Recenzia Kinsta

Uvádzate na trh svoju prvú stránku WordPress a potrebujete nájsť prémiového hostiteľa WordPress? Alebo máte zavedené stránky a uvažujete o zmene spoločnosti, akou je KINŠTA to je rýchlejšie, bezpečnejšie a nabité funkciami?


Nech je to akokoľvek, vedzte, že existuje toľko hostiteľov programu WordPress, ktorí súťažia o vlastníctvo všetkých vlastníkov webových stránok vrátane vašich..

Jedným z najlepších špičkových hostiteľov WordPress, ktorí sa práve teraz nachádzajú, je Kinsta. Je to menič hier, pokiaľ ide o vysokorýchlostný a bezpečnostne spravovaný hosting WordPress. Táto recenzia Kinsta vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o tomto revolučnom hostingovom riešení WordPress.

Budem sa bližšie zaoberať KINŠTA – prémia riadený hosting WordPress poskytovateľ, ktorý je veľmi populárne výber medzi vlastníkmi stránok WordPress (P.S. výsledky sú hlavným dôvodom, prečo ľudia ❤️ Kinsta).

Recenzie na Kinsta na TwitteriPrevažne pozitívne recenzie od ľudí na Twitteri

V tejto recenzii Kinsta sa pozriem na najdôležitejšie vlastnosti Kinsta, urobím svoju vlastnú a vezmem vás do výhod a nevýhod, aby som vám pomohol rozhodnúť sa skôr, ako sa s nimi zaregistrujete pre svoj web WordPress..

Dajte mi desať minút svojho času a dám vám všetky potrebné informácie a fakty.

Kliknite na tento odkaz a môžete hosťovať svoje webové stránky WordPress iba 30 dolárov mesačne. Plaťte ročne a dostanete 2 mesiace zadarmo!

Práve teraz ponúkajú neobmedzenú bezplatnú migráciu z WP Engine, zotrvačníka, Panteónu, Cloudway a DreamHost.

Čo sa naučíte v tomto prehľade

 1. Pros

Majú celkom pekné, najmä čo sa týka troch S webhostingov; rýchlosť, bezpečnosť a podpora.

 1. Nevýhody

Nie sú však dokonalé, je ich tiež niekoľko, tu nájdete, čo sú.

 1. plány & ceny

Kinsta je plne spravovaný hostiteľ WordPress založený na cloudovej platforme Google. Tu prejdem ich a to, čo je súčasťou iného plánu.

 1. Je Kinsta dobrý??

Nakoniec, v poslednej časti, zabalím veci a dám vám vedieť, či je Kinsta .

Dobre, tak som už spomenul, že vlastníci stránok WordPress milujú Kinstu…

Tu je to, čo niektorí používatelia hovoria o nich na WordPress Hosting, uzavreté Skupina Facebook s viac ako 9 000 členmi venovanými výhradne hosteniu WordPress.

webmasteri milujú kinstaPrevažne pozitívna spätná väzba na skupinu WordPress Hosting Facebook Group

Kinsta Pros

Spoločnosť Kinsta bola založená v roku 2013 a bola vytvorená v nádeji, že sa stane najlepšou hostingovou platformou WordPress na svete.

Recenzia kinsta

Výsledkom je, že vybudovali tím zložený zo skúsených vývojárov WordPress, ktorí si za svoju prácu zamerali svoju pozornosť na rýchlosť, bezpečnosť a stabilitu, pokiaľ ide o webhosting..

Sú však skutočne najlepšími na svete?

Pozrime sa.

1. Používa technológiu Google Cloud Platform (GCP)

Kinsta využíva technológiu Cloud Platform spoločnosti Google. Tu sú ich vlastné slová, prečo sa rozhodli používať výlučne GCP:

Prečo sa spoločnosť Kinsta rozhodla používať výlučne cloudovú platformu spoločnosti Google a neponúkala napríklad infraštruktúru od spoločností AWS a Azure.?

Pred pár rokmi sme sa rozhodli vzdialiť sa od Linode. Platforma Google Cloud Platform bola v tomto období ešte stále v plienkach, ale milovali sme smer, ktorým smerovali. Pri hodnotení poskytovateľov cloudu (vrátane AWS a Azure) skontrolovali všetky políčka, od stanovenia ceny až po výkonnosť..

Google robil skutočne skvelé veci, napríklad živú migráciu virtuálnych počítačov. Plus, Google je značka, ktorej môžu zákazníci dôverovať. Považovali sme to za vynikajúci spôsob, ako posilniť hodnotu našich služieb. V tom čase sme urobili skok viery? V niektorých aspektoch áno, pretože my sme boli prvý spravovaný hostiteľ WordPress, ktorý používal výlučne GCP.

Ale teraz, o niekoľko rokov neskôr, všetci naši konkurenti prechádzajú na platformu Google Cloud Platform. Takže vieme, že sme sa rozhodli správne. Teraz máme tú výhodu, že náš tím pozná infraštruktúru spoločnosti Google lepšie ako ktokoľvek iný.

Hlavným dôvodom, prečo sme nechceli ponúkať viacerých poskytovateľov, je to, že vedie k plošnej podpore. Chceli sme, aby sa náš tím sústredil na jednu platformu a urobil z neho najlepší možný zážitok pre klientov.

Logo Kinsta
Brian Jackson – vedúci marketingu v Kinste

Spoločnosť Kinsta používa virtuálne stroje v jednom z viacerých dátových centier platformy Google Cloud Platform. A áno, to znamená, že vaše webové stránky sú hostené na rovnakom hardvéri, aký používajú samotní používatelia spoločnosti Google.

Každý virtuálny stroj (VM) má 96 CPU a stovky gigabajtov pamäte RAM pracujeme pre vás a údaje vašich webových stránok. K týmto zdrojom sa pristupuje podľa potreby, čo znamená, že škálovanie vašej firmy je nielen ľahké, ani to nemá vplyv na rýchlosť a výkonnosť vášho webu..

google cloud platforma

Všetko je prepojené pomocou Najvyššia úroveň platformy Google Cloud Platform, takže bez ohľadu na to, kde sú návštevníci vašich stránok na svete, vaše stránky sú dáta sú dodávané bleskovo rýchlo. Je to dôležité vedieť, pretože ostatní poskytovatelia hostenia, ktorí využívajú platformu Google Cloud Platform, sa rozhodnú pre lacnejšie „štandardné úrovne“, čo znamená pomalšie dodávanie údajov..

Používanie platformy Google Cloud Platform je tiež užitočné, pretože:

 • Ponúka najväčšiu sieť na svete (9 000 km trans-tichomorský kábel je podmorský kábel s najvyššou kapacitou).
 • Môžete sa staviť, že dátové centrá sú viac ako bezpečné (nezabudnite, spoločnosť Google verí)
 • Poskytuje cenovo dostupnejšie ceny s prírastkami na úrovni minút, čo znamená, že skutočne platíte iba za to, čo používate, a nič viac
 • Spoločnosť Google ponúka živé prenosy strojov, takže kedykoľvek je potrebné vykonať opravu, opravu alebo aktualizáciu softvéru, proces je čo najjednoduchší

Platforma Google Cloud Platform poskytuje hosťujúcim zákazníkom istotu, že údaje ich stránok sú bezpečné, zabezpečené a poskytované čo najrýchlejšie.

rýchlosť a bezpečnosť

2. Vážna rýchlosť stránok

Ďalším z ich hlavných cieľov je zabezpečiť najvyššiu rýchlosť.

rýchlosť načítania času

Na začiatok ponúkajú 22 rôznych dátových centier ktoré sa nachádzajú na celom svete – USA, Ázia – Tichomorie, Európa a Južná Amerika – a pre každý z vašich webových stránok WordPress si môžete vybrať samostatný..

Ďalej ponúkajú Amazonská trasa 53 prémiový server DNS pre všetkých zákazníkov. Inými slovami, ponúkajú zníženú latenciu a geolokačné smerovanie, čo pomáha online stabilite, rýchlosti a výkonu online.

Nakoniec sa spojili KeyCDN, výkonné doručovanie v obsahovej sieti, ktoré okamžite dodá statický obsah, ako sú obrázky, JavaScript a CSS, bez ohľadu na to, kde na svete sa nachádzajú návštevníci vašich stránok. Nehovoriac o tom, všetky plány hostingu prichádzajú s bezplatnou šírkou pásma.

Potrebujete trochu viac? Kinsta tiež žiada, aby ste vedeli, aký je ich balík WordPress v PHP 7, Nginx, HTTP / 2 a Maria DB, aby vaše stránky načítali najrýchlejšie, aké kedy bolo.

A nemusíte robiť vôbec nič.

Takže .. ako rýchly je Kinsta?

Dôležitou súčasťou tejto kontroly Kinsta je otestovať ich výkonnosť porovnaním tejto webovej stránky (hostenej na serveri SiteGround) a jej presnej kópie (ale hostenej na serveri Kinsta)..

To znamená:

 • Najprv otestujem výkonnosť týchto webových stránok u môjho aktuálneho hostiteľa (SiteGround).
 • Potom otestujem tú istú webovú stránku (klonovanú kópiu) v Kinste.

Týmto testom budete:

 • Zistite, ako rýchlo sa stránka hostená na serveri Kinsta skutočne načíta
 • Získajte pomoc pri rozhodovaní, či by ste mali zvážiť prechod na ne

Tu je návod, ako môj homepage (na tomto webe – hostené na serveri SiteGround) účinkuje dňa Pingdom:

domovská stránka siteground pingdom

Načíta sa 1,24 sekundy. V porovnaní s mnohými inými hostiteľmi je to skutočne rýchle – pretože server SiteGround nie je žiadnou raketou.

Otázka znie, môže Kinsta prekonať túto rýchlosť? Poďme zistiť…

domovská stránka

Presne rovnaká domovská stránka v Kinste (naklonil som celý svoj web a hostil som ho v Kinsta) sa načíta 0,544 sekundy.

To je skutočne pôsobivé! Moja domovská stránka v Kinste sa načíta takmer 0,7 sekundy rýchlejšie ako na stránkach.

Teraz je to pôsobivé! (poznámka pre seba: zvážte presunutie tejto stránky do Kinsta)

Čo takto GTmetrix, ďalší renomovaný nástroj pre rýchlosť a výkonnosť webových stránok?

Tu je návod homepage (táto stránka – hostená dňa SiteGround) hrá na GTmetrix:

domovská stránka siteground gtmetrix

Načíta sa 2,2 sekundy. V porovnaní s mnohými inými hostiteľmi je to opäť veľmi rýchle. A čo Kinsta?

domovská stránka gtmetrix

Presne rovnaká domovská stránka v Kinste (naklonil som celý svoj web a hostil som ho v Kinsta) sa načíta 1,5 sekundy.

Opäť je to zvýšenie rýchlosti asi o pol sekundy! Kinsta tiež poskytuje lepšiu výkonnosť z hľadiska menšej veľkosti stránky a menšieho počtu žiadostí.

Čo z toho všetkého urobiť?

Celkovo vzaté si myslím, že je celkom bezpečné povedať, že ak sa rozhodnete hosťovať svoje stránky WordPress na serveri Kinsta, načíta sa rýchlo. A tak by to malo byť, pretože platíte za prémiový výkon a služby!

3. Pôsobivá bezpečnosť stránok

Okrem toho, že platforma Google Cloud Platform je neustále uzamknutá, vedzte, že bezpečnosť vašich stránok berú veľmi vážne implementáciou niekoľkých nástrojov a zásad na ochranu údajov stránok, ktoré hostuje:

 • Monitorovanie živých stránok každú minútu
 • Detekcia útoku DDoS, akonáhle sa to stane
 • Proaktívne zabránenie vstupu škodlivého kódu do siete
 • Denné zálohy vášho webu
 • Vstavané hardvérové ​​brány firewall
 • Dvojfaktorová autentifikácia na ochranu vášho účtu
 • Zakázanie adresy IP po 6 neúspešných pokusoch o prihlásenie
 • Záruka bez hackerov (s bezplatnou opravou, ak sa niečo dostane)
 • Zdarma Šifrujme certifikáty inštaláciou jedným kliknutím
 • Použili sa automatické menšie opravy zabezpečenia WordPress

Ak sa váš web stane čokoľvek a potrebujete ho obnoviť pomocou zálohy, môžete získať prístup k možnosti obnovenia na paneli MyKinsta..

zálohy kinsta

Ako vidíte, ponechávajú veľmi málo na zabezpečení vašich webových stránok a ich súborov. A aj keď sa stále môžete rozhodnúť nainštalovať ďalšie bezpečnostné opatrenia na svoje stránky WordPress, hneď ako sa spustí, môžete si vždy pokojne odpočívať v tom, že Kinsta vám tiež pomáha.

4. Používateľsky prívetivý informačný panel

Ľudia sa to zvyčajne nepáčia, keď hostia poskytovateľov zabúdajúcich z obvyklých dashboardov cPanel alebo Plesk na správu svojich hosťovaných webových stránok..

Ale ak ste jedným z tých ľudí, môžete po tom, čo ste videli, zmeniť názor Prístrojová doska MyKinsta.

palubná doska mykinsta

Tento informačný panel je nielen intuitívny na používanie, ale má všetko, čo potrebujete na správu svojich stránok, účtovných informácií a ďalších informácií. Prístrojová doska MyKinsta prichádza s:

 • Prístup k tímu podpory 24/7 cez Intercom (v angličtine aj španielčine, ďalšie jazyky budú čoskoro k dispozícii!)
 • Ľahko pridajte nové weby WordPress
 • pridajte nové stránky s wordpressom

 • Schopnosť spustiť migrácie, kontrolovať aktualizácie doplnkov, zálohovať a dokonca vymazať vyrovnávaciu pamäť
 • Jednoduchá navigácia medzi pracovnými prostrediami a živými webmi
 • Správa úplného názvu domény (DNS)
 • Monitorovanie doplnkov WordPress, odmietnutie IP, dáta CDN a denníky používateľov
 • Nástroje ako: Kinsta cache plugin, SSL certifikáty, New Relic monitoring a PHP Engine switche

nástroje mykinsta

A ak to chcete dokončiť, dashboard MyKinsta je plne responzívny, takže k nemu môžete pristupovať z mobilného zariadenia aj na cestách bez toho, aby vám chýbala úder.

Nakoniec by sme boli prekvapení, keby ste sa vyhýbali tomuto proprietárnemu informačnému panelu, ako toľko iných v minulosti..

Pretože so všetkou úprimnosťou je jednoduché používanie, má všetko, čo potrebujete na prístup na jednom mieste, a vyzerá skvele.

5. Vynikajúca podpora

Ak ste ako ja, potom je cieľom nikdy – nikdy – hovoriť s vašim tímom podpory webových hostiteľov.

Ale .. všetci vieme, že sh&# sa stane.

Kinsta vám povie, že ich podporný tím tvoria len to najlepšie.

Čo to pre vás znamená presne?

To znamená, že nikdy nebude čas, keď vás člen podpory musí prejsť po línii odborníkov pri hľadaní niekoho, kto pozná odpoveď..

Namiesto toho je celý podporný tím tvorený vysokokvalifikovanými vývojármi WordPress a Linux inžiniermi, ktorí úprimne povedané, vedia, čo robia.

Navyše sa môžu pochváliť menej ako 5 minútová doba odozvy lístka a osloví vás vo chvíli, keď si všimnú, že niečo nie je v poriadku.

podporný tím

K živému chatu môžete pristupovať na hlavnom paneli MyKinsta 24/7 pomocou funkcie Intercom, rozšírenej funkcie chatu, ktorá vám umožňuje navigovať na vašom informačnom paneli bez toho, aby bola viazaná na konkrétne okno..

Ak chcete, vždy môžete odoslať podporný lístok, aby sa váš problém vyriešil.

Zaujíma vás, prečo neponúkajú živú telefonickú podporu? Majú dobrý dôvod:

 • Systémy lístkov im okamžite oznámia, kto ste a aký máte plán
 • Systémy zasielania správ umožňujú snímky obrazovky, odkazy, videá a útržky kódu, aby sa problémy lepšie určili
 • Počas rozhovoru sa môžu vyskytnúť automatické odkazy na Knowledge Base
 • Všetky podporné lístky a rozhovory sa uložia pre prípad, že ich budete v budúcnosti potrebovať vy alebo tím technickej podpory

Kinsta chce zamerať všetko svoje úsilie na online podporu. A keďže tvrdia, že sa s vami môžu takmer okamžite spojiť a chcú sa ubezpečiť, že nedochádza k ďalšiemu rozptyľovaniu, má zmysel nemať telefonickú podporu naživo..

6. Priateľské pre vývojárov

Jo, uhádli ste.

Okrem toho, že je veľmi užívateľsky prívetivý pre tých, ktorí začínajú s webovým hostiteľom, Kinsta tiež priťahuje vývojárov WordPress, ktorí hľadajú spoľahlivého poskytovateľa hostingu..

V skutočnosti, pretože mnoho ľudí v Kinste sú sami vývojári WordPress, malo zmysel len to, aby sa ubezpečil, že vo svojich plánoch hostenia ponúkajú pokročilé funkcie pre tých skúsených ako oni.

Tu je to, čo môžete očakávať, keď si vyberiete spoločnosť Kinsta pre vás, čo hosting potrebuje ako webového vývojára:

 • Žiadne uzamknutie do jedinej konfigurácie WordPress, takže existuje väčšia flexibilita pri inštaláciách
 • SSH prístup a GIT pre všetky plány Business 1 a vyššie
 • Predinštalované WP-CLI (rozhranie príkazového riadku pre WordPress)
 • Schopnosť spúšťať rôzne verzie PHP medzi webmi a pracovnými prostrediami
 • Automatické zálohovanie sa obnoví aj na pracoviskách
 • Podpora zložitých reverzných proxy konfigurácií

Vývojári majú navyše prístup k prémiovým doplnkom, ako sú Elasticsearch, Cloudflare Railgun a Redis..

Môžete očakávať viac, pretože neustále zavádzajú nové úžasné funkcie:

Keďže je používateľom Kinsta k dispozícii toľko nových funkcií, ako sú hodinové zálohy, zálohy na jedno kliknutie na stiahnutie, prístup pre viacerých používateľov a systém povolení, čo bude nasledovať pre radar Kinsta?

Tu je krátky zoznam niektorých vecí, ktoré sme prepadli do potrubia pre Q4:

– Užšia integrácia s naším prístrojovým panelom MyKinsta a partnerom CDN.

– Ďalšie možnosti, ktoré uľahčujú prepínanie / povoľovanie protokolu HTTPS na stránkach.

– Nové umiestnenia dátového centra Google (Hongkong, Zürich).

– Sprístupnenie PHP 7.3 po jeho vydaní.

– Vylepšenia nášho fakturačného systému s cieľom uľahčiť správu účtu a lepšie zvládnutie ďalších mien pre medzinárodných klientov.

– Prechod z vývojovej domény na živú doménu bude ľahší ako kedykoľvek predtým.

– Pozadie vylepšenia nášho podporného systému, ktoré našim technikom pomôžu pri pomoci klientovi rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

– Vylepšenia nášho používateľského rozhrania DNS Editor.

logo
Brian Jackson – vedúci marketingu v Kinste

7. Kinsta je optimalizovaná pre WordPress

Cieľom spoločnosti Kinsta je optimalizovať vaše stránky WordPress nad rámec toho, čo robia iní hostitelia WordPress. Chcú, aby sa vaše webové stránky správne vykreslovali, načítali rýchlo a aby vaši používatelia mali čo najplynulejší zážitok.

Pozrite sa, čo robia, aby sa to stalo:

 • Caching na úrovni servera. Vychutnajte si úplné ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera, takže údaje sa návštevníkom stránok okamžite doručia. Skombinujte to s exkluzívnym riešením ukladania do vyrovnávacej pamäte Kinsta a vymažte vyrovnávaciu pamäť podľa svojich vlastných predstáv.
 • vstavaný ukladací priestor servera

 • Funkcie elektronického obchodu. Chápu, že stránky elektronického obchodu vyžadujú veľa zdrojov a na spustenie spotrebujú veľa údajov. Preto tvrdo pracovali na vyvážení výkonu a funkčnosti, aby zákazníci dostali to, čo potrebujú, a vy aj vy.
 • Nové monitorovanie relikvie. Každá stránka hostená na serveri Kinsta obsahuje 288 kontrol prevádzkovej doby denne vďaka novému nástroju na monitorovanie výkonnosti Relic. Tímu podpory získate čas reagovať a informovať vás kedykoľvek, keď sa zistí podozrivé podozrenie. Pomáha tiež určiť presné okamihy, keď sa niečo pokazí, takže podpora môže problémy vyriešiť okamžite.

Ak máte webovú stránku WordPress a hosťujete s ňou svoje stránky, môžete sa staviť, že veci budú optimalizované tak, aby fungovali s vaším špecifickým systémom správy obsahu..

8. Neobmedzená bezplatná migrácia stránok

Spoločnosť Kinsta na obmedzenú dobu ponúka novým zákazníkom neobmedzenú bezplatnú migráciu na všetkých Cloudways, WP Engine, zotrvačník, Pantheon a DreamHost zákazníci, ktorí sa chcú presťahovať do Kinsty.

Skvelá vec na tejto ponuke je, že nezáleží na tom, či máte jednu stránku WordPress alebo päťdesiat, pretože tím odborníkov na migráciu spoločnosti Kinsta je tu, aby vám pomohol migrovať vaše stránky WordPress alebo stránky na ne.

Ako využiť svoju bezplatnú ponuku migrácie stránok:

 1. Prihláste sa na hosťovanie s Kinsta. Bezplatná migrácia je k dispozícii pre všetky plány spoločnosti Kinsta, od Starteru po Enterprise, bez ohľadu na to, koľko stránok máte.
 2. Po registrácii sa obrátite na svoj tím technickej podpory a budú s vami pracovať, aby zhromaždili potrebné informácie, aby sa proces migrácie stránok začal..

9. Zadarmo ukážka MyKinsta

MyKinsta Demo je 100% bezplatný účet je k dispozícii každému, kto má záujem vyskúšať vlastného používateľa a ovládací panel.

kinsta.com/mykinsta a zaregistrujte sa a vytvorte si bezplatný demo účet.

S ukážkou MyKinsta môžete otestovať funkcie ako:

 • Vytváranie stránok WordPress.
 • Správa SSL.
 • Monitorovanie výkonu.
 • Pracovná oblasť jedným kliknutím.
 • Vyhľadajte a nahradiť.
 • Prepínač verzie PHP.
 • Integrácia CDN.
 • Správa zálohy webových stránok.

Nevýhody Kinsta

Ak ste sa dostali tak ďaleko, pravdepodobne si myslíte, že Kinsta môže byť tým najlepším na svete. No, stále to tak môže byť, ale mali by ste vedieť, že existujú určité významné nedostatky, ktoré vás môžu zmeniť.

1. Žiadne registrácie doménových mien

V súčasnosti sú neponúkajte registrácie doménových mien rovnako ako mnoho iných populárnych poskytovateľov webhostingu.

To znamená, že nielen musíte zaregistrovať svoje doménové meno v spoločnosti tretej strany a nasmerovať ich na ne (čo môže byť pre majiteľov začínajúcich webových stránok zložité), tiež nemáte z mnohých bezplatných registrácií doménových mien úžitok. poskytovatelia webhostingu poskytujú svojim zákazníkom prvý rok.

2. Žiadne e-mailové hostenie

Vždy je vhodné, aby váš poskytovateľ hostenia hostil aj vaše e-mailové účty. Týmto spôsobom môžete vytvárať e-maily pomocou svojej domény (čo je profesionálne a skvelé pre budovanie značky), ako aj odosielať a prijímať e-maily a spravovať svoje účty z hosťovacieho účtu..

Bohužiaľ, oni neponúkajte hosting e-mailov a to buď. A zatiaľ čo niektorí ľudia tvrdia, že hosťovanie vašej e-mailovej adresy na rovnakom serveri ako vaša webová stránka je problém (koniec koncov, ak váš server klesá, tak sa stáva aj vaša e-mailová adresa a potom nemáte spôsob, ako kontaktovať niekoho vrátane vašich zákazníkov), niektorí ľudia radšej spravujú všetko z jedného miesta.

Suite G (predtým Google Apps) od 5 USD mesačne za e-mailovú adresu a Rackspace od 2 dolárov mesačne za e-mailovú adresu, sú dve dobré alternatívy hostingu e-mailov.

3. Obmedzenia doplnkov WordPress

Pretože spoločnosť Kinsta vyradila zo svojej cesty, aby svojim zákazníkom poskytla výnimočné hostiteľské služby obmedziť používanie niektorých doplnkov pretože sú v konflikte so svojimi službami.

Medzi populárne doplnky, ktoré nemôžete použiť ako zákazník, patria:

 • Wordfence a prihlasovacia stena
 • Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť a aktivátor vyrovnávacej pamäte WP (je podporovaná technológia WP Rocket verzie 3.0 a vyššia)
 • Všetky doplnkové zálohovacie doplnky, ako napríklad zálohovanie WP DB, migrácia všetko-v jednom WP, zálohovací kamarát, BackWPup a Updraft
 • EWWW Image Optimizer (pokiaľ nepoužívate cloudovú verziu EWWW Image Optimizer)
 • Doplnky pre výkon ako Better WordPress Minify, WP-Optimize a P3 Profiler
 • A niektoré ďalšie rôzne doplnky

Konkurenti ako Liquid Web umožňujú všetky typy doplnkov. Aj keď by to nemal byť skutočný problém, pretože program Kinsta sa týka funkcií, ktoré tieto doplnky poskytujú, niektorí ľudia uprednostňujú lepšiu kontrolu nad záležitosťami, ako sú zálohy, bezpečnosť stránok a optimalizácia obrázkov..

Plány Kinsta WordPress

Kinsta ponúka plne spravovaný hosting WordPress pre každého, kto má webovú stránku WordPress.

Plány sú v rozsahu od $ 30 / month na $ 900 / mesiac, škálovanie veľkosti a funkcií pri zvyšovaní mesačnej ceny.

hostingové plány kinsta

Na predstavenie toho, ako sa jednotlivé plány prispôsobujú, sa pozrieme na prvé tri dostupné plány hostingu:

 • starter: Tento plán zahŕňa jednu inštaláciu WordPress, 20 000 mesačných návštev, 3 GB úložiska SSD, 50 GB CDN, denné zálohy, podporu 24/7, pracovnú oblasť, bezplatné certifikáty SSL a doplnok pre vyrovnávaciu pamäť pre $ 30 / month.
 • pre: Tento plán zahŕňa 2 inštalácie WordPress, 40 000 mesačných návštev, 6 GB SSD úložiska, 100 GB CDN, 1 bezplatnú migráciu stránok, podporu viacerých miest, denné zálohovanie, podporu 24/7, pracovnú oblasť, bezplatné certifikáty SSL, klonovanie stránok a doplnok z vyrovnávacej pamäte pre $ 60 / mesiac.
 • Podnikanie 1. Tento plán zahŕňa 3 inštalácie WordPress, 100 000 mesačných návštevníkov, 10 GB SSD úložiska, 200 GB CDN, 1 bezplatnú migráciu stránok, podporu viacerých miest, denné zálohovanie, podporu 24/7, pracovnú oblasť, bezplatné certifikáty SSL, klonovanie stránok, prístup SSH a plugin pre vyrovnávaciu pamäť pre $ 100 / mesiac.
 • Podnikanie 2. Tento plán zahŕňa 10 inštalácií WordPress, 250 000 mesačných návštevníkov, 20 GB SSD úložiska, 300 GB CDN, 1 bezplatnú migráciu stránok, podporu viacerých miest, denné zálohovanie, podporu 24/7, pracovnú oblasť, bezplatné certifikáty SSL, klonovanie stránok, prístup SSH a plugin pre vyrovnávaciu pamäť pre $ 100 / mesiac.
 • Ich ďalšie plány sú: Podnikanie 3 ($ 300 / mo), Podnikanie 4 ($ 400 / mo), Podnik 1 (600 USD / mesiac) a Podnik 2 ($ 900 / mo).

Všetky plány, bez ohľadu na to, ktorý z nich si vyberiete, vám umožňujú vybrať si jedno z 22 dátových centier na platforme Google Cloud Platform a získať odbornú podporu, vysoko zabezpečenú sieť s dennými monitorovacími a bezpečnostnými opatreniami a vysokorýchlostné funkcie určené na doručovanie obsahu stránok bezodkladne.

Ak sa rozhodnete platiť skoro, dostanete 2 mesiace zadarmo! Všetky plány (okrem plánu pre začiatočníkov) sa dodávajú s jedným bezplatná migrácia na biele rukavice. Ale ak ste v súčasnosti s WP Engine a chcú sa presťahovať do Kinsta, presunú vaše stránky zadarmo (aj v prípade plánu začiatočníkov).

Majte na pamäti, že oni nadbytočné poplatky ak vaše stránky trvajú mesačné pridelené návštevy a gigabajty CDN:

nadhodnotené cenyNadmerné využívanie návštev stránok predstavuje 1 000 USD a nadmerné využívanie CDN je 0,10 USD / GB

Nakoniec je dobré vedieť, že spoločnosť Kinsta ponúka aj hosting spoločnosti WooCommerce. To je skvelé pre tých, ktorí majú stránky WordPress, ktoré prevádzkujú online obchody pomocou populárnej platformy WooCommerce.

často kladené otázky

 1. Čo je Kinsta? Kinsta je prémiová riadená hostingová spoločnosť WordPress. Ich technický zásobník využíva technológia Google Cloud – najväčšia a najrýchlejšia a najvýhodnejšia cloudová sieť na svete. Spoločnosť Kinsta založil v roku 2013 Mark Gavalda, ktorý je súčasným generálnym riaditeľom spoločnosti. Spolupracujú so spoločnosťami, ako sú Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift a FreshBooks.
 2. Aký druh hostingových plánov je pre spoločnosť Kinsta k dispozícii? Poskytujú iba riadený hosting WordPress s podporou WooCommerce a Enterprise.
 3. Aký druh ovládacieho panela sa používa? Vlastný informačný panel MyKinsta spoločnosti Kinsta má všetky funkcie cPanel a Plesk a ďalšie. Získajte viac informácií o nástroji na správu stránok MyKinsta.
 4. Dostanem certifikát SSL? Áno, všetci zákazníci dostávajú zadarmo Šifrujme SSL certifikáty pre svoje stránky. Všetky plány prichádzajú s integráciou SSL na jedno kliknutie
 5. Môžem hostiť e-mailový účet? Nie, spoločnosť Kinsta nie je hostiteľom e-mailových účtov pre svojich zákazníkov.
 6. Ponúka spoločnosť Kinsta registrácie doménových mien? Nie, pri registrácii jedného z ich hostingových plánov musíte zabezpečiť doménové meno u spoločnosti tretej strany a pripojiť ho ku Kinsta..
 7. Ponúka spoločnosť Kinsta tvorcu webových stránok? Nie, nemajú zabudovaného tvorcu webových stránok. Vzhľadom na to, že hostuje program WordPress, bude s vašimi webovými stránkami pracovať akýkoľvek tvorca stránok, napríklad Elementor, Divi, Beaver Builder alebo Visual Composer..
 8. Aký druh zákazníckej podpory môžem očakávať od spoločnosti Kinsta? S Kinsta máte prístup k podpore živých rozhovorov prostredníctvom hlavného panela MyKinsta 24/7. Môžete tiež odoslať žiadosť o lístok, na ktorú zvyčajne odpovie tím špecialistov na WordPress, ktorý je navrhnutý tak, aby vám poskytoval podporu hostenia WordPress a Kinsta v špičkovej kvalite..
 9. Poskytujú záruku dostupnosti a náhradu za prestoje? Ich 99,9% záruka dostupnosti je podporená zmluvou o úrovni služieb (SLA), ktorá vám zaručí 5% kredit z celkovej sumy vášho účtu v prípade, že nezabezpečia dostupnosť služby 24 hodín, 7 dní v týždni. Majú tiež prvú 30-minútovú reakciu na núdzové situácie.
 10. Aká je ich záruka vrátenia peňazí? Ak zrušíte svoj hostingový účet počas prvých 30 dní od doručenia, bude vám vrátená celá suma.
 11. Aké možnosti platby ponúkajú? Prijímajú všetky hlavné kreditné karty; Visa, MasterCard, Discover, American Express (bez PayPal)

Odporúčam Kinsta?

Kinsta je výnimočné spravované hostingové riešenie WordPress ktorý obsahuje všetko, čo potrebujete na spustenie rýchleho načítania a zabezpečenia webovej stránky WordPress.

Podľa ich vlastných slov:

Čo odlišuje spoločnosť Kinsta od konkurencie, pokiaľ ide o tri servery hostingu, rýchlosť, bezpečnosť a podporu?

Aj keď iní poskytovatelia sa začínajú využívať Platforma Google Cloud Platform, stále to považujeme za výhodu pre spoločnosť Kinsta. Prečo? Pretože nové dátové centrá sme schopní uviesť do prevádzky okamžite, keď budú k dispozícii. Teraz máme 22 dátových centier a počítanie.

Zahŕňame aj spoločnosti Google prémiová sieť (nie štandardná úroveň) vo všetkých plánoch. Ak poskytovateľ neuvádza, ktorú sieť používa, s najväčšou pravdepodobnosťou sa snaží ušetriť peniaze pomocou pomalšej možnosti. Špičková sieť zaisťuje bleskovú latenciu pre všetkých našich klientov.

Kinsta používa izolovaný Linuxový kontajner technológia, čo znamená, že každá stránka WordPress je úplne izolovaná. To zaisťuje výkon a bezpečnosť už od návrhu. Nie sú zdieľané žiadne zdroje a každá stránka má vlastný PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, To tiež umožňuje automatické škálovanie pre náhle dopravné prepätia, pretože naše virtuálne stroje podľa potreby automaticky prideľujú CPU a pamäť.

Spolupracovali sme s KeyCDN, jeden z najrýchlejších poskytovateľov HTTP / 2 CDN v odbore, ktorý dokáže preplniť aktíva klienta (médiá, JS, CSS) na celom svete. Aj keď je služba Cloudflare skvelá a mnohí naši klienti ju používajú, nejde o skutočné CDN, ale o proxy službu + WAF (funguje podobným spôsobom). Z tohto dôvodu prichádza Cloudflare s réžiou (ďalšie TTFB) kvôli tomu, že sedí medzi webom a hostiteľom. Pre našich klientov sme chceli čo najrýchlejšiu latenciu a rýchlosť siete, od ktorej sa odkladá sieť.

Podporujeme dvojfaktorové overenie, Blokovanie GeoIP, automaticky zakázať opakované IP (nad určitú hranicu) a vynútiť silné heslá vo všetkých nových inštaláciách. Dokonca máme Nástroj na odmietnutie adresy IP na našom informačnom paneli, ktorý umožňuje našim klientom manuálne blokovať adresy IP v prípade potreby. Máme hardvérové ​​brány firewall, aktívne a pasívne zabezpečenie a ďalšie pokročilé funkcie, ktoré bránia prístupu k údajom. A pre všetkých klientov Kinsta ponúkame bezplatné hack opravy ak je ich stránka náhodou ohrozená.

My sme najrýchlejšie spravovaný hostiteľ WordPress vytlačiť najnovšie verzie PHP, keď budú dostupné. Je to potrebné nielen z bezpečnostných dôvodov, ale aj z hľadiska výkonu. Máme generálneho riaditeľa, ktorý je posadnutý výkonom, takže zaistenie spustenia najnovšieho softvéru je niečo, čo náš tím berie veľmi vážne.

Kinsta podporuje niečo iné ako ostatné a je to skutočne to, čo nás odlišuje. Ponúkame Podpora 24 × 7 prostredníctvom interkomu. Nemáme však viacúrovňových opakovaní podpory. Všetci naši členovia podporného tímu sú vysoko kvalifikovaní vývojári systémov Linux Engineers a WordPress. To zaisťuje, že naši klienti nie sú obkľúčení a ich problém je vyriešený rýchlo.

náš priemerná doba odozvy lístka je menej ako päť minút, zvyčajne menej ako dva. Monitorujeme aj dostupnosť na všetkých klientskych stránkach 24 × 7 a sme hrdí na to, že sme aktívni. Ak z nejakého dôvodu dôjde k výpadku stránky, či už súvisí so serverom alebo dokonca s doplnkom, oslovíme to okamžite. Mnohokrát predtým, ako budete vedieť, že niečo nie je v poriadku.

logo
Brian Jackson – vedúci marketingu v Kinste

A okrem toho, so skutočnou zákazníckou podporou, ovládacím panelom ovládacieho panela a nástrojmi priateľskými pre vývojárov má zavedený majiteľ webových stránok WordPress veľa z používania hostenia Kinsta..

V skutočnosti môže niekto, kto hľadá tieto funkcie, iba veriť Kinsta je najlepšie hostingové riešenie Google Cloud WordPress vo svete.

To znamená, že tento typ hostingu môže byť pre pokročilých majiteľov webových stránok trochu pokročilý. A na a počiatočná cena 30 dolárov mesačne pre najzákladnejšie hostingové služby nemusia tí, ktorí majú obmedzený rozpočet, nechceť všetky peniaze za svoje peniaze, bez ohľadu na to, ako sa zdá skvelé.

Takže, ak máte záujem o úplne spravovaný hosting WordPress a uvažujete o prechode na iného poskytovateľa hostingu, vyskúšajte Kinsta a zistite, ako sa vám to páči. Nikdy neviete, funkcie, rýchlosť, bezpečnosť a podpora zákazníkov môžu byť presne to, čo hľadáte.

Kliknite na tento odkaz a hostujte svoje stránky iba s Kinsta 30 dolárov mesačne. Plaťte ročne a dostanete 2 mesiace zadarmo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map