Recenze hostingu A2

Najít perfektní webhostingovou společnost je obtížné s tolika dostupnými možnostmi, ze kterých si můžete vybrat. Jednou z nejlepších webhostingových společností pod radarem, kterou byste měli zvážit, je A2 Hosting.


Vypadá to, že pokaždé, když si myslíme, že dnes známe top 5, na trhu se objeví nový, který nabízí větší a lepší sady funkcí, kompletní s vyšší rychlostí než všechna ostatní řešení hostování. To vám mohu říct jedním z nejlepších poskytovatelů webhostingu na současném trhu je A2 Hosting.

A nejsem o tom sám.

a2 hosting recenze na twitteruDobré a špatné hodnocení na Twitteru

Tady v tomto Hodnocení hostingu A2, Budu se blíže podívat a uvidím, co tento jedinečný, nezávisle vlastněný a provozovaný webhostingový poskytovatel musí nabídnout majitelům webových stránek, jako jste vy, abyste se mohli rozhodnout, zda vyhovují vašim potřebám nebo ne.

Pokud mi dáte 10 minut svého času, dám vám všechny nezbytné informace o A2 hostingu a odpovídám na otázky jako.

 • Jaké funkce poskytuje A2 Hosting svým klientům?
 • Jak se zvyšuje rychlost a výkon A2 Hosting?
 • Jaké jsou různé dostupné plány?
 • Pomohou migrovat můj web?
 • Kolik stojí hosting A2?
 • Jaký druh hostingu A2 poskytuje majitelům webových stránek?
 • Co je na jejich serverech tak dobré?
 • Budou jejich servery Turbo načítat stránky 20x rychleji?

V době, kdy jste dokončili čtení této recenze hostingu A2, budete určitě schopni říct, zda se jedná o správnou webhostingovou službu pro vaše potřeby..

Použijte tento exkluzivní promo kód: webrating51 a dostat 51% sleva všechny plány webhostingu

Contents

Co se z této recenze dozvíte

 1. Hosting řešení & funkce

Zde vysvětlím, jaké různé klienty poskytují a jaké jsou jejich hlavní rozdíly.

Budu také podrobně diskutovat každý z .

 1. Seznam kladů a záporů

Tady se podrobně podívám na oba (nebo skočí přímo na nebo).

 1. Sdílené plány & ceny

Zde budu podrobně popisovat každý a jaké funkce získáte pro každý.

 1. Doporučuji A2Hosting?

Tady vám řeknu, nebo pokud si myslím, že by bylo lepší využít konkurenta.

Společnost A2 Hosting byla založena v roce 2001 a je nezávislou hostingovou společností. To znamená, že nejsou součástí velkého konglomerátu známých webových hostitelů s názvem Endurance International Group (EIG)..

Což, pokud jste to nevěděli, nemá nejlepší pověst. Ve skutečnosti někteří poskytovatelé hostingu, jako jsou HostGator a Bluehost, jsou vlastnictvím společnosti EIG a mohou ztratit zákazníky právě kvůli této skutečnosti.

Ale ne A2 Hosting. Jsou nezávisle vlastněny a jsou v pořádku.

Jak dobře, dobře, je na vás, abyste se rozhodli.

A2 Hosting je skvělá možnost webhostingu na povrchu, přestože neznáme žádné podrobnosti, protože zajišťuje majitelům webových stránek všech velikostí a typů.

Ať už jste nový web s několika stovkami jedinečných návštěvníků za měsíc, nebo dobře zavedený web s tisíci jedinečných návštěvníků denně, existuje pro vás řešení hostingu.

Webhostingová řešení

Zde jsou různá řešení hostingu A2 Hosting poskytuje majitelům webových stránek.

Sdílený hosting

Pokud jde o sdílené hostingové balíčky, mají tři odlišné plány – .

Každý z nich nabízí neomezené úložiště, převody a exkluzivní cPanel pro ovládání všech údajů o vašem účtu a funkcí webových stránek.

Poskytují také majitelům webových stránek bezplatné certifikáty SSL a zdarma SSD. Kromě toho můžete snadno integrovat aplikace nákupního košíku a proměnit svůj web v obchod s eCommerce.

A2 Hosting - Plány sdílených hostingových cen

Každý z těchto plánů funguje dobře s programy WordPress, Joomla a Drupal. Je důležité mít na paměti, že Toto hodnocení se zaměří na sdílené plány hostování.

Reseller Hosting

Hosting hostitele umožňuje majitelům webových stránek využívat přidělený prostor na pevném disku a šířku pásma k hostování webových stránek jménem třetích stran.

Stručně řečeno, nakupujete hostingové služby poskytované v jednom z hostingových plánů prodejců A2 a poté je prodáváte ostatním, možná za účelem zisku. V rozsahu od 30 GB do 200 GB úložného prostoru má A2 Hosting k dispozici širokou škálu možností hostování pro distributory.

Ceny za hostingové plány distributora v rozmezí od 13,19 $ / měsíc do 40,91 $ / měsíc.

VPS Hosting

S A2 Hosting si můžete vybrat nespravovaný nebo spravovaný hosting VPS pro ty, kteří chtějí větší kontrolu nad svým webem a uživatelsky přívětivější atmosféru.

Ačkoli je technicky sdílené prostředí, hosting VPS má menší pracovní vytížení, protože na server je méně uživatelů. Kromě toho jsou vyloučeny šance ostatních na váš web, protože každý má svůj vlastní kousek serverového koláče.

Mají 3 VPS hostingové plány v rozmezí od 5 $ / měsíc do 32,99 $ / měsíc. Kromě toho nabízejí výkonnější spravovaná řešení hostování VPS od 32,99 $ / měsíc a od 65,99 $ / měsíc.

Cloud hosting

Pokud očekáváte, že se váš web v krátké době výrazně změní, zvažte Cloud hosting volba.

Jednoduše navrhněte cloud s potřebnými funkcemi a zdroji, aby vyhovovaly vašim potřebám, a podle velikosti svých webových stránek změňte velikost. Nakonec platíte pouze za to, co používáte, když se rozhodnete pro jejich cloudový hosting.

Ceny za cloud hosting se pohybují od 15 $ / měsíc do 25 $ / měsíc v závislosti na vašich individuálních potřebách.

Dedikovaný serverový hosting

Pro vývojáře nebo administrátory systému, kteří se pohodlně rozvíjejí pomocí příkazového řádku, A2 Hosting nespravuje dedikovaný hosting serveru možnosti.

Pro velké weby, které potřebují spoustu zdrojů, ale nechtějí se vypořádat s ničím souvisejícím s hostitelem, nabízí hosting A2 rozsáhlé možnosti hostování vyhrazeného hostovaného serveru..

Od 9,31 $ / měsíc do 141,09 $ / měsíc si můžete vybrat nespravované nebo spravované dedikované řešení hostování serverů v závislosti na typu vlastníka webu, který jste.

Použijte tento exkluzivní promo kód: webrating51 a dostat 51% sleva všechny plány

Hlavní rysy

Sdílené hostingové plány A2 Hosting nabízejí majitelům webových stránek a tun funkcí. Pojďme se rychle podívat na některé z toho, co můžete očekávat, pokud jdete s jedním z jejich dostupných sdílených hostingových plánů.

 • Neomezená šířka pásma. Přeneste co nejvíce dat z jiného místa na nově hostovaný web, vše zdarma. Navíc získáte pomoc od svého týmu odborné podpory při migraci vašeho webu.
 • Zdarma migrace stránek. Budou se pohybovat, aby vám pomohli přesunout váš web z jiné hostingové služby, zdarma – pokud váš web používá cPanel (což většina webhostingových společností dělá).
 • Rychlosti až 20x rychlejší než konkurence. Turbo servery, které poskytují 20x rychlejší načítání webových stránek & A2 Site Accelerator 1 caching click. ()
 • Nainstaluje se WordPress jedním kliknutím. Snadno nainstalujte WordPress a hned začněte. Plus WordPress je předkonfigurován pro rychlost a zabezpečení
 • „Věčná bezpečnost“. Užijte si bezplatnou ochranu HackScan, aby se váš web nestal obětí hackerů, aktualizací jádra bez restartování jádra, duálního firewallu, skenování virů, obrany hrubou silou a ještě více pro maximální zabezpečení webu.
 • Zaručená dostupnost. Zaručují 99,99% dostupnosti.
 • WP-CLI (Rozhraní příkazového řádku pro WordPress). Pokud to potřebujete, můžete si předinstalovat WP-CLI.
 • Zdarma Cloudfare CDN. Celosvětové servery určují nejrychlejší cestu k doručení obsahu vašeho webu návštěvníkům webu.
 • Nepřetržitá podpora. Získejte pomoc 24/7/365 prostřednictvím živého chatu, lístku, e-mailu nebo telefonu.

Ale to není všechno. A2 Hosting má ve skutečnosti 5 různých funkcí, které rády zajistí, aby všichni zákazníci, kteří o to mají zájem, věděli před konečným rozhodnutím o nákupu:

 1. Hosting přátelský pro vývojáře
 2. Registrace domény
 3. Převod domény
 4. SSL certifikáty
 5. Rychlý & Rychlý hosting serverů Turbo

Hosting přátelský pro vývojáře

A2 Hosting - Software přátelský pro vývojáře

A2 se věnuje poskytování nejaktuálnějšího vývojového softwaru klientům. Mezi nejvýznamnější patří:

 • Kompatibilita s PHP
 • PHPNG, což je základ pro nejnovější verze PHP, PHP 7.x (což dává webům dvakrát rychlost PHP 5,6)
 • Python 2.6, 2.7 nebo 3.2 – nejoblíbenější programovací jazyk na vysoké a univerzální úrovni
 • Apache 2.2, což je nejpoužívanější software webového serveru na světě
 • FTP, takže můžete snadno přenášet soubory mezi počítačem a serverem
 • A ještě mnohem více…

Registrace a převod domény

Hosting A2 - gTLD, převod domény nebo registrace

Zaregistrujte se novou doménu nebo přeneste svou stávající, když se rozhodnete s nimi jít. Ve skutečnosti máte přístup k nejoblíbenějším generickým doménám nejvyšší úrovně (gTLD). Jednoduše zadejte své preferované doménové jméno a zaregistrujte jej jako své vlastní.

Hosting A2 - TLD specifické pro jednotlivé země, převod nebo registrace domény

Pokud váš web navíc cílí na konkrétní geografickou polohu, například na konkrétní zemi, chytit TLD pro konkrétní zemi také.

Návštěvníci stránek mají tendenci důvěřovat TLD specifickým pro danou zemi, zejména pokud jde o online nákupy. Zvyšte svou pověst, vytvořte důvěru a zajistěte svou mezinárodní značku implementací TLD pro konkrétní zemi.

Zde je několik dalších funkcí, které můžete očekávat při registraci vaší domény u A2:

 • Přizpůsobte zobrazení informací o vaší doméně ve vyhledávání „Whois“
 • Dostávat bezplatná správa DNS a sledujte rychlost webu díky snížené latenci
 • Chraňte své osobní údaje pomocí možnosti ochrany ID
 • Zabraňte únosu domény nebo neoprávněným převodům účtu
 • Získejte přístup k týmu podpory kdykoli v kteroukoli hodinu

SSL certifikáty

U serverů A2 Hosting si můžete vybrat z několika možností certifikátů SSL, což je pěkná změna od některých ostatních poskytovatelů hostingu, kteří poskytují pouze jeden nebo dva.

Ochrana vašeho webu je zvláště důležitá, když od návštěvníků webu vybíráte jakýkoli druh platby.

Koneckonců vám zákazníci při nákupu z vašeho online obchodu svěřují své osobní a finanční informace. Pokud se tato informace dostane do nesprávných rukou, určitě se ocitnete v mnoha problémech.

 • Pojďme se zašifrovat. Zdarma SSL řešení, které poskytuje zvýšené zabezpečení webu. Kromě toho zajišťuje připojení k serveru, které veřejnost nevidí.
 • SSL jednoho webu. K dispozici jsou prvotřídní SSL možnosti na jednom místě, které začínají rychlostí 49,95 $ / rok. S veškerou ochranou, kterou SSL poskytuje zdarma, SSL s jedním serverem přichází také s 256bitovým šifrováním, oficiální pečetí webu a ověřeným stavem domény.
 • Zástupný SSL. Tento certifikát SSL se bude vztahovat na neomezený počet subdomén, vše za jednu nízkou cenu. Wildcard SSL certifikáty začínají na 149,95 $ / rok.
 • Pokročilé SSL. Tento pokročilý certifikát SSL je dodáván s výjimečným výběrem certifikátů SSL organizace Authentican a Extended Validation.

SwiftServers & Turbo Hosting

Exkluzivní platforma SwiftServer A2 Hosting poskytuje uživatelům maximální výkon a rychlost na webu. Ve skutečnosti jsou to výhody, které sklízíte výběrem A2 Hosting a jejich platformy SwiftServer:

 • Zvýšené přidělení prostředků na účet
 • Méně zákazníků na každém sdíleném serveru
 • Rychlejší hostingový výkon ve srovnání s Apache

Navíc se dvěma ze tří sdílených hostingových plánů budete mít k nim exkluzivní přístup Optimalizovaný akcelerátor A2, doplňte nastavení ukládání do mezipaměti jedním kliknutím.

Optimalizovaný akcelerátor A2

Řešení s mezipamětí nejsou něco, co mnoho sdílených hostingových plánů poskytuje, ale u A2 Hosting to dostanete na většině sdílených hostingových plánů.

Zde je přehled dostupných řešení pro ukládání do mezipaměti, ze kterých si můžete vybrat, přímo z vašeho cPanelu:

 • Turbo Cache. Veškerý obsah HTML vašeho webu bude uložen v Turbo Cache a bude zobrazen bez spuštění skriptů PHP.
 • OpCache / APC. S touto výjimečnou funkcí zkraťte dobu odezvy PHP na polovinu.
 • Memcached. Zvyšte rychlost svých databází MySQL udržováním důležitých dat v paměti pro rychlejší vyhledávání.

S hostingem SwiftServer obdržíte také bezplatné SSD. Jako jedna z prvních hostingových společností nabízejících pevné disky (SSD) jako náhradu za zastaralé pevné disky (HDD), majitelé webových stránek zaznamenali zvýšenou rychlost načítání stránky, protože SSD eliminují pohyblivé části a zvyšují tak dobu čtení a zápisu..

Protože A2 Hosting je tak sebevědomý váš web poběží až 300x rychleji než standardní sdílené hostingové společnosti používající jejich SSD, dávají všem uživatelům jednu zdarma.

SwiftServers vs Turbo Hosting – Jaký je rozdíl?

Všechny plány A2 jsou poháněny jejich serverovou infrastrukturou SwiftServer, jejich plán Turbo však přichází s dalšími rychlostními technologiemi a slibuje až 20x rychlejší načítání webových stránek.

a2 hosting turbo

Dlouhý příběh krátce. Jejich servery Turbo Web Hosting se chovají téměř stejně jako servery Swift Web Hosting, ale poskytují vyšší rychlost!

Turbo servery poskytují náhradní Apache náhradu, která načítá stránky až 20x rychlejší načtení stránek ve srovnání se standardním hostingem. Díky čemu jsou jejich servery Turbo mimořádně rychlé?

 • Méně uživatelů na server
 • A2 Optimized – Powered by APC / OPcache & Turbo Cache
 • Využívá méně CPU a paměti než Apache
 • Zpracovává připojení rychleji a efektivněji
 • Poskytuje zvýšenou stabilitu

Použijte tento exkluzivní promo kód: webrating51 a dostat 51% sleva všechny plány

Výhody a nevýhody hostování A2

Stejně jako u jakéhokoli poskytovatele hostingu existují i ​​před a proti, které je třeba řešit, před konečným rozhodnutím. Vzhledem k tomu, že A2 Hosting je primárně sdílené řešení hostování, budou existovat určité určité nevýhody, pokud se porovnáme bok po boku s některými ze spravovaných poskytovatelů hostování webových stránek na dnešním trhu..

Pros

A2 Hosting má pevnou sadu funkcí, která může udělat práci pro většinu lidí. Pojďme se podívat a uvidíme, co tím myslím.

Rychlost webu

A2 Hosting zdůrazňuje skutečnost, že jednou z jejich priorit číslo jedna je rychlost a výkon webu, bez ohledu na to, s jakým hostingovým plánem jdete.

Spolu se superrychlými servery získáte prostředky Memcached, Turbo Cache a OpCache / APC, které lze snadno aktivovat ve svém hostitelském účtu.

Nejen to, že máte přístup k více prostředkům s menším zatížením serveru, zlepšeným výkonem oproti serverům Apache, méně uživatelů na server, přestože jste sdíleným hostingovým plánem, zdarma Railgun Optimizer pro až 143% rychlejší doby načítání HTML, a zdarma SSD.

Kromě toho se můžete přihlásit k odběru exkluzivní služby A2 Hosting Performance Plus a do svého účtu si můžete přidat další GB RAM, když dojde k velkému nárůstu provozu na vašem webu.

Více datových center

Jedním z hlavních důvodů, proč mohou obsluhovat tak rychlé časy odezvy, je to, že mají tři datová centra po celém světě, aby váš webový obsah návštěvníkům webu co nejrychleji poskytl.

 • USA – Michigan
 • Evropa – Amsterdam
 • Asie – Singapur

Kromě toho mají všichni zákazníci zdarma Cloudfare CDN který vybere nejrychlejší cestu k návštěvníkovi vašeho webu.

To znamená rychlejší načtení dat na vašem webu, rychlejší doručení obsahu a rychlejší načítání stránky. To vše se rovná spokojeným návštěvníkům stránek, kteří se budou znovu a znovu vracet.

Záruka dostupnosti

Stejně jako u většiny poskytovatelů hostingu, hostování A2 zaručuje, že vaše stránky nebudou padat 99,99% času, bez ohledu na okolnosti. To platí i pro ty, kteří mají sdílený hostingový plán.

Jedním z obav, že lidé investují do sdíleného hostingu, je skutečnost, že ostatní uživatelé, kteří sdílejí serverové zdroje, mají potenciál strhnout váš web dolů, když se něco stane s jejich webem.

S jejich zárukou dostupnosti, můžete si být jisti, že jejich tým odborníků pracuje nepřetržitě, aby se ujistil, že váš server je neustále v provozu..

Servery používané hostingem A2 jsou nezávisle vlastněny a spravovány odbornými správci systému, kteří dodržují osvědčené postupy, používají pouze nejlepší datová střediska serverů a opravují všechny bezpečnostní problémy ASAP.

Škálovatelnost

S A2 Hosting máte prostor pro růst, což je hlavní plus, pokud jde o výběr správného poskytovatele hostingu. Pro ty, kteří právě začínají, je sdílený hostingový plán perfektní volbou.

Nabízí dostatek funkcí pro zabezpečení vašeho webu a slibuje jeho celkovou rychlost a výkon. Odtud můžete investovat do hostingu VPS a v případě potřeby dokonce přejít na vyhrazený hostingový plán.

A2 Hosting - škálovatelnost

Nakonec s A2 Hosting jste schopni zvětšit tak, jak chcete aniž byste se museli obávat změny hostingových společností.

Nejvyšší bezpečnostní opatření

A2 Hosting - Zabezpečení

A2 Hosting vám nabízí řadu bezpečnostních opatření k zajištění ochrany dat na vašem webu, jakož i osobních údajů těch, kteří na vašem webu provádějí platby..

 • Jednorázové vyčištění stránek. Pokud byl váš web napaden, tým podpory jej za vás opraví. To zahrnuje vyčištění hacků, odstranění varování na černé listině a opravu spamu SEO. Kromě toho, že vás přivedou zpět online, přidají také vylepšená bezpečnostní opatření, aby zabránili dalšímu hackování.
 • Sledování webových stránek v Sucuri. Pro nepřetržité monitorování webových stránek můžete investovat do monitorování webových stránek Sucuri za 5 $ / měsíc. Díky tomu budete dostávat nepřetržité kontroly a výstrahy, vzdálené a serverové kontroly, ochranu brány firewall webových aplikací a prevenci hackerů a útoků DDoS..
 • Firewall účtu Sucuri. Za dalších 15 $ / měsíc můžete opravdu chránit svůj web před vniknutím tím, že obdržíte ochranu DDoS / brutální síla / malware, virtuální oprava a zpřísnění vašeho webu a blokování injekce SQL spolu s blokováním zranitelnosti skriptováním softwaru a mezisíťových serverů.

Pro ty, kteří to chtějí všechno, můžete provést platbu jednou ročně ve výši 274,88 $ a nechat na svůj web použít všechna výše uvedená bezpečnostní opatření.

Podpora elektronického obchodu

Pro ty, kteří chtějí hostit svůj internetový obchod, víte, že existuje mnoho funkcí elektronického obchodování, které jsou součástí vašeho sdíleného hostovacího plánu:

 • Několik SSL certifikátů z čeho vybírat
 • ID účtu obchodníka (pouze v USA)
 • Účty obchodníka PayPal
 • Nastavení Magento, OpenCart, PrestaShop a AbanteCart jedním kliknutím

Stravování pro globální publikum

A2 Hosting - Zásobování pro globální publikum

Jedna věc, kterou A2 Hosting chápe, je potřeba obstarávat globální publikum. Vědí, že mnoho hostingových společností se zaměřuje na anglicky mluvící klienty, což může mít za následek mnoho zmeškaných příležitostí v mezinárodním měřítku.

A s třemi hlavními datovými centry, které pokrývají celý svět – Severní Amerika, Evropa a Asie – je zásadní, aby ti, kteří mluví jinými jazyky, rozuměli všemu, včetně cen.

Naštěstí A2 Hosting nabízí nejen překladové menu pro překladatele ve Spojených státech, Mexiku, Indii, Velké Británii a Jižní Africe, ale poskytuje pohodlnou směnu měn, takže můžete získat přesné ceny..

Tato strategie je nejen dobrá pro uživatelské prostředí, ale pomáhá jim zvyšovat prodej a rozšiřovat jejich značku jako ta, která je k dispozici pro mezinárodní zákazníky.

Nevýhody

Každá společnost má nevýhody, bez ohledu na to, jak dokonalé se snaží. A přestože mají spoustu pozitiv, je třeba ještě několikrát přemýšlet, než je zařadíte mezi své další poskytovatele hostingu.

Poplatky za migraci

Upgrade a downgrading mezi plány je relativně snadné. Je však třeba znát určité poplatky. Podívejte se, co může, ale nemusí stát, kdybyste se rozhodli přepínat mezi hostingovými plány:

 • Aktualizace. Přechod na cenově výhodný program vám zajistí migraci účtu bez dalších poplatků. Pokud se při migraci účtu rozhodnete změnit datová střediska, bude vám také odepřen poplatek za migraci v datovém centru. Změna na jiné datové centrum bez upgradu vás však bude stát poplatky 25 USD.
 • Downgrades. Pokud přecházíte na nižší plán hostingu, může vám být účtován poplatek za snížení ceny 25 USD.
 • Migrace z jiných hostitelů. Pokud migrujete z jiného poskytovatele hostingu, který nemá cPanel, mohou vám být účtovány poplatky stanovené týmem pro migraci. Pokud však migrujete z hostitele cPanel, migrační poplatky se nebudou účtovat.

I když jsou tyto poplatky zdánlivě malé a existuje několik způsobů, jak je platit, je stále důležité si uvědomit různé poplatky, kterým můžete čelit při používání hostingu A2..

Omezené bonusové funkce

Stejně jako A2 Hosting způsobuje, že váš web je velmi rychlý, jediným způsobem, jak získat přístup k funkcím, jako je Turbo Server, A2 Optimized Site Accelerator (který zahrnuje Turbo Cache, OpCache / APC a Memchached), je investovat do nejvyšší -dostupný sdílený hostingový plán.

To znamená, že další dva hostingové plány, ty, které činí používání A2 Hosting velmi cenově dostupným pro ty, kteří začínají nebo s nižšími rozpočty na hosting, jsou v souladu se všemi ostatními standardními hostingovými plány tam.

A2 Hosting chce, abyste věřili, že jde o snížení nad ostatní, pokud jde o rychlost a výkon. A právem. Koneckonců, takto se vám daří i mezi nejnáročnější konkurencí.

Pokud však neuvedeme, že dva ze tří sdílených hostingových plánů se budou testovat jako „průměrné“ ve srovnání s konkurencí v odvětví hostingových služeb, je to zavádějící.

S tolik zaměřením na skutečnost, že servery Turbo A2 Hosting poskytují rychlosti až 20x rychlejší než typické hostingové společnosti, je snadné minout fakt, že z toho těžíte pouze investováním do nejdražšího dostupného plánu hostování.

Sdílené hostingové plány a ceny

Hosting A2 - 3 cenové plány

Pro své sdílené hostingové služby nabízejí tři samostatné plány: Lite, Swift a Turbo.

A2 Hosting Lite plán

Tento plán začíná na $ 3,92 / měsíc

 • Hostujte 1 web, 5 subdomén a 25 parkovaných domén
 • Užijte si 5 databází

Základní funkce:

 • Neomezený přenos dat
 • Zdarma SSL certifikát a SSD řešení
 • Podpora 24/7/365
 • 3 dostupná datová centra
 • Zdarma Cloudfare CDN
 • Zdarma migrace stránek
 • 99% záruka dostupnosti
 • K dispozici je verze PHP 7.x.
 • 25 e-mailových adres
 • Ovládací panel cPanel
 • Několik funkcí elektronického obchodu

Celkově lze říci, že pro sdílený hostingový plán za tak nízkou cenu je sada funkcí vhodná pro ty, kteří mají jeden web.

Hostingový plán A2

Tento plán začíná na 4,90 $ / měsíc

 • Hostujte neomezené weby, subdomény, parkované domény a domény addon
 • Užijte si neomezené databáze
 • Mít neomezené úložiště RAID-10

Základní funkce:

 • Neomezený přenos dat
 • Zdarma SSL certifikát a SSD řešení
 • Podpora 24/7/365
 • 3 dostupná datová centra
 • Zdarma Cloudfare CDN
 • Zdarma migrace stránek
 • Zálohy zpětného převíjení serveru
 • 99% záruka dostupnosti
 • K dispozici je verze PHP 7.x.
 • Neomezené e-mailové adresy
 • Ovládací panel cPanel
 • Několik funkcí elektronického obchodu

Opět platí, že za relativně nízkou cenu dostanou ti, kteří mají více než jeden web, dobrou sadu funkcí podle Swiftova plánu A2 Hosting.

Hosting plánu turbo A2

Tento plán začíná na 9,31 USD / měsíc

 • Hostujte neomezené weby, subdomény, parkované domény a domény addon
 • Užijte si neomezené databáze
 • Mít neomezené úložiště RAID-10

Základní funkce:

 • Neomezený přenos dat
 • Zdarma SSL certifikát a SSD řešení
 • Turbo server
 • Podpora 24/7/365
 • Optimalizovaný akcelerátor A2, kompletní s Turbo Cache, OpCache / APC a Memcached
 • 3 dostupná datová centra
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • HTTP / 2, SPDY a Edge Side Includes (ESI)
 • Zdarma migrace stránek
 • Zálohy zpětného převíjení serveru
 • 99% záruka dostupnosti
 • K dispozici je verze PHP 7.x.
 • Neomezené e-mailové adresy
 • Ovládací panel cPanel
 • A2 Optimalizované funkce Magento
 • Několik funkcí elektronického obchodu

Jak by se dalo předpokládat, sdílený hostingový plán s nejvyšší cenou nabízí ty funkce.

Investováním do sdíleného hostovacího plánu Turbo A2 Hosting zažijete nejvyšší rychlost a výkon.

Toto je nejlepší hostingový plán pro ty, kteří mají hodně provozu na webu, webové stránky náročné na zdroje nebo prostě chtějí, aby všechny funkce, které má A2 k dispozici.

Časté dotazy týkající se hostování A2

Zde najdete odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek.

Co je A2Hosting.com?

A2 Hosting je webhostingová společnost se sídlem v Ann Arbor, která nabízí celou řadu webhostingových služeb, jako jsou sdílené služby, prodejce, VPS, Cloud a hostingové služby vyhrazeného serveru. Mají tři datová centra se sídlem v Michiganu (USA), Amsterdamu (Evropa) a Singapuru (Asie), z nichž si mohou vybírat. A2 Hosting má hodnocení BBB.

Nabízí A2 Hosting záruku vrácení peněz?

Ano. Nabízejí plnou náhradu, pokud zrušíte svůj účet během prvních 30 dnů od využití jejich služeb. Kromě toho můžete získat poměrnou náhradu, pokud se po 30 dnech rozhodnete, že pro vás A2 není. Registrace domén, instalační poplatky a poplatky za migraci se nevracejí.

Jaký typ podpory poskytuje A2 Hosting svým zákazníkům?

A2 Hosting má výjimečnou podporu pro všechny zákazníky, bez ohledu na to, jaký hostingový plán si vyberete. Nabízejí systém lístků podpory, e-mail, live chat a telefonickou podporu. Co je lepší, podpora je k dispozici každý den, kdykoli, po celý rok.

Bude A2 Hosting migrovat můj aktuální web zdarma?

Ano. Nabízejí bezplatnou migraci stránek, a to i pro ty nejvýhodnější sdílené hostingové plány, které nabízejí. Navíc pro stávající zákazníky je migrace stránek ve většině případů bezplatná.

Co je záruka A2 Uptime Uptime?

Na rozdíl od mnoha poskytovatelů hostingu garantují dostupnost 99,99% času.

Díky trvalým bezpečnostním opatřením (jako je například KernelCare, duální firewally, obrana brutální síly, skenování virů, hardwarové zabezpečení serveru a 24/7/365 monitorování bezpečnosti), A2 Hosting může téměř slíbit žádné prostoje.

Pokud na vašem webu dochází k prostojům, jejich zkušený tým podpory je připraven vyřešit problémy okamžitě. A pokud je problém způsoben porušením webu, je k dispozici tým podpory, který vám pomůže vyčistit web a obnovit jej a znovu spustit..

Nabízí hosting A2 certifikáty SSL, SSD a CDN?

Absolutně. Všechny plány přicházejí s certifikátem SSL zdarma prostřednictvím Let’s Encrypt. Kromě toho je součástí Solid State Drive Hosting zahrnuto veškeré soubory, operační systémy a databáze vašeho webu. To zajišťuje nejvyšší možnou rychlost. A konečně poskytují všem uživatelům bezplatný Cloudflare CDN pro doručování webového obsahu návštěvníkům webu rychle a efektivně.

Nabízí A2 Hosting zálohování stránek?

Poskytují dvě řešení, pokud jde o zálohování webových stránek. První služba, kterou nabízejí, se nazývá Záloha zpětného převíjení serveru. Ačkoli to není k dispozici pro hostingový plán Lite, tato funkce se dodává se sdílenými hostingovými plány Swift a Turbo.

Při zálohování na server se automaticky pořizují automatické záložní snímky, ze kterých můžete kdykoli přistupovat ze svého cPanelu a obnovit je na svém webu.

Kromě toho A2 Hosting usnadňuje ruční zálohování vašich webových stránek (webové stránky, databáze a e-maily) na bezpečné místo mimo pracoviště pomocí doplňkové služby DropMySite Backup, ke které se snadno dostanete ve svém cPanelu. Můžete dokonce naplánovat pravidelné zálohy, takže nikdy nezapomenete mít kopii po ruce.

Co dělá servery A2 Hosting tak rychlé?

Jejich servery jsou rychlé díky platformě SwiftServer (servery optimalizované na rychlost s výběrem umístění serveru a použití pevných disků SSD)..

A2 také nabízí to, co nazývají Turbo servery. Jedná se o optimalizovaný webový akcelerátor, který tvrdí, že načítá stránky až 20x rychleji než ostatní weboví hostitelé.

Co je to A2 Hosting nejlevnější hosting plán?

A2 Hosting nejlevnější hosting plán je jejich Lite plán, což je vstupní úroveň sdíleného hostování plánu. Lite začíná 3,92 $ měsíčně.

Mohu nainstalovat WordPress na hosting A2??

Ano, rozhodně! A2 Hosting dokonale zpracovává webové stránky, blogy nebo obchody s elektronickým obchodem podporované WordPress. Můžete si vybrat, zda si budete předinstalovat a nakonfigurovat WordPress, nebo můžete použít Softaculous instalátor WordPress jedním kliknutím, který je součástí ovládacího panelu cPanel..

Existují nějaké dobré alternativy hostingu A2?

Ano, existují, ale pokud se mě zeptáte A2 Hosting je docela dokonalá webhostingová společnost, se kterou byste měli jít. Pak znovu doporučuji, abyste provedli svůj výzkum a podívali se také na další webové hostitele. Dvě dobré alternativy k A2 Hosting, které stojí za prozkoumání, jsou InMotion Hosting a SiteGround.

Měl bych věnovat pozornost recenzím A2 Hosting na Reddit a Quora?

Ano, z velké části můžete věřit Quora a Reddit, že budou dobrými místy ke čtení recenzí. Přečtěte si recenze na Reddit a na Quora. K dispozici jsou také recenze na webech jako TrustPilot a Yelp.

Existuje kód kupónu A2 Hosting, který mohu použít?

Ano, měli byste použít tento exkluzivní promo kód A2 Hosting: webrating51, který vám dává 51% slevu na všechny plány webhostingu.

Doporučuji A2 Hosting?

Stručně řečeno, pro ty, kteří hledají levné řešení sdíleného hostování, ano důrazně doporučuji dát A2.

Jsou nezávisle vlastněny, což znamená, že mají úplnou kontrolu nad všemi svými servery, což je obrovské plus v monopolu poskytovatelů hostingu venku.

Také se hodí na tři nejdůležitější funkce hostování – rychlost, funkce a podpora.

I když možná budete muset upgradovat na cenově dostupný hostingový plán, abyste si mohli užít všech funkcí, které má A2 Hosting k dispozici, dobrou zprávou je, že vysoká úroveň rychlosti, výkonu a podpory je součástí všech jejich plánů..

Nakonec, s kdykoli zárukou vrácení peněz, opravdu není důvod, abyste nezkoušeli A2 Hosting. Zkontrolujte je a podívejte se, jak to chodí. Nikdy nevíš. Jedinečný samostatný poskytovatel hostingu může být právě to, co vy a váš web potřebujete.

Použijte tento exkluzivní promo kód: webrating51 a dostat 51% sleva všechny plány webhostingu

Zveřejnění FTC: Abych získal co možná nejlevnější cenu, vydělám malou provizi, pokud se rozhodnete přihlásit pomocí mých odkazů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map