Recenzia GreenGeeks

Vy a ja vieme, že dnes na trhu nie je dostatok poskytovateľov webhostingu. Webhosting je jedným z najdôležitejších aspektov prevádzkovania úspešnej webovej stránky. To je kde GreenGeeks Vstúpte.


Ale so všetkými dostupnými možnosťami, kompletnými s rôznymi funkciami a cenovými bodmi, môže byť ťažké vybrať správneho web hostiteľa pre vaše potreby..

GreenGeeks má za sebou veľa vynikajúcich vecí, pokiaľ ide o rýchlosť, dostupnosť, podporu zákazníkov a dostupné ceny. Táto recenzia GreenGeeks vám poskytuje podrobný pohľad na tohto environmentálne zodpovedného hostiteľa webu.

Bohužiaľ nemôžem odtiaľ odobrať žiadne možnosti webhostingu, ktoré nestoja za váš čas ani peniaze.

Čo však môžem urobiť, je zdieľať s vami všetko, čo je potrebné vedieť o jednom z najunikátnejších poskytovateľov webhostingu, ktorý existuje: GreenGeeks.

Toto sa dozviete z tejto kontroly GreenGeeks

 1. Pros

Tu sa bližšie pozriem na používanie GreenGeekov. Pretože o tomto webhostingu existuje veľa dobrých vecí.

 1. Nevýhody

Existuje však aj niekoľko nevýhod. Tu sa bližšie pozriem na to, čo to je.

 1. plány & ceny

Tu v tejto časti sa budem venovať podrobnejšie.

 1. Odporúčam GreenGeeks.com?

Tu vám poviem, či alebo ak si myslím, že máte lepšiu alternatívu k GreenGeeks.

Greengeeks preskúmanie

Spoločnosť GreenGeeks bola založená v roku 2008 spoločnosťou Trey Gardner (ktorá má skúsenosti s prácou s niekoľkými webhostingovými spoločnosťami okolo spoločností iPage, Lunarpages a Hostpapa). hviezdne webhostingové služby vlastníkom webových stránok, ako ste vy, ale urobte to v priateľský k životnému prostrediu príliš.

Ale dostaneme sa k tomu dosť skoro.

Teraz potrebujete iba vedieť, že sa pozrieme na všetko, čo GreenGeeks ponúka (dobré a nie také dobré), takže keď príde čas, aby ste sa rozhodli o webhostingu, máte všetky fakty.

Poďme do toho.

GreenGeeks Pros

Majú dobrú povesť pri poskytovaní výnimočných služieb webhostingu vlastníkom webových stránok všetkého druhu.

1. Šetrné k životnému prostrediu

Jednou z najvýraznejších funkcií GreenGeeks je skutočnosť, že ide o webhostingovú spoločnosť šetrnú k životnému prostrediu. Vedeli ste, že do roku 2020 priemysel webhostingu prekoná odvetvie leteckej dopravy v oblasti znečisťovania životného prostredia!

V okamihu, keď pristáli na svojich webových stránkach, GreenGeeks skočí priamo do skutočnosti, že vaša webhostingová spoločnosť mala by byť zelená.

Potom vysvetlia, ako sa podieľajú na znižovaní uhlíkovej stopy.

Uznaní ako EPA Green Power Partner, tvrdia, že sú najekologickejším poskytovateľom webhostingu, ktorý v súčasnosti existuje.

Partnerstvo EPA GreenGeeks

Nie ste si istí, čo to znamená?

Prezrite si, čo GreenGeeks robí, aby vám pomohol stať sa ekologickým vlastníkom webových stránok:

 • Kupujú kredity veternej energie na kompenzáciu energie, ktorú používajú ich servery zo siete. V skutočnosti kupujú 3x množstvo energie ich dátové centrá používajú. Chcete sa dozvedieť viac o kreditoch z obnoviteľných zdrojov? Pozrite sa sem a získajte odpovede na všetky vaše otázky.
 • Používajú energeticky efektívny hardvér na hosťovanie údajov o stránkach. Servery sú umiestnené v dátových centrách navrhnutých tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu
 • Nahrádzajú ich 615 000 KWH / rok vďaka svojim ekologickým a lojálnym zákazníkom
 • Poskytujú webovým správcom zelené certifikačné odznaky, ktoré môžu pridať na svoju webovú stránku, a pomôcť tak šíriť povedomie o ich záväzkoch v oblasti životného prostredia.

zelené odznaky webových stránokOdznaky zelených webových stránok

Ako vidíte, byť súčasťou tímu GreenGeeks znamená, že aj vy prispievate k tomu, aby bol svet lepším miestom na život.

Tu je to, čo o tom musia povedať …

Čo je to Green Hosting a prečo je to pre vás také dôležité?

Je dôležité zachovať čo najviac nášho životného prostredia. Musíme brať do úvahy našu vlastnú pohodu a pohodu budúcich generácií. Webhostingové servery na celom svete sú poháňané fosílnymi palivami. Len jeden samostatný webhostingový server produkuje 1390 libier CO2 ročne.

GreenGeeks je hrdý na to, že poskytuje našim klientom webhosting poháňaný obnoviteľnou energiou; až do 300%. Pracujú s environmentálnymi základmi a pomáhajú vytvárať trojnásobné množstvo energie, ktorú spotrebujeme & nákup kreditov za veternú energiu, ktoré sa majú vrátiť do elektrickej siete. Každý aspekt našej hostiteľskej platformy a podnikania je postavený tak, aby bol čo najefektívnejší z hľadiska energie.

logo
Mitch Keeler – Partnerské vzťahy GreenGeeks

2. Najnovšia technológia rýchlosti

Čím rýchlejšie sa váš web načíta pre návštevníkov stránok, tým lepšie. Napokon, väčšina návštevníkov stránok opustí vaše webové stránky, ak sa nepodarí načítať do 2 sekúnd alebo menej. Aj keď existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste sami optimalizovali rýchlosť a výkonnosť svojich webových stránok. Vedieť, že váš hostiteľ hostiteľa je veľkým bonusom.

Rýchlosť je taká dôležitá vlastnosť, preto som sa na ňu spýtal …

Každý vlastník stránok potrebuje stránky s rýchlym načítaním, čo je rýchlosť stacku GreenGeeks?

Keď sa s nimi zaregistrujete, získate na hostiteľskom serveri najnovšie a energeticky najúčinnejšie nastavenie.

Mnoho odborníkov v odbore vysoko ohodnotilo náš celkový výkon a rýchlosť hostingu. Pokiaľ ide o hardvér, každý server je nastavený na používanie pevných diskov SSD nakonfigurovaných v redundantnom úložnom poli RAID-10. Dodávame prispôsobenú internú technológiu ukladania do pamäte cache & boli jedným z prvých, ktorí prijali PHP 7; prinášame našim klientom webové aj databázové servery (LiteSpeed ​​a MariaDB). LiteSpeed ​​a MariaDB umožňujú rýchly prístup na čítanie a zápis dát, čo nám umožňuje zobrazovať stránky až 50-krát rýchlejšie.
Logo GreenGeeks
Mitch Keeler – Partnerské vzťahy GreenGeeks

GreenGeeks investuje do všetkých najnovších technológií rýchlosti, aby zabezpečil načítanie vašich webových stránok rýchlosťou blesku:

 • Pevné disky SSD. Súbory a databázy vašich stránok sú uložené na pevných diskoch SSD, ktoré sú rýchlejšie ako HDD (pevné disky).
 • Rýchle servery. Keď návštevník stránok klikne na váš web, webový a databázový server doručí obsah až 50-krát rýchlejšie.
 • Vstavaná vyrovnávacia pamäť. Používajú prispôsobenú zabudovanú technológiu ukladania do vyrovnávacej pamäte.
 • Služby CDN. Využite bezplatné služby CDN, ktoré využívajú technológiu CloudFlare, na ukladanie obsahu do vyrovnávacej pamäte a jeho rýchle doručenie návštevníkom stránok.
 • HTTP / 2. Na rýchlejšie načítanie stránky v prehliadači sa používa protokol HTTP / 2, ktorý zlepšuje komunikáciu medzi klientom a serverom.
 • PHP 7. Ako jedna z prvých, ktorá poskytuje podporu PHP 7, zabezpečujú, aby ste na svojom webe využívali aj najnovšie technológie.

Rýchlosť a výkonnosť vašich webových stránok je prvoradá pre užívateľskú skúsenosť a vašu schopnosť etablovať sa ako autorita vo vašom odbore.

Časy načítania GreenGeeks

Tu je môj test Časy načítania GreenGeeks. Vytvoril som testovaciu webovú stránku hostenú na serveri GreenGeeks (podľa plánu EcoSite Starter) a nainštaloval som naň program WordPress pomocou témy dvadsaťsedemnásť..

účet

Po vybalení sa stránka načítala pomerne rýchlo, 0,9 sekundy, veľkosť stránky 253 kB a 15 požiadaviek.

Nie je to zlé .. ale počkajte, až to bude lepšie.

rýchlosť servera

GreenGeeks už používa vstavaný ukladací priestor takže na to nie je žiadne nastavenie, ale existuje spôsob, ako veci optimalizovať ďalej komprimáciou určitých typov súborov MIME.

Vo svojom cPaneli nájdete sekciu softvéru.

cpanel softvér

V Optimalizácia webových stránok nastavenie môžete optimalizovať výkonnosť svojich webových stránok vyladením spôsobu, akým Apache spracováva požiadavky. Skomprimujte typy MIME text / html text / plain a text / xml MIME a kliknite na tlačidlo Update settings.

greengeeks optimalizovať rýchlosť

Vďaka tomu sa časy načítania môjho testovacieho miesta značne zlepšili, od 0,9 sekundy do 0,6 sekundy. To je zlepšenie o 0,3 sekundy!

optimalizácia rýchlosti

Aby som veci ešte viac urýchlil, išiel som a nainštaloval bezplatný doplnok WordPress s názvom Autoptimize a jednoducho som povolil predvolené nastavenia.

autoptimize plugin

Tým sa ešte viac zvýšila doba načítania, pretože sa tým znížila celková veľkosť stránky na iba 242kb a znížil počet žiadostí na 10.

greengeeks časy načítania stránky

Celkovo sa domnievam, že stránky hostené na serveri GreenGeeks sa načítajú pomerne rýchlo a ja som vám ukázal dve jednoduché techniky, ako veci ešte viac zrýchliť..

3. Spoľahlivá infraštruktúra

Pokiaľ ide o webhosting, potrebujete výkon, rýchlosť a bezpečnosť. Preto GreenGeeks vybudoval celý svoj systém pomocou spoľahlivej infraštruktúry založenej na technológii 300% čistej obnoviteľnej energie.

Oni majú 5 dátových centier aby ste si mohli vybrať zo sídla v Chicagu (USA), Phoenixe (USA), Toronte (CA), Montreale (CA) a Amsterdame (NL).

Dátové centrá

Výberom svojho dátového centra sa ubezpečíte, že vaše cieľové publikum dostane obsah vašich stránok čo najrýchlejšie.

Okrem toho môžete očakávať funkcie dátového centra, ako napríklad:

 • Napájanie z dvoch sietí v meste so záložnou batériou
 • Automatizovaný prepínač a naftový generátor na mieste
 • Automatické ovládanie teploty a podnebia v celom objekte
 • 24 hodín denne, 7 dní v týždni, kompletný s technikmi a technikmi dátových stredísk
 • Biometrické a kľúčové bezpečnostné karty
 • Protipožiarne systémy FM 200 bezpečné pre server

Nehovoriac o tom, GreenGeeks má prístup k väčšine hlavných poskytovateľov šírky pásma a ich vybavenie je úplne nadbytočné. Servery sú samozrejme energeticky efektívne.

4. Bezpečnosť a dostupnosť

Vedomie, že údaje o stránkach sú bezpečné, je jedným z najväčších problémov, ktoré majú ľudia pri výbere webhostingu. To a s vedomím, že ich webové stránky budú neustále funkčné.

V reakcii na tieto obavy robia maximum, čo sa týka dostupnosti a bezpečnosti.

 • technické vybavenie & Redundancia napájania
 • Technológia založená na kontajneroch
 • Izolácia účtu hostiteľa
 • Proaktívne monitorovanie servera
 • Skenovanie zabezpečenia v reálnom čase
 • Automatické aktualizácie aplikácií
 • Vylepšená ochrana proti SPAMu
 • Nočné zálohovanie údajov

Na začiatok používajú prístup založený na kontajneroch, pokiaľ ide o ich hostingové služby. Inými slovami, vaše zdroje sú obsiahnuté tak, aby žiadny iný vlastník webových stránok nemal negatívny vplyv na vás s prudkým nárastom prenosu, zvýšeným dopytom po zdrojoch alebo narušením bezpečnosti..

Ďalej, aby sa zaistilo, že vaše stránky sú vždy aktuálne, GreenGeeks automaticky aktualizuje jadrá systému WordPress, Joomla alebo iné systémy na správu obsahu, aby sa vaše stránky nikdy nestali zraniteľnými voči bezpečnostným hrozbám. Okrem toho všetci zákazníci dostávajú nočné zálohy svojich webových stránok.

V rámci boja proti škodlivému softvéru a podozrivej aktivite na vašom webe dáva GreenGeeks každému zákazníkovi vlastný systém zabezpečeného vizualizačného systému súborov (vFS). Týmto spôsobom žiadny iný účet nemá prístup k vám a nespôsobuje problémy so zabezpečením. Navyše, ak sa nájde niečo podozrivé, okamžite sa izoluje, aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu.

Okrem toho máte možnosť využiť zabudovanú ochranu proti spamu, ktorú GreenGeeks poskytuje na zníženie počtu pokusov o spam na vašom webe.

Nakoniec monitorujú svoje servery, aby sa zistili všetky problémy skôr, ako ovplyvnia zákazníkov a ich webové stránky. To pomáha udržiavať ich pôsobivých 99,9% dostupnosti.

5. Záruky za služby a podpora zákazníkov

GreenGeeks ponúka zákazníkom množstvo záruk.

Skontrolovať to:

 • 99% záruka dostupnosti
 • 100% spokojnosť (a ak nie, môžete si aktivovať 30-dňovú záruku vrátenia peňazí)
 • E-mailová podpora 24/7
 • Podpora živého telefónu a živého chatu

V snahe zhromaždiť niektoré štatistiky dostupnosti, aby sme vám ukázali, aké vážne sú ich záruky dostupnosti, Natiahol som sa do tímu podpory Live Chat a dostal okamžitú odpoveď na moju úvodnú otázku.

Keď mi zástupca zákazníckeho servisu nemohol pomôcť, okamžite ma nasmeroval na iného člena tímu, ktorý mi mohol odpovedať e-mailom.

Žiaľ, nemajú požadované informácie. Takže keď sľubujú, že webové stránky budú mať 99,9% dostupnosti, neexistuje spôsob, ako to v skutočnosti zistiť bez vykonania osobného experimentu, ako je tento, ktorý sa uskutočňuje na základe Fakty hostingu:

Aj keď som dostal rýchle odpovede na podporu, som trochu sklamaný. GreenGeeks nemá údaje na zálohovanie svojich tvrdení. Namiesto toho by som sa mal spoliehať na ich písomný e-mail:

Moja otázka: Zaujímalo by ma, či máte svoju históriu dostupnosti? Píšem recenziu a chcem spomenúť záruku dostupnosti 99,9%. Našiel som ďalších recenzentov, ktorí vykonali svoj vlastný výskum a sledovali GreenGeeks na Pingdom… ale zaujímalo by ma, či máte svoj vlastný zoznam mesačných percentuálnych údajov o dostupnosti.

Odpoveď GreenGeeks: GreenGeeks udržiava našu záruku dostupnosti 99,9% serverov každý mesiac v roku zabezpečením toho, že máme vyhradený tím technikov serverov, ktorí monitorujú, aktualizujú a udržiavajú naše systémy 24/7, aby sme takúto záruku poskytli. Momentálne nemáme k dispozícii taký graf, aký ste požadovali.

Myslím, že budete musieť byť sudcom, či je to pre vás dosť alebo nie.

Vedomostná základňa

GreenGeeks má tiež rozsiahlu databázu znalostí, ľahký prístup k e-mailu, živému chatu a telefonickej podpore a konkrétne návody na prácu s webom, ktoré vám pomôžu pri nastavovaní e-mailových účtov, práci s WordPress a dokonca aj pri nastavení elektronického obchodu..

6. Schopnosť elektronického obchodu

Všetky hostingové plány prichádzajú s mnohými funkciami elektronického obchodu, čo je skvelé, ak prevádzkujete internetový obchod.

Ak chcete začať, dostanete zadarmo Poďme šifrovať Wildcard SSL certifikát ubezpečiť zákazníkov, že ich osobné a finančné informácie sú 100% bezpečné. A ak viete niečo o SSL certifikátoch, budete vedieť, že tie Wildcard sú vynikajúce, pretože ich možno použiť pre neobmedzené subdomény názvu domény..

Ďalej, ak potrebujete nákupný košík na webe elektronického obchodu, môžete si ho nainštalovať pomocou inštalačného softvéru na jedno kliknutie.

Nakoniec si môžete byť istí, že servery GreenGeeks sú kompatibilné s PCI, čo ďalej zaisťuje údaje o vašich stránkach.

7. Exkluzívny nástroj na tvorbu webových stránok

Vďaka ich webhostingu máte prístup k vstavanému nástroju na tvorbu webových stránok GreenGeeks urobte vytváranie stránok hračkou.

Tvorca webových stránok GreenGeeks

Týmto nástrojom získate nasledujúce funkcie:

 • 100 z vopred navrhnutých šablón, ktoré vám pomôžu začať
 • Témy prispôsobivé pre mobilné zariadenia a responzívne
 • ťahať & kvapka technológie, ktorá nevyžaduje žiadne zručnosti kódovania
 • SEO optimalizácia
 • 24/7 vyhradená podpora

Tento nástroj na tvorbu webových stránok sa ľahko aktivuje po registrácii na server GreenGeeks.

GreenGeeks Cons

Vždy existujú nevýhody všetkého, dokonca aj dobré veci, ako napríklad webhosting GreenGeeks. A v snahe informovať vás o všetkom sme si vytvorili niekoľko nevýhod používania GreenGeeks ako svojho hostiteľa webu..

1. Zavádzajúce cenové body

Niet pochýb o tom, že lacný web hosting sa ľahko stretne. Lacné hostingové služby však nie sú vždy k dispozícii od kvalitných hostingových spoločností. Pamätajte, že dostanete to, za čo platíte.

Na prvý pohľad sa zdá, že spoľahlivá hostingová spoločnosť GreenGeeks skutočne ponúka lacný webhosting. A na základe vyššie uvedených výhod používania GreenGeekov sa zdá byť príliš dobré, aby to bola pravda.

A technicky to tak je.

Po ďalšom vyšetrovaní som zistil, že jediný spôsob, ako môžete získať zdanlivo úžasný webový hosting 3,95 dolárov / mesiac od spoločnosti GreenGeeks, je, ak súhlasíte s platením za tri roky služby za túto cenu.

Ak chcete platiť za jednoročné služby, zaplatíte 5,95 dolárov mesačne.

A ak ste nováčikom v spoločnosti GreenGeeks a chcete platiť mesačne, až kým si nebudete istí, že sú pre vás hostiteľskou spoločnosťou, skončíte platením neuveriteľných 9,95 dolárov mesačne.!

Plány a ceny GreenGeeks

Nehovoriac o tom, že ak chcete začať mesačne platiť, nezrieknete sa ani nastavovacieho poplatku, ktorý vás bude stáť ďalších 15 dolárov..

2. Vrátené platby nezahŕňajú poplatky za nastavenie a poplatky za domény

V rámci 30-dňovej záruky vrátenia peňazí GreenGeeks môžete získať plnú náhradu, ak ste nešťastní, bez otázok.

Nebudeme vám však vrátené poplatky za zriadenie, registračný poplatok za názov domény (aj keď je registrácia bezplatná) alebo poplatky za prevod..

Aj keď odpočítanie poplatkov za doménové meno sa môže zdať primerané (keďže si ponecháte názov domény, keď odchádzate), nezdá sa spravodlivé účtovať ľuďom poplatky za nastavenie a prevod, ak boli nakoniec nespokojní s poskytovanými službami..

Najmä ak GreenGeeks ponúkne záruku vrátenia peňazí bez otázok.

Hostingové plány GreenGeeks

GreenGeeks ponúka niekoľko hostingových plánov podľa vašich individuálnych potrieb. To znamená, že sa pozrieme na zdieľané plány a plány hostenia WordPress, aby ste mali dobrú predstavu o tom, čo môžete očakávať, keď sa zaregistrujete, aby ste mohli využívať svoje hostingové služby..

Zdieľané plány hostenia

Zdieľané prostredie hostenia sa výrazne zmenilo. Mnoho ľudí v minulosti len chcela, aby webhosting mal dokonalú dostupnosť za lacnú cenu. Máte malé, stredné a veľké plány, plácnite cPanel na serveri a skončili ste. Dnes zákazníci požadujú plynulý pracovný tok, rýchlosť, dostupnosť a škálovateľnosť, všetko zabalené do pekného balíka.

Postupom času – GreenGeeks optimalizovali hostingový plán Ecosite Starter tak, aby mal všetky funkcie, ktoré chce 99,9% hostujúcich klientov. To je dôvod, prečo poskytujú klientom priamy spôsob, ako sa zaregistrovať na webe.

Zdieľaný hosting GreenGeeks

Priemerný Joe na ulici vie, že nie je drahý hostingový plán s ďalšími funkciami, nič nevie – pokúsili sa znížiť množstvo tuku a priniesť zákazníkom optimalizovanejší zážitok z hostenia..

Ich víziou poskytovateľa hostingu je umožniť zákazníkom sústrediť sa na nasadenie, správu a rast svojich webových stránok bez toho, aby sa museli obávať základnej technológie..

Hostiteľská platforma by mala fungovať.

Ich škálovateľná funkcia hostenia bola predstavená začiatkom tohto roka a umožňuje klientom ľahko pridávať počítačové zdroje, ako sú CPU, RAM a I / O spôsobom pay-as-you-go-go, čím sa eliminuje potreba upgradovať na virtuálny súkromný server..

S ich plánmi získate funkcie ako:

 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Neobmedzené čiastkové a parkované domény
 • Ľahko použiteľná palubná doska cPanel
 • Softaculous, ktorý zahŕňa inštalácie viac ako 250 skriptov jedným kliknutím
 • Škálovateľné zdroje
 • Schopnosť vybrať si vaše dátové centrum
 • Riešenie ukladania do vyrovnávacej pamäte aplikácie PowerCacher
 • Bezplatná integrácia CDN
 • Funkcie elektronického obchodu, ako je SSL certifikát a inštalácia nákupného košíka
 • Zadarmo SSH a zabezpečené FTP účty
 • Podpora Perl a Python

Okrem toho dostanete bezplatné doménové meno po nastavení, bezplatná migrácia stránok, a prístup k exkluzívnemu ťahu GreenGeeks & drop page builder pre ľahké vytváranie stránok.

Zdieľaný cenový plán začína na $ 3,95 / mesiac (nezabudnite, iba ak platíte tri roky vopred). V opačnom prípade vás tento plán bude stáť 9,95 dolárov / mesiac.

Ponúkajú tiež Ecosite Pro a Ecosite Premium ako možnosti rozšírenia pre hosťovanie klientov, ktorí to potrebujú. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

Hosting WordPress

GreenGeeks má tiež hosting WordPress, hoci s výnimkou niekoľkých funkcií sa zdá byť rovnaký ako zdieľaný plán hostenia.

GreenGeeks WordPress Hosting

V skutočnosti jediný rozdiel, ktorý môžem zistiť, je skutočnosť, že GreenGeeks ponúka to, čo nazývajú “ZADARMO Zvýšená bezpečnosť WordPress.” Nie je však jasné, čo zahŕňa táto zvýšená bezpečnosť, takže nemôžem komentovať, či je to výhoda alebo nie.

Všetko ostatné, vrátane inštalácie WordPress jedným kliknutím, je dodávané so zdieľaným hostingovým plánom. Okrem toho sú cenové body rovnaké, takže opäť nie je jasné, v čom sú rozdiely.

často kladené otázky

Tu sú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok:

 1. Čo je to GreenGeeks? GreenGeeks je webhostingová spoločnosť založená v roku 2006 a jej ústredie je v Agoura Hills v Kalifornii. Ich oficiálna webová stránka je www.greengeeks.com a ich rating BBB je A.
 2. Aký typ hostingových plánov je k dispozícii v GreenGeeks? GreenGeeks poskytuje zdieľaný hosting, hosting hostiteľa WordPress, hosting VPS a špecializované servery.
 3. Aký druh ovládacieho panela sa používa? Bežne používaný cPanel.
 4. Ako funguje migrácia stránok zadarmo? Po registrácii na server GreenGeeks jednoducho odošlite lístok migračnému tímu, aby vám mohol pomôcť.
 5. Aké spôsoby platby prijíma GreenGeeks? Všetky hlavné kreditné karty (Visa, Mastercard a American Express) a PayPal.
 6. Existujú nejaké prémiové doplnky? Áno, vrátane viacerých licencií WHMCS (fakturačný softvér), obnovenia zálohy, požiadaviek na manuálne zálohovanie a úplného súladu s PCI. Zoznam doplnkov nájdete tu.

Odporúčam GreenGeeks?

Vďaka veľkému výberu tam, čo odlišuje GreenGeeks od konkurencie?

Od roku 2008 je GreenGeeks popredným poskytovateľom webhostingu v oblasti ekológie. To však nie je jediná funkcia hostenia, ktorá nás odlišuje od ostatných webových hostiteľov. Hostingová platforma GreenGeeks je rýchlejšia, škálovateľnejšia a navrhnutá tak, aby poskytovala lepší zážitok z hostenia.

Naša hostingová platforma poskytuje škálovateľné počítačové zdroje, čo eliminuje potrebu inovácie na virtuálny súkromný server. Každý účet je vybavený vlastnými vyhradenými výpočtovými prostriedkami a zabezpečeným virtuálnym súborovým systémom. Môžete si vybrať miesto hostenia, ktoré je vám geograficky najbližšie. Program GreenGeeks vás môže pripraviť na serveri v USA, Európe alebo Kanade.

Existuje mnoho ďalších funkcií, z ktorých si môžete vybrať – navrhoval by som však rozhovor s naším tímom live chatu alebo nám zavolajte. Náš špecialista podpory by rád zdieľal ďalšie skvelé dôvody, aby nám dal šancu.

logo
Mitch Keeler – Partnerské vzťahy GreenGeeks

V skratke, GreenGeeks je viac ako adekvátne riešenie webhostingu. Poskytujú rôzne funkcie, majú dobrú zákaznícku podporu a zabezpečujú, aby údaje o vašich webových stránkach a návštevníkoch boli bezpečné a bezpečné.

Nehovoriac o tom, že ak ste niekto, kto chce byť ohľaduplný k životnému prostrediu, GreenGeeks to berie na seba, aby vám pomohol byť ekologickejší v tomto vysoko technologickom svete. Čo je skvelé!

Pred podpísaním zmluvy však musíte zvážiť niekoľko vecí. Uvedomte si, že tvorba cien nie je taká, ako sa zdá, že ich záruky sa dajú len ťažko overiť a že ak si po registrácii zmeníte názor, stratíte stále slušné peniaze.

Takže, ak to znie ako poskytovateľ webhostingu, ktorý chcete skontrolovať, nezabudnite sa pozrieť na ich webovú stránku a všetko, čo musia ponúknuť, aby ste sa uistili, že poskytujú hostingové služby, ktoré skutočne potrebujete za cenu naozaj chcete platiť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map