HostGator je jedním z největších a nejstarších poskytovatelů webhostingu v oboru. Ale to z nich dělá dobré, nebo špatné? Tato recenze HostGator zkoumá všechny výhody a nevýhody, takže můžete určit, zda je HostGator tou pravou volbou pro vás.


Dnes existuje spousta poskytovatelů webhostingu, kde si můžete vybrat z tohoto zaměření na poskytování cenově dostupných řešení, vymyšlených funkcí a prvotřídní podpory. Rozhodování o tom, s kým hostitelem jít, však není tak snadné.

Naštěstí pro vás jsme zde, abychom rozebrali jedno z nejpopulárnějších řešení webhostingu na současném trhu, HostGator, abyste zjistili, zda to, co musí nabídnout, je to, co potřebujete k tomu, abyste mohli provozovat úspěšný web, aniž byste narazili na problémy s webem.

hostgator recenze twitterNa Twitteru je smíšená taška recenzí

V tomhle Recenze HostGator, Budu se blíže podívat na některé klady a zápory, které byste si měli být vědomi, než se rozhodnete přihlásit.

Pokud mi dáte 10 minut svého času, dám vám všechny nezbytné informace o jejich hostitelských službách a zodpovím otázky jako:

 • Jaké funkce poskytuje HostGator svým klientům?
 • Jaké jsou různé dostupné plány?
 • Kolik stojí hosting HostGator?
 • Jaký druh hostingu poskytují majitelům webových stránek?

Použijte kód kupónu WSHR a získejte 60% slevu z běžné ceny a hostujte svůj web pouze za 2,75 $ měsíčně.

V době, kdy jste dokončili čtení této recenze hostgátora, budete určitě schopni říct, zda je to správná služba webhostingu pro vaše potřeby.

Contents

To se dozvíte zde

 1. Hosting řešení

Zde vysvětlím různé typy hostingu a HG poskytuje klientům a jaké jsou jejich klíčové rozdíly.

 1. Funkce hostování

Zde budu podrobně diskutovat o každém z hlavních .

 1. Klady & Nevýhody

Zde se podrobně podívám na používání hostgator hostingu. Pokryju také některé z nejvíce .

 1. Doporučuji HostGator.com?

Tady vám řeknu, zda, nebo pokud si myslím, že by bylo lepší použít konkurenta.

Pojďme se ponořit, ale nejprve rychlé pozadí.

HostGator byl založen v roce 2006 2002 mladým vysokoškolským klukem jménem Brent Oxley, HostGator konečně přistál na svém oficiálním místě v Houstonu v Texasu poté, co strávil nějaký čas v Kanadě během svých prvních dnů provozu. Odtud pokračovali v růstu a otevřeli další kancelář v Austinu v Texasu a expandovali do Brazílie.

Do roku 2012 oznámila Oxley Endurance International Group (EIG) získával HostGator. A zatímco to byl chytrý obchodní tah pro Oxleyho a jeho posádku, tento pohyb má potenciál vytvářet problémy mezi těmi, kteří v současné době využívají nebo chtějí používat služby HostGator..

Nejste si jisti proč? Přečtěte si o EIG a jeho dopadu na poskytovatele webhostingu, které získali.

To znamená, že nejsem zde, abych vám řekl, že jeho role v EIG je ze své podstaty dobrá nebo špatná. HostGator ve skutečnosti za ta léta zaznamenala velký úspěch a přinesla stovky tisíc spokojených zákazníků.

HostGator Web Hosting

Zde jsou různá hostingová řešení, která poskytují majitelům webových stránek.

Sdílený webhosting

HostGator nabízí velmi cenově dostupné balíčky sdíleného hostování pro weby všeho druhu a velikosti. Rozdělené do tří různých plánů:

Hatchling, Baby a Business – sdílené hostingové plány mají funkce, které splní vaše základní potřeby hostování.

hostgator sdílené plány hostování

Například každý sdílený hostingový plán je dodáván s vestavěným webovým tvůrcem pro pohodlné přetažení & pokles stavba stránek. Navíc přicházejí s nástrojem QuickInstall pro instalaci blogů, fóra, galerie a skriptů elektronického obchodu WordPress přímo na váš web..

Nemluvě o tom, že podporují hostingové systémy pro správu obsahu WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Wiki a phpBB..

Mezi další funkce patří:

 • Neměřená šířka pásma
 • 99% záruky dostupnosti
 • Zdarma převody webových stránek
 • Kredity Google AdWords a Bing Ads
 • cPanel ovládací panel
 • Přístup k verzi PHP 7 a SHS
 • Neomezené e-mailové účty POP3
 • Technická podpora 24/7/365 prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu (systém vstupenek)

Je důležité si uvědomit, že sdílený hosting se zaměří na tuto recenzi, avšak v případě, že potřebujete něco robustnějšího, s vámi se budou sdílet další řešení hostingu.

Hostgator Cloud Hosting

Jejich cloudové hostingové služby přicházejí s množstvím funkcí pro ty, kteří chtějí rychle škálovat. Užijte si optimální řešení cloudového ukládání do mezipaměti, intuitivní řídicí panel a schopnost správy zdrojů. Navíc si udržujte úplnou kontrolu nad celým svým webem pomocí snadno použitelného cPanel.

hostgator cloud hosting plány

Kromě toho v případě selhání rychle přeneste všechna data webu na jiný server a víte, že tři zrcadlené kopie vašeho webu jsou hostovány na více zařízeních, aby byla zajištěna bezpečnost a redundance.

Jejich cloudový hosting začíná na 4,95 $ / měsíc a rozšiřuje se podle větších plánů, cena je 6,57 $ / měsíc a 9,95 $ / měsíc, protože vaše potřeby budou náročnější.

Sdílený vs Cloud hosting

Cloud hosting je lepší než sdílený hosting, protože umožňuje využívat zdroje více serverů, nikoli omezovat se na jediný server

HostGator Cloud vám poskytne všechny funkce sdíleného hostingu, ale získáte mnohem větší grunt!

hostgator sdílené vs cloud hosting

2 x rychlejší servery

 • Až 2krát rychlejší doby načítání díky serverům s nízkou hustotou, prvotřídnímu hardwaru a více mezipaměti
 • Obsah vašeho webu je spravován efektivněji, což umožňuje rychlé zpracování požadavků na dynamický obsah
 • Díky vestavěnému ukládání do mezipaměti se váš web načítá rychleji z cloudu díky optimální konfiguraci ukládání do mezipaměti

4X více škálovatelné

 • Jak roste vaše online přítomnost, zvyšte své cloudové zdroje. Jediné jednoduché kliknutí je vše, co potřebujete – žádné migrace dat, prostoje nebo restartování
 • Získejte přidělení a správu serveru v cloudu!
 • Umožňuje reagovat na tyto velké dopravní špičky bez přerušení služby

Spravovaný cloudový hosting WordPress

Dobře, tak tady je plán, který se mi nejvíce líbí.

Pro ty, kteří pracují konkrétně s WordPress, má HostGator cloudový hosting WordPress, který zajišťuje platformu WordPress a poskytuje všechny potřebné funkce pro provozování rychlého, efektivního a vysoce zabezpečeného webu.

hostgator spravoval hosting cloudu wordpress

HostGator spravoval cloudové hostování WordPress až do 2,5krát rychlejší doby načítání díky super nabité cloudové architektuře, serverům s nízkou hustotou, CDN a více mezipaměti.

Kromě toho je toto hostingové řešení spravováno, což znamená automatické aktualizace do vašeho jádra WordPress jsou pluginy a motivy zpracovávány také hostgatorem zálohy stránek a odstranění malwaru. Také dostanete bezplatná služba CDN posílení poskytování obsahu návštěvníkům vašeho webu.

Porovnejte plány hostingu

Zde je rychlý přehled výše uvedených plánů, které nabízejí:

Sdílené hostingové plány

 • Plán šrafování: Začíná na $ 2,75 za měsíc. Povoleno 1 místo, neměřená šířka pásma & úložný prostor.
 • Baby plán: Začíná na $ 3,95 za měsíc. Povoleno neomezené množství webů, neměřená šířka pásma & úložný prostor.
 • Podnikatelský plán: Začíná na 5,95 $ za měsíc. Povoleno neomezené množství webů, neměřená šířka pásma & úložný prostor.
 • Zkontrolujte nejnovější ceny a všechny sdílené funkce v ceně

Cloud hosting plány

 • Hatchling Cloud: Začíná na 4,95 $ za měsíc. 2 jádra & Paměť 2 GB, povoleno 1 místo, neměřená šířka pásma & úložný prostor.
 • Dětský mrak: Začíná na $ 6,57 za měsíc. 4 jádra & 4 GB paměti, neomezené množství stránek povoleno, neměřená šířka pásma & úložný prostor.
 • Obchodní cloud: Začíná na 9,95 $ za měsíc. 6 Cores & 6 GB paměti, neomezené množství stránek povoleno, neměřená šířka pásma & úložný prostor.
 • Zkontrolujte nejnovější ceny a všechny funkce cloudu v ceně

Cloudové plány hostování WordPress

 • Startovací plán: Začíná na 5,95 $ za měsíc. 2krát rychlejší, 1 povolený web, 100 000 návštěv za měsíc, 1 GB záloh a neměřený úložný prostor.
 • Standardní plán: Začíná na $ 7,95 za měsíc. 2 x rychlejší, 2 povolené weby, 200 000 návštěv za měsíc, 2 GB zálohuje neměřený úložný prostor.
 • Podnikatelský plán: Začíná na 9,95 $ za měsíc. 5x rychlejší, 3 povolené weby, 500 000 návštěv za měsíc, 3 GB záloh a neměřený úložný prostor.
 • Zkontrolujte nejnovější ceny a všechny cloudové funkce WordPress v ceně

Další možnosti hostování

Kromě výše uvedených možností hostování mají také následující:

 • VPS Hosting. S hostingem VPS získáte vyčerpávající funkce, jako je plný přístup root, pro ovládání celého hostovacího prostředí, více vrstev zabezpečení sítě, které zajišťují spolehlivost serveru, a okamžitá škálovatelnost kliknutím na tlačítko.

  Kromě toho věřte, že vaše data jsou umístěna na serverech, které jsou chráněny konfigurací disku RAID 10 a jsou dodávány s redundantními napájecími jednotkami a jednotkami HVAC. Dostávejte týdenní zálohy mimo celý web, celou sadu vývojových nástrojů, které vám pomohou s funkčností a designem webu, a jako vždy i oceněnou podporu pro případné dotazy. VPS hosting plány přicházejí takto: 29,95 $ / měsíc, 39,95 $ / měsíc, respektive 49,95 $ / měsíc.

 • Vyhrazený hosting. Pro ty, kteří mají těžce obchodované webové stránky a mají větší rozpočet, může být specializovaný hosting tím, co potřebujete. Data vašeho webu budou umístěna nezávisle na vašem vlastním dedikovaném serveru, což znamená, že nikdy není třeba sdílet zdroje kdykoli.

  Kromě toho spusťte Linux nebo Windows, vyberte si mezi možnostmi pevného disku HDD a SSD, získejte ochranu DDOS na úrovni datového centra a užívejte si plný přístup root, neomezené databáze, konfiguraci RAID-1 a 3-5 vyhrazených IPv4 IP. Chcete-li se zapojit do hostovaných hostingových plánů hostingu, očekávejte vysazení buď 119 $ / měsíc na 149 $ / měsíc.

 • Reseller Hosting. Pokud uvažujete o založení vlastní webhostingové společnosti, zvažte jejich hostingové plány prodejců. Získejte výkonné nástroje, které vám pomohou budovat vaši klientelu, udržovat úplnou kontrolu nad přidělováním zdrojů a upgradovat podle potřeby, aby vaše firma mohla dále růst..

  S hostingovým plánem distributora získáte ovládací panel WHM s možností více jazyků, 99,9% dostupnosti za provozuschopnost, 400+ značkových videonávodů pro vaše klienty, na které odkazuje, a neomezené databáze MySQL s přístupem phpMyAdmin. Pokud je to něco, o co se zajímáte, zjistěte, zda jeden ze tří dostupných plánů – hliník, měď nebo stříbro – v rozmezí od 19,95 $ / měsíc do 24,95 $ / měsíc, pracuje pro vás.

 • Hosting aplikací. Pokud nepoužíváte WordPress jako CMS, HG vás kryje. HostGator s operačními systémy Linux, Apache, MySQL a PHP vám umožní provozovat platformy jako Joomla, Magento, Drupal, Wiki a phpBB Hosting. Součástí každého plánu jsou funkce jako neměřená šířka pásma, e-mailový marketing a instalace dalších užitečných aplikací jedním kliknutím..
 • Windows Hosting. Ačkoli Linux je upřednostňován, pokud jde o webhosting, zpřístupňují Windows hosting pro ty, kteří to potřebují. Díky podpoře Parallels Plesk, IIS, Microsoft SQL Server 2012 R2 a ASP.NET je toto řešení hostování rozhodně k dispozici vše, co potřebujete ke spuštění uživatelsky přívětivého webu.

Jak můžete vidět, HostGator má řešení hostování pro každý rozpočet, každý typ webu a velikost a dokonce jde tak daleko, že se stará o konkrétní klienty, jako jsou uživatelé WordPress nebo Windows..

Hlavní rysy

Jejich sdílené hostingové plány přicházejí s dostatkem funkcí pro spuštění vašeho webu, aniž by došlo ke snížení rychlosti nebo výkonu. Ve skutečnosti je zde uvedena řada nejlepších funkcí, které mají pro zákazníky a které vás mohou povzbudit, abyste se s nimi zaregistrovali pro své potřeby v oblasti hostingu:

 1. Vestavěný webový tvůrce
 2. Kompletní správa doménových jmen
 3. Marketingové nástroje
 4. Prémiové služby

Tvůrce webových stránek HostGator

Snadno vytvořte ohromující web pomocí jejich vestavěný nástroj pro tvorbu webových stránek. Začněte výběrem z více než 100 šablon vhodných pro mobily. Navíc sestavte pomocí pohodlného tažení & upusťte technologii, využijte předpřipravených sekcí a stránek k inspiraci pro váš webový design, a dokonce získejte 6 připravených stránek, které začínají.

tvůrce webových stránek hostgator

Mezi další funkce patří:

 • Nástroje SEO pro lepší výsledky vyhledávače
 • Integrace sociálních médií
 • Platební brána PayPal
 • Vložení videa HD
 • Odstranění značky
 • Google Analytics
 • e-commerce nákupní košík a řízení zásob
 • Kuponové kódy

Web Builder, který je k dispozici ke koupi jednotlivě, včetně hostingových služeb, je dodáván s každým dalším hostingovým plánem nabízeným zákazníkům.

Správa doménových jmen

Umožňují zákazníkům mít úplnou kontrolu nad veškerým souvisejícím názvem domény. Chcete-li začít, zakupte si svůj .com, .org nebo .co (abychom jmenovali alespoň některé) doménové jméno přímo z hostujícího cPanelu.

Použijte jejich pohodlné vyhledávací nástroj pro doménové jméno abyste zjistili, zda je hledaná adresa URL k dispozici. Nebo pokud přecházíte na hostGator od jiného poskytovatele hostingu, jednoduše převeďte své stávající doménové jméno a užívejte si prodloužení o rok – zdarma.

názvy domén hostgator

S každým hostingovým plánem získáte také následující funkce bezplatného názvu domény:

 • Zamykání domény. Zamkněte jej a zabraňte komukoli, aby unesl vaše doménové jméno a použil jej pro sebe.
 • Obnovení domény. Jakmile je stávající název domény převeden nebo jste si jeden zakoupili prostřednictvím svého cPanelu, nechte jej každý rok automaticky obnovovat, abyste předešli náhodným expiracím.
 • cPanel Management. Spravujte všechny aspekty svého doménového jména přímo z vašeho cPanelu.

Marketingové nástroje

HostGator ví, že provoz úspěšného webu je více, než mít spolehlivého poskytovatele hostingu. Proto nabízejí cenné marketingové nástroje které vám pomohou rozšířit dosah vašeho webu, zvýšit návštěvnost vašeho webu a zvýšit počet konverzí.

SEO recenze

Mít zavedenou strategii SEO vám pomůže najít váš web na populárních výsledcích vyhledávače. Optimalizace webu pro SEO ve skutečnosti posílí vaše hodnocení a viditelnost ve vyhledávačích, jako jsou Google, Bing a Yahoo..

Pokud zjistíte, že potřebujete pomoc s formulací strategie SEO, kontaktujte je a bezplatná konzultace SEO. Od této chvíle vám váš specializovaný koordinátor marketingových projektů pomůže zahájit perfektní marketingovou kampaň tím, že nejprve provede audit vašeho webu a provede důkladný výzkum klíčových slov související s vaší obchodní nika.

hostgator seo služby

Zde je přehled některých strategií, které koordinátor marketingového projektu zavede na váš web, aby pomohl ovlivnit výsledky vyhledávače:

 • Klíčové slovo výzkum. Jejich interní marketingoví experti najdou klíčová slova, která se nejlépe vztahují k vašemu výklenku, které vám pomohou posunout se ve žebříčku vyhledávání nahoru, a které budou s vaší cílovou skupinou nejvíce rezonovat. Kromě toho se naučí, které výrazy nejčastěji používají cílové publikum ve vyhledávacích dotazech, a budou sledovat úspěšnost klíčových slov na vašem webu..
 • Vytváření obsahu. Využijte jejich specializovaný tým k vytvoření originálního obsahu, aby se návštěvnost vašich stránek zvýšila a rozšířilo se vaše publikum.
 • Optimalizace na stránce. Nechte je optimalizovat váš web z hlediska názvů stránek, popisů metadat a značek záhlaví, aby byl váš web indexován pro vyšší hodnocení vyhledávání..

Služby PPC

Další skvělou službou, kterou zákazníkům nabízejí ke zvýšení prodeje, je jejich Služby Pay-Per-Click, jinak známý jako PPC. Cílení na zákazníky s placenými reklamami je skvělý způsob, jak povzbudit lidi, aby navštívili váš web a nakonec prodali.

Při využití jejich služeb PPC získáte následující informace:

 • Klíčové slovo výzkum. Interní marketingoví experti budou využívat místní i globální metody cílení, vyzkoušet klíčová slova použitá na více zařízeních a najít přesné cílové publikum, které vaše firma potřebuje. Pomohou také vyvinout “seznam vylučujících klíčových slov” takže přestanete na svůj web přitahovat špatný druh publika.
 • Správa kampaní. Výzvy k akci, telefonní čísla, informace o poloze a přímé odkazy na vaše stránky jsou součástí vašich reklam PPC. Sledujte také, jak vaši placení odborníci pomáhají zvyšovat vaše optimalizační skóre, a udržují tak svůj rozpočet za náklady na kliknutí.

Nakonec to berou na sebe, aby pomohli svým zákazníkům uspět. Poskytování pomoci SEO a personalizovaných marketingových strategií spolu s bezplatnými kredity Google AdWords a Bing Ads není důvod, proč by váš web nemohl prosperovat.

Prémiové služby

Nabízejí zákazníkům některé výjimečné nadstandardní služby pro ty, kteří mají malý rozpočet na kroutí.

CodeGuard

Se službou CodeGuard HostGator získáte funkce jako:

 • Denní automatické zálohy v cloudu
 • 16 GB úložného prostoru
 • Používejte až 5 webových stránek
 • Neomezené databáze a soubory
 • 3 obnovení za měsíc
 • E-mailová oznámení o neoprávněných změnách
 • Snadná správa – zobrazte změny, naplánujte monitorování webu a spravujte e-mailová upozornění

Od 2,00 $ měsíčně, tato prémiová služba stojí za malou cenu.

Webový design

Jejich in-house full-service, profesionální webdesignéři vám poskytne prémiové šablony s ohromujícím web designem a až 3 stránkami SEO-přátelského obsahu vytvořeného jen pro váš web.

Navíc bude váš web postaven na dosud nejpopulárnějším systému správy obsahu, WordPress, který je známý tím, že je uživatelsky přívětivý a flexibilní.

Mezi další funkce jejich webových služeb patří:

 • Odborník na SEO, který má po ruce strategizovat způsoby, jak zvýšit návštěvnost vašich stránek
 • Kompletní webový design postavený na responzivním designu
 • Měsíční přezkoumání telefonních hovorů a diskuse o úspěchu vaší marketingové kampaně
 • Vzdělávání typu one-on-one, které zajistí, že v budoucnu budete moci svůj web zvládnout

Dostanete také integraci elektronického obchodu, kompletní až s 10 produktovými stránkami a řešeními pro zpracování plateb a dodání OpenCart.

Výhody a nevýhody hostgator hosting

U každého poskytovatele webhostingu, který se rozhodnete použít, vždy budou výhody a nevýhody. Proto je důležité vyhodnotit vaše priority a ujistit se, že řešení, které jdete, neobětuje žádnou z těchto priorit.

Pros

Existuje mnoho důvodů, proč jsou tak populární hostingové společnosti. Podívejme se, jaké výhody přináší používání jejich sdílených hostingových služeb.

Solid Uptime a Service

Zaručují 99,9% dostupnosti, což je skvělá zpráva pro každého majitele webových stránek. Je však důležité mít na paměti, že se jedná o standard a cokoli méně není obecně tolerováno.

Kromě toho je HostGator připraven kompenzovat svým zákazníkům jednodenní kredit, pokud server kdykoli nedosáhne 99,9% záruky dostupnosti.

hostgator uptimePodle HostingFacts činila dostupnost HostGator za posledních 12 měsíců 99,99%

Rovněž poskytují zákaznickou podporu 24/7/365 prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu (systém vstupenek). Pomocí pohodlného portálu podpory se můžete spojit s odborníkem na hosting, podívat se na některá komunitní fóra a dokonce přistupovat k videonávodům, které vám pomohou vyřešit vaše vlastní problémy..

Zdarma přenos stránek a instalace jedním kliknutím

Tato služba je opět standardem pro většinu webhostingových společností, nicméně HostGator to dělá přenos z jiného hostitele na ně super jednoduché. Jednoduše se přihlaste k hostitelskému plánu, který chcete použít, a nechte hostGator udělat zbytek.

Kromě toho, pokud jste novým vlastníkem webových stránek a HostGator je první hostingové řešení, které jste kdy použili, můžete si být jisti, že instalace preferovaného CMS je stejně snadná jako kliknutí na několik tlačítek během registrace. Pomocí nástroje QuickInstall můžete snadno nastavit svůj web bez obav z technických znalostí.

(Téměř) Neomezené všechno

HostGator nabízí, kromě základního plánu sdíleného hostingu, který omezuje počet domén na 1 neomezené vše (dobře – viz níže) jinak to je hodně, protože jejich hostingové plány začínají tak levné.

Neomezené místo na disku znamená, že můžete uložit tolik dat, kolik potřebujete. To umožňuje zdánlivě neomezený růst vašeho webu při používání dostupného sdíleného hostovacího plánu.

Mít neměřená šířka pásma znamená, že můžete přesouvat neomezené množství dat mezi hostitelským serverem, návštěvníky vašeho webu a internetem. To je skvělé pro zajištění rychlosti a výkonu vašich webových stránek, zejména na sdíleném hostitelském plánu.

Také dostanete neomezené databáze, což znamená, že můžete mít tolik instalací WordPress, kolik chcete. To je dobré pro ty, kteří mají mnoho klientů a chtějí otestovat změny webových stránek, než je začnou tlačit.

„Neomezený“ hosting je mýtus a alespoň HostGator je transparentní ohledně omezení využití zdrojů. Nabízejí „neomezené vše“, pokud:

 • Nepoužívejte více než 25% centrální procesorové jednotky serveru (CPU)
 • V cPanelu nespouštějte více než 25 simultánních procesů
 • Nemáte více než 25 současných připojení MySQL
 • Nevytvářejte v cPanelu více než 100 000 souborů
 • Nekontrolujte více než 30 e-mailů za hodinu
 • Neposílejte více než 500 e-mailů za hodinu

Neexistují však žádná omezení:

 • Šířku pásma, kterou používáte
 • E-mailové účty, které vytvoříte

Nevýhody

Stejně jako u všeho, existují i ​​některé nevýhody používání tak levné řešení pro sdílený hosting. Podívejme se na některé z věcí, na kterých mohou pracovat, a zda to ovlivní vaše konečné rozhodnutí.

Omezené funkce

Zatímco poskytované funkce jsou docela standardní a neomezené vše je pěkné, pravda je, HostGator nenabízí uživatelům sdíleného hostování spoustu doplňků.

Protože tento typ hostingu není spravován, budete muset zvládnout administrativní práci, kterou váš web potřebuje, sám. To znamená, že denní zálohy (i když budou provádět týdenní zálohy), aktualizace jakéhokoli jádra, pluginů nebo motivů, které používáte (pokud se nerozhodnete pro poněkud dražší spravovaný hosting WordPress), a bezpečnostní opatření jsou za vaši zodpovědnost.

Drahé domény

Přestože nabízejí pohodlí, pokud jde o správu všeho, co souvisí s doménou, stojí za zmínku, že některé z nich ceny doménových jmen jsou trochu vysoké.

To je dobré vědět, protože i když se rozhodnete pro sdílený plán, můžete si vždy zaregistrovat a obnovit své doménové jméno u jiné, levnější společnosti a jednoduše nasměrovat svůj DNS na HostGator přímo z cPanelu.

Je součástí EIG

Znovu se nebudu snažit vás nějak ovlivnit, pokud jde o Endurance International Group (EIG). Většina lidí, kteří kontrolují hostingové společnosti, však řekne, že hostitelská společnost, která je součástí EIG, riskuje, že bude mít špatnou pověst.

Je to proto, že kdybyste šli s hostitelskou společností A (která je součástí EIG a vy jste to nevěděli) a měli jste špatnou zkušenost, a přesunuli se k hostitelské společnosti B (také součástí EIG a nevěděli jste to) , kdo má říci, že vaše zkušenost se zlepší?

Jen mějte na paměti, že HostGator je součástí této organizace a že způsob, jakým EIG řídí věci, se pravděpodobně ponoří do toho, jak HostGator řeší věci.

HostGator FAQ

Zde najdete odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek.

Co je HostGator.com?

HostGator je webhostingová společnost, která nabízí celou řadu webhostingových služeb, jako jsou sdílené, prodejce, VPS, cloud a hostingové služby vyhrazeného serveru. Kromě toho nabízejí WordPress specifické a Windows hosting. Mají dvě datová centra umístěná v Texasu (USA) a Provo v Utahu (USA). Jejich oficiální web je www.hostgator.com. Přečtěte si více na stránce Wikipedie

Nabízí HostGator záruku vrácení peněz?

Ano. Nabízejí plnou náhradu, pokud zrušíte svůj účet během prvních 45 dnů od využití jejich služeb. To se však týká pouze sdílených řešení, distributorů a řešení VPS pro hostování.

Jaký typ podpory poskytuje HostGator svým zákazníkům?

Poskytují celoroční podporu prostřednictvím telefonu, živého chatu a e-mailu (systém vstupenek). Máte přístup k členovi týmu podpory 24/7 a dostanete odpovědi na jakékoli dotazy, které můžete mít.

Bude HostGator migrovat můj aktuální web zdarma?

Ano. Nabízejí bezplatnou migraci stránek, a to i pro ty nejvýhodnější sdílené hostingové plány, které nabízejí.

Co je záruka na provozuschopnost hostgátoru?

Na rozdíl od mnoha poskytovatelů hostingu garantují dobu provozu 99,9%. Kromě toho vám budou připisovat jeden měsíc služby za jakékoli prostoje nižší než 99,9%, které vaše webové stránky zažívají, a zdůrazní skutečnost, že jsou vážní ohledně hostování vašeho webu.

Nabízí HostGator certifikáty SSL, SSD a CDN?

To záleží na plánu hostingu, který si vyberete. Pokud se například rozhodnete pro nejvýhodnější sdílený hostingový plán, obdržíte zdarma soukromý certifikát SSL. V případě nejzákladnějších plánů tomu tak však není. Bohužel budete muset investovat do spravovaného hostingového plánu WordPress, abyste získali přístup ke službám CDN zdarma, a pomocí vyhrazeného serveru máte možnost používat úložiště SSD.

Nabízí HostGator zálohy stránek?

Provádějí náhodné týdenní zálohy po dobu, kterou potřebujete k obnovení vašeho webu. Doporučujeme mít k dispozici nějakou jinou zálohu, například prémiovou službu CodeGuard.

Získám zdarma doménové jméno s HostGator?

Ne. Při registraci již novým zákazníkům nenabízejí bezplatné doménové jméno.

Jaké platební metody přijímá HostGator?

Přijímají všechny hlavní kreditní karty jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Přijímají také Paypal, osobní šeky, peněžní příkazy a bankovní převody.

Co je to CodeGuard?

Jejich služba CodeGuard je placeným doplňkem, který poskytuje automatické zálohy vašeho webu. CodeGuard také monitoruje váš web a v případě jakýchkoli změn vám pošle upozornění. A konečně, CodeGuard nabízí možnost obnovení, takže můžete snadno vrátit svůj web zpět na předchozí verzi.

Mohu důvěřovat recenzím HostGator na Reddit a Quora?

Ano Quora a Reddit jsou skvělá místa, kde se dozvědět více o společnosti a získat recenze, dotazy a názory skutečných lidí a zákazníků, kteří je používají. Projděte si recenze zákazníků na Reddit a na Quora. Užitečné mohou být také weby s recenzemi jako Yelp a TrustPilot.

Jaká je nejlepší alternativa HostGator?

HostGator je jedním z nejpopulárnějších poskytovatelů webhostingů. Pokud však zkoumáte webové hostitele a hledáte dobrou alternativu k hostgatoru, zde jsou moje doporučení. Věřím, že nejlepší alternativou k HostGator je Bluehost (stejná cena, ale lepší vlastnosti, ale je také ve vlastnictví EIG). Nejlepší alternativou než EIG je SiteGround (přečtěte si moji recenzi a zjistěte, proč je SiteGround # 1)

Jsou HostGator a Bluehost stejná společnost?

Ne, HostGator a Bluehost jsou samostatné společnosti; ale jsou obě dceřinými společnostmi Endurance International Group (EIG). EIG také vlastní hostingové společnosti jako iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, Small Orange, Site5, eHost a spoustu dalších menších webových hostitelů.

Kde najdu kódy kuponů HostGator?

Nejlepší místo, kde najdete kód kuponu HostGator, je navštívit naši stránku s nabídkami Hostgator. Zde můžete procházet skvělé nabídky webhostingu a doménových jmen a být si jisti, že od nich dostanete 100% platné kupóny.

Doporučuji HostGator?

Pro ty, kteří hledají jednoduché a levné řešení sdíleného hostingu, Ano, myslím, že HostGator by měl být možnost zvážit.

nicméně.

Pro ty, kteří chtějí oomph trochu více, pokud jde o rychlost, bezpečnost a funkce Doporučuji jejich cloudové plány.

Zejména jejich spravovaná možnost hostování WordPress, protože vám poskytuje rychlost a zabezpečení, které potřebujete, bez vysoké cenovky.

Přestože jsou součástí EIG, mají pověst jednoho z nejlepších poskytovatelů webhostingu na trhu. Poskytují nejen skvělý sdílený hosting pro majitele stránek, ale nabízejí také mnoho dalších výjimečných řešení.

Ve skutečnosti velká jména jako WPBeginner milují sdílení svých pozitivních zkušeností s použitím svého dedikovaného serverového řešení.

Díky vestavěnému tvůrci stránek, snadno použitelnému cPanelu a nástroji QuickInstall pro instalaci vašeho preferovaného CMS (a dalšího softwaru) na váš web během několika minut, HostGator je určitě přední běžec.

Jejich sada funkcí je minimální, a zatímco jejich podpora zákazníků je špičková a jejich záruka dostupnosti je něco, co stojí za to, nemusí mít všechny věci, které hledáte.

Proveďte tedy výzkum a ujistěte se, že upřednostňujete funkce, které potřebujete k tomu, aby se vaše firma stala úspěšnou, než se zaregistrujete, abyste s nimi byli zákazníci.

Zveřejnění FTC: Abych získal co nejlevnější cenu, vydělám malou provizi, pokud se rozhodnete koupit hosting pomocí mých odkazů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me