Recenzia Bluehost

Už ste mali dosť všetkých tých žiariacich Recenzie na Bluehost, so všetkými dokonalými piatimi hviezdičkami? Ja tiež. Predstavte si, že si o nich prečítate čestnú recenziu. Bez všetkých perfektných päťhviezdičkových skóre, zaujatosti a zbytočného a neužitočného chmýří.


Pravdepodobne si myslíte, že toto je len ďalšia z týchto recenzií. To je ďalší z nich Recenzia Bluehost weby, ktoré ich hodnotia ako numero uno!

Nie siree, uh-uh, mýliš sa s tým. Toto je nie ďalší z nich. Pretože toto je moja osobná, nezaujatá a brutálne čestná recenzia.

Iste, oni sú všestranní, lacní a celkovo v poriadku hostitelia webových stránok, keď začínajú s vašou prvou stránkou, ale ľudia majú tendenciu ich buď milovať, alebo nenávidieť..

recenzie na TwitteriZmiešaný balíček hodnotení na Twitteri

Ak uvažujete o registrácii s nimi, dajte mi desať minút svojho času a dám vám všetky potrebné informácie a odpoviem na otázky ako.

 • Koľko to stojí?
 • Sú nejaké dobré, alebo by som mal zvoliť iného hostiteľa webu??
 • Ak sa s nimi zaregistrujem, dostanem svoje peniaze späť, ak nebudem šťastný?
 • Aké sú výhody a nevýhody ich používania?
 • Ktorý je najlepší plán na získanie?
 • Čo je (a nie je) súčasťou hostiteľských balíkov?
 • Prichádza Bluehost s SSD? Neobmedzené úložisko & Šírka pásma?
 • Môžem na nich hosťovať viac webových stránok?
 • Existujú nejaké doplnky, ktoré sú zahrnuté zadarmo?

Po prečítaní tejto recenzie služby Bluehost (aktualizácia do roku 2020) budete vedieť, či sú správnym (alebo nesprávnym) webovým hostiteľom, na ktorý sa môžete prihlásiť..

Kliknutím na tento odkaz získate informácie 65% zľava za normálnu cenu a hostujte svoje webové stránky iba 2,95 dolárov mesačne.

Contents

Čo sa naučíte v tejto recenzii

 1. Pros & Zápory

Je Bluehost dobrý webhosting? Tu sú klady a zápory ich použitia. Existuje veľa pozitív, ale aj negatívov.

alebo skočiť na alebo

 1. plány & ceny

Tu vám dám prehľad o svojich hostingových plánoch. Zistite, čo je (a čo nie) zahrnuté do ich spoločných plánov hostenia.

a

 1. FAQ

Máte konkrétnu otázku o tomto webhostingu? Potom je to pravdepodobne odpoveď v mojej najčastejšie otázky časť.

 1. Odporúčam im?

Zistiť ak si myslím, že sú dobrým hostiteľom webu. Ak sa zaregistrujete, alebo sa radšej prihlásite s konkurenciou?

Pozrite sa, aby som zistil, či si myslím, že Bluehost je spôsob, ako ísť.

Predtým, ako sa dostanem k recenzii, dám vám rýchle zhrnutie.

O spoločnosti Bluehost

 • Spoločnosť Bluehost bola založená v roku 2006 2003 podľa Matt Heaton a jej ústredie je v Provo, Utah.
 • Väčšina plánov prichádza neobmedzené miesto na disku a šírku pásma.
 • bezplatné doménové meno na jeden rok je súčasťou väčšiny plánov.
 • BlueRock je ich nový a (rýchlosť & bezpečnosť) vylepšený ovládací panel (cPanel).
 • zadarmo Jednotky SSD zahrňte do všetkých zdieľaných plánov hostenia.
 • Servery sú napájané Ukladanie do vyrovnávacej pamäte PHP7, HTTP / 2 a NGINX +
 • Ponúkajú zadarmo SSL certifikáty (Poďme šifrovať) a CloudFlare CDN.
 • Ponúkajú a 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Je oficiálnym partnerom WordPress.org
 • Webové stránky: www.bluehost.com

Teraz sa poďme pustiť do recenzie ..

Bluehost Pros & Zápory

Poďme zistiť, aké sú výhody a nevýhody. Pretože by ste nikdy nemali dať všetky svoje vajcia do jedného košíka, a to platí aj pre nákup webhostingu.

Stratil som veľa vajíčok v priebehu rokov kvôli tomu, že som neurobil počiatočný výskum webhostingu a skontroloval všetky fakty.

Keď teda získavate webhosting, uistite sa, že ste pred nákupom vykonali prieskum. Mali by ste zvážiť výhody a nevýhody ich používania a nechať fakty hovoriť samy za seba.

Čo na tejto spoločnosti vyniká, je to, že áno pôsobil od roku 2003 a hostil viac ako 2 milióny webových stránok. Sú jednou z najpopulárnejších dostupných lacných zdieľaných možností hostenia.

Sú však nejaké dobré?

hodnotenie Bluehost

Pôvodne iba ponúkali plány zdieľaného hostenia, ale teraz poskytujú celý rad služieb vrátane domén, hostingu v cloude a rôznych možností hostenia vrátane hostenia pre WordPress a WooCommerce..

Ako každá spoločnosť, prichádzajú s výhodami aj nevýhodami. A ako jeden z najväčších poskytovateľov hostingu na svete dokazuje, že mnohí v nich veria. Podľa hodnotenia spotrebiteľov, sú hodnotené na 9,7 z 10 používateľmi.

Niektoré najdôležitejšie body z hodnotenia spotrebiteľských rebríčkov boli, že sa ľahko používajú, ľahko sa zaregistrujú a ich cPanel uľahčuje inštaláciu WordPress a je veľmi dobre organizovaný.

Ale obávam sa, že to nie sú len ruže a slnečné lúče. Existujú aj niektoré hlavné nevýhody.

Takže nižšie je viac dobré, zlé a škaredé používanie svojich webhostingových služieb.

Profesionáli Bluehost

Majú naozaj pár dobré veci ísť za nimi.

Naozaj lacný webhosting

Majú niektoré z najlacnejších hostingových plánov v priemysle. Plány začínajú v čase písania tohto textu na 2,95 dolárov mesačne.

Je to skutočne lacný webhosting. Avšak, a je to trochu tienisté, musíte zaplatiť 36 mesiacov vopred, aby ste dostali túto cenu.

Dobré pre weby WordPress

Bluehost je dobrou voľbou pre WordPress, pretože je nový Platforma Bluerock je ovládací panel zameraný na WordPress, ktorý ponúka integrované skúsenosti s webovými stránkami WordPress.

Inštalácia WordPress je hračka, môžete tiež prejsť cez Automatická inštalácia WordPress jedným kliknutím proces, alebo môžete nainštalujte si WordPress po vytvorení účtu keď sa zaregistrujete.

Bluerock poskytuje stránky WordPress 2-3 krát rýchlejšie ako predchádzajúci technický zásobník a je dodávaný so vstavanou Ukladanie stránky do pamäte cache NGINX.

Každý web WordPress bude využívať najnovšie funkcie zabezpečenia a výkonu, ako napríklad:

 • Certifikát SSL zadarmo
 • PHP7
 • Streamovanie WordPress
 • Jednotky SSD
 • Ukladanie do pamäte cache NGINX +
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • HTTP / 2

Ovládací panel Bluehost Bluerock

Schválené WordPress

Jedna z najväčších hostiteľských platforiem, WordPress, ich odporúča. FYI SiteGround je tiež webový hostiteľ podporovaný WordPress.org.

Sú to, samozrejme, platené potvrdenia (prinajmenšom nepriamo, pretože sponzorujú veľa konferencií WP po ​​celom svete ako Bluehost a SiteGround), napriek tomu je to stále oficiálne potvrdenie..

wordpress potvrdenie

Veľkorysá záruka vrátenia peňazí

Na rozdiel od negatívnych recenzií sa držia svojich produktov a služieb tým, že ponúkajú 30-dňovú úplnú politiku vrátenia platby.

Dokonca aj po 30 dňoch dostanete pomernú náhradu za váš plán. Ak sa rozhodnete odísť, nenájdete ani žiadne nepríjemné pokuty alebo skryté poplatky.

Dobrá dostupnosť

Rekordné výsledky spoločnosti Bluehost sú skutočne dobré. Sledujem dostupnosť systému 5 náhodných webových stránok. 4 z 5 webových stránok mali za posledný mesiac nulové výpadky, t. J. 100% výpadok. 1 z 5 má 99,6% výpadok (to by sa rovnalo približne 4-hodinovému výpadku počas mesiaca).

Bezpečnosť je prioritou

Poskytujú dobrú ochranu pre vaše webové stránky. Poskytujú bezpečný prístup do shellu (SSH), takže weboví administrátori a správcovia môžu bezpečne pristupovať ku konfiguračným súborom. SpamExperts, Apache SpamAssassin a Spam Hammer sú ich nástrojmi na výber antispamu.

Ponúkajú ďalšie bezpečnostné funkcie, ako napríklad čiernu listinu adries IP, adresáre chránené heslom, filtre e-mailových účtov a používateľských účtov a prístup k správe digitálnych certifikátov a súkromných kľúčov..

Užitočný portál podpory používateľov

Poskytujú nepretržitú technickú podporu. Okrem toho majú a vedomostná databáza kde používatelia môžu vyskúšať videonávody, skontrolovať podpornú dokumentáciu a ďalšie.

Úprimne povedané, veľa ľudí nenávidí @bluehost. Je smutné, že mali zlú skúsenosť. Naše boli skvelé. 2 a viac rokov úžasnej služby na spoločnom základnom pláne. Neuvažovali sme o zmene hostingových spoločností, kým sme za jeden mesiac nezvýšili 100 000 zobrazení stránky.

– The Savvy Couple (@ TheSavvyCouple) 25. novembra 2018

Databáza znalostí funguje dobre pre tých, ktorí nechcú čakať na telefonickú alebo chatovú podporu. Ich kanál YouTube obsahuje aj veľa užitočných inštruktážnych videí.

Partnerský program

Bluehost je jedným z najvyhľadávanejších pridružených programov webhostingu. V roku 2018 bolo províznym spoločnostiam vyplatených 11 miliónov dolárov v províziách.

partnerský program

Registrácia je jednoduchá a bezplatná; nie sú potrebné žiadne požiadavky. Na provízie nie je stanovený žiadny limit a zaplatia vám 65 USD za odporúčanie.

Rôzne možnosti hostenia

Ak sa chcete pri raste svojej firmy držať iba jednej hostiteľskej spoločnosti, spoločnosť Bluehost má na to odpoveď. Poskytujú štyri plány, takže pri rozširovaní stránok nemusíte meniť serverové upgrady: zdieľaný hosting, cloudový hosting, hosting WordPress VPS, vyhradený hosting a predajcu plány sú k dispozícii.

Plán rýchleho spustenia

Pre tých, ktorí nemajú potuchy, kde začať, majú plán rýchleho spustenia za 79,99 dolárov. Táto 45-minútová relácia vám poskytne Individuálne školenie s odborníkom na spoločnosť.

Dozviete sa, ako používať všetky nástroje v účte, ako je prehliadka s sprievodcom cPanel, odporúčanie pre tvorcov webových stránok, pomoc s inštaláciou tém a doplnkov, tipy na vytváranie stránok, pokyny pre e-mailový účet a ďalšie všeobecné rady, ktoré môžete mať.

Mnoho poskytovateľov hostingu teraz ponúka bezplatné školenie, takže niektorí môžu považovať program Quick Start za zlú funkciu. Ale ak nemáte čas čakať a potrebovať všetok tento tréning na jednom sedení, môže to byť pre vás plus.

Veľkorysé doplnky

Ako súčasť ich hosting plánu, dostanete bezplatné doménové meno pre prvý rok. Pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj obchodný marketing, tiež ponúkajú reklamné kredity na stránkach AdWords, Bing a ďalších vedúcich stránkach spoločnosti Google.

Bluehost WordPress Pro

WordPress Pro je novo spustená riadená hostingová platforma WordPress od spoločnosti Bluehost, ktorá je optimalizovaná na to, aby sa webové stránky WordPress načítali rýchlo a bezpečne. WordPress Pro prichádza s marketingovým centrom all-in-one a dashboardom, do ktorého sú zahrnuté nástroje SEO, e-mailový marketing a nástroje sociálnych médií..

bluehost wordpress prohttps://static.websitehostingrating.com/wp-content/uploads/bluehost-wordpress-pro.jpg

WordPress Pro je drahší ako iné plány spoločnosti Bluehost a ceny začínajú na 19,95 dolárov mesačne. Rýchlosť a bezpečnosť sú hlavnými funkciami, ale dodávajú sa aj s podivínskymi funkciami, ako sú automatické aktualizácie jadra a doplnkov WordPress a pravidelné zálohy a pracovné prostredie..

Choďte a pozrite sa na stránku WordPress Pro, aby ste videli, čo je zahrnuté. Je potrebné poznamenať, že prostredníctvom služby Grow and Scale získate živú podporu. Tieto plány vám tiež poskytujú praktickú pomoc s návrhom, funkčnosťou alebo všeobecnými otázkami od skutočných odborníkov WordPress 24/7.

Nevýhody Bluehost

Dostali veľa pozitív, ale majú svoje nevýhody tiež.

Mätúce stanovovanie cien

Ako lacný za 2,95 dolárov môže znieť, používatelia často nečítajú drobnú tlač, aby si všimli, že je uvádzacia cena na základe obdobia 36 mesiacov. Máte na výber 12 alebo 24 mesačné plány, tieto mesačné ceny sú však viac.

Môžete si napríklad vybrať najobľúbenejší program Plus na 36,45 dolárov na 36 mesiacov. Po dobu 24 mesiacov alebo 12 mesiacov sa však cena zvyšuje na 5,45 $ a 6,45 USD. Nie sú k dispozícii žiadne trojmesačné a šesťmesačné ponuky.

Žiadne bezplatné automatické zálohy

Aj keď ponúkajú zálohy, zálohy sa považujú za zdvorilosť. To znamená, že nemôžete závisieť na tom, že vaše dáta budú zálohované každý deň – takže tu nemáte žiadne záruky. Musíte si nastaviť a spustiť svoju vlastnú zálohu prostredníctvom programu cPanel a na svoje vlastné miestne zariadenie.

Ďalšou zlou vlastnosťou je, že všetky údaje, ktoré za posledných 30 dní zálohujú, sa prepíšu. V ich podmienkach sa jasne uvádza, že za to nenesú zodpovednosť.

Inými slovami, máte prístup iba k najnovšej zálohe, ktorú majú, aj keď to nie je tá, ktorú potrebujete na obnovenie svojich stránok.

Zálohovanie stránok Pro je platený doplnok. Vytvára pravidelné a automatizované zálohy vašich stránok. Je to však prémiová funkcia, do ktorej musíte investovať.

„Neobmedzený“ skutočne znamená „obmedzený“

Plány Plus, Prime a Business Pro sa môžu pochváliť svojím neobmedzeným počtom webových stránok a „nemeraným“ úložiskom, e-mailovými účtami, úložiskom e-mailov a subdoménami poskytnutými klientom..

Ich užívateľská zmluva, článok 7 Pravidlá používania a definície, však vysvetľujú inak. Je to len do určitej úrovne.

Ich neobmedzený plán je porovnateľný s väčšinou poskytovateľov (t. Bluehost nie je jediný webhosting, ktorý sľubuje „neobmedzený“ webhosting).

Draconian škrtenie / ochrana CPU

V roku 2009 ju zaviedli a niekoľko zákazníkov bolo zmätených. Možno ste ešte nepočuli o škrtení CPU. Keď sa prihlásite do programu cPanel, môžete zistiť, ako sa váš procesor škrtí.

Jednoducho povedané, ak si myslia, že váš web zaberá príliš veľa zdrojov, môžu sa rozhodnúť zachovať prostriedky servera zmrazením využitia procesora.

Toto však nie je jedinečné iba pre tohto hostiteľa webu. v skutočnosti všetci zdieľaní weboví hostitelia obmedzujú nadmerné využívanie zdrojov.

Žiadne hostenie systému Windows

oni ponúkajú iba servery založené na systéme Linux. Inými slovami, nemôžete dostať Windows hosting. Toto nie je veľký problém, pretože Linux je najpoužívanejší a najpopulárnejší operačný systém pre webové servery.

Ale pre tých, ktorí uprednostňujú hosting Windows, je to problém.

Žiadna záruka dostupnosti

Neposkytujú záruku dostupnosti. Pri výbere poskytovateľa hostingu si prajete, aby bola prevádzka čo najbližšie k 100%. oni nedávajú vám záruku, ale v ich dohode o dostupnosti siete a servera sa uvádza, že „väčšina problémov sa vyrieši približne za 15 minút“.

Ich priemerná doba prevádzky je asi 99,94%. Toto 0,05% výpadok znamená, že váš web je v priebehu celého roka mimo prevádzky 4,4 hodiny. Celkovo je ich prevádzková doba spoľahlivá, ale opäť neexistuje žiadna záruka, že vaše stránky budú väčšinu času v prevádzke.

Časy načítania môžu byť pomalé

Aj ich časy zaťaženia nie sú vždy najrýchlejšie. Podľa štúdie Kissmetrics verí 47% spotrebiteľov stránka by sa mala načítať za menej ako 2 sekundy. A 40% spotrebiteľov opustí web, ak načítanie trvá dlhšie ako 3 sekundy.

Ak vám váš webový hostiteľ nemôže poskytnúť rýchle časy načítania a nevykonávate optimalizáciu svojho webu z hľadiska rýchlosti a výkonu, riskujete stratu na vysokej návštevnosti stránok.

Up-selling je obchodný model

ich predajné praktiky sú navrhnuté tak, aby ste si ich kúpili. Inými slovami, objavia sa nepríjemné kontextové okná a výstrahy, ktoré sa vás snažia presvedčiť, aby ste kúpili viac.

Môžu si napríklad vybrať z ponuky pred odhlásením a dokončením registrácie. Existujú tiež inštalačné doplnky, ktoré musíte kúpiť a ktoré sú zvyčajne súčasťou iných poskytovateľov hostingu ako zabudované funkcie..

Pomalé doby odozvy podpory

Aj keď majú nepretržitú technickú podporu, nie vždy sú ľahko dostupné. Časy odozvy môžu pohybuje sa od desiatich minút do hodiny. V niektorých prípadoch je počiatočná odpoveď generovaná automaticky.

pomalá podpora

Dobrou správou je, že do svojho kanála podpory významne investovali s dôrazom na skúsenosti a úspechy zákazníkov. Kanál podporného tímu hlasovej podpory zvýšil v roku 2018 skóre spokojnosti zákazníkov na historické maximum 4,86 ​​(z 5).

Drahé miery obnovy

Podobne ako iné hostingové spoločnosti, ich úvodná cena je nalákať zákazníkov. Je to tiež dosť zavádzajúce. Takže, keď nastane čas na obnovu, budete šokovaní, keď zistíte zvýšenie cien o takmer 90%!

Ak sa rozhodnete prihlásiť radšej sa zaregistrujte na zľavnené úvodné ceny na obdobie 24/36 mesiacov.

Bezplatná migrácia stránok nie je zahrnutá

Ak hľadáte zmenu hostiteľa, majte na pamäti ponúkajú migrácie stránok, však za poplatok.

Prevedú až 5 stránok a 20 e-mailových účtov za cenu 149,99 dolárov. V porovnaní s inými poskytovateľmi webhostingu ide o rip-off, pretože väčšina za migráciu stránok vôbec neúčtuje žiadne poplatky..

Hostingové balíčky spoločnosti Bluehost

Teraz vám vysvetlím niečo z toho, čo môžete očakávať v každom zo svojich zdieľaných hostingových plánov. Existujú štyri plány: Basic (alebo ich štartovací plán), Plus, Prime a Business Pro.

Veľa recenzií nespomína Bluehost ako štyri plány; zvyčajne pokrývajú iba tri.

(Ak sa ich rozhodnete vyraziť) Odporúčam vám začnite základným plánom, pretože je to najlacnejšie a najjednoduchšie začať. Inovovať môžete vždy neskôr ak chcete viac energie a funkcií.

Ak máte v úmysle prevádzkovať iba webovú stránku pre malé podniky alebo osobnú webovú stránku, potom by ste naozaj nemali potrebovať drahší balík.

plány a balíčky

Základný plán

V súčasnej podobe je základný plán 2,95 dolárov mesačne a je ideálne pre začiatočníkov. Pre jeden web budete mať jednu doménu. Táto možnosť je obľúbená najmä pre blogerov.

Tento plán zahŕňa až 50 GB úložného priestoru, 100 MB úložiska e-mailov, päť e-mailových účtov, 25 subdomén a základné zálohovanie stránok.

Ich miera obnovenia je potom 7,99 USD / mesiac počas 24 mesiacov (namiesto pôvodného 36-mesačného obdobia).

Hlavný plán

Tento plán má viac využívania zdrojov a cena je 6,95 dolárov / mesiac. Tento plán nie je medzi zákazníkmi taký populárny, pretože tam sú lepšie hostingové ponuky.

Získate rovnaké funkcie ako s plánom Plus (pozri nižšie) a navyše 80 dolárov ročne, ochrana súkromia domény a Zálohovanie stránok Pro. Ich cena za obnovenie je 14,99 $ mesačne.

Plus plán

Plus plán je ich najobľúbenejší plán na 4,45 dolárov mesačne.

Tento plán zahŕňa neobmedzený počet webových stránok, úložiska, e-mailových účtov, úložiska e-mailov, doplnkových domén a subdomén.

Majte však na pamäti ich neobmedzené podmienky. Získate tiež 24 dolárov ročne ročne navyše a Experti na spam v jednej doméne.

Existujú marketingové ponuky až do výšky 200 dolárov. Ich miera obnovenia je 10,99 $ mesačne.

Podnikateľský plán

Program Business Pro stojí 13,95 dolárov a dáva vám všetko, čo ponúka hlavný plán, avšak s týmto plánom máte vrátane vyhradenej adresy IP, až 300 000 inódov a expertov na spam pre dve domény.

K dispozícii je tiež certifikát SSL, bezplatné predplatné ich služby Zálohovanie stránok a ďalšie výhody služieb. Ich cena za obnovenie je 23,99 $ mesačne.

Z týchto štyroch plánov, väčšina ľudí zistí, že základný plán im vyhovuje najlepšie. Väčšina ľudí nemá v úmysle hostiť viacero webových stránok, preto by sa s týmto plánom mali uspokojiť vaše potreby.

Ak zistíte, že rastiete (alebo ak máte v úmysle hostiť viacero webových stránok), potom je pre vás najlepšia stávka plán Prime alebo Pro.

Porovnanie cien Bluehost

plántermínNormálna cenaŠpeciálna cena
Základný plán12 mesiacov$ 8,99 / mo5,45 $ / mesiac (39% zľava)
Základný plán24 mesiacov$ 8,49 / mo4,95 $ / mesiac (41% zľava)
Základný plán36 mesiacov$ 7,99 / mo2,95 $ / mesiac (zľava 50%)
Plus plán12 mesiacov$ 12,99 / mo8,95 $ / mesiac (31% zľava)
Plus plán24 mesiacov$ 11,99 / mo7,45 USD / mesiac (37% zľava)
Plus plán36 mesiacov$ 10,99 / mo5,95 $ / mesiac (45% zľava)
Hlavný plán12 mesiacov$ 16,99 / mo8,95 $ / mesiac (47% zľava)
Hlavný plán24 mesiacov$ 15.99 / mo7,45 USD / mesiac (zľava 53%)
Hlavný plán36 mesiacov$ 14,99 / mo5,95 $ / mesiac (zľava 60%)
Podnikateľský plán12 mesiacov$ 25,99 / mo18,95 USD / mesiac (zľava 27%)
Podnikateľský plán24 mesiacov$ 24.99 / mo15,95 USD / mesiac (36% zľava)
Podnikateľský plán36 mesiacov$ 23.99 / mo13,95 $ / mesiac (41% zľava)

Cena doplnku Bluehost

Add-oncena
Ďalšie názvy domén:15,99 dolárov za rok registrácie
Určená adresa IP:5,99 dolárov mesačne
Certifikáty SSL:49,99 dolárov ročne
Filtrovanie spamu:2,99 dolárov mesačne za názov domény
Ochrana osobných údajov domény Whois:11,88 dolárov Ochrana súkromia domény na doménu za rok
SiteLock:1,99 dolárov mesačne (účtované ročne 23,88 dolárov ročne)
Zálohovanie a obnovenie stránok Pro:2,99 $ mesačne (účtované ročne 35,88 $ ročne)
Platnosť reaktivácie účtu vypršala:$ 30.00
Vyhľadávací modul Jumpstart:2,99 $ mesačne (účtované ročne 35,88 $ ročne)

Porovnanie plánu hostenia spoločnosti Bluehost

Aký plán mám dostať? Cieľom tejto časti je pomôcť vám zistiť …

Aké sú teda rozdiely medzi hostingovými balíčkami Basic, Plus, Prime a Pro? Tu je porovnanie Základné verzus plus plán, Plus vs. Prime plán a Prime vs. Pro plán.

Bluehost Basic vs Plus Recenzie

Ich Základný plán je ich najlacnejší plán, takže prichádza s najmenšími zdrojmi a funkciami. Hlavný rozdiel medzi plánom Základný a Plus je v tom, že so základným plánom ste hosťovať iba jednu webovú stránku, ale s plánom Plus môžete hosťovať neobmedzené webové stránky. Ak máte v úmysle prevádzkovať viac webových stránok, mali by ste zvoliť plán Plus.

Ďalším hlavným rozdielom medzi týmito dvoma plánmi je množstvo webového priestoru, ktorý si môžete uložiť na serveri. Základný plán prichádza iba s 50 GB voľného miesta na disku, zatiaľ čo plán Plus má neobmedzený priestor. 50 GB je dosť veľa miesta a vo väčšine prípadov by malo stačiť, ale ak ukladáte veľa obrázkov a videí, môže sa rýchlo pridať.

Nakoniec počet e-mailových účtov a množstvo ukladacieho priestoru pre e-maily o základnom pláne je dosť obmedzená. Možno nie také množstvo e-mailov, pretože väčšina používateľov nikdy nepoužíva viac ako 5 e-mailových adries, ale majú iba 100 MB e-mailového úložného priestoru, je dosť nízka a môžete rýchlo vyčerpať miesto.

Mali by ste zvážiť výber plánu Plus, ak:
 • Vo svojom hostingovom účte chcete hosťovať neobmedzené množstvo webových stránok
 • Chcete mať neobmedzený priestor na disku namiesto 50 GB, ktorý je dodávaný so základným plánom
 • Potrebujete neobmedzený počet e-mailových účtov s neobmedzeným miestom na ukladanie e-mailov
 • Chcete SpamExperts, čo je ich nástroj na ochranu proti spamu

Bluehost Plus vs. prvotné hodnotenie

Existuje veľmi málo rozdielov medzi hostingovými balíčkami Plus a Prime. V skutočnosti existujú len veci, ktoré tieto plány oddeľujú. To je s plánom Prime, ktorý dostanete bezplatné súkromie domény (známe tiež ako „osobné údaje“) pre vaše doménové meno a prichádza tiež plán Prime SiteBackup Pro čo je služba na zálohovanie a obnovenie ich webových stránok.

Ak sa hádate medzi týmito dvoma plánmi, potom ste oveľa lepšie pri výbere plánu Prime.

Mali by ste zvážiť výber plánu Prime, ak:
 • Chcete bezplatné doménové meno, ktoré je bezplatné
 • Chcete, aby služba SiteBackup Pro bola službou zálohovania a obnovenia ich webových stránok

Bluehost Prime vs. Pro Review

Existuje niekoľko rozdielov medzi programom hostingu Prime a Pro, o ktorých sa oplatí vedieť. Prvým a dôležitým, ak máte v úmysle spustiť web WordPress zameraný na elektronický obchod alebo viac zdrojov, je skutočnosť, že stránky v pláne Pro budú hostené na vysokovýkonné servery.

Vysoko výkonné servery v pláne Pro majú o 80% menej účtov na server, čo umožňuje použitie viacerých zdrojov na účet (väčšie využitie CPU, využitie disku, šírka pásma). Ponúka vyššiu rýchlosť, viac energie a menej používateľov.

Plán Pro tiež poskytuje vyhradená adresa IP a súkromný (nezdieľaný) certifikát SSL.

bluehost pro plán

Výber Pro plánu by ste mali zvážiť, ak:
 • Potrebujete vysokovýkonné servery (t. J. Web s rýchlym načítaním) a menej používateľov, ktorí zdieľajú prostriedky servera
 • Chcete bezplatnú vyhradenú adresu IP a súkromný (nezdieľaný) certifikát SSL

Ktorý hostingový plán je pre vás najlepší??

Ich nová platforma Bluerock je ovládací panel zameraný na WordPress, ktorý ponúka integrované skúsenosti s webovými stránkami WordPress. Bluerock poskytuje stránky WordPress 2-3 krát rýchlejšie ako predchádzajúci technický zásobník. Každá stránka hostená na serveri Bluehost.com bude využívať najnovšie funkcie zabezpečenia a výkonu, ako napríklad:

 • Zdarma Šifrujme SSL certifikát
 • Ukladanie do vyrovnávacej pamäte PHP7, HTTP / 2 a NGINX +
 • Pracovné prostredia WordPress
 • Jednotky SSD
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Názov domény zadarmo pre prvý rok

Teraz viete, aké plány majú ponúkať a ste v lepšej pozícii na výber najlepšieho zdieľaného hostingového plánu pre vaše potreby. Nezabudnite, že ak potrebujete viac zdrojov a funkcií, môžete vždy inovovať na vyšší plán.

Na základe mojich skúseností tu uvádzam moje odporúčanie:

 • Ak plánujete spustiť základný program, odporúčame vám prihlásiť sa do základného plánu jeden web.
 • Ak plánujete spustiť program, odporúčam vám prihlásiť sa do programu Plus viac ako len jeden web alebo web WordPress.
 • Ak plánujete spustiť program, odporúčam vám prihlásiť sa do programu Prime WordPress alebo iné stránky CMS, a chcem bezpečnosť a ochrana pred spamom Vlastnosti.
 • Ak plánujete spustiť program, odporúčam vám prihlásiť sa do programu Pro stránky elektronického obchodu alebo stránky WordPress, a chcem vyhradená adresa IP plus bezpečnosť a ochrana pred spamom Vlastnosti.

často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na niektoré z najčastejších otázok. Ber to ako neoficiálny FAQ.

Čo je Bluehost?

Bluehost je webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka celý rad hostingových služieb; od zdieľaného hostingu, cloudového hostenia, hostenia WordPress, hostenia WooCommerce, hostenia VPS a dedikovaných serverov, až po registráciu doménových mien a marketing malých firiem.

Na čo sa Bluehost prihlasuje …?

Prihlásenie do účtu Bluehost je https://www.bluehost.com/cgi-bin/cplogin. Prihlasovacie meno pre webhosting Bluehost je https://login.bluehost.com/cgi/webmail. Prihlasovacie meno pridruženého partnera spoločnosti Bluehost je https://www.bluehost.com/cgi/partner.

Keď bol Bluehost založený a kde je ich sídlo?

Spoločnosť Bluehost bola založená v roku 2006 2003 od Matta Heatona. Všimol si, že v tom čase ponúkané služby webhostingu boli neprimerané, a preto sa rozhodol to napraviť vytvorením vlastnej služby webhostingu. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Provo, Utah, USA. Ich oficiálna webová stránka je www.bluehost.com. Prečítajte si viac na ich stránke Wikipedia.

Sú Bluehost a HostGator rovnakou spoločnosťou?

Nie, Bluehost a Hostgator sú samostatné značky a spoločnosti; ale sú obe dcérskymi spoločnosťami spoločnosti Endurance International Group (EIG). EIG tiež vlastní hostingové spoločnosti ako iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, Small Orange, Site5, eHost a veľa ďalších menších webových hostiteľov..

Môžem na Bluehost hostiť viac domén?

Závisí to od toho, či máte základný, plus, hlavný alebo podnikateľský účet. Na server môžete pridať viac domén a hostiť viac webových stránok plus, prvotriedny a profesionálny profesionál plány. Na webe môžete hosťovať iba jednu doménu / webovú lokalitu addon basic plan. Je tiež užitočné porozumieť rôznym typom domén.

Primárna doména: Toto je názov domény, ktorý sa považuje za hlavnú doménu vášho účtu. Je to doména, ktorú používate na prihlásenie do svojho účtu, a doména, ktorú používate pri rokovaniach so zástupcami. Na jeden účet môže byť iba jedna primárna doména.

Parkovaná doména: Parkované domény sú domény, ktoré presmerovávajú na obsah a webovú stránku, ktorú robí vaša hlavná doména. Takže, ak je vaša hlavná doména bakingstore.com, možno budete chcieť mať podobné názvy ako bakingstore.net, bakingstore.org atď. Ako parkované domény, pretože sú také podobné. Získate 5 z nich so základným balíkom a neobmedzené na plus, prvotriedne alebo obchodné profesionálne balíky.

subdomény: Toto sú domény, ktoré sa vytvoria pridaním predpony do hlavnej domény. Ak má vaša webová stránka sekciu fóra a urobíte ju tak, aby sa ľudia mohli do fór dostať zadaním adresy mywebsite.forum.com, potom sa to nazýva „subdoména“. Získate 25 z nich v rámci základného balíka a neobmedzene v balíkoch plus, primárne a business Pro.

Doména doplnku: Toto sú domény, ktoré odkazujú na úplne samostatný web od vašej hlavnej domény. Samostatné webové stránky s vlastnými názvami domén sa považujú za doplnkové domény. Získate ich neobmedzené množstvo bez ohľadu na balenie.

Akú podporu ponúkajú?

Áno, ponúkajú 24/7 telefonická podpora, e-mailová podpora a live chat. Takže môžete získať odbornú pomoc bez ohľadu na to, kedy ju potrebujete.

O ktorých jazykoch hovorí podpora spoločnosti Bluehost?

Technická podpora je uvedená v Angličtina a iba v angličtine.

Ako zistím, či je Bluehost vypnutý?

Ak chcete skontrolovať stav webových stránok, ktoré sú na nich hosťované, môžete prejsť na adresu bluehost.com/hosting/serverstatus a napísať názov svojej domény alebo názov účtu, potom vám pošlú aktualizáciu o tom, či stránky fungujú správne alebo nie. Tento bezplatný nástroj môžete tiež použiť na kontrolu, či je váš web (alebo nejaký web na to príde) nefunkčný.

Má Bluehost webový tvorca?

Nie, nemajú interného tvorcu webových stránok. Namiesto toho nabáda svojich používateľov, aby používali buď Weebly alebo WordPress, ktoré sa dajú veľmi ľahko nainštalovať. oba Weebly a WordPress sú skvelí tvorcovia webových stránok a sú obzvlášť užitočné pre začiatočníkov.

Pozrite si nášho podrobného sprievodcu inštaláciou WordPress

Ponúka Bluehost certifikáty SSL?

Áno, nákup alebo obnovenie certifikátov SSL je veľmi jednoduché; postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 • Prihláste sa do svojho účtu a prejdite na svoj ovládací panel
 • Kliknite na hlavičku doplnkov a potom vo vyhľadávacom poli vyhľadajte výraz „SSL“
 • Kliknite na možnosť „pridať do košíka“ na certifikáte SSL, ktorý najlepšie vyhovuje potrebám vášho webu
 • Na e-mailovú adresu vybranú v rozbaľovacej ponuke vám bude zaslaný verifikačný e-mail, jednoducho postupujte podľa pokynov v e-maile a váš certifikát SSL bude aktivovaný
Prichádza Bluehost so sieťou na doručovanie obsahu (CDN)?

Ak máte na svojich webových stránkach veľkú návštevnosť, môže to spomaliť a veľa zlyhať. Tým sa odvráti veľa potenciálnych návštevníkov a ublíži sa vám šanca na úspech. Jedným zo spôsobov, ako to obísť, je použitie siete na doručovanie obsahu, vďaka ktorej je obsah vašej webovej stránky hostený na rôznych serveroch v rôznych geografických oblastiach. Používatelia stiahnu obsah z najbližšieho geografického servera. Bluehost prichádza s cloudflare priamo do nej zabudovaný. Cloudflare je špičková sieť na doručovanie obsahu. Môžete ju povoliť na ľubovoľnom zo svojich stránok, úplne zadarmo.

Čo je „Business On Tapp“?

Business on Tapp je mobilná aplikácia, ktorú uviedla ich materská spoločnosť Endurance International Group. Bezplatná aplikácia poskytuje malým a stredným podnikom možnosť priamej interakcie s potenciálnymi zákazníkmi a rovnako zmýšľajúcimi podnikateľmi. Niektoré z funkcií aplikácie zahŕňajú:

Výmena vizitiek: Vytvorte si vlastnú vizitku a použite ju na interakciu s miestnymi firmami.

Expert Q&: Položte otázku a požiadajte o odpoveď komunitu odborníkov, ktorí tiež používajú aplikáciu.

Prieskumy verejnej mienky a prieskum trhu: Uskutočňujte rýchle prieskumy pomocou používateľov pomocou služby Business on Tapp. Získajte informácie o najnovších trendoch v obchodných oblastiach.

Zažite informatívny redakčný obsah: Prečítajte si jedinečné a zaujímavé kúsky napísané odborníkmi komunity Business on Tapp, ktoré nie sú dostupné nikde inde.

Čo je Bluehost „Vyhľadávací modul Jumpstart“?

SEO (optimalizácia pre vyhľadávače) je dôležitou súčasťou prevádzkovania webovej stránky, pretože je potrebné zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok. Balík vyhľadávacích nástrojov Jumpstart je Doplnok balíka SEO ktoré môžu používatelia získať za extra 1,99 dolárov mesačne. Umožní im to, aby sa ich webové stránky zobrazovali v službách Google, Bing a Yahoo oveľa rýchlejšie ako obvykle.

Poskytujú súkromie domény WHOIS?

Informácie o ľubovoľnom názve domény sú dostupné komukoľvek na internete. Keď pridáte súkromie domény k vašej registrácii, ($ 11,88 na doménu za rok) kontaktnými informáciami uvedenými v databáze whois bude Blue Host. Stále budete vlastníkom názvu domény, ale vaše kontaktné údaje nebudú prístupné prostredníctvom verejných informácií o nich.

Čo je Bluehost „SiteLock“?

Toto je doplnok, ktorý môžu používatelia získať 1,99 dolárov mesačne, poskytuje štandard ochrana webových stránok, ako napríklad:

 • Ochrana pred útokmi DDoS
 • Skenovanie škodlivého softvéru
 • Odstránenie škodlivého softvéru
 • Ochrana proti spamu
Bluehost „Postini“, čo je to??

Za náklady 1 $ mesačne, používatelia môžu získať Postini ochrana e-mailu. Postini je používa technológiu Google a najlepšie sa opíše ako spamový filter priemyselnej sily. Filtruje všetky vaše e-maily pomocou pokročilých antispamových filtrov, takže vaša doručená pošta nebude nikdy plná nevyžiadaných e-mailov.

Čo je Bluehost „Zálohovanie stránok“?

Zálohovanie stránok je voliteľný doplnok. Vytvára pravidelné zálohy vášho webu, takže ak sa niečo pokazí, môžete obnoviť pôvodnú verziu kliknutím na tlačidlo. Táto služba vám tiež umožňuje sťahovať komprimovanú verziu zdrojov vašich webových stránok; pre ľahkú obnovu.

Môže Bluehost zvládnuť vysokú premávku?

Sú schopní zvládnuť vysokú návštevnosť, ale ich spoločné plány hostenia nie sú vhodné pre webové stránky s vysokou návštevnosťou. Je lepšie ísť s ich plánmi VPS alebo dedikovaných serverov. Každý používateľ má prístup k službe Cloudflare, sieť na doručovanie obsahu, ktorá pomáha webom s vysokou návštevnosťou udržiavať fungovanie ich serverov a udržiavať ich webové stránky v prevádzke rýchlo. Aktivácia funkcie Cloudflare je jednoduchá:

 • Prihláste sa a prejdite na svoj ovládací panel
 • Prejdite do sekcie domén a nájdite ikonu Cloudflare
 • Kliknite na tlačidlo aktivovať
Ako pridať Bluehost e-mail pre iPhone a Android?

Nastavenie e-mail v systéme iOS alebo Android je jednoduchý.

iOS

 • Prejdite na „mail, kontakty a kalendár“, ktorý sa zobrazí po kliknutí na tlačidlo „nastavenia“.
 • Kliknite na tlačidlo „pridať e-mailový účet“.
 • Kliknite na „iné“ a potom na „pridať poštové konto“.
 • Pridajte príslušné informácie a kliknite na tlačidlo „Ďalej“.

Android

 • Otvorte aplikáciu Gmail a potom prejdite do časti Nastavenia.
 • Kliknite na tlačidlo „pridať e-mailový účet“.
 • Zadajte svoju e-mailovú adresu a potom zadajte, aký typ e-mailovej adresy chcete použiť (POP3 alebo IMAP).
 • Zadajte heslo pre svoju e-mailovú adresu a stlačte „Ďalej“.
Čo je záruka Bluehost uptime?

Za ideálnych podmienok sľubujú vyriešiť väčšinu problémov do 15 minút; takže prevádzka sa pohybuje okolo 99%. Vzhľadom na problémy, ktoré môžu vzniknúť, sa však tieto čísla môžu zmeniť. Netrestajú používateľov za to, že predčasne opustili dohodu o hostovaní, pretože neprijateľná doba prevádzky.

Čo je to ochrana a zníženie výkonu procesora Bluehost?

Dohliadajú na zdroje servera, ako sú procesor a pamäť. Z tohto dôvodu sú schopní zabezpečiť, aby každý užívateľ používajúci server získal rovnaký podiel na zdrojoch servera. Webové stránky náročné na zdroje, zle optimalizované webové stránky a útoky DDoS môžu stále spôsobovať problémy so servermi. Upozorňujeme, že ak si myslia, že používateľ spôsobuje problémy so serverom, môže byť tento používateľ pozastavený.

Čo je to záruka vrátenia peňazí Bluehost?

Ich záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje iba na prvé obdobie dohody o hosťovaní. Záruka je nasledovná.

 • Používatelia, ktorí zrušia do 30 dní, dostanú úplnú náhradu.
 • Používatelia, ktorí zrušia činnosť po uplynutí tridsiatich dní, dostanú čiastočnú náhradu.
 • Záruka vrátenia peňazí sa vzťahuje iba na hostingové plány, peniaze vynaložené na domény alebo doplnky sú nenávratné.
 • Ak sa rozhodnete dohodu o hosťovaní predčasne zrušiť, neplatia sa žiadne poplatky.
Aké možnosti platby ponúkajú?

Pokiaľ ide o platby, ktoré prijímajú všetky hlavné kreditné karty (Visa, Mastercard, American Express a Discover), PayPal platby, nákupné objednávky, šeky (takto môžu platiť iba obyvatelia USA), a peňažné príkazy (iba v amerických dolároch).

Kreditné karty: Platba kreditnou kartou je predvolená možnosť platby pri vytváraní účtu. Musíte jednoducho vyplniť štandardné informácie o karte (dátum vypršania platnosti, meno držiteľa karty atď.) A uložia sa pre budúce platby..

PayPal: PayPal je jednou z akceptovaných platobných možností. Prijímajú sa však iba okamžité platby. To znamená, že ak chcete byť akceptovaným spôsobom platby, musíte mať k svojmu účtu PayPal prepojený bankový účet alebo kreditnú kartu. Po nastavení služby PayPal ako hlavného spôsobu platby sa všetky automatické obnovenia prevezmú z vášho účtu PayPal.

Peňažné príkazy alebo šeky: Peňažné príkazy a šeky sú akceptované, ale iba v amerických peniazoch. Hostiteľské obdobie musí trvať aj 12 mesiacov alebo dlhšie. Pred odoslaním šeku alebo peňažného príkazu bude potrebné vytvoriť faktúru, aby ste sa uistili, že zaplatená suma je správna. Služby, ktoré si vyžadujú mesačné obnovenie, nemôžu byť zaplatené šekom alebo peňažným poukazom; Vyžadujú si aktívnu kreditnú kartu alebo účet PayPal. Šeky a peňažné poukazy možno zaslať na túto adresu:

Bluehost, Inc..
ATTN: Fakturácia
560 Timpanogos Pkwy.
Orem, UT 84097
Objednávky

Prijímajú tiež nákupné objednávky, ktoré je možné zaplatiť šekom alebo peňažným poukazom. Akonáhle však zaplatíte nákupnou objednávkou, musíte platiť vždy pomocou objednávok alebo si vytvoriť nový účet.

Ako môžem zrušiť plán Bluehost?

Svoj účet môžete zrušiť kedykoľvek za čiastočnú refundáciu. Pred vrátením platby sa uistite, že viete:

 • Posledné 4 číslice vášho hesla
 • E-mailová adresa uvedená vo vašom profile sa stále používa.

Po zadaní hesla a potvrdení, že e-mail uvedený vo vašom profile sa stále používa, zavolajte oddelenie pre obnovenie na adrese: 844-853-6296. Oddelenie vám pošle e-mail s odkazom, ktorý vás zavedie na váš ovládací panel, kde budete požiadaní o potvrdenie nasledujúceho:

 • Že ste zálohovali všetky dôležité údaje, vrátane dôležitých súborov, e-mailov a databáz
 • Chápete, že zrušením účtu sa odstránia všetky webové stránky a súbory pre každú doménu prepojenú s vaším účtom
 • Vaše nastavenia obnovenia názvov domén a doplnkov domén
 • Vaše osobné údaje.
 • Dôvod odchodu.

Potom je potrebné kliknúť na „potvrdiť“ a budete informovaní, či bol pokus o zrušenie úspešný alebo nie. akýkoľvek vrátenie peňazí bude uskutočnené kreditnou kartou alebo PayPal.

Ako preniesť doménové meno na (alebo z) Bluehost?

Tu je návod, ako previesť a názov domény Bluehost.

 • Prihláste sa do ovládacieho panela svojej domény (kde je vaša doména aktuálne zaregistrovaná, napríklad GoDaddy, Namecheap)..
 • Nasmerujte na nich menné servery (pomocou: ns1.bluehost.com a ns2.bluehost.com).
 • Odomknite doménu a vypnite ochranu osobných údajov (ak je povolená).
 • Získajte kód EPP (tiež nazývaný autorizačný kód alebo prenosový kľúč).
 • Toto je video, ktoré vám ukáže všetky kroky.

Prenos vášho názov domény od Blue Host používa veľmi podobný prístup. Toto je video, ktoré vám ukáže, ako preniesť.

Čo sú to nameserverov Bluehost?

Nameservers sú špecializované servery, ktoré spracúvajú žiadosti počítačov o presné umiestnenie služieb názvu domény. Pre laikov to považujte za telefónny zoznam. Predtým, ako niekomu zavoláte, by ste im venovali čas vyhľadaním ich čísla v telefónnom zozname, ak si nie ste istí. To je logika používaná pre menné servery.

  Ich predvolené servery mien sú:
 • ns1.bluehost.com (IP adresa 74,220,195,31)
 • ns2.bluehost.com (IP adresa 69,89,16,4)
Aký softvér používajú servery Bluehost?

Ich serverový softvér je: CentOS 6, Linux Kernel 2.6.32, Webový server Apache, cPanel 11.42.x.

Aké programovacie jazyky podporujú?

Podporované programovacie jazyky sú: PHP 5.4, Perl 5.10, Python 2.6.6, Ruby + Ruby on Rails, MySQL 5.5, PostgreSQL 8 a ďalšie.

Toto je video, ktoré poskytuje prehľad o ich technickom zásobníku:

Prichádza Bluehost s pevnými diskami (SSD)?

Áno, oni poskytnúť disky SSD o všetkých zdieľaných a cloudových hostingových plánoch. Vďaka hosťovaniu SSD si budete môcť vychutnať vyššiu rýchlosť servera, lepšiu bezpečnosť údajov a spoľahlivejší výkon.

Čo je to nastavenie e-mailu Bluehost?Odporúčané nastavenia zabezpečeného SSL / TLS pre IMAP a POP3 sú:
 • užívateľské meno: Vaša e-mailová adresa: napr. [Email protected]
 • heslo: Heslo pre váš e-mailový účet.
 • Server prichádzajúcej pošty: mail.domain.com (kde domain.com je názov vašej domény).
 • Prichádzajúci prístav: 993 (IMAP) alebo 995 (POP3).
 • Odchádzajúci server: mail.domain.com (kde domain.com je názov vašej domény).
 • Odchádzajúci port: 465 (SMTP).
 • Overenie: Heslo.
Čo je moje prihlasovacie meno pre Bluehost cPanel?

Prihlasovacie údaje cPanelu nájdete v „uvítacom e-maile“, ktorý ste dostali pri prvej registrácii. Keď ste nastavili nameservery (t. J. Nasmerovali svoje doménové meno na ich servery), môžete sa prihlásiť do svojho ovládacieho panela zadaním tejto adresy URL do svojho webového prehliadača: http://example.com/cpanel/. Ak dávate prednosť zabezpečeným prihláseniam, prihlasovacia adresa URL je: https://example.com/securecontrolpanel. (FYI nahraďte reťazec „example.com“ skutočným názvom vašej domény).

Poskytujú prístup SSH / Shell?

Áno, ale Prístup SSH / Shell nie je v predvolenom nastavení povolený. Ak chcete vo svojom cPaneli povoliť prístup SSH, musíte overiť (pozri nižšie) svoj hostingový účet.

Ako overím svoj účet?

Ak žijete v USA alebo Kanade, môžete zavolať na verifikačné oddelenie 844-460-5819 (medzi 6:00 – 19:00 – MST). Ak bývate mimo USA alebo Kanady, alebo ak uprednostňujete e-mail, môžete poslať e-mail na adresu [Email protected] (tu nájdete informácie, ktoré potrebujete uviesť v e-maile).

Umožňujú mi upraviť konfiguračné súbory?

Áno, máte prístup ku konfiguračným súborom. Napríklad môžete prepísať a upraviť predvolené nastavenie .htaccess súbor, pridajte vlastný php.ini súbor, ku ktorému máte prístup protokolových súborov a prispôsobiť chybové stránky.

Je Bluehost vhodný pre webové stránky elektronického obchodu?

Ponúkajú Woocommerce hosting. WooCommerce je doplnok pre WordPress, ktorý premení vaše stránky na plnohodnotné stránky elektronického obchodu. Tu je len niekoľko funkcií, ktoré ponúka doplnok Woocommerce:

 • Predávajte produkty a prijímajte platby.
 • Spravujte objednávky a dopravu.
 • Integrujte sa so sociálnymi médiami a povoľte zákazníkom recenzie.
 • Rozšírte vzhľad a dojem svojho online obchodu pomocou bezplatných a prémiových rozšírení.

Na výber sú tri rôzne plány spoločnosti Woocommerce:

  základné
 • 1 parkovaná doména a 5 subdomén.
 • 100 GB priestoru na webe.
 • 100 e-mailových účtov s 500 MB úložného priestoru pre každý.
 • Nie sú zahrnuté žiadne doplnky.
  Plus
 • Neobmedzený priestor na webe, e-maily, ukladanie e-mailov.
 • Neobmedzené parkované domény a neobmedzené subdomény.
 • Marketingové ponuky v hodnote 200 dolárov.
  hlavný
 • Neobmedzený priestor na webe, e-maily, ukladanie e-mailov.
 • Neobmedzené parkované domény a neobmedzené subdomény.
 • Marketingové ponuky v hodnote 200 dolárov.
 • Zahŕňa ochranu súkromia domény a zálohovanie stránok
  Business Pro
 • Neobmedzený priestor na webe.
 • Neobmedzený počet e-mailov a úložný priestor e-mailov.
 • Neobmedzené parkované domény a neobmedzené subdomény.
 • Marketingové ponuky v hodnote 200 dolárov.
 • Doplnky, ako napríklad Backup Backup Pro, ochrana proti spamu, vyhradená adresa IP, certifikát SSL a ďalšie.
Existujú nejaké ďalšie stránky, kde nájdem recenzie spoločnosti Bluehost, napríklad Reddit?

Nákup webhostingu je dôležité rozhodnutie a mali by ste urobiť svoj prieskum. Existuje veľa ďalších webových stránok, na ktorých nájdete skutočné a nezaujaté recenzie. Napríklad nájdete recenzie na Reddit a na Quora. Na webových stránkach ako Yelp a TrustPilot sa nachádzajú aj recenzie zákazníkov.

Čo je to Mojo Marketplace?

Mojo Marketplace je online trh, kde môžete inštalovať bezplatné aplikácie, ktoré sa zaoberajú vytváraním webových stránok. Môžete si napríklad stiahnuť významných tvorcov webových stránok, ako sú WordPress a Drupal. Môžete si tiež stiahnuť témy webových stránok, doplnky elektronického obchodu a ďalšie. Väčšina aplikácií ponúkaných v službe Mojo Marketplace je bezplatná kdekoľvek inde, čo však robí spoločnosť Mojo Marketplace tak špeciálnou, že používatelia si môžu stiahnuť a nainštalovať aplikácie kliknutím na tlačidlo.

Zistite, ako nainštalovať WordPress pomocou Mojo

Má Bluehost affiliate program?

Áno, majú pridružený program. Môžete sa zaregistrovať tak, že prejdete na ich webovú stránku, prejdete naspodok a kliknete na odkaz, ktorým sa dostanete na stránku pridruženého programu. Stačí kliknúť na tlačidlo „Začíname“, potom začať vyplňovať svoje informácie a vy sa stanete pridruženým subjektom v žiadnom momente.

Kde nájdem kupónové kódy Bluehost?

Nemôžete. Zriedka ponúkajú propagačné kódy, pretože ich cena je vždy nízka. Robia skvelú prácu pri vyrovnávaní cien a funkcií a mali by ste navštíviť ich oficiálnu webovú stránku, kde nájdete aktuálne ponuky a zľavy.

Aká je najlepšia alternatíva spoločnosti Bluehost?

Toto je nepochybne jedna z najznámejších a najpopulárnejších spoločností poskytujúcich webhosting na svete. Ak však hľadáte poskytovateľov a hľadáte vhodné alternatívy služby Bluehost, tu sú moje odporúčania. Lacnejšou alternatívou k Bluehostingu sú lacné plány spoločnosti Hostinger a program HostGator (ktorý vlastní aj spoločnosť EIG). Najlepšie alternatívou, ktorá nie je vlastníkom EIG, je SiteGround (prečítajte si moju recenziu SiteGround tu)

Čo je Bluehost WP Pro?

WP Pro je Bluehostom plne spravované hostingové riešenie WordPress pre webové stránky poháňané WordPress, ktoré bolo optimalizované pre rýchlosť a výkon. WP Pro je dodávaný so zabudovanými nástrojmi na zabezpečenie, marketing a spoľahlivosť. Všetky plány WP Pro sa dodávajú s programom Sitelock Fix, kódovým krytom Basic a ochranou súkromia domény. Prejdite sem a učte sa

Čo je Bluehost Bluerock?

BlueRock je ich nový a vylepšený ovládací panel zameraný na WordPress (cPanel) čo umožňuje inštaláciu WordPress pri registrácii. Na stránkach Bluerock sa monitoruje výkonnosť vašich stránok v reálnom čase a Bluerock poskytuje stránky WordPress 2-3 krát rýchlejšie ako ich starý technický zásobník.

Bluerock poskytuje integrovanejšiu skúsenosť s webmi WordPress. Poskytuje zvýšený výkon pre WordPress optimalizáciou inštalácie a integrácie Pamäť stránky NGINX (vrátane vymazania vyrovnávacej pamäte). Stránky vo vyrovnávacej pamäti WordPress sa načítajú 2 až 3-krát rýchlejšie pomocou technického zásobníka Bluerock-fast!

Odporúčam Bluehost?

Áno a nie.

Zaregistroval by som sa s nimi na hosťovanie tejto stránky? Pravdepodobne nie. Dostal by som od nich webhosting pre novú stránku, ktorú som vytvoril? pravdepodobne.

Dôvod, prečo vám nemôžem dať priamu odpoveď „áno, používaj ich“ alebo „nie, nepoužívaj ich“ je ten, že všetko záleží na vašej situácii, na vašich webových stránkach a na tom, čo potrebujete..

Myslím Áno, určite by ste mali choďte a zaregistrujte sa v službe Bluehost, ak sa chystáte založiť osobný blog alebo webovú stránku pre malé firmy.

Bluehost je lacný (skutočne lacný), mať solídny čas prevádzkyschopnosti a je veľmi ľahko začať (najmä pre začiatočníkov a pre weby WordPress).

Na druhej strane existujú tri hlavné dôvody, prečo by som sa pred registráciou osobne zamyslel dvakrát.

za prvé, ak máte web, ktorý získate vysoká premávka (napríklad obchodná alebo elektronická obchodná stránka), odporúčame vám ísť s alternatívou, ktorá môže uspokojiť veľa návštevnosti stránok.

za druhé, ak potrebujete niekoho zadržať podpora, čakanie až 10 minút alebo dlhšie v kritických situáciách nestojí za lacné ceny. Ale potom ich hosting je lacný, takže dostanete to, za čo platíte.

za tretie, je to sklamanie migrácie webových stránok a automatické zálohovanie prichádzajú iba ako platené aktualizácie / doplnky. Viem, že toto sú jednoduché veci, ktoré môžete urobiť sami, ale myslím si, že by to malo byť zahrnuté zadarmo. Opäť dostanete, za čo platíte.

Ak stále sedíte na plote, vedzte, že ich štedré 30-dňová záruka vrátenia peňazí umožňuje „vyskúšať pred nákupom“ a doplnky, ako napríklad bezplatné doménové meno a funkcie, ako je bezplatný certifikát SSL a Cloudflare CDN, sú spoľahlivé funkcie, ktoré sa oplatí zaregistrovať.

Kliknutím na tento odkaz získate približne 65% zľavu z odporúčanej maloobchodnej ceny a hosťujte svoje webové stránky iba za 2,95 dolárov mesačne.

Zverejnenie FTC: Ak sa chcete dostať na čo najnižšiu možnú cenu, zarobím si malú províziu, ak sa rozhodnete zaregistrovať pre hosťovanie Bluehostingu prostredníctvom týchto odkazov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map