje rdzenia i zabezpieczeń WordPress)
 • Instalacja WordPress oraz popularne wtyczki i motywy na dobry początek
 • Prywatność domeny
 • Nieograniczone adresy e-mail
 • Niestandardowy panel sterowania DreamHost
 • Wbudowana zapora sieciowa (WAF)
 • Pełne zarządzanie domeną
 • Dostęp SFTP i SSH
 • WP-CLI

Jeśli zdecydujesz się na plan hostingowy DreamPress, otrzymasz także buforowanie na poziomie serwera, buforowanie obiektów, natychmiastowe uruchamianie witryny, buforowanie lakieru, kompresja Brotli, natychmiastowe aktualizacje, domyślny status HTTP i NGINX z włączonym HTTP2.

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

 1. Co to jest DreamHost? DreamHost to firma hostingowa z siedzibą w Los Angeles. Został założony w 1996 roku przez Dallas Bethune, Josh Jones, Michael Rodriguez i Sage Weil. Ich oficjalna strona internetowa to www.dreamhost.com. Przeczytaj więcej na ich stronie w Wikipedii.
 2. Jakie rodzaje planów hostingowych są dostępne w DreamHost? Udostępniany, VPS, dedykowany i zarządzany hosting WordPress.
 3. Jaki rodzaj panelu sterowania jest używany? Niestandardowy panel sterowania DreamHost.
 4. Czy otrzymam certyfikat SSL? Tak, wszystkie domeny hostowane przez DreamHost otrzymują bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt SSL i korzystają z instalacji jednym kliknięciem wykonanej w panelu sterowania.
 5. Czy mogę założyć konto e-mail?? O ile nie zainwestujesz w plan hostingowy Shared Started, otrzymasz hosting poczty e-mail z nieograniczoną liczbą adresów e-mail.
 6. Czy DreamHost oferuje kreator stron internetowych?? Tak, wszystkie plany hostingowe są dostarczane z Remixerem, który jest narzędziem do budowania witryn DreamHost umożliwiającym edycję. Ponadto masz do wyboru wstępnie zaprojektowane motywy, wbudowane obrazy standardowe i schematy kolorów do wyboru. Możesz także utworzyć dowolną liczbę stron internetowych – wszystko bez konieczności znajomości kodu.
 7. Jakiego rodzaju obsługi klienta mogę oczekiwać dzięki DreamHost? Możesz uzyskać dostęp do pomocy na czacie na żywo przez 7 dni w tygodniu w wydłużonych godzinach pracy, całodobowej pomocy przez e-mail i płacić za wsparcie telefoniczne premium. Dostępne jest także forum społeczności i obszerna baza wiedzy z dużą ilością artykułów na kilka tematów.
 8. Jakie są gwarancje? DreamHost oferuje 100% gwarancję bezawaryjności (wraz z rekompensatą w przypadku awarii Twojej witryny), a także 97-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Czy polecam DreamHost?

Przy tak dużym wyborze hostingu, co odróżnia DreamHost od odpoczynku?

Naprawdę wierzymy w otwartą stronę internetową, która szanuje prawa własności wszystkich użytkowników. Twórcy treści nie powinni podlegać Warunkom korzystania z usługi, które odbierają część własności ich własnych mediów cyfrowych.

Nie powinni zwracać się do firm technologicznych z informacją, co mogą, a czego nie mogą publikować online. DreamHost zapewnia prawdziwą przenośność danych i szacunek dla naszych użytkowników i ich zawartości, a my robimy to dzięki sile oprogramowania open source.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost Wiceprezes ds. Komunikacji korporacyjnej

W końcu istnieje dobry powód, dla którego DreamHost istnieje już od tak dawna i utrzymuje swój sukces. Oferuje łatwe do zrozumienia plany hostingowe, przystępne ceny i więcej niż wystarczające funkcje bez problemu uruchomić witrynę o przyzwoitej wielkości.

To mówi, nie posiadający cPanel lub Plesk Panel sterowania do zarządzania informacjami o koncie może być wyłącznikiem dla tych, którzy kochają intuicyjny charakter bardziej tradycyjnych paneli sterowania. Nie wspominając o tym, że konieczność płacenia za wsparcie telefoniczne nie będzie dobrze pasować do wielu potencjalnych klientów.

Dla blogerów, małych firm i osób posiadających strony WordPress DreamHost jest odpowiednim dostawcą hostingu. Chociaż ważne jest, aby upewnić się, że ich prostota oferuje wystarczającą liczbę funkcji dla Ciebie i Twojej rozwijającej się witryny.

To powiedziawszy, jeśli zdecydujesz się na hosting DreamHost, możesz przynajmniej polegać na tym, co masz 97 dni aby zdecydować, czy jest to właściwy wybór dla Ciebie, czy nie.

Sprawdź DreamHost i przekonaj się sam. Ich konstruktor remikserów, nieistniejące ograniczenia ruchu, poświęcenie środowisku oraz całodobowa obsługa poczty e-mail mogą być tym, czego potrzebujesz, aby uruchomić udaną stronę internetową.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map