Recenzja Bluehost

Czy masz już dość tych wszystkich świecących Recenzje Bluehost, z wszystkimi idealnymi pięcioma gwiazdkami? Ja też. Wyobraź sobie, że czytasz o nich uczciwą recenzję. Bez wszystkich doskonałych wyników pięciogwiazdkowych, stronniczości oraz niepotrzebnego i nieprzydatnego puchu.


Prawdopodobnie myślisz, że to tylko jedna z tych recenzji. Że to kolejny z nich Recenzja Bluehost witryny, które klasyfikują je jako numero uno!

Nie ma za co, mylisz się co do tego. To jest nie kolejny z nich. Ponieważ jest to moja osobista, bezstronna i brutalnie uczciwa recenzja.

Jasne, są wszechstronnym, tanim i ogólnie dobrym hostem dla początkujących, ale ludzie lubią je lub nienawidzą.

opinie na TwitterzeMieszana torba ocen na Twitterze

Jeśli zastanawiasz się, jak się z nimi zapisać, daj mi dziesięć minut, a dam ci wszystkie niezbędne fakty i odpowiem na pytania takie jak.

 • Ile to kosztuje?
 • Czy są jakieś dobre, czy powinienem wybrać innego usługodawcę hostingowego?
 • Jeśli się z nimi zarejestruję, odzyskam pieniądze, jeśli będę niezadowolony?
 • Jakie są zalety i wady korzystania z nich?
 • Który jest najlepszy plan do zdobycia?
 • Co jest (i nie jest) zawarte w pakietach hostingowych?
 • Czy Bluehost jest wyposażony w dysk SSD? Nieograniczone miejsce na dane & pasmo?
 • Czy mogę hostować na nich wiele stron internetowych??
 • Czy są jakieś dodatki, które są wliczone za darmo?

Kiedy skończysz czytać tę recenzję Bluehost (aktualizacja 2020), będziesz wiedział, czy są oni właściwym (lub niewłaściwym) hostem internetowym do rejestracji.

Klikając ten link, możesz przejść 65% zniżki normalnej ceny i hostuj tylko swoją witrynę 2,95 USD miesięcznie.

Contents

Czego się nauczysz w tej recenzji

 1. Plusy & Cons

Czy Bluehost to dobry hosting? Tu są zalety i wady korzystania z nich. Jest mnóstwo pozytywów, ale są też negatywne.

lub przeskocz do lub

 1. Plany & Ceny

Tutaj dam ci przegląd ich planów hostingowych. Dowiedz się, co jest (a co nie jest) uwzględnione w ich wspólnych planach hostingowych.

i

 1. FAQ

Czy masz konkretne pytanie dotyczące tego hosta? To prawdopodobnie u mnie odpowiedź najczęściej zadawane pytania Sekcja.

 1. Czy polecam je??

Odkryć jeśli uważam, że są dobrym gospodarzem. Jeśli się zarejestrujesz, czy lepiej jest zarejestrować się u konkurenta?

Sprawdź, czy mogę znaleźć Bluehost.

Zanim przejdę do recenzji, przedstawię krótkie podsumowanie.

O Bluehost

 • Bluehost został założony w 2003 przez Matt Heaton a jego siedziba znajduje się w Provo, Utah.
 • Większość planów pochodzi nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość.
 • ZA darmowa nazwa domeny na jeden rok jest wliczony w cenę większości planów.
 • Bluerock jest ich nowy i (prędkość & bezpieczeństwo) ulepszony panel sterowania (cPanel).
 • Wolny Dyski SSD są uwzględnione we wszystkich udostępnianych planach hostingowych.
 • Serwery są zasilane przez Buforowanie PHP7, HTTP / 2 i NGINX +
 • Oferują za darmo Certyfikaty SSL (Let’s Encrypt) i CloudFlare CDN.
 • Oferują one 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Jest oficjalnym partnerem WordPress.org
 • Strona internetowa: www.bluehost.com

Przejdźmy teraz do recenzji ..

Bluehost Plusy & Cons

Dowiedzmy się, jakie są zalety i wady. Ponieważ nigdy nie należy wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka, a dotyczy to również hostingu internetowego.

Przez lata straciłem wiele jaj z powodu tego, że nie przeprowadziłem wstępnych badań hosta internetowego i nie sprawdziłem wszystkich faktów.

Więc kiedy otrzymujesz hosting, upewnij się, że robisz badania przed zakupem. Powinieneś rozważyć zalety i wady korzystania z nich i pozwolić faktom mówić za siebie.

W tej firmie wyróżnia się to, że tak istnieje od 2003 roku i obsługuje ponad 2 miliony stron internetowych. Są jedną z najpopularniejszych, niedrogich, udostępnianych opcji hostingu.

Ale czy są jakieś dobre?

Recenzja bluehost

Początkowo oferowali tylko wspólne plany hostingowe, ale teraz oferują różnorodne usługi, w tym domeny, hosting w chmurze i różne opcje hostingu, w tym hosting dla WordPress i WooCommerce.

Jak każda firma, mają zarówno zalety, jak i wady. Będąc jednym z największych dostawców hostingu na świecie, dowodzi, że wielu w nich wierzy. Według rankingów konsumenckich, zajmują 9. miejsce na 10 przez użytkowników.

Niektóre zalety przeglądu Rankingów konsumenckich polegały na tym, że są one łatwe w użyciu, łatwo się zarejestrować, a ich cPanel ułatwia instalację WordPress i jest bardzo dobrze zorganizowany.

Ale obawiam się, że to nie wszystko róże i słońce. Istnieje również kilka poważnych wad.

Więc poniżej są więcej dobre, złe i brzydkie korzystanie z usług hostingowych.

Profesjonaliści Bluehost

Mają kilka naprawdę dobre rzeczy jechać po nich.

Naprawdę tani hosting

Mają jedne z najtańszych planów hostingowych w branży. Plany zaczynają się od 2,95 $ / miesiąc w momencie pisania tego tekstu.

To jest naprawdę tani hosting. Jednak i to jest trochę podejrzane, musisz zapłacić 36 miesięcy z góry, aby uzyskać tę cenę.

Dobry dla stron WordPress

Bluehost jest dobrą opcją dla WordPress, ponieważ jest nowy Platforma Bluerock jest skoncentrowanym na WordPressie panelem sterowania oferującym zintegrowaną obsługę stron internetowych WordPress.

Instalacja WordPress to pestka, możesz przejść przez 1-automatyczna instalacja WordPress proces, albo możesz zainstaluj WordPress przy konfiguracji konta kiedy się zarejestrujesz.

Bluerock dostarcza strony WordPress 2-3 razy szybciej niż poprzedni stos techniczny i ma wbudowane Buforowanie stron NGINX.

Każda witryna WordPress będzie korzystać z najnowszych funkcji bezpieczeństwa i wydajności, takich jak:

 • Darmowy certyfikat SSL
 • PHP7
 • Inscenizacja WordPress
 • Dyski SSD
 • Buforowanie NGINX +
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • HTTP / 2

Panel sterowania Bluehost Bluerock

Zatwierdzony przez WordPress

Jedna z największych platform hostingowych, WordPress, poleca je. FYI SiteGround jest również wspieranym przez WordPress.org hostem internetowym.

Są to oczywiście płatne rekomendacje (przynajmniej pośrednio, ponieważ zarówno Bluehost, jak i SiteGround sponsorują wiele konferencji WP na całym świecie), ale nadal jest to oficjalna rekomendacja.

poparcie wordpress

Hojna gwarancja zwrotu pieniędzy

W przeciwieństwie do negatywnych recenzji, trzymają się swoich produktów i usług, oferując 30-dniową politykę pełnego zwrotu pieniędzy.

Nawet po 30 dniach otrzymasz proporcjonalny zwrot kosztów swojego planu. Jeśli zdecydujesz się odejść, nie znajdziesz żadnych przykrych kar ani ukrytych opłat.

Dobry czas pracy

Historia dostępności Bluehost jest naprawdę dobra. Monitoruję czas dostępności 5 losowych stron internetowych. W 4 na 5 witryn brakowało przestojów, tj. 100% czasu działania w ciągu ostatniego miesiąca. 1 na 5 miał 99,6% czasu sprawności (co równałoby się około 4 godzinnej awarii w ciągu miesiąca).

Bezpieczeństwo jest priorytetem

Zapewniają dobrą ochronę Twojej witryny. Zapewniają bezpieczny dostęp do powłoki (SSH), dzięki czemu twórcy stron internetowych i administratorzy mogą bezpiecznie uzyskiwać dostęp do plików konfiguracyjnych. SpamExperts, Apache SpamAssassin i Spam Hammer są ich ulubionymi narzędziami antyspamowymi.

Oferują inne funkcje bezpieczeństwa, takie jak czarna lista adresów IP, katalogi chronione hasłem, filtry kont e-mail i kont użytkowników oraz dostęp do zarządzania cyfrowymi certyfikatami i kluczami prywatnymi.

Pomocny portal wsparcia dla użytkowników

Zapewniają wsparcie techniczne 24/7. Ponadto mają baza wiedzy gdzie użytkownicy mogą sprawdzić samouczki wideo, przejrzeć dokumentację pomocniczą i wiele innych.

Szczerze mówiąc wiele osób nienawidzi na @bluehost. To smutne, że mieli złe doświadczenia. Nasz był świetny. Ponad 2 lata wspaniałej usługi na wspólnym planie podstawowym. Nie rozważaliśmy nawet zmiany firm hostingowych, dopóki nie przekroczyliśmy 100 000 odsłon w ciągu jednego miesiąca.

– The Savvy Couple (@TheSavvyCouple) 25 listopada 2018 r

Baza wiedzy działa dobrze dla tych, którzy nie chcą czekać na wsparcie telefoniczne lub czatowe. Również ich kanał YouTube zawiera mnóstwo pomocnych filmów instruktażowych.

Program partnerski

Bluehost jest jednym z najbardziej poszukiwanych programów partnerskich do hostingu. W 2018 r. Wypłacono podmiotom stowarzyszonym 11 mln USD prowizji.

Program partnerski

Rejestracja jest łatwa i darmowa; żadne wymagania nie są konieczne do spełnienia. Nie ma ograniczenia prowizji i płacą ci 65 $ za polecenie.

Różnorodne opcje hostingu

Jeśli chcesz pozostać przy jednej firmie hostingowej w miarę rozwoju firmy, Bluehost ma na to odpowiedź. Zapewniają cztery plany, więc nie musisz przełączać się na aktualizacje serwera w miarę rozwoju witryny: hosting dzielony, hosting w chmurze, hosting VPS WordPress, hosting dedykowany i resellerski plany są dostępne.

Plan szybkiego startu

Dla tych, którzy nie mają pojęcia, od czego zacząć, mają plan szybkiego startu za 79,99 USD. Ta 45-minutowa sesja daje ci Szkolenie 1 na 1 z ekspertem firmy.

Dowiesz się, jak korzystać ze wszystkich narzędzi na koncie, takich jak przewodnik z cPanelem, rekomendacje dla twórców stron internetowych, pomoc w instalacji motywów i wtyczek, porady dotyczące tworzenia stron, wskazówki dotyczące kont e-mail i inne ogólne porady, które możesz mieć.

Obecnie wielu dostawców hostingu oferuje bezpłatne szkolenia, więc niektórzy mogą rozważyć opłacenie planu szybkiego startu jako złą funkcję. Ale jeśli nie masz czasu czekać i potrzebować całego tego szkolenia na jednym posiedzeniu, może to być dla ciebie plus.

Hojne dodatki

W ramach planu hostingowego otrzymasz darmowa nazwa domeny na pierwszy rok. Ponadto, dla tych, którzy chcą zwiększyć swój marketing biznesowy, oferują kredyty reklamowe w Google AdWords, Bing i innych wiodących witrynach.

Bluehost WordPress Pro

WordPress Pro to nowo uruchomiona zarządzana platforma hostingowa WordPress firmy Bluehost, zoptymalizowana pod kątem witryn internetowych WordPress w celu szybkiego ładowania i bezpieczeństwa. WordPress Pro jest wyposażony w kompleksowe centrum marketingowe i pulpit nawigacyjny, w którym zawarte są SEO, marketing e-mail i narzędzia mediów społecznościowych.

bluehost wordpress prohttps://static.websitehostingrating.com/wp-content/uploads/bluehost-wordpress-pro.jpg

WordPress Pro jest droższy niż inne plany Bluehost i Ceny zaczynają się od 19,95 USD miesięcznie. Szybkość i bezpieczeństwo są głównymi funkcjami, ale są również wyposażone w maniakalne funkcje, takie jak automatyczne aktualizacje rdzenia i wtyczek WordPress, a także regularne kopie zapasowe i środowisko przejściowe.

Idź i sprawdź stronę WordPress Pro, aby zobaczyć, co jest zawarte. Warto zauważyć, że otrzymujesz wsparcie na żywo z Grow and Scale, a te plany zapewniają również praktyczną pomoc w projektowaniu, funkcjonalności lub ogólnych pytaniach od prawdziwych ekspertów WordPress 24/7.

Wady Bluehost

Mają mnóstwo pozytywów, ale mają swoje wady także.

Mylące ceny

Choć może wydawać się to tanie jak 2,95 USD, użytkownicy często nie czytają drobnego druku, aby zauważyć, że jest to Cena wprowadzająca na podstawie 36 miesięcy. Masz opcje wyboru planów 12- lub 24-miesięcznych, ale te miesięczne ceny są wyższe.

Na przykład możesz wybrać najpopularniejszy plan Plus w cenie 4,45 USD na 36 miesięcy. Jednak przez 24 miesiące lub 12 miesięcy cena wzrasta odpowiednio do 5,45 USD i 6,45 USD. Nie ma do wyboru ofert na trzy i sześć miesięcy.

Brak bezpłatnych automatycznych kopii zapasowych

Chociaż oferują kopie zapasowe, kopie zapasowe są uważane za kurtuazja. Oznacza to, że nie możesz polegać na codziennej kopii zapasowej danych – więc nie ma tu żadnych gwarancji. Musisz skonfigurować i uruchomić własną kopię zapasową za pośrednictwem cPanel i na własne urządzenie lokalne.

Kolejną wadą jest to, że wszelkie dane, których kopie zapasowe utworzono w ciągu ostatnich 30 dni, są zastępowane. Ich Warunki wyraźnie stwierdzają, że nie będą ponosić za to odpowiedzialności.

Innymi słowy, możesz uzyskać dostęp tylko do najnowszej kopii zapasowej, którą mają, nawet jeśli nie jest to ta, której potrzebujesz do przywrócenia witryny.

Site Backup Pro to płatny dodatek. Tworzy regularne i automatyczne kopie zapasowe Twojej witryny. Ale jest to funkcja premium, w którą musisz zainwestować.

„Nieograniczony” naprawdę oznacza „ograniczony”

Plany Plus, Prime i Business Pro mogą pochwalić się nieograniczoną liczbą stron internetowych oraz „niezmierzoną” przestrzenią dyskową, kontami e-mail, pamięcią e-mail i poddomenami udostępnianymi klientom.

Jednak ich Umowa użytkownika, punkt 7 Zasady użytkowania i definicje wyjaśniają inaczej. Jest nieograniczony do pewnego poziomu.

Ich nieograniczony plan jest porównywalny z większością dostawców (tj. Bluehost nie jest jedynym hostem, który obiecuje „nieograniczony” hosting).

Dracońskie ograniczanie / ochrona procesora

Wdrożyli to w 2009 roku i zdezorientowali kilku klientów. Być może wcześniej nie słyszałeś o dławieniu procesora. Możesz znaleźć dławienie procesora po zalogowaniu się do cPanel.

Mówiąc najprościej, jeśli uważają, że Twoja witryna zajmuje zbyt wiele zasobów, mogą zdecydować chroń zasoby serwera, zamrażając użycie procesora.

Nie dotyczy to jednak tylko tego hosta internetowego. w rzeczywistości wszystkie współdzielone hosty internetowe ograniczają nadmierne wykorzystanie zasobów.

Brak hostingu systemu Windows

one oferują tylko serwery oparte na systemie Linux. Innymi słowy, nie można uzyskać hostingu systemu Windows. Nie stanowi to większego problemu, ponieważ Linux jest najczęściej używanym i popularnym systemem operacyjnym dla serwerów sieciowych.

Ale dla tych, którzy wolą hosting Windows, jest to problem.

Brak gwarancji dostępności

Nie oferują gwarancji dostępności. Wybierając dostawcę usług hostingowych, chcesz mieć czas działania tak blisko 100%, jak to możliwe. one nie dajemy gwarancji, ale w ich umowie o pracę w sieci / serwerze stwierdza się, że „większość problemów rozwiązuje się w ciągu około 15 minut”.

Średnio około 99,94% czasu sprawności. Ta przerwa w wysokości 0,05% oznacza, że ​​w ciągu całego roku witryna nie działa przez 4,4 godziny. Ogólnie rzecz biorąc, ich dostępność jest niezawodna, ale znowu nie ma gwarancji, że Twoja strona będzie działać przez większość czasu.

Czas ładowania może być długi

Czas ładowania nie zawsze jest najszybszy. Według badania Kissmetrics 47% konsumentów uważa witryna powinna się załadować w mniej niż 2 sekundy. A 40% konsumentów opuści stronę, jeśli załadowanie zajmie więcej niż 3 sekundy.

Jeśli Twój hosting nie jest w stanie zapewnić szybkiego czasu ładowania i nie optymalizujesz swojej witryny pod kątem szybkości i wydajności, ryzykujesz utratę dużej ilości ruchu w witrynie.

Sprzedaż dodatkowa to model biznesowy

Ich praktyki sprzedaży są zaprojektowane tak, abyś je kupił. Innymi słowy, pojawią się irytujące wyskakujące okienka i alerty próbujące przekonać Cię do zakupu.

Na przykład mają do wyboru wyprzedaże przed dokonaniem transakcji i zakończeniem rejestracji. Są też dodatki instalacyjne, które musisz kupić, które są zwykle dołączane do innych dostawców hostingu jako wbudowane funkcje.

Długi czas reakcji wsparcia

Mimo że mają całodobową pomoc techniczną, nie zawsze są łatwo dostępne. Czas reakcji może różnią się od dziesięciu minut do godziny. W niektórych przypadkach początkowa odpowiedź jest generowana automatycznie.

wolne wsparcie

Dobra wiadomość jest taka, że ​​dokonali znacznych inwestycji w kanał wsparcia, kładąc nacisk na zadowolenie klientów i sukces. Kanał wsparcia głosowego zespołu wsparcia podniósł w 2018 r. Wyniki zadowolenia klientów do historycznie najwyższego poziomu 4,86 ​​(spośród 5).

Drogie stawki za odnowienie

Podobnie jak inne firmy hostingowe, ich ceny wprowadzające mają zwabić klientów. Jest to również dość mylące. Kiedy nadejdzie czas na odnowienie, będziesz zszokowany odkryciem wzrostu cen o prawie 90%!

Jeśli zdecydujesz się zarejestrować lepiej jest zapisać się na okres 24/36 miesięcy po obniżonej cenie wstępnej.

Bezpłatna migracja witryny nie jest uwzględniona

Jeśli chcesz zmienić hosta, pamiętaj oferują migrację witryn, jednak za opłatą.

Przeniesią do 5 witryn i 20 kont e-mail w cenie 149,99 USD. W porównaniu z innymi dostawcami usług hostingowych jest to oszustwo, ponieważ większość nie pobiera żadnych opłat za migrację witryny.

Pakiety hostingowe Bluehost

Teraz wyjaśnię trochę, czego możesz się spodziewać w każdym z ich wspólnych planów hostingowych. Tam są cztery plany: podstawowy (lub ich plan początkowy), Plus, Prime i Business Pro.

Wiele recenzji nawet nie wspomina o Bluehost jako o czterech planach; zazwyczaj obejmują tylko trzy.

(Jeśli zdecydujesz się spróbować) Polecam zacznij od planu podstawowego, ponieważ jest to najtańszy i najłatwiejszy początek. Zawsze możesz zaktualizować później jeśli chcesz więcej mocy i funkcji.

Jeśli zamierzasz prowadzić tylko małą witrynę internetową lub osobistą, naprawdę nie powinieneś potrzebować droższego pakietu.

plany i pakiety

Podstawowy plan

W obecnej formie plan podstawowy kosztuje 2,95 USD / miesiąc i wynosi idealny dla początkujących. Będziesz miał jedną domenę dla jednej witryny. Ta opcja jest popularna, szczególnie wśród blogerów.

Ten plan obejmuje do 50 GB miejsca, 100 MB miejsca na pocztę e-mail, pięć kont e-mail, 25 subdomen i podstawowa kopia zapasowa witryny.

Ich stopa odnowienia wynosi wtedy 7,99 USD / miesiąc przez okres 24 miesięcy (zamiast początkowego okresu 36 miesięcy).

Pierwszy plan

Ten plan ma większe zużycie zasobów i kosztuje 6,95 USD / miesiąc. Ten plan nie jest tak popularny wśród klientów, ponieważ istnieją lepsze oferty hostingu.

Otrzymasz te same funkcje, co w przypadku Planu Plus (patrz poniżej), a także 80 USD rocznie na dodatki, prywatność domeny i Site Backup Pro. Ich cena za przedłużenie wynosi 14,99 USD / miesiąc.

Plus plan

Plan Plus to ich najpopularniejszy plan w cenie 4,45 USD / miesiąc.

Ten plan obejmuje nieograniczona liczba stron internetowych, przestrzeń dyskowa, konta e-mail, pamięć e-mail, domeny dodatków i poddomeny.

Pamiętaj jednak o ich nieograniczonych warunkach. Dostajesz również 24 USD rocznie na dodatkowe i Eksperci spamowi w jednej domenie.

Istnieją oferty marketingowe do 200 USD. Ich stopa odnowienia wynosi potem 10,99 USD / miesiąc.

Biznesowy plan pro

Plan Business Pro kosztuje 13,95 USD i daje ci wszystko, co oferuje Plan Prime, jednak z tym planem również masz obejmowało dedykowane IP, do 300 000 i-węzłów oraz ekspertów ds. spamu dla dwóch domen.

Istnieje również certyfikat SSL, bezpłatna subskrypcja ich usługi Site Backup Pro i inne zalety usługi. Ich cena za przedłużenie wynosi 23,99 USD / miesiąc.

Z tych czterech planów, większość ludzi uważa, że ​​plan podstawowy najbardziej im odpowiada. Większość ludzi nie zamierza hostować wielu stron internetowych, więc twoje potrzeby powinny zostać zaspokojone z tym planem.

Jeśli zauważysz, że rośniesz (lub jeśli zamierzasz obsługiwać wiele stron internetowych), najlepszym wyborem będzie Plan Prime lub Pro.

Porównanie cen Bluehost

PlanSemestrNormalna cenaCena promocyjna
Podstawowy plan12 miesięcy8,99 USD / mies5,45 USD / mc (39% zniżki)
Podstawowy plan24 miesiące8,49 USD / mc4,95 USD / mc (41% zniżki)
Podstawowy plan36 miesięcy7,99 USD / mies2,95 USD / mc (50% zniżki)
Plus plan12 miesięcy12,99 USD / mies8,95 USD / mc (31% zniżki)
Plus plan24 miesiące11,99 USD / mc7,45 USD / mc (37% zniżki)
Plus plan36 miesięcy10,99 USD / miesiąc5,95 USD / mc (45% zniżki)
Pierwszy plan12 miesięcy16,99 USD / mies8,95 USD / mc (47% zniżki)
Pierwszy plan24 miesiące15,99 USD / mies7,45 USD / mc (53% zniżki)
Pierwszy plan36 miesięcy14,99 USD / mies5,95 USD / mc (60% zniżki)
Plan biznesowy Pro12 miesięcy25,99 USD / mc18,95 USD / mc (27% zniżki)
Plan biznesowy Pro24 miesiące24,99 USD / mc15,95 USD / mc (36% zniżki)
Plan biznesowy Pro36 miesięcy23,99 USD / mies13,95 USD / mc (41% zniżki)

Ceny dodatków Bluehost

DodatekCena £
Dodatkowe nazwy domen:15,99 USD rocznie na rejestrację
Dedykowany adres IP:5,99 USD miesięcznie
Certyfikaty SSL:49,99 USD rocznie
Filtrowanie poczty SpamExperts:2,99 USD miesięcznie na nazwę domeny
Prywatność domeny Whois:11,88 USD Prywatność domeny na domenę rocznie
SiteLock:1,99 USD miesięcznie (rozliczane rocznie w wysokości 23,88 USD rocznie)
Site Backup and Restore Pro:2,99 USD miesięcznie (rozliczane rocznie 35,88 USD rocznie)
Reaktywacje wygasłego konta:30,00 $
Szybki start w wyszukiwarkach:2,99 USD miesięcznie (rozliczane rocznie 35,88 USD rocznie)

Porównanie planu hostingowego Bluehost

Który plan powinienem otrzymać?? Właśnie dlatego ta sekcja ma pomóc ci dowiedzieć się …

Jakie są zatem różnice między pakietami hostingowymi Basic, Plus, Prime i Pro? Oto porównanie Basic vs. Plus plan, Plus vs. Prime plan i Prime vs. Pro plan.

Przegląd Bluehost Basic vs. Plus

Ich plan podstawowy jest najtańszym planem, więc ma najmniej zasobów i funkcji. Główną różnicą między planem podstawowym a planem Plus jest to, że w planie podstawowym jesteś dozwolona jest tylko jedna strona internetowa, ale dzięki planowi Plus możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Jeśli zamierzasz prowadzić wiele stron internetowych, powinieneś wybrać plan Plus.

Inną główną różnicą między tymi dwoma planami jest ilość miejsca w sieci, którą można przechowywać na serwerze. Podstawowy plan jest dostarczany tylko z 50 GB miejsca na dysku, podczas gdy plan Plus ma nieograniczoną przestrzeń. 50 GB to dość dużo miejsca i powinno wystarczyć w większości przypadków, ale jeśli przechowujesz dużo zdjęć i filmów, możesz szybko dodać.

Wreszcie liczba kont e-mail i ilość miejsca na pocztę e-mail na planie podstawowym jest dość ograniczony. Być może nie tyle liczby e-maili, że większość użytkowników nigdy nie używa więcej niż 5 adresów e-mail, ale posiadanie tylko 100 MB miejsca na pocztę e-mail jest dość niskie i możesz szybko zabraknąć miejsca.

Powinieneś rozważyć wybranie planu Plus, jeśli:
 • Chcesz hostować nieograniczoną liczbę witryn na swoim koncie hostingowym
 • Chcesz nieograniczonej przestrzeni dyskowej zamiast 50 GB dostarczanej z planem podstawowym
 • Potrzebujesz nieograniczonej liczby kont e-mail z nieograniczoną ilością miejsca do przechowywania wiadomości e-mail
 • Chcesz SpamExperts, który jest ich narzędziem do ochrony przed spamem

Bluehost Plus vs. Prime Review

Istnieje bardzo niewiele różnic między pakietami hostingowymi Plus i Prime. W rzeczywistości są tylko rzeczy, które wyróżniają te plany. Tak jest w przypadku planu Prime darmowa prywatność domeny (znana również jako prywatność whois) dla nazwy Twojej domeny, a także plan Prime SiteBackup Pro która jest usługą tworzenia kopii zapasowych i przywracania ich witryn.

Jeśli rzucasz się między tymi dwoma planami, lepiej wybrać plan główny.

Powinieneś rozważyć wybranie planu Prime, jeśli:
 • Chcesz darmową prywatność nazw domen, prywatność whois
 • Chcesz SiteBackup Pro, który jest usługą tworzenia kopii zapasowych i przywracania witryn

Recenzja Bluehost Prime vs. Pro

Istnieje kilka różnic między planem hostingu Prime i Pro, o których warto wiedzieć. Pierwszym i ważnym, jeśli zamierzasz prowadzić e-commerce lub bardziej wymagającą zasobów stronę WordPress, jest to, że witryny w planie Pro będą hostowane na serwery o wysokiej wydajności.

Wysokowydajne serwery w planie Pro mają o 80% mniej kont na serwer, co pozwala na użycie większej ilości zasobów na konto (większe użycie procesora, użycie dysku, przepustowość). Oferuje większą prędkość, więcej mocy i mniej użytkowników.

Plan Pro daje również dedykowany adres IP i prywatny (nieudostępniony) certyfikat SSL.

plan bluehost pro

Powinieneś rozważyć wybranie planu Pro, jeśli:
 • Chcesz wydajnych serwerów (tj. Szybko ładującej się witryny) i mniejszej liczby użytkowników, którzy współużytkują zasoby serwera
 • Potrzebujesz bezpłatnego dedykowanego adresu IP i prywatnego (nieudostępnionego) certyfikatu SSL

Który plan hostingowy jest dla Ciebie najlepszy?

Ich nowa platforma Bluerock to skoncentrowany na WordPressie panel sterowania oferujący zintegrowaną obsługę stron internetowych WordPress. Bluerock dostarcza strony WordPress 2-3 razy szybciej niż poprzedni stos techniczny. Każda witryna hostowana na Bluehost.com będzie korzystać z najnowszych funkcji bezpieczeństwa i wydajności, takich jak:

 • Darmowy certyfikat Let’s Encrypt SSL
 • Buforowanie PHP7, HTTP / 2 i NGINX +
 • Środowiska przemieszczania WordPress
 • Dyski SSD
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • Darmowa nazwa domeny na pierwszy rok

Teraz wiesz, jakie plany mają do zaoferowania i jesteś w lepszej pozycji, aby wybrać najlepszy wspólny plan hostingowy dla swoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze możesz przejść na wyższy plan, jeśli potrzebujesz więcej zasobów i funkcji.

Na podstawie mojego doświadczenia, oto moja rekomendacja dla Ciebie:

 • Jeśli zamierzasz uruchomić podstawowy, zalecamy zarejestrowanie się w planie podstawowym pojedyncza strona internetowa.
 • Polecam zapisać się do planu Plus, jeśli zamierzasz uruchomić więcej niż jedna witryna lub witryna WordPress.
 • Zalecam zarejestrowanie się w planie Prime, jeśli zamierzasz uruchomić WordPress lub inna strona CMS, i chcę bezpieczeństwo i zapobieganie spamowi funkcje.
 • Zalecam zarejestrowanie się w planie Pro, jeśli zamierzasz uruchomić witryna e-commerce lub witryna WordPress, i chcę dedykowany adres IP oraz zabezpieczenia i zapobieganie spamowi funkcje.

Często Zadawane Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań. Pomyśl o tym jako o nieoficjalnym FAQ.

Co to jest Bluehost?

Bluehost to firma hostingowa, która oferuje szereg usług hostingowych; od hostingu współdzielonego, hostingu w chmurze, hostingu WordPress, hostingu WooCommerce, hostingu VPS i serwerów dedykowanych, po rejestrację nazw domen i usługi marketingowe dla małych firm.

Co to jest login Bluehost do…?

Login do konta Bluehost to https://www.bluehost.com/cgi-bin/cplogin. Login do webmail Bluehost to https://login.bluehost.com/cgi/webmail. Login afiliacyjny Bluehost to https://www.bluehost.com/cgi/partner.

Kiedy powstał Bluehost i gdzie jest ich siedziba główna?

Bluehost został założony w 2003 Matt Heaton. Zauważył, że oferowane wówczas usługi hostingowe były nieodpowiednie, dlatego postanowił to naprawić, budując własną usługę hostingową. Siedziba firmy znajduje się w Provo, Utah, USA. Ich oficjalna strona internetowa to www.bluehost.com. Przeczytaj więcej na ich stronie w Wikipedii.

Czy Bluehost i HostGator to ta sama firma?

Nie, Bluehost i Hostgator to osobne marki i firmy; ale obie są spółkami zależnymi Endurance International Group (EIG). EIG jest także właścicielem takich firm hostingowych, jak iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, A Small Orange, Site5, eHost oraz kilka mniejszych hostów internetowych.

Czy mogę hostować wiele domen na Bluehost??

To zależy od tego, czy masz konto podstawowe, plus, prime czy business pro. Możesz dodać wiele domen i hostować wiele witryn w Internecie plus, prime i business pro plany. Dozwolony jest hosting tylko jednej domeny / strony dodatkowej w podstawowy plan. Pomocne jest również zrozumienie różnych rodzajów domen.

Domena podstawowa: To nazwa domeny uważana za główną domenę konta. Jest to domena, której używasz do logowania się na swoje konto, i domena, której używasz w kontaktach z przedstawicielami. Na konto może być tylko jedna domena podstawowa.

Zarezerwowana domena: Zaparkowane domeny to domeny przekierowujące do treści i strony internetowej, którą robi twoja domena główna. Tak więc, jeśli twoją główną domeną jest bakingstore.com, możesz także chcieć mieć podobne nazwy, takie jak bakingstore.net, bakingstore.org itp., Jak domeny zaparkowane, ponieważ są one do siebie podobne. Dostajesz 5 z nich w pakiecie podstawowym i nieograniczonym w pakietach plus, prime lub business pro.

Subdomena: Są to domeny tworzone po dodaniu prefiksu do domeny głównej. Tak więc, jeśli Twoja witryna ma sekcję forum, a Ty robisz to, aby ludzie mogli uzyskać dostęp do forów, pisząc mywebsite.forum.com, to jest to nazywane „subdomeną”. Dostajesz 25 z nich w ramach pakietu podstawowego i nieograniczone w ramach pakietów plus, prime i business pro.

Domena dodatkowa: Są to domeny prowadzące do zupełnie innej witryny niż domena główna. Oddzielne strony internetowe z własnymi nazwami domen są uważane za domeny dodatkowe. Otrzymujesz nieograniczoną ich ilość niezależnie od paczki.

Jakie wsparcie oferują?

Tak, oferują Wsparcie połączeń 24/7, wsparcie przez e-mail i czat na żywo. Możesz więc uzyskać specjalistyczną pomoc, bez względu na to, kiedy jej potrzebujesz.

W jakich językach obsługuje Bluehost?

Wsparcie techniczne jest zapewnione w język angielski i tylko w języku angielskim.

Skąd mam wiedzieć, czy Bluehost nie działa?

Jeśli chcesz sprawdzić stan witryn hostowanych na nich, możesz przejść do bluehost.com/hosting/serverstatus i wpisać nazwę domeny lub nazwę konta, a następnie wyślą ci aktualizację, czy strony działają poprawnie lub nie. Możesz również skorzystać z tego bezpłatnego narzędzia, aby sprawdzić, czy Twoja witryna (lub jakakolwiek inna witryna w tej sprawie) nie działa.

Czy Bluehost ma narzędzie do tworzenia stron internetowych??

Nie, nie mają wbudowanego narzędzia do tworzenia witryn. Zamiast tego zachęca użytkowników do korzystania z Weebly lub WordPress, które można bardzo łatwo zainstalować. Obie Weebly i WordPress są świetnymi twórcami stron internetowych i są szczególnie pomocne dla początkujących.

Sprawdź nasz przewodnik instalacji WordPress krok po kroku

Czy Bluehost oferuje certyfikaty SSL?

Tak, kupowanie lub odnawianie certyfikatów SSL jest bardzo łatwe; wystarczy wykonać następujące proste kroki:

 • Zaloguj się do swojego konta i przejdź do panelu sterowania
 • Kliknij nagłówek dodatków, a następnie wyszukaj „SSL” w polu wyszukiwania
 • Kliknij „dodaj do koszyka” na certyfikacie SSL, który najlepiej odpowiada potrzebom Twojej witryny
 • Otrzymasz e-mail weryfikacyjny na adres e-mail wybrany w menu rozwijanym, po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami w e-mailu, a certyfikat SSL zostanie aktywowany
Czy Bluehost jest wyposażony w sieć dostarczania treści (CDN)?

Jeśli masz dużo ruchu na swojej stronie, może stać się powolny i bardzo się zawiesić. Odwróci to wielu potencjalnych gości i zmniejszy Twoje szanse na sukces. Jednym z rozwiązań jest użycie sieci dostarczania treści, która sprawia, że ​​zawartość Twojej witryny jest hostowana na różnych serwerach w różnych obszarach geograficznych. Użytkownicy pobiorą zawartość z najbliższego serwera geograficznego. Bluehost pochodzi z Cloudflare wbudowane bezpośrednio w to. Cloudflare jest wiodącą siecią dostarczania treści. Możesz włączyć to w dowolnej witrynie, całkowicie za darmo.

Co to jest „Business On Tapp”?

Business on Tapp to aplikacja mobilna uruchomiona przez ich spółkę-matkę, Endurance International Group. Darmowa aplikacja daje małym i średnim firmom możliwość bezpośredniej interakcji z potencjalnymi klientami i przedsiębiorcami o podobnych poglądach. Niektóre funkcje aplikacji obejmują:

Wymiana wizytówek: Utwórz własną niestandardową wizytówkę i używaj jej do interakcji z lokalnymi firmami.

Ekspert Q&ZA: Zadaj pytanie i poproś o nie społeczność ekspertów, którzy również korzystają z aplikacji.

Ankiety i badania rynku: Przeprowadź szybkie przykładowe ankiety za pomocą użytkowników Business on Tapp. Uzyskaj informacje o najnowszych trendach w branży.

Poznaj pouczające treści redakcyjne: Przeczytaj unikalne i interesujące artykuły autorstwa ekspertów społeczności Business on Tapp, które nie są dostępne nigdzie indziej.

Co to jest „Jumpstart wyszukiwarki” Bluehost?

SEO (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek) jest ważną częścią prowadzenia strony internetowej, ponieważ konieczne jest zwiększenie ruchu na Twojej stronie. Pakiet Jumpstart wyszukiwarki to Dodatek do pakietu SEO które użytkownicy mogą uzyskać za dodatkowe 1,99 USD miesięcznie. Umożliwi to ich witrynom wyświetlanie w Google, Bing i Yahoo znacznie szybciej niż zwykle.

Czy oferują one prywatność domeny WHOIS?

Informacje whois dla dowolnej nazwy domeny są dostępne dla każdego w Internecie. Po dodaniu prywatność domeny do twojej rejestracji (11,88 USD na domenę rocznie) danymi kontaktowymi wymienionymi w bazie danych whois będzie Blue Host. Nadal będziesz właścicielem nazwy domeny, ale twoje dane kontaktowe nie będą dostępne za pośrednictwem publicznych informacji whois.

Co to jest „SiteLock” Bluehost?

Jest to dodatek, za który użytkownicy mogą uzyskać 1,99 USD miesięcznie, zapewnia standard ochrona strony internetowej, Jak na przykład:

 • Ochrona przed atakami DDoS
 • Skanowanie złośliwego oprogramowania
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania
 • Ochrona przed spamem
Bluehost „Postini”, co to jest?

Za koszt 1 USD miesięcznie, użytkownicy mogą uzyskać Postini ochrona poczty e-mail. Postini jest obsługiwany przez Google i najlepiej opisać go jako filtr antyspamowy o sile przemysłowej. Filtruje wszystkie wiadomości e-mail za pomocą zaawansowanych filtrów antyspamowych, dzięki czemu Twoja skrzynka odbiorcza nigdy nie jest wypełniona wiadomościami-śmieciami.

Co to jest Bluehost „Site Backup Pro”?

Site Backup Pro to opcjonalny dodatek. Tworzy regularne kopie zapasowe witryny, więc jeśli coś pójdzie nie tak, możesz przywrócić witrynę do wcześniejszej wersji za pomocą jednego przycisku. Usługa umożliwia także pobranie skompresowanej wersji zasobów witryny; dla łatwego przywrócenia.

Czy Bluehost może obsłużyć duży ruch?

Są w stanie obsłużyć duży ruch, jednak ich wspólne plany hostingowe nie są odpowiednie dla witryn o dużym ruchu. Lepiej skorzystaj z ich planów VPS lub serwerów dedykowanych. Każdy użytkownik ma dostęp do Cloudflare, sieć dostarczania treści, która pomaga stronom o dużym ruchu utrzymywać ich serwery i utrzymywać ich szybkość działania. Aktywacja Cloudflare jest łatwa:

 • Zaloguj się i przejdź do panelu sterowania
 • Przejdź do sekcji domen i znajdź ikonę Cloudflare
 • Kliknij aktywuj
Jak dodać wiadomość e-mail Bluehost do iPhone’a i Androida?

Konfiguracja e-mail na iOS lub Android jest łatwy.

iOS

 • Przejdź do „poczty, kontaktów i kalendarza”, które zobaczysz po kliknięciu przycisku „Ustawienia”.
 • Kliknij przycisk „dodaj konto pocztowe”.
 • Kliknij „inne”, a następnie „dodaj konto pocztowe”.
 • Dodaj odpowiednie informacje i kliknij „Dalej”.

Android

 • Otwórz aplikację Gmail, a następnie przejdź do sekcji ustawień.
 • Kliknij przycisk „dodaj konto pocztowe”.
 • Wpisz swój adres e-mail, a następnie określ typ adresu e-mail, którego chcesz używać (POP3 lub IMAP).
 • Wprowadź hasło do swojego adresu e-mail, a następnie kliknij „Dalej”.
Co to jest gwarancja czasu pracy Bluehost?

W idealnych warunkach obiecują rozwiązać większość problemów w ciągu 15 minut; więc czas działania unosi się 99%. Biorąc jednak pod uwagę problemy, które mogą się pojawić, liczby te mogą ulec zmianie. Nie karają użytkowników za wcześniejsze opuszczenie umowy hostingowej z powodu niedopuszczalności czasu dostępności.

Co to jest dławienie / ochrona wydajności procesora Bluehost??

Pilnują zasobów serwera, takich jak procesor i pamięć. Z tego powodu są w stanie zapewnić, że każdy użytkownik korzystający z serwera otrzyma równy udział zasobów serwera. Witryny intensywnie korzystające z zasobów, źle zoptymalizowane witryny i ataki DDoS mogą nadal powodować problemy z serwerami. Uwaga: jeśli uważają, że użytkownik powoduje problemy z serwerem, może zostać zawieszony.

Co to jest gwarancja zwrotu pieniędzy Bluehost?

Gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy wyłącznie pierwszego okresu umowy o hosting. Gwarancja jest następująca.

 • Użytkownicy, którzy anulują w ciągu 30 dni, otrzymają pełny zwrot pieniędzy.
 • Użytkownicy, którzy anulują po upływie trzydziestu dni, otrzymują częściowy zwrot pieniędzy.
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy dotyczy tylko planów hostingowych, pieniądze wydane na domeny lub dodatki nie podlegają zwrotowi.
 • Nie ma żadnych opłat, jeśli zdecydujesz się wcześniej anulować umowę o hosting.
Jakie oferują opcje płatności?

Pod względem płatności akceptują wszystkie główne karty kredytowe (Visa, Mastercard, American Express i Discover), PayPal płatności, zamówienia, czeki (tylko mieszkańcy USA mogą płacić w ten sposób), oraz przekazy pieniężne (tylko w dolarach amerykańskich).

Karty kredytowe: Płatność kartą kredytową jest domyślną opcją płatności podczas tworzenia konta. Musisz jedynie podać standardowe informacje o karcie (data ważności, nazwisko posiadacza karty itp.), A zostaną one zapisane do przyszłych płatności.

PayPal: PayPal jest jedną z akceptowanych opcji płatności. Ale akceptowane są tylko płatności natychmiastowe. Oznacza to, że musisz mieć konto bankowe lub kartę kredytową połączone z kontem PayPal, aby była to akceptowana forma płatności. Po ustawieniu PayPal jako głównej metody płatności wszystkie automatyczne przedłużenia zostaną pobrane z konta PayPal.

Przekazy pieniężne lub czeki: Przekazy pieniężne i czeki są akceptowane, ale tylko w pieniądzach w USA. Okres hostingu musi również wynosić 12 miesięcy lub dłużej. Faktura będzie musiała zostać utworzona przed wysłaniem czeku lub przekazu pieniężnego, aby upewnić się, że zapłacona kwota jest prawidłowa. Usługi wymagające miesięcznego przedłużenia nie mogą być opłacone czekiem lub przekazem pieniężnym; wymagają aktywnej karty kredytowej lub konta PayPal. Czeki i przekazy pieniężne można wysyłać na następujący adres:

Bluehost, Inc.
ATTN: fakturowanie
560 Timpanogos Pkwy.
Orem, UT 84097
Zlecenia kupna

Przyjmują także zamówienia zakupu, które można zapłacić czekiem lub przekazem pieniężnym. Ale po dokonaniu płatności za zamówienie zawsze musisz zapłacić za pomocą zamówienia zakupu lub utworzyć nowe konto.

Jak mogę anulować mój plan Bluehost?

Możesz anulować swoje konto kiedykolwiek do częściowego zwrotu. Przed zwrotem pieniędzy upewnij się, że wiesz:

 • Ostatnie 4 cyfry hasła
 • Adres e-mail wymieniony w Twoim profilu jest nadal używany.

Po otrzymaniu hasła i potwierdzeniu, że adres e-mail wymieniony w Twoim profilu jest nadal używany, zadzwoń do działu odnowy pod adresem: 844–853–6296. Departament wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z linkiem, który przeniesie Cię do panelu sterowania, gdzie zostaniesz poproszony o potwierdzenie:

 • Utworzono kopię zapasową wszystkich ważnych danych, w tym ważnych plików, wiadomości e-mail i baz danych
 • Rozumiesz, że anulowanie konta spowoduje usunięcie wszystkich witryn i plików dla każdej domeny powiązanej z kontem
 • Twoje ustawienia odnawiania nazw domen i dodatków do domen
 • Twoje dane osobowe.
 • Powód odejścia.

Po zakończeniu naciśnij „potwierdź”, a zostaniesz poinformowany, czy próba anulowania zakończyła się powodzeniem, czy nie. Każdy zwroty będą wydawane kartą kredytową lub PayPal.

Jak przenieść nazwę domeny do (lub z) Bluehost?

Oto jak przenieść nazwa domeny dla Bluehost.

 • Zaloguj się do panelu sterowania swojej domeny (gdzie twoja domena jest aktualnie zarejestrowana, np. GoDaddy, Namecheap).
 • Wskaż na nich serwery nazw (używając: ns1.bluehost.com i ns2.bluehost.com).
 • Odblokuj domenę i wyłącz prywatność (jeśli jest włączona).
 • Zdobądź kod EPP (zwany także kodem autoryzacyjnym lub kluczem transferu).
 • Oto wideo pokazujące wszystkie kroki.

Przeniesienie twojego nazwa domeny od Blue Host stosuje bardzo podobne podejście. Oto wideo pokazujące, jak się przenieść.

Co to są serwery nazw Bluehost?

Serwery nazw to wyspecjalizowane serwery, które obsługują żądania z komputerów dotyczące dokładnej lokalizacji usług nazw domenowych. W kategoriach laików pomyśl o tym jak o książce telefonicznej. Zanim zadzwonisz do kogoś, zajmij czas, aby sprawdzić jego numer w książce telefonicznej, jeśli nie jesteś tego pewien. Taka jest logika serwerów nazw.

  Ich domyślnymi serwerami nazw są:
 • ns1.bluehost.com (Adres IP 74.220.195.31)
 • ns2.bluehost.com (Adres IP 69.89.16.4)
Z jakiego oprogramowania korzystają serwery Bluehost?

Ich oprogramowanie serwerowe to: CentOS 6, Linux Kernel 2.6.32, Apache Web Server, cPanel 11.42.x.

Jakie języki programowania obsługują?

Obsługiwane języki programowania to: PHP 5.4, Perl 5.10, Python 2.6.6, Ruby + Ruby on Rails, MySQL 5.5, PostgreSQL 8 i więcej.

Oto wideo przedstawiające przegląd ich technologii:

Czy Bluehost jest wyposażony w dyski SSD??

Tak, oni zapewnić dyski SSD we wszystkich planach hostingu współdzielonego i chmurze. Dzięki hostingowi SSD będziesz cieszyć się szybszymi prędkościami serwera, lepszym bezpieczeństwem danych i bardziej niezawodną wydajnością.

Jakie są ustawienia e-mail Bluehost?Zalecane przez nich bezpieczne ustawienia SSL / TLS dla IMAP i POP3 to:
 • Nazwa Użytkownika: Twój adres e-mail: np. [chroniony e-mailem]
 • Hasło: Hasło do konta e-mail.
 • Serwer poczty przychodzącej: mail.domain.com (gdzie domain.com to nazwa Twojej domeny).
 • Port przychodzący: 993 (IMAP) lub 995 (POP3).
 • Serwer wychodzący: mail.domain.com (gdzie domain.com to nazwa Twojej domeny).
 • Port wychodzący: 465 (SMTP).
 • Poświadczenie: Hasło.
Jaki jest mój login do Bluehost cPanel??

Dane logowania do cPanel znajdziesz w „e-mailu powitalnym”, który otrzymałeś przy pierwszej rejestracji. Po skonfigurowaniu serwerów nazw (tj. Skierowaniu nazwy domeny na ich serwery) możesz zalogować się do panelu sterowania, wpisując ten adres URL w przeglądarce internetowej: http://example.com/cpanel/. Jeśli wolisz bezpieczne logowanie, adres URL logowania to: https://example.com/securecontrolpanel. (Zastąpienie „example.com” rzeczywistą nazwą domeny).

Czy zapewniają dostęp do SSH / Shell?

Tak ale Dostęp SSH / Shell nie jest domyślnie włączony. Musisz zweryfikować (patrz poniżej) swoje konto hostingowe, aby mieć dostęp SSH w swoim cPanelu.

Jak mogę zweryfikować swoje konto??

Jeśli mieszkasz w USA lub Kanadzie, możesz zadzwonić do działu weryfikacji na 844–460–5819 (od 6:00 do 21:00 – MST). Jeśli mieszkasz poza USA lub Kanadą, lub jeśli wolisz e-mail, możesz wysłać wiadomość e-mail na adres [chroniony e-mailem] (tutaj znajdziesz informacje, które musisz podać w wiadomości e-mail).

Czy pozwalają mi edytować pliki konfiguracyjne??

Tak, masz dostęp do plików konfiguracyjnych. Na przykład możesz zastąpić i edytować wartość domyślną .htaccess plik, dodaj niestandardowy php.ini plik, możesz uzyskać dostęp pliki dziennika i dostosuj strony błędów.

Czy Bluehost jest dobry dla witryn e-commerce?

Oferują hosting Woocommerce. WooCommerce to wtyczka do WordPress, która zmienia twoją witrynę w pełnoprawną witrynę e-commerce. Oto tylko niektóre funkcje oferowane przez wtyczkę Woocommerce:

 • Sprzedawaj produkty i akceptuj płatności.
 • Zarządzaj zamówieniami i wysyłką.
 • Integruj się z mediami społecznościowymi i zezwalaj na recenzje klientów.
 • Rozszerz wygląd swojego sklepu internetowego za pomocą bezpłatnych i premium rozszerzeń.

Do wyboru są trzy różne plany Woocommerce:

  Podstawowy
 • 1 zaparkowana domena i 5 subdomen.
 • 100 GB miejsca na stronie.
 • 100 kont e-mail z 500 MB miejsca na każdym.
 • Bez dodatków.
  Plus
 • Nieograniczone miejsce na stronie, e-maile, miejsce na e-maile.
 • Nieograniczone zaparkowane domeny i nieograniczone subdomeny.
 • Oferty marketingowe warte 200 USD.
  główny
 • Nieograniczone miejsce na stronie, e-maile, miejsce na e-mail.
 • Nieograniczone zaparkowane domeny i nieograniczone subdomeny.
 • Oferty marketingowe warte 200 USD.
 • Obejmuje prywatność domeny i kopię zapasową witryny
  Business Pro
 • Nieograniczona przestrzeń na stronie.
 • Nieograniczone miejsce na e-maile i miejsce do przechowywania wiadomości.
 • Nieograniczone zaparkowane domeny i nieograniczone subdomeny.
 • Oferty marketingowe warte 200 USD.
 • Dodatki, takie jak Site Backup Pro, ochrona przed spamem, dedykowany adres IP, certyfikat SSL i inne.
Czy są jeszcze inne strony, na których mogę znaleźć recenzje Bluehost, takie jak Reddit?

Kupowanie hostingu to ważna decyzja i powinieneś przeprowadzić badania. Istnieje wiele innych stron internetowych, na których można znaleźć autentyczne i bezstronne opinie. Na przykład można znaleźć opinie na temat Reddit i Quora. Istnieją również opinie klientów na stronach takich jak Yelp i TrustPilot.

Co to jest Mojo Marketplace?

Mojo Marketplace to portal internetowy, w którym można instalować bezpłatne aplikacje zajmujące się budowaniem stron internetowych. Na przykład możesz pobrać głównych twórców stron internetowych, takich jak WordPress i Drupal. Możesz także pobrać motywy witryny, wtyczki eCommerce i wiele innych. Większość aplikacji oferowanych w Mojo Marketplace jest darmowa gdzie indziej, ale to, co czyni Mojo Marketplace tak wyjątkowym, to fakt, że użytkownicy mogą pobierać i instalować aplikacje jednym kliknięciem przycisku.

Dowiedz się, jak zainstalować WordPress za pomocą Mojo

Czy Bluehost ma program partnerski?

Tak, mają program partnerski. Możesz się zarejestrować, przechodząc na ich stronę internetową, przewijając w dół i klikając link, który przeniesie Cię na stronę programu partnerskiego. Po prostu kliknij przycisk „zacznij”, a następnie rozpocznij wypełnianie swoich informacji, a natychmiast zostaniesz partnerem.

Gdzie mogę znaleźć kody kuponów Bluehost?

Nie możesz Rzadko oferują kody promocyjne, ponieważ ich ceny są zawsze utrzymywane na niskim poziomie. Świetnie sobie radzą z równoważeniem ceny i funkcji i powinieneś odwiedzić ich oficjalną stronę internetową, aby znaleźć aktualne oferty i ceny promocyjne.

Jaka jest najlepsza alternatywa Bluehost?

Jest to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i najpopularniejszych firm hostingowych na świecie. Jeśli jednak poszukujesz dostawców i szukasz dobrych alternatyw Bluehost, oto moje rekomendacje. Tańszą alternatywą dla Bluehost są tanie plany Hostingera i HostGator (jednak jest również własnością EIG). Najlepszą alternatywą nie będącą własnością EIG jest SiteGround (przeczytaj moją recenzję SiteGround tutaj)

Co to jest Bluehost WP Pro?

WP Pro to w pełni zarządzane rozwiązanie hostingowe WordPress firmy Bluehost dla stron internetowych opartych na WordPress, zoptymalizowane pod kątem szybkości i wydajności. WP Pro ma wbudowane narzędzia bezpieczeństwa, marketingu i niezawodności. Wszystkie plany WP Pro zawierają Sitelock Fix, CodeGuard Basic i Privacy Domain. Idź tutaj, aby się uczyć

Co to jest Bluehost Bluerock?

Bluerock jest ich nowy i ulepszony panel sterowania WordPress (cPanel) która pozwala na zainstalowanie WordPressa po rejestracji. Na Bluerock wydajność Twojej witryny jest monitorowana w czasie rzeczywistym i Bluerock dostarcza strony WordPress 2-3 razy szybciej niż ich stary stos techniczny.

Bluerock zapewnia bardziej zintegrowane wrażenia ze stronami WordPress. Zapewnia zwiększoną wydajność WordPress poprzez optymalizację instalacji i integracji Pamięć podręczna stron NGINX do doświadczenia (w tym czyszczenie pamięci podręcznej). Strony WordPress z pamięci podręcznej ładują się 2-3 razy szybciej dzięki niezwykle szybkiemu stosowi technicznemu Bluerock!

Czy polecam Bluehost?

tak i nie.

Czy zarejestruję się u nich, aby hostować tę witrynę? Prawdopodobnie nie. Czy dostanę od nich hosting dla nowej witryny, którą utworzyłem? Prawdopodobnie.

Powodem, dla którego nie mogę udzielić ci bezpośredniej odpowiedzi „tak, używaj ich” lub „nie, nie używaj ich” jest to, że wszystko zależy od Twojej sytuacji, Twojej witryny i tego, do czego potrzebujesz hostingu.

Myślę Tak, zdecydowanie powinieneś idź i zarejestruj się w Bluehost, jeśli zamierzasz założyć osobistego bloga lub witrynę małej firmy.

Bluehost jest tani (naprawdę tani), mieć solidny czas pracy osiągnięcia i jest bardzo łatwo zacząć (szczególnie dla początkujących i stron WordPress).

Z drugiej strony istnieją trzy główne powody, dla których osobiście pomyślałem dwa razy przed zarejestrowaniem się.

po pierwsze, jeśli masz stronę internetową, która dostanie Duży ruch (np. witryna komercyjna lub e-commerce), sugeruję skorzystanie z alternatywy, która może pomieścić duży ruch w witrynie.

Po drugie, jeśli chcesz kogoś złapać wsparcie, czekanie do 10 minut lub dłużej w kluczowych sytuacjach nie jest warte niskiej ceny. Ale z drugiej strony ich hosting jest tani, więc dostajesz to, za co płacisz.

Po trzecie, to zawodzi migracje stron internetowych i automatyczne kopie zapasowe przychodzą tylko jako płatne aktualizacje / dodatki. Wiem, że są to proste rzeczy, które możesz zrobić sam, ale myślę, że należy to uwzględnić za darmo. Ponownie dostajesz to, za co płacisz.

Jeśli nadal siedzisz na płocie, wiedz, że są hojni 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy pozwala „wypróbować przed zakupem” oraz dodatki, takie jak darmowa nazwa domeny a funkcje, takie jak bezpłatny certyfikat SSL i Cloudflare CDN, to solidne funkcje, na które warto się zarejestrować.

Klikając ten link, możesz uzyskać około 65% rabatu od zalecanej ceny detalicznej i hostować swoją witrynę za jedyne 2,95 USD miesięcznie.

Ujawnienie FTC: Aby uzyskać najtańszą możliwą cenę, zarobię niewielką prowizję, jeśli zdecydujesz się zapisać na hosting Bluehost za pośrednictwem tych linków.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map