Recenze GreenGeeks

Vy i já víme, že dnes na trhu není dostatek poskytovatelů webhostingu. Webhosting je jedním z nejdůležitějších aspektů fungování úspěšného webu. To je tam kde GreenGeeks Vstupte.


Ale se všemi dostupnými možnostmi, doplněnými o různé funkce a cenové body, může být obtížné vybrat ten správný web hostitele pro vaše potřeby..

GreenGeeks má pro ně spoustu vynikajících věcí, pokud jde o rychlost, dostupnost, zákaznickou podporu a dostupné ceny. Tato recenze GreenGeeks vám poskytne podrobný pohled na tohoto ekologicky odpovědného webového hostitele.

Bohužel nemůžu vzít pryč žádné možnosti webhostingu tam, které nestojí za váš čas ani peníze.

Ale mohu s vámi sdílet vše, co je třeba vědět o jednom z nejunikátnějších poskytovatelů webhostingu, který existuje: GreenGeeks.

To se dozvíte z této recenze GreenGeeks

 1. Pros

Tady se blíže podívám na používání GreenGeeks. Protože o tomto hostiteli webu je spousta dobrých věcí.

 1. Nevýhody

Existuje však i několik nevýhod. Tady se blíže podívám, co to je.

 1. Plány & Ceny

Zde v této sekci se budu podrobněji zabývat.

 1. Doporučuji GreenGeeks.com?

Tady vám řeknu, jestli nebo pokud si myslím, že jste lepší s alternativou k GreenGeeks.

Greengeeks recenze

Společnost GreenGeeks byla založena v roce 2008 Trey Gardnerem (který má zkušenosti s prací s několika webhostingovými společnostmi jako iPage, Lunarpages a Hostpapa). hvězdné webhostingové služby majitelům webových stránek, jako jste vy, ale udělejte to v přátelský k životnímu prostředí příliš.

Ale dostaneme se k tomu dost brzy.

V tuto chvíli stačí vědět, že se podíváme na vše, co GreenGeeks může nabídnout (dobré a nepříliš dobré), takže když přijde čas, abyste se rozhodli o webhostingu, máte všechna fakta.

Pojďme do toho.

GreenGeeks Pros

Mají dobrou pověst pro poskytování výjimečných služeb webhostingu majitelům webových stránek všeho druhu.

1. Šetrné k životnímu prostředí

Jednou z nejvýraznějších funkcí GreenGeeks je skutečnost, že se jedná o webhostingovou společnost šetrnou k životnímu prostředí. Věděli jste, že do roku 2020 odvětví webhostingu překoná odvětví letecké dopravy v oblasti znečištění životního prostředí!

Ve chvíli, kdy přistoupíte na jejich webové stránky, GreenGeeks skočí přímo do skutečnosti, že vaše webhostingová společnost by měla být zelená.

Poté vysvětlují, jak se podílejí na snižování uhlíkové stopy.

Uznáváni jako EPA Green Power Partner a tvrdí, že jsou dnes nejekologičtějším poskytovatelem webhostingu.

Partnerství EPA GreenGeeks

Nevíte, co to znamená?

Podívejte se, co GreenGeeks dělá, aby vám pomohl stát se ekologickým vlastníkem webových stránek:

 • Kupují kredity větrné energie, aby kompenzovali energii, kterou jejich servery používají z elektrické sítě. Ve skutečnosti kupují 3x množství energie jejich datová centra používají. Chcete se dozvědět více o kreditech z obnovitelných zdrojů? Podívejte se sem a nechte odpovědět na všechny vaše otázky.
 • Používají energeticky účinný hardware k hostování dat na webu. Servery jsou umístěny v datových centrech navržených tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí
 • Nahrazují je 615 000 KWH / rok díky svým ekologickým a věrným zákazníkům
 • Poskytují webovým správcům zelené certifikační odznaky, které mohou přidat na své webové stránky, a pomáhají tak šířit povědomí o jejich závazku k životnímu prostředí.

zelené webové odznakyZelené odznaky certifikace webových stránek

Jak vidíte, být součástí týmu GreenGeeks znamená, že také děláte svou roli, aby se svět stal lepším místem pro život.

Zde je to, co o tom musí říci …

Co je to Green Hosting a proč je pro vás tak důležité?

Je důležité zachovat co nejvíce našeho prostředí, jak můžeme. Musíme vzít v úvahu naši vlastní pohodu a pohodu budoucích generací. Webhostingové servery po celém světě jsou poháněny fosilními palivy. Pouze jeden samostatný webový server produkuje 1 319 liber CO2 za rok.

GreenGeeks je hrdý na to, že poskytuje našim klientům webhosting založený na obnovitelných zdrojích energie; až 300%. Pracují s environmentálními základy a pomáhají vytvářet trojnásobné množství energie, kterou spotřebujeme & nákup kreditů větrné energie, které mají být vráceny zpět do elektrické sítě. Každý aspekt naší hostingové platformy a podnikání je postaven tak, aby byl co nejefektivnější z hlediska energie.

logo
Mitch Keeler – GreenGeeks Partner Relations

2. Nejnovější technologie rychlosti

Čím rychleji se váš web načítá pro návštěvníky webu, tím lépe. Nakonec většina návštěvníků webu opustí váš web, pokud se načte do 2 sekund nebo méně. A i když existuje spousta věcí, které můžete udělat pro optimalizaci rychlosti a výkonu vašeho webu na vlastní pěst, s vědomím, že váš webhosting pomáhá, je hlavní bonus.

Rychlost je tak důležitá funkce, tak jsem se na to zeptal …

Každý majitel stránek potřebuje rychlé načítání stránek, co je rychlost „hromady“ GreenGeeks?

Když se s nimi zaregistrujete, budete na hostitelském serveru poskytnuti nejnovější a energeticky nejúčinnější nastavení.

Mnoho odborníků v oboru vysoce ohodnotilo náš celkový výkon a rychlost hostingu. Z hlediska hardwaru je každý server nastaven na použití pevných disků SSD nakonfigurovaných v redundantním úložném poli RAID-10. Dodáváme přizpůsobenou vlastní technologii ukládání do mezipaměti & byli jedním z prvních, kteří přijali PHP 7; přináší našim klientům webové i databázové servery (LiteSpeed ​​a MariaDB). LiteSpeed ​​a MariaDB umožňují rychlý přístup ke čtení a zápisu dat, což nám umožňuje zobrazovat stránky až 50krát rychleji.
Logo GreenGeeks
Mitch Keeler – GreenGeeks Partner Relations

GreenGeeks investuje do všech nejnovějších technologií rychlosti, aby zajistil, že se vaše webové stránky načítají rychlostí blesku:

 • Pevné disky SSD. Soubory a databáze vašeho webu jsou uloženy na pevných discích SSD, které jsou rychlejší než HDD (pevné disky).
 • Rychlé servery. Když návštěvník webu klikne na váš web, webový a databázový server doručí obsah až 50krát rychleji.
 • Vestavěná mezipaměť. Používají přizpůsobenou vestavěnou technologii ukládání do mezipaměti.
 • Služby CDN. Pomocí služeb CDN zdarma, které využívá technologie CloudFlare, můžete ukládat obsah do mezipaměti a doručovat jej rychle návštěvníkům webu.
 • HTTP / 2. Pro rychlejší načítání stránek v prohlížeči se používá HTTP / 2, což zlepšuje komunikaci mezi klientem a serverem.
 • PHP 7. Jako jedna z prvních, která poskytuje podporu PHP 7, se ujistí, že na svém webu využíváte nejnovější technologie.

Rychlost a výkon vašeho webu je prvořadá pro uživatelský zážitek a vaši schopnost etablovat se jako autorita ve vašem oboru.

GreenGeeks Load Times

Tady je moje zkouška Časy načítání GreenGeeks. Vytvořil jsem testovací web hostovaný na GreenGeeks (na plánu EcoSite Starter) a nainstaloval jsem na něj WordPress pomocí motivu Twenty Seventeen.

účet

Po vybalení stránky se stránka načítala poměrně rychle, 0,9 sekundy, velikost stránky 253 kB a 15 požadavků.

Není to špatné .. ale počkejte, až to bude lepší.

rychlost serveru

GreenGeeks již používá vestavěné ukládání do mezipaměti takže pro to není žádné vyladění, ale existuje způsob, jak věci dále optimalizovat komprimací určitých typů souborů MIME.

Ve svém cPanelu najděte sekci softwaru.

cpanel software

V Optimalizace webových stránek nastavení můžete optimalizovat výkon vašich webových stránek vyladěním způsobu, jakým Apache zpracovává požadavky. Komprimujte typy MIME text / html text / plain a text / xml MIME a klikněte na nastavení aktualizace.

greengeeks optimalizovat rychlost

Tím se značně zlepšily doby načítání mé testovací stránky, od 0,9 sekundy do 0,6 sekundy. To je zlepšení o 0,3 sekundy!

rychlostní optimalizace

Abych věci ještě více urychlil, šel jsem nainstalovat bezplatný plugin WordPress s názvem Automatická aktualizace a jednoduše jsem povolil výchozí nastavení.

autoptimize plugin

To ještě více zlepšilo dobu načítání, protože snížilo celkovou velikost stránky na pouhých 242kb a snížil počet žádostí na 10.

greengeeks doba načítání stránky

Celkově vzato, můj názor je, že weby hostované na GreenGeeks se načítají velmi rychle, a ukázal jsem vám dvě jednoduché techniky, jak věci ještě více urychlit..

3. Spolehlivá infrastruktura

Pokud jde o webhosting, potřebujete sílu, rychlost a zabezpečení. Proto GreenGeeks postavil celý svůj systém pomocí spolehlivé infrastruktury založené na 300% čistá, obnovitelná energie.

Oni mají 5 datových center můžete si vybrat ze sídla v Chicagu (USA), Phoenixu (USA), Torontu (CA), Montrealu (CA) a Amsterdamu (NL).

Datacentra

Výběrem vašeho datového centra se ujistíte, že vaše cílové publikum přijímá obsah vašich stránek co nejrychleji.

Kromě toho můžete očekávat funkce datového centra, jako například:

 • Napájení z duální městské sítě se zálohou baterie
 • Automatizovaný přepínač a naftový generátor na místě
 • Automatické ovládání teploty a klimatu v celém objektu
 • Personál 24/7, kompletní s techniky a inženýry datových center
 • Biometrické a klíčové bezpečnostní systémy
 • Protipožární systémy FM 200 bezpečné pro server

Nemluvě o tom, GreenGeeks má přístup k většině hlavních poskytovatelů šířky pásma a jejich zařízení je zcela nadbytečné. A servery jsou samozřejmě energeticky úsporné.

4. Zabezpečení a provozuschopnost

Vědět, že data stránek jsou bezpečná, je jedním z největších problémů, které lidé mají při výběru webhostingu. To a s vědomím, že jejich webové stránky budou neustále funkční.

V reakci na tyto obavy dělají vše, co je v jejich provozuschopnosti a bezpečnosti.

 • Hardware & Redundance napájení
 • Technologie založená na kontejnerech
 • Izolace hostitelského účtu
 • Proaktivní monitorování serveru
 • Skenování zabezpečení v reálném čase
 • Automatické aktualizace aplikací
 • Vylepšená ochrana proti SPAMu
 • Noční zálohování dat

Nejprve používají přístup založený na kontejnerech, pokud jde o jejich hostingové služby. Jinými slovy, vaše zdroje jsou obsaženy tak, aby žádný jiný majitel webových stránek nemohl negativně ovlivnit váš s prudkým nárůstem provozu, zvýšenou poptávkou po zdrojích nebo narušením bezpečnosti..

Aby se zajistilo, že váš web bude vždy aktuální, GreenGeeks automaticky aktualizuje jádra systému WordPress, Joomla nebo jiného systému správy obsahu, aby se váš web nikdy nestal zranitelným vůči bezpečnostním hrozbám. Kromě toho všichni zákazníci dostávají noční zálohy svých webových stránek.

V rámci boje proti malwaru a podezřelým činnostem na vašem webu poskytuje GreenGeeks každému zákazníkovi vlastní zabezpečený souborový systém vizualizace (vFS). Tímto způsobem žádný jiný účet nemůže přistupovat k vám a způsobit problémy se zabezpečením. Kromě toho, pokud se najde něco podezřelého, je okamžitě izolován, aby se zabránilo dalšímu poškození.

Kromě toho máte možnost využít vestavěnou ochranu proti spamu, kterou GreenGeeks poskytuje, ke snížení počtu pokusů o spam na vašem webu.

Nakonec sledují své servery, takže všechny problémy jsou identifikovány dříve, než ovlivní zákazníky a jejich webové stránky. To pomáhá udržovat jejich působivých 99,9% dostupnosti.

5. Záruky za služby a podpora zákazníků

GreenGeeks nabízí zákazníkům řadu záruk.

Koukni na to:

 • 99% záruka dostupnosti
 • 100% spokojenost (a pokud nejste, můžete si aktivovat 30denní záruku vrácení peněz)
 • E-mailová podpora 24/7
 • Podpora živého telefonu a živého chatu

Ve snaze shromáždit některé statistiky dostupnosti, aby vám ukázaly, jak vážně jsou o jejich záruce dostupnosti, Natáhl jsem se do týmu podpory Live Chat a dostal okamžitou odpověď na mou počáteční otázku.

Když mi zástupce zákaznického servisu nemohl pomoci, okamžitě mě nasměroval na jiného člena týmu, který mohl, který mi pak odpověděl e-mailem.

Bohužel nemají informace, které jsem požadoval. Takže i když slibují, že webové stránky budou mít provozuschopnost 99,9%, neexistuje žádný způsob, jak to skutečně vědět, aniž by provedli osobní experiment, jako je tento, který provádí Fakta hostingu:

Přestože jsem obdržel rychlé odpovědi na podporu, jsem trochu zklamaný, GreenGeeks nemá data pro zálohování svých nároků. Místo toho se mám spolehnout na jejich písemný e-mail:

Moje otázka: Zajímalo by mě, jestli máte svou historii provozu? Píšu recenzi a chci zmínit 99,9% záruku dostupnosti. Našel jsem další recenzenty, kteří provedli svůj vlastní výzkum a sledovali GreenGeeks na Pingdomu … ale zajímalo by mě, jestli máte svůj vlastní seznam měsíčních procent uptime.

Odpověď GreenGeeks: GreenGeeks udržuje naši 99,9% záruku dostupnosti za každý měsíc v roce zajištěním toho, že máme vyhrazený tým serverových techniků, kteří monitorují, aktualizují a udržují naše systémy 24/7, abychom takovou záruku poskytli. Bohužel v tuto chvíli nemáme k dispozici graf, jako je ten, který jste požadovali.

Myslím, že budete muset být soudcem, zda je to pro vás dost, nebo ne.

Znalostní báze

GreenGeeks má také rozsáhlou znalostní bázi, snadný přístup k e-mailu, živý chat a telefonickou podporu a konkrétní webové návody, které vám pomohou s věcmi, jako je nastavení e-mailových účtů, práce s WordPress a dokonce i nastavení obchodu s eCommerce..

6. Schopnost elektronického obchodování

Všechny hostingové plány mají mnoho funkcí elektronického obchodování, což je skvělé, pokud provozujete internetový obchod.

Chcete-li začít, obdržíte zdarma Pojďme šifrovat Wildcard SSL certifikát ujistit zákazníky, že jejich osobní a finanční informace jsou 100% bezpečné. A pokud víte něco o SSL certifikátech, budete vědět, že ty Wildcard jsou skvělé, protože je lze použít pro neomezené subdomény názvu domény.

Dále, pokud potřebujete nákupní košík na svém webu eCommerce, můžete jej nainstalovat pomocí instalačního softwaru jedním kliknutím.

Nakonec si můžete být jisti, že servery GreenGeeks jsou kompatibilní s PCI, což dále chrání data vašich stránek.

7. Exkluzivní webový tvůrce

S jejich webhostingem máte přístup k vestavěnému GreenGeeks Website Builderu učinit vytváření stránek hračkou.

Tvůrce webových stránek GreenGeeks

Pomocí tohoto nástroje získáte následující funkce:

 • 100 předpřipravených šablon, které vám pomohou začít
 • Témata přizpůsobená pro mobilní zařízení
 • Táhnout & kapka technologie, která nevyžaduje žádné dovednosti kódování
 • SEO optimalizace
 • 24/7 vyhrazená podpora

Jakmile se zaregistrujete na hostování GreenGeeks, tento webový tvůrce se snadno aktivuje.

GreenGeeks Cons

Vždy existují nevýhody ve všem, dokonce i dobré věci, jako je webhosting GreenGeeks. A ve snaze dát vám vědět všechno, jsme se sestavili několik nevýhod používání GreenGeeks jako svého hostitele.

1. Zavádějící cenové body

Nelze popřít, že levný webhosting je snadné poznat. Levné hostingové služby však nejsou vždy dostupné od vysoce kvalitních hostingových společností. Pamatujte, dostanete, za co zaplatíte.

Na první pohled se zdá, že spolehlivá hostingová společnost GreenGeeks skutečně nabízí levný webhosting. A na základě výše zmíněných výhod používání GreenGeeků se zdá být příliš dobré, aby to byla pravda.

A technicky to tak je.

Po dalším vyšetřování jsem zjistil, že jediný způsob, jak získat zdánlivě úžasný webový hosting 3,95 $ / měsíc od GreenGeeks, je, pokud souhlasíte s tím, tři roky služby za tuto cenu.

Pokud chcete platit za jednoroční službu, zaplatíte 5,95 $ / měsíc.

A pokud jste nováčkem v GreenGeeks a chcete platit měsíčně, dokud si nejste jisti, že pro vás jsou hostitelskou společností, nakonec zaplatíte neuvěřitelných 9,95 $ / měsíc!

Plány a ceny GreenGeeks

Nemluvě o tom, že pokud chcete začít platit meziměsíčně, nemusíte se také vzdávat instalačního poplatku, což vás bude stát dalších 15 $.

2. Vrácení peněz nezahrnuje poplatky za nastavení a poplatky za doménu

V rámci 30denní zásady záruky vrácení peněz GreenGeeks můžete získat plnou náhradu, pokud jste nešťastní, žádné dotazy.

Nebude vám však vrácen instalační poplatek, registrační poplatek za doménové jméno (i když jste jej zaregistrovali zdarma) nebo poplatky za převod.

I když se odpočítávání poplatků za doménové jméno může zdát rozumné (protože si ponecháte doménové jméno, když odejdete), nezdá se spravedlivé účtovat lidem poplatky za nastavení a převod, pokud byli nakonec nespokojeni s poskytovanými službami..

Zvláště pokud GreenGeeks nabídne záruku vrácení peněz bez otázek.

Hostingové plány GreenGeeks

GreenGeeks nabízí několik hostingových plánů na základě vašich individuálních potřeb. To znamená, že se podíváme na sdílené a WordPress hostingové plány, takže máte dobrou představu o tom, co můžete očekávat, když se zaregistrujete k využívání jejich hostingových služeb.

Sdílené hostingové plány

Sdílená hostitelská krajina se výrazně změnila. Mnoho lidí v minulosti jen chtělo, aby webhosting měl bezvadný provoz za nízkou cenu. Máte malé, střední a velké plány, plácněte cPanel na serveru a hotovo. Dnes zákazníci chtějí plynulý pracovní postup, rychlost, dostupnost a škálovatelnost, vše zabalené do pěkného balíčku.

Postupem času – GreenGeeks optimalizovali hostingový plán Ecosite Starter tak, aby měl všechny funkce, které chce 99,9% hostujících klientů. To je důvod, proč poskytují klientům přímou cestu, jak se zaregistrovat na webové stránce.

Sdílený hosting GreenGeeks

Spíše než drahý plán hostování s extra funkcemi, průměrný Joe na ulici nic neví – snažili se snížit tuk a přinést zákazníkům optimalizovaný zážitek z hostování.

Jejich vizí jako poskytovatele hostingu je umožnit zákazníkům soustředit se na nasazení, správu a růst svých webových stránek, aniž by se museli starat o základní technologii.

Hostitelská platforma by měla fungovat.

Jejich škálovatelná funkce hostování byla představena začátkem tohoto roku a umožňuje klientům snadno přidávat výpočetní prostředky, jako jsou CPU, RAM a I / O, způsobem placeným za provozu – eliminuje tak nutnost upgradovat na virtuální privátní server.

S jejich plány získáte funkce jako:

 • Neomezené databáze MySQL
 • Neomezené dílčí a parkované domény
 • Snadno použitelný přístrojový panel cPanel
 • Softaculous, který zahrnuje instalace 250+ skriptů na jedno kliknutí
 • Škálovatelné zdroje
 • Možnost výběru datového centra
 • Řešení ukládání do mezipaměti PowerCacher
 • Zdarma integrace CDN
 • Funkce eCommerce, jako je SSL certifikát a instalace nákupního košíku
 • Zdarma SSH a zabezpečené FTP účty
 • Podpora Perl a Python

Kromě toho obdržíte bezplatné doménové jméno po nastavení, migrace stránek zdarma, a přístup k exkluzivnímu tahu GreenGeeks & kapka tvůrce stránek pro snadné vytváření stránek.

Sdílený cenový plán začíná na $ 3,95 / měsíc (pamatujte, pouze pokud platíte za tři roky předem). Jinak vás tento plán bude stát 9,95 $ / měsíc.

Nabízejí také Ecosite Pro a Ecosite Premium jako možnosti upgradu pro hostování klientů, kteří to potřebují. https://www.greengeeks.com/kb/4873/greengeeks-shared-hosting-pricing/

Hosting WordPress

GreenGeeks má také hosting WordPress, ačkoli s výjimkou několika funkcí, zdá se, že je stejný jako sdílený hostingový plán.

GreenGeeks Hosting WordPress

Ve skutečnosti jediný rozdíl, který mohu spatřit, je skutečnost, že GreenGeeks nabízí to, co nazývají “BEZPLATNÉ zabezpečení WordPress.” Není však jasné, co toto rozšířené zabezpečení zahrnuje, takže se nemohu vyjádřit k tomu, zda je to výhoda nebo ne.

Vše ostatní, včetně instalace WordPress jedním kliknutím, je dodáváno se sdíleným plánem hostování. Kromě toho jsou cenové body stejné, což opět činí nejasné, jaké jsou rozdíly.

Často kladené otázky

Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek:

 1. Co je to GreenGeeks? GreenGeeks je webhostingová společnost založená v roce 2006 a její sídlo je v Agoura Hills v Kalifornii. Jejich oficiální web je www.greengeeks.com a jejich BBB je A.
 2. Jaký typ hostingových plánů je u GreenGeeků k dispozici? GreenGeeks poskytuje sdílený hosting, hosting WordPress, hosting hosta distributora, hosting VPS a vyhrazené servery.
 3. Jaký druh ovládacího panelu se používá? Běžně používaný cPanel.
 4. Jak funguje migrace stránek zdarma? Jakmile se zaregistrujete na hostování GreenGeeks, jednoduše odešlete lístek migračnímu týmu, aby vám mohl pomoci.
 5. Jaké způsoby platby GreenGeeks přijímají? Všechny hlavní kreditní karty (Visa, Mastercard a American Express) a PayPal.
 6. Jsou k dispozici nějaké prémiové doplňky? Ano, včetně několika licencí WHMCS (fakturačního softwaru), obnovení zálohy, požadavků na ruční zálohování a úplného souladu s PCI. Seznam doplňků naleznete zde.

Doporučuji GreenGeeks?

Díky tolika možnostem výběru, co odlišuje GreenGeeks od konkurence?

Od roku 2008 je GreenGeeks předním ekologickým poskytovatelem webhostingu v tomto odvětví. To však není jediná funkce hostování, která nás odlišuje od ostatních webových hostitelů. Hostingová platforma GreenGeeks je rychlejší, škálovatelnější a navržená tak, aby poskytovala lepší zážitek z hostování.

Naše hostitelská platforma poskytuje škálovatelné výpočetní prostředky, což eliminuje potřebu upgradovat na virtuální soukromý server. Každý účet je vybaven vlastními vyhrazenými výpočetními prostředky a zabezpečeným virtuálním souborovým systémem. Můžete si vybrat místo hostingu, které je vám geograficky blízké. GreenGeeks vám umožní nastavení na serveru ve Spojených státech, Evropě nebo v Kanadě.

Existuje mnoho dalších funkcí, z nichž si můžete vybrat – ale doporučil bych si promluvit s naším live chatovým týmem nebo nám zavolat. Náš odborník podpory by rád sdílel další skvělé důvody, aby nám dal šanci.

logo
Mitch Keeler – GreenGeeks Partner Relations

Ve zkratce, GreenGeeks je více než adekvátní webhostingové řešení. Nabízejí celou řadu funkcí, mají dobrou zákaznickou podporu a zajišťují, aby vaše data návštěvníků vašeho webu a webu byla bezpečná a bezpečná.

Nemluvě o tom, že pokud jste někoho, kdo chce být šetrný k životnímu prostředí, GreenGeeks to vezme na sebe, aby vám pomohl být ekologičtější v tomto vysoce technologickém světě. Což je skvělé!

Před uzavřením smlouvy je však třeba zvážit několik věcí. Uvědomte si, že stanovení ceny není to, co se zdá, že jejich záruky je obtížné ověřit, a že pokud si po registraci změníte názor, ztratíte stále slušné peníze.

Takže, pokud to zní jako poskytovatel webhostingu, který chcete zkontrolovat, nezapomeňte vyzkoušet jejich web a vše, co musí nabídnout, abyste se ujistili, že poskytují hostingové služby, které opravdu potřebujete za cenu opravdu chcete zaplatit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map