Recenze hostování InMotion

S doslova tisíci web hostitelů tam, pravděpodobně byste očekávat, že novější nabídnout více inovativní a lepší funkce. Může se tedy stát překvapením, když zjistíte, že jeden z nejrychleji rostoucích, nejuznávanějších a nejspolehlivějších webhostingů je také jedním z nejstarších, a to: InMotion Hosting.


Společnost InMotion Hosting byla založena v roce 2001 a stala se důvěryhodnou webhostingovou společností, která poskytuje spolehlivý výkon pro hostování v business třídě.. InMotion poskytuje perfektní kombinaci nízké ceny a technických inovací, Když se zaregistrujete a stanete se zákazníkem, můžete očekávat vynikající dostupnost, rychlost, výkon a technické funkce. Cílem této recenze InMotion Hosting je dostat se do všech detailů a dát vám všechny klady a zápory.

Jejich zákaznická podpora, technologie Max Speed ​​Zone a cena 3,99 $ / měsíc jsou 3 hlavní věci, které se lidem nejvíce líbí.

recenze na twitteruDobré a špatné hodnocení na Twitteru

V této recenzi InMotion Hosting vám řeknu, zda tomu tak skutečně je.

Tady se blíže podívám na výhody a nevýhody této hostingové služby, abych zjistil, jak žije až do své pověsti spolehlivého webhostingu, který zvládne všechny vaše webhostingové potřeby pro vaše rostoucí online podnikání..

Dej mi 10 minut svého času a dám ti všechny potřebné informace o InMotionu a zodpovím otázky jako.

 • Kolik stojí hosting InMotion?
 • Jaký je rozdíl mezi různými plány?
 • Můžete si vybrat umístění serveru?
 • Jaké jsou výhody a nevýhody jejich používání?
 • Poskytují mi automatické zálohy mého webu?
 • Přichází s jednotkami SSD?
 • Pomáhají jim přenést můj web?
 • Což je nejlepší hostingový plán pro web WordPress?

Až to přečtete, budete vědět, zda je to správná webhostingová služba, kterou můžete používat, a zda byste se měli s nimi zaregistrovat nebo ne.

Kliknutím na tento odkaz získáte 50% SLEVA maloobchodní ceny InMotionu a mohou hostovat váš web pouze za účelem 3,99 $ měsíčně.

Contents

Recenze InMotion Hosting: To se dozvíte

 1. Seznam kladů a záporů

Tady půjdu do podrobnějších informací o (nebo skočím přímo na nebo).

 1. Hostingové plány & ceny

Zde se budu zabývat tím, co dostanete a jaké funkce jsou pro každý plán.

 1. FAQ

Zde odpovím na některé z nejvíce .

 1. Shrnutí recenze InMotion

Tady v mém ti řeknu, že jsou dobří, nebo pokud si myslím, že jsi lepší přihlásit se s konkurencí.

Existuje mnoho webhostingových služeb tam venku, a to může být obtížné prosít přes ně a najít jeden s plánem a funkce, které fungují nejlépe pro vás.

recenze hostování inmotion

InMotion Hosting je dobrá volba, protože zajišťuje téměř všechny. Jejich webhostingová služba nabízí několik dostupných hostingových plánů.

Poskytují také opravdu dobrý provozuschopný a užitečný zákaznický servis, který vám pomůže odpovědět na všechny otázky, které můžete mít na cestě.

Níže uvedu plány hostingu nabízené v mé recenzi inMotion a ponoří se hlouběji do toho, co považuji za užitečné pro jejich služby, a také to, co považuji za lepší..

Profesionálové InMotion Hosting & Nevýhody

Pokud se zajímáte o výhody a nevýhody, pak jsem vás dostal na něž se vztahuje.

Profesionálové InMotion Hosting

Pojďme se podívat na to, jaké výhody jsou.

Zákaznická podpora

Pokud jste již měli nějaké předchozí zkušenosti s webovým hostitelem, víte, jak snadné je zpočátku ignorovat faktor zákaznických služeb. Ale nepochybně budete mít nějaké problémy a když se vynoří, potřebujete spolehlivou a rychlou podporu.

Podpěra, podpora

Vaše podnikání do značné míry závisí na tom, protože i krátká závada na vašem webu může znamenat ztrátu mnoha zákazníků. Ve společnosti InMotion mají mnoho silných stránek, pokud jde o zákaznickou podporu:

Americká podpora

Jedním z největších výhod při jejich používání je to, že máte zaručené dostat podpora, která je založena ve Spojených státech. To znamená rychlejší dobu odezvy a vyšší kvalitu péče o zákazníka.

Děkuji vám všem za návrhy. Právě jsem strávil poslední 4 hodiny zkoumáním toho, co vypadá jako gazillion možností hostování. Po pečlivém zvážení (a zčásti kvůli rozpočtu klienta a hodně zaseknutí) jsem šel s Inmotion Hosting. Zkřížené prsty! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Každý den u jezera (@ Každý den) 14. prosince 2018

Zákazníci, se kterými budete hovořit, jsou navíc dobře informovaní. Všichni podpůrní zaměstnanci musí mít alespoň 160 hodin interního školení než bude moci komunikovat se zákazníky.

Zjistil jsem, že ve skutečnosti mají odborné znalosti potřebné k řádnému řešení vašich jedinečných problémů a nespoléhají pouze na skript pro odstraňování problémů.

Skvělý proces na palubě

Mají také fantastický proces, jak začít používat jejich hostingové služby. Zvláště pokud se jedná o vaše první uvedení do provozu vlastního webu, jedná se o hlavní bonus.

Posílají řadu užitečných palubní e-maily které vám pomohou s každou fází nastavení vašich webových stránek na jejich serveru. Obzvláště užitečné je, že tyto e-maily jsou přizpůsobeny vašemu konkrétnímu typu webu a jeho hlavnímu účelu, takže získáte příslušné pokyny k nastavení.

Konečným výsledkem je, že tento proces preventivně předchází mnoha potencionálním problémům s podporou po instalaci po nastavení, protože se o ně stará hned na začátku.

Více komunikačních kanálů

Nabízejí také řadu cest, díky nimž získáte zákaznickou podporu. Můžete udělat živý chat přes jejich webové stránky, poslat e-mailem, používat tradiční systém vstupenek, volání pomocí Skype, nebo můžete telefon dovnitř na 888 321.HOST (4678).

Zjistil jsem, že doba odezvy každého je rychlá. Můžete očekávat, že získáte potřebnou podporu včas, což je důležité, protože se počítá každá minuta.

24/7 podpora

Stejně jako všechny dobré hostingové služby se jejich tým podpory postará o všechny výzvy, s nimiž se setkáte, bez ohledu na to, jak obtížné by mohly být – 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

O InMotion Hosting se mi líbí spousta dobrých věcí. Jednou z nich je zejména podpora zákazníků. Během mých let s nimi – jejich technická podpora mě nikdy nezklame. Podpůrné štáby, s nimiž jsem mluvil, byly vždy přátelské, profesionální a hlavně dobře informované. Pokud dáváte přednost tomu, aby se někdo staral o záda, když sračky zasáhnou fanouška, IMH je tu vždy pro vás. Jerry Low – Web Hosting Tajné odhaleno

Výkon hostování InMotion & Rychlost

Jejich zákaznická podpora není jedinou věcí, kterou InMotion Hosting vyniká. Rychlost a výkon jejich serverů jsou také velmi působivé.

K dnešnímu dni nikdy neměli hlavní výpadek a mají průměrná doba provozu 99,97%, což je docela zatraceně dobré pro službu jejich velikosti. Ve skutečnosti mají 99,9% záruku dostupnosti.

Kromě toho na rozdíl od mnoha jiných sdílených webhostingových služeb tam nepřevyšují své servery. Jinými slovy neumožňují hostit příliš mnoho webů na stejném serveru.

Místo toho udržují každý server omezený na to, co dokáže legitimně zvládnout, což znamená, že i když více serverů zasáhne špičkový provoz současně, server to zvládne lépe.

Kromě výše uvedeného existuje řada jedinečných funkcí, které IMH používá k zajištění dostupnosti, rychlosti a bezpečnosti pro své zákazníky hostující hosting:

Jednotky SSD pro všechny jejich servery

Za prvé, každý server je podporován jednotkami SSD (Solid-State Drive), namísto tradičních jednotek HDD (pevný disk).

Protože Jednotky SSD jsou založeny na čipech (nemechanické), namísto diskového, je výrazně rychlejší při načítání uložených dat.

To znamená rychlejší načítání a rychlejší načítání dat pro ty, kteří využívají váš web, což znamená méně lidí opouštějících váš web, protože to trvá příliš dlouho.

SSD disky

Podle InMotion a interního testování provedli:

 • Jednotky SSD fungují asi 20krát rychleji než disky HDD
 • Jednotky SSD byly schopny prosadit přibližně o 65% více dat ze serveru
 • V době vysokých požadavků na I / O tato čísla vzrostla ve srovnání s pevnými disky na přibližně 95%

Více datových center a Max Speed ​​Zones

Dalším jedinečným prvkem InMotion je to, že místo jednoho datového centra, které slouží celé zemi, mají více datových center.

Při nákupu jejich služeb si vyberete místo, které vám nejlépe poslouží (podle toho, odkud pochází většina vašich zákazníků nebo návštěvníků).

Aby zjistili, které datové centrum funguje nejlépe pro vaši polohu, mají dokonce test stahování souborů, který můžete použít na svých webových stránkách k porovnání, které centrum vám poskytuje rychlejší služby!

maximální rychlostní zóny

Protože mají více datových center, mají také to, co dabují Zóny maximální rychlosti které odkazují na geografická umístění v určitém rozsahu jejich center. Pokud se nacházíte v jejich maximální rychlosti, slibují, že váš web a e-mail mohou běžet až 6krát rychleji.

Silné zaměření na bezpečnost

Berou bezpečnost vážně, jak budou monitorovat zabezpečení serveru 24/7. Vaše webové stránky jsou pokryty Ochrana DDoS, pokročilé firewall systémy jako ModSecurity stejně jako vlastní pravidla brány firewall.

Solidní funkce WordPress

Nabízejí spravovaný hosting WordPress o všech plánech, pokud jde o základní aktualizace automatického instalátoru WordPress a oprava běžných bezpečnostních děr.

řízené hostování wordpress

 • Všechny weby WordPress běží na a CloudLinux platforma s OptimumCache povoleno.
 • Můžete si vybrat Předinstalovaný WordPress když se zaregistrujete, nebo poté můžete odeslat žádost o převod z webu.
 • Všechny weby WordPress přicházejí s Integrace WP-CLI (nástroj příkazového řádku pro správu instalace WordPress, což znamená, že můžete aktualizovat pluginy, konfigurovat instalaci a mnoho dalšího bez použití webového prohlížeče).
 • PHP 7 je k dispozici na hostování InMotion WordPress. PHP 7 pomáhá webům WordPress pracovat až dvakrát až třikrát rychleji ve srovnání s předchozími verzemi PHP.

InMotion Hosting nabízí BEZPLATNÉ soukromé certifikáty SSL pro všechny plány sdíleného obchodního hostingu, hostování VPS a vyhrazeného serveru. Zákazníci IMH nyní mohou snadno zabezpečit své webové stránky pro bezpečné prohlížení jediným kliknutím.

Funkce:

 • SSL ověřené doménou
 • 256bitové šifrování
 • Pohání Comodo a cPanel
 • Automatické obnovení SSL zdarma

Nabídka bezplatné soukromé certifikáty SSL je skvělý krok a perfektní nutností pro webové stránky elektronického obchodování, protože bezplatný certifikát SSL umožňuje přijímat platby a provádět online transakce bez obav.

Zálohování webových stránek zdarma

Kromě silného zákaznického servisu a vysoce kvalitního hostingu jsem zjistil, že mají několik dalších vážných výhod, které je třeba zvážit.

Jedním z nich je, že nabízejí bezplatné zálohy webových stránek. Není obvyklé, že hostingové služby pravidelně provádějí zálohy, ale je neobvyklé, že nabízejí zálohování zdarma.

bezplatné zálohy webových stránek

Většina hostingových služeb účtuje poplatek, pokud potřebujete nouzové zálohování, ale InMotion ne.

Na zálohy přiložené k vašemu účtu se vztahuje několik limitů. Obnovení účtu je zdarma, ale je omezeno na jednou za 4 měsíce. Poplatek ve výši 49 USD se bude vztahovat na jakékoli další obnovení. Pokud je váš web větší než 10 GB, nebude se automaticky zálohovat.

Zdarma migrace stránek

Dalším profesionálem je, že pokud přesouváte své webové stránky z jedné hostingové služby na jejich, nabízejí bezplatná služba přenosu webových stránek. Jejich web také slibuje, že na vašem webu dojde při provádění tohoto přenosu k nulovým prostojům.

migrace webových stránek zdarma

Existuje několik upozornění, o kterých byste měli vědět. Migrace e-mailových účtů je zahrnuta pouze u migrací cPanel. Migrace mimo cPanel mohou vyžadovat ruční migraci e-mailů. Náklady se mohou vztahovat na přenosy webových stránek sestávající z více než 3 stránek a / nebo databází nebo více než 5 GB dat.

Flexibilita

A konečně, pro webhostingovou službu, která je, upřímně řečeno, stará pro své odvětví, určitě to nezaostává za časy. Nabízejí mnoho možností, které znamenají, že máte docela dost flexibility se svými webovými stránkami.

Když je hostujete, získáte vynikající Integrace aplikací Google a díky jejich četným partnerstvím se službami elektronického obchodování můžete získat také mnoho podpory elektronického obchodování a integrace aplikací.

Nabízejí také jedinečnou službu pro Integrace WordPress, včetně předinstalace WordPress jako možnosti při nákupu hostingu prostřednictvím nich.

Poskytují také vám Bezplatná inzerce v hodnotě 250 $. Získáte 100 $ kreditů Google AdWords, 75 $ z reklamních kreditů Bing a 75 $ z reklamních kreditů Yahoo, které vám pomohou zvýšit kvalitu provozu na vašem webu..

Výkonný tvůrce webových stránek

BoldGrid je název jejich prvotřídní tvůrce webových stránek který je součástí každého hostovacího plánu. BoldGrid je snadný editor drag-and-drop, který vám umožní rychle vytvářet ohromující, citlivé weby, které jsou poháněny WordPress.

tvůrce webových stránek s výraznými tóny

BoldGrid je intuitivní a snadno použitelný díky funkcím, jako je drag and drop design, předdefinovaná a pohotová témata. Navíc přichází s funkcemi, jako je vestavěné SEO a vytváření stránek.

A na rozdíl od jiných tvůrců webových stránek je to zcela zdarma a máte 100% vlastnictví a úplnou kontrolu nad svým vlastním webem.

Nevýhody hostování InMotion

Teď jsem se podíval na výhody, pojďme se podívat na některé z nevýhod jejich použití.

Cena

Pravděpodobně největší kon je, že jeho cena je vyšší než většina ostatních sdílených hostingových služeb nabízejících podobné služby.

Dostanete však to, za co platíte, s možnostmi zákaznických služeb a bezplatnou zálohu & obnovení, bezplatné migrační služby a řada dalších bezplatných aplikací, věřím, že to pro ně v jiných oblastech vynahradí.

Roční smlouva

Další nevýhodou je, že když si koupíte jejich služby, jste uzavřeni na roční smlouvu. To znamená, že si vezmete trochu hazardu, že budete s tím spokojeni a bude to stát za to peníze.

Nabízejí však velmi velkorysou 90denní záruku vrácení peněz, takže nakonec riziko není tak zlé. Průmyslovým standardem je 30denní záruka vrácení peněz.

Tato záruka je obzvláště zajištěna, pokud platíte celý rok, abyste získali lepší ceny. Mějte však na paměti, že záruka vrácení peněz nezahrnuje žádné doplňkové nákupy, jako jsou certifikáty SSL nebo registrace doménových jmen.

Limit pro počet stránek

Dalším negativem, které jsem našel, je to, že zákazníci jsou obvykle omezeni na počet webů, které mohou hostovat na jednom účtu. To však platí pouze pro balíčky Launch a Power (balíček Pro umožňuje neomezené množství addonových webů).

Pokud tedy máte v plánu provozovat značný počet webů, možná budete muset zvážit jiného hostitele, nebo jen být připraveni zaplatit za balíček Pro trochu víc. Pokud však potřebujete jen několik stránek, nemělo by to na vás mít žádný dopad.

Pomalé nastavení účtu

Mají zavedeny přísné zásady prevence podvodů (což je dobrá věc) a všichni noví zákazníci musí ověřit svůj nákup na hostingu tím, že projdou proces ověření telefonem.

Váš hostitelský účet však bude aktivován ve stejný pracovní den.

Ověření vašeho účtu je bezproblémové a bez obav, ale to znamená, že nebudete mít okamžitý přístup ke svému hostitelskému účtu, a to může být pro některé uživatele nevhodné, zejména pro obyvatele mimo USA..

Hostingové plány InMotion & Ceny

InMotion Hosting nabízí řadu hostingových služeb od VPS a dedikovaných serverů až po cloud a hosting WordPress. Ale zde se chystám pokrýt pouze jejich sdílené balíčky webhostingu.

Nabízejí 3 sdílené plány webhostingu: Spusťte, Power a Pro.

hostující plány

Zde jsou hlavní rysy každého hostovacího plánu:

Plán spuštění InMotion

 • Hostujte až 2 weby
 • Neomezený prostor na disku a šířka pásma
 • 2 MySQL & PostgreSQL databáze
 • Zdarma přenos a nastavení webových stránek
 • Zdarma denní zálohy webových stránek
 • Technologie Max Speed ​​Zone
 • Základní americká podpora
 • Ochrana před malwarem a e-mailem proti spamu
 • 90denní záruka vrácení peněz

Plán napájení InMotion

 • Hostujte až 6 webových stránek
 • Neomezené místo na disku a šířku pásma
 • 50 MySQL & PostgreSQL databáze
 • Zdarma přenos a nastavení webových stránek
 • Zdarma denní zálohy webových stránek
 • Elektronický obchod připravený na nákupy na jedno kliknutí
 • Technologie Max Speed ​​Zone
 • Základní americká podpora
 • Sdílený certifikát SSL je zahrnut
 • Ochrana před malwarem a e-mailem proti spamu
 • 90denní záruka vrácení peněz

Plán InMotion Pro

 • Hostujte neomezené weby
 • Neomezené místo na disku a šířku pásma
 • Neomezená MySQL & PostgreSQL databáze
 • Zdarma přenos a nastavení webových stránek
 • Zdarma denní zálohy webových stránek
 • Elektronický obchod připravený na nákupy na jedno kliknutí
 • Technologie Max Speed ​​Zone
 • Podpora na úrovni USA
 • Sdílený certifikát SSL je zahrnut
 • Ochrana před malwarem a e-mailem proti spamu
 • 90denní záruka vrácení peněz

Porovnání plánu hostování

Jaký plán hostingu bych měl dostat?

Zde je srovnání InMotion Hosting Spuštění vs. výkon, a Power vs. Pro, kde nastíním, jaké jsou hlavní rozdíly mezi balíčky podnikového hostování Launch, Power a Pro.

Spuštění hostování InMotion vs. Kontrola výkonu

Zjevný rozdíl mezi plánem Spuštění a Napájení je samozřejmě cena. Spouštěcí plán je vstupní úrovní InMotionu, a proto je jeho nejlevnější sdílený hostingový plán.

S plánem napájení můžete hostit až 6 webových stránek a plán přijde elektronický obchod připraven s instalacemi nákupního košíku na jedno kliknutí pro WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce a DrupalCommerce. Plán napájení vám také poskytne sdílený certifikát SSL.

Výběr plánu napájení byste měli zvážit, pokud:

 • Chcete být hostitelem 6 webových stránek místo 2
 • Instalujete elektronický obchod a nákupní vozíky
 • Chcete zdarma sdílený SSL certifikát

InMotion Hosting Power vs. Pro Review

Mezi plánem Power a Pro existuje několik rozdílů. Plán Pro nabízí téměř neomezené všechno (webové stránky, domény, databáze atd.) 4x více zdrojů stejně jako další funkce, jako je podpora na úrovni.

Pokud chcete rozšířit a hostit více webových stránek (více než 6 webových stránek, které umožňuje plán napájení), pak pro vás bude plán Pro lepší volbou.

Výběr Pro plánu byste měli zvážit, pokud:

 • Chcete „neomezené“ všechno
 • Chcete server s více zdroji
 • Chcete podporu na úrovni

Který plán hostování InMotion je pro vás nejlepší?

Nyní jste snad v lepší pozici pro výběr správného sdíleného hostovacího plánu od společnosti InMotion. Pamatujte, že pokud potřebujete více zdrojů a funkcí, můžete vždy jít o úroveň výše a upgradovat na vyšší plán hostování.

Na základě mé osobní zkušenosti, zde je moje doporučení pro vás:

 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali s plánem spuštění, pokud začínáte a máte v úmyslu spustit základní web.
 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali s plánem napájení, pokud máte v úmyslu spustit WordPress, další CMS nebo elektronický obchod poháněné stránky.
 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali s plánem Pro, pokud máte v úmyslu provozovat WordPress, jiný CMS nebo web elektronického obchodu, ale potřebujete více zdrojů a funkcí.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na některé z nejčastějších otázek o IMH.

Co je InMotionHosting.com?

InMotion Hosting je webhostingová společnost, která byla založena v roce 2001. Má pobočky v Los Angeles, CA a Virginia Beach, VA, ve Spojených státech a společnost má dvě datová centra: jedno v Los Angeles a jedno v Herndonu ve Virginii. Inmotion Hosting je hodnocen A + organizací Better Business Bureau. Jejich oficiální webová stránka je: https://www.inmotionhosting.com

Jaké platební metody přijímá InMotion Hosting?

Přijímejte platby kreditními kartami (Visa, MasterCard, American Express a Discover), jakož i platby šekem a peněžním poukazem. Platba přes PayPal však není možnost.

Jakou technickou podporu poskytují?

Nabízejí americkou podporu prostřednictvím telefonu, e-mailu Skype a živého chatu. Podpora je k dispozici 24/7/365. Můžete je také tweetovat na @inmotioncares. Mají také kanál YouTube, který je vybaven dobrými videonávody.

Co jsou jmenné servery InMotion Hosting?

Jejich jmenné servery jsou: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 a NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Jak dlouho trvá aktivace mého hostovacího účtu?

Váš účet bude aktivován ve stejný pracovní den, kdy zadáte objednávku. Všichni noví zákazníci však musí ověřit svůj hostingový nákup prostřednictvím telefonního ověřovacího procesu.

Nabízí InMotion Hosting bezplatnou doménu?

Ne, nenabízejí bezplatné doménové jméno se svými webhostingovými plány.

Mají záruku vrácení peněz?

InMotion Hosting nabízí velkorysou 90denní záruku vrácení peněz (pouze 97denní záruka DreamHost je velkorysejší) pro nové objednávky (nikoli obnovení). Pokud nejste s jejich službami žádným způsobem spokojeni, vrátí vám veškeré poplatky za hostování, žádné dotazy. Záruka se nevztahuje na nákupy addonů, jako jsou doménová jména nebo certifikáty SSL.

Převede InMotion Hosting můj web z jiného webového hostitele?

Ano, přenesou na ně váš web. Náklady se mohou vztahovat na přenosy webových stránek sestávající z více než 3 stránek a / nebo databází nebo více než 5 GB dat.

Nabízí InMotion Hosting automatické zálohování?

Ano, provádějí zálohy všech webů pod 10 GB. Na webech nad 10 GB jsou k dispozici další možnosti zálohování, které jsou k dispozici na vyžádání. Obnovení vašeho webu je zdarma, ale je omezeno na jednou za 4 měsíce. Poplatek ve výši 49 USD se bude vztahovat na jakékoli další obnovení.

Nabízí InMotion Hosting bezplatné certifikáty SSL?

Ano, všechny jejich sdílené hostingové plány přicházejí s přístupem ke sdíleným SSL certifikátům zdarma soukromé SSL certifikáty u všech plánů sdíleného obchodního hostingu, VPS hostingu a vyhrazeného serveru (od 28. července 2017).

Jsou recenze InMotion Hosting na Reddit a Quora dobré?

Ano, z velké části jsou Quora i Reddit dobrým místem pro čtení recenzí skutečných lidí a zákazníků o InMotionu. Můžete číst recenze na Reddit a na Quora. Recenze zákazníků najdete také na Yelpu a TrustPilotu.

Existují nějaké dobré alternativy hostování InMotion?

Ano, existuje pár, ale věřím, že InMotion Hosting je solidní poskytovatel webhostingu, s nímž by se mělo jít. Pak byste měli udělat svůj vlastní výzkum a podívat se na další webhostingové služby tam také. Dvě dobré alternativy k InMotion Hosting, které stojí za prozkoumání, jsou A2 Hosting a SiteGround.

Kde najdu kódy kupónů InMotion Hosting?

InMotion Hosting nenabízí žádné kódy slev prostřednictvím webových stránek třetích stran. Pravidelně však pořádají různé propagační a prodejní akce a vy byste měli navštívit stránky www.inmotionhosting.com, kde najdete legitimní kupón a propagační kódy..

Doporučuji InMotion Hosting?

Ano, doporučuji je.

V době, kdy jsem je použil, jsem zjistil, že je to solidní webhosting. Poskytují vynikající péči o zákazníka, solidní provozuschopnost a vysoký výkon a sdílený hosting bohatý na funkce, z velké části kvůli tomu, že je založen v USA a má více datových center, která umožňují rychlé načítání webových stránek.

InMotion Hosting také jde nad rámec očekávání s velkým množstvím jejich bezplatných služeb a přidaných funkcí. A konečně, s řadou balíčků a schopností doplňku, jsou připraveni sloužit široké škále typů a účelů webových stránek.

Toto je konec tohoto přezkumu hostování InMotion a pokud stále sedíte na plotě o registraci, nezapomeňte, že každému zákazníkovi nabídne nezodpovězené otázky. 90denní záruka vrácení peněz.

Kliknutím na tento odkaz získáte 50% SLEVA doporučené maloobchodní ceny InMotion a můžete hostit své stránky pouze za 3,99 $ měsíčně.

Zveřejnění FTC: Abyste se dostali co nejlevnější cenu, vydělám malou provizi, pokud se rozhodnete podepsat pomocí mých odkazů na recenze InMotion Hosting..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map