Recenze HostPapa

Jako majitel malé firmy může být těžké najít vhodného poskytovatele webhostingu. HostPapa se odlišuje od ostatních webových hostitelů svým přátelským začátečníkem pro malé podniky a začátečníky.


Ve snaze pomoci malým podnikům při hledání spolehlivého poskytovatele hostingu jsme se rozhodli vám ukázat výhody a výstupy webového hostitele, který má pomoci vašemu malému podnikání uspět: HostPapa.

HostPapa nabízí cenově dostupné ceny na webhostingových plánech pro začátečníky a malé firmy s plány, které zahrnují bezplatné doménové jméno, neomezenou šířku pásma a místo na disku a SSL zdarma & CloudFlare CDN.

Tady se podívám na nejdůležitější vlastnosti HostPapa, co jejich výhody a nevýhody jsou a jaké jsou jejich plány a ceny jsou jako. Po dokončení čtení budete vědět, zda je to správný (nebo špatný) webový hostitel pro vás.

Zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu a dostanete 58% SLEVA speciální nabídka – hostujte své webové stránky od 3,36 $ / měsíc

Co se v této recenzi dozvíte

 1. Pro

V první části této recenze HostPapa se podívám na to, co .

 1. Nevýhody

Ale existují i ​​negativy. V této části se zabývám tím, co .

 1. Hostingové plány & ceny

V této části projdu a jaké jsou vlastnosti každého plánu.

 1. Doporučuji HostPapa.com?

Nakonec vám řeknu, jestli si myslím, nebo pokud jste lepší než se přihlásit s konkurencí.

hostpapa recenze

HostPapa, založená před více než deseti lety, zaznamenala od té doby značný růst. A přestože rozhodně nejsou bez svých nedostatků, mají pověst věcí, jako jsou ekologičnost, výjimečný zákaznický servis a sada nástrojů, která jsou ideální pro začínající podnikatele.

Začněme tedy s touto kontrolou HostPapa.

HostPapa Pros

Jak jsem právě zmínil, HostPapa dělá něco dobrého, aby zažil takový nárůst popularity v tak krátké době. Ve skutečnosti bylo navrženo, že hostují téměř půl milionu webových stránek pouze ve Spojených státech a Kanadě.

Podívejme se tedy, co je dělá tak skvělými a proč si je někteří lidé vyberou před všemi ostatními poskytovateli hostingu na trhu.

1. Rychlost

Čím rychleji se váš web načítá, tím lépe. Průzkum ukázal, že většina návštěvníků webu opustí váš web, pokud se načte do 2 sekund nebo méně.

HostPapa investoval do nejnovější technologie rychlosti, aby zajistil rychlé načítání vašich webových stránek:

 • Jednotky SSD. Soubory a databáze vašeho webu jsou uloženy na pevných discích SSD, které jsou rychlejší než HDD (pevné disky).
 • Rychlé servery. Když návštěvník webu klikne na váš web, webový a databázový server doručí obsah až 50krát rychleji.
 • Vestavěná mezipaměť. HostPapa používá Cachewall, který optimalizuje, chrání a zlepšuje dobu odezvy vašeho webu.
 • Síť pro doručování obsahu. HostPapa je dodáván s CDN, který využívá technologii CloudFlare, aby uložil obsah do mezipaměti a doručil jej rychle návštěvníkům webu.
 • PHP7. HostPapa zajišťuje, že využíváte nejnovější technologie také na svém webu.

Jak rychlý je čas načítání HostPapa?

Rozhodl jsem se vyzkoušet dobu načítání. Vytvořil jsem testovací web hostovaný na serveru HostPapa (na plánu Starter WP) a poté jsem na něj nainstaloval WordPress a použil téma Twenty Seventeen.

účet hostpapa

Z krabice se testovací stránka načítala relativně rychle, 1 sekunda, velikost stránky 211 kb a 17 požadavků.

doba načítání hostpapa

Není to špatné .. ale je to lepší.

HostPapa již používá vestavěné ukládání do mezipaměti to je ve výchozím nastavení povoleno, takže neexistují žádná nastavení pro úpravy, ale existuje způsob, jak optimalizovat rychlost o něco dále komprese určitých typů souborů MIME.

Přihlaste se do cPanel a najděte sekci softwaru.

cpanel software sekce

V nastavení Optimalizovat web můžete optimalizovat výkon svého webu vyladěním způsobu, jakým Apache zpracovává požadavky. Komprimujte typy MIME text / html text / plain a text / xml MIME a klikněte na nastavení aktualizace.

cpanel optimalizovat web

Díky tomu se mé doby načítání testovacího místa trochu zlepšily, z 1 sekundy na 0,9 sekundy.

rychlost stránky hostpapa

Abych věci ještě více urychlil, šel jsem nainstalovat a bezplatný plugin WordPress s názvem Autoptimize a jednoduše jsem povolil výchozí nastavení.

autoptimize plugin

To zlepšilo dobu načítání ještě více, až na 0,8 sekundy a snížilo celkovou velikost stránky na pouhých 197 kb a snížil počet požadavků na 12.

hostpapa rychlé načítání stránky

Weby WordPress hostované na HostPapa se načítají velmi rychle a já jsem vám ukázal dvě jednoduché techniky, které můžete použít k ještě většímu urychlení věcí.

2. 24hodinová podpora

HostPapa neposkytuje pouze hvězdnou podporu, jako to dnes dělá mnoho jiných poskytovatelů hostingu. Ne, místo toho jdou nad rámec toho, aby se odlišili od zbytku soutěže.

Podívejte se, co nabízejí každému zákazníkovi:

 • Rozsáhlá databáze znalostí. Najděte si snadno pochopitelné návody a návody, pokud hledáte trochu svépomoc. Rozdělené do kategorií, jako je Hosting, E-mail a Domény, můžete vždy najít přesně to, co hledáte.
 • Video návody. Jste-li spíše vizuální osoba a raději sledujete videonávody, je to místo pro vás. Naučte se, jak používat všechny funkce, které nabízí HostPapa, a sledujte podrobný obsah výukových programů.
 • Živý chat. Promluvte si se skutečným živým člověkem s problémem, který právě máte, pomocí funkce live chat HostPapa 24/7.
 • HostPapa Dashboard. Spravujte svůj účet HostPapa pomocí intuitivního ovládacího panelu. Přihlaste se pomocí přihlašovací stránky, Facebooku, Google nebo dokonce Twitteru. Nakupujte, zobrazujte fakturační údaje a dokonce tiskněte faktury pro vlastní záznamy.
 • Vstupenky podpory. Prostřednictvím ovládacího panelu HostPapa odešlete lístky podpory nebo zkontrolujte stav stávajících.
 • Experti HostPapa. Připojte se ke svému týdennímu webináři, nebo dokonce naplánujte 30minutové individuální školení se zástupcem odborné podpory (ZDARMA!).

Jako bonus navíc HostPapa také usnadňuje přístup ke stavu sítě, takže vždy víte, co se děje.

Stav sítě

Podívejte se na stav webhostingových a e-mailových služeb, DNS hostingu, serverů Linux a dokonce i fakturačních a podpůrných systémů. Nemluvě o tom, zda se nevyskytují nějaké aktuální problémy a zda nedochází k plánované údržbě, která by mohla narušit vaši službu.

A pokud to nestačí, víte, že HostPapa překládá obsah svých stránek do angličtiny, francouzštiny, španělštiny a němčiny, což odpovídá jejich rostoucí mezinárodní zákaznické základně.

znalostní základna

A získejte to, nejenže můžete číst obsah stránek HostPapa ve více jazycích, ale můžete také získat live chat a telefonickou podporu ve více jazycích.

3. Vysoce zabezpečená datová centra

HostPapa má spolehlivá hostingová infrastruktura a udržuje nejvyšší standardy, pokud jde o zabezpečení jejich datových center.

Na všech serverech HostPapa očekávejte například následující bezpečnostní funkce:

 • Ovládání klimatu a teploty
 • Zdvojené podlahové zařízení
 • Ochrana proti poruchám
 • Protipožární systémy
 • Systémy detekce vody
 • Nepřerušitelný zdroj napájení (UPS)
 • Pohotovostní a redundantní výroba energie
 • Záložní generátory nafty

Produkty Intel Server napájí veškerá zařízení HostPapa a plně vybavená síť Cisco zajišťuje, že data vašeho webu jsou plně zabezpečená.

4. Působivé uptime

Tým na HostPapa chci vám poskytnout 100% záruku dostupnosti. Ale pěkná věc na nich je, že chápou, že kvůli způsobu, jakým je sdílený hosting nastaven, to není jen nereálné, je špatné slíbit.

Koneckonců, stačí jen jeden web na sdíleném serveru, který vše hodí do chaosu. Ať už se jedná o narušení bezpečnosti, nadměrné využívání zdrojů nebo obrovský nárůst provozu, pravda je, že sdílené hostingové servery čas od času klesnou.

HostPapa však zaručuje 99,9% dostupnosti.

A pokud jste během prvních 30 dnů od hostování svého webu s HostPapa nespokojeni, můžete získat plnou náhradu (bez jakýchkoli poplatků za nastavení a registraci doménového jména).

5. Nástroje pro malé podniky

Pamatuješ, když jsem řekl, že HostPapa se stará o malé podniky? Ve snaze zjistit, jak je to pravda, jsem se podíval na všechny funkce, které nabízejí zákazníkům a které mohou být užitečné pro majitele malých podniků.

A to je to, s čím jsem přišel:

Názvy domén

Levná doménová jména

Spusťte rychlé hledání názvu domény pomocí vlastního nástroje pro název domény HostPapa. Vyberte si z klasických koncovek názvů domén, nebo si vyberte jedinečnější, jako je .guru nebo .club. Ať tak či onak, můžete si vybrat skutečné doménové jméno, které bude základem vašeho nového webu na jednom místě.

A pokud se náhodou zaregistrujete k hostování hostitele HostPapa, můžete si svůj první název domény zdarma zaregistrovat zdarma pro první rok služby.

E-mailová řešení

E-mailová řešení HostPapa

E-mail je rozhodující pro úspěch vaší malé a střední firmy. Naštěstí má HostPapa spoustu e-mailových řešení, ze kterých si můžete vybrat:

 • Základní e-mail která přichází s profesionální identitou s názvem vaší firmy
 • Pokročilý e-mail který je dodáván s funkcemi zabezpečení vhodnějšími pro mobilní zařízení
 • Office 365 e-mail který je součástí sady Microsoft Office, a žádné náklady na správu
 • G Suite e-mail, kompletní s nástroji pro produktivitu a online úložiště, opět bez dodatečných nákladů

SSL certifikáty

SSL certifikáty

Pojďme si zašifrovat SSL certifikát volný, uvolnit. Certifikát Premium Wildcard SSL je nenabízeno zdarma, HostPapa má pro váš rostoucí web k dispozici některé robustní certifikáty SSL. A protože zabezpečení dat na vašem webu, a zejména údajů návštěvníků vašeho webu, je důležité pro vaši pověst, můžete se podívat na nákup certifikátu SSL od poskytovatele hostingu.

Pokud investujete do SSL certifikátů HostPapa, budete si užívat:

 • 256bitové šifrování dat
 • Okamžitá a automatická instalace
 • 99% kompatibilita prohlížeče

Nakonec budete moci zobrazit pečeť, na kterou lze kliknout a která obsahuje informace o certifikátu SSL pro návštěvníky webu, což zvyšuje důvěryhodnost vašeho webu a způsobuje, že se vám zdá důvěryhodný.

Doručování v obsahové síti (CDN)

Cloudflare CDN

Všechny hostitelské plány HostPapa Business a Business Pro jsou dodávány služby Cloudflare CDN zdarma pomozte doručit obsah vašeho webu globálnímu publiku rychleji než kdykoli předtím.

Maximalizujte provozuschopnost vašeho webu vyvážením zatížení serveru, zvyšováním rychlosti a výkonu webu a dokonce si užijte vyšší zabezpečení hackerů a dalších bezpečnostních hrozeb. Navíc získáte analytiku, která vám pomůže zjistit, odkud pochází provoz, abyste mohli sledovat potenciální hrozby.

Automatické zálohování webových stránek

Zálohování webových stránek zdarma

Není nic horšího, než investovat spoustu tvrdé práce do budování online obchodu, pouze jej nechat vymazat z důvodu selhání serveru, hackera nebo jiné nesprávné funkce webu..

Proto hostPapa vstoupí a dává svým zákazníkům automatické denní zálohování stránek:

 • Vyberte si ze 7 různých bodů obnovení
 • Data uložená na samostatných místech pro větší ochranu
 • Základní plány přicházejí s až 1 GB záložního prostoru (k dispozici další místo)
 • Zálohujte soubory, databázi a e-maily svého webu

Mějte na paměti, jedná se o prémiovou službu.

6. Tvůrce webových stránek

Vytváření webových stránek nebylo nikdy jednodušší pomocí exkluzivního hostitele webových stránek HostPapa.

Použijte táhnout & kapka tvůrce webových stránek, vyberte si ze stovek předem připravených šablon a dokonce si vytvořte eCommerce obchod, který bude prodávat fyzické i digitální produkty a služby (nebo obojí!).

Tvůrce webových stránek

Zde jsou některé z klíčových funkcí, které můžete očekávat, když použijete tvůrce webových stránek HostPapa:

 • Snadné přizpůsobení všech prvků webu včetně barevných schémat, písem a obrázků
 • Mobilní responzivní design pro všechna zařízení velikosti
 • Přizpůsobení HTML, JS a CSS, pokud máte sadu dovedností (i když to není nutné)
 • Integrované sociální sdílení ikony a kontaktní formuláře
 • SEO optimalizace pro lepší hodnocení vyhledávání
 • Možnost publikování na Facebooku
 • Režim živého náhledu pro stolní a mobilní zařízení

Tvůrce webových stránek HostPapa

S tvůrcem webových stránek HostPapa můžete publikovat profesionálně vypadající web během několika minut, aniž byste znali lízání kódu.

7. Green Hosting

HostPapa je hrdá na to, že je jednou z prvních hostingových společností, která prohlásila, že budou ekologičtí, aby pomohli světu, ve kterém žijeme.

Podporují rozvoj a využití větrné a sluneční energie nákupem certifikátů zelené energie. Tím je kompenzována energie používaná v jejich datových centrech a kancelářích.

HostPapa nepoužívá nic jiného než 100% obnovitelné energie zelené značky, pocházející z různých zdrojů po celých Spojených státech a Kanadě. Přitom nejen snižují svou vlastní uhlíkovou stopu, ale doufají, že na palubu přijde více lidí s využitím čisté energie a že se také pokusí snížit svůj otisk na Zemi..

Na svůj web můžete přidat bannery a návštěvníkům webu sdělit, že děláte svou roli, pomocí zeleného webhostingu.

Zelené energetické nápisy

Design celého webu doplňte úplným bannerem, půl bannerem nebo dokonce malým obdélníkem.

HostPapa Nevýhody

Nyní, když máte dobrý nápad, co musí HostPapa nabídnout zákazníkům, je čas podívat se na některé z nevýhod, takže se můžete při výběru poskytovatele hostingu rozhodnout co nejlépe informovat.

1. Drahé poplatky za obnovení

Na první pohled se HostPapa jeví jako velmi efektivní poskytovatel hostingu, zejména proto, že je to zelený webový hostitel, který může výrazně zvýšit ceny.

Kromě toho je pro poskytovatele hostingu obvyklé, že mají výjimečně nízké registrační ceny, aby povzbudili více lidí, aby je začali používat. Poté, po roce uspokojivé služby, poskytovatel hostingu pak zvedne měsíční ceny a doufá, že většina lidí obnoví.

Koneckonců, nikdo nechce měnit webhostingy každý rok, zejména když jsou se službou spokojeni.

To znamená, že zvyšování cen za obnovení může být neočekávané a může způsobit vážné šokové nálepky. A bohužel to přesně dělá HostPapa.

Drahé obnovovací ceny

Přijďte, abyste zjistili, že musíte investovat do dlouhodobé smlouvy, abyste získali nízkou zaváděcí cenu a značení pro obnovu je významné.

2. Chybějící funkce

Počáteční sada funkcí HostPapa se zdá být pro majitele malých podniků silná. Mám však pocit, že jim chybí některé klíčové věci:

 • Jejich záruka vrácení peněz 30 dnů ve srovnání s konkurencí, která nabízí 60 nebo dokonce 90denní záruky vrácení peněz, se objevuje krátce
 • Automatické zálohy jsou prémiovou službou pro hostingové plány Starter a Business, což je opět na rozdíl od konkurence, kdy jsou v rámci hostovacího plánu nabízeny alespoň týdenní zálohy
 • Ačkoli tvrdí, že jsou mezinárodní hostingové společnosti, umístění datového centra je poměrně omezené (iu služeb CDN to má vliv na rychlost webů, které jsou geograficky daleko). Pokud se nacházíte mimo USA nebo Kanadu pak HostPapa není nejvhodnějším webovým hostitelem k použití.

HostPapa Hosting plány

HostPapa nabízí mnoho hostingových plánů, například VPS a Reseller hosting. To znamená, že se podívám na jejich sdílené a hostingové plány WordPress takže máte dobrý nápad, co můžete očekávat, když se zaregistrujete k používání hostingu HostPapa.

Sdílený hosting

HostPapa sdílí hosting, který funguje skvěle pro ty, kteří právě začínají, nebo pro ty, kteří na své webové stránky přicházejí s minimálním provozem.

HostPapa Sdílené plány hostování

V závislosti na zvolené úrovni obdržíte následující funkce:

 • Více neomezených hostovaných webů
 • Neomezené místo na disku a šířku pásma
 • Bezplatná registrace doménového jména
 • 24/7 podpora
 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL, Cloudflare CDN a přenos webových stránek
 • 99% dostupnosti
 • Vylepšení výkonu a zabezpečení
 • Servery CloudLinux
 • A mnohem víc

Budete mít také přístup k tvůrci webových stránek HostPapa, ovládání cPanelu, Softaculous nástroji pro integraci aplikací, a dokonce i bezplatnému školení jeden na jednoho.

HostPapa sdílený hosting se pohybuje od 3,95 $ / měsíc do 12,95 $ / měsíc v závislosti na zvoleném plánu.

Obchodní plán je nejdražší plán, ale stojí za to navíc, protože přichází s vylepšeným výkonem, zabezpečením a rychlostí.

Je dodáván s raketovými rychle prémiovými servery (výkon 3x serveru) a zdvojnásobením paměti RAM a místa na pevném disku.

Funkce:

 • Rychlejší servery
 • 300% zvýšení výkonu
 • Méně účtů na server
 • 4x více prostředků CPU a MYSQL
 • Prémiové zástupné SSL
 • Automatické zálohování webových stránek
 • SiteLock detekovat
 • Ochrana doménových jmen

Hosting WordPress

HostPapa Hosting WordPress

HostPapa také nabízí Hosting WordPress které uspokojí ty, kteří se rozhodli používat populární systém správy obsahu WordPress.

A zatímco většina funkcí odráží to, co je nabízeno ve sdílených hostingových plánech, můžete také očekávat tyto další hostitelské funkce:

 • Automaticky nainstalovaný WordPress (velmi užitečný pro začátečníky)
 • Ukládání do mezipaměti WordPress
 • Zdarma přenos webu WordPress
 • Vylepšené disky SSD
 • 24/7 odborná podpora WordPress
 • Vestavěný plugin pro optimalizaci SEO (Yoast SEO)
 • Automatické aktualizace jádra WordPress

Když jsem testoval doby načítání stránky HostPapa, zkusil jsem to na jejich plánu WP Starter.

Hostingové plány WordPress se mírně liší, pokud jde o cenu: 3,95 $ / měsíc, 5,95 $ / měsíc a 12,95 $ / měsíc, opět jen tehdy, když investujete do dlouhodobých smluv.

Stejně jako u výše uvedených sdílených plánů, doporučuji Plán WP Business Pro. Ano, je to nejdražší plán, ale je dodáván se zvýšeným výkonem, zabezpečením a rychlostí. Získáte rychlé prémiové servery (3x výkon serveru) a zdvojnásobíte RAM a pevný disk.

Funkce:

 • Rychlejší servery
 • 300% zvýšení výkonu
 • Méně účtů na server
 • 4x více prostředků CPU a MYSQL
 • Prémiové zástupné SSL
 • Automatické zálohování webových stránek
 • SiteLock detekovat
 • Ochrana doménových jmen

Často kladené otázky

Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek:

 1. Co je HostPapa? HostPapa je kanadská soukromá webhostingová společnost, která poskytuje sdílený, distributorský, VPS a WordPress hosting. Jejich oficiální web je www.hostpapa.com. Přečtěte si více na stránce Wikipedie.
 2. Jaký druh ovládacího panelu se používá? Běžně používaný cPanel.
 3. Načte se můj web rychle? Většina hostingových plánů má přístup k bezplatným službám Cloudflare CDN, které pomáhají zvyšovat rychlost a výkon webu. Pokud používáte hosting WordPress, získáte také vestavěné řešení ukládání do mezipaměti WordPress pro rychlé doručování statických souborů návštěvníkům webu.
 4. Co se stane, když můj web klesne pod 99,9% záruku dostupnosti? Po přečtení webových stránek a Smluvních podmínek se mi zdá, že nikde nenajdu, kde by se dalo zjistit, zda dostáváte kredit za jakékoli prostoje. HostPapa místo toho spoléhá na jejich tvrzení, že oni budou udržovat 99,9% uptime, pořád.
 5. Je k dispozici bezplatný certifikát SSL? Ano, i když jsou k dispozici nějaké pokročilé certifikáty SSL, každý hostingový plán může získat bezplatný certifikát SSL (Encrypt SSL), což je skvělé pro majitele malých podniků, kteří přijímají platby na svých stránkách..
 6. Existují nějaké vestavěné marketingové nástroje? Ano, pomocí nástroje pro tvorbu webových stránek HostPapa můžete na svém webu integrovat sociální sdílení, optimalizovat svůj web pro SEO a vyšší hodnocení vyhledávání a dokonce spolupracovat s Google Analytics, abyste mohli sledovat, odkud návštěvníci stránek přicházejí a co dělají jednou na vašem webu webová stránka.

Doporučuji HostPapa?

Nakonec je HostPapa spolehlivým řešením webhostingu pro ty, kteří potřebují něco trochu víc přátelský pro začátečníky. Je to také dobré pro ty, kteří jsou provozování malých podniků. Sada funkcí je dostatečně velká na to, aby tuto práci zvládla, ale není ohromující pro ty, kteří to tolik nepotřebují.

Pokud si však všimnete škálování malých podniků, zjistíte, že dostupné zdroje nemusí být schopny uspokojit vaše potřeby nejlepším možným způsobem. Budete však mít zabezpečený web, který udržuje působivý provozuschopnost. Nemluvě o tom, že pomocí zeleného webhostingu budete mít dobrý pocit ze skutečnosti, že snižujete svou vlastní uhlíkovou stopu..

Pokud se rozhodnete použít HostPapa pro vaše potřeby hostingu, nezapomeňte si předem zkontrolovat svůj rozpočet, protože v každém plánu jsou zabudovány nějaké pochybné poplatky. Musíte se také ujistit, že hostiteli uděláte dobře, protože máte pouze 30 dní na to, abyste se rozhodli, zda je chcete zachovat nebo ne (pokud chcete vrácení peněz, které je).

Pokud HostPapa zní jako poskytovatel webhostingu, který chcete zkontrolovat, přejděte na jejich web, podívejte se, co nabízejí, a ujistěte se, že disponují hostitelskými funkcemi, které potřebujete k úspěšnému spuštění webu pro malé firmy.

Zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu a dostanete 58% SLEVA speciální nabídka – hostujte své webové stránky od 3,36 $ měsíčně

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map