Recenze FastComet

Webové stránky jsou nejlepším způsobem, jediným způsobem, jak propagovat vaše podnikání a inzerovat vaše produkty nebo služby online. K dosažení tohoto cíle je nezbytné, abyste spolupracovali s velkým poskytovatelem webhostingu.


Vstoupit FastComet. Protože to je jedna z nejlepších možností webhostingu pro začátečníky a totální nováčky a pro kohokoli, kdo si chce založit web. FastComet je nová síla, kterou je třeba počítat v odvětví webhostingu.

rychlé recenze na twitteru

FastComet je v oboru překvapivě neznámý, ale oni poskytují velmi rychlé rychlosti serveru, vynikající funkce, téměř 100% provozuschopnost, zabezpečení, dostupné plány, nepřetržitou podporu, a mnoho dalších výhod.

Zde je moje recenze FastComet Dám vám přehled o všem, co je o tomto poskytovateli webhostingu vědět, abych vám pomohl při rozhodování, zda je to pro vás dobré.

Takže pokud mi dáte pouhých 10 minut času, dám vám všechna nezbytná fakta a informace o tom, co nabízejí, pokud jde o webhosting. Pokračujte ve čtení a najdete odpovědi na všechny vaše otázky, jako například:

 • Jaké funkce poskytuje FastComet svým klientům?
 • Jaké jsou různé dostupné plány?
 • Kolik stojí web hosting?
 • Jaký druh hostingu poskytují majitelům webových stránek?

V době, kdy jste dokončili čtení této recenze, budete určitě schopni říct, zda je to správná webhostingová služba pro vaše potřeby.

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze 2,95 $ / měsíc

Co se z této recenze FastComet dozvíte

 1. Co je FastComet?

Zde vysvětlím, o čem je webový hostitel, trochu o společnosti a o různých nabídkách a jejich sdílených hostingových plánech.

 1. Pros

Zjistěte, jaké jsou hlavní výhody FastCometu a jak se s nimi zaregistrovat na svůj firemní web nebo osobní blog.

 1. Nevýhody

Ale existují i ​​negativy, zde se dozvíte více o tom, co jsou.

 1. Je FastComet.com k ničemu?

Zde shrnuji tuto recenzi a dáme vám vědět, zda, nebo pokud si myslím, že by bylo lepší využít konkurenta.

Tady vám dám přehled FastComet o tom, jaké jsou jejich služby jako poskytovatele webhostingu. Ukážu všechny jejich vlastnosti, výhody, prodiskutuji výhody a nevýhody a porovnám různé cenové plány. Až si toto přečtete, doufám, že se budete moci rozhodnout, zda s nimi chcete hostovat svůj web..

rychlá recenze

Co je FastComet?

Pokud hledáte sdílený hosting, hosting WordPress, hosting VPS, dedikovaný server, cloud hosting, který chcete použít pro svůj web, určitě byste měli zvážit FastComet. Je to společnost poskytující hostingové služby San Francisco, Kalifornie, poskytující některá z nejlepších a nejkvalitnějších řešení hostování pro majitele webových stránek.

Jejich servery jsou umístěny na 11 místech okolo světa. Můžete si vybrat mezi Tokio, Singapur, Amsterdam, Londýn, Newark, Dallas, Chicago, Frankfurt, Toronto, Mumbai a Sydney. Bez ohledu na to, kde se fyzicky nacházíte, nikdy nebudete čelit zvýšenému času ping a poklesu rychlosti načítání webových stránek.

Tato webhostingová společnost existuje již od roku 2013 a dnes má tisíce zákazníků v téměř 100 zemích po celém světě. Poskytuje obrovské množství funkcí, nabízí levné plány. Největší výhodou FastComet je používající výhradně disky SSD na jejich serverech. Jejich podpůrná služba je vstřícná k zákazníkům a je připravena pomoci 24/7/365.

hostitelské funkce

I když nejste zkušeným vývojářem webu, můžete je snadno použít pro svůj osobní blog nebo internetový obchod. Faktem je, že můžete získejte téměř vše za pár kliknutí a zcela zdarma. Zahrnuje instalaci jakéhokoli CMS jako WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, přidání bezplatných modulů a tematických šablon a spoustu bezplatných výukových programů pro jakoukoli platformu.

Nyní se pojďme zabývat všemi výhodami FastComet. Uvidíte, proč jsou tito lidé lepší než mnoho jiných konkurentů v rozpočtu webhostingového prostoru.

fastcomet vs konkurenti

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze 2,95 $ / měsíc

Sdílené hostingové plány FastComet

Nabízejí tři společné plány hostování: FastCloud od 2,95 $ za měsíc, FastCloud Plus od 4,45 dolaru za měsíc, a FastCloud Extra od 5,95 $ měsíčně (to je plán, který doporučuji).

rychlé stanovení ceny

Všimnete si, že to tak je opravdu levné a nebudete muset chodit po dobu 3 let, abyste ušetřili co nejvíce, i když nemáte v plánu mít web po dobu 3 let.

FastComet Sdílené funkce hostování

Sdílené plányFastCloudFastCloud PlusFastCloud Extra
Hostované webové stránkyJeden webNeomezenýNeomezený
Úložiště (SSD disky)15 GB25 GB35 GB
Unikátní návštěvy25 K / měsíc50K / měsíc100 kB / měsíc
CPU Core2 x procesory AMD EPYC 75014 x procesory AMD EPYC 75016 x procesorů AMD EPYC 7501
RAM2 GB3 GB6 GB
Okamžité nastavení účtuAnoAnoAno
Více umístění serveru11 míst11 míst11 míst
Zdarma převod webových stránek133
Addon DoményNeNeomezenýNeomezený
Denní zálohy7730

Navíc můžete zaplatit za některé doplňky jako je odesílání vyhledávače, ochrana soukromí domény, audit optimalizace vyhledávače a Google SiteMap. Stojí od 5,95 do 14,95 $ ročně a je jen na vás, zda je chcete přidat, nebo ne (doporučuji, abyste tak neučinili, kromě toho můžete tyto doplňky přidat vždy později).

Všechny tři plány jsou docela podobné tomu, co nabízejí a liší se pouze pokud jde o počet webů s addony, které můžete hostovat, RAM, jádra a úložiště. Každý plán můžete podrobně porovnat na jeho oficiálních webových stránkách.

Plán FastCloud Extra (plán, který doporučuji)

FastCloud Extra je jejich nejdražší plán sdíleného hostování od 5,95 $ / měsíc. Ale tento plán obsahuje vážný úder pokud jde o rychlost, bezpečnost a výkon! Získáte lepší výkon než dedikovaný server za zlomek ceny.

Plán FastCloud Extra je dodáván 3x více zdrojů na účet a 3x méně uživatelů. Váš web je hostován na vysoce výkonném serveru; PHP7 hostitelské prostředí s LiteSpeed ​​LSAPI, APC & OPcache, statický a dynamický lak.

Zde je důvod, proč je program FastCloud Extra od společnosti FastComet nejlépe sdíleným hostingovým plánem! Výkon je lepší než většina dedikovaných serverů, ale za zlomek ceny!

3krát rychlejší a lepší!

3x méně uživatelů na server a 3x více CPU a RAM, znamená více energie pro váš web.

RocketBooster

RocketBooster je jejich zvyk zabudovaný systém ukládání do mezipaměti to je založeno na Varnish, PHP7, APC s OPcache a memcached.

BitNinja

BitNinja je jejich all-in-one globálně distribuovaný bezpečnostní systém s algoritmem strojového učení, který chrání servery před škodlivým přenosem po celém světě a současně šetří prostředky hostovacího účtu. BitNinja Server Security je povolen ve všech plánech.

Lak

Plán FastCloud Extra je dodáván Laková cache, což je opravdu, opravdu rychlé a Varnish obvykle urychluje TTFB (čas do prvního bytu) a časy načítání stránky s faktorem 3–10x, v závislosti na vašem webu.

PHP7 s APC & OPcache

Jejich servery používají PHP7 s APC a OPcache výrazně zvýší výkon vašeho webu a zvládne více současných návštěvníků s velkou dobou načítání stránky.

Memcached

Memcached je paměťový systém distribuovaný do paměti který zvyšuje výkon databází řízených databází ukládáním dat a objektů do mezipaměti do paměti RAM, čímž se snižuje množství prostředků přidělených na proces, který má být proveden.

Výhody FastComet

Žádné skryté poplatky & 45denní záruka vrácení peněz

Všechny plány jsou nabízeny s pevné ceny a bez skrytých poplatků. Společnost dělá vše pro to, aby poskytla 100% spokojenost zákazníků. Platíte pouze za služby, které skutečně používáte.

Neskrývají žádné další platby a poplatky. Nebudete tedy překvapeni, že dostanete extra účet. Na konci období předplatného se tak nebudou zvyšovat všechny ceny obnovujete jakoukoli službu za stejnou cenu.

Pokud z nějakého důvodu nemáte rádi kvalitu poskytovatele hostingu, budete mít možnost získejte všechny své peníze zpět. Většina konkurentů poskytuje ne více než 30 dní, ale s FastCometem máte 45 dní za úplnou náhradu.

Vysoká rychlost a výkon

Mnoho poskytovatelů hostingu používá internet tradiční pevné disky (HDD), které jsou poměrně pomalé. Jako výsledek, načítání vašich stránek je velmi pomalé, a může to negativně ovlivnit vaše úsilí o optimalizaci vyhledávače. Algoritmy Google lépe propagují rychlejší weby a na stránkách s výsledky vyhledávače získávají vyšší hodnocení. Jak dosahují tak skvělých výsledků?

FastComet na druhé straně poskytuje pouze SSD disky (SSD disky). To pomáhá zvýšení výkonu webových stránek až o 300% protože vaše soubory a databáze budou načteny mnohem rychleji. Průměrná doba načítání stránek je přibližně 200 milisekund, zatímco většina konkurentů načítá stránky přibližně za 500–600 milisekund * (* podle rychlé komety).

To znamená, že většina vašich návštěvníků přicházejících na váš web bude mít možnost mnohem rychlejší přístup na svůj web, svůj internetový obchod nebo blog, a nebudou čekat, dokud se váš web nenačte.

Tým podpory navíc s vámi konzultuje, jak zkrátit dobu načítání stránky zlepšením skóre Google Pagespeed Insight a GTMetrix. Nebudete muset používat žádné mezipaměti pluginy, protože ty funkce rychlosti jsou vestavěny a ve výchozím nastavení jsou povoleny.

Zdarma Cloudflare CDN

Používají se další skvělé funkce ke zlepšení výkonu a rychlosti webových stránek Cloudflare CDN. Nebudete muset kupovat další předplatné, protože je ve výchozím nastavení dostupné ve všech plánech hostování služeb. CDN je krátká forma sítě pro doručování obsahu. Využívá různé služby po celém světě k ukládání všech vašich statických souborů, jako jsou obrázky, soubory JavaScript nebo šablony stylů CSS.

Když návštěvník otevře váš web, prohlížeč stáhne všechny tyto statické soubory. Čím dále je návštěvník fyzicky umístěn od hlavního serveru, tím nižší bude rychlost načítání webových stránek. Aby se tomuto negativnímu dopadu zabránilo, poskytovatelé CDN odešlou obrázky a další statické soubory ze serveru nejblíže fyzickému umístění návštěvníka. Pomáhá zlepšit výkon webu a výrazně zvyšuje rychlost načítání.

Cloudflare má distribuovaná serverová infrastruktura po celém světě. Má více než 100 datových center v různých zemích. Takže i když jsou vaši zákazníci z jiného kontinentu, zažijí nejvyšší rychlost a výkon vašeho internetového obchodu nebo stránky blogu.

Začínáme s Cloudflare je snadné. Jakmile s nimi vytvoříte a spustíte svůj web, můžete aktivujte funkci Cloudflare CDN na ovládacím panelu hostování jediným kliknutím.

99,99% záruka dostupnosti

Zaručují 99,99% dostupnosti. Proč je to tak důležité? Pokud je doba provozu nižší než 99%, vaši návštěvníci se často mohou setkat s situací, kdy váš web není k dispozici, a to nechcete. 99,99% dostupnosti se překládá na týdenní prostoje jen 1 m 0,5 s. Zde je snímek obrazovky ukazující jejich téměř 100% perfektní provozuschopnost.

rychlé uptime

To samozřejmě nezahrnuje plánovaná okna údržby a migrace pro upgrade součástí infrastruktury, protože ty zvyšují celkový výkon, jsou vzácné jako frekvence a krátké trvání.

Bezpečnost je brána vážně

Aby zabránili vašemu webu a návštěvníkům před online hrozbami, používají speciální aplikaci firewall který je již optimalizován pro jakýkoli systém pro správu obsahu, jako je WordPress, Magento, Joomla a další. FastComet je schopen blokovat až 99% agresivních bezpečnostních hrozeb.

rychlé zabezpečení

Každý sdílený hostingový účet má navíc izolované prostředí takže i když někdo jiný, kdo používá stejný server, jako jste infikovaný, vaše soubory a webové stránky nebudou ohroženy. Inteligentní firewall chrání před všemi známými zneužitími, malwarem a dalšími virovými útoky.

Zdarma SSL certifikáty

Jednou z nejdůležitějších součástí zabezpečení webových stránek je SSL certifikát. Poskytují soukromé certifikáty šifrované hashovacími algoritmy SHA-256 a 2048bitovými RSA klíči. Certifikát si můžete objednat na jedno kliknutí a získat jej za méně než hodinu. Jejich certifikáty SSL poskytují až 8krát rychlejší zabezpečené připojení než tradiční certifikáty. Každý majitel certifikátu je pojištěn za 10 000 $.

Pokud nechcete platit za certifikát SSL, nabízejí také zdarma SSL certifikáty vydané Let’s Encrypt. Najdete jej po přihlášení do svého cPanelu a přejděte do sekce Zabezpečení nebo jednoduše zadejte do vyhledávacího pole příkaz Pojďme šifrovat..

Spravovaný hosting WordPress

WordPress je nejoblíbenější platformou pro vytváření webových stránek a blogů. Je velmi uživatelsky přívětivý a velmi snadno použitelný. Tým podpory se zaměřuje na to, aby zákazníkům poskytoval nejlépe spravované řešení WordPress připravené za velmi dostupnou cenu.

Funkce hostování cloudu WordPress

 • Zdarma denní a týdenní WordPress zálohy vašich údajů, abyste byli v bezpečí
 • Váš web WordPress je hostitelem Pouze SSD cloud hosting
 • Expert WordPress podpora a návody abyste svůj web uvedli do provozu v co nejrychlejším možném čase
 • 1 klepněte na WordPress automatická instalace zdarma WordPress nastavení motivu, provádí odbornou podporu WordPress

Instalace jedním kliknutím a snadná konfigurace

Kromě WordPress můžete používat Magento, Joomla, Drupal a více než 150 dalších platforem. Všichni jsou k dispozici pro instalace jedním kliknutím. Není nutné stahovat a ručně instalovat, ale pokud nemůžete najít potřebnou aplikaci (existuje téměř téměř nulové riziko, ale teoreticky předpokládejme), není problém se připojit k serveru přes FTP a nainstalovat ručně.

fastcomet 1 click wordpress installation

Jak je můžete použít? Nepotřebujete ani žádné znalosti programování a vývoje. Lze je nainstalovat jediným kliknutím na ovládacím panelu. Vše, co potřebujete, je pouze postupovat podle pokynů průvodce instalací.

Průvodce instalací navíc nainstaluje všechny potřebné moduly zdarma, aby váš web byl plně funkční. Navíc je jich mnoho zdarma šablony témat k dispozici na výběr.

tvůrce webových stránek

To vše zjednodušuje proces instalace a konfigurace webových stránek a usnadňuje to i úplným nováčkům. Můžete ušetřit stovky dolarů za design, vývoj a podporu. I když nemůžete některé úkoly dokončit sami, obraťte se na podpůrnou službu a oni vám rádi pomohou.

Zdarma přenos / migrace stránek

Pokud je váš web hostován jinde, u jiného poskytovatele hostingu, bezplatně je převedou za vás. Tato služba je zdarma bez jakýchkoli dalších poplatků a skrytých plateb.

Samozřejmě, můžete to udělat sami. Manuální převody však mohou vyžadovat spoustu času a zdrojů – a pokud to nebude provedeno správně, může to způsobit, že vaše webové stránky zmizí.

Samozřejmě můžete také najmout někoho, kdo převede vaše stránky za vás, ale proč utratit peníze, pokud to lze udělat zdarma? A odborník podpory to udělá za hodinu nebo méně, pokud web není příliš velký.

Zálohování a monitorování webu zdarma

Slyšeli jste Murphyho zákon? Že „něco, co se může pokazit, pokazí“? Nedopusťte, aby se to stalo na váš web.

Poskytují denní zálohy, které jsou uchovávány mimo pracoviště a budete mít zálohy za posledních 7 až 30 dní (v závislosti na plánu, na kterém jste). Prostřednictvím systému Windows získáte plný a neomezený přístup k zálohám 1 Klikněte na Restore Manager uvnitř cPanelu.

rychlé denní zálohy zdarma

Pokud potřebujete pomoc, 24/7 technická podpora je připravena vám poskytnout ruku, pokud potřebujete pomoc s obnovou vašich webových stránek a která přichází bez dodatečných nákladů.

Pohodlný cPanel

cPanel je nejsilnější ovládací panel pro správu vašeho hostovacího účtu na trhu. Má velmi uživatelsky přívětivé, pohodlné a intuitivní rozhraní a je zcela mobilní. Rozhraní je tak snadné a intuitivní, že i úplný nováček rozumí tomu, jak jej používat. Pokročilější funkce cPanelu budou užitečné pro zkušenější webmastery.

cpanel

Co můžete dělat s cPanel?

 • Kontaktujte zákaznickou podporu přes jakékoli zařízení: stolní počítač, tablet, chytrý telefon. I když jste zkušený webmaster a vývojář, mohou nastat situace, kdy budete potřebovat pomoc od podpory.
 • Spravujte svůj účet, doplňte svůj účet, proveďte platby nebo změňte plán hostování.
 • Spravujte služby, které používáte: nákup, aktivace nebo deaktivace všech placených doplňků nebo funkcí.
 • Spusťte nový web v plánech (FastCloud Plus & FastCloud Extra), které podporují neomezený počet webů. Vše, co musíte udělat, je vybrat název domény a spustit web.
 • Spravujte názvy domén. Je možné zaregistrovat, převést nebo zavřít kteroukoli z vašich domén. I když máte mnoho webů, můžete je snadno ovládat na jakémkoli zařízení.
 • Získejte e-maily a oznámenís. cPanel sleduje všechny vaše aktivity a okamžitě informuje o všech změnách, které jste provedli. To může být opravdu užitečné, pokud máte několik webových stránek, protože nemusíte vše ovládat ručně. Stačí reagovat na oznámení nebo e-maily a provést potřebné změny.
 • Monitor všechny důležité věci pro vás. Indikátory centra zákaznického řízení poskytují podrobné informace o všech hostitelských službách, které používáte. Ovládejte vše od stavu účtu po přenosovou šířku pásma.
 • Nainstalujte si populární software jako WordPress, Joomla a Drupal.

Bezplatná podpora 24/7 zdarma

Mohou nastat situace, kdy budete potřebovat odbornou pomoc. Ve skutečnosti by každý dobrý poskytovatel hostingu měl mít rychlý a kompetentní podpůrný personál, který může pomoci v jakékoli situaci.

Jejich podporu lze dosáhnout telefonicky (1.855.818.9717 – 24/7 v USA zdarma), e-mailem a online chatem.

Online chat je nejrychlejší možnost, protože vám odborník odpoví za méně než 10 minut. Zkusil jsem to a zatímco osoba, se kterou jsem mluvil, nebyla rodilým mluvčím angličtiny, její jazyková úroveň byla velmi dobrá, byla snadno srozumitelná a její pokyny byly velmi jasné.

fastcomet vs. srovnání jiných webhostingů

Jakou pomoc tedy můžete očekávat?

 • Bleskové rychlé reakce na jakékoli vstupenky prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu. Tým odpoví za 10 minut nebo dokonce rychleji.
 • Podpora hostingu: jakékoli problémy s e-mailem, FTP, nastavením a konfigurací webu a převodem od starého poskytovatele hostingu.
 • Optimalizace a zabezpečení. Tým podpory vám pomůže zlepšit výkon vašeho webu a zvýšit jeho bezpečnost.
 • Aktualizace programovacích modulů. Někdy není snadné nainstalovat novou verzi jakéhokoli modulu, zejména bez zvláštních programovacích dovedností. Tým podpory pomůže vyřešit jakékoli problémy s jakoukoli softwarovou komponentou.
 • Odstraňování virů a malwaru. Poskytují bezplatné monitorování zabezpečení a vám pomohou odstranit jakýkoli virus a škodlivý software, pokud je zachytíte.

Bezplatné návody

návody zdarma

Někdy si chcete nechat špinit ruce a dělat věci sami se svým webem. Když uvíznete mají obrovskou knihovnu bezplatných konzultací a návodů abych vám pomohl.

Najdete spoustu článků a videí o různých tématech, od toho, jak nastavit a konfigurovat svůj web, jak spustit blog nebo internetový obchod, a mnoho dalších průvodců návodem. Pokud nemůžete najít potřebný tutoriál, jejich podpora je vzdálena pouhým kliknutím.

Velkorysé affiliate a doporučení programy

Můžeš pozvat až pět přátel a jako odměna dostanete zdarma hosting. Pokaždé, když pozvete přítele, jsou zdarma poskytovány tři měsíce hostingu.

Jejich přidružený program funguje téměř stejným způsobem. Místo získání bezplatného hostingu vám zaplatí provize za každé nové přihlášení ty na ně odkazuješ. Čím více lidí doporučíte, tím vyšší bude provize.

Globální síť serverů

Mají globální síť serverové infrastruktury s datovými středisky v roce 2007 Dallas, Chicago, Newark, Tokio, Singapur, Londýn, Amsterdam, Frankfurt, Toronto, Bombaj a Sydney. Když se zaregistrujete, můžete si vybrat, které umístění serveru dáváte přednost.

Nevýhody FastComet

Žádné další weby v plánu FastCloud

Negativní je, že vstupní úroveň Plán FastCloud neumožňuje přidání několika domén. Můžeš hostit pouze jeden web. Je to opravdu velká nevýhoda? Ne opravdu, ale záleží na tom, co preferujete. Ale pokud máte v plánu mít více než jeden web, pak zvažte přihlášení k jednomu z jejich dalších plánů.

Doporučuji FastComet?

Ano. FastComet není 100% dokonalý webhosting, ale (jak je ukázáno výše) klady rozhodně převažují nad nevýhodami.

Obzvláště jsem ohromen plánem FastCloud Extra protože jeho výkon je téměř lepší než dedikovaný server, ale za zlomek ceny!

Důvody pro přihlášení k FastComet:

 1. SSD hosting – načítání stránek o 300% * rychleji (* podle FastComet)
 2. Zdarma denně & týdenní zálohy
 3. Snadné použití / pohodlné cPanel
 4. Sdílený hosting pomocí NGINX a HTTP / 2
 5. Zdarma SSL, SNI a Cloudflare CDN
 6. Výběr z 8 globálních umístění serveru
 7. 1-klikněte na WordPress auto-installer s volným nastavením motivu
 8. Vestavěný firewall, ochrana proti násilím a skenování malwaru zdarma
 9. Zdarma migrace stránek
 10. Užitečná podpora živého chatu a telefonické podpory 24/7/365
 11. 45denní záruka vrácení peněz

Stručně řečeno, doporučuji webhostingové služby FastComet pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Kliknutím na tento odkaz můžete svůj web hostit pouze 2,95 $ za měsíc!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map