Recenze motoru WP

WP Engine poskytuje spravovaný hosting WordPress pro weby po celém světě nabízející úžasnou podporu a hostování podnikové třídy, které je optimalizováno pro WordPress. Ale je WP Engine pro vás tou nejlepší volbou?


Jako majitel online obchodu, který se snaží škálovat a uspět, musíte najít způsoby, jak ušetřit čas, zvýšit bezpečnost stránek a zajistit, aby uživatelé měli při navigaci na webu co nejlepší zážitek. To je důvod, proč tolik majitelů webových stránek WordPress miluje WP Engine.

A zejména jejich renomované technologie rychlosti. Protože WP Engine se stal první spravovaný hostitel WordPress, který přijal platformu Google Cloud Platform nejnovější infrastruktura, Počítačově optimalizované virtuální stroje (VM) (C2).

WP Engine nyní nabízí výkon, který je O 40% rychlejší. Jedná se o vrchol softwarových optimalizací, které vedly k 15% zlepšení výkonu na celé platformě.

Rychlostní technologie WP Engine je klíčovou funkcí, kterou si zákazníci nejvíce oblíbili.

Recenze na TwitteruVětšinou pozitivní recenze od lidí na Twitteru

V tomhle Přezkum motoru WP Podívám se velmi podrobně na výhody a nevýhody a provedu své vlastní, které vám pomohou při rozhodování, než se s nimi zaregistrujete na svém webu WordPress..

Kliknutím na tento odkaz můžete hostit svůj web WordPress pouze 25 $ měsíčně (obvykle 30 $ / měsíc) při ročním placení.

Co se v této recenzi dozvíte

 1. Pros

Tady jsem kopat do toho, co jejich, protože existuje spousta pozitiv, zejména kolem tří S je web hosting; , zabezpečení a podpora.

 1. Nevýhody

Mají spoustu věcí v pořádku, ale jako u každé (hostingové) služby venku, není to všechno dokonalé, zde pokrývám to, co jejich .

 1. Plány & ceny

Tady projdu jejich různé a jaké funkce jsou součástí jejich různých plánů.

 1. Je WP Engine dobrý??

Nakonec vše zabalím do shrnutí a dáme vám vědět, zda se jedná o spravovanou hostingovou službu WordPress .

Spravovaný hosting WordPress je prémiová služba navržená tak, aby nejen hostovala data vašeho webu a rychle je doručovala návštěvníkům webu, ale také pomáhá majitelům stránek spravovat únavné úkoly spojené se spuštěním rostoucího webu..

Ačkoli každý spravovaný hostitel WordPress má jinou sadu funkcí, hlavní zaměření by mělo být rychlost webu, výkon, zákaznický servis a zabezpečení.

recenze motoru wp

Podívejme se, jak se v tomto hodnocení WPEngine měří.

WP Engine Pros

Společnost WP Engine, založená v roce 2010 v Austinu v Texasu, se rozhodla poskytovat specializovaný hosting WordPress, protože systém správy obsahu WordPress se nadále ukázal jako nejpopulárnější dostupná blogovací platforma.

Je postavena na prvotřídní síťové infrastruktuře a integruje se s nejlepšími technologickými partnery, jako jsou Google, AWS a New Relic. Jedná se o soukromou společnost s 18 datovými centry pokrývajícími celý svět..

WP Engine věří v sílu open-source. vybudovali svou platformu WordPress Digital Experience Platform (DXP), která je poháněna více než 30 technologiemi s otevřeným zdrojovým kódem.

Ale jsou dnes nejlépe spravovaným hostingovým řešením WordPress? Pojďme se podívat a uvidíme.

1. Planoucí rychlost

Mnoho faktorů hraje důvod, proč se váš web, bez ohledu na jeho velikost, bude načítat rychle a bude vždy fungovat dobře. Naštěstí je WP Engine na vrcholu všeho.

Důležitost „rychlosti“ nelze podceňovat, a tady je to, co o tom musí říci:

Mít web s rychlým načítáním je dnes důležité, jaký zásobník technologií rychlosti používá WP Engine?

Rychlost webu je hlavním rozlišovacím prvkem pro WP Engine. Je to jedna z klíčových charakteristik naší platformy, která nás odlišuje od konkurence. Tato technologie zahrnuje integraci CDN na jedno kliknutí, naše vlastní rozšíření NGINX a technologii SSD. CDN drasticky zkracuje dobu čekání na aktiva a zajišťuje uvolnění zdrojů pro důležité požadavky. Integrace NGINX poskytuje vašim návštěvníkům lepší zážitek tím, že upřednostňuje lidské požadavky před automatizovanými systémovými požadavky. A technologie SSD pracuje tak, aby se zabránilo saturaci RAM a zlepšilo vykreslování backendu. Pokud se chcete hlouběji ponořit do našeho technologického zásobníku, podívejte se na tuto stránku.

Z hlediska celkové infrastruktury jsme se spojili s webovými službami Amazon Web Services a Google Cloud Platform, abychom zákazníkům poskytli řadu podnikových řešení, která poskytují bleskově rychlé, škálovatelné, vysoce dostupné a bezpečné zážitky. Kromě toho, že máme vysoce kvalitní partnery, jako jsou tito, nám umožňují poskytovat datová centra na různých místech – celkem 18. Tato globální přítomnost nám umožňuje obsluhovat více zákazníků na místní úrovni, kde v důsledku toho vidí další zlepšení výkonu a rychlosti.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager ve společnosti WP Engine

Služby CDN

Spolupracovali s StackPath (dříve MaxCDN), aby všem svým zákazníkům poskytli přístup k doručovacím službám v obsahové síti. Použití CDN může drasticky snížit latenci a zvýšit rychlost webu, protože servery pokrývající celý svět spolupracují při poskytování obsahu webu uživatelům na základě jejich geografické polohy. CDN je zdarma se všemi plány.

Technologie EverCache WP Engine

Postavili jednu z nejrozšířenějších architektur WordPress, která kdy byla nazývána EverCache, aby poskytovala rychlost a zvládala dopravní špičky na všech webech, které hostují, bez jakýchkoli prostojů..

Aby k tomu došlo, zákazníci používají kombinaci služeb CDN, agresivní ukládání do mezipaměti prováděné společností EverCache a pohotovou aktualizaci vždy, když se na vašem webu objeví něco nového. Jinými slovy, váš web doručuje obsah rychle lidem po celém světě, ukládá do mezipaměti veškerý statický obsah a dokonce aktualizuje váš web kdykoli provedete změnu.

ukládání do mezipaměti motoru wp

Ukládání do mezipaměti stránky, Memcached a cache objektů (musí být povoleno v uživatelském portálu) přicházejí všechny vestavěné a lze je snadno vymazat z vaší administrátorské oblasti WordPress.

WP Engine agresivně ukládá do mezipaměti vše od stránek po zdroje k přesměrování 301; Díky tomu se váš web rychle načte.

Nástroj pro výkon stránky WP Engine

V portálu uživatelů mají všichni zákazníci přístup k Nástroji pro výkon stránky. Abyste ji mohli používat, stačí zadat adresu URL svého webu a zjistit, jak dobře funguje.

Nástroj pro testování otáček motoru wp

Zde je přehled druhů dat, které tento nástroj poskytuje:

 • Doporučení pro zlepšení rychlosti a výkonu webu
 • Počet sekund, než prohlížeč zobrazil první objekt na obrazovce
 • Průměrná doba potřebná pro zobrazení všech viditelných částí vašeho webu na obrazovce
 • Počet zdrojů požadovaných analyzovanou webovou stránkou (včetně zdrojů, jako jsou obrázky, písma, HTML a skripty)
 • Celková velikost souboru všech prvků přenesených z vaší stránky do uživatelského prohlížeče

Myslím si, že samotná doporučení jsou opravdu úhledná. Ušetří vám čas, kdy budete muset používat nástroje třetích stran, jako je Google PageSpeed ​​Insights, a nabízejí mnoho dalších zdrojů, které vám pomohou vysvětlit doporučení těm, kterým nerozumí.

doporučení rychlosti

A konečně, WP Engine přichází s PHP 7.2 připraveným a dokonce dává všem, ať už používají svůj hosting nebo ne, přístup k jejich exkluzivnímu WP Engine Speed ​​Tool (i když k dosažení výsledků musíte poskytnout e-mailovou adresu, která nemusí u některých sedět dobře) ).

bezplatný testovací nástroj rychlosti

Můj vlastní test rychlosti

Tady jsem chtěl vidět, jak rychle se načítá WPE, ne pomocí vlastních nástrojů pro testování rychlosti.

Vytvořil jsem web WordPress hostovaný na plánu WP Engine na $ 25 za měsíc (placený ročně), pak jsem šel napřed a nainstaloval bezplatnou verzi motivu GeneratePress s několika falešnými příspěvky a stránkami blogu o obsahu.

Jak rychlý je WP Engine? Vlastně opravdu rychle …

Zkouška otáček motoru wp na gtmetrix

Podle GTmetrix je můj web plně načten 0,8 sekundy. Nebyly zapotřebí žádné další manuální optimalizace výkonu díky vestavěné ukládání do mezipaměti stránky, Memcached a ukládání do mezipaměti objektů.

Chtěl jsem také vidět, jak se jejich výkon udržel pod trochou stresu, takže jsem běžel Zátěžový nárazový test simulace 30 aktivních návštěvníků přicházejících na web v období 3 minut.

zkouška nárazem na zatížení

Tento graf ukazuje, že když se zvyšuje počet návštěvníků (zelená čára), doba načítání stránky (modrá čára) zůstane pevná přibližně na 40 milisekundách (zelená čára).

To je opravdu dobrá věc, protože to znamená, že více návštěvníků přicházejících na web nevede ke snížení výkonu.

2. Pokročilé bezpečnostní funkce

WP Engine ví, jak důležitá je bezpečnost stránek, zejména pro weby, které jsou škálovány. Proto svým zákazníkům nabízejí řadu prémiových bezpečnostních funkcí určených k ochraně dat vašeho webu.

 • Detekce a blokování hrozeb. Jejich platforma kontroluje veškerý provoz na webu, hledá podezřelé vzorce a automaticky blokuje škodlivé útoky.
 • Webové aplikace. Útoky webových aplikací, které se vyskytují ve vrstvě WordPress i nginx, jsou identifikovány a opraveny okamžitě, dříve než negativně ovlivní váš web..
 • WordPress Core. Tým odborníků WP Engine má na mysli celou komunitu WordPress, ať už používají své spravované hostingové služby, nebo ne. Pokud je vyvinuta základní oprava WordPress, je poslána k posouzení komunitě WordPress.
 • Doplňky WordPress. Instalace a aktualizace zásuvných modulů nezpracovává služba WP Engine, takže si udržujete kontrolu nad designem a funkčností svého webu. Vývojáři pluginů WP Engine však dávají pozor na zranitelnosti pluginů, aby se jejich zákazníci nestali obětí škodlivé činnosti..
 • Automatizované opravy a aktualizace. Automaticky opraví jádro WordPress, takže se nemusíte starat o chyby zabezpečení.
 • Automatické zálohování. Jen v případě, že se na vašem webu něco stane, má služba WP Engine zálohu vašeho webu, kterou lze snadno obnovit. Ve skutečnosti provádějí denní zálohy a mají možnost obnovení jedním kliknutím.

Kromě toho vše nabízí WP Engine prevenci proti útokům DDoS, pokusům o hrubou sílu a útokům pomocí JavaScriptu / SQL. Navíc jsou známí tím, že spolupracují s bezpečnostními firmami třetích stran na provádění rutinních kontrol kódů a bezpečnostních auditů, aby se ujistili, že je vše rychlé.

A nejlepší část? Pokud je váš web WordPress napaden, opraví ho zdarma.

3. Výjimečná podpora zákazníků

WP Engine je známý tím, že má hvězdnou zákaznickou podporu. Ve skutečnosti mají více než 200 servisních expertů 24/7/365, aby zákazníkům poskytovali zákaznickou podporu jeden na jednoho.

Existují tři globální místa podpory, takže někdo je vždy k dispozici. A abychom toho doplnili, tým podpory vám nepomůže jen s problémy s hostingem. Jsou to také odborníci na WordPress, kteří vám mohou pomoci diagnostikovat problémy a doporučit optimalizaci stránek.

Podporovaného uživatele můžete získat prostřednictvím následujících kanálů:

 • 24hodinová podpora live chatu pro případné dotazy týkající se prodeje
 • 24/7 telefonická podpora pro prodejní otázky
 • Podpora uživatelského portálu při jakémkoli technickém hostování nebo problémech s WordPress
 • Speciální část fakturační podpory pro řešení problémů s vaším účtem
 • Obecná znalostní báze s články týkajícími se různých témat

Tým podpory se může pochlubit méně než 3 minutou odezvy live chatu a silným skóre Net Promoter 82, což dokazuje, že hlavním cílem je spokojenost zákazníků.

A abych je vyzkoušel, dostal jsem se do kontaktu s podpůrným týmem v časných 4:45 a jsem si jistý, že asi za 30 sekund někdo přišel odpovědět na mé otázky.

podpora chatu motoru wp

Člen týmu, se kterým jsem chatoval, byl přátelský a dobře informovaný a rád zodpověděl všechny dotazy, které jsem měl.

Mluvíme o zákaznících…

WP Engine nabízí řadu jedinečných funkcí, které funkci nebo nástroj mají vaši zákazníci nejraději?

Portfolio produktů WP Engine v posledních několika letech značně vzrostlo. Ve skutečnosti jsme právě spustili naše vysoce výkonné pokročilé bezpečnostní řešení Global Edge Security. V závislosti na zákazníkovi můžete vidět různé preference pro různé nástroje. Například zákazníci na dedikovaných serverech si opravdu užívají SSH Gateway přístupu. Na menší straně sdílených plánů agentury a vývojáři na volné noze vždy chválí snadnost vývojového a produkčního prostředí na naší platformě, přičemž zvláštní důraz je kladen na přenosnou instalační funkci..

Naše nástroje pro zasílání statistik, jako je Výkon stránky a Výkon obsahu, jsou vždy hitem. Celkově by však naším nejoblíbenějším nástrojem byl Výkon aplikací. Poskytuje viditelnost na úrovni kódu, což pomáhá týmům rychleji řešit problémy, optimalizovat jejich prostředí WordPress a zvyšovat pružnost při vývoji. Poskytuje vývojovým a IT operačním týmům viditelnost, kterou potřebují k vytváření a udržování skvělých digitálních zážitků WordPress.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager ve společnosti WP Engine

4. Záruky

Téměř všechny spravované hostingové společnosti WordPress nabízejí zákazníkům nějaké záruky. Záruky jsou koneckonců skvělý způsob, jak vzbudit důvěru v ty, které společnost dosud neznají a nemilují.

Nabízejí následující záruky:

 • 99,95% záruka na provozuschopnost serveru a 99,99% provozuschopnost pro ty, kteří mají vylepšenou SLA (s výjimkou omluvených prostojů, jako je plánovaná nebo nouzová údržba, beta služby a dokonce i události vyšší moci)
 • I když to není dokonalé, mají skvělý článek vysvětlující uptime, realitu za záhadnými 100% uptime zárukami a jaké otázky byste se měli opravdu ptát potenciálního web hostitele
 • 60denní záruka vrácení peněz na všechny plány kromě vlastních

Můžete také argumentovat, že služba WP Engine zaručuje zabezpečení webu, protože bezplatně opraví váš hacknutý web, což v případě závažného útoku může stát diagnostikovat a vyčistit firmu tisíce dolarů..

5. Pracovní prostředí

Jednou z nejoblíbenějších funkcí nabízených všem zákazníkům, bez ohledu na jejich hostingový plán, je představování webových stránek.

Stagingový server je opravdu jen klonovaná verze vašeho skutečného webu, na které můžete bezpečně otestovat vývoj, design a změny obsahu.

wordpress admin staging

Tato funkce nabízí spoustu výhod, například:

 • Snadné nastavení pracovního postupu jedním kliknutím na ovládacím panelu WordPress (nebo v uživatelském portálu)
 • Nezávislý klon vašeho webu, který otestuje témata, pluginy a vlastní kód, aniž by se obával, že něco poruší a dojde k prostojům
 • Schopnost zjistit chyby v designu nebo funkčnosti dříve, než se váš web objeví
 • Místní nebo online nastavení pro vaše pohodlí
 • Snadný přenos webu mezi pracovním a živým prostředím

Ať už váš tým pracuje společně na vytváření webů WordPress pro klienty, nebo si jen chcete vyzkoušet některé věci na svém vlastním webu, vytváření, vývoj a správa pracovního prostředí s pracovním prostředím WP Engine je velmi jednoduché.

6. Volný přístup do Genesis Framework a více než 35+ prémiových témat

To je jedno řešení monster, pokud se mě zeptáte.

WP Engine nedávno získal StudioPress a všichni zákazníci mají přístup k internetu Genesis Framework a 35 prémiových témat aplikace StudioPress WordPress jsou zahrnuty v předplatném plánu Spouštění, Růst, Měřítko, Prémium a Enterprise.

Genesis framework a StudioPress témata

Témata StudioPress, založená na Genesis Framework, usnadňují zákazníkům WP Engine rychle vytvářet krásné profesionální weby WordPress. Všechna témata jsou optimalizována pro vyhledávače, rychlé načítání s uzamčenými bezpečnostními funkcemi (vím, protože tento web je postaven na platformě Genesis Framework)..

Zde je, co musí říci o akvizici StudioPress:

Akvizice společnosti StudioPress společností WP Engine překvapila mnoho, proč jste se rozhodli zakoupit studioPress?

Hlavním zaměřením WP Engine bylo a nadále je přispívání do komunity WordPress. Ve skutečnosti je to další z našich hodnot – závazek vrátit se. Náš závazek v čase, penězích, psaní, kódování a vedení myšlenek v roce 2018 dosud činil více než 1,7 milionu dolarů. Akvizice StudioPress je pro nás v této snaze o komunitu další úrovní. Jak se WP Engine pohybuje od síly k síle, máme zdroje, které pomáhají Genesis Framework růst a vzkvétat. Ve skutečnosti 15% všech našich zákazníků používá Genesis, přičemž ji využívá 25% našich největších zákazníků. Jako společnost je to rámec, se kterým jsme již velmi dobře obeznámeni.

Podle slov našeho zakladatele Jasona Cohena: „Vidíme příležitost investovat do Genesis, aby se vyvinula a nadále sloužila komunitě, která se na ni spoléhá. To bude zahrnovat investice do inženýrských snah v rámci rámce, investice do vytváření nových témat
a investování do ekonomiky rámce a partnerů, kteří vyrábějí produkty, které jej podporují a spoléhají na něj. “ S ohledem na to věříme, že akvizice bude přínosem jak pro WP Engine, tak pro komunitu WordPress, a skutečně ilustruje naše ambice jako společnost vrátit.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager ve společnosti WP Engine

Nevýhody motoru WP

WP Engine má své nedostatky, stejně jako i ty nejlepší věci v životě.

Pojďme se podívat, jestli jsou to věci, které způsobí, že budete chtít jít s jiným spravovaným poskytovatelem hostování WordPress.

1. Žádné registrace domén nebo hostování e-mailů

Nabízejí hostingové služby pouze svým zákazníkům, což znamená, že nejsou k dispozici žádné registrace doménových jmen.

To je nejen nepohodlné (protože budete muset získat doménové jméno pomocí společnosti třetí strany), neexistuje žádná motivace k tomu, aby se jejich hostingové plány využívaly k získání bezplatné registrace doménového jména..

Kromě toho nemůžete hostovat své e-mailové služby pomocí služby WP Engine. Přestože někteří lidé upřednostňují hostování svých e-mailů na platformách třetích stran pouze v případě, že hostitelské servery klesnou, jiným se to nebude líbit.

Budete muset například získat samostatný e-mail hosting G Suite (dříve Google Apps) od 5 $ měsíčně za e-mailovou adresu nebo Rackspace od 2 $ měsíčně za e-mailovou adresu.

2. Zakázané pluginy

Jak jsme již zmínili dříve, společnost WP Engine je přesvědčena, že její infrastruktura má vše, co potřebujete pro zajištění bezpečného a rychlého provozu vašeho webu. Výsledkem je, že sestavili seznam Nepovolené doplňky o kterých je známo, že způsobují problém s jejich interními službami.

Úplný seznam nepovolených pluginů naleznete zde. Mezitím jsou zde některé z nejznámějších nepovolených pluginů:

 • Doplňky pro mezipaměť, jako je WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache a WordFence. FYI WP Rocket je povoleno / funguje.
 • Zálohuje doplňky jako WP DB Backup a BackupWordPress
 • Související pluginy jako YARPP a Podobné příspěvky
 • Kontrola přerušeného odkazu
 • EWWW Image Optimizer (pokud nepoužíváte cloudovou verzi)

Problém je v tom, že mnoho lidí chce mít na ovládacím panelu WordPress kontrolu nad věcmi, jako je zabezpečení webu, zálohy, optimalizace obrazu a dokonce i rychlost webu pomocí pluginu pro ukládání do mezipaměti.

A zatímco společnost WP Engine tvrdí, že toto vše zvládnou za vás, někteří lidé nemusí být připraveni vzdát se veškeré kontroly a vzdát se používání svých oblíbených pluginů v naději, že je společnost WP Engine vždy zakryje.

3. Žádný cPanel

I když možná nejde o úplný obchod, mnoho lidí, kteří hledají poskytovatele hostingu, je na správu svých účtů a webových stránek zvyklí a preferuje tradiční cPanel..

WP Engine má však proprietární uživatelský portál to se zdá intuitivní.

Portál uživatele motoru wp

Ale pro ty, kteří se nechtějí zabývat něčím novým, může Portál uživatelů odvrátit jejich používání.

Kromě toho uživatelský portál zobrazuje počet návštěvníků, šířku pásma a úložiště, které jste použili, což se jeví jako dobrá věc?

Dobře, dokud si neuvědomíte, že všechny dostupné plány hostingu mají návštěvníky, šířku pásma a omezení úložiště, což ne všichni poskytovatelé hostingu (spravovaní nebo jinak).

4. Složitá webová stránka (frontend)

Ačkoli se to může pro některé zdát malé, našel jsem webové stránky trochu obtížné navigovat. I když je zde spousta informací vysvětlujících vše, přál bych si, aby bylo jednodušší uspořádání.

Ve skutečnosti byly některé z jejich nejlepších funkcí skryté hluboko v podpůrných článcích, což je obtížné najít. Nemluvě o tom, že jsem musel číst mnohem více obsahu, než bych chtěl najít jednoduché odpovědi na věci, které jsem chtěl vědět o hostování pomocí WP Engine..

Musím však říci, že když se zaregistrujete a získáte přístup k „backendu“, vše je velmi přehledné, jednoduché a snadno pochopitelné.

Hostovací plány motoru WP

WP Engine má 3 spravované hostingové plány WordPress z čeho vybírat pokud nepotřebujete vlastní plán, ve kterém budete muset kontaktovat tým a vytvořit ho.

Plány tvorby cen motoru wp

Každý plán je dodáván se sadou specifických funkcí, které můžete vidět v plném znění zde. Nicméně se podíváme na každý plán a na hlavní funkce, které mají, abyste viděli rozdíly:

Plán spouštění motoru WP (od 25 $ / měsíc, pokud je zaplaceno ročně)

Startup plán je ideální pro ty, kteří mají menší weby WordPress, ale přesto potřebují výhody spravovaného hostingu.

Zde jsou klíčové vlastnosti tohoto plánu:

 • 1 web WordPress
 • Až 25 000 návštěv za měsíc
 • 10 GB místního úložiště
 • 50 GB šířky pásma za měsíc
 • Zdarma migrace stránek
 • Globální CDN
 • Automatické certifikáty SSL
 • Nástroj pro výkon stránky
 • Podpora nepřetržitého živého chatu 24/7

Plán růstu motoru WP (od 115 $ / měsíc)

Plán růstu je určen pro ty s webovými stránkami WordPress, které stále vidí větší provoz nebo alespoň hodlají v blízké budoucnosti.

Zde jsou klíčové vlastnosti tohoto plánu:

 • 5 webových stránek WordPress
 • Až 100 000 návštěv za měsíc
 • 20 GB místního úložiště
 • 200 GB šířky pásma za měsíc

Má také vše, co má plán spuštění, plus importované certifikáty SSL a nepřetržitou telefonickou podporu.

Plán měřítka motoru WP (od 290 USD měsíčně)

Plán měřítka je určen pro velké weby WordPress, které potřebují spravované hostingové služby, aby jim pomohly zůstat organizované a úspěšné.

Zde jsou klíčové vlastnosti tohoto plánu:

 • 15 webových stránek WordPress
 • Až 400 000 návštěv za měsíc
 • 30 GB místního úložiště
 • 400 GB šířky pásma za měsíc

Má také vše, co má plán růstu.

Kromě toho nedávno získali StudioPress, všichni zákazníci plný přístup k prémiovému rámci Genesis Framework a více než 35+ prémiových témat, která je odcizení obchodu, pokud se mě zeptáte.

Často kladené otázky

Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek:

 1. Jaký typ hostingových plánů je k dispozici s WP Engine? Všechny hostingové plány jsou řízeny hostováním WordPress. Cena se liší v závislosti na věcech, jako je počet webových stránek, šířka pásma, úložiště a počet očekávaných návštěvníků za měsíc.
 2. Jaký druh ovládacího panelu se používá? Uživatelský portál WP Engine vytvořený na míru.
 3. Proč spravovaný hosting WordPress znamená? Stručně řečeno, spravovaný hosting WordPress znamená, že váš poskytovatel hostování se stará o věci, jako je zabezpečení webu, rychlost, aktualizace a zálohy, takže nemusíte.
 4. Co se stane, když můj web překročí počet návštěv povolených v mém plánu? Služba WP Engine je velmi jasná o tom, kolik návštěvníků webu může navštívit web za měsíc, a zároveň bere v úvahu, že může dojít k náhlým nárůstům provozu. V závislosti na vašem plánu hostingu vám bude účtován poplatek za nadměrné množství na základě počtu překročení návštěv, které váš web zažil. Další informace naleznete v podrobném vysvětlení zde.
 5. Dostanu certifikát SSL? Ano, všechny domény hostované programem WP Engine obdržíte certifikát Pojďme šifrovat SSL a užijte si instalaci jedním kliknutím provedenou v uživatelském portálu. K dispozici jsou také další typy prémiových certifikátů SSL.
 6. Mohu hostit e-mailový účet? Ne, služba WP Engine nehostuje na své platformě e-mailové služby. Mají však některá řešení třetích stran, která pro vás mohou fungovat.
 7. Nabízí WP Engine webový tvůrce? Ne, nabízejí pouze hostingové služby WordPress. Poskytují všem zákazníkům přístup k Nástroji pro výkon stránky na uživatelském portálu pro sledování rychlosti a výkonu webu. Zákazníkům také poskytují bezplatně Genesis Framework a více než 35 témat StudioPress, takže vytváření webových stránek WordPress je hračkou.
 8. Jaký druh zákaznické podpory mohu očekávat u WP Engine? Všichni zákazníci mají přístup k podpoře živého chatu po celý den, každý den. Když investujete do dražších plánů, získáte 24/7 telefonickou podporu a přístup k individuální podpoře pro optimalizaci webu.
 9. Jaké záruky existují?? WP Engine nabízí 99,95% záruku dostupnosti a 60denní záruku vrácení peněz.
 10. Existuje kód kupónu pro WP Engine? Ano, použijte kupónový kód WP Engine wpe3free a získejte 4 měsíce zdarma (nebo 20% sleva z vašeho prvního měsíce na měsíční plány).

Doporučil bych WP Engine?

WP Engine je zdaleka jedním z nejlépe spravovaných hostingových řešení WordPress na současném trhu. Berou bezpečnost, rychlost a výkon vašeho webu vážně, a pokud to přijde, nepropadne vám služby zákazníkům.

Zde je to, co musí říci o třech hostitelských S:

Co odlišuje WP Engine od konkurence, pokud jde o tři S hostování: rychlost, bezpečnost a podpora?

Rychlost – WP Engine pracuje výhradně s WordPress, což znamená, že naše platforma je zcela optimalizována, aby poskytovala rychlé a bezpečné prostředí WordPress. A jak je uvedeno výše, používáme na míru šitou kombinaci technologií k zajištění vysoké úrovně výkonu webu. Všechny tyto práce fungují v souladu, aby bylo dosaženo průměrného načítání stránky
zlepšení o 38% při přechodu od jiných poskytovatelů hostingu. Platforma WP Engine je navržena v měřítku tak, aby nedocházelo ke snižování rychlosti, jako jsou weby zákazníků a obchodní měřítka.

Bezpečnostní – Naším úkolem ve společnosti WP Engine je pomáhat našim zákazníkům vyhrát online. Víme, že weby našich zákazníků představují jejich firmy, jejich živobytí. Spoléhají na nás, abychom je chránili před útoky. Díky naší bezpečnostní vrstvě každý měsíc blokujeme přes 150 milionů špatných požadavků. Aktivně blokujeme četné útoky na webové aplikace, zajišťujeme údržbu zabezpečení a vytváříme jednorázové doplňky / záplaty pro zranitelné zákazníky a automaticky upgradujeme zákaznické stránky pomocí nejnovějších aktualizací zabezpečení.

Podpěra, podpora – Náš podpůrný tým je ve společnosti zářícím majákem. Udržujeme opravdu špičkové skóre NPS 86 a 3 ceny back-to-back Gold Stevie za zákaznický servis, který to dokazuje (více o tom zde). Tým nabízí každý den to nejlepší ve snaze sloužit profesnímu růstu našich zákazníků a ukazuje se v odezvě, kterou od nich získáváme. Tato mentalita je velmi v souladu s jednou z našich základních hodnot – Inspirováno zákazníkem.

Logo WP Engine
Robert Kielty – Affiliate Manager ve společnosti WP Engine

To znamená, že jejich plány jsou cena trochu na vysoké straně, což není užitečné pro ty s omezeným rozpočtem. Avšak pro ty, kteří plánují v blízké budoucnosti rozšířit své podnikání nebo již generují velké příjmy, stojí za vysokou cenu služby, které poskytují, a klid, že jejich stránky jsou bezpečné a stále běží..

Pokud hledáte poskytovatele hostingu WordPress s velmi vysokou kvalitou, doporučujeme vám podívat se na WP Engine. S funkcemi, jako je vestavěný EverCache řešení, Nástroj pro výkon stránky, automatický denní zálohy, sledování bezpečnosti, a CDN služeb, nikdy se nebudete muset starat o svou schopnost škálovat a poskytovat návštěvníkům webu co nejlepší zážitek.

Kliknutím na tento odkaz můžete hostit svůj web WordPress pouze 25 $ měsíčně (obvykle je to 30 $ za měsíc), pokud se platí ročně.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map