Recenzia FastComet

Mať web je najlepší spôsob, jediný spôsob, ako propagovať svoje podnikanie a inzerovať svoje produkty alebo služby online. Na dosiahnutie tohto cieľa je nevyhnutné, aby ste spolupracovali s vynikajúcim poskytovateľom webhostingu.


vstúpiť FastComet. pretože Toto je jedna z najlepších možností webhostingu pre začiatočníkov a úplných nováčikov a pre kohokoľvek, kto chce založiť webovú stránku. FastComet je nová sila, ktorú treba počítať v webhostingovom priemysle.

rýchle recenzie na Twitteri

FastComet je v priemysle prekvapivo neznámy, ale oni poskytujú veľmi rýchle rýchlosti servera, vynikajúce vlastnosti, takmer 100% dostupnosť, bezpečnosť, dostupné plány, nepretržitú podporu, a mnoho ďalších výhod.

Tu je moja recenzia FastComet Dám ti prehľad o všetkom, čo viem o tomto poskytovateľovi webhostingu, aby som ti pomohol rozhodnúť sa, či je to pre teba dobré.

Takže ak mi dáte len 10 minút svojho času, potom vám dám všetky potrebné informácie a informácie o tom, čo ponúkajú, pokiaľ ide o webhosting. Pokračujte v čítaní a nájdete odpovede na všetky vaše otázky, ako napríklad:

 • Aké funkcie poskytuje FastComet svojim klientom?
 • Aké sú rôzne dostupné plány?
 • Koľko stojí web hosting?
 • Aký druh hostenia poskytujú vlastníkom webových stránok?

Po dokončení čítania tejto recenzie určite budete vedieť, či je to tá správna webhostingová služba pre vaše potreby..

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba 2,95 $ mesačne

Čo sa dozviete z tejto recenzie FastComet

 1. Čo je FastComet?

Tu vám vysvetlím, o čom je webový hostiteľ, trochu o spoločnosti a o rôznych ponukách a ich zdieľaných hostingových plánoch..

 1. Pros

Zistite, aké sú hlavné výhody FastComet a ako sa s nimi môžete zaregistrovať pre svoju firemnú webovú stránku alebo osobný blog.

 1. Nevýhody

Ale sú tu aj negatívy, tu sa dozviete viac o tom, čo sú.

 1. Je FastComet.com dobrý?

Tu sumarizujem túto kontrolu a dáme vám vedieť, či alebo ak si myslím, že by bolo lepšie využiť konkurenciu.

Tu vám poskytnem prehľad FastComet o tom, aké sú ich služby ako poskytovateľa webhostingu. Ukážem všetky ich vlastnosti, výhody, prediskutujem výhody a nevýhody a porovnám rôzne cenové plány. Po dokončení čítania dúfam, že sa budete môcť rozhodnúť, či chcete s nimi hosťovať svoje webové stránky alebo nie..

rýchla kontrola

Čo je FastComet?

Ak hľadáte zdieľaný hosting, hosting WordPress, hosting VPS, dedikovaný server, cloud hosting, ktorý sa má použiť pre vaše webové stránky, určite by ste mali zvážiť FastComet. Je to spoločnosť poskytujúca hostingové služby San Francisco, Kalifornia, ktorá poskytuje niektoré z najlepších a najkvalitnejších riešení hostenia vlastníkom webových stránok.

ich servery sú umiestnené na 11 miestach okolo sveta. Môžete si vybrať medzi Tokio, Singapur, Amsterdam, Londýn, Newark, Dallas, Chicago, Frankfurt, Toronto, Mumbai a Sydney. Bez ohľadu na to, kde sa fyzicky nachádzate, nikdy nebudete čeliť zvýšenému času pingu a poklesu rýchlosti načítania webových stránok.

Táto webhostingová spoločnosť existuje už od roku 2013 a dnes má tisíce zákazníkov v takmer 100 krajinách po celom svete. Poskytuje obrovské množstvo funkcií, ponúka lacné plány. Najväčšou výhodou FastComet je použitie výlučne diskov SSD na svojich serveroch. Ich podpora je priateľská k zákazníkom a je pripravená pomôcť 24/7/365.

funkcie hostenia

Aj keď nie ste skúseným vývojárom webu, môžete ho ľahko použiť pre svoj osobný blog alebo internetový obchod. Faktom je, že môžete získajte takmer všetko nastavené niekoľkými kliknutiami a úplne zadarmo. Zahŕňa inštaláciu všetkých CMS ako WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, pridanie bezplatných modulov a tematických šablón a veľa bezplatných návodov pre akúkoľvek platformu.

Teraz sa pozrime na všetky výhody FastComet. Uvidíte, prečo sú títo chlapci v rozpočtovom webhostingovom priestore lepší ako mnohí ostatní konkurenti.

rýchly proti vs konkurenti

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba 2,95 $ mesačne

Zdieľané hostingové plány FastComet

Ponúkajú tri spoločné plány hostenia: FastCloud od 2,95 dolárov mesačne, FastCloud Plus od 4,45 dolárov mesačne, a FastCloud Extra od 5,95 dolárov mesačne (toto je plán, ktorý odporúčam).

rýchle určovanie cien

Všimnite si, že to tak je naozaj lacné a nebudete musieť ísť o 3 roky, aby ste ušetrili čo najviac, aj keď nemáte v pláne mať webovú stránku po dobu 3 rokov.

Funkcie zdieľaného hostenia FastComet

Zdieľané plányFastCloudFastCloud PlusFastCloud Extra
Hosťované webové stránkyJedno miestoneobmedzenýneobmedzený
Ukladací priestor (jednotky SSD)15 GB25 GB35 GB
Jedinečné návštevy25K / mesiac50K / mesiac100K / mesiac
CPU Core2 x procesory AMD EPYC 75014 x procesory AMD EPYC 75016 x CPU AMD EPYC 7501
RAM2 GB3 GB6 GB
Okamžité nastavenie účtuÁnoÁnoÁno
Viac umiestnení na serveri11 miest11 miest11 miest
Prevod webových stránok zdarma133
Addon Domainsžiadnyneobmedzenýneobmedzený
Denné zálohy7730

Okrem toho môžete zaplatiť za niektoré doplnky ako je napríklad odovzdanie vyhľadávacieho nástroja, ochrana osobných údajov domény, audit optimalizácie vyhľadávacieho nástroja a Google SiteMap. Stojí to od 5,95 do 14,95 dolárov ročne a je len na vás, či ich chcete pridať alebo nie (navrhujem, aby ste ich nepridali, okrem toho môžete tieto doplnky pridať vždy neskôr).

Všetky tri plány sú celkom podobné tomu, čo ponúkajú a líšia sa iba počtom adries, ktoré môžete hostovať, RAM, jadrá a úložiská. Každý plán môžete podrobne porovnať na svojich oficiálnych webových stránkach.

Extra plán FastCloud (plán, ktorý odporúčam)

FastCloud Extra je ich najdrahší plán zdieľaného hostenia, začínajúci od 5,95 $ / mesiac. ale tento plán obsahuje vážny úder pokiaľ ide o rýchlosť, bezpečnosť a výkon! Za zlomok ceny získate lepší výkon ako dedikovaný server.

Program FastCloud Extra sa dodáva 3x viac zdrojov na účet a 3x menej používateľov. Vaše stránky sú hostené na vysokovýkonnom serveri; PHP7 hostiteľské prostredie s LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OPcache, statický a dynamický lak.

Tu je dôvod, prečo je program FastCloud Extra od spoločnosti FastComet najlepšie zdieľaný hostingový plán! Výkon je lepší ako väčšina dedikovaných serverov, ale za zlomok ceny!

3 krát rýchlejšie a lepšie!

3x menej používateľov na server a 3x viac CPU a RAM, znamená viac energie pre vaše stránky.

RocketBooster

RocketBooster je ich zvykom zabudovaný systém ukladania do pamäte cache ktorý je založený na Varnish, PHP7, APC s OPcache a memcached.

BitNinja

BitNinja je ich všetko v jednom globálne distribuovaný bezpečnostný systém s algoritmom strojového učenia, ktorý chráni servery pred škodlivým prenosom po celom svete a súčasne šetrí prostriedky na hosťovanie účtu. BitNinja Server Security je povolený vo všetkých plánoch.

lak

Program FastCloud Extra sa dodáva Lak na vyrovnávaciu pamäť, čo je skutočne, naozaj rýchle a Varnish zvyčajne zrýchľuje TTFB (čas do prvého bajtu) a časy načítania stránky s faktorom 3–10x, v závislosti od vašich webových stránok..

PHP7 s APC & OPcache

Ich servery používajú PHP7 s APC a OPcache výrazne zvýši výkonnosť vašich webových stránok a zvládne viac simultánnych návštevníkov s veľkou dobou načítania stránky.

memcached

Memcached je a pamäťový systém distribuovaný do pamäte ktorý zvyšuje výkon databázových webových stránok ukladaním údajov a objektov do vyrovnávacej pamäte do pamäte RAM, čím sa znižuje množstvo prostriedkov pridelených na proces, ktorý sa má vykonať..

Výhody FastComet

Žiadne skryté poplatky & 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Všetky plány sú ponúkané s pevné ceny a bez skrytých poplatkov. Spoločnosť robí všetko pre to, aby poskytla 100% spokojnosť zákazníka. Platíte iba za služby, ktoré skutočne používate.

Neskrývajú žiadne ďalšie platby a poplatky. Nebudete preto prekvapení, keď dostanete extra účet. Na konci obdobia upisovania sa teda všetky ceny nezvýšia obnovujete akúkoľvek službu za rovnakú cenu.

Ak sa vám z akéhokoľvek dôvodu nepáči kvalita poskytovateľa hostingu, budete mať možnosť získajte všetky svoje peniaze späť. Väčšina konkurentov poskytuje nie viac ako 30 dní, ale so službou FastComet máte 45 dní za úplnú náhradu.

Vysoká rýchlosť a výkon

Mnoho poskytovateľov hostingu používa internet tradičné pevné disky (HDD), ktoré sú pomerne pomalé. Ako výsledok, načítanie vašich stránok je veľmi pomalé, a môže to negatívne ovplyvniť vaše úsilie o optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Algoritmy spoločnosti Google lepšie propagujú rýchlejšie webové stránky a na stránkach s výsledkami vyhľadávacieho nástroja dostávajú vyššie hodnotenie. Ako dosahujú také skvelé výsledky?

FastComet na druhej strane poskytuje iba SSD disky (SSD disky). Pomáha to zvýšenie výkonu webových stránok až o 300% pretože vaše súbory a databázy sa načítajú oveľa rýchlejšie. Priemerná doba načítania stránok je približne 200 milisekúnd, zatiaľ čo väčšina konkurentov načítava stránky za približne 500 – 600 milisekúnd * (* podľa Rýchlej kométy).

To znamená, že väčšina vašich návštevníkov prichádzajúcich na vaše stránky bude mať možnosť oveľa rýchlejšie pristupujte na svoj web, svoj online obchod alebo blog, a počas čakania na načítanie vašich stránok sa neodskočia.

Tím podpory bude okrem toho s vami konzultovať, ako zlepšiť časy načítania stránky zlepšením skóre Google Pagespeed Insight a GTMetrix. Nebudete musieť používať žiadne doplnky pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, pretože tieto funkcie rýchlosti sú vstavané a predvolene sú povolené.

Zdarma Cloudflare CDN

Používajú sa ďalšie skvelé funkcie na zlepšenie výkonu a rýchlosti webových stránok Cloudflare CDN. Nebudete musieť kupovať ďalšie predplatné, pretože je predvolene dostupné vo všetkých plánoch poskytovania služieb. CDN je krátka forma siete na doručovanie obsahu. Využíva rôzne služby na celom svete na ukladanie všetkých statických súborov, ako sú obrázky, súbory JavaScript alebo šablóny štýlov CSS.

Keď návštevník otvorí váš web, prehliadač stiahne všetky tieto statické súbory. Čím ďalej sa návštevník fyzicky nachádza z vášho hlavného servera, tým nižšia bude rýchlosť načítania webovej stránky. Aby sa tomuto negatívnemu vplyvu zabránilo, poskytovatelia CDN budú posielať obrázky a ďalšie statické súbory zo servera najbližšie k fyzickému umiestneniu návštevníka. Pomáha zlepšovať výkon stránok a výrazne zvyšuje rýchlosť načítania.

Cloudflare má distribuovaná serverová infraštruktúra po celom svete. Má viac ako 100 dátových centier v rôznych krajinách. Takže aj keď sú vaši zákazníci z iného kontinentu, zažijú najvyššiu rýchlosť a výkon vášho internetového obchodu alebo blogovej stránky.

Začíname s Cloudflare je ľahké. Po vytvorení a spustení vášho webu s nimi môžete aktivujte funkciu Cloudflare CDN na ovládacom paneli hostingu jediným kliknutím.

99,99% záruka dostupnosti

Zaručujú 99,99% dostupnosti. Prečo je to také dôležité? Ak je doba prevádzkyschopnosti nižšia ako 99%, vaši návštevníci sa často stretávajú so situáciou, keď váš web nie je k dispozícii, a to nechcete. 99,99% výpadok sa premietne do týždenného výpadku iba 1 m 0,5 s. Tu je snímka obrazovky ukazujúca ich takmer 100% perfektnú dostupnosť.

rýchla prevádzková doba

To samozrejme nezahŕňa plánované údržbové a migračné okná na modernizáciu komponentov infraštruktúry, pretože tie zvyšujú celkovú výkonnosť, sú zriedkavé ako frekvencia a krátka doba.

Bezpečnosť sa berie vážne

Používatelia používajú špeciálnu aplikáciu, aby zabránili vašim webom a návštevníkom pred akýmikoľvek hrozbami online POŽARNE dvere ktorý je už optimalizovaný pre akýkoľvek systém na správu obsahu, ako sú WordPress, Magento, Joomla a ďalšie. FastComet je schopný blokovať až 99% agresívnych bezpečnostných hrozieb.

rýchla bezpečnosť

Každý zdieľaný hostingový účet má navyše izolované prostredie takže aj keď niekto iný, kto používa rovnaký server ako ste infikovaný, vaše súbory a webové stránky nebudú ohrozené. Inteligentný firewall chráni pred všetkými známymi zneužitiami, malvérom a akýmikoľvek inými vírusovými útokmi.

Bezplatné certifikáty SSL

Jednou z najdôležitejších zložiek akejkoľvek bezpečnosti webových stránok je SSL certifikát. Poskytujú súkromné ​​osvedčenia šifrované hashovacími algoritmami SHA-256 a 2048-bitovými RSA kľúčmi. Certifikát si môžete objednať na jedno kliknutie a získať ho za menej ako hodinu. Ich certifikáty SSL poskytujú až 8-krát rýchlejšie zabezpečené pripojenie ako tradičné. Každý majiteľ certifikátu je poistený za 10 000 dolárov.

Ak nechcete platiť za certifikát SSL, ponúkajú tiež zadarmo SSL certifikáty vydané Let’s Encrypt. Nájdete ho po prihlásení do svojho cPanelu a prejdite do sekcie Zabezpečenie alebo jednoducho napíšte Poďme šifrovať do vyhľadávacieho poľa..

Spravovaný hosting WordPress

WordPress je najobľúbenejšia platforma na vytváranie webových stránok a blogov. Je veľmi užívateľsky príjemný a veľmi ľahko použiteľný. Tím podpory sa zameriava na to, aby zákazníkom poskytoval najlepšie spravované riešenie WordPress pripravené za veľmi prijateľnú cenu.

Funkcie hostenia cloudu WordPress

 • Bezplatný denný a týždenný WordPress zálohy vašich údajov, aby ste boli v bezpečí
 • Vaše webové stránky WordPress sú hostené na SSD-only cloud hosting
 • Expert WordPress podpora a návody na použitie aby ste svoje stránky uviedli do prevádzky v čo najkratšom čase
 • 1-kliknite na WordPress auto-inštalácia zadarmo WordPress nastavenie témy, vykonáva odborná podpora WordPress

Inštalácie jedným kliknutím a jednoduchá konfigurácia

Okrem WordPress môžete používať Magento, Joomla, Drupal a viac ako 150 ďalších platforiem. Všetci sú k dispozícii pre inštalácia jedným kliknutím. Nie je potrebné ich sťahovať a inštalovať ručne, ale ak nemôžete nájsť aplikáciu, ktorú potrebujete (existuje takmer takmer nulové riziko, predpokladajme však teoreticky), nie je problém pripojiť sa k serveru cez FTP a nainštalovať ho ručne..

rýchla inštalácia 1 kliknutie na inštaláciu wordpress

Ako ich môžete použiť? Nepotrebujete ani žiadne znalosti programovania a rozvoja. Možno ich nainštalovať jedným kliknutím z ovládacieho panela. Potrebujete iba postupovať podľa pokynov sprievodcu inštaláciou.

Sprievodca inštaláciou navyše nainštaluje všetky potrebné bezplatné moduly, aby bola vaša webová stránka plne funkčná. Okrem toho ich je veľa bezplatné tematické šablóny k dispozícii na výber.

tvorca webových stránok

To všetko zjednodušuje proces inštalácie a konfigurácie webových stránok a veľmi uľahčuje to aj úplným nováčikom. Môžete ušetriť stovky dolárov za dizajn, vývoj a podporu. Aj keď nemôžete vykonať niektoré úlohy sami, obráťte sa na podpornú službu a oni vám radi pomôžu.

Bezplatný prenos / migrácia stránok

Ak je vaša webová stránka hostená inde, s iným poskytovateľom hostenia, bezplatne ich prenesú cez vás. Táto služba je bezplatná bez akýchkoľvek ďalších poplatkov a skrytých platieb.

Samozrejme, môžete to urobiť sami. Ručné prevody však môžu vyžadovať veľa času a zdrojov – a ak sa to neurobí správne, môže to viesť k poklesu vašich webových stránok.

Samozrejme, môžete si tiež prenajať niekoho, kto prevedie vašu stránku za vás, ale prečo minúť peniaze, ak sa dá urobiť zadarmo? špecialista podpory to urobí za hodinu alebo menej, ak web nie je príliš veľký.

Zálohovanie a monitorovanie stránok zdarma

Počuli ste Murphyho zákon? Že „všetko, čo sa môže pokaziť, sa pokazí“? Nedovoľte, aby sa to stalo na vašich webových stránkach.

Oni poskytujú denné zálohy, ktoré sú uchovávané mimo pracoviska a budete mať zálohy za posledných 7 až 30 dní (v závislosti od plánu, na ktorom ste). Prostredníctvom systému Windows získate úplný neobmedzený prístup k zálohám 1 Kliknite na položku Správca obnovenia vnútri cPanelu.

rýchle zálohovanie denne zdarma

Ak potrebujete akúkoľvek pomoc, 24/7 technická podpora je pripravená vám pomôcť, ak potrebujete pomoc s obnovením svojich webových stránok a ktorá je bezplatná..

Pohodlný cPanel

cPanel je najsilnejší ovládací panel na správu svojho hosťovacieho účtu na trhu. Má veľmi užívateľsky prívetivé, pohodlné a intuitívne rozhranie a je úplne mobilný. Rozhranie je tak jednoduché a intuitívne, že aj úplný nováčik môže pochopiť, ako ho používať. Pokročilejšie funkcie cPanel budú užitočné pre skúsenejších webmasterov.

cpanel

Čo môžete robiť s cPanel?

 • Kontaktujte zákaznícku podporu prostredníctvom ľubovoľného zariadenia: stolného počítača, tabletu alebo smartfónu. Aj keď ste skúsený webmaster a vývojár, môžu nastať situácie, keď budete potrebovať pomoc od podpory.
 • Spravuj svoj účet, doplňte svoj účet, uskutočnite platby alebo zmeňte plán hostenia.
 • Spravujte služby, ktoré používate: nákup, aktivácia alebo deaktivácia všetkých platených doplnkov alebo funkcií.
 • Spustite nový web v plánoch (FastCloud Plus & FastCloud Extra), ktoré podporujú neobmedzený počet webových stránok. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať názov domény a spustiť webovú stránku.
 • Spravujte svoje doménové mená. Je možné zaregistrovať, preniesť alebo zatvoriť ktorúkoľvek z vašich domén. Aj keď máte veľa stránok, môžete ich všetky ľahko ovládať na akomkoľvek zariadení.
 • Získajte e-maily a upozornenias. cPanel monitoruje všetky vaše aktivity a okamžite informuje o akýchkoľvek zmenách, ktoré ste vykonali. Môže to byť naozaj užitočné, ak máte niekoľko webových stránok, pretože všetko nemusíte ovládať ručne. Stačí reagovať na oznámenia alebo e-maily a vykonať potrebné zmeny.
 • monitor všetky dôležité veci pre vás. Indikátory centra riadenia klientov poskytujú podrobné informácie o všetkých hostiteľských službách, ktoré používate. Ovládajte všetko od stavu účtu po prenosovú rýchlosť.
 • Nainštalujte populárny softvér, ako sú WordPress, Joomla a Drupal.

Bezplatná informovaná podpora 24/7

Môžu nastať situácie, keď budete potrebovať odbornú podporu. Každý dobrý poskytovateľ hostingu by mal mať rýchly a kompetentný podporný personál, ktorý môže pomôcť v akejkoľvek situácii.

Na ich podporu sa môžete obrátiť telefonicky (1.855.818.9717 – 24/7 bezplatne v USA), e-mailom a online chatom.

Online chat je najrýchlejšou možnosťou, pretože vám odborník odpovie za menej ako 10 minút. Skúsil som to a kým osoba, s ktorou som hovoril, nebola rodenou anglickou rečníčkou, jej jazyková úroveň bola veľmi dobrá, ľahko pochopiteľná a jej pokyny veľmi jasné.

fastcomet verzus porovnanie iných webových hostiteľov

Aká pomoc teda môžete očakávať?

 • Bleskové rýchle reakcie na akékoľvek lístky prostredníctvom e-mailu alebo živého rozhovoru. Tím odpovie za 10 minút alebo ešte rýchlejšie.
 • Podpora hostingu: akékoľvek problémy s e-mailom, FTP, nastavením a konfiguráciou stránok a prevodom od starého poskytovateľa hostingu.
 • Optimalizácia a bezpečnosť. Tím podpory vám pomôže zlepšiť výkonnosť vašej webovej stránky a pomôže vám ju zvýšiť.
 • Aktualizácia programovacích modulov. Niekedy nie je ľahké nainštalovať novú verziu ľubovoľného modulu, najmä bez špeciálnych programovacích schopností. Podporný tím vám pomôže vyriešiť akékoľvek problémy s akýmkoľvek softvérovým komponentom.
 • Odstránenie vírusov a škodlivého softvéru. Poskytujú bezplatné monitorovanie zabezpečenia a pomôžu vám odstrániť akýkoľvek vírus a škodlivý softvér, ak nejaký chytíte.

Bezplatné návody

bezplatné návody

Niekedy si chcete zašpiniť ruky a robiť veci sami so svojimi webovými stránkami. Keď uviaznete majú obrovskú knižnicu bezplatných návodov a sprievodcov aby som ti pomohol.

Nájdete tu množstvo článkov a videí o rôznych témach, od toho, ako nastaviť a nakonfigurovať svoje webové stránky, ako spustiť blog alebo internetový obchod, a mnoho ďalších príručiek s návodom. Ak nenájdete potrebné návody, ich podpora je vzdialená len jedno kliknutie.

Veľkorysé pridružené a sprostredkovacie programy

Môžeš pozvať až päť priateľov a ako odmena dostanete zadarmo hosting. Tri mesiace hosťovania sa poskytujú vždy, keď pozvete priateľa.

ich partnerský program funguje skoro rovnako. Namiesto získania bezplatného hostingu vám zaplatia a provízia za každé nové prihlásenie hovoríš o nich. Čím viac ľudí odporučíte, tým vyššia bude provízia.

Globálna sieť serverov

Majú globálnu sieť serverovej infraštruktúry s dátovými centrami v roku 2007 Dallas, Chicago, Newark, Tokio, Singapur, Londýn, Amsterdam, Frankfurt, Toronto, Bombaj a Sydney. Po zaregistrovaní získate výber umiestnenia servera, ktoré uprednostňujete.

Nevýhody FastComet

Žiadne ďalšie stránky v pláne FastCloud

Negatívom je, že vstupná úroveň Plán FastCloud neumožňuje pridať do viacerých domén. Môžeš hostiť iba jednu webovú stránku. Je to skutočne veľká nevýhoda? Nie celkom, ale záleží na tom, čo uprednostňujete. Ak však máte v pláne mať viac ako jednu webovú stránku, zvážte registráciu na jeden z ich ďalších plánov.

Odporúčam FastComet?

Áno. FastComet nie je 100% dokonalý webhosting, ale (ako je uvedené vyššie) výhody určite prevažujú nad nevýhodami.

Obzvlášť som ohromený plánom FastCloud Extra pretože jeho výkon je takmer lepší ako vyhradený server, ale za zlomok ceny!

Dôvody na registráciu v FastComet:

 1. Hosting SSD – načítanie stránok o 300% * rýchlejšie (* podľa FastComet)
 2. Denne zadarmo & týždenné zálohy
 3. Jednoduché použitie / pohodlné cPanel
 4. Zdieľaný hosting pomocou NGINX a HTTP / 2
 5. Zadarmo SSL, SNI a Cloudflare CDN
 6. Výber z 8 globálnych umiestnení serverov
 7. Jediným kliknutím na automatický inštalátor WordPress s bezplatným nastavením motívu
 8. Vstavaný firewall, ochrana proti násiliu a skenovanie škodlivého softvéru zdarma
 9. Bezplatná migrácia stránok
 10. Užitočná podpora 24/7/365 v priamom prenose a telefonická podpora
 11. 45-dňová záruka vrátenia peňazí

Stručne povedané, odporúčam webhostingové služby FastComet pre začiatočníkov aj pokročilých používateľov.

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba 2,95 dolárov mesačne!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map