Recenze SiteGround

SiteGround je považována za jednu z nejlepších webhostingových společností. Ale no tak, mohou být opravdu ŽE dobrý? Vážně! To je přesně to Kontrola SiteGround chce zjistit.


Přejděte na web SiteGround.com

Přiznám se, že jsem byl zpočátku trochu skeptický, ale to se rychle změnilo. Ve skutečnosti natolik, že jsem k nim přesunul tento web podle plánu GrowBig GoGeek.

TL; DR: SiteGround stanovil nový průmyslový standard, pokud jde o vysoce výkonné webhostingové služby a hostingové služby WordPress. Zatímco oni jsou poraženi cenou a addon bonusy konkurenty, jako je Bluehost, SiteGround dělá mnohem lépe, pokud jde o výkon a základní funkce hostování. Pokud pro vás záleží rychlost a zabezpečení webu, měli byste platit o něco více a používat SiteGround.

Vzhledem k jejich odhodlání uptime, rychlost, bezpečnost a podpora – právě teď je to opravdu vynikající webový hostitel! A nejsem jediný, kdo je.

SiteGround je Oblíbený webhosting č. 1 v mnoha průzkumech / průzkumech veřejného mínění Facebook:

facebookové průzkumyPodívejte se na ankety na Facebooku:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook.com/groups/ wphosting / permalink / 1327545844043799 /

Jejich rychlostní technologie je hlavní věcí, kterou se lidem nejvíce líbí. Dostanou také pozitivní zpětnou vazbu a hodnocení Cvrlikání:

hodnocení webu na twitteruPřevážně pozitivní recenze na Twitteru

V tomto přezkumu SiteGround se podívám na nejdůležitější vlastnosti SiteGround, jaké jsou jejich cenové plány, a projdu klady a zápory (protože nejsou stoprocentně dokonalé), aby vám pomohly vytvořit si mysl předtím, než se podepíšete s programem SiteGround pro váš web, blog nebo internetový obchod.

Hostitelem tohoto webu je SiteGround a v posledních několika měsících jsem sledoval a analyzoval uptime, rychlost a celkový výkon abyste viděli, jak dobře s nimi můj web funguje. Dokonce jsem nastavil testovací web pomocí výchozího motivu WordPress. Můžete skočit rovnou na .

Jen mi dej deset minut svého času a já ti dám všechna „nutná“ fakta a odpovím na otázky jako.

 • Kolik stojí hosting?
 • Jaký je rozdíl mezi StartUp, GrowBig & GoGeek?
 • Mohu si vybrat umístění serveru?
 • Jaké jsou výhody a nevýhody jejich používání?
 • Což je nejlepší plán pro weby WordPress?
 • Budou mít automatické zálohy mého webu?
 • Co dělají, aby zrychlili můj web?
 • Přichází s SSD? A co CDN & SSL?
 • Pomohou jim přenést můj web?
 • Jaký je jejich plugin SuperCacher pro WordPress?

Po dokončení čtení budete vědět, zda je to správná (nebo špatná) webhostingová služba, kterou můžete používat.

SiteGround nabízí vynikající hosting, který přichází nabitý extra funkcemi a obvykle nejsou nejlevnějšími webovými hostiteli.

Jejich ceny se však nyní shodují s některými z nejlevnějších v podnikání (od 3,95 dolaru za měsíc, z 11,95 dolaru za měsíc).

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze 3,95 $ měsíčně (dolů z 11,95 $ měsíčně).

Contents

Tato recenze SiteGround bude zahrnovat:

1. Hlavní rysy

Zde se budu zabývat tím, co SG webhostingové služby přicházejí.

2. Seznam profesionálů & nevýhody

Tady půjdu do detailů a pokryju co (nebo skočím přímo na nebo).

3. Hostingové plány & ceny

Zde se budu zabývat a jaké jsou funkce pro každý plán.

4. Doporučuji SiteGround?

Tady je moje místo, kde vám řeknu, zda je doporučuji, nebo pokud se raději přihlásíte ke konkurenci.

Při vytváření webových stránek, zejména těch, které budou sloužit jako zdroj příjmů, musíte vědět, že se můžete spolehnout na svého hostitele, který vám poskytne vynikající služby a podporu..

Pokud je váš web nefunkční nebo má technické závady, které ovlivňují dojem uživatelů, nakonec ztratíte peníze. Což není Bueno!

Pojďme tedy mluvit o SiteGround. Co je činí zvláštními? Proč o nich tolik lidí ravelo?

#Zajímavý fakt

WordPress Hosting je uzavřená skupina na Facebooku, kde se téměř 7 000 členů věnuje výhradně hostování WordPress.

Každý rok se od členů požaduje, aby hlasovali pro svého oblíbeného hostitele webu. Můžete hádat, který webový hostitel WordPress získal největší hlasy?

To je správně. SiteGround byl zvolen jako hostitel WordPress # 1 po dobu dvou let v řadě (# 1 v anketě 2017 a # 1 v anketě 2016)

průzkum na facebookuSkupina WPhosting Facebook

Tato recenze SiteGround (aktualizace 2020) bude diskutovat o hlavních funkcích SG a hovořit o tom, proč byste měli zvážit použití pro potřeby hostování..

Než se do této recenze dostanu, podám vám stručné shrnutí toho, co je SiteGround a co nabízejí.

O webu SiteGround

 • SiteGround byla založena v roce 2007 2004 a její ústředí jsou umístěny v Sofia, Bulharsko.
 • Nabízejí celou řadu hostingových služeb; z sdílený hosting, cloudový hosting, hosting WordPress, VPS, hosting pro distributory, na dedikované servery a podnikový hosting.
 • Všechny plány přicházejí spravovaný hosting WordPress.
 • Je oficiálním partnerem WordPress.org
 • Volný, uvolnit Jednotky SSD zahrnout do všech sdílených hosting plány.
 • Servery jsou napájeny Ukládání do cloudu Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 a NGINX +
 • Všichni zákazníci dostanou zdarma SSL certifikát (Pojďme šifrovat) a CloudFlare CDN.
 • Je tu 30denní záruka vrácení peněz.
 • Oficiální web: www.siteground.com

Nyní pojďme do přezkumu ..

Hlavní rysy

Mají spoustu skvělých funkcí, ale existují čtyři hlavní funkce, které je skutečně odlišují od ostatních webhostingů.

To pomáhá vysvětlit proč SiteGround doporučuje WordPress, Joomla a Drupal, a proč získává tak nadšenou uživatelskou podporu a skvělé recenze zákazníků.

doporučeno wordpress, joomla a drupalDoporučený webový hostitel WordPress, Joomla a Drupal

Rychlost serveru

Pokud jde o vytvoření uživatelsky přívětivého webu, jedním z nejdůležitějších problémů je rychlost.

Jakmile jsem se k nim přesunul, okamžitě jsem měl mnohem rychlejší načítání webu.

K testování jsem použil nástroj Byte Check, který měří čas do prvního bytu (TTFB). Jinými slovy, měří odezvu webového serveru.

Výsledky nebyly nic jiného než úžasné. Ve skutečnosti můj domovský čas na první byte šel od 2,3 sekundy do 0,2 sekundy jednou jsem se přepnul.

bytecheck test před a po

S použitím GTmetrix, můj čas načítání domovské stránky šel od 6,9 sekund do 1,6 sekund poté, co jsem přesunul svůj web. To je o 5,3 sekund rychlejší doba načítání!

gtmetrix před a po

Rychlost načítání mé domovské stránky pomocí Pingdomu šla od 4,96 sekund do 581 milisekund poté, co jsem se pohnul. To je docela úžasné!

pingdom před a po

Weby, které se načítají pomalu, se v žádném výklenku pravděpodobně nedostanou na vrchol.

rychlost serveru

Proč? Protože uživatelé webu jsou notoricky netrpěliví. Studie ve skutečnosti ukazují, že pokud se stránka nenačte do tří sekund, uživatelé pravděpodobně odejdou hledat něco rychlejšího – a čím déle bude čekání, tím více lidí ztratíte.

Výsledkem je, že SiteGround bere rychlost webu vážně. A jejich odborní vývojáři vždy pracují na nových technologiích, které pomáhají zkrátit dobu načítání stránek – a to se ukazuje.

rychlostní technologie

Zde jsou některé ze specifických technologií, které používají k zajištění rychlých časů načítání svým zákazníkům:

 • Infrastruktura SiteGround je poháněna Google Cloud s SSD-trvalým úložištěm a ultrarychlou sítí.
 • Jednotky SSD jsou až tisíckrát rychlejší než běžné disky. Všechny databáze a weby hostované serverem SiteGround používají SSD k ukládání.
 • Technologie webového serveru NGINX pomáhá urychlit dobu načítání statického obsahu na vašem webu. Všechny weby klientů SG získávají výhodu technologie webového serveru NGINX.
 • Ukládání do mezipaměti na webu hraje klíčovou roli při načítání dynamického obsahu z vašeho webu. Postavili si svůj vlastní mechanismus ukládání do mezipaměti, SuperCacher, který se spoléhá na reverzní proxy NGINX. Výsledkem je rychlejší načítání dynamického obsahu a lepší optimalizace rychlosti webových stránek.
 • Volný, uvolnit Síť pro doručování obsahu (CDN) a HTTP / 2 a PHP7 povolené servery pomáhají urychlit načítání po celém světě tím, že zpřístupňují váš obsah.
 • Vydání prvního webového hostitele PHP 7.3 (24. října 2018)

Kromě výše uvedeného provádějí pravidelné aktualizace své technologie, aby zajistili, že weby, které hostují, nebudou zaostávat, protože neudržují technologické změny. Výsledkem jsou nejrychlejší dostupné doby načítání.

Bezpečnostní

Vypadá to, jako by sotva uběhl den bez zpráv o nějakém novém narušení bezpečnosti online. Jednotlivci, korporace a dokonce i vládní subjekty byli obětí.

Pravda je, že bezpečnost je velkým problémem pro každého, kdo vlastní web.

bezpečnostní funkce

SiteGround nabízí některé z nejspolehlivějších dostupných zabezpečení. Stále budete muset přispět k udržení bezpečnosti svého webu, ale zde jsou některé z nich bezpečnostní funkce, díky nimž jsou jedinečné.

 • Izolace stránek zajistí, že váš web nebude negativně ovlivněn, pokud dojde k narušení bezpečnosti jednoho z dalších webů na vašem serveru. Přemýšlejte o tom jako o hostujícím firewallu, který chrání váš web před hackery.
 • Všechny jejich servery podporují Technologie HTTP / 2, což je nejbezpečnější dostupná možnost. Mnoho webových hostitelů je v této oblasti pozadu, ale ne SG.
 • Všechny jejich klienty získají výhodu z jejich firewall webové aplikace (WAF), který chrání před narušení bezpečnosti a je pravidelně aktualizován.
 • Proaktivní záplaty jsou zasílány všem klientům, když se objeví nové hrozby.

Běží také pravidelně skenování virů a malwaru na vašem webu a zasílat zprávy, které vás informují o výsledcích, takže vždy víte, co se s vaším webem děje. To je jedna z věcí, které uživatelé rádi o své službě webhostingu milují.

V roce 2018 byl server SiteGround mimořádně úspěšný v zajištění dobrého zabezpečení klientských webů. Ve srovnání s minulým rokem reagovali na třikrát více hrozeb. Statisticky:

 • Napsal 250 nových vlastních pravidel brány firewall
 • Přidáno 125 modulů jádra livepatch
 • Zmírnil 186 DDOS útoků
 • Zastavil útoky na 7 milionů brutálních sil
 • Zastaveno 160M špatných požadavků na bot na klientské weby
 • každý den s jejich anti-bot AI řešením

Zákaznická podpora

Hostitelská služba může mít nejmodernější technologii a dobrou bezpečnost, ale pro většinu lidí je to, co se stane, když se něco pokazí, na čem záleží nejvíce.

tweet od zákazníka

SG je společnost, která se pyšní podporou klientů. Udělají zákaznický servis prioritou a ukazuje se to ve svých recenzích a loajalitě svých klientů.

zákaznická podpora

Faktem je, že jejich doby odezvy nechávají své konkurenty v prachu.

Jejich nejbližší konkurent má průměrnou dobu odezvy na podpůrnou vstupenku 44 minut – ale doba odezvy SiteGround je pouhých osm minut.

Nabízejí tři způsoby, jak získat podporu:

 • Živý chatový systém vám poskytne okamžitou odpověď a je k dispozici 24 hodin denně
 • Telefonická podpora je také nepřetržitě obsluhována a dostanete okamžitou odpověď
 • Odesláním vstupenky získáte odpověď za méně než 10 minut – a tato doba odezvy je ještě kratší, pokud jste zaplatili za jednu ze svých prioritních služeb

Namísto čekacích hodin (nebo dokonce dnů) na pomoc s vaším webem se můžete spolehnout na tohoto hostitele, který vám poskytne včasnou odpověď. To samozřejmě znamená, že uživatelům svých stránek můžete předávat stejné vynikající služby.

SiteGround hosting WordPress

Jak již bylo zmíněno, WordPress je nejoblíbenější CMS na světě. Kromě napájení téměř 30% 33% všech internetových stránek je také zodpovědná za dodávání až 60% webového obsahu do celého světa..

automatická instalace wordpress

To je důvod, proč se SiteGround dostanete spravovaný hosting WordPress se všemi hostitelskými plány a spoustou skvělých funkcí:

webground spravované nástroje pro hostování wordpress

Zde jsou některé z jeho nejlepších funkcí souvisejících s WordPress:

 • Všechny plány přicházejí s plně spravovaným hostingem WordPress.
 • Pravidelné automatické aktualizace WordPress zajistí, že budete mít vždy nejnovější verzi WordPress. Tato možnost je zahrnuta ve všech plánech.

řízené hostování wordpress

 • Automatické aktualizace nainstalovaných modulů WordPress jsou k dispozici také u všech plánů.
 • Tým nedává pozor na chyby zabezpečení WordPress a píše aktualizace WAF brány firewall, aby vás před nimi ochránil.
 • Jejich technologie rychlosti, které byly podrobně popsány výše, jsou konkrétně zaměřeny na to, aby pomohly webům WordPress načíst co nejrychleji.

Můžete také využít jejich exkluzivního modulu SuperCacher, který je vestavěným modulem pro ukládání do mezipaměti, který zvyšuje počet zásahů, které vaše stránky zvládnou. To znamená, že se váš web načte rychleji, i když dojde k přílivu neočekávaného provozu na webu.

superpočítač webu

Nezapomeňte, že plán StartUp je dodáván pouze se statickým ukládáním do mezipaměti a že přicházejí se statickým, dynamickým a Memcache ukládáním do mezipaměti.

Zde je vysvětlení rozdílů.

Zatímco WordPress je jejich hlavní zaměření – což dává smysl, vzhledem k dominanci trhu WordPress – jsou také doporučeným partnerem pro systémy pro správu obsahu Joomla i Drupal..

Výše uvedené funkce z nich dělají oblíbeného jak pro jednotlivce, tak pro společnosti, které chtějí zajistit 99,99% dostupnosti, rychlé načítání stránek, nejmodernější zabezpečení a špičkový zákaznický servis.

Načíst čas & Uptime Test

Za posledních pár měsíců ano sledoval a analyzoval dobu provozu, rychlost a celkový výkon mého testovacího webu hostovaného na SG.

Můj testovací web měl průměrnou dobu dostupnosti 99,99%, což je o 0,2% lepší než 99,79% průmyslový standard, což je to, co slibují svým zákazníkům, a průměrná doba načítání stránky dobře pod 1 sekundu.

 • Průměrná doba upgradu ledna 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 750 ms
 • Průměrná doba provozu v únoru 2018: 99,99% – průměrná doba načítání stránky: 730 ms
 • Průměrná doba provozu v březnu 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 760 ms
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 720 ms
 • Průměrná doba provozu v květnu 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 700 ms
 • Průměrná doba provozu v červnu 2018: 99,99% – průměrná doba načítání stránky: 790 ms
 • Průměrná doba provozu v červenci 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 705 ms
 • Průměrná doba provozu srpna 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 815 ms
 • Průměrná doba provozu září 2018: 99% – průměrná doba načítání stránky: 700 ms
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 780 ms
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2018: 99,95% – průměrná doba načítání stránky: 830 ms
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2018: 100% – průměrná doba načítání stránky: 790 ms
 • Průměrná doba upgradu ledna 2019: 100% – průměrná doba načítání stránky: 720 ms

SiteGround Klady a zápory

Funkce, které nabízejí svým webhostingovým klientům, jsou působivé, ale pokrytí technických aspektů jejich služeb vám ve skutečnosti nedává představu o tom, co pro vás volba SiteGround může udělat na praktické úrovni..

S ohledem na to se podívejme na některé z reálných výhod a nevýhod používání této hostitelské společnosti. Jak uvidíte, existuje mnohem více výhod než nevýhod – což není překvapivé vzhledem k jejich závazku k dokonalosti.

Výhody SiteGround

Výhody používání SiteGround k hostování vašeho webu jsou nepopiratelné. Toto je společnost, která se pyšní vynikajícími službami – a to se ukazuje.

Záruka provozuschopnosti webu

Pokud jste kdykoli strávili nákupem webového hostitele, znáte důležitost uptime. Procento dostupnosti v hostitelské společnosti vám řekne, jak často lze v průměru očekávat, že váš web bude „nefunkční“ nebo nedostupný.

uptime

Není možné, aby jakákoli hostitelská služba požadovala 100% provozuschopnost, protože ve hře je příliš mnoho proměnných, aby bylo jisté, že nikdy nedojde k žádnému výpadku. Nicméně ano zaručit 99,99% dostupnosti.

To je působivé na jakoukoli normu a oni to dokážou. Používají monitorovací software, který je okamžitě upozorní na výpadek a rychle řeší případné problémy.

Z toho plyne, že 99,99% provozuschopnosti znamená, že váš web by mohl být v jakémkoli šestiměsíčním období o něco déle než čtyři hodiny..

Jejich procenta dostupnosti jsou skutečně působivá. Jejich celkový průměr je 99,99% dostupnosti a pohled na jejich webové stránky v dubnu 2017 odhalil:

 • Měsíční průměrná doba provozu za posledních 30 dní 99,999%
 • Roční průměrná doba provozu za posledních 365 dní 99,996%

Prakticky se jejich zákazníci stěží musejí starat o to, že jejich webové stránky nebudou k dispozici.

Časy načítání SiteGround

Už jsem mluvil o technologii rychlosti, kterou používají k minimalizaci doby načítání webů WordPress, ale co to v praxi znamená?

tweet

Dříve jsem se zmínil, že většina uživatelů internetu dá webu tři sekundy, než se rozhodnou odjet. To není moc času, takže pokud chcete návštěvníkům vašeho webu vydržet, musí být časy načítání velmi rychlé.

doba načítání a výkon serveru

Weby hostované na SiteGround mají průměrnou dobu načítání 1,3 sekundy na stránku. To je velmi rychlé a hovoří to o účinnosti technologie rychlosti, kterou společnost používá.

Časy odezvy serveru SiteGround

Dalším jasným pro je, že má velmi rychlé doby odezvy serveru. Doba odezvy serveru je měřítkem toho, jak dlouho trvá, než server doručí všechny prvky svého webu do prohlížeče uživatele.

SiteGround má extrémně rychlé doby odezvy serveru v průměru za 190 milisekund za šestiměsíční období. To znamená, že bez ohledu na to, kde jsou vaše data uložena, mohou být informace na vašem webu – statická i dynamická – doručeny do prohlížeče uživatele téměř okamžitě.

Proč na tom záleží? Znovu to souvisí s uživatelským dojmem. Chcete, aby lidé, kteří navštíví váš web, měli co nejméně času, aby zvážili navigaci. Když váš server reaguje velmi rychle, stejně jako jejich servery, uživatelé pravděpodobně zůstanou na vašem webu.

Více datových center

Jedním z důvodů, proč jsou jejich doby odezvy serveru tak rychlé, je to, že svým klientům nabízejí přístup více datových center na strategických místech po celém světě.

Když se zaregistrujete, máte možnost zvolit si preferované umístění serveru.

datová centra

I když rychlost přenosu dat jako celek v průběhu let značně zrychlila, fyzická vzdálenost mezi uživatelem a serverem může ovlivnit dobu načítání.

K řešení tohoto problému mají datová centra:

 • Amsterdam
 • Chicago
 • Londýn
 • Milán
 • Singapur

Když se přihlásíte k hostování služeb, máte možnost si vybrat, kam chcete ukládat vaše data.

Denní zálohy zdarma

Víte, jak je důležité zálohujte data na svůj web. Pokud tak neučiníte, riskujete ztrátu statických i dynamických dat, z nichž některé mohou být nenahraditelné.

bezpečnostní

Pokud svůj web nastavíte pomocí SG, musíte mít zaveden běžný záložní systém, jen pro případ, že se na vašem webu něco stane. V případě selhání zálohy, oni tě kryli.

Vystupují denní zálohy všech webů svých klientů, takže v případě, že vaše záloha selže nebo potřebujete z nějakého důvodu získat zpět data, můžete kontaktovat zákaznický servis a získat, co potřebujete.

Dostaneš bezplatné denní záložní kopie (pouze jedna záloha denně) na vašem webu a také zálohování a obnova webových stránek služba (pokud se zaregistrujete).

funkce zálohování

Zálohování hostingu je jako pojištění webových stránek. Uživatelské chyby, hacky, smazané soubory nebo aktualizace webových stránek se pokazily, vše lze okamžitě vyřešit obnovením zálohy.

 • Snadné prohlížení a správa záloh pomocí jejich snadno použitelného nástroje pro zálohování jedním kliknutím
 • Vytvářejte a obnovujte zálohy webových stránek rychle a snadno jedním kliknutím
 • Vyhněte se ztrátě dat v důsledku chyb na webových stránkách
 • Experimentujte s aktualizacemi webových stránek, které můžete rychle vrátit zpět

Nástroj pro obnovení zálohy jedním kliknutím v cpanelu

Zálohy si můžete sami vytvořit a obnovit sami pomocí nástroje pro obnovu zálohy jedním kliknutím ve snadno použitelném cPanelu.

Průhlednost

Je přirozené, aby společnosti, které kupujete, byly transparentní, co dělají a jak to dělají. Je to zvláště důležité, když důvěřujete společnosti veškerému obsahu na vašem webu.

Mají z velké části skvělý rekord s průhledností. Když navštívíte jejich stránky, uvidíte, že oba zobrazují měsíční procentuální dostupnost a jejich roční procentuální dostupnost abyste viděli, jak si jejich stránky vedou.

Poskytují také – zdarma – IP adresy všech jejich datových center. Proč na tom záleží? Protože vám umožní otestovat rychlost načítání vašeho webu z každého z datových center, takže si můžete vybrat takové, které návštěvníkům vašeho webu zajistí nejlepší uživatelský zážitek..

plány a ceny

Jsou také upřímní v tom, co je součástí každého z jejich plánů. Některé z cenově výhodnějších plánů uživatelských nízkoobjemových serverů zajišťují rychlejší doby načítání. Se službou SiteGround budete vždy vědět, co za své peníze dostáváte.

Celosvětový dosah

Celkově je hostující průmysl velmi zaměřený na Spojené státy americké, což může být problém pro lidi, kteří žijí v jiných zemích.

SiteGround je se sídlem v Bulharsku ale mají globální perspektivu, díky které jsou vysoce přístupné společnostem a jednotlivcům po celém světě.

Nejprve přijmou více měn, včetně:

 • Americké dolary
 • Britská libra
 • Eur
 • Australských dolarů

Mají také vyhrazená stránka ve španělském jazyce a bezplatná telefonní čísla na různých místech. Nabízejí také názvy domén specifické pro danou zemi, což místním společnostem usnadňuje výběr názvu domény, který je specifický pro jejich zemi. (FYI již při registraci nenabízejí bezplatné doménové jméno.)

Špičková bezpečnost

Dříve jsme hovořili o zabezpečení webu a jednou z největších výhod, kterou si vyberete pro hostování vašeho webu, je to, že budete mít klid vědět, že váš web je chráněn některé z nejlepších dostupných bezpečnostních nástrojů.

bezpečnostní

Kromě vestavěných bezpečnostních funkcí, které jsme již zmínili, můžete získat spoustu dalších bezpečnostních funkcí, které mohou pomoci chránit vaše data – a vaše uživatele.

 • Anti-spamové nástroje, včetně SpamAssassin a SpamExperts, chrání váš web před spammery
 • Schopnost blokovat určité adresy IP (velmi užitečné, pokud jste byli vystaveni útoku)
 • Bezplatný certifikát SSL (k dispozici u některých plánů)
 • HackAlert, doplněk 1 $ / měsíc, který vás okamžitě upozorní, pokud je váš web napaden
 • Leech Protect, funkce, která umožňuje správcům vašeho webu zabránit uživatelům v rozdávání nebo zveřejňování svých hesel nebo přihlašovacích údajů
 • Jejich bezplatný nástroj SiteCheck umožňuje rychle a snadno zkontrolovat, zda váš web neobsahuje malware, a ujistit se tak, že jsou chráněni návštěvníci

Berou bezpečnost vážně a to je velký přínos, zejména pokud má váš web obchod s elektronickým obchodem nebo shromažďuje soukromé informace od uživatelů.

Služby zákazníkům

Pokud jste zkušený vývojář webu, možná zjistíte, že nemáte potřebnou podporu zákazníků. Pro nás ostatní je však důležité vědět, že můžeme získat pomoc, kterou potřebujeme, když ji potřebujeme.

podpora je rychlá

podpora řeší váš problém

Zákaznická podpora SiteGround je skutečně bezkonkurenční. Jak již bylo zmíněno, máte přístup k živému chatu nebo telefonické podpoře 24/7. Okamžitě budete informováni o tom, kolik zákazníků je před vámi, a ve většině případů jsou čekací doby minimální.

Totéž platí o vložení podpůrné vstupenky prostřednictvím jejich webových stránek. Jejich zástupci zákaznických služeb jsou přátelští, vstřícní a trpěliví, což z nich činí obzvláště dobrou volbu pro jednotlivce a malé firmy, kteří potřebují ruku v ruce.

Zdarma migrace stránek

Migrace webových stránek je hlavním problémem, pokud jde o přepínání webových hostitelů. Jednou z mnoha dobrých věcí na webu SiteGround je bezplatná služba přenosu webových stránek.

Tato služba se vztahuje nejen na weby WordPress, ale také na další platformy CMS, jako jsou Joomla a Drupal, a samozřejmě také na jednotlivé weby a statické HTML weby..

Jejich převodová služba zahrnuje bezplatný převod jedné webové stránky (bez ohledu na velikost), jakož i převod e-mailů, FTP účtů, addon domén pro (pro účty spravované pomocí cPanel).

bezplatná služba přenosu stránek

 1. Zaregistrujte se do hostingu SiteGround
 2. Přihlaste se do zákaznické oblasti
 3. Klikněte na kartu Podpora

služba přenosu webových stránek

Přejděte trochu dolů do části „Asistent pro nastavení webových stránek“.

Vyplňte formulář pro migraci webových stránek a vyčkejte, až se k vám vrátí. Budete ohromeni, když víte, že proces převodu webu WordPress na server SiteGround je dokončen během pouhých 24–48 hodin.

FYI…

Právě vydali nový nástroj, který vám umožní snadno přenést web WordPress z jakéhokoli jiného poskytovatele hostingu na ně. Říkají tomu Migrátor SiteGround.

plugin pro migraci stránek

Jednoduše si na svůj web WordPress nainstalujete nový plugin Migrator, abyste mohli začít. Poté to automaticky přenesou celý web WordPress do cílové domény a složky, kterou jste určili dříve. Další informace o tomto nástroji naleznete zde.

Cloudflare CDN aktivace jedním kliknutím

Cloudflare’s CDN je součástí všech plánů zdarma a v cPanel můžete aktivujte Cloudflare pouhým jedním kliknutím.

WordPress doporučuje použít ve své příručce pro optimalizaci rychlosti CDN jako Cloudflare.

Pouhým kliknutím na tlačítko „aktivovat“ bude síť doručování obsahu Cloudflare (CDN) ukládat do mezipaměti obsah vašeho webu a distribuovat jej do více datových center po celém světě..

Cloudflare in cPanel

Dále přejděte na karta nastavení a nastavte Cloudflare na agresivní ukládání do mezipaměti, minifikace statických zdrojů, a aktivovat Railgun pro urychlení spojení mezi Cloudflare a serverem. To vše poskytne vašemu webu rychlejší doby načítání.

Nevýhody SiteGround

Žádná společnost poskytující webhosting není dokonalá a je třeba zvážit několik nevýhod, než se rozhodnete používat server SiteGround jako svého hostitele webu.

Limity pro ukládání dat

První negativní věc je, že mají poměrně nízké limity na množství dat, které můžete na svých stránkách uložit.

Pro tato omezení jsou nepochybně dobré důvody. Čím více dat zákazníci ukládají na svých sdílených hostitelských serverech, tím je pravděpodobnější, že se setkají s pomalým načítáním a dobou odezvy serveru.

Lidé, kteří mají weby s vysokým obsahem obrazu nebo videa, však mohou mít problém s omezeními jejich ukládání. Pohybují se v rozmezí od 10 GB na dolním konci do 30 GB na horním konci. To by mohlo být dost pro většinu textových webů.

Jediným řešením tohoto konkrétního problému je co nejlépe odhadnout, kolik úložného prostoru budete potřebovat, aby váš web zůstal v chodu, a pak zjistěte, zda některý z plánů vyhoví vašim potřebám.

 • StartUp: 10 GB úložiště (v pořádku pro většinu webů bez CMS / jiných než WordPress)
 • GrowBig: Úložiště 20 GB (v pořádku pro weby řízené WordPress / Joomla / Drupal)
 • GoGeek: 30 GB úložiště (v pořádku pro elektronický obchod i weby řízené WordPress / Joomla / Drupal)

Nadměrné využívání zdrojů

Mají něco, čemu říkají měsíční příděl „CPU sekundy na účet“. V zásadě to omezuje, kolik zdrojů může váš web používat měsíčně. Potenciálním problémem je, že pokud tento limit pravidelně překračujete, může váš web pozastavit až do příštího měsíce, kdy se váš měsíční příspěvek resetuje..

využití zdroje

V podrobnostech plánu uvádějí měsíční limity zdrojů:

 • StartUp: Vhodné pro ~ 10 000 návštěv za měsíc
 • GrowBig: Vhodné pro ~ 25 000 návštěv za měsíc
 • GoGeek: Vhodné pro ~ 100 000 návštěv za měsíc

Měli byste si však být vědomi, že k nadměrnému zmrazení může dojít výrazně pod hranicí 100 000 návštěv v plánu GoGeek. Pokud tedy vaše webové stránky přitahují značný provoz, řekněme více než 3 000 návštěvníků denně, pak pro vás nemusí fungovat ani plán GoGeek..

Řekl bych, že pokud na své stránky dostanete tisíce návštěvníků denně, měli byste se vyhýbat sdíleným hostingovým plánům, protože jste lépe s cloudovým hostingem nebo plánem VPS (přicházejí s mnoha dalšími zdroji).

Plány & Ceny

Nabízejí tři různé plány pro jejich sdílenou hostingovou službu; Startup, GrowBig a GoGeek.

Plán spuštění programu SiteGround

recenze plánu spuštění webu

Startup plán začíná na pouhých 3,95 $ za měsíc.

 • Hostujte pouze 1 webovou stránku
 • ~ 10 000 měsíčních návštěv
 • 10 GB webového prostoru
 • Základní funkce:
 • Úložiště SSD
 • Nastavení zdarma & přenos webu
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • Záruka 99,9 procenta dostupnosti
 • 24/7 technická podpora
 • Neomezená šířka pásma, e-maily, databáze
 • SSL zdarma & HTTP / 2
 • Bezplatné denní zálohy
 • Zdarma CloudFlare CDN
 • Pouze statické ukládání do mezipaměti SuperCacher
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Joomla nástroje
 • cPanel & SSH přístup

StartUp je docela fantastický plán na úrovni začátečníků, ale s tímto plánem můžete hostit pouze jednu webovou stránku.

SiteGround GrowBig plán

přezkum plánu pěstování stránek

Kromě standardních funkcí, které získáte v plánu StartUp, vám program GrowBig poskytuje prémiové ukládání do mezipaměti WordPress, prémiovou podporu, denní zálohování a přístup k prémiové službě zálohování a obnovy stránek. Zdarma je také zahrnut váš první rok certifikátu SSL Wildcard.

Plán GrowBig začíná na 5,95 $ měsíčně.

 • Hostujte neomezené weby
 • ~ 25 000 měsíčních návštěv
 • 20 GB webového prostoru
 • Vše podstatné + prémiové funkce:
 • Dynamický SuperCacher & ukládání do paměti cache
 • 30 denních záloh
 • Prioritní podpora
 • Úložiště SSD
 • Zástupný certifikát SSL
 • Záloha & restaurátorská služba
 • 2x serverové prostředky
 • 2x databázové prostředky
 • 2x e-mailové zdroje

GrowBig je plán, který doporučuji, abyste se zaregistrovali. Můžete hostovat více webových stránek a získáte více než 2x zdroje (což má za následek rychlejší načítání webových stránek), než je plán spuštění.

Plán GoGeek SiteGround

revize plánu gogeek siteground

S plánem GoGeek získáte všechny výhody plánů StartUp a GrowBig, plus podivné funkce a 4x více zdrojů ve srovnání s plánem StartUp.

Plán GoGeek začíná na 11,95 $ měsíčně.

 • Hostujte neomezené weby
 • ~ 100 000 měsíčních návštěv
 • 30 GB webového prostoru
 • Vše podstatné & pojistné + podivínské vlastnosti:
 • Dynamický SuperCacher & ukládání do paměti cache
 • Jedním klepnutím na WordPress staging
 • SG-Git pro vytvoření úložiště
 • Předinstalovaný Git
 • Bezplatná kompatibilita s PCI
 • Prémiové zálohování & restaurátorská služba
 • 4x serverové prostředky
 • 4x databázové prostředky
 • 4x e-mailové zdroje

Plán GoGeek je určen pro webové stránky s vysokou intenzitou obchodování nebo s náročnými zdroji. Dodává se s 4x rychlejšími servery, než jsou plány hostování StartUp.

hostitelské ceny

Porovnání plánu hostování

Jaký plán mám získat?? Cílem této sekce je pomoci vám zjistit …

Hlavní rozdíl mezi plány je v tom StartUp můžete hostit pouze 1 web. GrowBig přichází s více prostředky serveru (= rychlejší načítání webových stránek), získáte také prioritní podporu, 30 denních záloh (namísto pouze 1 při spuštění) a dynamického ukládání do mezipaměti (namísto pouze statického ukládání do mezipaměti při spuštění).

GoGeek plán je dodáván se 4krát více zdroji serveru a můžete vytvořit pracovní místo. Můžete také získat prémiové služby pro zálohování a obnovu webových stránek a také bezplatnou kompatibilitu s PCI.

Chcete vědět, jaké jsou hlavní rozdíly mezi balíčky StartUp, GrowBig a GoGeek?

Zde je srovnání StartUp vs. GrowBig plán, a Plán GrowBig vs. GoGeek.

Plány StartUp, GrowBig a GoGeek SiteGround jsou všechny za rozumnou cenu, ale dražší plány zahrnují více serverových zdrojů.

SiteGround StartUp vs. GrowBig Recenze

Všechny hostingové plány SiteGroundu jsou za rozumnou cenu, ale plán StartUp je nejlevnější nabízený plán. Toto je plán vstupní úrovně a je dodáván s nejméně zdrojů a funkcí. Plán StartUp je podle mého názoru nejvhodnější pro ty, kteří potřebují pouze jeden web, například osobní web nebo blog pro malé firmy nebo blog.

Jedním z klíčových rozdílů mezi plánem StartUp a GrowBig je to, že s předchozím plánem jste hostovat pouze jeden web (s programem GrowBig můžete hostit neomezené množství webových stránek). Pokud máte v úmyslu provozovat na svém hostitelském účtu více webů, měl by být plán spouštění ne-ne.

Naproti tomu plán GrowBig je vhodnější pro majitele malých podniků a blogery používající WordPress, protože získáte 2x více serverových zdrojů a mnohem více funkcí ve srovnání s plánem StartUp.

GrowBig vám umožní hostit více webových stránek, použijte Supercacher statická, dynamická a mezipaměťová technologie (StartUp nabízí pouze statický) a dostanete zdarma zástupný certifikát SSL. Další funkcí, kterou plán StartUp postrádá, je funkce zálohování a obnovení. Plán GrowBig přichází s základní služby zálohování a obnovy.

Dalším zásadním rozdílem je to, že s plánem StartUp získáte pouze standardní podporu ve srovnání s GrowBig prémiová podpora. Pokud si myslíte, že budete potřebovat trochu držení rukou od jejich přátelského, rychlého a informovaného podpůrného týmu, měli byste se rozhodnout pro plán GrowBig.

přezkum plánu pěstování stránek

Výběr plánu GrowBig byste měli zvážit, pokud:
 • Chcete na svém hostitelském účtu hostit více než jen jeden web
 • Chcete dvakrát více serverových prostředků (tj. Rychlejší načítání webu)
 • Chcete místo 30 denních záloh namísto jedné denní zálohy, kterou získáte při spuštění
 • Chcete prémiovou podporu namísto standardní podpory dodávané s programem StartUp
 • Chcete místo 20 GB webového úložiště místo 10 GB dodávaných s programem StartUp
 • Chcete přístup k jejich základní službě zálohování a obnovy
 • Chcete statické, dynamické a memcache ukládání do mezipaměti namísto pouze statického ukládání do mezipaměti, které je součástí StartUp
 • Chcete první SSL certifikát zdarma

SiteGround GrowBig vs. GoGeek Recenze

Jedním z klíčových rozdílů mezi plánem GrowBig a GoGeek jsou dodatečné prostředky serveru, které jsou dodávány pouze s programem GoGeek. GoGeek přichází s 4x více serverových zdrojů a méně uživatelů, kteří sdílejí prostředky serveru. To znamená, že když se rozhodnete pro plán GoGeek, získáte web rychle se načítající.

Dalším rozdílem mezi plány jsou další „podivínské“ funkce, které získáte pouze s plánem GoGeek. Jednou z takových funkcí je prostředí pro vytváření stránek, což vám umožní zkopírovat váš živý web nebo vyzkoušet nový kód a návrhy před zveřejněním změn na vašem živém webu. Další funkcí je Git, který je předinstalován to vám umožní vytvořit úložiště vašeho webu.

Nakonec GoGeek přichází s jejich prémiové služby zálohování a obnovení webových stránek, a zdarma PCI shoda k ochraně vašeho elektronického obchodu.

revize plánu gogeek siteground

Plán GoGeek byste měli zvážit, pokud:
 • Chcete 4x více serverových prostředků (tj. Rychle se načítající web) a méně uživatelů, kteří sdílejí serverové prostředky
 • Chcete pracovní prostředí, abyste před publikováním změn na svém živém webu zkopírovali svůj živý web nebo vyzkoušeli nový kód a design
 • Chcete místo webového úložiště GrowBig 30 GB webového úložiště
 • Chcete zdarma kompatibilitu s PCI, aby vaše stránky elektronického obchodování byly plně kompatibilní s PCI
 • Chcete předinstalovaný Git, abyste mohli vytvářet úložiště svého webu
 • Chcete, aby jejich prvotřídní služba zálohování a obnovy byla namísto základní služby dodávané s GrowBig

Který hostingový plán je pro vás nejlepší?

Nyní víte, jaké plány nabízejí a nyní jste snad v lepší pozici, abyste si vybrali nejlepší sdílený hostingový plán pro vaše potřeby. Pamatujte, že později můžete vždy upgradovat na vyšší plán.

Na základě mé vlastní zkušenosti, zde je moje doporučení pro vás:

 • Pokud máte v úmyslu spustit jednoduchý program, doporučujeme se zaregistrovat do plánu spuštění statický nebo HTML web.
 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali do plánu GrowBig (toto je plán, který používám), pokud máte v úmyslu spustit WordPress, Joomla nebo jakýkoli web využívající CMS.
 • Pokud máte v úmyslu spustit program GoGeek, doporučujeme se zaregistrovat stránky elektronického obchodu nebo pokud potřebujete programování WordPress / Joomla a Git funkce.

SiteGround FAQ

Zde najdete odpovědi na některé z nejčastějších otázek.

Co je to SiteGround.com?

SiteGround je webhostingová společnost, která nabízí celou řadu služeb, od sdíleného hostingu, cloudového hostingu, hostování WordPress, VPS a hostování prodejců, až po dedikované servery a podnikový hosting. SiteGround byla založena v roce 2004 a hostuje přes 800 000 doménových jmen po celém světě. Společnost je nezávisle vlastněna (SiteGround NEMÁ ve vlastnictví společnosti EIG) a její sídlo se nachází v Sofii v Bulharsku a má datová centra v Chicagu, Londýně, Amsterdamu a Singapuru. Mají hodnocení BBB. Oficiální web je www.siteground.com. Přečtěte si více na stránce Wikipedie.

Má SiteGround záruku vrácení peněz?

Ano. Nabízejí 30denní záruku vrácení peněz. Službu můžete zrušit během prvních 30 dnů a obdržíte plnou náhradu. Záruka vrácení peněz se nevztahuje na doménová jména, cloud nebo hosting serverů.

Jaké platební metody akceptuje SiteGround?

Přijímají platby prostřednictvím kreditních karet jako Visa a MasterCard a můžete dokonce platit přes PayPal (k získání platebního odkazu PayPal však musíte kontaktovat podporu). Platby lze provádět jeden, dva nebo tři roky předem. Můžete také platit na měsíční bázi, ale měsíční platba vyžaduje instalační poplatek.

Mohu si vybrat umístění datového centra?

Ano, po přihlášení získáte výběr preferovaného umístění datového centra. Mají datová centra v Chicagu, Londýně, Amsterdamu a Singapuru.

Nabízí SiteGround bezplatnou migraci webových stránek?

Ano, bezplatně migrují jeden existující web bez ohledu na to, jak malý nebo velký je váš web. A udělají to bez jakýchkoli prostojů. Jejich služba migrace stránek zahrnuje všechny typy webů, včetně webů s podporou WordPress a Joomla. Žádost o migraci stránek odešlete ve své zákaznické oblasti. Pokud potřebujete další pomoc, poskytují nepřetržitou podporu, aby váš web rychle fungoval.

Bude SiteGround provádět zálohy mého webu?

Ano, plán StartUp zahrnuje jednu zálohu webu denně a plány GrowBig a GoGeek provádějí 30 záloh za den vašeho webu. GrowBig a GoGeek také přicházejí s 1-klik služby obnovení webu. Manuální zálohy můžete také kdykoli vytvořit přes cPanel.

Jaká je záruka na provozuschopnost SiteGround?

SiteGround garantuje dostupnost 99,99%. Pokud to neposkytnou, poskytnou vám kredit na účet. Jste schopni sledovat provozuschopnost z vaší zákaznické zóny.

Jak mohu kontaktovat podporu Siteground?

Pokud narazíte na potíže s vaším webem nebo potřebujete-li fakturaci nebo pomoc s účtem, můžete je kontaktovat 24/7. Poskytují novou pomoc při nástupu na palubu, bezplatné převody webových stránek a nepřetržitou pomoc kdykoli prostřednictvím e-mailu / lístků (10minutová doba odezvy), live chatu (okamžitá doba odezvy) nebo telefonu (okamžitá doba odezvy). Jejich telefonní čísla jsou 1.866.605.2484 (USA), 44.800.8620379 (Velká Británie), 61.1800.357221 (AU), 34.900.838.543 (Španělsko) nebo 1.800.828.9231 (zbytek světa)..

Nabízí SiteGround SSL a CDN?

Ano. Všechny plány přicházejí s certifikátem SSL zdarma. Plán StartUp zahrnuje zdarma Pojďme šifrovat SSL, zatímco plány GrowBig a GoGeek přicházejí s bezplatným SSL certifikátem Wildcard. Součástí všech plánů je také bezplatné CDN od CloudFlare.

Je SiteGround dobrý pro hosting WordPress?

Ano. Všechny plány přicházejí s plně spravovaným hostingem WordPress, což znamená automatické aktualizace a opravy jádra WordPress, automatická instalace WordPress při nastavení účtu, funkce, jako je zásuvný modul SuperCacher pro ukládání do mezipaměti, umístění stránek a 100% bezplatná služba přenosu stránek.

Navíc. Byli hlasoval hostitele WordPress # 1 po dobu dvou let v řadě nyní (číslo 1 v anketě 2017 a 1 v anketě 2016 od WPhosting Facebook Group). A je dobře známý pro použití v různých zemích lokálně, jako je Austrálie a Velká Británie.

Přichází SiteGround s jednotkami SSD (Solid State Drive)?

Ano. Všechny plány přicházejí s SSD. SSD, kromě NGINX, PHP7 a HTTP / 2 zajistí, že se váš web načte velmi rychle.

Potřebuji SG Site Scanner?

Pokud chcete zvláštní ochranu. SG Site Scanner (dříve HackAlert) využívá technologii Sucuri a je prémiovým systémem detekce malwaru a včasného varování, který pomáhá chránit váš web a stojí 19,80 $ / rok.

Jsou SiteGround recenze na Reddit a Quora důvěryhodné?

Ano, Quora i Reddit jsou dobrým místem pro čtení recenzí skutečných lidí a zákazníků o nich. Dobré recenze SiteGround najdete na Reddit a na Quora. Můžete si také přečíst recenze na Yelpu a TrustPilotu.

Jaká je nejlepší alternativa SiteGround?

SiteGround je webový hostitel, který používám pro tento web, a je to webhostingová společnost, kterou doporučuji. Ale pokud zkoumáte webové hostitele (což vám doporučuji) a hledáte dobré alternativy k SiteGround, pak je zde můj seznam konkurentů. Věřím, že nejlepší alternativou k SiteGround jsou A2 Hosting (téměř identické funkce, ale nabízí poněkud rychlejší / lepší technologie rychlosti serveru) a InMotion Hosting (opět téměř stejné funkce, ale přichází s bezplatným názvem domény a 90denní politikou vrácení peněz) ). Bluehost je také zřejmá alternativa SiteGround, Bluehost recenze zde

Kde najdu kód kupónu SiteGround?

Jeden nenajdete, protože nemají možnost zadat propagační kód. Takže pokud jste našli kód kupónu SiteGround online, pak je to falešný. Provozují však různé propagační akce (obvykle během velkých svátků, jako je Černý pátek), protože to je jediný čas, kdy nabízejí propagační akce a slevy..

Kolik stojí hosting SiteGround?

SiteGround nabízí tři sdílené hostingové plány, nejlevnější plán StartUp je 3,95 $, GrowBig je 5,95 $ za měsíc a GoGeek je 11,95 $ měsíčně. Mají také 4 cloudové hostingové plány. Vstup plán je 80 $ měsíčně, Podnikání činí 120 $ měsíčně, Business Plus je 160 $ ​​měsíčně a Super Power činí 240 $ měsíčně. Další informace o jejich plánech a funkcích najdete na jejich webových stránkách zde.

Je SiteGround dobrá hostingová společnost?

Nabízejí sdílený hosting, WordPress hosting, WooCommerce hosting, cloud hosting, dedikované servery a podnikové hostingové plány. Webhosting SiteGround je „vytvořen s péčí“, aby byla zajištěna nejvyšší rychlost serveru, bezkonkurenční zabezpečení a nepřetržitá rychlá a odborná podpora. Zde jsou hlavní důvody, proč je SiteGround dobrý webhosting, do kterého se lze zaregistrovat.

Rychlost a dostupnost

Všechny jejich webhostingové plány přicházejí s nejnovějšími rychlostními technologiemi, jako jsou Jednotky SSD, NGINX, HTTP / 2, PHP7 a zdarma Cloudflare CDN. Jinými slovy, pokud s nimi hostujete svůj web, načte se velmi rychle!

Zabezpečení hostingu

Berou bezpečnost vážně a nabízejí jedinečná bezpečnostní řešení, jako jsou bezplatné denní zálohování a obnovení stránek, skenování malwaru a ochrana DDOS a certifikáty SSL. Získejte nejlepší bezpečnostní a zálohovací služby pomocí jejich vlastních technologických řešení!

WordPress

Nabízejí snadné použití spravovaný hosting WordPress na všechny jejich plány, což znamená automatické aktualizace jádra WordPress a záplatování, automatická instalace WordPress na nastavení účtu plus funkce, jako je Zásuvný modul SuperCacher pro ukládání do mezipaměti, umístění stránek a 100% bezplatná služba přenosu stránek. Nabízejí také spravovaný hosting WooCommerce na serverech kompatibilních s PCI. Není divu, že je WordPress.org podporuje!

Podpěra, podpora

Poskytují špičkové postavení v oboru nová pomoc s palubním účtem, bezplatné převody webových stránek a průběžná pomoc a podpora kdykoli prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu. Není divu, že trvale dosahují téměř 100% míry spokojenosti zákazníků!

Takže .. Doporučuji SiteGround?

Ano – vřele doporučuji SiteGround.

Obzvláště nyní, když nyní používám SiteGround (jsem na plánu GrowBig). Protože pamatujte, nedávno jsem se rozhodl přesunout tento web k nim.

Nabízejí velmi cenově dostupné a spolehlivé webhostingové služby pro váš web.

Oni mají špičkové úrovně uptime, rychlé servery, silné bezpečnostní funkce a vynikající služby zákazníkům které ponechávají soutěž v zpětném zrcátku.

Několik nevýhod jejich výběru jako webhostingu je podle mého názoru zdaleka vyváženo.

Pokud váš web nepřekročí limity zdrojů, můžete si být jisti, že se váš web načte rychle, bude k dispozici, kdykoli jej budete potřebovat, a bude zabezpečený, aby chránil vaše data a soukromí vašich návštěvníků.

Pokud stále sedíte na plotě o SiteGround, využijte jejich 30denní záruka vrácení peněz, což znamená, že je můžete „vyzkoušet“ a pokud nejste šťastní, dostanete své peníze zpět.

SiteGround nabízí vynikající hosting který je dodáván s dalšími funkcemi a obvykle tam nejde o nejlevnější web hostitele.

Jejich ceny se však nyní shodují s některými z nejlevnějších hostujících konkurentů v oboru (od pouhých 3,95 dolaru za měsíc, z 11,95 dolaru za měsíc).

LISTOPAD 2018 AKTUALIZACE: Již nepoužívám SiteGround k hostování tohoto webu. Nyní jsem s Cloudways. Nebyl jsem spokojen s SiteGround nebo tak něco, je to jen to, že Cloudways dokáže lépe zvládnout výkon, protože tento web neustále roste.

Zveřejnění FTC: Abychom vám dostali co nejnižší možnou cenu, vydělám provizi, pokud se rozhodnete pro nákup prostřednictvím mých odkazů na kontrolu SiteGround.

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze 3,95 $ měsíčně (dolů z 11,95 $ měsíčně).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map