Hľadáte jednoduchý spôsob, ako sa zaregistrovať, hostiť a spravovať svoje webové stránky WordPress, ale nie ste si istí, kde všetko získať od jedného ľahko použiteľného poskytovateľa služieb? potom Hosťovský server EasyWP WordPress od spoločnosti Namecheap môže byť pre vás voľbou.


Vyskúšajte EasyWP.com

Ak ste sa už nejako kopali (čo by ste mali urobiť vždy pred prijatím konečného rozhodnutia), možno ste sa stretli Namecheap.

Namecheap, ktorý je známy tým, že je nezávislým registrátorom doménových mien s akreditáciou ICANN založeným v roku 2000, je hrdým manažérom viac ako 10 miliónov doménových mien. Ale viac ako to, Namecheap tvrdí, že je jedným z najjednoduchšie na použitie a najlacnejšie spravovaní poskytovatelia hostenia WordPress na svete (o tom sa uvidíme v mojej správe EasyWP nižšie).

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba $ 1 za prvý mesiac (nainštalujte 1x webovú stránku WordPress a pripravte sa na používanie).

Prehľad prehľadov Namecheap a EasyWP

 1. Recenzia Namecheap EasyWP

Tu je môj prehľad rôznych cien a plánov, z ktorých si môžete vybrať.

 1. EasyWP klady a zápory

Tu sa bližšie pozriem na. Pretože existuje veľa dobrých vecí, ale existujú aj negatívne stránky.

 1. Hlavné funkcie Namecheap

Tu v tejto časti sa budem venovať Namecheap’s a ďalším produktom a službám, ktoré ponúkajú.

 1. Odporúčam EasyWP.com?

Tu v zhrnutí vám poviem, či existujú lepšie alternatívy EasyWP.

easywp riadené wordpress hosting

Chceme poskytnúť majiteľom webových stránok najnovšie a kvalitné služby doménové a hostingové produkty za super konkurenčné ceny, Namecheap sa snaží poskytovať hviezdne služby, bezpečnosť a podporu.

Otázkou však zostáva: je Namecheap typ poskytovateľa hostingu, ktorý chcete spravovať svoje webové stránky WordPress?

Koniec koncov, to, že ponúkajú spoľahlivé služby názvov domén, neznamená, že sa zhodujú, pokiaľ ide o webhosting a riadený hosting WordPress..

Pozrime sa.

Namecheap EasyWP WordPress Hosting (a plány)

Namecheap ponúka celý rad hostingových plánov, ktoré zodpovedajú potrebám všetkých vlastníkov webových stránok bez ohľadu na odvetvie alebo veľkosť.

Každý plán je dodávaný s výkonnými nástrojmi, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele, ako aj so spoľahlivým zabezpečením na ochranu vašich údajov a údajov návštevníkov vašich stránok..

namecheap easywp recenzia - spravované hosting

Tu je prehľad viacerých Namecheapových hostingových plánov, počnúc tým, čo je najlepšie: riadený hosting WordPress.

S riadeným hostingom WordPress od spoločnosti Namecheap môžete získať webhosting pre svoju webovú stránku WordPress za pár sekúnd. volal EasyWP, táto hostingová služba vám poskytne všetko, čo potrebujete na vytvorenie a údržbu vašej webovej stránky WordPress.

Týmto spôsobom sa môžete zamerať na dôležitejšie veci, ako je marketing vašej značky, budovanie väčšieho sledovania a zabezpečenie väčšieho predaja.

Zistite, čo získate, keď používate EasyWP:

 • 99% záruka dostupnosti
 • Okamžitá inštalácia WordPress
 • Používa technológiu Namecheap Cloud
 • SFTP a prístup k databáze
 • Dočasná bezplatná doména EasyWP (bude sa používať, kým nezískate svoju vlastnú zaregistrovanú doménu)
 • Vstavaný režim údržby
 • Ľahké možnosti zálohovania a obnovy
 • Podpora domén Namecheap
 • Podpora 24/7 Namecheap
 • SSL certifikáty
 • Vlastná prístrojová doska

V súčasnosti existujú tri spravované hostingové plány WordPress:

 1. EasyWP Štartér: tento plán prichádza 10 GB SSD úložný priestor, 50 000 návštevníkov za mesiac, a začína sa na $ 3,88 / mesiac (prvý mesiac je len 1 $, po ňom 28,88 $).
 2. EasyWP Turbo: tento plán prichádza 50 GB SSD úložiska, 200 000 návštevníkov za mesiac, a začína sa na 7,88 $ / mesiac (prvý mesiac je len 2 doláre, potom 68,88 dolárov po ňom).
 3. EasyWP Supersonic: tento plán prichádza 100 GB SSD úložný priestor, 500 000 návštevníkov mesačne, a začína sa na $ 11,88 / mesiac (prvý mesiac je len $ 98, $ 98,88 $ potom).

easywp porovnanie cien

Niet pochýb, že sú dobré ceny. Aj keď tiež neexistuje spôsob, ako zistiť, ako dlho bude táto predajná cena trvať, rovnako ako v ten istý deň boli ceny všetkých hostingových plánov rôzne.

Výhody programu Namecheap EasyWP

Namecheap sa v službách doménových mien používa takmer dve desaťročia. Znamená to však, že poskytované hostingové služby ponúkajú niečo hodnotného?

tweet

EasyWP nie je len jedným z najlacnejších poskytovateľov hostingu WordPress v okolí, ale tiež jedným z najrýchlejších:

easywp rýchly hosting

Tu uvádzame niektoré z najlepších dôvodov, prečo zvážiť použitie webhostingu Namecheap.

1. Veľká hodnota za peniaze

Pri zavádzaní nového webu môže byť ťažké zostať v rozpočte, aj keď ide o webhosting. A aj keď tam sú niektorí skutočne skvelí poskytovatelia hostingu, niektorí ich používajú veľmi drahé.

easywp spravované hostingové plány wp (ročne)

S programom Namecheap získate všetky základné informácie, ktoré by mali prísť s poskytovateľom hostingu a za veľmi nízku cenu.

Nie je tam veľa spravovaných hostiteľov WordPress, ktorí by boli ochotní poskytovať veci ako bežné zálohovanie, bezplatné certifikáty SSL a nepretržitá podpora. tak nízko ako Namecheap.

A čo je najlepšie, obnovovacia cena za webhosting Namecheap je stále skutočne lacná. Lacná cena je nepochybne najlepšia vec na EasyWP!

2. Ľahko použiteľný informačný panel

Mnohým ľuďom sa nemusí páčiť skutočnosť, že riadené hostingové plány spoločnosti Namecheap prichádzajú s proprietárnym dashboardom na rozdiel od štandardného cPanelu..

Faktom je, že EasyWP Prístrojová doska má jednoduché nastavenie, ktoré sa ľahko používa.

ľahko použiteľný prístrojový panel

To znamená, že ak sa rozhodnete použiť akýkoľvek iný hostingový plán Namecheap, budete mať prístup k populárnemu cPanelu na správu svojich webových stránok, ktorý je vždy vítaný medzi tými, ktorí zvykli používať tento štandardný riadiaci panel..

Začíname s programom EasyWP nemôže byť jednoduchší.

3. Okamžité nastavenie WordPress

Skutočnosť, že Namecheap na váš web nainštaluje WordPress okamžite (jedným kliknutím), je vynikajúca.

jednoduché nastavenie wordpress

Tento jednoduchý proces zabraňuje majiteľom začínajúcich stránok robiť chyby, zrýchľuje proces tvorby stránok a od začiatku vytvára dobrý základ.

4. Jednoduché zálohovanie a aktualizácie zabezpečenia

Ak budete mať vždy po ruke zálohu svojich stránok, skrátite prestoje, ak by sa niečo stalo. To tiež uľahčuje obnovenie všetkej ťažkej práce a váš život menej stresujúci (z čoho môžu mať úžitok všetci!).

jednoduché zálohy WordPress

Či už sa chcete spoliehať na rutinné zálohy Namecheap, alebo ich sami vykonať sami, Namecheap zjednodušuje zálohovanie vašich stránok na dashboarde cPanel alebo EasyWP (v závislosti od toho, aký hostingový plán používate).

5. Vstavané riešenie vyrovnávacej pamäte

Namecheap chce zaistiť, aby rýchlosť a výkonnosť vašich webových stránok bola čo najlepšia. Preto všetky spravované hostingové plány WordPress prichádzajú s predinštalovaným doplnkom EasyWP.

easywp vstavaný do cache

vstavaný ukladací priestor riešenie zvláda ukladanie stránok, objektov a databáz do pamäte cache, takže nemusíte.

6. Služby CDN zdarma

CDN je veľmi užitočné pri doručovaní okamžitého obsahu stránok návštevníkom, ktorí prichádzajú na vaše stránky. Keď niekto klikne na vašu webovú stránku, pomocou siete serverov umiestnených po celom svete, bude server umiestnený najbližšie geograficky poskytovať obsah.

s EasyWP je zadarmo CDN služby, proces prispôsobovania a zrýchľovania vašich webových stránok nebol nikdy priamejší alebo intuitívnejší. Do svojej domény môžete pridať CDN za menej ako päť minút. EasyWP je Nadzvukový CDN zahŕňa

 • Analytika v reálnom čase.
 • Podpora novej generácie HTTP / 2.
 • 45 umiestnení vysoko výkonných serverov.
 • Globálne monitorovanie výkonnosti webových stránok.
 • Brány firewall webových aplikácií na ochranu pred útokmi vopred.
 • Dedikovaný SSL zadarmo pre platené plány.

7. 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Vždy, keď poskytovateľ hostingu, s ktorým ste sa rozhodli ísť, má záruku vrátenia peňazí.

Koniec koncov, ak je spoločnosť dostatočne presvedčená, že sa vám bude páčiť hostingový plán, ktorý si vyberiete, mala by existovať náhrada, ak z nejakého dôvodu nie ste šťastní.

Namecheap ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí na všetky spravované plány WordPress.

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba $ 1 za prvý mesiac (nainštalujte 1x webovú stránku WordPress a pripravte sa na používanie).

Nevýhody Namecheap EasyWP

Aj keď sa zdá, že Namecheap má vo webhostingu všetko, čo by ste mohli hľadať, pozrime sa na niektoré jeho nevýhody:

1. Nejasné záruky dostupnosti

Keď budete počuť, že zdieľané hostingové plány siete Namecheap majú 100% záruku dostupnosti, alebo dokonca aj spravované hostingové plány WordPress majú záruku dostupnosti 99,9%, očakávate, že časy prevádzky sa budú zhodovať so zárukami.

Prevádzková doba EasyWP je slušná, ale nie je dokonalá. Namecheap sľubuje 100% dostupnosť, ale to sa týka doby prevádzky serverov, nie vaše stránky majú 100% dostupnosť. Uvádzame priemerné doby prevádzky za posledných 6 mesiacov:

 • Apríl 2019: 99,86%
 • Marec 2019: 99,87%
 • Február 2019: 99,91%
 • Január 2019: 99,89%
 • December 2018: 99,91%
 • November 2018: 99,57%

Ako vidíte, doba prevádzkyschopnosti nie je ani 100%. A to je miesto, kde je úlovok. Namecheap sľubuje, že jeho servery budú v prevádzke 100% času – nie vaše webové stránky, ako veria mnohí ľudia.

Rovnaký koncept možno použiť na akýkoľvek plán hostenia webu, ktorý používate, či už je zdieľaný, VPS alebo dokonca spravovaný hosting WordPress..

2. Blokované doplnky

Pretože doplnok EasyWP je automaticky nainštalovaný na všetkých webových stránkach EasyWP WordPress a spracováva tri úrovne rozšíreného ukladania do pamäte cache, Namecheap vytvoril zoznam doplnkov, ktoré nemáte povolené používať.

Tento zoznam zakázaných doplnkov má negatívny vplyv na rýchlosť a výkon vašich stránok a obsahuje mnoho populárnych doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress ako WP Rocket a W3 Total Cache..

zakázané doplnky

Tento zoznam blokovaných doplnkov obsahuje aj ďalšie populárne doplnky:

 • Ľahké tlačidlá na zdieľanie sociálnych sietí
 • EWWW Image Optimizer
 • Podobné príspevky
 • WP Rocket
 • Super vyrovnávacia pamäť WP

Môžete si zobraziť úplný zoznam zakázaných doplnkov a ich príčiny’tu to nie je dovolené.

Nezabudnite, že ak používate hosting Namecheap EasyWP, nebudete môcť používať žiadny zo zakázaných doplnkov, bez ohľadu na to, ako sa vám páčia.

3. Limity webových stránok

Odteraz sú tí, ktorí chcú používať Namecheap spravovaný hosting WordPress obmedzené na 1 inštaláciu WordPress. Ak chcete s Namecheap hosťovať viac ako jednu webovú stránku WordPress, musíte si kúpiť ďalšie predplatné EasyWP.

Každý nový doplnok webovej stránky vás vráti späť 29,99 dolárov, čo môže rýchlo zmeniť lacný hosting WordPress na drahý hosting WordPress, ak máte viac stránok, ktoré potrebujú hostingové služby..

To nie je naozaj zlá vec, ale upozorňujeme, že ak máte v úmysle hostiť viacero stránok WordPress s programom EasyWP, musíte zaplatiť za každý doplnok webovej stránky..

4. Nedostatok telefonickej podpory

Niektorým ľuďom to nemusí záležať, ale treba poznamenať, že Namecheap nenabízí zákazníkom telefonickú podporu.

To znamená, že keď sa vyskytne problém, nemôžete o tom hovoriť s niekým a sú na milosrdenstve lístkov na technickú podporu a živých hodín rozhovoru..

Navyše k tomu nie som ohromený ani podporou live chatu. Spýtal som sa jednoduchú otázku: Dostanem Tvorca webových stránok s hosťovaním WP s EasyWP alebo je to len pre zdieľané plány hostenia?

live chat

Odpoveď bola okamžite, prosím, dajte mi 3 – 5 minút na preskúmanie vašej žiadosti. V porovnaní s inými systémami na podporu živého chatu, s ktorými som komunikoval, to nie je dobré znamenie.

Nikto by nemal čakať tak dlho na odpoveď na jednoduchú otázku, najmä keď tak veľa konkurentov tam má odpovede na všetko hneď.

Počas rozhovoru som nadviazal na ďalšiu jednoduchú otázku týkajúcu sa dočasnej domény EasyWP, ktorá prichádza so spravovaným hostingom WordPress.

doba odozvy live chatu

Opäť som bol „pozastavený“ (celé dve minúty po položení otázky), čo pre mňa znamená, že osoba, s ktorou som rozprával, nemá potuchy, ako odpovedať na moje otázky. Ak máte veľa otázok, môže to byť rýchlo frustrujúce.

Hlavné funkcie Namecheap

Namecheap je mnohostranná spoločnosť, ktorá svojim zákazníkom ponúka veľa rôznych nástrojov a služieb.

Ďalšie plány hostingu Namecheap

Namecheap má aj iné plány hostenia pre tých, ktorí majú rôzne potreby. Poďme sa rýchlo pozrieť.

Zdieľaný hosting

So 100% zárukou dostupnosti, aktualizovaným cPanel a novým webovým tvorcom, vytváranie samostatných webových stránok od základov a ich spravovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Môžete tiež očakávať funkcie ako bezplatný certifikát SSL, rutinné zálohovanie stránok a viac ako 100 vstavaných aplikácií s inštaláciou jedným kliknutím.

Nezabudnite, že Nástroj na tvorbu webových stránok sa považuje za systém na správu obsahu, nie je vstavaný nástroj. To znamená, že nemôžete používať nástroj na tvorbu webových stránok na webe WordPress, ako mi bolo vysvetlené počas živého rozhovoru. Na webových stránkach to nie je jasné a môže to viesť k nejasnostiam.

Zdieľané plány hosťovania začínajú na 2,88 dolárov za mesiac (9,88 dolárov za rok).

Reseller Hosting

Hostujte viac vlastných webových stránok alebo sa staňte predajcom a predajte svoju vlastnú značku s hostingovým plánom predajcu Namecheap. Vychutnajte si funkcie, ako je nemeraná šírka pásma D + GB, bezplatný cPanel a WHM, nástroje pre distribútorov (fakturačná platforma WHMCS, program pre distribútorov SSL, marketingové nástroje s bielym štítkom) a anonymné servery mien, aby sa vaši zákazníci nikdy nedozvedeli o hostingových službách, ktoré využívate hosťovať ich stránky.

Existujú tri plány hostenia predajcov: hmlovina (16,88 $ / mesiac), Galaxy Expert (26,88 $ / mesiac) a Universe Pro (36,88 $ / mesiac).

Hosting VPS

VPS hosting s Namecheap vám dáva možnosť škálovať svoje stránky s ľahkosťou bez narušenia užívateľského prostredia, použitia príliš veľkého množstva zdrojov alebo spôsobenia zlyhania stránok. Tu sú niektoré z najlepších funkcií, ktoré získate pri hostovaní VPS: úložisko SSD, úplný prístup k root, 99,9% záruka dostupnosti, ľahká prevádzka a downgrade a bežné zálohovanie.

Vyberte si z dvoch hostingových plánov VPS – Pulsar (14,88 $ / mesiac) alebo Quasar (24,88 / mesiac) – a naštartujte svoju rastúcu webovú stránku na vysokú rýchlosť.

Dedikovaný hosting

Pre rozsiahle webové stránky, ktoré potrebujú dedikované servery, môžete získať prvotriedne funkcie, ako je vyhradené dátové centrum, v ktorom sú uložené všetky servery, výkonné procesory Intel a stabilné siete, čo zaisťuje vynikajúce pripojenie a schopnosť rýchlo riešiť problémy.

Ak používate dedikovaný server Namecheap, máte tiež prístup k službám správy serverov, ako sú napríklad rady od zástupcov zákazníckej podpory, obnovenie zlyhania servera, zmeny základného softvéru a opravy zlyhania servera..

Ceny za dedikované servery Namecheap sú konkurencieschopné, od 39,44 $ / mesiac – 188,88 $ / mesiac podľa vašich individuálnych potrieb.

Služby doménových mien

názvy domén namecheap

Namecheap má všetko, čo potrebujete, pokiaľ ide o názov domény vašich webových stránok:

 • Registrovať: nájdite perfektné doménové meno pomocou funkcie vyhľadávania doménových mien Namecheap a ihneď ho zaregistrujte.
 • preniesť: ušetrite na obnovení prevodom svojej domény do Namecheap a získajte ďalší rok registrácie zadarmo.
 • trh: prehľadajte dostupné domény, kúpte si novú alebo predajte doménu, ktorú vlastníte, v doméne Namecheap’s Domains Marketplace.
 • Osobné domény: vytvorte si osobnú doménu pomocou svojho vlastného mena nasledovaného .com alebo .me a označte sa v tomto konkurenčnom prostredí na internete.

Namecheap tiež ponúka služby FreeDNS všetkým, dokonca aj tým, ktorí používajú pre svoje doménové mená iný hosting alebo registrátorov. Táto bezplatná služba sa dodáva s intuitívnou konzolou pre správu a technickou podporou nepretržite.

Najlepšia vec, ktorá sa týka doménových mien Namecheap, je navždy bezplatná služba WhoisGuard, vďaka ktorej budú vaše údaje Whois neviditeľné od okamihu, keď si kúpite svoje domény od Namecheap..

Zabezpečenie online

Ochrana vašej prítomnosti na internete a osobných informácií vašich online zákazníkov je rozhodujúca pre vašu povesť značky a váš celkový úspech. Našťastie to Namecheap chápe a prijíma na seba tri rôzne spôsoby, ako sa chrániť:

Ochrana osobných údajov: Udržujte svoje kontaktné informácie (napríklad meno, e-mail, adresu a telefónne číslo) mimo verejnej databázy Whois, aby vás spameri, marketingové spoločnosti a podvodníci online nemohli nájsť. Táto bezplatná služba tiež zabraňuje únosom doménových mien, ku ktorým dochádza, keď niekto použije vaše osobné informácie na prenos vašej domény inému registrátorovi.

Certifikát SSL: ochráňte údaje svojich zákazníkov pomocou certifikátu SSL. Pomôže to vzbudiť dôveru vo vašu značku a etablovať sa ako spoľahlivá spoločnosť, s ktorou ľudia chcú obchodovať.

Premium DNS: Ak sa obávate prevádzkyschopnosti servera DNS, využite zabezpečenú, celosvetovo dostupnú službu DNS spoločnosti Namecheap. Taktiež prichádza so 100% zmluvou o úrovni služieb, takže sa už nikdy nebudete musieť obávať výpadkov DNS.

Služba VPN: Namecheap nedávno zaviedol novú službu VPN, ktorá ponúka rýchle, bezpečné, neobmedzené a spoľahlivé riešenia VPN. Ich sieť VPN funguje vo viac ako 40 krajinách. Ich produkt VPN je nový na trhu a nemôže v skutočnosti konkurovať tak ako NordVPN a ExpressVPN..

Viac informácií o SSL

Namecheap berie certifikáty SSL veľmi vážne. Preto sa bližšie pozrieme na všetko, čo získate pomocou certifikátu SSL Namecheap SSL nainštalovaného na vašom webe:

 • Oficiálna pečať stránky SSL
 • Špičková podpora, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Kompatibilita naprieč prehliadačmi
 • 256-bitové alebo 128-bitové šifrovanie

Súkromný e-mail hosting

Namecheap má súkromné, bezpečné a spoľahlivé cloudové riešenie pre všetky vaše webové e-mailové potreby. Všetky plány súkromných e-mailov prichádzajú s ľahkým rozhraním webmailu, vďaka ktorému je správa e-mailov, kontaktov a kalendára hračkou.

Získate tiež pozoruhodné funkcie, ako napríklad:

 • POP / IMAP / Webmail
 • Veľa GB e-mailov a ukladanie súborov
 • Ochrana proti spamu
 • Podpora mobilných zariadení
 • Zjednotená správa e-mailového účtu
 • Nástroje spolupráce na nastavenie rolí používateľov, rýchleho prezerania a zdieľania údajov

Tvorca webových stránok

tvorca webových stránok

Vytvorenie webovej stránky nebolo nikdy jednoduchšie vďaka zabudovanému nástroju na tvorbu webových stránok spoločnosti Namecheap. Je dodávaný s drag and drop rozhraním. A ak potrebujete trochu inšpirácie, môžete si vybrať z viac ako 200 vopred navrhnutých šablón, ktoré vám pomôžu začať, bez ohľadu na to, v akom odvetví ste.

Tento intuitívny tvorca webových stránok sa dodáva aj s:

 • Podpora viacerých jazykov (45 jazykov)
 • Podpora sociálnych médií, možností platby a videoobsahu
 • Citlivý dizajn
 • SEO optimalizácia
 • Možnosti rozloženia vstupnej stránky a mriežky

Pamätajte, že toto je systém pre správu obsahu, nie je to nástroj, ktorý je možné použiť na webových stránkach WordPress.

Ďalšie vstavané nástroje

namecheap apps

Namecheap prichádza s bezplatnými a prémiovými aplikáciami, ktoré sa hladko integrujú s vašim novo vytvoreným webovým serverom a uľahčujú jeho správu, správu a údržbu..

Medzi najlepšie aplikácie, ku ktorým máte prístup, patria G Suite, Weebly, Namecheap Uptime Monitoring a Canvas.

Odporúčam EasyWP? zhrnutie

Namecheap je celkom skvelý. Majú dobrú povesť, že sú vynikajúci v odbore doménových mien a tvrdia, že vedia, čo robia v odvetví webhostingu.

Ak chcete super lacné spravované hostingové riešenie WordPress, vďaka ktorému je nastavenie WordPress mimoriadne ľahké; potom je EasyWP vynikajúcou voľbou.

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba $ 1 za prvý mesiac (1x nainštalovaná a pripravená webová stránka WordPress).

Ak však nebudete brať ohľad na lacnú cenu, Namecheap sa v skutočnosti nezhoduje v porovnaní s inými poskytovateľmi hostiteľských služieb WordPress..

Veľkým poklesom je, že pri používaní programu EasyWP môžete používať iba názvy domén zaregistrované v službe Namecheap.

Ak vás táto recenzia EasyWP nepresvedčí a chcete viac od spravovaného hostiteľa programu WordPress, existuje veľa ďalších spoľahlivých riešení hostingu, z ktorých si môžete vybrať..

Jediné, čo musíte urobiť, je pozrieť sa na naše recenzie hostingu a rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vás najlepší.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me