Recenzia hostgátora

HostGator je jedným z najväčších, najstarších poskytovateľov webhostingu v odbore. Ale to ich robí dobrými alebo zlými? Táto recenzia hostgátora sa zameriava na všetky klady a zápory, aby ste mohli určiť, či je hostgator tou pravou voľbou pre vás.


Dnes existuje veľa poskytovateľov webhostingu, z ktorých si môžete vybrať z tohto zamerania na poskytovanie cenovo dostupných riešení, efektných funkcií a špičkovej podpory. Avšak rozhodnutie, s ktorým hostiteľom sa dá ísť, nie je také ľahké.

Našťastie sme tu, aby sme rozobrali jedno z najpopulárnejších riešení webhostingu na dnešnom trhu, Hostgator, aby ste zistili, či to, čo ponúkajú, je to, čo potrebujete, aby ste mohli prevádzkovať úspešnú webovú stránku, bez toho, aby ste sa dostali do problémov s webovými problémami.

hostgator Recenzie twitterNa Twitteri je zmiešaná taška s recenziami

V tomto Recenzia hostgátora, Predtým, ako sa rozhodnete prihlásiť, sa podrobne pozriem na niektoré z výhod a nevýhod, ktoré by ste si mali byť vedomí.

Ak mi dáte 10 minút svojho času, dám vám všetky potrebné informácie o ich hostingových službách a odpoviem na otázky, ako napríklad:

 • Aké funkcie poskytuje HostGator svojim klientom?
 • Aké sú rôzne dostupné plány?
 • Koľko stojí hosting hostgátora?
 • Aký druh hostenia poskytujú vlastníkom webových stránok?

Použite kód kupónu WSHR a získajte 60% zľavu z normálnej ceny a hostujte svoje webové stránky iba za 2,75 dolárov mesačne.

Po dokončení čítania tejto recenzie hostgátora budete určite vedieť, či je to tá správna webhostingová služba pre vaše potreby..

Contents

Toto sa dozviete tu

 1. Hostingové riešenia

Tu vysvetlím rôzne typy hostingu a HG poskytuje klientom a aké sú ich hlavné rozdiely.

 1. Funkcie hostenia

Tu budem podrobne diskutovať o všetkých hlavných .

 1. Pros & Zápory

Tu sa podrobne pozriem na používanie hostgator hostingu. Budem tiež pokrývať niektoré z najviac .

 1. Odporúčam HostGator.com?

Tu ti poviem, či, alebo či si myslím, že by si radšej využil konkurenta.

Poďme sa ponoriť, ale najskôr rýchle pozadie.

Spoločnosť HostGator bola založená v roku 2006 2002 mladým vysokoškolským dieťaťom menom Brent Oxley, HostGator konečne pristál na svojom oficiálnom sídle v Houstone v Texase po tom, čo strávil nejaký kvalitný čas v Kanade počas prvých dní svojej činnosti. Odtiaľ ďalej rástli, otvárali ďalšiu kanceláriu v Austine v Texase a expandovali do Brazílie.

Do roku 2012 oznámila spoločnosť Oxley Endurance International Group (EIG) získala spoločnosť HostGator. Aj keď to bol pre Oxleyho a jeho posádku šikovný obchodný krok, takýto pohyb má potenciál spôsobiť problémy medzi tými, ktorí v súčasnosti využívajú alebo chcú využívať služby hostGator..

Nie ste si istí prečo? Prečítajte si informácie o EIG a jeho vplyve na poskytovateľov webhostingu, ktoré získali.

To znamená, že nie som tu, aby som vám povedal, že jeho úloha v ZHZ je vo svojej podstate dobrá alebo zlá. HostGator v priebehu rokov zaznamenal určitý veľký úspech a priniesol stovky tisíc spokojných zákazníkov.

HostGator Web Hosting

Tu sú rôzne riešenia hostenia, ktoré poskytujú vlastníkom webových stránok.

Zdieľaný webhosting

HostGator ponúka mimoriadne cenovo dostupné balíčky zdieľaného hostenia pre webové stránky všetkých druhov a veľkostí. Rozdelené do troch rôznych plánov:

Hatchling, Baby a Business – zdieľané hostingové plány majú funkcie, ktoré splnia vaše základné potreby hostenia.

hostgator zdieľal plány hostenia

Napríklad každý zdieľaný plán hostingu sa dodáva so vstavaným nástrojom na tvorbu webových stránok na pohodlné presúvanie & pokles staveniska. Okrem toho prichádzajú s nástrojom QuickInstall na inštaláciu blogov, fóra, galérie a skriptov elektronického obchodu WordPress priamo na vaše stránky..

Nehovoriac o tom, že podporujú systémy na správu obsahu hostujúce systémy WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Wiki a phpBB..

Medzi ďalšie funkcie patrí:

 • Nemeraná šírka pásma
 • 99% záruka dostupnosti
 • Bezplatné prevody z webových stránok
 • Kredity za reklamy Google AdWords a Bing
 • cPanelový ovládací panel
 • Prístup k verzii PHP 7 a SHS
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov POP3
 • Technická podpora 24/7/365 prostredníctvom telefónu, živého chatu a e-mailu (systém lístkov)

Je dôležité si uvedomiť, že zdieľaný hosting sa zameriame na túto recenziu, avšak v prípade, že potrebujete niečo viac robustné, s vami sa budú zdieľať ďalšie riešenia hostenia.

HostGator Cloud Hosting

Ich cloudové hostingové služby prichádzajú s množstvom funkcií pre tých, ktorí sa chcú rýchlo prispôsobiť. Vychutnajte si optimálne riešenie ukladania do vyrovnávacej pamäte cloud, intuitívne dashboardy a možnosti správy zdrojov. Navyše si vďaka svojej jednoduchej obsluhe cPanel udržujte úplnú kontrolu nad celým svojím webom.

hostgator cloud hosting plány

Okrem toho v prípade zlyhania rýchlo preneste všetky údaje o webe na iný server a vedzte, že na viacerých zariadeniach sú hostené tri zrkadlené kópie vašich webových stránok, aby bola zaistená bezpečnosť a redundancia..

Ich hosting v cloude sa začína na 4,95 $ / mesiac a prispôsobuje sa väčším plánom, cena je 6,57 $ / mesiac a 9,95 $ / mesiac, pretože vaše potreby budú náročnejšie..

Zdieľaný vs Cloud hosting

Cloud hosting je lepší ako zdieľaný hosting, pretože vám umožňuje využívať zdroje viacerých serverov a neobmedzovať sa na jeden server

HostGator Cloud vám ponúka všetky funkcie zdieľaného hostingu, ale získate omnoho viac chrochtanie!

hostgator zdieľa vs

2 rýchlejších serverov

 • Až dvakrát rýchlejšie načítanie vďaka serverom s nízkou hustotou, prémiovému hardvéru a viacerým vrstvám vyrovnávacej pamäte
 • Obsah vašich webových stránok je spravovaný efektívnejšie, čo umožňuje rýchle spracovanie žiadostí o dynamický obsah
 • Zabudované ukladanie do vyrovnávacej pamäte zvyšuje rýchlosť načítania stránok z cloudu vďaka optimálnej konfigurácii ukladania do vyrovnávacej pamäte

4 x viac škálovateľné

 • Postupne rozširujte svoje cloudové zdroje s rastúcou online prítomnosťou. Jediné jednoduché kliknutie je všetko, čo potrebujete – žiadne migrácie dát, výpadky ani reštart
 • Získajte pridelenie a správu servera v cloude!
 • Umožní vám reagovať na tieto veľké dopravné špičky bez prerušenia služby

Spravované cloudové hosťovanie WordPress

Dobre, takže tu je plán, ktorý sa mi páči najviac.

Pre tých, ktorí pracujú konkrétne s WordPress, má HostGator cloudový hosting WordPress, ktorý vychádza z platformy WordPress a poskytuje všetky potrebné funkcie na spustenie rýchlej, efektívnej a vysoko zabezpečenej webovej stránky..

hostgator riadené

HostGator spravoval cloudové sľuby WordPress až do 2,5krát rýchlejšie načítanie kvôli architektúre super nabitého cloudu, serverom s nízkou hustotou, CDN a viacerým vrstvám vyrovnávacej pamäte.

Toto hostingové riešenie sa navyše spravuje, čo znamená automatické aktualizácie do vášho jadra WordPress, pluginy a motívy spracúva aj HostGator zálohy stránok a odstránenie škodlivého softvéru. Dostanete tiež bezplatná služba CDN zvýšenie poskytovania obsahu návštevníkom vašich stránok.

Porovnať plány hostenia

Tu je rýchly prehľad vyššie uvedených plánov, ktoré ponúkajú:

Zdieľané plány hostenia

 • Plán výlovu: Začína sa na 2,75 dolárov mesačne. Povolené 1 miesto, nemeraná šírka pásma & skladový priestor.
 • Baby plán: Začína sa na 3,95 dolárov mesačne. Povolené je neobmedzené množstvo stránok, nemeraná šírka pásma & skladový priestor.
 • Podnikateľský plán: Začína na 5,95 dolárov mesačne. Povolené je neobmedzené množstvo stránok, nemeraná šírka pásma & skladový priestor.
 • Skontrolujte najnovšie ceny a všetky zdieľané funkcie v cene

Cloud hosting plány

 • Hatchling Cloud: Začína na 4,95 dolárov za mesiac. 2 Cores & Pamäť 2 GB, povolená 1 stránka, nemeraná šírka pásma & skladový priestor.
 • Baby Cloud: Začína na 6,57 dolárov za mesiac. 4 Cores & 4 GB pamäte, neobmedzený počet povolených stránok, nemeraná šírka pásma & skladový priestor.
 • Obchodné cloud: Začína na 9,95 dolárov za mesiac. 6 jadier & 6 GB pamäte, neobmedzený počet povolených stránok, nemeraná šírka pásma & skladový priestor.
 • Skontrolujte najnovšie ceny a všetky zahrnuté funkcie cloudu

Hostiteľské plány služby Cloud WordPress

 • Štartovací plán: Začína na 5,95 dolárov mesačne. 2 x rýchlejšie, 1 povolený web, 100 000 návštev za mesiac, 1 GB záloh a nemeraný úložný priestor.
 • Štandardný plán: Začína na 7,95 dolárov za mesiac. 2 x rýchlejšie, 2 povolené weby, 200 000 návštev za mesiac, 2 GB zálohuje nemeraný úložný priestor.
 • Podnikateľský plán: Začína na 9,95 dolárov za mesiac. 5x rýchlejšie, 3 povolené weby, 500 000 návštev za mesiac, 3 GB zálohy a nemerané úložné miesto.
 • Skontrolujte najnovšie ceny a všetky cloudové funkcie WordPress v cene

Ďalšie možnosti hostenia

Okrem vyššie uvedených možností hostenia majú tiež nasledujúce:

 • Hosting VPS. S hostingom VPS získate vyčerpávajúce funkcie, ako je úplný prístup rootov na ovládanie celého hostiteľského prostredia, viac vrstiev zabezpečenia siete na zabezpečenie spoľahlivosti servera a okamžitá škálovateľnosť jediným kliknutím..

  Okrem toho verte, že vaše údaje sú umiestnené na serveroch, ktoré sú chránené konfiguráciou disku RAID 10 a sú dodávané s redundantnými napájacími jednotkami a jednotkami HVAC. Dostávajte týždenné zálohy mimo web celého vášho webu, celú sadu vývojových nástrojov, ktoré vám pomôžu pri funkčnosti a dizajne stránok, a ako vždy, oceňovaná podpora pre všetky otázky, ktoré môžete mať. Ceny za hostingové plány VPS sa dodávajú takto: 29,95 $ / mesiac, 39,95 $ / mesiac, respektíve 49,95 $ / mesiac.

 • Dedikovaný hosting. Pre tých, ktorí majú ťažko obchodované webové stránky, ako aj s väčším rozpočtom, môže byť špecializovaný hosting to, čo potrebujete. Údaje vašich stránok budú umiestnené nezávisle na vašom vlastnom dedikovanom serveri, čo znamená, že nikdy nie je potrebné zdieľať zdroje kedykoľvek.

  Okrem toho spustite Linux alebo Windows, vyberte si medzi pevnými diskami HDD a SSD, získajte ochranu DDOS na úrovni dátového centra a vychutnajte si úplný prístup root, neobmedzené databázy, konfiguráciu RAID-1 a 3-5 vyhradených IPv4 IP. Ak sa chcete zapojiť do vyhradených hostingových plánov hostiteľa, očakávajte vysadenie buď 119 dolárov / mesiac na 149 dolárov / mesiac.

 • Reseller Hosting. Ak uvažujete o spustení vlastnej webhostingovej spoločnosti, zvážte ich hostingové plány predajcu. Prijímajte výkonné nástroje, ktoré vám pomôžu budovať klientelu, udržiavať úplnú kontrolu nad prideľovaním zdrojov a podľa potreby aktualizovať, aby sa vaše podnikanie mohlo ďalej rozvíjať..

  S plánom hosťovania predajcu získate ovládací panel WHM s podporou viacerých jazykov, zárukou dostupnosti 99,9% dostupnosti, viac ako 400 značkových videonávodov pre svojich klientov a neobmedzeným databázam MySQL s prístupom phpMyAdmin. Ak máte záujem o to, aby ste zistili, či je pre vás vhodný jeden z troch dostupných plánov – hliník, meď alebo striebro – od 19,95 dolárov / mesiac do 24,95 dolárov / mesiac, pracujte pre vás.

 • Hosting aplikácií. Ak nepoužívate WordPress ako CMS, HG vás kryje. Vďaka operačným systémom Linux, Apache, MySQL a PHP vám HostGator umožňuje spúšťať platformy ako Joomla, Magento, Drupal, Wiki a phpBB Hosting. Súčasťou každého plánu sú funkcie ako nemeraná šírka pásma, e-mailový marketing a inštalácia ďalších užitočných aplikácií jedným kliknutím..
 • Windows Hosting. Aj keď je Linux preferovaný, pokiaľ ide o web hosting, sprístupňujú Windows hosting tým, ktorí to potrebujú. Vďaka podpore Parallels Plesk Panel, IIS, Microsoft SQL Server 2012 R2 a ASP.NET je toto riešenie hostenia určite také, aby ste mali všetko, čo potrebujete na spustenie užívateľsky prístupnej webovej stránky..

Ako vidíte, hostGator má hostingové riešenia pre každý rozpočet, každý typ a veľkosť webových stránok a dokonca sa zameriava na konkrétnych klientov, ako sú používatelia WordPress alebo Windows..

Hlavné rysy

Ich spoločné plány hosťovania majú dostatok funkcií na spustenie vašich webových stránok bez toho, aby obetovali rýchlosť alebo výkon. V skutočnosti je tu zostava niektorých najlepších funkcií, ktoré majú pre zákazníkov a ktoré vás môžu povzbudiť, aby ste sa s nimi prihlásili pre svoje potreby v oblasti hostingu:

 1. Vstavaný nástroj na tvorbu webových stránok
 2. Kompletná správa doménových mien
 3. Marketingové nástroje
 4. Prémiové služby

Tvorca webových stránok hostgátora

Ľahko vytvorte úžasnú webovú stránku pomocou ich vstavaný nástroj na tvorbu webových stránok. Začnite výberom z viac ako 100 šablón vhodných pre mobilné zariadenia. Okrem toho zostavujte pomocou pohodlného ťahania & vynechajte technológiu, využite predpripravené sekcie a stránky na inšpirovanie svojho webdizajnu, a dokonca získajte 6 hotových stránok na začiatok.

tvorca webových stránok hostgátora

Medzi ďalšie funkcie patrí:

 • Nástroje SEO pre lepšie výsledky vyhľadávacieho nástroja
 • Integrácia sociálnych médií
 • Platobná brána PayPal
 • Vloženie videa vo vysokom rozlíšení
 • Odstránenie značky
 • Google Analytics
 • nákupný košík s elektronickým obchodom a správa zásob
 • Kupónové kódy

Program Web Builder, ktorý je k dispozícii na zakúpenie jednotlivo, spolu s hostingovými službami, prichádza so všetkými ostatnými programami hosťovania ponúkanými zákazníkom.

Správa doménových mien

Umožňujú zákazníkom mať úplnú kontrolu nad všetkým súvisiacim názvom domény. Ak chcete začať, zakúpte si svoje doménové meno .com, .org alebo .co (aby sme vymenovali aspoň niektoré) priamo z hostiteľa cPanel.

Použite ich pohodlné vyhľadávací nástroj pre názov domény aby ste zistili, či je hľadaná adresa URL k dispozícii. Alebo, ak prechádzate na hostGator od iného poskytovateľa hostingu, jednoducho preneste svoje existujúce doménové meno a užívajte si predĺženie o rok – zadarmo..

názvy domén hostgator

S každým hostingovým plánom dostanete aj nasledujúce bezplatné funkcie názvov domén:

 • Blokovanie domén. Zamknite ho a zabráňte komukoľvek unášať vaše doménové meno a používať ho pre seba.
 • Obnovenie domény. Po prevode existujúceho názvu domény alebo zakúpení jedného z domén prostredníctvom svojho cPanelu ho nechajte každý rok automaticky obnovovať, aby ste predišli neúmyselnému vypršaniu platnosti.
 • cPanel Management. Spravujte všetky aspekty svojho doménového mena priamo z vášho cPanelu.

Marketingové nástroje

HostGator vie, že spustenie úspešnej webovej stránky je viac ako spoľahlivého poskytovateľa hostingu. Preto ponúkajú cenné marketingové nástroje ktoré vám pomôžu rozšíriť dosah vašich webových stránok, zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok a zvýšiť počet konverzií.

Kontrola SEO

Mať zavedenú stratégiu SEO vám pomôže nájsť vaše webové stránky v populárnych výsledkoch vyhľadávacieho nástroja. Optimalizácia webu pre SEO v skutočnosti zvýši vaše hodnotenie a viditeľnosť vo vyhľadávačoch ako Google, Bing a Yahoo..

Ak zistíte, že potrebujete nejakú pomoc s formulovaním stratégie SEO, kontaktujte ich a bezplatná konzultácia SEO. Od tejto chvíle vám váš špecializovaný koordinátor marketingových projektov pomôže spustiť dokonalú marketingovú kampaň tak, že najprv vykoná audit vášho webu a uskutoční dôkladný prieskum kľúčových slov v súvislosti s vašou obchodnou nikaou..

služby hostiteľa hostiteľa

Tu je rozpis niektorých stratégií, ktoré koordinátor marketingového projektu zavedie na vašu webovú stránku s cieľom ovplyvniť výsledky vyhľadávacieho nástroja:

 • Kľúčové slovo Research. Ich interní marketingoví odborníci nájdu kľúčové slová, ktoré najlepšie súvisia s vašou špecializáciou, ktoré vám pomôžu posunúť sa v rebríčku vyhľadávania a ktoré budú s vašou cieľovou skupinou najviac rezonovať. Okrem toho sa naučia, ktoré výrazy najčastejšie používajú vaše cieľové publikum vo vyhľadávacích dopytoch, a monitorujú úspech kľúčových slov na vašej stránke..
 • Tvorba obsahu. Použite ich špecializovaný tím na vytvorenie originálneho obsahu s cieľom zvýšiť návštevnosť vašich stránok a rozšíriť svoje publikum.
 • Optimalizácia na stránke. Umožnite im optimalizovať váš web z hľadiska názvov stránok, meta popisov a značiek hlavičiek, aby boli vaše stránky indexované pre vyššie poradie vyhľadávania..

Služby PPC

Ďalšou skvelou službou, ktorú zákazníkom ponúkajú na zvýšenie predaja, sú ich Služby Pay-Per-Click, inak známy ako PPC. Zacielenie na zákazníkov s platenými reklamami je skvelý spôsob, ako povzbudiť ľudí, aby navštívili vaše stránky a nakoniec predali predaj.

Toto je to, čo získate, keď budete využívať ich služby PPC:

 • Kľúčové slovo Research. Interní marketingoví experti budú využívať miestne aj globálne metódy zacielenia, vyskúšať kľúčové slová použité na viacerých zariadeniach a nájsť presné cieľové publikum, ktoré vaše podnikanie potrebuje. Pomôžu tiež rozvíjať “zoznam vylučujúcich kľúčových slov” takže na svoje webové stránky prestanete priťahovať nesprávny druh publika.
 • Správa kampaní. Vo vašich reklamách PPC sú zahrnuté výzvy na akcie, telefónne čísla, informácie o polohe a priame odkazy na vaše stránky. Okrem toho sledujte, ako platení odborníci pomáhajú zvyšovať vaše skóre optimalizácie a udržujú vás v rámci svojho rozpočtu na náklady na kliknutie.

Nakoniec to berú na seba, aby pomohli svojim zákazníkom uspieť. Poskytovanie pomoci SEO a prispôsobených marketingových stratégií spolu s bezplatnými kreditmi Google AdWords a Bing Ads nie je dôvod, prečo by váš web nemohol prosperovať.

Prémiové služby

Zákazníkom ponúkajú výnimočné nadštandardné služby pre tých, ktorí majú vo svojom rozpočte malú miestnosť na krútenie.

CodeGuard

So službou HostGuator CodeGuard získate funkcie ako:

 • Denné automatické zálohy v cloude
 • 16 GB úložného priestoru
 • Používajte až na 5 webových stránkach
 • Neobmedzené databázy a súbory
 • 3 obnovuje za mesiac
 • E-mailové upozornenia na neoprávnené zmeny
 • Jednoduchá správa – prezerajte zmeny, plánujte monitorovanie stránok a spravujte e-mailové upozornenia

Táto prémiová služba sa začína na 2,00 $ mesačne a stojí za malú cenu.

Vzhľad stránky

Ich profesionálni weboví dizajnéri poskytujúci komplexné služby s kompletnými službami vám poskytnú prémiové šablóny s ohromujúcim webovým dizajnom a až 3 stránkami obsahu priateľského k SEO vytvoreným iba pre váš web.

Okrem toho bude váš web postavený na najpopulárnejšom systéme správy obsahu, ktorý je v súčasnosti WordPress, ktorý je známy tým, že je užívateľsky prívetivý a flexibilný.

Medzi ďalšie funkcie ich webových služieb patria:

 • Odborník v oblasti SEO po ruke s cieľom strategizovať spôsoby, ako zvýšiť návštevnosť vašich stránok
 • Kompletný webový dizajn postavený na responzívnom dizajne
 • Mesačné recenzie telefonických hovorov, aby ste prediskutovali úspech svojej marketingovej kampane
 • Individuálne školenie, ktoré zaistí, že v budúcnosti budete môcť svoj web zvládnuť

Dostanete tiež integráciu elektronického obchodu, spolu s až 10 produktovými stránkami a riešeniami spracovania platieb a prepravy OpenCart.

Výhody a nevýhody hostingu HostGator

S každým poskytovateľom webhostingu, ktorý sa rozhodnete používať, vždy budú výhody a nevýhody. Preto je dôležité vyhodnotiť vaše priority a ubezpečiť sa, že riešenie, ktoré idete, neobetuje žiadnu z týchto priorít.

Pros

Existuje mnoho dôvodov, prečo sú tak populárne hostingové spoločnosti. Pozrime sa, aké výhody prináša využívanie ich zdieľaných hostingových služieb.

Solid Uptime a Service

Zaručujú 99,9% dostupnosti, čo je skvelá správa pre každého vlastníka webových stránok. Je však dôležité mať na pamäti, že ide o štandard a nič menej sa vo všeobecnosti netoleruje.

Okrem toho je HostGator pripravený kompenzovať svojim zákazníkom jednorázový kredit, ak server kedykoľvek nedosiahne 99,9% záruku dostupnosti..

hostgator uptimePodľa HostingFacts bola doba prevádzky HostGator za posledných 12 mesiacov 99,99%

Poskytujú tiež podporu zákazníkom 24/7/365 prostredníctvom telefónu, živého chatu a e-mailu (systém lístkov). Pomocou ich pohodlného portálu podpory sa môžete spojiť s odborníkom na hosting, vyskúšať niektoré komunitné fóra a dokonca získať prístup k videonávodom, ktoré vám pomôžu pri riešení problémov sami..

Bezplatný prenos stránok a inštalácie jedným kliknutím

Táto služba je opäť štandardom pre väčšinu spoločností poskytujúcich webhosting, spoločnosť HostGator to však robí prenos z iného hostiteľa na ne super jednoduché. Jednoducho sa zaregistrujte pre plán hostenia, ktorý chcete použiť, a nechajte HostGator urobiť zvyšok.

Okrem toho, ak ste novým vlastníkom webových stránok a hostGator je prvé riešenie hostingu, ktoré ste kedy použili, môžete si byť istí, že inštalácia preferovaného CMS je rovnako jednoduchá ako kliknutie na niekoľko tlačidiel počas registrácie. Pomocou nástroja QuickInstall môžete ľahko nastaviť webovú stránku bez obáv z technických znalostí.

(Takmer) Neobmedzené všetko

HostGator ponúka okrem základného plánu zdieľaného hostingu, ktorý obmedzuje počet domén na 1 neobmedzené všetko (tak trochu – pozri nižšie) inak to je veľa, pretože ich hostingové plány začínajú tak lacno.

Neobmedzené miesto na disku znamená, že môžete uložiť toľko údajov, koľko potrebujete. To umožňuje zdanlivo neobmedzený rast vašich webových stránok pri používaní dostupného zdieľaného plánu hostenia.

Majúce nemeraná šírka pásma znamená, že medzi hostiteľským serverom, návštevníkmi vašich stránok a internetom môžete presúvať neobmedzené množstvo údajov. To je skvelé pre zaistenie rýchlosti a výkonu vašich webových stránok, najmä pri zdieľanom hostingovom pláne.

Dostanete tiež neobmedzené databázy, čo znamená, že môžete mať toľko inštalácií WordPress, koľko chcete. Je to dobré pre tých, ktorí majú veľa klientov a chcú ich otestovať pred tým, ako ich začnú tlačiť naživo.

„Neobmedzený“ hosting je mýtus a hostGator je aspoň transparentný, pokiaľ ide o obmedzenia jeho využívania zdrojov. Ponúkajú „neobmedzené všetko“, pokiaľ:

 • Nepoužívajte viac ako 25% centrálnej procesorovej jednotky servera (CPU)
 • V cPaneli nespúšťajte viac ako 25 simultánnych procesov
 • Nemáte viac ako 25 súčasných pripojení MySQL
 • Nevytvárajte viac ako 100 000 súborov v cPanel
 • Nekontrolujte viac ako 30 e-mailov za hodinu
 • Nezasielajte viac ako 500 e-mailov za hodinu

Neexistujú však obmedzenia týkajúce sa:

 • Šírku pásma, ktorú používate
 • E-mailové účty, ktoré vytvoríte

Nevýhody

Rovnako ako u všetkého, aj v prípade takého lacného riešenia zdieľaného hostingu budú existovať určité nevýhody. Pozrime sa na niektoré z vecí, na ktorých môžu pracovať, a či to ovplyvní vaše konečné rozhodnutie.

Obmedzené funkcie

Zatiaľ čo poskytované funkcie sú dosť štandardné a neobmedzené je všetko pekné, pravdou je, HostGator neponúka užívateľom zdieľaného hostenia veľa doplnkov.

Keďže tento typ hostingu nie je spravovaný, budete musieť sami zvládnuť administratívnu prácu, ktorú váš web potrebuje. To znamená, že denné zálohy (aj keď budú vykonávať týždenné zálohy), aktualizácie všetkých jadier, doplnkov alebo motívov, ktoré používate (pokiaľ sa nerozhodnete pre trochu drahší spravovaný hosting WordPress), a za bezpečnostné opatrenia nesiete zodpovednosť..

Drahé domény

Aj keď ponúkajú pohodlie, pokiaľ ide o správu všetkého súvisiaceho s doménou, stojí za zmienku, že niektoré z nich ceny doménových mien sú trochu vysoké.

To je dobré vedieť, pretože aj keď sa rozhodnete pre zdieľaný plán, vždy môžete zaregistrovať a obnoviť svoje doménové meno u inej, lacnejšej spoločnosti a jednoducho nasmerovať svoje DNS na HostGator priamo z cPanel.

Je súčasťou EIG

Pokiaľ ide o to, znova sa nebudem snažiť ovplyvniť Endurance International Group (EIG). Väčšina ľudí, ktorí preskúmajú hostingové spoločnosti, však povie, že hostiteľská spoločnosť, ktorá je súčasťou EIG, riskuje, že bude mať zlú povesť..

Je to preto, že keby ste šli s hostiteľskou spoločnosťou A (ktorá je súčasťou EIG a nevedeli ste to) a mali ste zlú skúsenosť, a presunuli sa do hosťujúcej spoločnosti B (tiež súčasťou EIG a nevedeli ste) , ktorý má povedať, že vaša skúsenosť sa zlepší?

Uvedomte si, že hostGator je súčasťou tejto organizácie a že spôsob, akým EIG vedie veci, pravdepodobne spadne do toho, ako hostgator zaobchádza s vecami..

HostGator FAQ

Tu nájdete odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok.

Čo je HostGator.com?

HostGator je webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka celý rad webhostingových služieb, ako sú zdieľané služby, predajca, VPS, Cloud a hostingové služby vyhradených serverov. Okrem toho ponúkajú špecifické aplikácie WordPress a Windows hosting. Majú dve dátové centrá umiestnené v Texase (USA) a Provo v Utahu (USA). Ich oficiálna webová stránka je www.hostgator.com. Prečítajte si viac na ich stránke Wikipedia

Poskytuje HostGator záruku vrátenia peňazí?

Áno. Poskytujú plnú náhradu, ak zrušíte svoj účet v priebehu prvých 45 dní od použitia ich služieb. Platí to však iba pre riešenia hostenia zdieľané, predajcu a VPS.

Aký typ podpory poskytuje HostGator svojim zákazníkom?

Poskytujú celoročnú podporu prostredníctvom telefónu, živého chatu a e-mailu (systém lístkov). Máte prístup k členovi tímu podpory 24/7 a dostanete odpovede na všetky otázky, ktoré by ste mohli mať.

Hostitel bude bezplatne migrovať moju aktuálnu stránku?

Áno. Poskytujú bezplatnú migráciu stránok, a to aj za najvýhodnejší zdieľaný hostingový plán, ktorý ponúkajú.

Čo je záruka na dostupnosť služby HostGator?

Na rozdiel od mnohých poskytovateľov hostingu poskytujú záruku dostupnosti 99,9%. Okrem toho vám pripíšu jeden mesiac služby za akékoľvek prestoje nižšie ako 99,9%, ktoré prežívajú vaše webové stránky, pričom zdôrazňujú skutočnosť, že s hostingom vašej webovej stránky myslia vážne.

Poskytuje HostGator certifikáty SSL, SSD a CDN?

Závisí to od zvoleného hostingového plánu. Napríklad, ak sa rozhodnete pre najvýhodnejší zdieľaný hostingový plán, áno, dostanete bezplatný súkromný certifikát SSL. V prípade najzákladnejších plánov to však tak nie je. Bohužiaľ, budete musieť investovať do spravovaného hostingového plánu WordPress, aby ste získali prístup k službám CDN zdarma, a vyhradený server, aby ste mali možnosť používať úložisko SSD..

Ponúka hostgator zálohy stránok?

Vykonávajú náhodné týždenné zálohovanie po dobu, ktorú potrebujete na obnovenie svojho webu. Odporúča sa mať k dispozícii nejaký iný spôsob zálohovania, napríklad prémiovú službu CodeGuard.

Dostanem bezplatné doménové meno s programom HostGator?

Nie. Pri registrácii už novým zákazníkom neponúkajú bezplatné doménové meno.

Aké spôsoby platby prijíma HostGator?

Akceptujú všetky hlavné kreditné karty ako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Prijímajú tiež Paypal, osobné šeky, peňažné poukazy a bankové prevody.

Čo je to CodeGuard?

Ich služba CodeGuard je platený doplnok, ktorý poskytuje automatické zálohovanie vašich webových stránok. Program CodeGuard tiež monitoruje vaše webové stránky a v prípade akýchkoľvek zmien vám pošle varovania. A nakoniec, CodeGuard ponúka možnosť obnovenia, takže môžete ľahko vrátiť svoj web späť na predchádzajúcu verziu.

Môžem dôverovať recenziám hostgátora v Reddit a Quora?

Áno Quora a Reddit sú skvelé miesta, kde sa dozviete viac o spoločnosti a získajte recenzie, otázky a názory od skutočných ľudí a zákazníkov, ktorí ich používajú. Prezrite si recenzie zákazníkov na Reddit a na Quora. Užitočné môžu byť aj stránky s recenziami, ako sú Yelp a TrustPilot.

Aká je najlepšia alternatíva hostgátora?

HostGator je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov webhostingu. Ak však skúmate webhostiteľov a hľadáte vhodnú alternatívu k hostgatoru, tu sú moje odporúčania. Verím, že najlepšou alternatívou k produktu HostGator je Bluehost (rovnaká cena, ale lepšie vlastnosti však vlastní aj spoločnosť EIG). Najlepšia alternatíva, ktorá nie je EIG, je SiteGround (prečítajte si moju recenziu a zistite, prečo je SiteGround # 1).

Sú HostGator a Bluehost rovnakou spoločnosťou?

Nie, HostGator a Bluehost sú samostatné spoločnosti; ale sú obe dcérskymi spoločnosťami spoločnosti Endurance International Group (EIG). EIG tiež vlastní hostingové spoločnosti ako iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, Small Orange, Site5, eHost a veľa ďalších menších webových hostiteľov..

Kde nájdem kódy kupónu HostGator?

Najlepšie miesto, kde nájdete kód kupónu HostGator, je navštíviť našu stránku obchodov Hostgator. Tu môžete prehľadávať skvelé ponuky webhostingu a doménových mien a uistiť sa, že od nich dostanete 100% platné kupóny.

Odporúčam HostGator?

Pre tých, ktorí hľadajú jednoduché a lacné riešenie zdieľaného hostingu, Áno, myslím, že HostGator by mal byť možnosťou zváženia.

však.

Pre tých, ktorí chcú oomph trochu viac, pokiaľ ide o rýchlosť, bezpečnosť a vlastnosti Odporúčam ich cloudové plány.

Najmä ich riadená možnosť hostenia WordPress, pretože vám poskytuje rýchlosť a bezpečnosť, ktorú potrebujete, bez vysokej cenovky.

Napriek tomu, že sú súčasťou EIG, majú povesť jedného z najlepších poskytovateľov webhostingu na trhu. Poskytujú nielen skvelý zdieľaný hosting pre vlastníkov stránok, ale ponúkajú aj mnoho ďalších výnimočných riešení.

V skutočnosti veľké mená ako WPBeginner radi zdieľajú svoje pozitívne skúsenosti s používaním svojho dedikovaného serverového riešenia.

Vďaka vstavanému nástroju na tvorbu stránok, ľahko použiteľnému programu cPanel a nástroju QuickInstall na inštaláciu vášho preferovaného CMS (a iného softvéru) do vášho servera v priebehu niekoľkých minút, HostGator je určite front-runner.

Ich sada funkcií je minimálna a hoci ich podpora zákazníkov je špičková a ich záruka dostupnosti je niečo, čo stojí za to, nemusia mať všetky veci, ktoré hľadáte.

Urobte si preto výskum a uistite sa, že uprednostňujete funkcie, ktoré potrebujete na to, aby ste rozšírili svoju firmu na úspešnú, a až potom sa zaregistrujte, aby ste s nimi boli zákazníkom..

Zverejnenie FTC: Aby som získal čo najnižšiu možnú cenu, zarobím si malú províziu, ak sa rozhodnete kúpiť hosting pomocou mojich odkazov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map