DreamHost se proslavil svou štědrou a špičkovou 97denní zárukou vrácení peněz a slibuje, že váš web je rychlý, bezpečný & vždy nahoru.


Jako jeden z nejdelších poskytovatelů webhostingu na současném trhu, DreamHost ví o funkcích, dostupnosti a podpoře zákazníků. Tato recenze DreamHost vás informuje, zda je tento webový hostitel pro vás dobrou volbou.

Chceme vás však seznámit se vším, co nabízejí, takže pokud se objeví na vašem seznamu „maybes“, můžete lépe určit, zda je DreamHost webovým hostitelem, kterému chcete důvěřovat datům svého webu..

To se dozvíte z této recenze DreamHost

 1. Seznam profesionálů

Tady se blíže podívám na používání DreamHostu. Protože o tomto hostiteli webu je spousta dobrých věcí.

 1. Seznam nevýhod

Ale existuje také několik nevýhod DreamHost. Tady se blíže podívám, co to je.

 1. DreamHost Plány & Ceny

Zde v této sekci se budu podrobněji zabývat.

 1. Doporučuji DreamHost.com?

Tady vám řeknu, zda, nebo pokud si myslím, že jste lepší s alternativou k DreamHost.

Pojďme se tedy dostat do této recenze DreamHost…

Prosby DreamHost

DreamHost je nezávisle vlastněná a provozovaná hostingová společnost, která odolala zkoušce času, přestože společnost Endurance International zdánlivě převzala některá z největších jmen v historii hostování (např. IPage, Hostgator a Bluehost)..

Aby to DreamHost udělal a zůstal úspěšný, musel tvrdě pracovat, aby uspokojil zákazníky hledající spolehlivý hosting, který přichází se vším potřebným pro provozování ziskového webu..

Pojďme se tedy podívat a uvidíme, co nabízejí, to je tak skvělé.

1. Rychlost

Rychlé servery jsou velmi důležitým faktorem při výběru webhostingu. Protože výzkum ukázal, že většina návštěvníků webu opustí váš web (a nikdy se nevrátí), pokud se mu nepodaří zatížení během 2 sekund nebo méně.

Čím rychleji se váš web načítá, tím lépe!

Majitelé stránek potřebují rychlé načítání stránek, co je rychlost „stacku“ DreamHosts?

Skutečně záleží na službách, které s námi máte, ale hodně času jsme strávili vytvářením naší spravované nabídky WordPress DreamPress, abychom dodali jeden z nejcitlivějších zážitků WordPress na webu.!

je ukládán do mezipaměti na úrovni serveru pomocí PHP OPcache a Memcached, běží na vrcholu rychlého PHP7 a životy jsou distribuovány přes webový server Nginx a databázový server MySQL optimalizovaný pro WordPress. Jsme velmi hrdí na DreamPress a usilovně jsme pracovali, abychom z něj udělali jednu z nejvýkonnějších možností hostování WordPress na webu.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost viceprezident pro firemní komunikaci

DreamHost nabízí některé z nejnovějších technologií rychlosti, které zajistí rychlé načítání vašich stránek:

 • Jednotky SSD. Soubory a databáze vašeho webu jsou uloženy na SSD, které jsou mnohem rychlejší než HDD (pevné disky).
 • Komprese gzip. Ve výchozím nastavení je povolen ve všech hostingových plánech
 • OPcache Caching. OPcache je modul pro ukládání do mezipaměti vestavěný do PHP a ve výchozím nastavení je také povolen.
 • Síť pro doručování obsahu. Cloudflare je služba CDN, která poskytuje ochranu a zrychlení webových stránek. DreamHost je „optimalizovaný hostingový partner“ společnosti Cloudflare.
 • PHP7. Toto je nejnovější verze PHP a zajišťuje rychlejší výkon a méně prostředků.

Test rychlosti – jak rychlý je DreamHost?

Rozhodl jsem se vyzkoušet dobu načítání. Vytvořil jsem testovaný web hostovaný (na plánu Shared Starter) a poté jsem nainstaloval WordPress (pomocí argentinského tématu a obsahu figuríny lorem ipsum).

kontrolní panel

Z krabice se testovací stránka načítala velmi rychle, 1,1 sekundy, velikost stránky 210 kb a 15 požadavků.

rychlost snu

Není to vůbec špatné .. ale je to lepší.

DreamHost již přichází vestavěné ukládání do mezipaměti a komprese gzip které jsou ve výchozím nastavení povoleny, takže zde neexistují žádná nastavení pro optimalizaci.

Ale abych věci ještě více urychlil, šel jsem dopředu a nainstaloval bezplatný plugin WordPress s názvem Autoptimize a jednoduše jsem povolil výchozí nastavení.

autoptimize plugin

To ještě více zlepšilo výkon, protože se oholil 0,1 sekundy, a snížila celkovou velikost stránky na pouhých 199 kb a snížil počet žádostí na 11.

rychlost načtení snu

Weby WordPress hostované na DreamHost se načtou docela rychle, a zde jsem vám ukázal jednoduchou techniku, kterou můžete použít k ještě většímu urychlení věcí.

2. DIY Remixer Web Builder

Tým společnosti DreamHost ví, jak těžké může být vytvoření webové stránky od nuly, zejména pokud neznáte žádný kód.

remixér

Proto nabízejí všem webovým stránkám výrobce webových stránek Remixer, aby vytvořili skvělé webové stránky, které jsou určeny k řízení provozu a přeměně návštěvníků na zákazníky..

Zde jsou některé z funkcí, které přicházejí s vestavěným tvůrcem webových stránek:

 • Neomezené vytváření webových stránek v rámci jednoho hostitelského plánu
 • Žádné omezení stránky
 • Témata vhodná pro mobily
 • Vlastní barvy a písma
 • Přiřazení doménového jména na web Remixer (zdarma)
 • Přístup k bezplatnému a profesionálně vypadajícímu stock photography
 • Vestavěná optimalizace SEO
 • Jednotlivá mediální knihovna, takže můžete na svém webu publikovat fotografie, video a zvuk

remixerová témata

Vytváření webových stránek od základů je velmi jednoduché, pokud používáte jejich exkluzivní tvůrce webových stránek.

3. Názvy domén a další

DreamHost nejen nabízí bezplatná doménová jména s jejich hostingovými plány (s výjimkou startovního sdíleného hostingového plánu), ale zahrnuje i spoustu dalších funkcí, díky čemuž je nabídka o něco sladší..

Chcete-li začít, použijte pohodlný vyhledávací panel názvu domény a vyhledejte perfektní adresu URL pro rostoucí web.

doménová jména

Dále si užijte následující:

 • Automatické obnovy. Nastavte si automatické obnovy doménového jména, abyste si každý rok zajistili, že vaše doménové jméno zůstane vaše a nikdo nevydělával těžkou prací.
 • Správa DNS. Namísto adres IP odkazujte na počítače podle jmen.
 • Získejte zdarma tolik subdomén, kolik potřebujete.
 • Vlastní Nameservers. Vytvořte si marnost jmenných serverů s vaší doménou, abyste mohli reagovat na požadavky DNS pro vaši doménu.
 • Předávání domén. Automaticky přesměrovat návštěvníky vašeho webu na jinou adresu URL nebo název domény pro snazší správu obsahu.
 • Volitelné zamykání domén. Zamkněte své doménové jméno zdarma pro větší zabezpečení, takže nelze provádět žádné neoprávněné změny.

Registrace doménového jména pomocí DreamHost je nejjednodušším řešením, pokud je používáte jako svého poskytovatele hostingu.

To znamená, že pokud máte doménové jméno u jiné společnosti, můžete je snadno převést do DreamHost, až budete připraveni.

4. Věnování se životnímu prostředí

DreamHost chápe, že provozování hostitelské společnosti si vybírá svou daň na životní prostředí. Například elektřina pro udržení provozu serverů, papír pro provozování kanceláří a dokonce i plyn potřebný k tomu, aby se zaměstnanci každý den dostali do práce az práce, ovlivňují životní prostředí, které všichni sdílíme.

Existuje také pochopení, že v průběhu let a dlouho do budoucna se DreamHost rozrostl a bude i nadále růst ve větší firmu, která využívá více drahých zdrojů Země..

V reakci na to DreamHost provádí následující kroky ke snížení své vlastní uhlíkové stopy:

 • Jejich kanceláře fungují s energeticky účinnými spotřebiči a osvětlením a používají pohybově ovládané nízkoprůtokové vodovodní armatury
 • Datová střediska zahrnují vysoce efektivní chladicí infrastrukturu, využití komunální a regenerované vody, energeticky účinné procesory a energii z obnovitelných zdrojů, jako jsou větrné farmy, solární panely a vodní elektrárny.
 • Zaměstnanci dostávají bezplatné recyklační koše ve svých kancelářích, finanční pobídky k využívání veřejné dopravy, možnosti práce z domova a přístup k elektronickému podání a videokonferencím

Pokud je vaše práce na ochraně životního prostředí důležitá, můžete si být jisti, že DreamHost je na vaší straně a snaží se poskytovat vám hostingové služby šetrné k životnímu prostředí.

5. 100% provozuschopnost

Je raritou najít hostitelskou společnost, která poskytne skutečnou 100% záruku dostupnosti. A přesto, DreamHost to nějak dělá.

Díky použití několika umístění datového centra zvládne zátěž a případné hrozby prostojů, redundantního chlazení, generátorů nouze a neustálého monitorování serveru, DreamHost udržuje váš web neustále v provozu..

Pokud na vašem webu dojde kdykoli k prostojům (což podle DreamHostu nebude), ale jen v případě, že ano, bude vám také odškodněna..

zaručená dostupnost

A pokud si chcete zkontrolovat aktuální stav kritických problémů, prostojů a aktualizací systému, kdykoli si přejete zkontrolovat stavový web DreamHost..

dreamhost současný stav

A pokud to chcete doplnit, chcete-li si prohlédnout historii všech problémů se serverem, ke kterým došlo s DreamHost, můžete to udělat také:

aktualizace serveru

Tato transparentnost je skvělá funkce, kterou zákazníci ocení. Svět není dokonalý a na trhu nejsou ani žádní poskytovatelé webhostingu.

Skrytí skutečnosti, že se věci stávají, nemá sklon sedět s platícími zákazníky, takže DreamHost se snaží ukázat vám, kdy se věci odehrávají a jak se s nimi zachází, takže si můžete být jisti, že dostáváte peníze za peníze a váš web je chráněný.

6. Působivá záruka vrácení peněz

Opět platí, že DreamHost opravdu překonává sebe, pokud jde o záruku, že má hostingové služby, které potřebujete pro spuštění úspěšného webu.

Všechny sdílené hostingové plány přicházejí s 97denní záruka vrácení peněz a všechny plány DreamPress mají 30denní záruky vrácení peněz.

To je mimořádné, protože ani 90denní záruka vrácení peněz InMotion nemůže konkurovat. A většina ostatních poskytovatelů hostingu vám dá 30 nebo 45 dní na zrušení, pokud nejsou spokojeni.

DreamHost chce, abyste se ujistil, že jsou (nebo nejsou) ti pro vás. A díky takové velkorysé politice vracení peněz začnou všichni zákazníci DreamHost s nimi budovat důvěru od samého začátku, což může jít cestou podnikání.

Koneckonců, mnoho obchodů s eCommerce tvrdí, že když prodlužují dobu vrácení peněz, skutečně vidí pokles náhrad a zvýšení prodeje.

7. Velká podpora zákazníků

Pravděpodobně nastanou chvíle, kdy budete muset někoho kontaktovat na podporu. Proto je důležité vědět, že bude existovat informovaný člen týmu, který vám kdykoli pomůže.

DreamHost má v pohotovostním režimu lidské bytosti, které vám pomohou vyřešit každý váš problém. Mají zkušenosti s webhostingem a WordPress (pokud zvolíte spravovaný hostingový plán WordPress) a mohou vám pomoci vyřešit jakékoli problémy, na které narazíte.

Kromě toho můžete:

 • Spojte se se zákaznickou podporou prostřednictvím živého chatu 24/7/365
 • Získejte přístup k pracovníkům technické podpory, technické podpoře nebo servisnímu týmu e-mailem, abyste dostali odpovědi na vaše otázky
 • Začněte diskusi na fóru komunity a zjistěte, co si ostatní zákazníci DreamHost myslí
 • Odstraňte problémy pomocí rozsáhlé databáze znalostí, která obsahuje články týkající se správy a fakturace účtů, certifikátů SSL, podpory produktů a dalších

Nevýhody DreamHost

Stručně řečeno, DreamHost je jednoduchý poskytovatel hostingu, který nabízí svým zákazníkům funkce potřebné pro provozování úspěšného webu.

Existují však některé věci, které nejsou tak skvělé, že byste si měli být vědomi, než se rozhodnete, že je DreamHost pro vás.

1. Žádný cPanel

Poskytovatelé hostingu tradičně poskytují svým zákazníkům přístup k věcem, jako je správa účtů a fakturace, e-mailové účty, informace FTP a další v cPanel nebo Plesk, což jsou intuitivní ovládací panely s snadno použitelnými ovládacími panely.

DreamHost to nedělá, což může učební křivku trochu ztížit pro ty, kteří začínají hostovat, nebo pro ty, kteří jsou obeznámeni s cPanel.

Dreamhost ovládací panel

Problém s proprietárním ovládacím panelem DreamHost spočívá v tom, že může být obtížné najít to, co hledáte, řídicí panel se může zdát omezující a požadavky na zákaznickou podporu se zvyšují, protože se lidé ocitají s problémy s dokončením i těch nejjednodušších úkolů.

2. Žádná telefonická podpora

Jistě, můžete získat podporu DreamHost prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu. Neexistuje však žádné telefonní číslo, na které byste se mohli obrátit, když chcete mluvit se skutečným živým člověkem.

I když můžete požádat o zpětné volání z technické podpory, bude vás to stát navíc, protože tato podpůrná služba není součástí vašeho hostovacího plánu.

Místo toho můžete do svého účtu přidat tři zpětná volání za měsíční poplatek, nebo investovat do jednorázového zpětného volání za stanovený poplatek..

Pro mnoho zákazníků to není dobré, protože nejspolehlivější poskytovatelé hostingu mají zdarma k dispozici e-mail, systémy podpory vstupenek, live chat a telefonní služby pro všechny zákazníky..

Kromě toho podpora živého chatu není k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, stejně jako podpora e-mailem. Místo toho k nim máte přístup pouze každý den od 17:30 do 21:30 tichomořského času.

I když to obvykle není problém, můžeme si myslet na čas, kdy jsme potřebovali okamžitou podporu uprostřed noci. Zdá se také, že jediný způsob, jak získat přístup k podpoře živých chatů, je prostřednictvím ovládacího panelu, což nepomůže, pokud máte předprodejní otázky, na které chcete odpovědět hned. Místo toho musíte použít online kontaktní formulář.

Hostingové plány DreamHost

DreamHost má k dispozici mnoho hostingových plánů včetně sdíleného hostingu, dedikovaných serverů, virtuálních privátních serverů (VPS) a hostování WordPress,

Jen se ale podíváme na sdílené a hostingové plány WordPress.

Sdílený hosting

Sdílený hosting DreamHost je velmi jednoduchý.

sdílené hostovací plány

Na výběr jsou pouze dva plány:

 1. Sdílený startér. To je skvělé pro ty, kteří právě začínají. Obsahuje jeden web, doménové jméno .com za nízkou cenu, neomezený provoz, rychlé úložiště SSD, certifikát SSL a možnost upgradovat a přidat e-mailový účet. Tento plán začíná v 2,95 $ / měsíc.
 2. Sdíleno neomezeně. Tento plán je skvělý pro ty, kteří mají více webových stránek. Užijte si neomezené weby, bezplatné doménové jméno, neomezený provoz a úložiště SSD, více certifikátů SSL a e-mailový hosting. Tento plán začíná v 7,95 $ / měsíc.

Díky sdílenému hostování máte přístup k vlastnímu ovládacímu panelu, 100% záruce dostupnosti, nepřetržitá podpora a působivá 97denní záruka vrácení peněz.

Mezi další funkce v plánu DreamHost Shared Unlimited patří:

 • Neomezené databáze MySQL
 • Zahrnuje server (SSI)
 • Podpora IPv6
 • Plná unixová skořepina
 • Podpora PHP 7.1
 • Podpora Rails, Python a Perl
 • Přístup k prvotním souborům protokolu
 • Crontab přístup
 • Plný přístup k CGI
 • Konzervované CGI skripty

Je důležité si uvědomit, že DreamHost nenabízí Windows operační systémy včetně ASP.NET nebo Windows Server. Místo toho nabízejí pouze podporu systému Linux.

Hosting WordPress

Proč je DreamHost a váš DreamPress tak oddaný WordPress?

Jako společnost, která tvrdě pracuje na posílení postavení tvůrců obsahu tím, že jim pomáhá dosáhnout úspěchu online, bychom byli blázni, kdybychom nebyli blázniví o WordPress – moc nad třetinou webu!

WordPress spojuje kreativitu lidí a sílu počítačů takovým způsobem, jaký bylo schopno dosáhnout jen několika webových platforem. Komunita WordPress je neuvěřitelná a nikdy nás nepřestává udivovat!

Je plná tisíců užitečných lidí, všichni se tolik zaměřili na zdokonalení základní platformy, protože zajišťují, aby každý, kdo chce, aby jejich hlas slyšel online, dostal šanci.

Naše prohlášení o vizi a misi se ve skutečnosti velmi úzce shodují s otevřeným webem a demokratizovaným publikováním:

„Lidé mají svobodu zvolit si, jak budou sdíleny své digitální obsahy“, je prohlášení společnosti Vision. „Podporujte úspěch poskytováním otevřené webové platformy výběru“ je naše poslání.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost viceprezident pro firemní komunikaci

DreamHost’s Hosting WordPress je také velmi jednoduchý.

wordpress hosting plány

Na výběr jsou pouze dva plány:

 1. Sdílený startér. To je dobré pro malé webové stránky WordPress, pro ty, kteří právě začínají, a pro kohokoli s přísným rozpočtem. Je dodáván se sdíleným hostingovým serverem, podporuje jeden web a přichází s neomezeným přenosem, rychlým úložištěm SSD, SSL certifikátem na jedno kliknutí, podporou 24/7 a možností upgradovat a přidat e-mailový účet. Tento plán začíná v 2,59 $ / měsíc.
 2. DreamPress. Toto je výkonný hosting WordPress pro velké weby a firmy, které chtějí na svých vysoce obchodovaných webech bezproblémový výkon. Je dodáván optimalizovaný pro WordPress a se zabudovanými nástroji. Je dodáván s rychlým cloudovým serverem, zahrnuje jeden web, 10 000 návštěvníků měsíčně, 30 GB SSD úložiště, SSL certifikát jedním kliknutím, hosting e-mailů, podporu 24/7 a bezplatnou předinstalaci Jetpack. Tento plán začíná v 16,95 $ / měsíc.

S hostingem DreamHost WordPress získáte bleskovou rychlost, vestavěné funkce zabezpečení a specialisté WordPress vyškolení, aby vám pomohli s vašimi dotazy a obavami.

Kromě toho všechny hostovací plány WordPress přicházejí s:

 • Automatické aktualizace WordPress (aktualizace jádra a zabezpečení WordPress)
 • Instalace WordPress a populární pluginy a témata, abyste mohli začít
 • Soukromí domény
 • Neomezené e-mailové adresy
 • Vlastní ovládací panel DreamHost
 • Vestavěný firewall webových aplikací (WAF)
 • Kompletní správa domén
 • Přístup SFTP a SSH
 • WP-CLI

Pokud se rozhodnete pro hostingový plán DreamPress, budete také dostávat ukládání do mezipaměti na úrovni serveru, ukládání do mezipaměti, spouštění okamžitých webů, ukládání do lakování, kompresi Brotli, okamžité aktualizace, výchozí stav HTTP a NGINX s povoleným HTTP2.

Často kladené otázky

Zde jsou odpovědi na některé z nejčastěji kladených otázek:

 1. Co je Dreamhost? DreamHost je webhostingová společnost se sídlem v Los Angeles. Založili ji v roce 1996 Dallas Bethune, Josh Jones, Michael Rodriguez a Sage Weil. Jejich oficiální webová stránka je www.dreamhost.com. Přečtěte si více na stránce Wikipedie.
 2. Jaký typ hostingových plánů je u DreamHost k dispozici? Sdílené, VPS, vyhrazené a spravované hostování WordPress.
 3. Jaký druh ovládacího panelu se používá? Zakázkový ovládací panel DreamHostu.
 4. Dostanu certifikát SSL? Ano, všechny domény hostované DreamHostem obdržíte certifikát Pojďme šifrovat SSL zdarma a těší se instalaci na jedno kliknutí provedené na ovládacím panelu.
 5. Mohu hostit e-mailový účet? Pokud neinvestujete do hostovaného plánu sdíleného spuštění, obdržíte e-mailový hosting s neomezeným počtem e-mailových adres.
 6. Nabízí DreamHost tvůrce webových stránek? Ano, všechny plány hostování přicházejí s Remixerem, který je tvůrcem webových stránek s možností úpravy klepnutím na DreamHost. Kromě toho získáte předem navržená témata, ze kterých můžete vybírat, vestavěné obrázky a barevná schémata. Můžete také vytvořit libovolný počet webových stránek – vše bez nutnosti znát jakýkoli kód.
 7. Jaký druh zákaznické podpory mohu s DreamHost očekávat? Máte přístup k podpoře živého chatu 7 dní v týdnu během prodloužené pracovní doby, nepřetržité e-mailové podpory a platíte za prémiovou podporu telefonického zpětného volání. K dispozici je také komunitní fórum a rozsáhlá znalostní báze se spoustou článků o několika tématech.
 8. Jaké záruky existují?? DreamHost nabízí 100% záruku dostupnosti (kompletní s kompenzací v případě, že váš web klesne), stejně jako 97denní záruka vrácení peněz.

Doporučuji DreamHost?

S tolika možností webhostingů venku, co odlišuje DreamHost od odpočinku?

Věříme v otevřený web, který respektuje vlastnická práva všech uživatelů. Tvůrci obsahu by neměli být omezováni smluvními podmínkami, které odebírají určité vlastnictví jejich vlastních digitálních médií.

Neměli by hledat technické společnosti, aby jim řekly, co mohou a nemohou publikovat online. DreamHost poskytuje skutečnou přenositelnost dat a respekt k našim uživatelům a jejich obsahu, a my to děláme s pomocí open-source softwaru.

logo Dreamhost
Brett Dunst – DreamHost viceprezident pro firemní komunikaci

Nakonec existuje dobrý důvod, proč DreamHost existuje už tak dlouho a udržel svůj úspěch. To nabízí snadno pochopitelné plány hostingu, dostupné ceny a více než dostatek funkcí provozovat web slušné velikosti bez problémů.

Bylo řečeno, bez cPanel nebo Plesk ovládací panel pro správu informací o účtu může být odbočkou pro ty, kteří milují intuitivní povahu tradičních ovládacích panelů. Nemluvě o tom, že placení za telefonickou podporu nebude dobře sedět se spoustou potenciálních zákazníků.

Pro blogery, malé firmy a ty, kteří mají webové stránky WordPress, je DreamHost vhodným poskytovatelem hostingu. I když je důležité zajistit, aby jejich jednoduchost byla dostatečně funkční prostřednictvím funkcí pro vás a vaše rostoucí stránky.

To znamená, že pokud se rozhodnete jít s hostingem DreamHost, můžete si alespoň spočinout na tom, že máte 97 dní rozhodnout, zda jsou pro vás tou pravou volbou nebo ne.

Zkontrolujte tedy DreamHost a přesvědčte se sami. Jejich tvůrce webových stránek pro remixéry, neexistující omezení provozu, odhodlání k životnímu prostředí a nepřetržitá e-mailová podpora mohou být právě to, co potřebujete pro spuštění úspěšného webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me