Recenzia motora WP

WP Engine poskytuje riadený webový server WordPress pre webové stránky po celom svete, ktoré ponúkajú úžasnú podporu, a hostovanie podnikových tried, ktoré je optimalizované pre program WordPress. Ale je WP Engine tou najlepšou voľbou pre vás?


Ako vlastník firmy online, ktorý sa snaží škálovať a uspieť, musíte nájsť spôsoby, ako ušetriť čas, zvýšiť bezpečnosť stránok a zabezpečiť, aby mali používatelia pri navigácii na vašom webe čo najlepší zážitok. Preto sa toľkým majiteľom webových stránok WordPress páči WP Engine.

A predovšetkým ich známe rýchlosti. Pretože WP Engine sa stal prvý spravovaný hostiteľ WordPress, ktorý prijal platformu Google Cloud Platform Najnovšia infraštruktúra, Výpočtové optimalizované virtuálne stroje (VM) (C2).

WP Engine teraz ponúka výkon, ktorý je O 40% rýchlejšie. To je na vrchole softvérových optimalizácií, ktoré vyústili do 15% zlepšenia výkonu celej platformy.

Technológia rýchlosti motora WP Engine je kľúčovou vlastnosťou, ktorú zákazníci o nich najviac zaujímajú.

Recenzie na TwitteriVäčšinou kladné recenzie od ľudí na Twitteri

V tomto Recenzia motora WP Predtým, ako sa zaregistrujete pre svoje stránky WordPress, sa podrobne pozriem na výhody a nevýhody a vykonám svoje vlastné kroky, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa..

Kliknutím na tento odkaz môžete hosťovať svoje webové stránky WordPress iba 25 dolárov mesačne (zvyčajne 30 USD / mesiac) pri ročnom platení.

Čo sa dozviete v tejto recenzii

 1. Pros

Tu sa venujem tomu, čo je ich, pretože existuje veľa pozitív, najmä okolo troch S webhostingu; , bezpečnosť a podpora.

 1. Nevýhody

Majú veľa vecí v poriadku, ale rovnako ako pri každej (hosťujúcej) službe tam nie je všetko dokonalé, tu pokrývam to, čo ich služby .

 1. plány & ceny

Tu prejdem ich rôzne a aké sú vlastnosti, ktoré sú súčasťou ich rôznych plánov.

 1. Je WP Engine dobrý??

Nakoniec veci zhrniem a dáme vám vedieť, či ide o spravovanú hostingovú službu WordPress .

Spravovaný hosting WordPress je prémiová služba navrhnutá tak, aby nielen hostovala údaje vašej stránky a rýchlo ich doručovala návštevníkom stránok, ale pomáha majiteľom stránok zvládnuť únavné úlohy spojené s prevádzkou rastúceho webu..

Aj keď má každý spravovaný hostiteľ WordPress inú sadu funkcií, hlavným zameraním by mala byť rýchlosť stránok, výkon, zákaznícky servis a bezpečnosť..

recenzia motora wp

Pozrime sa, ako sa merajú v tejto recenzii WPEngine.

Výhody motora WP

Spoločnosť WP Engine, založená v roku 2010 v Austine v Texase, sa rozhodla poskytovať špecializovaný hosting WordPress, pretože systém na správu obsahu WordPress sa naďalej osvedčil ako najpopulárnejšia dostupná blogovacia platforma..

Je postavená na špičkovej sieťovej infraštruktúre a je integrovaná s najlepšími technologickými partnermi, ako sú Google, AWS a New Relic. Ide o súkromnú spoločnosť s 18 dátovými centrami pokrývajúcimi celý svet..

WP Engine verí v silu open source. postavili svoju platformu WordPress Digital Experience Platform (DXP), ktorú využívajú viac ako 30 technológií s otvoreným zdrojom.

Ale sú dnes najlepšie spravovaným hostingovým riešením WordPress? Pozrime sa a uvidíme.

1. Planúca rýchlosť

Dôvody, prečo sa váš web, bez ohľadu na jeho veľkosť, budú načítavať rýchlo a budú mať vždy dobrú výkonnosť, ovplyvňujú mnohé faktory. Našťastie je WP Engine na vrchole všetkého.

Dôležitosť „rýchlosti“ sa nedá podceňovať a o tom majú povedať:

Mať rýchle miesto načítania je dnes dôležité, aký zásobník technológií rýchlosti používa WP Engine?

Rýchlosť stránok je hlavným diferenciátorom pre WP Engine. Je to jedna z hlavných charakteristík našej platformy, ktorá nás odlišuje od konkurencie. Táto technológia zahŕňa integráciu CDN na jedno kliknutie, naše vlastné rozšírenie NGINX a technológiu SSD. CDN drasticky skracuje čas čakania na aktíva a zaisťuje uvoľnenie zdrojov na dôležité požiadavky. Integrácia NGINX poskytuje vašim návštevníkom lepší zážitok tým, že uprednostňuje ľudské požiadavky pred automatizovanými systémovými požiadavkami. Technológia SSD sa snaží zabrániť saturácii RAM a zlepšuje vykreslenie backendu. Ak sa chcete hlbšie ponoriť do nášho technologického balíka, pozrite si túto stránku.

Z hľadiska celkovej infraštruktúry sme sa spojili s webovými službami Amazon Web Services a Google Cloud Platform, aby sme zákazníkom poskytli celý rad podnikových riešení, ktoré poskytujú bleskovo rýchle, škálovateľné, vysoko dostupné a bezpečné skúsenosti. Okrem toho, ak máme takýchto vysokokvalitných partnerov, môžeme poskytovať dátové centrá na rôznych miestach – spolu 18. Táto globálna prítomnosť nám umožňuje obsluhovať viac zákazníkov na miestnej úrovni, kde v dôsledku toho vidia ďalšie zlepšenia výkonu a rýchlosti.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager v spoločnosti WP Engine

Služby CDN

Spolupracovali s StackPath (predtým MaxCDN), aby všetkým svojim zákazníkom poskytli prístup k službám poskytovania obsahovej siete. Použitie CDN môže drasticky znížiť latenciu a zvýšiť rýchlosť stránok, pretože servery pokrývajúce zemeguľu všetky spolupracujú pri poskytovaní obsahu stránok používateľom na základe ich geografického umiestnenia. CDN je zadarmo so všetkými plánmi.

Technológia EverCache spoločnosti WP Engine

Postavili jednu z najrozšíriteľnejších architektúr WordPress, ktoré kedy boli nazývané EverCache, aby poskytovali rýchlosť a zvládali dopravné špičky na všetkých webových stránkach, ktoré hostia, bez akýchkoľvek prestojov..

Aby sa to stalo, zákazníci používajú kombináciu služieb CDN, agresívne ukladanie do pamäte cache vykonávané spoločnosťou EverCache a pohotovú aktualizáciu vždy, keď sa na vašom webe objaví niečo nové. Inými slovami, váš web dodáva obsah rýchlo ľuďom na celom svete, ukladá všetok statický obsah do vyrovnávacej pamäte a dokonca ho aktualizuje kedykoľvek, keď vykonáte zmenu..

cachovanie motora wp

Ukladanie stránky do pamäte cache, Memcached a cache objektov (musí byť povolený na používateľskom portáli), všetky sú vstavané a dajú sa ľahko vyčistiť z admin oblasti WordPress..

WP Engine agresívne ukladá do vyrovnávacej pamäte všetko od stránok po informačné kanály až po 301 presmerovaní na subdomény; Vďaka tomu je načítanie vašich stránok bleskovo rýchle.

Nástroj na zvýšenie výkonnosti stránky WP Engine

V používateľskom portáli majú všetci zákazníci prístup k Nástroju na zvýšenie výkonnosti stránky. Ak ju chcete použiť, stačí zadať adresu URL svojich webových stránok a zistiť, akú výkonnosť dosahuje.

Nástroj na testovanie otáčok motora

Tu je zoznam druhov údajov, ktoré tento nástroj poskytuje:

 • Odporúčania na zlepšenie rýchlosti a výkonu stránok
 • Počet sekúnd, kým prehliadač zobrazí prvý objekt na obrazovke
 • Priemerný čas potrebný na zobrazenie všetkých viditeľných častí vášho webu na obrazovke
 • Počet zdrojov požadovaných analyzovanou webovou stránkou (vrátane zdrojov, ako sú obrázky, písma, HTML a skripty)
 • Celková veľkosť súboru všetkých prvkov prenesených z vašej stránky do prehliadača používateľa

Myslím si, že samotné odporúčania sú skutočne elegantné. Šetria vám čas, keď musíte používať nástroje tretích strán, ako je Google PageSpeed ​​Insights, a ponúkajú mnoho ďalších zdrojov, ktoré vám pomôžu vysvetliť odporúčania tým, ktorým nerozumejú.

odporúčané rýchlosti

Nakoniec, WP Engine prichádza s PHP 7.2 pripravený a dokonca dáva každému, či už používa svoj hosting alebo nie, prístup k svojmu exkluzívnemu rýchlostnému nástroju WP Engine Speed ​​Tool (hoci musíte získať e-mailovú adresu, aby ste dosiahli výsledky, ktoré s niektorými nemusia dobre sedieť) ).

bezplatný testovací nástroj rýchlosti

Môj vlastný test rýchlosti

Tu som chcel vidieť, ako rýchlo sa WPE načíta, nie pomocou vlastných nástrojov na testovanie rýchlosti.

Vytvoril som web WordPress hostený na programe WP Engine za 25 dolárov mesačne (platený ročne), potom som išiel ďalej a nainštaloval bezplatnú verziu témy GeneratePress s niektorými fiktívnymi príspevkami a stránkami s obsahom blogu..

Ako rýchly je WP Engine? Vlastne skutočne rýchlo …

skúška otáčok motora na gtmetrix

Podľa stránky GTmetrix je môj web plne naložený 0,8 sekundy. Vďaka zabudovanému ukladaniu stránok do pamäte cache, Memcached a ukladaniu objektov do pamäte neboli potrebné žiadne ďalšie manuálne optimalizácie výkonu.

Chcel som tiež vidieť, ako sa ich výkon udržal pod stresom, a tak som bežal Skúška nárazovým zaťažením simuluje 30 aktívnych návštevníkov prichádzajúcich na web v priebehu 3 minút.

nárazová skúška zaťažením

Tento graf ukazuje, že keď sa zvýši počet návštevníkov (zelená čiara), časy načítania stránky (modrá čiara) zostanú pevné okolo 40 milisekúnd (zelená čiara)..

Je to naozaj dobrá vec, pretože to znamená, že viac návštevníkov prichádzajúcich na stránku nevedie k poklesu výkonu.

2. Pokročilé bezpečnostné funkcie

WP Engine vie, aká dôležitá je bezpečnosť stránok, najmä pre škálovateľné webové stránky. Preto svojim zákazníkom ponúkajú množstvo prémiových bezpečnostných funkcií určených na ochranu údajov na vašich stránkach.

 • Detekcia a blokovanie hrozieb. Ich platforma kontroluje všetku návštevnosť stránok, hľadá podozrivé vzorce a automaticky blokuje škodlivé útoky.
 • Webové aplikácie. Útoky webových aplikácií, ktoré sa vyskytujú vo vrstvách WordPress aj nginx, sa identifikujú a opravia okamžite, predtým ako negatívne ovplyvnia váš web..
 • WordPress Core. Tím odborníkov spoločnosti WP Engine má na mysli celú komunitu WordPress, či už používajú alebo spravujú svoje spravované hostiteľské služby. Ak sa vyvinie hlavná oprava WordPress, je poslaná na posúdenie komunite WordPress.
 • Doplnky WordPress. Inštalácie a aktualizácie doplnkov nespracováva modul WP Engine, takže si udržujete kontrolu nad dizajnom a funkčnosťou svojich webových stránok. Vývojári doplnkov WP Engine však dávajú pozor na zraniteľné miesta v doplnkoch, aby sa ich zákazníci nestali obeťou škodlivej činnosti..
 • Automatizované opravy a aktualizácie. Automaticky opravia jadro WordPress, takže sa nemusíte starať o zraniteľné miesta.
 • Automatické zálohovanie. Len v prípade, že sa na vašom webe niečo stane, WP Engine má zálohu vašich stránok, ktorú je možné ľahko obnoviť. V skutočnosti vykonávajú denné zálohovanie a majú možnosť obnovenia jedným kliknutím.

Okrem toho všetko ponúka WP Engine prevenciu proti útokom DDoS, pokusom o brutálnu silu a útokom pomocou injekcie JavaScript / SQL. Navyše sú známi tým, že spolupracujú s bezpečnostnými spoločnosťami tretích strán na vykonávaní rutinných kontrol kódov a bezpečnostných auditov, aby sa ubezpečili, že všetko je v poriadku.

A najlepšie na tom je? Ak je váš web WordPress napadnutý, opravia ho zadarmo.

3. Výnimočná podpora zákazníkov

Spoločnosť WP Engine je známa svojou hviezdnou podporou zákazníkov. V skutočnosti majú k dispozícii viac ako 200 servisných odborníkov 24/7/365, aby zákazníkom poskytovali zákaznícku podporu.

Existujú tri globálne podporné miesta, takže je niekto vždy k dispozícii. A aby ste to napravili, tím podpory vám nepomôže iba s problémami s hosťovaním. Sú tiež odborníkmi na WordPress, ktorí vám môžu pomôcť diagnostikovať problémy a odporučiť optimalizáciu stránok.

Podporovaného používateľa môžete získať prostredníctvom nasledujúcich kanálov:

 • 24-hodinová podpora live chatu pre prípadné otázky týkajúce sa predaja
 • Telefonická podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Podpora užívateľského portálu pri akýchkoľvek technických problémoch s hostingom alebo WordPress
 • Špeciálna sekcia podpory fakturácie na riešenie problémov týkajúcich sa vášho účtu
 • Všeobecná vedomostná základňa s článkami týkajúcimi sa rôznych tém

Podporný tím sa môže pochváliť menej ako 3-minútovou dobou odozvy na live chat a silným skóre čistého promotéra 82, čo dokazuje, že hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka..

A aby som ich otestoval, dostal som sa do kontaktu s tímom podpory začiatkom 4:45 hod. A som si istý, že asi do 30 sekúnd bol niekto, kto odpovedal na moje otázky..

podpora rozhovoru s motorom wp

Člen tímu, s ktorým som hovoril, bol priateľský a informovaný a rád odpovedal na všetky otázky, ktoré som mal.

Hovorenie zákazníkov …

WP Engine ponúka celý rad jedinečných funkcií, ktoré funkciu alebo nástroj najviac milujú vaši zákazníci?

Portfólio produktov spoločnosti WP Engine za posledných pár rokov výrazne vzrástlo. V skutočnosti sme práve uviedli naše vysoko výkonné pokročilé bezpečnostné riešenie, Global Edge Security. V závislosti od zákazníka sa môžu zobraziť rôzne preferencie rôznych nástrojov. Napríklad zákazníci na vyhradených serveroch si skutočne užívajú prístup k bráne SSH. Na menšej strane zdieľaných plánov agentúry a vývojári na voľnej nohe vždy oceňujú jednoduchosť vývojového a produkčného prostredia na našej platforme, pričom zvláštnym vrcholom je naša stabilná prenosná inštalácia..

Naše nástroje na zasielanie informácií, ako napríklad Výkon stránky a Výkonnosť obsahu, sú vždy hitom. Celkovo by však naším najobľúbenejším nástrojom bol Výkon aplikácií. Poskytuje viditeľnosť na úrovni kódu, čo pomáha tímom rýchlejšie riešiť problémy, optimalizovať ich skúsenosti s WordPress a zvyšovať pružnosť pri vývoji. Poskytuje vývojovým a IT operačným tímom viditeľnosť, ktorú potrebujú na vytváranie a udržiavanie skvelých digitálnych zážitkov WordPress.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager v spoločnosti WP Engine

4. Záruky

Takmer všetky riadené hostingové spoločnosti WordPress ponúkajú zákazníkom nejaké záruky. Záruky sú koniec koncov skvelým spôsobom, ako vzbudiť dôveru v tých, ktorí ešte spoločnosť nepoznali a nemilovali.

Poskytujú nasledujúce záruky:

 • 99,95% záruka na uptime server a 99,99% uptime pre tých, ktorí majú vylepšenú SLA (okrem Ospravedlneného výpadku, ako je napríklad plánovaná alebo núdzová údržba, beta služby a dokonca aj udalosti vyššej moci)
 • Aj keď to nie je dokonalé, majú skvelý článok vysvetľujúci dostupnosť, realitu za záhadnými 100% zárukami dostupnosti a otázky, na ktoré by ste sa skutočne mali pýtať potenciálneho webového hostiteľa.
 • 60-denná záruka vrátenia peňazí na všetky plány okrem vlastných

Môžete tiež argumentovať, že služba WP Engine zaručuje bezpečnosť stránok, pretože bezplatne opravia váš hacknutý web, čo v prípade veľkého útoku môže spoločnosti diagnostikovať a vyčistiť tisíce dolárov..

5. Pracovné prostredie

Jednou z najobľúbenejších funkcií ponúkaných všetkým zákazníkom bez ohľadu na ich plán hostenia je predstavovanie webových stránok.

Pracovná stránka je skutočne iba klonovaná verzia vašej aktuálnej webovej stránky, na ktorej môžete bezpečne testovať vývoj, dizajn a zmeny obsahu.

wordaging admin staging

Táto funkcia ponúka množstvo výhod, ako napríklad:

 • Jednoduché nastavenie postupovania jedným kliknutím na hlavnom paneli WordPress (alebo na portáli používateľov)
 • Nezávislý klon vašej webovej stránky na testovanie tém, doplnkov a vlastného kódu bez obáv z porušenia niečoho a bez výpadku
 • Schopnosť zistiť chyby v dizajne alebo vo funkcii skôr, ako sa váš web začne zobrazovať
 • Miestne alebo online nastavenie pre vaše pohodlie
 • Ľahký prenos stránok medzi inscenovanými a živými prostrediami

Či už váš tím spolupracuje pri vytváraní webov WordPress pre klientov, alebo si len chcete vyskúšať niektoré veci na svojom vlastnom webe, vytváranie, vývoj a správa stagingového prostredia pomocou stagingového prostredia WP Engine je super jednoduché.

6. Voľný prístup do Genesis Framework a viac ako 35+ prémiových tém

Toto je jedno monštrum, ak sa ma pýtate.

WP Engine nedávno získal StudioPress a všetci zákazníci majú prístup k internetu Genesis Framework a 35 prémiových tém aplikácie StudioPress WordPress sú zahrnuté v predplatných plánov Startup, Rast, Mierka, Prémia a Enterprise.

Genesis framework a StudioPress témy

Témy StudioPress, ktoré využívajú technológiu Genesis Framework, uľahčujú zákazníkom WP Engine rýchle vytváranie krásnych profesionálnych webov WordPress. Všetky témy sú optimalizované pre vyhľadávače, rýchle načítanie so zablokovanými bezpečnostnými funkciami (viem, pretože táto stránka je postavená na platforme Genesis Framework)..

Čo sa týka akvizície spoločnosti StudioPress:

Akvizícia spoločnosti StudioPress spoločnosťou WP Engine prekvapila mnohých, prečo ste sa rozhodli kúpiť štúdioPress?

Hlavným zameraním WP Engine bolo a stále je prispievanie do komunity WordPress. V skutočnosti je to ďalšia z našich hodnôt – zaviazaná vrátiť sa. Náš záväzok v oblasti času, peňazí, písania, kódovania a vedenia myšlienok v roku 2018 doteraz dosiahol viac ako 1,7 milióna dolárov. Akvizícia StudioPress je pre nás ďalšou úrovňou v týchto snahách o spätné získanie komunity. Keď sa program WP Engine pohybuje zo sily na silu, máme zdroje, ktoré pomôžu systému Genesis Framework rásť a prosperovať. V skutočnosti 15% všetkých našich zákazníkov používa Genesis, pričom ju využíva 25% našich najväčších zákazníkov. Ako spoločnosť je to rámec, ktorý už poznáme.

Podľa slov nášho zakladateľa Jasona Cohena: „Vidíme príležitosť investovať do spoločnosti Genesis, aby sa vyvinula a naďalej slúžila komunite, ktorá sa na ňu spolieha. To bude zahŕňať investovanie do inžinierskych snáh v rámci rámca, investície do tvorby nových tém
a investovanie do ekonomiky rámca a partnerov, ktorí vyrábajú produkty, ktoré ho podporujú a spoliehajú sa naň. ““ S týmto vedomím veríme, že akvizícia bude prínosom pre WP Engine aj pre komunitu WordPress a skutočne je príkladom našich ambícií spoločnosti vrátiť sa.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager v spoločnosti WP Engine

Nevýhody motora WP

WP Engine má svoje nedostatky, rovnako ako aj tie najlepšie veci v živote.

Pozrime sa, či to sú veci, ktoré spôsobia, že budete chcieť ísť s iným spravovaným poskytovateľom hostenia WordPress.

1. Žiadne registrácie domén alebo e-mail hosting

Svojim zákazníkom ponúkajú iba služby hostingu, čo znamená, že nie sú k dispozícii žiadne registrácie doménových mien.

Nie je to len nepohodlné (pretože budete musieť získať názov domény pomocou spoločnosti tretej strany), nemáte motiváciu využívať svoje plány hostingu na získanie bezplatnej registrácie názvu domény..

Okrem toho nemôžete hosťovať svoje e-mailové služby pomocou služby WP Engine. Niektorí ľudia uprednostňujú hosťovanie svojich e-mailov na platformách tretích strán len v prípade, že dôjde k výpadku hostiteľských serverov, ostatným sa to nebude páčiť..

Napríklad budete musieť získať samostatný e-mail hosting Suite G (predtým Google Apps) od 5 USD mesačne za e-mailovú adresu alebo Rackspace od 2 $ mesačne za e-mailovú adresu.

2. Zakázané doplnky

Ako sme už uviedli, spoločnosť WP Engine je presvedčená, že jej infraštruktúra obsahuje všetko, čo potrebujete na zaistenie bezpečnosti a rýchleho fungovania vašich stránok. V dôsledku toho zostavili zoznam Nepovolené doplnky o ktorých je známe, že spôsobujú problém s ich vnútornými službami.

Úplný zoznam nepovolených doplnkov nájdete tu. Medzitým tu sú niektoré z najznámejších nepovolených doplnkov:

 • Doplnky do vyrovnávacej pamäte ako WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache a WordFence. FYI WP Rocket je povolená / funguje.
 • Zálohovacie doplnky ako WP DB Backup a BackupWordPress
 • Súvisiace príspevky, ako sú YARPP a Podobné príspevky
 • Kontrola prerušeného odkazu
 • EWWW Image Optimizer (pokiaľ nepoužívate verziu Cloud)

Problém je v tom, že veľa ľudí chce mať na ovládacom paneli WordPress kontrolu nad vecami, ako sú zabezpečenie stránok, zálohy, optimalizácia obrázkov a dokonca aj rýchlosť stránok pomocou doplnku pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte..

A zatiaľ čo spoločnosť WP Engine tvrdí, že toto všetko zvládne za vás, niektorí ľudia nemusia byť pripravení vzdať sa všetkej kontroly a vzdať sa používania svojich obľúbených doplnkov v nádeji, že ich spoločnosť WP Engine neustále pokrýva..

3. Žiadny cPanel

Aj keď možno nejde o úplný obchod, mnoho ľudí, ktorí hľadajú poskytovateľa hostingu, je na správu svojich účtov a webových stránok zvyknutí a uprednostňuje tradičný cPanel..

WP Engine má však proprietárny užívateľský portál ktoré sa zdá intuitívne používať.

užívateľský portál motora wp

Ale pre tých, ktorí sa nechcú zaoberať niečím novým, používateľský portál ich môže odvrátiť od ich používania.

Okrem toho používateľský portál zobrazuje počet návštevníkov, šírku pásma a úložný priestor, ktoré ste použili, čo sa javí ako dobrá vec?

Je to tak, až kým si neuvedomíte, že všetky dostupné plány hostingu majú návštevníkov, šírku pásma a obmedzenia úložného priestoru, čo nie všetci poskytovatelia hostingu (spravovaní alebo inak).

4. Zložitá webová stránka (frontend)

Aj keď sa to môže zdať niektorým nepatrné, našiel som navigácia na webových stránkach. Aj keď je tu veľa informácií, ktoré všetko vysvetľujú, bol by som rád, keby existovalo jednoduchšie usporiadanie.

V skutočnosti boli niektoré z ich najlepších funkcií skryté hlboko v podporných článkoch, čo sťažuje ich nájdenie. Nehovoriac o tom, že som musel čítať oveľa viac obsahu, než by som chcel nájsť jednoduché odpovede na veci, ktoré som chcel vedieť o hostovaní riadenom spoločnosťou WP Engine..

Musím však povedať, že keď sa zaregistrujete a získate prístup k „backendu“, všetko je dobre usporiadané, jednoduché a ľahko zrozumiteľné.

Hostiteľské plány motora WP

WP Engine má 3 spravované hostingové plány WordPress z čoho vyberať pokiaľ nepotrebujete vlastný plán, v ktorom budete musieť vytvoriť tím.

cenové plány motora wp

Každý plán je dodávaný s radom konkrétnych funkcií, ktoré môžete vidieť v plnom znení tu. Pozrime sa však na každý plán a na hlavné funkcie, ktoré má každý, aby ste videli rozdiely:

Plán spustenia motora WP (od 25 USD mesačne, ak sa platí ročne)

Startup plán je ideálny pre tých, ktorí majú menšie webové stránky WordPress, ale stále potrebujú výhody spravovaného hostingu.

Tu sú kľúčové vlastnosti tohto plánu:

 • 1 webová stránka WordPress
 • Až 25 000 návštev za mesiac
 • 10 GB miestneho úložiska
 • 50 GB šírky pásma za mesiac
 • Bezplatná migrácia stránok
 • Globálne CDN
 • Automatické certifikáty SSL
 • Nástroj na zvýšenie výkonnosti stránky
 • Podpora nepretržitého živého rozhovoru 24/7

Plán rastu motora WP (od 115 USD mesačne)

Plán rastu je určený pre tých, ktorí majú webové stránky WordPress, ktorí naďalej vidia väčšiu návštevnosť alebo aspoň plánujú v blízkej budúcnosti..

Tu sú kľúčové vlastnosti tohto plánu:

 • 5 webových stránok WordPress
 • Až 100 000 návštev za mesiac
 • 20 GB miestneho úložiska
 • 200 GB šírky pásma za mesiac

Má tiež všetko, čo má plán spustenia, plus importované certifikáty SSL a nepretržitú telefonickú podporu.

Plán mierky motora WP (od 290 dolárov mesačne)

Plán mierky je určený pre veľké webové stránky WordPress, ktoré potrebujú spravované hostiteľské služby, ktoré im pomôžu zostať organizované a úspešné.

Tu sú kľúčové vlastnosti tohto plánu:

 • 15 webových stránok WordPress
 • Až 400 000 návštev za mesiac
 • 30 GB miestneho úložiska
 • 400 GB šírky pásma za mesiac

Má tiež všetko, čo má plán rastu.

Okrem toho nedávno získali StudioPress, všetci zákazníci úplný prístup k prémiovému rámcu Genesis a viac ako 35+ prémiových tém, ktoré je kradnutie obchodu, ak sa ma pýtate.

často kladené otázky

Tu sú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok:

 1. Aký typ hostingových plánov je k dispozícii s WP Engine? Všetky plány hostenia sú spravované hosťovaním WordPress. Cena sa líši v závislosti od počtu webových stránok, šírky pásma, úložiska a počtu očakávaných návštevníkov za mesiac.
 2. Aký druh ovládacieho panela sa používa? Užívateľský portál spoločnosti WP Engine zostavený na mieru.
 3. Prečo spravovaný hosting WordPress znamená? Stručne povedané, spravovaný hosting WordPress znamená, že váš poskytovateľ hostenia sa stará o veci, ako sú zabezpečenie stránok, rýchlosť, aktualizácie a zálohy, takže nemusíte.
 4. Čo sa stane, ak môj web prekročí počet povolených návštev môjho plánu? Služba WP Engine je veľmi jasná o tom, koľko návštevníkov stránok môže navštíviť webovú stránku za mesiac, pričom sa berie do úvahy aj to, že sa môže vyskytnúť náhle zvýšenie návštevnosti. V závislosti od vášho plánu hosťovania dostanete za prekročenie počtu návštev vašich stránok poplatok za prekročenie. Viac informácií nájdete tu.
 5. Dostanem certifikát SSL? Áno, všetky domény hostené nástrojom WP Engine dostanú bezplatný certifikát Šifrujme SSL a užite si inštaláciu jedným kliknutím vykonanú v Užívateľskom portáli. K dispozícii sú aj iné typy prémiových certifikátov SSL.
 6. Môžem hostiť e-mailový účet? Nie, služba WP Engine ne hostuje e-mailové služby na svojej platforme. Majú však nejaké riešenia tretích strán, ktoré pre vás môžu pracovať.
 7. Ponúka spoločnosť WP Engine program na tvorbu webových stránok? Nie, ponúkajú iba hosťovacie služby WordPress. Poskytujú však všetkým zákazníkom prístup k Nástroju na zvýšenie výkonnosti stránky na používateľskom portáli na sledovanie rýchlosti a výkonu stránok. Zákazníkom tiež poskytujú bezplatne Genesis Framework a viac ako 35 tém StudioPress, takže vytváranie webových stránok WordPress je hračkou.
 8. Aký druh zákazníckej podpory môžem očakávať s WP Engine? Všetci zákazníci majú prístup k podpore živého chatu celý deň, každý deň. Keď investujete do drahších plánov, dostanete 24/7 telefonickú podporu a prístup k individuálnej podpore na optimalizáciu svojich stránok..
 9. Aké záruky existujú?? WP Engine ponúka 99,95% záruku dostupnosti a 60-dennú záruku vrátenia peňazí.
 10. Existuje kód kupónu pre WP Engine? Áno, použite kupónový kód WP Engine wpe3free a získajte 4 mesiace zadarmo (alebo 20% zľava z prvého mesiaca na mesačné plány).

Odporučil by som WP Engine?

WP Engine je zďaleka jedným z najlepšie spravovaných hostingových riešení WordPress na súčasnom trhu. Berú bezpečnosť, rýchlosť a výkon na vašom webe vážne, a pokiaľ sa to týka, nezabudnite ho navštíviť zákaznícky servis.

Tu je to, čo musia povedať o troch hostiteľských S:

Čo odlišuje WP Engine od konkurencie, pokiaľ ide o tri S hostenia: rýchlosť, bezpečnosť a podpora?

rýchlosť – WP Engine pracuje výlučne s WordPress, čo znamená, že naša platforma je úplne optimalizovaná tak, aby poskytovala rýchle a bezpečné skúsenosti s WordPress. A ako už bolo uvedené vyššie, používame na mieru šité kombinácie technológií na zabezpečenie vysokej úrovne výkonu stránok. Všetky tieto práce pracujú v harmónii, aby sa dosiahlo priemerné načítanie stránky
zlepšenie o 38% pri prechode od iných poskytovateľov hostingu. Platforma WP Engine je navrhnutá tak, aby sa škálovala tak, aby nedochádzalo k zníženiu rýchlosti, ako sú weby zákazníkov a obchodné škály.

zabezpečenia – Naším poslaním v spoločnosti WP Engine je pomáhať našim zákazníkom vyhrať online. Vieme, že stránky našich zákazníkov predstavujú ich firmu, ich živobytie. Spoliehajú sa na nás, aby sme ich chránili pred útokmi. Vďaka našej bezpečnostnej vrstve každý mesiac blokujeme vyše 150 miliónov zlých žiadostí. Proaktívne blokujeme početné útoky na webové aplikácie, zabezpečujeme údržbu zabezpečenia a vytvárame jednorazové doplnky / záplaty pre zraniteľných zákazníkov a automaticky inovujeme stránky zákazníkov pomocou najnovších aktualizácií zabezpečenia..

podpora – Náš podporný tím je žiarivým majákom v spoločnosti. Udržiavame skutočné skóre NPS na svetovej úrovni 86 spolu s tromi oceneniami Gold Stevie, ktoré sa poskytujú spätne. Tím ponúka každý deň to najlepšie v snahe slúžiť profesionálnemu rastu našich zákazníkov, a to sa prejavuje v spätnej väzbe od nich. Táto mentalita je veľmi v súlade s jednou z našich základných hodnôt – inšpirovaná zákazníkom.

Logo WP Engine
Robert Kielty – Affiliate Manager v spoločnosti WP Engine

To znamená, že ich plány sú cena trochu na vysokej strane, čo nie je užitočné pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet. Pre tých, ktorí plánujú v blízkej budúcnosti rozšíriť svoje podnikanie, alebo už generujú veľké príjmy, sa vysoká cena oplatí za služby, ktoré poskytujú, a pokoj, že ich stránky sú bezpečné a stále v prevádzke..

Ak hľadáte poskytovateľa hostingu WordPress s veľmi vysokou úrovňou kvality, odporúčame vám pozrieť si program WP Engine. S funkciami, ako je vstavaný EverCache riešenie, Nástroj na zvýšenie výkonnosti stránky, automatický denné zálohy, monitorovanie bezpečnosti, a CDN služieb, nikdy sa nebudete musieť starať o svoju schopnosť škálovať a poskytovať návštevníkom čo najlepší zážitok.

Kliknutím na tento odkaz môžete hosťovať svoje stránky WordPress iba 25 dolárov mesačne (zvyčajne je to 30 dolárov mesačne), keď sa platia ročne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map