Recenze Kinsta

Spouštíte svůj první web WordPress a potřebujete najít prémiově spravovaného hostitele WordPress? Nebo máte zavedené stránky a přemýšlíte o změně společnosti jako je Kinsta to je rychlejší, bezpečnější a nabité funkcemi?


Ať už je to jakýkoli případ, víme, že existuje tolik hostitelů WordPress, kteří soupeří o podnikání všech majitelů webových stránek, včetně těch vašich.

Jedním z nejlepších prémiových hostitelů WordPress, kteří právě teď jsou, je Kinsta. To je herní měnič, pokud jde o vysokorychlostní a bezpečně spravovaný hosting WordPress. Tato recenze Kinsta vám řekne vše, co potřebujete vědět o tomto revolučním řešení hostování WordPress.

Podívám se blíže Kinsta – prémie spravovaný hosting WordPress poskytovatel, který je velmi populární volba mezi vlastníky stránek WordPress (P.S. výsledky jsou klíčovým důvodem, proč lidé ❤️ Kinsta).

Recenze Kinsta na twitteruPřevážně pozitivní recenze od lidí na Twitteru

V této recenzi Kinsta se podívám na nejdůležitější vlastnosti Kinsta, udělám svůj vlastní a vezmu vás do výhod a nevýhod, abych vám pomohl rozhodnout se, než se s nimi zaregistrujete pro svůj web WordPress..

Jen mi dejte deset minut svého času a já vám dám všechny potřebné informace a fakta.

Klikněte na tento odkaz a můžete hostit svůj web WordPress pouze 30 $ měsíčně. Plaťte ročně a získáte 2 měsíce zdarma!

Právě teď nabízejí neomezenou bezplatnou migraci z WP Engine, Flywheel, Pantheon, Cloudways a DreamHost

Co se v této recenzi dozvíte

 1. Pros

Mají pěkné, zejména pokud jde o tři S webhosting; rychlost, bezpečnost a podpora.

 1. Nevýhody

Nejsou však dokonalí, je jich také několik, zde můžete zjistit, o co jde.

 1. Plány & ceny

Kinsta je plně spravovaný hostitel WordPress založený na cloudové platformě Google. Zde procházím jejich a tím, co je součástí jiného plánu.

 1. Je Kinsta dobrý??

Nakonec v poslední sekci zabalím věci a dáme vám vědět, jestli je Kinsta .

Dobře, tak jsem již dříve zmínil, že majitelé stránek WordPress milují Kinstu…

Zde je to, co někteří uživatelé o nich říkají na WordPress Hosting, uzavřené Skupina Facebook s více než 9 000 členy věnovanými výhradně hostování WordPress.

webmasteři milují kinstuPřevážně pozitivní zpětná vazba na skupinu WordPress Hosting Facebook Group

Kinsta Pros

Společnost Kinsta byla založena v roce 2013 a byla vytvořena v naději, že se stane nejlepší hostingovou platformou WordPress na světě.

recenze kinsta

Výsledkem je, že vybudovali tým složený ze zkušených vývojářů WordPress, kteří si udělali za úkol zaměřit se na rychlost, bezpečnost a stabilitu, pokud jde o webhosting.

Jsou ale opravdu nejlepší na světě?

Podívejme se na to.

1. Běží na platformě Google Cloud Platform (GCP)

Kinsta využívá cloudovou platformu Google. Zde jsou jejich vlastní slova, proč se rozhodli používat pouze GCP:

Proč se Kinsta rozhodla exkluzivně využívat cloudovou platformu Google a nenabízet například infrastrukturu od AWS a Azure?

Před pár lety jsme se rozhodli odejít od Linode. V tuto chvíli byla platforma Google Cloud Platform stále ještě v plenkách, ale líbilo se nám směrem, kterým míří. Při hodnocení poskytovatelů cloudu (včetně AWS a Azure) zkontrolovali všechna pole, od stanovení cen, po výkon,.

Google dělal opravdu skvělé věci, jako je živá migrace virtuálních strojů. Plus, Google je značka, které zákazníci mohou důvěřovat. Viděli jsme to jako skvělý způsob, jak posílit hodnotu našich služeb. Vzali jsme v té době skok víry? V některých aspektech ano, protože byli jsme prvním spravovaným hostitelem WordPress, který výhradně používal GCP.

Ale nyní, o několik let později, všichni naši konkurenti přecházejí na Google Cloud Platform. Takže víme, že jsme se rozhodli správně. Nyní máme tu výhodu, že náš tým zná infrastrukturu Google lépe než kdokoli jiný.

Hlavním důvodem, proč jsme nechtěli nabízet více poskytovatelů, je to, že to vede k plošné podpoře. Chtěli jsme, aby se náš tým soustředil na jednu platformu a učinil z ní nejlepší možný zážitek pro klienty.

Logo Kinsta
Brian Jackson – Chief Marketing Officer ve společnosti Kinsta

Kinsta používá virtuální stroje v jednom z více datových center Google Cloud Platform. A ano, to znamená, že váš web je hostován na stejném hardwaru, který používají lidé v Google.

Každý virtuální počítač (VM) má 96 CPU a stovky gigabajtů RAM Pracujeme pro vás a data vašeho webu. K těmto zdrojům se přistupuje podle potřeby, což znamená, že škálování vaší firmy je nejen snadné, ani to neovlivní rychlost a výkon vašeho webu..

google cloud platforma

Všechno je propojeno pomocí Přední úroveň platformy Google Cloud Platform, takže bez ohledu na to, kde jsou návštěvníci vašeho webu na světě, váš web je data jsou doručována bleskově rychle. To je důležité vědět, protože jiní poskytovatelé hostingu, kteří využívají platformu Google Cloud Platform, se rozhodnou pro levnější „standardní vrstvu“, což znamená pomalejší doručování dat.

Používání platformy Google Cloud Platform je také výhodné, protože:

 • Nabízí největší síť na světě (9 000 km trans-tichomořský kabel je podmořský kabel s nejvyšší kapacitou, jaký kdy existoval)
 • Můžete se vsadit, že datová centra jsou více než bezpečná (pamatujte, Google jim důvěřuje)
 • Poskytuje cenově dostupnější ceny s přírůstky na minutové úrovni, což znamená, že skutečně platíte pouze za to, co používáte, a nic víc
 • Google nabízí živé přenosy strojů, takže kdykoli je třeba provést opravu, opravu nebo aktualizaci softwaru, je proces co nejplynulejší

Google Cloud Platform poskytuje hostujícím zákazníkům ujištění, že data jejich stránek jsou bezpečná, zabezpečená a zobrazovaná co nejrychleji.

rychlost a bezpečnost

2. Rychlost vážného webu

Zajištění nejvyšší úrovně rychlosti je dalším z jejich hlavních cílů.

rychlost načítání času

Chcete-li začít, nabízejí 22 různých datových center umístěné po celém světě – USA, Asie-Pacifik, Evropa a Jižní Amerika – a můžete si vybrat samostatný pro každý ze svých webových stránek WordPress, pokud chcete.

Dále nabízejí Amazonská trasa 53 prvotřídní DNS pro všechny zákazníky. Jinými slovy, nabízejí sníženou latenci a geolokační směrování, což pomáhá online stabilitě, rychlosti a výkonu za všech okolností.

Nakonec se spojili KeyCDN, výkonné doručování v obsahové síti, které okamžitě přinese statický obsah, jako jsou obrázky, JavaScript a CSS, bez ohledu na to, kde na světě jsou návštěvníci vašich stránek. Nemluvě o tom, že všechny hostingové plány přicházejí s volnou šířkou pásma.

Potřebujete trochu víc? Kinsta také chce, abyste věděli, jaký je jejich zásobník WordPress v PHP 7, Nginx, HTTP / 2 a Maria DB, aby vaše stránky byly načteny nejrychleji, jaké kdy mělo.

A nemusíte nic dělat.

Tak .. jak rychle je Kinsta?

Důležitou součástí této recenze Kinsta je otestovat jejich výkon porovnáním tohoto webu (hostovaného na SiteGround) a jeho přesné kopie (ale hostované na Kinsta).

To je:

 • Nejprve si vyzkouším výkon tohoto webu u svého současného hostitele (SiteGround).
 • Pak vyzkouším tu samou stejnou webovou stránku (klonovanou kopii) v Kinsta.

Tímto testem:

 • Zjistěte, jak rychle se web hostovaný na serveru Kinsta skutečně načte
 • Získejte pomoc při rozhodování, zda byste měli zvážit přechod k nim

Tady je, jak moje domovská stránka (na tomto webu – hostovaném na SiteGround) hraje na Pingdom:

domovská stránka siteground pingdom

Načte se 1,24 sekundy. Ve skutečnosti je to ve srovnání s mnoha dalšími hostiteli opravdu rychlé – protože server SiteGround není žádným způsobem raketa.

Otázkou je, zda může Kinsta tuto rychlost porazit? Pojďme to zjistit…

homepage pingdom

Přesně stejná domovská stránka na Kinsta (naklonil jsem celý svůj web a hostil jsem jej na Kinsta) se načte 0,544 sekund.

To je opravdu působivé! Moje domovská stránka na Kinsta se načte téměř 0,7 sekundy rychleji než na SiteGround.

To je působivé! (poznámka pro sebe: zvažte přemístění těchto stránek do Kinsta)

Co takhle GTmetrix, další renomovaný nástroj pro rychlost a výkon webových stránek?

Zde je návod domovská stránka (tento web – hostovaný na SiteGround) hraje na GTmetrix:

domovská stránka siteground gtmetrix

Načte se 2,2 sekundy. Opět je to ve srovnání s mnoha dalšími hostiteli opravdu rychlé. A co Kinsta?

domovská stránka gtmetrix

Přesně stejná domovská stránka na Kinsta (naklonil jsem celý svůj web a hostil jsem jej na Kinsta) se načte 1,5 sekundy.

Opět se jedná o zvýšení rychlosti asi o půl sekundy! Kinsta také poskytuje lepší výkon, pokud jde o menší velikost stránky a méně požadavků.

Takže co z toho všeho udělat?

Celkově vzato si myslím, že je docela bezpečné říci, že pokud se rozhodnete hostit svůj web WordPress na Kinsta, načte se rychle. A tak by to mělo být, protože platíte za prvotřídní výkon a služby!

3. Působivá bezpečnost stránek

Kromě toho, že Google Cloud Platform je neustále uzamčena, vězte, že berou zabezpečení vašeho webu velmi vážně implementací několika nástrojů a zásad na ochranu dat na svém webu:

 • Sledování živých stránek každou minutu
 • Jakmile dojde k detekci útoku DDoS
 • Proaktivní prevence škodlivého kódu při vstupu do sítě
 • Denní zálohy vašeho webu
 • Vestavěné hardwarové brány firewall
 • 2faktorové ověření, které chrání přihlášení vašeho účtu
 • Zakázání IP po 6 neúspěšných pokusech o přihlášení
 • Záruka bez hackerů (s bezplatnou opravou, pokud se něco dostane)
 • Bezplatné šifrování certifikátů pomocí instalace jedním kliknutím
 • Byly použity automatické menší opravy zabezpečení WordPress

Pokud se na vašem webu něco stane a potřebujete jej obnovit pomocí zálohy, můžete přistupovat k možnosti obnovení na hlavním panelu MyKinsta..

zálohy kinsta

Jak vidíte, ponechávají velmi málo, pokud jde o zabezpečení vašeho webu a jeho souborů. A přestože se stále můžete rozhodnout nainstalovat další bezpečnostní opatření na svůj web WordPress, jakmile bude spuštěn, můžete si klidně odpočinout ve skutečnosti, že vám Kinsta také pomáhá.

4. Uživatelsky přívětivý řídicí panel

Lidé se obvykle nelíbí, když poskytovatelé hostů bloudí z typických dashboardů cPanel nebo Plesk pro správu svých hostovaných webových stránek.

Ale pokud jste jedním z těchto lidí, můžete změnit názor poté, co uvidíte MyKinsta dashboard.

řídicí panel mykinsta

Používání tohoto dashboardu je nejen intuitivní, ale má vše, co potřebujete ke správě svých webů, účetních informací a další MyKinsta dashboard přichází s:

 • Přístup k týmu podpory 24/7 přes Intercom (v angličtině a španělštině, další jazyky již brzy!)
 • Snadno přidejte nové weby WordPress
 • přidejte nové weby wordpress

 • Schopnost spouštět migrace, kontrolovat aktualizace pluginů, zálohovat a dokonce vymazat mezipaměť
 • Snadná navigace mezi pracovišti a živými weby
 • Správa úplného názvu domény (DNS)
 • Sledování pluginů WordPress, odepření IP, dat CDN a uživatelských protokolů
 • Nástroje jako: Kinsta cache plugin, SSL certifikáty, New Relic monitoring a PHP Engine switche

mykinsta nástroje

A navíc je ovládací panel MyKinsta plně reagující, takže k němu můžete přistupovat z mobilního zařízení, aniž byste přišli o pauzu.

Nakonec bychom byli překvapeni, kdybyste se vyhnuli tomuto proprietárnímu panelu, jako v minulosti tolik jiných.

Protože se vší upřímností je velmi snadné použití, má vše, co potřebujete k přístupu na jednom místě, a prostě vypadá skvěle.

5. Vynikající podpora

Pokud jste jako já, pak je cílem nikdy – nikdy – mluvit a kontaktovat tým podpory webových hostitelů.

Ale .. všichni víme, že sh&# se děje.

Kinsta vám řekne, že jejich podpůrný tým tvoří jen to nejlepší.

Co to tedy pro vás znamená??

To znamená, že nikdy nebude čas, kdy vás člen podpory musí projít podél řady odborníků při hledání někoho, kdo zná odpověď.

Místo toho je celý tým podpory tvořen vysoce kvalifikovanými vývojáři WordPress a Linuxovými inženýry, kteří upřímně řečeno, vědí, co dělají.

Navíc se mohou pochlubit kratší doba odezvy než 5 minut a osloví vás, jakmile si všimnou, že je něco špatně.

tým podpory

K živému chatu můžete přistupovat na ovládacím panelu MyKinsta 24/7 pomocí funkce Intercom, což je pokročilá funkce chatu, která vám umožní navigovat v řídicím panelu, aniž by byla vázána na konkrétní okno..

A pokud chcete, můžete vždy jen odeslat lístek podpory, aby byl váš problém vyřešen.

Zajímá vás, proč nenabízejí přímou telefonickou podporu? Mají dobrý důvod:

 • Systémy vstupenek jim okamžitě oznámí, kdo jste a jaký máte plán
 • Systémy zasílání zpráv umožňují snímky obrazovky, odkazy, videa a úryvky kódu, aby bylo možné lépe určit problémy
 • Během chatu se mohou objevit automatické odkazy na Knowledge Base
 • Všechny podpůrné vstupenky a chaty se ukládají pro případ, že je budete potřebovat v budoucnu vy nebo tým podpory

Kinsta chce zaměřit veškeré své úsilí na online podporu. A protože tvrdí, že se s vámi mohou spojit téměř okamžitě, a chtějí se ujistit, že neexistují žádné další rozptýlení, má smysl nemít podporu živého telefonu.

6. Pro vývojáře

Jo, uhádli jste.

Kromě toho, že je velmi uživatelsky přívětivý pro ty, kteří začínají s webovým hostitelem, Kinsta také přitahuje vývojáře WordPress, kteří hledají spolehlivého poskytovatele hostingu.

Ve skutečnosti, protože mnoho lidí v Kinsta jsou sami vývojáři WordPress, to dávalo smysl pouze ujistit se, že nabízejí pokročilé funkce ve svých hostingových plánech pro ty, kteří jsou tak zkušení jako oni.

Zde je to, co můžete očekávat, když si pro vývojáře webu vyberete Kinsta:

 • Žádné uzamčení do jediné konfigurace WordPress, takže existuje větší flexibilita při instalaci
 • SSH přístup a GIT u všech Business 1 plánů a vyšších
 • Předinstalované WP-CLI (rozhraní příkazového řádku pro WordPress)
 • Schopnost spouštět různé verze PHP mezi weby a pracovními prostředími
 • Automatické zálohování se obnoví i na pracovních webech
 • Podpora složitých konfigurací reverzní proxy

Kromě toho mají vývojáři přístup k prémiovým doplňkům, jako jsou Elasticsearch, Cloudflare Railgun a Redis..

Můžete očekávat více, protože neustále uvádějí nové úžasné funkce:

S tolika novými funkcemi, které mají uživatelé Kinsta k dispozici, jako jsou hodinové zálohy, zálohy ke stažení jedním kliknutím, přístup pro více uživatelů a systém oprávnění, co bude dále na radaru Kinsta k zavedení?

Zde je krátký seznam některých věcí, které jsme propadli v potrubí pro Q4:

– Užší integrace s naším řídicím panelem MyKinsta a partnerem CDN.

– Další možnosti, které ještě více usnadní přepínání / povolení protokolu HTTPS na webech.

– Nová umístění datového centra Google (Hongkong, Curych).

– Zpřístupnění PHP 7.3 po jeho vydání.

– Vylepšení našeho fakturačního systému s cílem usnadnit správu účtu a lepší zacházení s dalšími měnami pro mezinárodní klienty.

– Přechod z vývojové domény na živou doménu bude snazší než kdy jindy.

– Za zákulisím vylepšení našeho podpůrného systému, který našim technikům pomůže při poskytování pomoci klientovi rychleji než kdykoli předtím.

– Vylepšení našeho uživatelského rozhraní DNS Editoru.

logo
Brian Jackson – Chief Marketing Officer ve společnosti Kinsta

7. Kinsta je optimalizována pro WordPress

Kinsta si klade za cíl optimalizovat váš web WordPress nad rámec toho, co dělají ostatní hostitelé WordPress. Chtějí, aby se váš web vykreslil správně, rychle se načítal a aby vaši uživatelé měli co nejplynulejší zážitek.

Podívejte se, co dělají, aby se to stalo:

 • Mezipaměť na úrovni serveru. Užijte si ukládání do mezipaměti na úrovni celého serveru na úrovni serveru, takže data jsou návštěvníkům webu doručována okamžitě. Zkombinujte to s exkluzivním řešením ukládání do mezipaměti Kinsta a vymažte mezipaměť podle vašich vlastních podmínek.
 • vestavěné ukládání do mezipaměti serveru

 • Funkčnost elektronického obchodu. Chápou, že weby elektronického obchodování vyžadují spoustu zdrojů a spouští spoustu dat. Proto tvrdě pracovali na vyvážení výkonu a funkčnosti, aby zákazníci dostali to, co potřebují, a vy také.
 • Nové sledování relikvie. Každý web hostovaný na serveru Kinsta zahrnuje 288 kontrol provozuschopnosti denně díky novému nástroji pro sledování výkonu Relic. To dává týmu podpory čas reagovat a informovat vás kdykoli se objeví něco podezřelého. Pomáhá také určit přesné okamžiky, kdy se něco pokazilo, takže podpora může problémy vyřešit okamžitě.

Pokud máte web WordPress a hostujete s ním svůj web, můžete se vsadit, že věci budou optimalizovány tak, aby fungovaly s vaším konkrétním systémem správy obsahu..

8. Neomezená migrace stránek zdarma

Společnost Kinsta na omezenou dobu nabízí novým zákazníkům neomezenou bezplatnou migraci na všechny Cloudways, WP Engine, setrvačník, Pantheon a DreamHost zákazníci, kteří se chtějí přestěhovat do Kinsty.

Skvělá věc na této nabídce je, že nezáleží na tom, zda máte jeden web WordPress nebo padesát, protože tým odborníků pro migraci společnosti Kinsta je zde proto, aby vám pomohl migrovat váš web WordPress nebo stránky na ně.

Jak využít jejich bezplatné nabídky migrace stránek:

 1. Přihlaste se k hostování s Kinsta. Bezplatná migrace je k dispozici pro všechny plány společnosti Kinsta, od Starteru po Enterprise, bez ohledu na to, kolik webů máte.
 2. Poté, co jste se zaregistrovali a kontaktovali tým podpory, budou s vámi spolupracovat na shromažďování nezbytných informací, aby mohl proces migrace stránek začít.

9. Zdarma MyKinsta Demo

MyKinsta Demo je 100% bezplatný účet to je k dispozici každému, kdo má zájem vyzkoušet vlastního uživatele a ovládací panel.

kinsta.com/mykinsta a zaregistrujte se a vytvořte si zdarma demo účet.

S demonstrací MyKinsta můžete testovat funkce jako:

 • Vytváření stránek WordPress.
 • Správa SSL.
 • Sledování výkonnosti.
 • Pracovní plocha na jedno kliknutí.
 • Vyhledejte a nahraďte.
 • Přepínač verze PHP.
 • Integrace CDN.
 • Správa zálohování webových stránek.

Kinsta Cons

Pokud jste se dostali tak daleko, pravděpodobně si myslíte, že Kinsta může být tím nejlepším na světě. No, stále by to mohlo být, ale měli byste vědět, že existují určité významné nedostatky, které vás mohou změnit.

1. Žádné registrace doménových jmen

V současné době jsou nenabízejte registrace doménových jmen stejně jako mnoho jiných populárních poskytovatelů webhostingu.

To znamená, že nejen musíte registrovat své doménové jméno u třetí strany, ale také na ně nasměrovat (což může být pro majitele začínajících webových stránek obtížné), také těží z „bezplatných registrací doménových jmen“ mnoho poskytovatelé webhostingu dávají svým zákazníkům první rok.

2. Žádné hostování e-mailů

Vždy je vhodné nechat hostitele vašeho e-mailového účtu také hostovat. Tímto způsobem můžete vytvářet e-maily pomocí vaší domény (což je profesionální a skvělé pro budování značky), stejně jako odesílat a přijímat e-maily a spravovat své účty z hostujícího účtu..

Bohužel, oni nenabízejte hostování e-mailů buď. A zatímco někteří lidé tvrdí, že hostování vašich e-mailů na stejném serveru jako vaše webové stránky je problém (konec konců, pokud váš server klesá, stejně tak váš e-mail, a pak nemáte způsob, jak kontaktovat kohokoli, včetně vašich zákazníků), někteří lidé raději spravují všechno z jednoho místa.

G Suite (dříve Google Apps) od 5 $ měsíčně za e-mailovou adresu a Rackspace od 2 $ měsíčně za e-mailovou adresu, jsou dvě dobré alternativy hostování e-mailů.

3. Omezení zásuvného modulu WordPress

Protože Kinsta jde z cesty, aby svým zákazníkům poskytla výjimečné hostingové služby, oni omezit používání některých pluginů protože budou v konfliktu s jejich službami.

Mezi oblíbené moduly plug-in, které jako zákazník nemůžete použít, patří:

 • Wordfence a přihlašovací zeď
 • Nejrychlejší mezipaměť a aktivátor mezipaměti WP (podporována je WP Rocket verze 3.0 a vyšší)
 • Všechny doplňkové záložní pluginy, jako je WP DB Backup, All-in One WP migrace, Backup Buddy, BackWPup a Updraft
 • EWWW Image Optimizer (pokud nepoužíváte cloudovou verzi EWWW Image Optimizer)
 • Doplňky výkonu jako Better WordPress Minify, WP-Optimize a P3 Profiler
 • A některé další doplňky

Konkurenti jako Liquid Web umožňují všechny typy pluginů. I když by to neměl být skutečný problém, protože Kinsta pokrývá funkčnost, kterou tyto pluginy poskytují, někteří lidé dávají přednost větší kontrole věcí, jako jsou zálohy, zabezpečení webu a optimalizace obrazu..

Plány Kinsta WordPress

Kinsta nabízí plně spravovaný hosting WordPress pro kohokoli, kdo má web WordPress.

Plány sahají od 30 $ / měsíc na 900 $ / měsíc, škálování velikosti a funkcí při zvyšování měsíční ceny.

hostingové plány kinsta

Pro představu o tom, jak se jednotlivé plány přizpůsobují, se podíváme na první tři dostupné plány hostingu:

 • Startér: Tento plán zahrnuje jednu instalaci WordPress, 20 000 měsíčních návštěv, 3 GB úložiště SSD, 50 GB CDN, denní zálohy, podporu 24/7, pracovní oblast, bezplatné certifikáty SSL a plugin pro ukládání do mezipaměti pro 30 $ / měsíc.
 • Pro: Tento plán zahrnuje 2 instalace WordPress, 40 000 měsíčních návštěv, 6 GB SSD úložiště, 100 GB CDN, 1 bezplatnou migraci stránek, podporu více míst, denní zálohy, podporu 24/7, pracovní oblast, bezplatné certifikáty SSL, klonování stránek a plugin pro ukládání do mezipaměti pro 60 $ / měsíc.
 • Obchodní 1. Tento plán zahrnuje 3 instalace WordPress, 100 000 měsíčních návštěvníků, 10 GB SSD úložiště, 200 GB CDN, 1 bezplatnou migraci stránek, podporu více míst, denní zálohy, podporu 24/7, pracovní plochu, bezplatné certifikáty SSL, klonování stránek, přístup SSH a plugin pro ukládání do mezipaměti 100 $ / měsíc.
 • Obchodní 2. Tento plán zahrnuje 10 instalací WordPress, 250 000 měsíčních návštěvníků, 20 GB SSD úložiště, 300 GB CDN, 1 bezplatnou migraci stránek, podporu více míst, denní zálohy, podporu 24/7, pracovní plochu, bezplatné certifikáty SSL, klonování stránek, přístup SSH a plugin pro ukládání do mezipaměti pro 100 $ / měsíc.
 • Jejich další plány jsou: Podnikání 3 (300 $ / měsíc), Podnikání 4 (400 $ / mo), Podnik 1 (600 $ / měsíc) a Enterprise 2 (900 $ / měsíc).

Všechny plány, bez ohledu na to, který z nich si vyberete, vám umožní vybrat jedno z 22 datových center na platformě Google Cloud Platform a získat odbornou podporu, vysoce zabezpečenou síť s denním monitorováním a bezpečnostními opatřeními a vysokorychlostními funkcemi navrženými k poskytování obsahu webu ihned.

Pokud se rozhodnete zaplatit brzy, dostanete 2 měsíce zdarma! Také všechny plány (s výjimkou plánu spouštění) přicházejí s jedním bezplatná migrace na bílé rukavice. Ale pokud jste v současné době s WP Engine a chtějí se přestěhovat do Kinsta, přesunou váš web zdarma (dokonce i na startovací plán).

Mějte na paměti, že oni účtovat nadhodnocení Pokud váš web běží přes měsíční přidělené návštěvy a gigabajty CDN:

nadměrné cenyNadměrné používání návštěv na webu je 1 $ / 1 000 návštěv a nadměrné použití CDN je 0,10 $ / GB

Nakonec je dobré vědět, že Kinsta také nabízí hostování WooCommerce. To je skvělé pro ty s weby WordPress, které provozují online obchody pomocí populární platformy WooCommerce.

Často kladené otázky

 1. Co je Kinsta? Kinsta je prémiově spravovaná hostingová společnost WordPress. Jejich technický zásobník využívá Google Cloud – největší a nejrychlejší a nejvýhodnější cloudová síť na světě. Kinsta založil v roce 2013 Mark Gavalda, který je současným generálním ředitelem společnosti. Spolupracují se společnostmi, jako jsou Intuit, TripAdvisor, ASOS, Drift a FreshBooks.
 2. Jaký typ hostingových plánů je u společnosti Kinsta k dispozici? Poskytují pouze spravovaný hosting WordPress s podporou WooCommerce a Enterprise.
 3. Jaký druh ovládacího panelu se používá? Vlastní ovládací panel MyKinsta společnosti Kinsta má všechny funkce cPanel a Plesk a další. Další informace o nástroji správy webů MyKinsta.
 4. Dostanu certifikát SSL? Ano, všichni zákazníci dostávají zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty pro své stránky. Všechny plány přicházejí s integrací SSL na jedno kliknutí zdarma
 5. Mohu hostit e-mailový účet? Ne, Kinsta není hostitelem e-mailových účtů pro své zákazníky.
 6. Nabízí Kinsta registrace doménových jmen? Ne, musíte si zabezpečit doménové jméno u třetí strany a připojit se ke Kinsta, když se zaregistrujete pro jeden z jejich hostingových plánů.
 7. Nabízí Kinsta tvůrce webových stránek? Ne, nemají vestavěný tvůrce webových stránek. Vzhledem k tomu, že je to hosting pro WordPress, bude s vaším webem pracovat jakýkoli tvůrce stránek, jako je Elementor, Divi, Beaver Builder nebo Visual Composer..
 8. Jaký druh zákaznické podpory mohu očekávat u Kinsta? S Kinsta máte přístup k podpoře živých chatů prostřednictvím ovládacího panelu MyKinsta 24/7. Můžete také odeslat žádost o lístek, která je obvykle zodpovězena do 5 minut od odeslání týmem specialistů WordPress navržených tak, aby vám poskytovala špičkovou podporu hostování WordPress a Kinsta..
 9. Nabízejí záruku dostupnosti a vrácení peněz za prostoje? Jejich 99,9% záruka dostupnosti je zajištěna smlouvou o úrovni služeb (SLA), která vám zaručí 5% kredit z celkové částky vašeho účtu v případě, že nezajistí dostupnost služby 24 hodin, 7 dní v týdnu. Mají také 30 minut první reakci na mimořádné události.
 10. Jaká je jejich záruka vrácení peněz? Pokud zrušíte svůj hostingový účet během prvních 30 dnů od služby, vrátí vám plnou náhradu.
 11. Jaké platební možnosti nabízejí? Přijímají všechny hlavní kreditní karty; Visa, MasterCard, Discover, American Express (bez PayPal)

Doporučuji Kinsta?

Kinsta je výjimečné spravované hostingové řešení WordPress který obsahuje vše, co potřebujete ke spuštění rychlého načítání a zabezpečeného webu WordPress.

Jejich vlastními slovy:

Co odlišuje společnost Kinsta od konkurence, pokud jde o tři servery hostingu, rychlosti, bezpečnosti a podpory?

I když jiní poskytovatelé nyní začínají využívat Google Cloud Platform, stále to považujeme za výhodu pro Kinstu. Proč? Protože jsme schopni nová datová centra zavádět okamžitě, jakmile budou dostupná. Nyní máme 22 datových center a počítání.

Zahrnujeme také Google prvotřídní síť (nikoli standardní úroveň) u všech plánů. Pokud poskytovatel nezmíní, kterou síť používá, je pravděpodobné, že se snaží šetřit peníze pomocí pomalejší možnosti. Špičková síť sítí zajišťuje bleskovou latenci pro všechny naše klienty.

Kinsta používá izolovaný Linux kontejner technologie, což znamená, že každý web WordPress je zcela izolován. To zajišťuje výkon a bezpečnost již od návrhu. Žádné zdroje nejsou sdíleny a každý web má vlastní PHP, Nginx, MySQL, MariaDB, atd. To také umožňuje automatické škálování náhlých nárůstů provozu, protože naše virtuální stroje automaticky přidělují CPU a paměť podle potřeby.

Spolupracovali jsme s KeyCDN, jeden z nejrychlejších poskytovatelů HTTP / 2 CDN v oboru, který přeplňuje aktiva klienta (média, JS, CSS) po celém světě. Přestože je Cloudflare skvělá a mnoho našich klientů ji používá, nejedná se o skutečnou CDN, ale o proxy službu + WAF (funguje podobně). Z tohoto důvodu Cloudflare přichází s nějakou režií (další TTFB) kvůli skutečnosti, že sedí mezi webem a hostitelem. Pro naše klienty jsme chtěli co nejrychlejší zpoždění a rychlost sítě, která byla odepřena od všeho mezi tím.

Podporujeme dvoufaktorové ověřování, GeoIP blokování, automaticky zakázat opakování IP (přesahující určitý práh) a vynucení silných hesel u všech nových instalací. My dokonce máme Nástroj pro odepření IP na našem ovládacím panelu, který umožňuje našim klientům ručně blokovat adresy IP v případě potřeby. Máme hardwarové brány firewall, aktivní a pasivní zabezpečení a další pokročilé funkce, které zabraňují přístupu k datům. A pro všechny klienty Kinsta nabízíme zdarma hack opravy pokud je jejich šance ohrožena.

My jsme nejrychleji spravovaný hostitel WordPress vytlačit nejnovější verze PHP, jakmile budou k dispozici. Není to nutné pouze z bezpečnostních důvodů, ale také kvůli výkonu. Máme generálního ředitele (vývojáře), který je posedlý výkonem, takže zajištění toho, abychom provozovali nejnovější software, je něco, co náš tým bere velmi vážně.

Kinsta nepodporuje něco jiného než ostatní a je to opravdu to, co nás odlišuje. Nabízíme Podpora 24 × 7 přes Intercom. Nemáme ale opakované podpůrné úrovně opakované úrovně. Všichni naši členové týmu podpory jsou vysoce kvalifikovaní vývojáři systémů Linux Engineers a WordPress. Tím je zajištěno, že naši klienti nejsou obklíčeni a jejich problém je rychle vyřešen.

Náš průměrná doba odezvy vstupenky je méně než pět minut, obvykle méně než dva. Sledujeme také provozuschopnost všech klientských webů 24 × 7 a jsme hrdí na to, že jsme aktivní. Pokud z nějakého důvodu dojde k výpadku webu, ať už se týká serveru nebo dokonce pluginů, oslovíme to okamžitě. Mnohokrát, než vůbec víte, že je něco špatně.

logo
Brian Jackson – Chief Marketing Officer ve společnosti Kinsta

A navíc, s hvězdnou zákaznickou podporou, uživatelsky přívětivým ovládacím panelem ovládacího panelu a vývojářsky vstřícnými nástroji, zavedený majitel webových stránek WordPress má z používání hostování Kinsta hodně co těžit.

Ve skutečnosti může někdo, kdo hledá tyto funkce, jen věřit Kinsta je nejlepší hostingové řešení Google Cloud WordPress ve světě.

To znamená, že tento typ hostingu může být pro pokročilé majitele webových stránek trochu pokročilý. A na počáteční cena 30 $ / měsíc pro ty nejzákladnější hostingové služby nemusí ti, kdo mají omezený rozpočet, chtít za své peníze všechny peníze, bez ohledu na to, jak skvělé to vypadá.

Pokud tedy máte na trhu plně spravovaný hosting WordPress a přemýšlíte o upgradu na jiného poskytovatele hostingu, podívejte se na společnost Kinsta a zjistěte, jak se vám to líbí. Nikdy nevíte, že funkce, rychlost, zabezpečení a podpora zákazníků mohou být přesně to, co hledáte.

Klikněte na tento odkaz a hostujte své stránky pouze s Kinsta 30 $ měsíčně. Plaťte ročně a získáte 2 měsíce zdarma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map