Recenzia Dreamhost

DreamHost sa stal slávnym vďaka svojej veľkorysej a špičkovej 97-dňovej záruke vrátenia peňazí a sľubuje, že váš web je rýchly, bezpečný & vždy hore.


Ako jeden z najdlhších vládnych poskytovateľov webhostingu na súčasnom trhu, Dreamhost vie o funkciách, dostupnosti a podpore zákazníkov. Táto recenzia DreamHost vás informuje, či je tento webový hostiteľ pre vás dobrou voľbou.

Chceme vás však sprevádzať všetkým, čo ponúkajú, takže ak sa objavia na vašom zozname „maybes“, môžete lepšie určiť, či je DreamHost webovým hostiteľom, ktorému chcete dôverovať údaje svojich stránok..

Toto sa dozviete z tejto recenzie Dreamhost

 1. Zoznam prof

Tu sa bližšie pozriem na používanie DreamHost. Pretože o tomto webhostingu existuje veľa dobrých vecí.

 1. Zoznam nevýhod

Ale existuje aj niekoľko nevýhod DreamHost. Tu sa bližšie pozriem na to, čo to je.

 1. Plány Dreamhost & ceny

Tu v tejto časti sa budem venovať podrobnejšie.

 1. Odporúčam DreamHost.com?

Tu vám poviem, či alebo ak si myslím, že máte lepšiu alternatívu k DreamHost.

Poďme sa teda k tejto recenzii Dreamhost …

Prosby DreamHost

DreamHost je nezávisle vlastnená a prevádzkovaná hostingová spoločnosť, ktorá odolala skúške času, napriek tomu, že spoločnosť Endurance International zdanlivo prevzala niektoré z najväčších mien v histórii hostingu (napr. IPage, Hostgator a Bluehost)..

Aby to Dreamhost urobil a zostal úspešný, musel tvrdo pracovať, aby uspokojil zákazníkov, ktorí hľadajú spoľahlivý hosting, ktorý prichádza so všetkým potrebným na spustenie výnosného webu..

Poďme sa teda pozrieť a uvidíme, čo môžu ponúknuť.

1. Rýchlosť

Rýchle servery sú veľmi dôležitým faktorom pri výbere webhostingu. Pretože výskum ukázal, že väčšina návštevníkov stránok opustí vaše webové stránky (a nikdy sa nevráti), ak sa im nepodarí zaťaženie do 2 sekúnd alebo menej.

Čím rýchlejšie sa váš web načíta, tým lepšie!

Vlastníci stránok potrebujú rýchle načítanie stránok, čo je rýchlosť „stacku“ DreamHosts?

Skutočne záleží na službách, ktoré ste dostali u nás, ale venovali sme veľa času budovaniu našej spravovanej ponuky WordPress DreamPress, aby sme poskytli jeden z najcitlivejších zážitkov WordPress na webe.!

je ukladaný do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera pomocou PHP OPcache a Memcached, beží na vrchole rýchlo sa rozvíjajúceho PHP7 a žije distribuovaný cez webový server Nginx a databázový server MySQL optimalizovaný pre WordPress. Sme veľmi hrdí na DreamPress a usilovne sme pracovali, aby sa stala jednou z najvýkonnejších možností hostenia WordPress na webe.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost viceprezident pre podnikovú komunikáciu

DreamHost ponúka niektoré z najnovších technológií rýchlosti, aby zabezpečil rýchle načítanie vašich stránok:

 • Jednotky SSD. Súbory a databázy vašich stránok sú uložené na SSD, ktoré sú omnoho rýchlejšie ako HDD (pevné disky).
 • Kompresia gzip. Je predvolene povolená vo všetkých programoch hostenia
 • OPcache Caching. OPcache je motor na ukladanie do vyrovnávacej pamäte zabudovaný do PHP a je tiež predvolene povolený.
 • Sieť na doručovanie obsahu. Cloudflare je služba CDN, ktorá poskytuje ochranu a zrýchlenie webových stránok. DreamHost je „optimalizovaný hostingový partner“ spoločnosti Cloudflare.
 • PHP7. Toto je najnovšia verzia PHP a zaisťuje rýchlejší výkon a menšie zdroje.

Test rýchlosti – ako rýchly je DreamHost?

Rozhodol som sa otestovať čas načítania. Vytvoril som testovanú webovú stránku hostenú (v pláne zdieľaného štartéra) a potom som nainštaloval WordPress (pomocou argentínskeho obsahu a obsahu figuríny lorem ipsum).

ControlPanel

Po vybalení sa testovacia stránka načítala veľmi rýchlo, 1,1 sekundy, veľkosť stránky 210 kb a 15 požiadaviek.

Dreamhost rýchlosť

Vôbec to nie je zlé .. ale je to lepšie.

DreamHost už prichádza s vstavaná vyrovnávacia pamäť a kompresia gzip ktoré sú predvolene zapnuté, takže tu nie sú žiadne nastavenia, ktoré by bolo možné optimalizovať.

Ale aby som veci ešte viac urýchlil, išiel som ďalej a nainštaloval si bezplatný doplnok WordPress s názvom Autoptimize a jednoducho som povolil predvolené nastavenia.

autoptimize plugin

To zlepšilo výkon ešte viac, keď sa oholil 0,1 sekundy, a znížila sa tak celková veľkosť stránky na iba 199 kb a znížil počet žiadostí na 11.

rýchlosť načítania snu

Webové stránky WordPress hostené na webe DreamHost sa načítajú pomerne rýchlo, a tu som vám ukázal jednoduchú techniku, ktorú môžete použiť na ešte viac zrýchlenie vecí..

2. DIY Remixer Tvorca webových stránok

Tím spoločnosti DreamHost vie, aké ťažké môže byť zostavenie webovej stránky od začiatku, najmä keď nepoznáte žiadny kód..

remixér

Preto ponúkajú vývojárom webových stránok Remixer všetkým zákazníkom, aby vytvorili vynikajúce webové stránky, ktoré sú určené na zvýšenie návštevnosti a konverziu návštevníkov na zákazníkov..

Tu sú niektoré z funkcií, ktoré sú dodávané s vstavaným nástrojom na tvorbu webových stránok:

 • Neobmedzená tvorba webových stránok v rámci jedného hostingového plánu
 • Žiadne obmedzenia stránky
 • Témy prispôsobené pre mobilné zariadenia
 • Vlastné farby a písma
 • Priradenie doménového mena na webovú stránku Remixer (zadarmo)
 • Prístup k bezplatne a profesionálne vyzerajúcim fotografiám
 • Vstavaná optimalizácia SEO
 • Individuálna knižnica médií, aby ste na svojich stránkach mohli zverejňovať fotografie, videá a zvuk

remixerové témy

Vytvorenie webovej stránky od základov je super jednoduché, keď používate exkluzívny nástroj na tvorbu webových stránok.

3. Názvy domén a ďalšie

DreamHost nielenže ponúka bezplatné doménové mená so svojimi hostingovými plánmi (s výnimkou zdieľaného hostingového plánu pre začiatočníkov), ale obsahuje aj množstvo ďalších funkcií, vďaka čomu je dohoda o niečo sladšia..

Ak chcete začať, použite ich pohodlný vyhľadávací panel pre názov domény a nájdite perfektnú adresu URL pre svoju rastúcu webovú stránku.

názvy domén

Ďalej si vychutnajte nasledujúce:

 • Auto-obnovenie. Nastavte si automatické obnovovanie názvov domén, aby ste sa každý rok ubezpečili, že vaše doménové meno zostane vaše a nikto nevyťažoval z vašej tvrdej práce..
 • Správa DNS. Namiesto IP adries porovnajte počítače podľa mien.
 • Získajte zadarmo toľko subdomén, koľko potrebujete.
 • Vlastné servery názvov. Ak chcete odpovedať na požiadavky DNS týkajúce sa vašej domény, vytvorte si mrežové servery so značkou vo vašej doméne.
 • Presmerovanie domén. Automaticky presmeruje návštevníkov vašich stránok na inú webovú adresu alebo názov domény, aby sa uľahčila správa obsahu.
 • Voliteľné blokovanie domén. Zamknite svoje doménové meno zadarmo kvôli zvýšenej bezpečnosti, aby ste nemohli vykonať žiadne neoprávnené zmeny.

Registrácia názvu domény v službe DreamHost je najjednoduchším riešením, keď ich používate ako poskytovateľa hostingu.

Ak však máte doménové meno v inej spoločnosti, môžete ho ľahko preniesť do služby DreamHost, keď budete pripravení.

4. Venovanie sa životnému prostrediu

DreamHost chápe, že prevádzkovanie hostiteľskej spoločnosti si vyberá svoju daň na životnom prostredí. Napríklad elektrina na udržanie prevádzky serverov, papier na prevádzkovanie kancelárií a dokonca aj plyn potrebný na to, aby sa každý deň dostali zamestnanci do práce az práce, ovplyvňujú životné prostredie, ktoré zdieľame všetci..

Existuje tiež pochopenie, že v priebehu rokov a dlho do budúcnosti sa DreamHost rozrástol a naďalej sa bude rozširovať na väčší podnik, ktorý využíva viac vzácnych zdrojov Zeme..

V reakcii na to DreamHost robí nasledujúce kroky, aby znížil svoju vlastnú uhlíkovú stopu:

 • Ich kancelárie fungujú s energeticky účinnými spotrebičmi a osvetlením a používajú vodovodné armatúry s nízkym prietokom
 • Datacentrá zahŕňajú vysokoúčinnú chladiacu infraštruktúru, využívanie komunálnej a regenerovanej vody, energeticky efektívne procesory a energiu z obnoviteľných zdrojov, ako sú veterné farmy, solárne panely a vodné elektrárne.
 • Zamestnanci dostávajú vo svojich kanceláriách bezplatné nádoby na recykláciu, finančné stimuly na využívanie verejnej dopravy, možnosti práce z domu a prístup k elektronickým podaniam a videokonferenciám.

Ak je vaša práca na ochrane životného prostredia dôležitá, môžete si byť istí, že DreamHost je na vašej strane a snaží sa vám poskytovať hostingové služby zodpovedné za životné prostredie..

5. 100% dostupnosť

Je raritou nájsť hostiteľskú spoločnosť, ktorá poskytne skutočnú 100% záruku dostupnosti. A napriek tomu to Dreamhost nejako robí.

Vďaka použitiu viacerých umiestnení dátového centra zvládne záťaž a všetky hrozby prestojov, redundantného chladenia, generátorov núdzového stavu a neustáleho monitorovania serverov, DreamHost udržuje váš web neustále v prevádzke..

Ak sa na vašom webe vyskytnú kedykoľvek prestoje (čo podľa DreamHostu nebude), ale iba v prípade, že sa tak stane, dostanete kompenzáciu.

zaručená dostupnosť

Ak si chcete skontrolovať aktuálny stav kritických problémov, prestojov a aktualizácií systému, kedykoľvek sa chcete pozrieť na webovú stránku stavu DreamHost..

Dreamhost aktuálny stav

Ak si chcete prečítať históriu akýchkoľvek problémov so servermi, ktoré sa vyskytli v službe DreamHost, môžete to urobiť tiež:

aktualizácie servera

Táto transparentnosť je skvelá vlastnosť, ktorú zákazníci ocenia. Svet nie je dokonalý a na trhu nie sú ani poskytovatelia webhostingu.

Skrytie skutočnosti, že sa veci stávajú, nemá tendenciu dobre sedieť s platiacimi zákazníkmi, takže DreamHost sa snaží ukázať vám, kedy sa veci dejú a ako sa s nimi zaobchádza, takže si môžete byť istí, že dostávate hodnotu svojich peňazí a váš web je chránený.

6. Pôsobivá záruka vrátenia peňazí

Opäť platí, že DreamHost skutočne prevyšuje seba, pokiaľ ide o zaručenie, že má hostingové služby, ktoré potrebujete na spustenie úspešného webu.

Všetky zdieľané hosting plány prichádzajú s 97-denná záruka vrátenia peňazí a všetky plány DreamPress sa dodávajú s 30-dňovými zárukami vrátenia peňazí.

Je to výnimočné, pretože ani 90-dňová záruka vrátenia peňazí spoločnosti InMotion nemôže konkurovať. A väčšina ostatných poskytovateľov hostingu vám dá 30 alebo 45 dní na zrušenie, ak nie sú spokojní.

DreamHost chce, aby ste sa ubezpečili, že sú (alebo nie sú) pre vás. Vďaka takejto štedrej politike vrátenia platby si všetci zákazníci DreamHostu začínajú budovať dôveru od začiatku, čo môže viesť k podnikaniu..

Mnohé obchody elektronického obchodu koniec koncov tvrdia, že keď predlžujú lehotu na vrátenie platby, skutočne vidia pokles náhrad a zvýšenie predaja.

7. Veľká zákaznícka podpora

Pravdepodobne nastanú chvíle, keď budete musieť kontaktovať niekoho na podporu. Preto je dôležité vedieť, že bude existovať informovaný člen tímu, ktorý vám kedykoľvek pomôže.

DreamHost má v pohotovostnom režime ľudské bytosti, ktoré vám pomôžu vyriešiť každý váš problém. Majú skúsenosti s webhostingom a WordPress (ak si vyberiete spravovaný hostingový plán WordPress) a môžu vám pomôcť vyriešiť všetky problémy, s ktorými sa stretnete.

Okrem toho môžete:

 • Spojte sa so zákazníckou podporou prostredníctvom živého chatu 24/7/365
 • Dostaňte sa k zamestnancom technickej podpory, technickej podpore alebo k servisnému tímu e-mailom a získajte odpovede na vaše otázky
 • Ak chcete zistiť, čo si myslia ostatní zákazníci DreamHost, založte diskusné fórum v komunitnom fóre
 • Vyriešte problémy pomocou rozsiahlej databázy poznatkov, ktorá obsahuje články týkajúce sa správy a fakturácie účtov, certifikátov SSL, podpory produktov a ďalších

Nevýhody DreamHost

Stručne povedané, DreamHost je jednoduchý poskytovateľ hostingu, ktorý ponúka svojim zákazníkom funkcie potrebné na spustenie úspešnej webovej stránky.

Existujú však také veci, ktoré nie sú také veľké, že by ste si ich mali uvedomiť skôr, ako sa rozhodnete, že DreamHost je pre vás.

1. Žiadny cPanel

Poskytovatelia hostingu tradične poskytujú svojim zákazníkom prístup k veciam, ako sú správa a fakturácia účtov, e-mailové účty, informácie FTP a ďalšie v cPanel alebo Plesk, ktoré sú intuitívnymi ovládacími panelmi a ľahko použiteľnými dashboardmi..

DreamHost to nerobí, čo môže spôsobiť, že krivka učenia sa bude trochu ťažšia pre tých nových, ktorí hostia alebo pre tých, ktorí sú oboznámení s cPanel.

ovládací panel Dreamhost

Problém s proprietárnym ovládacím panelom DreamHost je v tom, že môže byť ťažké nájsť veci, ktoré hľadáte, palubná doska sa môže javiť ako obmedzujúca a požiadavky na podporu zákazníkov sa zvyšujú, pretože ľudia sa ocitajú s problémami s dokončením aj tých najjednoduchších úloh.

2. Žiadna telefonická podpora

Iste, k podpore DreamHost máte prístup prostredníctvom e-mailu alebo živého chatu. Neexistuje však žiadne telefónne číslo, na ktoré by ste sa mohli obrátiť, keď chcete hovoriť so skutočným živým človekom.

Aj keď môžete požiadať o spätné volanie z technickej podpory, bude to stáť vás navyše, pretože táto služba technickej podpory nie je súčasťou vášho plánu hostenia..

Namiesto toho môžete do svojho účtu pridať tri spätné volania za mesačný poplatok alebo investovať do jednorazového spätného volania za stanovený poplatok..

Pre mnohých zákazníkov to nie je dobré, pretože väčšina spoľahlivých poskytovateľov hostingu má k dispozícii bezplatný e-mail, podporné systémy lístkov, live chat a telefónne služby pre všetkých zákazníkov..

Okrem toho podpora živého chatu nie je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, rovnako ako podpora e-mailom. Namiesto toho k nim máte prístup iba každý deň od 17:30 do 21:30 tichomorského času.

Aj keď to zvyčajne nie je problém, môžeme si myslieť, že niekedy potrebujeme okamžitú podporu v noci. Zdá sa tiež, že jediný spôsob prístupu k podpore živých rozhovorov je prostredníctvom ovládacieho panela, čo nepomáha, ak máte predpredajné otázky, na ktoré chcete odpovedať ihneď. Namiesto toho musíte použiť online kontaktný formulár.

Hostingové plány Dreamhost

DreamHost má k dispozícii mnoho hostingových plánov vrátane zdieľaného hostingu, dedikovaných serverov, virtuálnych súkromných serverov (VPS) a hostenia WordPress,

Len sa však pozrieme na zdieľané a hostiteľské plány WordPress.

Zdieľaný hosting

Zdieľaný hosting DreamHost je veľmi jednoduchý.

zdieľané plány hostenia

Na výber sú iba dva plány:

 1. Shared Starter. To je skvelé pre tých, ktorí začínajú. Obsahuje jeden web, doménové meno .com za nízku cenu, neobmedzený prenos, rýchle úložisko SSD, certifikát SSL a možnosť inovácie na pridanie e-mailového účtu. Tento plán sa začína o $ 2,95 / mesiac.
 2. Zdieľané neobmedzene. Tento plán je vynikajúci pre tých, ktorí majú viac webových stránok. Užite si neobmedzené webové stránky, bezplatné doménové meno, neobmedzený prenos a úložisko SSD, viac certifikátov SSL a e-mailový hosting. Tento plán sa začína o $ 7,95 / mesiac.

Pri zdieľanom hostovaní máte prístup k proprietárnemu ovládaciemu panelu, 100% záruke dostupnosti, 24-hodinová podpora a pôsobivá 97-denná záruka vrátenia peňazí.

Medzi ďalšie funkcie programu DreamHost Shared Unlimited patrí:

 • Neobmedzené databázy MySQL
 • Zahrnuté na strane servera (SSI)
 • Podpora IPv6
 • Plná škrupina Unixu
 • Podpora PHP 7.1
 • Rails, Python a Perl podporujú
 • Prístup k nespracovaným protokolovým súborom
 • Prístup na Crontab
 • Plný prístup CGI
 • Konzervované skripty CGI

Je dôležité si uvedomiť, že DreamHost neponúka Windows operačné systémy vrátane ASP.NET alebo Windows Server. Namiesto toho ponúkajú iba podporu systému Linux.

Hosting WordPress

Prečo je DreamHost a váš DreamPress tak zaviazaný k WordPress?

Ako spoločnosť, ktorá tvrdo pracuje na posilnení tvorcov obsahu tým, že im pomáha dosiahnuť úspech online, by sme boli šialení, aby sme sa nebáli WordPress – má moc nad tretinou webu!

Program WordPress spája kreativitu ľudí a silu počítačov tak, aby ich dokázalo dosiahnuť len málo webových platforiem. Komunita WordPress je neuveriteľná a nikdy nás neprestane udivovať!

Je plná tisícov užitočných ľudí, pričom všetci sa zameriavajú na zlepšenie základnej platformy, pretože zaisťujú, že každý, kto chce, aby ich hlas bol online počul, dostane túto šancu.

Naše vyhlásenia o vízii a misii sa v skutočnosti veľmi úzko zhodujú s otvoreným webom a demokratizovaným publikovaním:

„Ľudia majú slobodu zvoliť si spôsob zdieľania svojho digitálneho obsahu“ je vyhlásenie spoločnosti Vision. „Posilnite úspech poskytnutím otvorenej webovej platformy výberu“ je naše poslanie.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost viceprezident pre podnikovú komunikáciu

Dreamhost je Hosting na WordPress je tiež veľmi jednoduchý.

hostingové plány

Na výber sú iba dva plány:

 1. Shared Starter. To je dobré pre malé webové stránky WordPress, pre tých, ktorí začínajú a pre kohokoľvek, kto má prísny rozpočet. Je dodávaný so zdieľaným hostingovým serverom, podporuje jednu webovú stránku a má neobmedzenú komunikáciu, rýchle úložisko SSD, certifikát SSL na jedno kliknutie, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a možnosť upgrade na pridanie e-mailového účtu. Tento plán sa začína o $ 2,59 / mesiac.
 2. DreamPress. Toto je výkonný hosting WordPress pre veľké webové stránky a firmy, ktoré požadujú plynulý výkon na svojich vysoko obchodovaných stránkach. Je optimalizovaný pre WordPress a so vstavanými nástrojmi. Je dodávaný s rýchlym cloudovým serverom, ktorý obsahuje jednu webovú stránku, 10 000 mesačných návštevníkov stránok, 30 GB úložisko SSD, certifikát SSL s jedným kliknutím, hosting e-mailov, podporu 24/7 a bezplatnú predinštalovanie Jetpack. Tento plán sa začína o $ 16,95 / mesiac.

Vďaka hostingu DreamHost WordPress získate bleskovú rýchlosť, vstavané bezpečnostné funkcie a odborníkov WordPress vyškolených na pomoc s vašimi otázkami a obavami.

Všetky hostingové plány WordPress sú navyše dodávané s:

 • Automatické aktualizácie WordPress (aktualizácie jadra a zabezpečenia WordPress)
 • Inštalácia WordPress a populárne doplnky a témy, ktoré vám pomôžu začať
 • Súkromie domény
 • Neobmedzené e-mailové adresy
 • Vlastný ovládací panel DreamHost
 • Vstavaný firewall webových aplikácií (WAF)
 • Kompletná správa domén
 • Prístup SFTP a SSH
 • WP-CLI

Ak sa rozhodnete pre hostingový plán DreamPress, dostanete tiež ukladanie do vyrovnávacej pamäte na úrovni servera, ukladanie do vyrovnávacej pamäte objektov, okamžité spúšťanie stránok, ukladanie do lakovania, kompresiu Brotli, okamžité aktualizácie, predvolený stav HTTP a NGINX s povoleným protokolom HTTP2..

často kladené otázky

Tu sú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok:

 1. Čo je Dreamhost? DreamHost je webhostingová spoločnosť so sídlom v Los Angeles. Založili ju v roku 1996 Dallas Bethune, Josh Jones, Michael Rodriguez a Sage Weil. Ich oficiálna webová stránka je www.dreamhost.com. Prečítajte si viac na ich stránke Wikipedia.
 2. Aký typ hostingových plánov je k dispozícii v službe DreamHost? Zdieľaný, VPS, vyhradený a spravovaný hosting WordPress.
 3. Aký druh ovládacieho panela sa používa? Vlastný zabudovaný ovládací panel DreamHost.
 4. Dostanem certifikát SSL? Áno, všetky domény, ktorých hostiteľom je DreamHost, dostávajú bezplatný certifikát Šifrujme SSL a teší sa, že na ovládacom paneli sa vykonáva inštalácia jedným kliknutím.
 5. Môžem hostiť e-mailový účet? Pokiaľ neinvestujete do hostiteľského plánu zdieľaného začatia, dostanete e-mail s neobmedzeným počtom e-mailových adries.
 6. Ponúka Dreamhost webový tvorca? Áno, všetky plány hostingu sa dodávajú s nástrojom Remixer, ktorý je tvorcom webových stránok s možnosťou kliknutia a úprav. Okrem toho získate vopred pripravené témy na výber, vstavané obrázky a farebné schémy. Môžete tiež vytvoriť ľubovoľný počet webových stránok – všetko bez toho, aby ste museli poznať akýkoľvek kód.
 7. Aký druh zákazníckej podpory môžem očakávať od DreamHost? K dispozícii máte podporu živého chatu 7 dní v týždni počas predĺženej pracovnej doby, nepretržitej e-mailovej podpory a platenie prémiovej telefonickej podpory spätného volania. K dispozícii je tiež komunitné fórum a rozsiahla vedomostná základňa s množstvom článkov o niekoľkých témach.
 8. Aké záruky existujú?? DreamHost ponúka 100% záruku dostupnosti (kompletná s kompenzáciou v prípade, že vaše stránky klesnú), ako aj 97-dennú záruku vrátenia peňazí.

Odporúčam DreamHost?

S toľkými výbermi webhostingov, čo DreamHost odlišuje od ostatných?

Skutočne veríme v otvorený web, ktorý rešpektuje vlastnícke práva všetkých používateľov. Tvorcovia obsahu by nemali byť obmedzovaní Zmluvnými podmienkami, ktoré odnímajú určité vlastníctvo ich digitálnych médií.

Nemali by hľadať technické spoločnosti, ktoré im povedia, čo môžu a nemôžu publikovať online. DreamHost poskytuje skutočnú prenosnosť údajov a rešpektovanie našich používateľov a ich obsahu a robíme to pomocou softvéru s otvoreným zdrojom..

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost viceprezident pre podnikovú komunikáciu

Nakoniec, je tu dobrý dôvod, prečo Dreamhost bol už tak dlho a udržal svoj úspech. Ponúka ľahko pochopiteľné plány hostenia, dostupné ceny a viac ako dosť funkcií spustiť webovú stránku slušnej veľkosti bez akýchkoľvek problémov.

To hovorí, bez cPanel alebo Plesk Ovládací panel na správu informácií o účte môže byť odbočkou pre tých, ktorí milujú intuitívny charakter tradičných tradičných ovládacích panelov. Nehovoriac o tom, že platiť za telefonickú podporu nebude dobre sedieť s mnohými potenciálnymi zákazníkmi.

Pre blogerov, malé podniky a osoby s webovými stránkami WordPress je DreamHost adekvátnym poskytovateľom hostingu. Aj keď je dôležité zabezpečiť, aby ich jednoduchosť bola dostatočne funkčná pre vás a vaše rastúce stránky.

To znamená, že ak sa rozhodnete ísť s hosťovaním DreamHost, môžete sa aspoň spoľahnúť na to, že máte 97 dní aby ste sa rozhodli, či sú pre vás tou správnou voľbou alebo nie.

Preto skontrolujte DreamHost a presvedčte sa sami. Ich tvorca webových stránok pre remixéry, neexistujúce dopravné limity, odhodlanie pre životné prostredie a e-mailová podpora 24/7 môžu byť presne to, čo potrebujete na spustenie úspešnej webovej stránky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map