Recenzia HostPapa

Ako majiteľ malej firmy môže byť ťažké nájsť správneho poskytovateľa webhostingu. HostPapa sa odlišuje od ostatných webhostingov svojím priateľským začiatočníkom pre malé podniky a začiatočníkov.


V snahe pomôcť malým podnikom pri hľadaní spoľahlivého poskytovateľa hostingu sme sa rozhodli ukázať výhody a výhody webového hostiteľa, ktorý má pomôcť vašej malej firme uspieť: HostPapa.

HostPapa ponúka cenovo dostupné ceny na webhostingových plánoch pre začiatočníkov a malé firmy s plánmi, ktoré zahŕňajú bezplatné doménové meno, neobmedzenú šírku pásma a miesto na disku a bezplatné SSL & CloudFlare CDN.

Tu sa pozriem na najdôležitejšie vlastnosti HostPapa, čo ich klady a zápory sú a aké sú ich plány a ceny sú ako. Po dokončení čítania budete vedieť, či je to správny (alebo nesprávny) webový hostiteľ pre vás.

Zaregistrujte sa pomocou tohto odkazu a získate 58% zľava na špeciálnu ponuku – hostujte svoje webové stránky od 3,36 USD mesačne

Čo sa dozviete v tejto recenzii

 1. Výhody

V prvej časti tohto prehľadu HostPapa sa pozriem na to, čo .

 1. Nevýhody

Existujú však aj negatívne stránky. V tejto časti sa venujem tomu, čo .

 1. Hostingové plány & ceny

V tejto časti sa venujem a aké sú vlastnosti každého plánu.

 1. Odporúčam HostPapa.com?

Nakoniec vám tu poviem, či si myslím, alebo či by ste sa radšej prihlásili s konkurenciou.

recenzia hostpapa

Spoločnosť HostPapa, ktorá bola založená pred desiatimi rokmi, zaznamenala od tej doby značný rast. A hoci určite nie sú bez ich nedostatkov, majú povesť takých vecí, ako sú ekologickosť, vynikajúci zákaznícky servis a sada nástrojov, ktoré sú ideálne pre majiteľov začiatočníkov..

Začnime teda s touto recenziou HostPapa.

HostPapa Pros

Ako som práve spomenul, spoločnosť HostPapa robí niečo správne, aby zažila taký nárast popularity v takom krátkom čase. V skutočnosti sa predpokladá, že sú hostiteľmi takmer pol milióna webových stránok iba v USA a Kanade.

Uvidíme, čo ich robí tak úžasnými a prečo ich niektorí vyberajú pred všetkými ostatnými poskytovateľmi hostingu na trhu.

1. Rýchlosť

Čím rýchlejšie sa váš web načíta, tým lepšie. Výskum odhalil, že väčšina návštevníkov stránok opustí vaše webové stránky, ak sa nepodarí načítať do 2 sekúnd alebo menej.

HostPapa investoval do najnovšej technológie rýchlosti, aby zabezpečil rýchle načítanie vašich webových stránok:

 • Jednotky SSD. Súbory a databázy vašich stránok sú uložené na pevných diskoch SSD, ktoré sú rýchlejšie ako HDD (pevné disky).
 • Rýchle servery. Keď návštevník stránok klikne na váš web, webový a databázový server doručí obsah až 50-krát rýchlejšie.
 • Vstavaná vyrovnávacia pamäť. HostPapa používa Cachewall, ktorý optimalizuje, chráni a zlepšuje čas odozvy vašich webových stránok.
 • Sieť na doručovanie obsahu. HostPapa je dodávaný s technológiou CDN poháňanou technológiou CloudFlare, ktorá ukladá váš obsah do vyrovnávacej pamäte a rýchlo ho dodáva návštevníkom stránok.
 • PHP7. HostPapa zaisťuje, že na svojom webe využívate aj najnovšie technológie.

Aká rýchla je doba načítania hostiteľa?

Rozhodol som sa otestovať časy načítania. Vytvoril som testovaciu webovú stránku hostenú na serveri HostPapa (na pláne Starter WP) a potom som naň nainštaloval WordPress a použil tému dvadsať sedemnásť..

účet hostpapa

Po vybalení sa testovacia stránka načítala relatívne rýchlo, 1 sekunda, veľkosť stránky 211 kB a 17 žiadostí.

časy načítania hostpapa

Nie je to zlé .. ale je to lepšie.

HostPapa už používa vstavaný ukladanie do vyrovnávacej pamäte ktorá je v predvolenom nastavení povolená, takže nie je potrebné upravovať žiadne nastavenia, existuje však spôsob, ako o niečo ďalej optimalizovať rýchlosť skomprimovanie určitých typov súborov MIME.

Prihláste sa do cPanel a vyhľadajte časť softvéru.

cpanel softvérová sekcia

V nastavení Optimalizovať web môžete optimalizovať výkonnosť svojho webu vylepšením spôsobu, akým Apache spracúva požiadavky. Skomprimujte typy MIME text / html text / plain a text / xml MIME a kliknite na tlačidlo Update settings.

cpanel optimalizovať webové stránky

Tým sa časy načítania môjho testovacieho miesta trochu zlepšili, z 1 sekundy na 0,9 sekundy.

rýchlosť stránky hostpapa

Aby som veci ešte viac urýchlil, išiel som nainštalovať a bezplatný doplnok WordPress s názvom Autoptimize a jednoducho som povolil predvolené nastavenia.

autoptimize plugin

Tým sa ešte viac zvýšila doba načítania, až na 0,8 sekundy, znížila sa celková veľkosť stránky na iba 197 kB a počet žiadostí sa znížil na 12.

rýchle načítanie stránky hostpapa

Webové stránky WordPress hostené na serveri HostPapa sa načítajú veľmi rýchlo a ja som vám ukázal dve jednoduché techniky, pomocou ktorých môžete veci ešte viac urýchliť..

2. 24-hodinová podpora

HostPapa neposkytuje len hviezdnu podporu, ako to robí v súčasnosti mnoho iných poskytovateľov hostingu. Nie, namiesto toho idú nad rámec toho, aby sa oddeľovali od zvyšku súťaže.

Pozrite sa, čo ponúkajú každému zákazníkovi:

 • Rozsiahla báza poznatkov. Nájdite ľahko pochopiteľné príručky a návody, ak hľadáte malú svojpomoc. Rozdelené do kategórií, ako napríklad Hosting, E-mail a Domény, vždy nájdete presne to, čo hľadáte.
 • Videonávody. Ak ste skôr vizuálna osoba a radšej sledujete videonávody, je to miesto pre vás. Naučte sa, ako používať všetky funkcie, ktoré ponúka HostPapa, a sledujte podrobný obsah výukového programu.
 • Live chat. Porozprávajte sa so skutočným živým človekom o probléme, ktorý práve máte, pomocou funkcie živého rozhovoru HostPapa 24/7.
 • HostPapa Dashboard. Spravujte svoj účet HostPapa pomocou intuitívneho dashboardu. Prihláste sa pomocou svojej prihlasovacej stránky, Facebooku, Google alebo dokonca Twitteru. Nakupujte, zobrazujte informácie o fakturácii a dokonca si vytlačte faktúry pre svoje vlastné záznamy.
 • Podpora Vstupenky. Prostredníctvom hlavného panela HostPapa odošlite podporné vstupenky alebo skontrolujte stav existujúcich.
 • HostPapa Experti. Pripojte sa k ich týždennému webovému semináru alebo dokonca naplánujte 30-minútové školenie jeden na jedného so zástupcom odbornej podpory (ZADARMO!).

HostPapa ako bonus navyše zjednodušuje prístup k stavu siete, takže vždy viete, čo sa deje.

Stav siete

Zobrazte stav webhostingových a e-mailových služieb, DNS hostingu, serverov Linux a dokonca aj fakturačných a podporných systémov. Nehovoriac o tom, či sa nevyskytujú nejaké aktuálne problémy a či nie je naplánovaná údržba, ktorá by mohla narušiť vaše služby.

A ak to nestačí, vedzte, že HostPapa prekladá obsah svojich stránok do angličtiny, francúzštiny, španielčiny a nemčiny, čo uspokojuje ich rastúcu medzinárodnú zákaznícku základňu..

vedomostná základňa

A získajte to, nielenže dokážete prečítať obsah stránok HostPapa vo viacerých jazykoch, ale aj živú komunikáciu prostredníctvom chatu a telefonickú podporu vo viacerých jazykoch..

3. Vysoko zabezpečené dátové centrá

HostPapa má spoľahlivá hostiteľská infraštruktúra a udržiava najvyššie štandardy, pokiaľ ide o zabezpečenie ich dátových centier.

Napríklad na všetkých serveroch HostPapa môžete očakávať nasledujúce bezpečnostné funkcie:

 • Regulácia podnebia a teploty
 • Vyvýšené podlahové zariadenia
 • Ochrana pred poruchami
 • Protipožiarne systémy
 • Systémy detekcie vody
 • Nepretržité napájanie (UPS)
 • Pohotovostná a záložná výroba energie
 • Záložné generátory naftových motorov

Produkty Intel Server napájajú všetko vybavenie HostPapa a plne vybavená sieť Cisco zaisťuje, že údaje vašej stránky sú úplne bezpečné.

4. Pôsobivá doba prevádzkyschopnosti

Tím spoločnosti HostPapa chcem vám poskytnúť 100% záruku dostupnosti. Ale pekná vec na nich je, že chápu, že z dôvodu spôsobu, akým je zdieľaný hosting nastavený, to nie je iba nereálne, je nesprávne sľúbiť.

Koniec koncov, iba jeden web na zdieľanom serveri vrhá všetko do chaosu. Či už ide o narušenie zabezpečenia, nadmerné využívanie zdrojov alebo obrovský nárast v prevádzke, pravda je, že zdieľané hostingové servery čas od času klesnú..

HostPapa však zaručuje 99,9% dostupnosti.

A ak ste vôbec nespokojní počas prvých 30 dní od hostenia vášho webu s hostiteľom, môžete získať úplnú náhradu (bez akýchkoľvek poplatkov za nastavenie a registráciu doménového mena)..

5. Nástroje pre malé podniky

Pamätáte si, keď som povedal, že spoločnosť HostPapa sa stará o malé podniky? V snahe zistiť, aká je to pravda, som sa pozrel na všetky funkcie, ktoré ponúkajú zákazníkom a ktoré môžu byť užitočné pre majiteľov malých firiem..

A to je to, s čím som prišiel:

Názvy domén

Lacné názvy domén

Spustite rýchle vyhľadávanie názvov domén pomocou vlastného nástroja na názov domén HostPapa. Vyberte si z klasických koncov doménových mien alebo vyberte jedinečnejší typ, napríklad .guru alebo .club. V oboch prípadoch si môžete vybrať skutočne vynikajúce doménové meno, ktoré bude základom vašej novej webovej stránky.

A ak sa náhodou zaregistrujete na hosťovaní hostiteľa HostPapa, môžete si zaregistrovať svoje nové super doménové meno zadarmo pre prvý rok služby.

E-mailové riešenia

E-mailové riešenia hostPapa

E-mail je rozhodujúci pre úspech vášho malého a stredného podnikania. Našťastie má HostPapa veľa e-mailových riešení, z ktorých si môžete vybrať:

 • Základný e-mail ktorá má profesionálnu identitu s názvom vašej firmy
 • Pokročilý e-mail ktorý je dodávaný s bezpečnostnými funkciami vhodnejšími pre mobilné zariadenia
 • Office 365 e-mail , ktorý sa dodáva s balíkom Microsoft Office, a žiadne náklady na správu
 • G Suite e-mail, s nástrojmi produktivity a online úložiskom, opäť bez dodatočných nákladov

Certifikáty SSL

Certifikáty SSL

Poďme zašifrovať SSL certifikát prichádza v cene zadarmo. Certifikát Premium Wildcard SSL je neponúkané zadarmo, HostPapa má pre váš rastúci server k dispozícii niekoľko robustných certifikátov SSL. A keďže zabezpečenie údajov na vašich stránkach a predovšetkým údajov návštevníkov vašich stránok je dôležité pre vašu povesť, môžete sa pozrieť na nákup certifikátu SSL od poskytovateľa hostingu..

Ak investujete do certifikátov SSL hostiteľa, budete mať radosť:

 • 256-bitové šifrovanie údajov
 • Okamžitá a automatická inštalácia
 • 99% kompatibilita prehliadača

Nakoniec budete môcť zobraziť pečať, na ktorú sa dá kliknúť a ktorá obsahuje informácie o vašom certifikáte SSL, aby ju mohli návštevníci navštíviť, čo zvyšuje dôveryhodnosť vašich stránok a robí vás dôveryhodnými..

Doručovanie v obsahovej sieti (CDN)

Cloudflare CDN

Všetky hostiteľské plány HostPapa Business a Business Pro sú dodávané bezplatné služby Cloudflare CDN pomôcť doručiť obsah vašich webových stránok globálnemu publiku rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

Maximalizujte čas prevádzkyschopnosti svojich stránok vyvážením zaťaženia servera, zvýšením rýchlosti a výkonu stránok a dokonca si užite vyššiu bezpečnosť hackerov a iných bezpečnostných hrozieb. Navyše získate analytické informácie, ktoré vám pomôžu zistiť, odkiaľ prichádzajú údaje o prenose, takže môžete monitorovať potenciálne hrozby.

Automatické zálohovanie webových stránok

Zálohovanie webových stránok zdarma

Nie je nič horšie ako investovať veľa tvrdej práce do budovania online obchodu, iba nechať ho vymazať z dôvodu zlyhania servera, hackera alebo inej nesprávnej funkcie stránok..

Preto vstupuje HostPapa a poskytuje svojim zákazníkom automatické denné zálohy stránok:

 • Vyberte si zo 7 rôznych bodov obnovenia
 • Dáta uložené na samostatných miestach kvôli zvýšenej ochrane
 • Základné plány prichádzajú s až 1 GB záložného priestoru (je k dispozícii ďalší priestor)
 • Zálohujte si súbory, databázu a e-maily na svojich stránkach

Mysli na to, Toto je prémiová služba.

6. Tvorca webových stránok

Vytvorenie webovej stránky nebolo nikdy jednoduchšie pomocou exkluzívneho nástroja na tvorbu webových stránok HostPapa.

Použi ťahať & kvapka tvorca webových stránok, vyberte si zo stoviek vopred navrhnutých šablón a dokonca si vytvorte obchod s elektronickým obchodom na predaj fyzických alebo digitálnych produktov a služieb (alebo oboch!).

Tvorca webových stránok

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, ktoré môžete očakávať pri použití nástroja na tvorbu webových stránok HostPapa:

 • Ľahké prispôsobenie všetkých prvkov lokality vrátane farebných schém, typov písma a obrázkov
 • Dizajn reagujúci na mobil pre všetky veľkosti zariadení
 • Prispôsobenie HTML, JS a CSS, ak máte sadu zručností (aj keď to nie je potrebné)
 • Integrované ikony sociálneho zdieľania a kontaktné formuláre
 • Optimalizácia SEO pre lepšie hodnotenie vo vyhľadávaní
 • Možnosť publikovania na Facebooku
 • Režim živého náhľadu pre stolné a mobilné zariadenia

Tvorca webových stránok HostPapa

Pomocou nástroja na tvorbu webových stránok HostPapa môžete publikovať profesionálne vyzerajúcu webovú stránku v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste poznali lízanie kódu.

7. Green Hosting

HostPapa sa pýši tým, že je jednou z prvých spoločností poskytujúcich hosting, ktorá vyhlásila, že by sa stali ekologickými, aby pomohli svetu, v ktorom žijeme.

Podporujú rozvoj a rozvoj využívanie veternej a slnečnej energie nákupom osvedčení o zelenej energii. Tým sa kompenzuje energia využívaná v dátových centrách a kanceláriách.

HostPapa nepoužíva nič iné ako 100% obnoviteľnú energiu zelenej značky, ktorá pochádza z rôznych zdrojov v USA a Kanade. Pritom nielen znižujú svoju vlastnú uhlíkovú stopu, ale dúfajú, že na palubu pritiahnu viac ľudí s využitím čistej energie a tiež sa pokúsia znížiť ich otlačky na Zemi..

Na svoj web môžete pomocou bannerov pridať zelený banner, pomocou ktorého môžete informovať návštevníkov stránok o tom, že sa na tom podieľate.

Zelené energetické nápisy

Pridajte úplný banner, pol banner alebo dokonca malý obdĺžnik ako doplnok k dizajnu vašich webových stránok.

HostPapa Nevýhody

Teraz, keď máte dobrú predstavu o tom, čo musí HostPapa ponúknuť zákazníkom, je čas pozrieť sa na niektoré z nevýhod, aby ste sa mohli čo najlepšie rozhodnúť pri výbere poskytovateľa hostingu..

1. Drahé poplatky za obnovenie

Na prvý pohľad sa HostPapa javí ako veľmi efektívny poskytovateľ hostingu, najmä preto, že je to zelený webový hostiteľ, ktorý môže výrazne zvýšiť ceny..

Okrem toho je zvykom, že poskytovatelia hostingu majú mimoriadne nízke prihlasovacie ceny, aby povzbudili ďalších ľudí, aby ich začali používať. Potom, po roku uspokojivých služieb, poskytovateľ hostingu potom zvýši mesačné ceny a dúfa, že väčšina ľudí sa obnoví.

Koniec koncov, nikto nechce meniť webhostingov každý rok, najmä keď sú so službou spokojní.

Zvyšujúce sa ceny za obnovenie môžu byť neočakávané a spôsobiť vážne nálepky šokov. A bohužiaľ, presne to robí HostPapa.

Drahé obnovovacie ceny

Príďte, aby ste zistili, že musíte investovať do dlhodobej zmluvy, aby ste dostali nízku úvodnú cenu a prirážka k obnoveniu je významná.

2. Chýbajúce funkcie

Počiatočná sada funkcií hostiteľa sa zdá byť pre majiteľov malých firiem silná. Mám však pocit, že im chýbajú niektoré kľúčové veci:

 • ich záruka vrátenia peňazí v trvaní 30 dní príde krátko v porovnaní s konkurenciou, ktorá ponúka 60 alebo dokonca 90-dňové záruky vrátenia peňazí
 • Automatické zálohy sú prémiovou službou pre hostingové plány Starter a Business, čo je opäť na rozdiel od konkurencie, kde sa v rámci hostovacieho plánu ponúkajú minimálne týždenné zálohy
 • Hoci síce tvrdia, že sú medzinárodnou hostiteľskou spoločnosťou, Umiestnenie dátových centier je dosť obmedzené (aj v prípade služieb CDN to má vplyv na rýchlosť stránok, ktoré sú geograficky ďaleko). Ak sa nachádzate mimo Spojených štátov alebo Kanady potom HostPapa nie je najvhodnejším webovým hostiteľom na použitie.

HostPapa plány hostenia

HostPapa ponúka veľa plánov hostenia, ako napr VPS a Reseller hosting. To znamená, že sa pozriem na ich zdieľané a hostingové plány WordPress takže máte dobrý nápad, čo môžete očakávať, keď sa zaregistrujete na používanie hostenia HostPapa.

Zdieľaný hosting

HostPapa zdieľa zdieľaný hosting, ktorý funguje skvele pre tých, ktorí začínajú alebo pre tých, ktorí na svoje webové stránky prichádzajú s minimálnou návštevnosťou.

Zdieľané plány hostenia HostPapa

V závislosti od zvolenej úrovne dostanete funkcie ako:

 • Viaceré až neobmedzené hostované stránky
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma
 • Bezplatná registrácia názvu domény
 • 24/7 podpora
 • Zdarma Šifrujme SSL, Cloudflare CDN a prenos webových stránok
 • 99% dostupnosť
 • Vylepšenia výkonu a zabezpečenia
 • Servery CloudLinux
 • A oveľa viac

Budete mať tiež prístup k tvorcovi webových stránok HostPapa, ovládaniu cPanelu, nástroju Softaculous na integráciu aplikácií a dokonca k bezplatnému školeniu jeden na jedného..

HostPapa zdieľaný hosting sa pohybuje od 3,95 dolárov mesačne do 12,95 dolárov mesačne v závislosti od toho, aký plán vyberiete.

Podnikateľský plán je najdrahší plán, ale stojí za to si ho účtovať navyše, pretože je dodávaný so zvýšeným výkonom, bezpečnosťou a rýchlosťou.

Dodáva sa s vysokorýchlostnými vysokorýchlostnými servermi (výkon 3x servera) a zdvojnásobením pamäte RAM a miesta na pevnom disku.

Vlastnosti:

 • Rýchlejšie servery
 • Zvýšenie výkonu o 300%
 • Menej účtov na server
 • 4x viac zdrojov CPU a MYSQL
 • Prémiové zástupné SSL
 • Automatické zálohovanie webových stránok
 • Zistenie funkcie SiteLock
 • Ochrana doménových mien

Hosting WordPress

HostPapa Hosting WordPress

HostPapa tiež ponúka Hosting na WordPress ktorý uspokojí tých, ktorí sa rozhodli používať populárny systém správy obsahu WordPress.

Aj keď väčšina funkcií odráža to, čo sa ponúka v zdieľaných plánoch hostingu, môžete očakávať aj tieto ďalšie funkcie hostenia:

 • Automaticky nainštalovaný WordPress (veľmi užitočný pre začiatočníkov)
 • Ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress
 • Bezplatný prevod stránok WordPress
 • Vylepšené disky SSD
 • 24/7 odborná podpora WordPress
 • Vstavaný doplnok optimalizácie SEO (Yoast SEO)
 • Automatické aktualizácie jadra WordPress

Keď som otestoval čas načítania stránky hostiteľa, vyskúšal som to na ich pláne štartéra WP.

Hostingové plány WordPress sa mierne líšia, pokiaľ ide o cenu: 3,95 $ mesačne, 5,95 $ mesačne a 12,95 $ mesačne, opäť len vtedy, keď investujete do dlhodobých zmlúv.

Rovnako ako v prípade vyššie uvedených zdieľaných plánov, odporúčam Plán podnikania WP. Áno, je to najdrahší plán, ale je dodávaný so zvýšeným výkonom, bezpečnosťou a rýchlosťou. Získate vysokorýchlostné vysokorýchlostné servery (3x výkon servera) a zdvojnásobíte priestor RAM a pevný disk.

Vlastnosti:

 • Rýchlejšie servery
 • Zvýšenie výkonu o 300%
 • Menej účtov na server
 • 4x viac zdrojov CPU a MYSQL
 • Prémiové zástupné SSL
 • Automatické zálohovanie webových stránok
 • Zistenie funkcie SiteLock
 • Ochrana doménových mien

často kladené otázky

Tu sú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok:

 1. Čo je HostPapa? HostPapa je súkromná webhostingová spoločnosť so sídlom v Kanade, ktorá poskytuje zdieľaný hosting, predajca, VPS a WordPress. Ich oficiálna webová stránka je www.hostpapa.com. Prečítajte si viac na ich stránke Wikipedia.
 2. Aký druh ovládacieho panela sa používa? Bežne používaný cPanel.
 3. Načítajú sa moje webové stránky rýchlo? Väčšina plánov hostenia má prístup k bezplatným službám Cloudflare CDN, ktoré pomáhajú zvyšovať rýchlosť a výkon stránok. Ak používate hosting WordPress, získate tiež zabudované riešenie ukladania do vyrovnávacej pamäte WordPress na rýchle dodávanie statických súborov návštevníkom stránok.
 4. Čo sa stane, ak môj web nedosiahne 99,9% záruku dostupnosti? Po prečítaní webových stránok a Zmluvných podmienok sa mi zdá, že nikde nenájdem adresu, na ktorú je možné zistiť, či ste dostali kredit za akékoľvek prestoje. HostPapa sa namiesto toho spolieha na svoje tvrdenia, že budú stále udržiavať 99,9% dostupnosti.
 5. Je k dispozícii bezplatný certifikát SSL? Áno, hoci sú k dispozícii niektoré pokročilé certifikáty SSL, každý hostingový plán môže získať bezplatný certifikát Šifrujme SSL, čo je skvelé pre majiteľov malých firiem, ktorí prijímajú platby na svojich stránkach..
 6. Existujú nejaké vstavané marketingové nástroje? Áno, pomocou nástroja na tvorbu webových stránok HostPapa môžete na svojom webe integrovať sociálne zdieľanie, optimalizovať svoje stránky na optimalizáciu SEO a vyššie hodnotenie a dokonca spolupracovať s Google Analytics, aby ste mohli sledovať, odkiaľ prichádzajú návštevníci stránok a čo robia raz na vašom webe. webové stránky.

Odporúčam HostPapa?

Nakoniec je HostPapa solídnym riešením webhostingu pre tých, ktorí potrebujú niečo trochu viac priateľský pre začiatočníkov. Je to tiež dobré pre tých, ktorí sú vedenie malých podnikov. Sada funkcií je dostatočne veľká na to, aby svoju prácu vykonala, ale nie je ohromujúca pre tých, ktorí toľko nepotrebujú.

Ak si však všimnete škálovanie malých firiem, zistíte, že dostupné zdroje nemusia byť schopné uspokojiť vaše potreby najlepším možným spôsobom. Budete mať však zabezpečenú stránku, ktorá udržuje pôsobivé prestoje. Nehovoriac o tom, že pomocou zeleného webhostingu budete mať dobrý pocit z toho, že znižujete svoju uhlíkovú stopu..

Ak sa rozhodnete použiť HostPapa pre svoje potreby hostingu, nezabudnite si vopred skontrolovať svoj rozpočet, pretože v každom pláne sú zabudované nejaké sporné poplatky. Musíte sa tiež ubezpečiť, že hostitelovi pôjdete dobre, pretože máte len 30 dní na to, aby ste sa rozhodli, či ich chcete zachovať alebo nie (ak chcete vrátenie platby).

Ak HostPapa znie ako poskytovateľ webhostingu, ktorý chcete skontrolovať, preskočte na svoju webovú stránku, zistite, čo ponúkajú, a uistite sa, že disponujú funkciami hostenia, ktoré potrebujete na úspešné spustenie webovej stránky pre malé podniky..

Zaregistrujte sa pomocou tohto odkazu a získate 58% zľava na špeciálnu ponuku – hostujte svoje webové stránky od 3,36 USD mesačne

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map