Recenzia hostenia InMotion

S doslova tisíckami webových hostiteľov tam, pravdepodobne by ste očakávať, že noví ponúkajú inovatívnejšie a lepšie funkcie. Môže sa teda stať prekvapením, keď sa dozvieme, že jeden z najrýchlejšie rastúcich, najuznávanejších a najspoľahlivejších webhostingov je tiež jedným z najstarších, a to: InMotion Hosting.


Spoločnosť InMotion Hosting, ktorá bola založená v roku 2001, sa etablovala ako dôveryhodná webhostingová spoločnosť, ktorá poskytuje spoľahlivý výkon pre hosting v podnikovej triede.. InMotion poskytuje dokonalú kombináciu nízkej ceny a technických inovácií, Keď sa zaregistrujete a stanete sa zákazníkom, môžete očakávať vynikajúce dostupnosť, rýchlosť, výkon a technické vlastnosti. Cieľom tohto prehľadu InMotion Hosting je dostať sa do všetkých detailov a poskytnúť vám všetky výhody a nevýhody.

Ich zákaznícka podpora, technológia Max Speed ​​Zone a cena 3,99 dolárov mesačne sú 3 hlavné veci, ktoré sa ľuďom najviac páčia.

recenzie na TwitteriDobré a zlé hodnotenie na Twitteri

V tejto recenzii hostenia InMotion vám poviem, či je to skutočne tak.

Tu sa podrobne pozriem na výhody a nevýhody tejto hostingovej služby, aby som zistil, ako žije so svojou povesťou spoľahlivého webhostingu, ktorý zvládne všetky vaše potreby webhostingu pre vaše rastúce online podnikanie..

Dajte mi 10 minút svojho času a dám vám všetky potrebné informácie o službe InMotion a odpoviem na otázky ako.

 • Koľko stojí hosting InMotion?
 • Aký je rozdiel medzi rôznymi plánmi?
 • Máte na výber umiestnenie servera?
 • Aké sú výhody a nevýhody ich používania?
 • Poskytujú mi automatické zálohy na mojich stránkach?
 • Je dodávaný s jednotkami SSD?
 • Pomáhajú preniesť môj web na ne?
 • Čo je najlepší hostingový plán pre web WordPress?

Po dokončení čítania budete vedieť, či je to tá správna webhostingová služba, ktorú môžete používať, a či by ste sa mali s nimi zaregistrovať alebo nie.

Kliknutím na tento odkaz sa dostanete ZLAVA 50 maloobchodnej ceny InMotionu a môžu hostovať váš web iba za účelom 3,99 dolárov mesačne.

Contents

Recenzia InMotion Hosting: Toto sa dozviete

 1. Zoznam kladov a záporov

Tu pôjdem podrobnejšie o (alebo preskočím priamo na alebo).

 1. Hostingové plány & ceny

Tu si prečítam, čo získate a aké sú funkcie každého plánu.

 1. FAQ

Tu odpoviem na niektoré z najviac .

 1. Zhrnutie prehľadu InMotion

Tu v mojej správe ti poviem, že sú dobrí, alebo ak si myslím, že by si sa radšej prihlásil s konkurenciou.

Existuje veľa služieb webhostingu a môže byť ťažké ich preosiať a nájsť si jeden s plánom a funkciami, ktoré pre vás najlepšie fungujú.

recenzia hosťovania motivácie

InMotion Hosting je dobrá voľba, pretože vyhovuje takmer všetkým. Ich webhostingová služba ponúka niekoľko dostupných hostingových plánov.

Poskytujú tiež skutočne dobrú dostupnosť a užitočné služby zákazníkom, ktoré vám pomôžu odpovedať na všetky vaše prípadné otázky.

Nižšie uvediem plány hostenia ponúkané v mojej recenzii inMotion a podrobnejšie rozoberiem to, čo považujem za užitočné pre ich služby, ako aj to, čo považujem za lepšie..

Profesionáli v oblasti hostenia InMotion & Zápory

Ak ste zvedaví na výhody a nevýhody sú potom som vás na ktoré sa vzťahuje.

Profesionáli v oblasti hostenia InMotion

Začnime tým, aké výhody sú.

Zákaznícka podpora

Ak ste už mali nejaké skúsenosti s webhostingom, viete, aké ľahké je spočiatku ignorovať faktor zákazníckeho servisu. Nepochybne však budete mať nejaké problémy a keď sa objavia, potrebujete spoľahlivú a rýchlu podporu.

podpora

Vaše podnikanie do značnej miery závisí od toho, pretože aj krátka chyba na vašom webe by mohla znamenať stratu mnohých zákazníkov. V spoločnosti InMotion majú mnohé silné stránky, pokiaľ ide o zákaznícku podporu:

Americká podpora

Jedným z najväčších výhod pri ich používaní je zaručené, že ich získate podpora so sídlom v Spojených štátoch. To znamená rýchlejšiu reakciu a kvalitnejšiu starostlivosť o zákazníka.

Ďakujem vám všetkým za návrhy. Práve som strávil posledné 4 hodiny skúmaním toho, čo vyzerá ako gazillion možnosti hostenia. Po starostlivom zvážení (a čiastočne z dôvodu rozpočtu klienta a veľkého zaťaženia) som išiel s Inmotion Hosting. Držím palce! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Každý deň pri jazere (@ Každý deň) 14. decembra 2018

Zákazníci, s ktorými budete hovoriť, sú navyše skutočne informovaní. Všetci podporní zamestnanci musia mať aspoň 160 hodín interného školenia predtým, ako bude môcť komunikovať so zákazníkmi.

Zistil som, že v skutočnosti majú odborné znalosti potrebné na správne zvládnutie vašich jedinečných problémov a nespoliehajú sa iba na skript na riešenie problémov.

Skvelý postup na palube

Majú tiež fantastický proces, ako začať používať ich hostingové služby. Hlavný bonus je predovšetkým v prípade, že prvýkrát spustíte svoju vlastnú webovú stránku.

Pošlú sériu užitočných palubné e-maily ktoré vám pomôžu s každou fázou nastavenia vašich webových stránok na ich serveri. Obzvlášť užitočné je, že tieto e-maily sú prispôsobené konkrétnemu typu webovej stránky a jej hlavnému účelu, takže získate príslušné pokyny na nastavenie.

Konečným výsledkom je, že tento proces sa po inštalácii preventívne vyhýba mnohým možným problémom s podporou po ceste, pretože sa o ne stará hneď na začiatku.

Viacnásobné komunikačné kanály

Poskytujú tiež mnoho spôsobov, ako získať zákaznícku podporu. Môžete urobiť live chat prostredníctvom svojich webových stránok pošlite e-mail, používať tradičné systém lístkov, zavolajte pomocou skype, alebo môžete telefón o 888 321.HOST (4678).

Zistil som, že čas odozvy každého je rýchly. Môžete očakávať, že dostanete potrebnú podporu včas, čo je dôležité, pretože sa počíta každá minúta.

24/7 podpora

Podobne ako každá dobrá webová služba, aj jej podporný tím sa postará o všetky výzvy, s ktorými sa stretnete, bez ohľadu na to, aké ťažké môžu byť – 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

O službe InMotion Hosting sa mi páči veľa dobrých vecí. Jednou z nich je najmä podpora zákazníkov. Počas mojich rokov s nimi – ich technická podpora ma nikdy nezaujíma. Podporný personál, s ktorým som hovoril, bol vždy priateľský, profesionálny a predovšetkým dobre informovaný. Ak dávate prednosť tomu, aby sa niekto staral o chrbát, keď sračky zasiahnu ventilátor, IMH je tu vždy pre vás. Jerry Low – Web Hosting Tajné Odhalenie

Výkon hostenia InMotion & rýchlosť

Ich zákaznícka podpora nie je jedinou vecou, ​​ktorú InMotion Hosting vyniká. Rýchlosť a výkon ich serverov sú tiež veľmi pôsobivé.

K dnešnému dňu nikdy nemali väčší výpadok a majú priemerná doba pohotovosti 99,97%, čo je dosť zatraceně dobré pre službu ich veľkosti. V skutočnosti majú 99,9% záruku dostupnosti.

Okrem toho, na rozdiel od mnohých iných zdieľaných webhostingových služieb tam, nepripravujú svoje servery. Inými slovami, neumožňujú hosťovať príliš veľa stránok na rovnakom serveri.

Namiesto toho udržujú každý server obmedzený na to, čo dokáže legitímne zvládnuť, čo znamená, že aj keď viacero serverov narazí na najvyššiu návštevnosť súčasne, server to zvládne lepšie..

Okrem vyššie uvedeného existuje niekoľko jedinečných funkcií, ktoré IMH používa na zaistenie dostupnosti, rýchlosti a bezpečnosti pre svojich hostingových zákazníkov:

Jednotky SSD pre všetky ich servery

Po prvé, každý server je podporovaný jednotkami SSD (Solid-State Drive) namiesto tradičnej jednotky HDD (jednotka pevného disku)..

pretože Jednotky SSD sú založené na čipoch (nemechanické) namiesto načítania uložených údajov namiesto diskových diskov.

To znamená rýchlejšie načítanie a rýchlejšie načítanie údajov pre tých, ktorí používajú váš web, čo znamená menej ľudí opúšťajúcich vaše stránky, pretože to trvá príliš dlho.

SSD disky

Podľa InMotion a vnútorných testov vykonali:

 • Jednotky SSD fungujú približne 20krát rýchlejšie ako disky HDD
 • Jednotky SSD boli schopné presúvať o približne 65% viac údajov zo servera
 • V čase vysokých požiadaviek na vstup / výstup tieto čísla vzrástli v porovnaní s pevnými diskami na približne 95%

Viaceré dátové centrá a zóny maximálnej rýchlosti

Ďalším jedinečným prvkom programu InMotion je to, že namiesto jedného dátového centra, ktoré slúži celej krajine, majú viac dátových stredísk.

Pri nákupe svojich služieb si vyberiete miesto, ktoré vám najlepšie poslúži (na základe toho, odkiaľ pochádza väčšina vašich zákazníkov alebo návštevníkov).

Ak chcete zistiť, ktoré dátové centrum najlepšie funguje pre vašu polohu, majú dokonca test sťahovania súborov, ktorý môžete použiť na svojich webových stránkach na porovnanie, ktoré centrum vám poskytuje rýchlejšie služby.!

zóny maximálnej rýchlosti

Pretože majú viac dátových centier, majú tiež to, čo dabujú Zóny maximálnej rýchlosti ktoré sa týkajú geografických polôh v určitom rozsahu ich centier. Ak sa nachádzate v ich maximálnej rýchlosti, sľubujú, že vaše webové stránky a e-maily môžu bežať až 6-krát rýchlejšie.

Silné zameranie na bezpečnosť

Berú bezpečnosť vážne, ako budú monitorovať bezpečnosť servera 24/7. Vaše webové stránky sú pokryté Ochrana DDoS, pokročilé firewall systémy ako ModSecurity ako aj vlastné pravidlá brány firewall.

Pevné funkcie WordPress

Ponúkajú riadený hosting WordPress o všetkých plánoch, pokiaľ ide o základné aktualizácie automatického inštalátora WordPress a opravy bežných bezpečnostných dier.

riadený hosting wordpress

 • Všetky stránky WordPress bežia na a CloudLinux platforma s OptimumCache povolené.
 • Môžete si vybrať Predinštalované WordPress keď sa zaregistrujete, alebo môžete odoslať žiadosť o prenos z webu.
 • Všetky weby WordPress sú dodávané s Integrácia WP-CLI (nástroj príkazového riadku na správu inštalácie WordPress, čo znamená, že môžete aktualizovať doplnky, konfigurovať inštaláciu a oveľa viac bez použitia webového prehľadávača).
 • PHP 7 je k dispozícii na hostovaní InMotion WordPress. PHP 7 pomáha webom WordPress vykonávať až 2 až 3-krát rýchlejšie v porovnaní s predchádzajúcimi verziami PHP.

InMotion Hosting ponúka bezplatné súkromné ​​SSL certifikáty pre všetky plány zdieľaného podnikania, hostingu VPS a vyhradeného servera. Zákazníci IMH teraz môžu jednoducho zabezpečiť svoje webové stránky na bezpečné prehliadanie jediným kliknutím.

Vlastnosti:

 • SSL overené doménou
 • 256-bitové šifrovanie
 • Používa technológiu Comodo a cPanel
 • Automatické obnovenie SSL zadarmo

obeť bezplatné súkromné ​​certifikáty SSL je skvelým krokom a dokonalým nevyhnutnosťou pre webové stránky elektronického obchodu, pretože bezplatný certifikát SSL vám umožňuje prijímať platby a uskutočňovať online transakcie bez obáv..

Zálohovanie webových stránok zdarma

Okrem silného zákazníckeho servisu a kvalitného hostingu som zistil, že majú na zváženie niekoľko ďalších vážnych výhod.

Jednou z nich je, že ponúkajú bezplatné zálohy webových stránok. Nie je neobvyklé, že hostingové služby pravidelne vykonávajú zálohy, ale je neobvyklé, že ponúkajú zálohovanie zadarmo.

bezplatné zálohy webových stránok

Väčšina hostingových služieb účtuje poplatok, keď potrebujete núdzové zálohovanie, ale InMotion nie.

Na zálohy, ktoré sú súčasťou vášho účtu, sa vzťahuje niekoľko limitov. Obnovenie vášho účtu je bezplatné, ale obmedzené na jedenkrát každé 4 mesiace. Za každé ďalšie obnovenie sa účtuje poplatok 49 dolárov. Ak je váš web väčší ako 10 GB, nebude sa automaticky zálohovať.

Bezplatná migrácia stránok

Ďalším profilom je, že ak premiestňujete svoje webové stránky z jednej hostingovej služby na svoju, ponúkajú bezplatná služba prenosu webových stránok. Ich web tiež sľubuje, že na vašom webe dôjde pri vykonaní tohto prevodu nulové prestoje.

bezplatná migrácia webových stránok

Mali by ste si byť vedomí niekoľkých upozornení. Migrácia e-mailových účtov je zahrnutá iba pri migráciách cPanel. Migrácie mimo cPanelu môžu vyžadovať manuálnu migráciu e-mailov. Náklady sa môžu vzťahovať na prenosy webových stránok pozostávajúce z viac ako 3 webových stránok a / alebo databáz alebo viac ako 5 GB údajov.

flexibilita

Nakoniec, pokiaľ ide o webhostingovú službu, ktorá je, úprimne povedané, stará pre svoje odvetvie, určite to nezaostáva. Ponúkajú veľa možností, ktoré znamenajú, že máte dosť pružnosti so svojimi webmi..

Keď ich hostíte, získate vynikajúcich výsledkov Integrácia aplikácií Google a vďaka mnohým partnerstvám so službami elektronického obchodu môžete získať aj podporu elektronického obchodu a integráciu aplikácií.

Ponúkajú tiež jedinečnú službu pre Integrácia WordPress, vrátane predinštalovania WordPress ako možnosti pri nákupe hostingu prostredníctvom nich.

Poskytujú tiež vám Bezplatná inzercia v hodnote 250 USD. Získate 100 dolárov za kredity Google AdWords, 75 dolárov za reklamné kredity Bing a 75 dolárov za reklamné kredity Yahoo, ktoré vám pomôžu zvýšiť kvalitu návštevnosti vašich webových stránok..

Výkonný nástroj na tvorbu webových stránok

BoldGrid je názov ich názvu prémiový tvorca webových stránok ktorý je súčasťou každého plánu hostenia. BoldGrid je ľahký drag-and-drop editor umožňuje rýchlo vytvárať ohromujúce, citlivé webové stránky, ktoré sú poháňané WordPress.

Tvorca webových stránok s výraznými mriežkami

Aplikácia BoldGrid je intuitívna a jednoduchá na používanie vďaka funkciám ako drag and drop design, vopred pripravené a responzívne témy. Navyše prichádza s funkciami, ako je vstavaný SEO a postupovanie stránok.

A na rozdiel od ostatných tvorcov webových stránok je to úplne zadarmo a máte 100% vlastníctvo a úplnú kontrolu nad svojimi vlastnými stránkami.

Nevýhody hostenia InMotion

Takže teraz som preskúmal výhody, pozrime sa na niektoré z nevýhod ich použitia.

Cena

Pravdepodobne najväčšou nevýhodou je, že jeho cena je vyššia ako väčšina ostatných zdieľaných hostingových služieb ponúkajúcich podobné služby.

Získate však to, za čo platíte, s možnosťami zákazníckeho servisu a bezplatnou zálohou & Obnovenie, bezplatné migračné služby a množstvo ďalších bezplatných aplikácií sa domnievam, že to pre ne v iných oblastiach vykompenzujú.

Ročná zmluva

Ďalšou nevýhodou je, že keď si kúpite ich služby, ste uzatvorení na ročnú zmluvu. To znamená, že si vezmete trochu hazardu, s ktorým budete spokojní a bude to stáť za peniaze.

Ponúkajú však veľmi veľkorysú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže riziko nie je v konečnom dôsledku príliš zlé. Priemyselným štandardom je 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Táto záruka je obzvlášť zaistená, ak platíte za celý rok, aby ste dostali lepšie ceny. Uvedomte si však, že záruka vrátenia peňazí nezahŕňa žiadne dodatočné nákupy, ako sú certifikáty SSL alebo registrácie doménových mien.

Limit pre počet stránok

Ďalšou negatívou, ktorú som zistil, je to, že zákazníci sú zvyčajne obmedzení na počet webových stránok, ktoré môžu hostiť na jednom účte. Toto je však iba prípad balíčkov Launch a Power (balík Pro umožňuje neobmedzené množstvo webových stránok s doplnkami).

Takže, ak máte v pláne prevádzkovať značný počet webových stránok, možno budete musieť zvážiť iného hostiteľa alebo len byť pripravení zaplatiť za balík Pro trochu viac. Ak však potrebujete iba niekoľko stránok, nemalo by to na vás v žiadnom prípade dopad.

Pomalé nastavenie účtu

Majú zavedené prísne zásady predchádzania podvodom (čo je dobrá vec) a všetci noví zákazníci musia overiť svoj nákup na serveri tým, že prejdú proces telefonického overenia.

Váš hostingový účet sa však aktivuje v rovnaký pracovný deň.

Overenie účtu je bezproblémové a bezstarostné, ale to znamená, že nebudete mať okamžitý prístup k svojmu hostiteľskému účtu a pre niektorých používateľov, najmä pre nerezidentov, to môže byť nepohodlné..

Hostingové plány InMotion & ceny

InMotion Hosting ponúka celý rad hostingových služieb od VPS a dedikovaných serverov až po cloud a hosting WordPress. Ale tu sa chystám pokryť iba ich zdieľané balíčky webhostingu.

Ponúkajú 3 spoločné plány webhostingu: Spustenie, Power a Pro.

Inmotion hosting plány

Tu sú hlavné črty každého hostingového plánu:

Plán spustenia služby InMotion

 • Hosťujte až 2 webové stránky
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma
 • 2 MySQL & Databázy PostgreSQL
 • Bezplatný prenos a nastavenie webových stránok
 • Bezplatné denné zálohy webových stránok
 • Technológia Max Speed ​​Zone
 • Základná podpora v USA
 • Ochrana pred malvérom a e-mailom pred spamom
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí

Plán napájania InMotion

 • Hosťujte až 6 webových stránok
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma
 • 50 MySQL & Databázy PostgreSQL
 • Bezplatný prenos a nastavenie webových stránok
 • Bezplatné denné zálohy webových stránok
 • Nákupný košík pripravený na elektronický obchod
 • Technológia Max Speed ​​Zone
 • Základná podpora v USA
 • Zahrnutý je zdieľaný certifikát SSL
 • Ochrana pred malvérom a e-mailom pred spamom
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí

Plán InMotion Pro

 • Hosťujte neobmedzené webové stránky
 • Neobmedzený priestor na disku a šírka pásma
 • Neobmedzená MySQL & Databázy PostgreSQL
 • Bezplatný prenos a nastavenie webových stránok
 • Bezplatné denné zálohy webových stránok
 • Nákupný košík pripravený na elektronický obchod
 • Technológia Max Speed ​​Zone
 • Podpora na úrovni USA
 • Zahrnutý je zdieľaný certifikát SSL
 • Ochrana pred malvérom a e-mailom pred spamom
 • 90-dňová záruka vrátenia peňazí

Porovnanie plánu hostenia

Aký plán hostenia by som mal dostať?

Tu je porovnanie služby InMotion Hosting Spustenie verzus výkon, a Výkon verzus Pro, kde načrtnem, aké sú hlavné rozdiely medzi balíčkami podnikového hostingu Launch, Power a Pro.

Spustenie hostenia InMotion verzus kontrola napájania

Zjavným rozdielom medzi plánom Launch a Power je samozrejme cena. Plán spustenia je vstupnou úrovňou spoločnosti InMotion, a preto je najlacnejším spoločným plánom hostenia.

S plánom napájania môžete hostiť až 6 webových stránok a prichádza plán elektronický obchod pripravený s inštaláciami nákupného košíka jedným kliknutím pre WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce a DrupalCommerce. Plán napájania vám tiež poskytne zdieľaný certifikát SSL.

Výber plánu napájania by ste mali zvážiť, ak:

 • Chcete byť hostiteľom 6 webových stránok namiesto 2 webových stránok
 • Máte nainštalovaný elektronický obchod a nákupné vozíky
 • Chcete bezplatný zdieľaný certifikát SSL

InMotion Hosting Power vs Pro Review

Existuje niekoľko rozdielov medzi plánom Power a Pro. Plán Pro ponúka takmer neobmedzené všetko (webové stránky, domény, databázy atď. a informácie o Pro Programe) 4x viac zdrojov ako aj ďalšie funkcie, ako napríklad podpora na úrovni.

Ak hľadáte rozšírenie a hosťovanie viacerých webových stránok (viac ako 6 webových stránok, ktoré umožňuje plán napájania), program Pro je pre vás lepšou voľbou..

Výber Pro plánu by ste mali zvážiť, ak:

 • Chceš „neobmedzené“ všetko
 • Chcete server s viacerými zdrojmi
 • Chcete podporu na úrovni

Ktorý plán hostenia InMotion je pre vás najlepší??

Teraz ste, dúfajme, v lepšej pozícii, aby ste si zo spoločnosti InMotion vybrali správny zdieľaný plán hostenia. Nezabudnite, že ak potrebujete viac zdrojov a funkcií, môžete vždy ísť o úroveň vyššie a upgradovať na vyšší plán hostenia.

Na základe mojich osobných skúseností tu uvádzam moje odporúčanie:

 • Ak začínate a plánujete spustiť program, odporúčame vám prihlásiť sa do programu Launch základná webová stránka.
 • Ak máte v úmysle spustiť program, odporúčame vám prihlásiť sa do plánu napájania WordPress, iný CMS alebo elektronický obchod poháňané stránky.
 • Ak máte v úmysle spustiť program WordPress, iný redakčný systém alebo elektronický obchod, odporúčame vám prihlásiť sa do programu Pro. viac zdrojov a funkcií.

často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na niektoré z najbežnejších otázok o IMH.

Čo je InMotionHosting.com?

InMotion Hosting je webhostingová spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2001. Má pobočky v Los Angeles, Kalifornii a na Virginia Beach, VA, v USA a spoločnosť má dva dátové centrá: jedno v Los Angeles a jedno v Herndone vo Virgínii. Inmotion Hosting je ohodnotený A + úradom Better Business Bureau. Ich oficiálna webová stránka je: https://www.inmotionhosting.com

Aké platobné metódy akceptuje InMotion Hosting?

Prijímajte platby kreditnou kartou (Visa, MasterCard, American Express a Discover), ako aj platby šekom a peňažným poukazom. Platba prostredníctvom služby PayPal však nie je možnosťou.

Aká technická podpora poskytuje?

Poskytujú podporu v USA prostredníctvom telefónu, e-mailu Skype a live chatu. Podpora je k dispozícii 24/7/365. Môžete ich tiež tweetovať pomocou @inmotioncares. Majú tiež kanál YouTube, ktorý je vybavený dobrými videonávodmi.

Čo sú menné servery InMotion Hosting?

Ich menné servery sú: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 a NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Ako dlho trvá aktivácia môjho hosťovacieho účtu?

Váš účet bude aktivovaný v rovnaký pracovný deň, ako ste zadali objednávku. Všetci noví zákazníci však musia overiť svoj nákup prostredníctvom hostingu prostredníctvom telefonického overenia.

Ponúka InMotion Hosting bezplatnú doménu?

Nie, neposkytujú bezplatné doménové meno so svojimi plánmi webhostingu.

Majú záruku vrátenia peňazí?

InMotion Hosting ponúka veľkorysú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí (iba 97-dňová záruka DreamHost je veľkorysejšia) pre nové objednávky (nie obnovenie). Ak nie ste s ich službami spokojní, vrátia vám všetky poplatky za hosťovanie, bez akýchkoľvek otázok. Záruka sa nevzťahuje na nákupy addonov, ako sú názvy domén alebo certifikáty SSL.

Prenesie InMotion Hosting moju webovú stránku z iného webhostingu?

Áno, prenesú na ne váš web. Náklady sa môžu vzťahovať na prenosy webových stránok pozostávajúce z viac ako 3 webových stránok a / alebo databáz alebo viac ako 5 GB údajov.

Poskytuje služba InMotion Hosting automatické zálohovanie?

Áno, vykonávajú zálohy všetkých webových stránok do 10 GB. Na webe nad 10 GB sú k dispozícii ďalšie možnosti zálohovania, ktoré sú k dispozícii na požiadanie. Obnovenie vašich webových stránok je bezplatné, ale obmedzené na jedenkrát každé 4 mesiace. Za každé ďalšie obnovenie sa účtuje poplatok 49 dolárov.

Ponúka InMotion Hosting bezplatné certifikáty SSL?

Áno, všetky ich zdieľané plány hosťovania prichádzajú s prístupom k zdieľaným certifikátom SSL zadarmo a súkromnými certifikátmi SSL vo všetkých plánoch zdieľaného podnikania, hostingu VPS a vyhradeného servera (od 28. júla 2017).

Sú recenzie InMotion Hosting na Reddit a Quora dobré?

Áno, z väčšej časti sú Quora aj Reddit dobré miesta na čítanie recenzií od skutočných ľudí a zákazníkov o službe InMotion. Môžete si prečítať recenzie na Reddit a na Quora. Recenzie zákazníkov nájdete aj na Yelp a TrustPilot.

Existujú nejaké dobré alternatívy hostenia InMotion?

Áno, existuje pár, ale verím, že InMotion Hosting je solídny poskytovateľ webhostingu, s ktorým by ste mali ísť. Potom by ste mali urobiť svoj vlastný výskum a pozrieť sa na ďalšie webhostingové služby. Dve dobré alternatívy k hosťovaniu v službe InMotion, ktoré sa oplatí preskúmať, sú hostenie A2 a SiteGround.

Kde nájdem kupónové kódy InMotion Hosting?

InMotion Hosting neponúka žiadne zľavové kódy prostredníctvom webových stránok tretích strán. Pravidelne však prevádzkujú rôzne propagačné a predajné akcie a vy ste na návšteve www.inmotionhosting.com, kde nájdete legitímne kupónové a propagačné kódy..

Odporúčam InMotion Hosting?

Áno, odporúčam ich.

Časy, keď som ich použil, zistil som, že je to solídny webhosting. Poskytujú vynikajúcu starostlivosť o zákazníka, solídny čas prevádzky a vysoký výkon a zdieľaný hosting bohatý na funkcie, z veľkej časti kvôli tomu, že je založený v USA a má viac dátových centier, ktoré umožňujú rýchle načítanie webových stránok.

InMotion Hosting tiež prevyšuje očakávania s množstvom bezplatných služieb a doplnkových funkcií. Nakoniec, s rôznymi balíčkami a schopnosťami pridať, sú pripravené slúžiť širokej škále typov a účelov webových stránok.

Toto je koniec tohto preskúmania hostingu InMotion a ak stále stojíte na plote pri registrácii, nezabudnite, že každému zákazníkovi ponúkne nezodpovedané otázky. 90-dňová záruka vrátenia peňazí.

Kliknutím na tento odkaz sa dostanete ZLAVA 50 odporúčanej maloobchodnej ceny InMotion a môžete hostiť svoje stránky iba za 3,99 dolárov mesačne.

Zverejnenie FTC: Ak sa chcete dostať na najnižšiu možnú cenu, zarobím si malú províziu, ak sa rozhodnete podpísať pomocou mojich odkazov na kontrolu hostenia InMotion Hosting..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map