Recenze Bluehost

Už jste měli dost všech těch zářících Recenze Bluehost, se všemi pěti hvězdičkami? Já také. Představte si, že o nich čtete čestný přehled. Bez všech dokonalých pětihvězdičkových skóre, zaujatosti a zbytečné a neužitečné chmýří.


Pravděpodobně si myslíte, že toto je jen další z těchto recenzí. To je další z nich Recenze Bluehost weby, které je řadí jako numero uno!

Ne siree, uh-uh, mýlíš se v tom. Tohle je ne další z nich. Protože toto je moje osobní, nezaujaté a brutálně upřímné hodnocení.

Jistě, jsou to všestranní, levní a celkově v pořádku hostitelé webu, když začínají s prvními webovými stránkami, ale lidé mají sklon je buď milovat, nebo nenávidět..

recenze na twitteruSmíšená taška hodnocení na Twitteru

Pokud uvažujete o registraci s nimi, dejte mi deset minut svého času a dám vám všechna nezbytná fakta a zodpovím otázky jako.

 • Kolik to bude stát?
 • Jsou nějaké dobré, nebo bych měl zvolit jiného hostitele webu?
 • Pokud se s nimi zaregistruji, dostanu své peníze zpět, pokud budu nešťastný?
 • Jaké jsou výhody a nevýhody jejich používání?
 • Který je nejlepší plán získat?
 • Co je (a není) obsaženo v hostitelských balíčcích?
 • Přichází Bluehost s SSD? Neomezené úložiště & šířka pásma?
 • Mohu na nich hostovat více webových stránek?
 • Existují nějaké doplňky, které jsou zahrnuty zdarma?

Po dokončení čtení této recenze Bluehost (aktualizace 2020) budete vědět, zda jsou správným (nebo nesprávným) hostitelem webu, do kterého se můžete zaregistrovat..

Kliknutím na tento odkaz získáte další informace 65% sleva normální ceny a hostujte své webové stránky pouze 2,95 $ za měsíc.

Contents

Co se v této recenzi dozvíte

 1. Klady & Nevýhody

Je Bluehost dobrý webhosting? Tady jsou pro a proti jejich použití. Existuje spousta pozitivů, ale existují i ​​negativy.

nebo skočit na nebo

 1. Plány & Ceny

Zde vám dám přehled jejich hostingových plánů. Zjistěte, co je (a co není) zahrnuty do jejich sdílených hostingových plánů.

a

 1. FAQ

Máte konkrétní dotaz ohledně tohoto hostitele? Pak je to pravděpodobně zodpovězeno v mém nejčastěji kladené otázky sekce.

 1. Doporučuji jim?

Zjistit pokud si myslím, že jsou dobrým hostitelem webu. Pokud se přihlásíte, nebo se lépe přihlásíte s konkurencí?

Podívejte se, jestli zjistím, že Bluehost je způsob, jak jít.

Předtím, než skočím do recenze, dám vám rychlé shrnutí.

O společnosti Bluehost

 • Společnost Bluehost byla založena v roce 2007 2003 podle Matt Heaton a její sídlo je v Provo, Utah.
 • Většina plánů přichází neomezené místo na disku a šířku pásma.
 • A bezplatné doménové jméno na jeden rok je součástí většiny plánů.
 • Bluerock je jejich nový a (rychlost & bezpečnost) vylepšený ovládací panel (cPanel).
 • Volný, uvolnit Jednotky SSD zahrnout do všech sdílených hosting plány.
 • Servery jsou napájeny Ukládání do mezipaměti PHP7, HTTP / 2 a NGINX +
 • Nabízejí zdarma SSL certifikáty (Pojďme šifrovat) a CloudFlare CDN.
 • Nabízejí 30denní záruka vrácení peněz.
 • Je oficiálním partnerem WordPress.org
 • Web: www.bluehost.com

Nyní pojďme do přezkumu ..

Bluehost Pros & Nevýhody

Pojďme zjistit, jaké jsou klady a zápory. Protože byste nikdy neměli dát všechna vejce do jednoho košíku, a to platí i pro nákup webhostingu.

V průběhu let jsem ztratil mnoho vajec kvůli skutečnosti, že jsem neprovedl počáteční výzkum webhostingu a zkontroloval všechna fakta.

Takže když se vám web hosting ujistěte se, že si svůj výzkum, než si koupíte. Měli byste zvážit výhody a nevýhody jejich používání a nechat fakta mluvit za sebe.

Co na této společnosti vyniká, je, že ano byl od roku 2003 a hostil přes 2 miliony webových stránek. Jsou jednou z nejoblíbenějších dostupných levných sdílených možností hostování.

Jsou ale dobří?

recenze Bluehost

Původně nabízeli pouze sdílené hostingové plány, ale nyní poskytují celou řadu služeb včetně domén, cloudového hostingu a různých možností hostingu včetně hostování pro WordPress a WooCommerce..

Jako každá společnost přicházejí s klady i zápory. A protože je jedním z největších poskytovatelů hostingu na světě, dokazuje to, že v ně mnozí věří. Podle hodnocení spotřebitelů, jsou hodnoceni na 9,7 z 10 uživateli.

Některé nejdůležitější body z hodnocení hodnocení spotřebitelů byly, že se snadno používají, snadno se zaregistrují a jejich cPanel usnadňuje instalaci WordPress a je velmi dobře organizovaný.

Ale obávám se, že to nejsou všechny růže a slunce. Tam jsou některé hlavní nevýhody příliš.

Takže níže je více dobré, špatné a ošklivé používání jejich webhostingových služeb.

Bluehost profesionálové

Mají opravdu pár dobré věci jít za nimi.

Opravdu levný webhosting

Mají některé z nejlevnějších hostingových plánů v oboru. Plány začínají v době tohoto psaní na 2,95 $ / měsíc.

To je opravdu levný webhosting. Nicméně, a je to trochu stinné, musíte zaplatit 36 ​​měsíců předem, abyste dostali tuto cenu.

Dobré pro weby WordPress

Bluehost je dobrá volba pro WordPress, protože je nová Bluerock platforma je ovládací panel zaměřený na WordPress nabízející integrovaný zážitek s webovými stránkami WordPress.

Instalace WordPress je hračka, můžete buď projít Automatická instalace WordPress jedním kliknutím proces, nebo můžete dostat WordPress nainstalován na nastavení účtu když se zaregistrujete.

Bluerock poskytuje stránky WordPress 2-3krát rychleji než předchozí technický zásobník a je dodáván se zabudovaným Ukládání do mezipaměti NGINX.

Každý web WordPress bude těžit z nejnovějších funkcí zabezpečení a výkonu, jako jsou:

 • Certifikát SSL zdarma
 • PHP7
 • Streamování WordPress
 • Jednotky SSD
 • Ukládání do mezipaměti NGINX +
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • HTTP / 2

Ovládací panel Bluehost Bluerock

Schváleno WordPress

Jedna z největších hostingových platforem, WordPress, je doporučuje. FYI SiteGround je také webový hostitel s podporou WordPress.org.

Jedná se samozřejmě o placené doložky (přinejmenším nepřímo, protože sponzory řady konferencí WP po ​​celém světě sponzorují jak Bluehost, tak SiteGround), nicméně stále je to oficiální potvrzení.

wordpress doložka

Velkorysá záruka vrácení peněz

Na rozdíl od negativních recenzí se drží za svými produkty a službami tím, že nabízejí 30denní úplnou politiku vrácení peněz.

Dokonce i po 30 dnech obdržíte poměrnou náhradu za váš plán. Pokud se rozhodnete odejít, nenajdete ani žádné otravné pokuty nebo skryté poplatky.

Dobrá dostupnost

Sledování dostupnosti Bluehostu je opravdu dobré. Sleduji dobu provozu 5 náhodných webových stránek. 4 z 5 webových stránek mělo za poslední měsíc nulový výpadek, tj. 100% provozuschopnost. 1 z 5 má 99,6% dostupnosti (to by se rovnalo přibližně 4h výpadku během měsíce).

Bezpečnost je prioritou

Nabízejí dobrou ochranu vašeho webu. Poskytují bezpečný shell shell (SSH), takže web devs a admins mohou bezpečně přistupovat ke konfiguračním souborům. SpamExperts, Apache SpamAssassin a Spam Hammer jsou jejich anti-spamové nástroje volby.

Nabízejí další bezpečnostní funkce, jako je černý seznam IP adres, adresáře chráněné heslem, filtry e-mailových účtů a uživatelských účtů a přístup ke správě digitálních certifikátů a soukromých klíčů..

Užitečný portál podpory uživatelů

Poskytují nepřetržitou technickou podporu. Kromě toho mají znalostní databáze kde si uživatelé mohou prohlédnout výukové video, přečíst podpůrnou dokumentaci a další.

Upřímně, mnoho lidí nenávidí @bluehost. Je smutné, že měli špatnou zkušenost. Naše byly skvělé. 2+ let úžasné služby na společném základním plánu. Nepřemýšleli jsme o změně hostingových společností, dokud jsme nedosáhli 100 000 zobrazení stránek za jediný měsíc.

– The Savvy Couple (@ TheSavvyCouple) 25. listopadu 2018

Databáze znalostí funguje dobře pro ty, kteří nechtějí čekat na telefonickou nebo chatovou podporu. Jejich kanál YouTube také obsahuje spoustu užitečných výukových videí.

Partnerský program

Bluehost je jedním z nejvyhledávanějších affiliate programů pro webhosting. V roce 2018 bylo provizorním společnostem vyplaceno 11 milionů dolarů v provizích.

přidružený program

Registrace je snadná a zdarma; není třeba splňovat žádné požadavky. Neexistují žádné limity na provize a zaplatí vám 65 USD za doporučení.

Různé možnosti hostování

Pokud se chcete při růstu vaší firmy držet jen jedné hostitelské společnosti, Bluehost má na to odpověď. Poskytují čtyři plány, takže nemusíte přecházet na upgrady serveru s růstem vašeho webu: sdílený hosting, cloudový hosting, hosting WordPress VPS, dedikovaný a hostingový prodejce plány jsou k dispozici.

Plán rychlého startu

Pro ty, kteří nemají ponětí, kde začít, mají plán rychlého startu za 79,99 $. Tato 45minutová relace vám poskytne Školení 1 na 1 s odborníkem společnosti.

Naučíte se, jak používat všechny nástroje v účtu, jako je prohlídka s průvodcem cPanel, doporučení webového tvůrce, pomoc s instalací motivu a pluginu, tipy pro vytváření stránek, pokyny pro e-mailový účet a další obecné rady, které můžete mít.

Nyní mnoho poskytovatelů hostingu nabízí bezplatné školení, takže někteří by mohli považovat placení za plán rychlého startu za špatnou funkci. Ale pokud nemáte čas čekat a potřebujete celý trénink na jednom sezení, mohlo by to být pro vás plus.

Velkorysé doplňky

Jako součást jejich hosting plánu, dostanete zdarma doménové jméno pro první rok. Také pro ty, kteří chtějí posílit svůj obchodní marketing, nabízejí reklamní kredity na Google AdWords, Bing a dalších předních webech.

Bluehost WordPress Pro

WordPress Pro je nově spuštěná spravovaná hostingová platforma WordPress společnosti Bluehost, která je optimalizována pro weby WordPress, aby se načítaly rychle a byly bezpečné. WordPress Pro přichází s all-in-one marketingovým centrem a dashboardem, kde jsou zahrnuty SEO, e-mailový marketing a nástroje sociálních médií.

bluehost wordpress prohttps://static.websitehostingrating.com/wp-content/uploads/bluehost-wordpress-pro.jpg

WordPress Pro je dražší než ostatní plány společnosti Bluehost a ceny začínají na 19,95 $ za měsíc. Rychlost a bezpečnost jsou hlavní funkce, ale také přichází s podivínskými funkcemi, jako jsou automatické aktualizace jádra a pluginů WordPress a pravidelné zálohy a pracovní prostředí.

Jděte a podívejte se na stránku WordPress Pro a podívejte se, co je v ceně. Stojí za povšimnutí, že máte živou podporu s Grow and Scale a tyto plány vám také poskytují praktickou pomoc s návrhem, funkčností nebo obecnými otázkami od skutečných odborníků WordPress 24/7.

Bluehost nevýhody

Dostali spoustu pozitiv, ale mají své nevýhody také.

Matoucí ceny

Stejně levné jako 2,95 $ může znít, uživatelé často nečtou drobný tisk, aby si všimli, že je to úvodní cena na základě období 36 měsíců. Máte na výběr 12 nebo 24měsíční plány, ale tyto měsíční ceny jsou více.

Můžete například vybrat nejoblíbenější plán Plus na 4,45 $ po dobu 36 měsíců. Po dobu 24 měsíců nebo 12 měsíců se však cena zvyšuje na 5,45 $ a 6,45 $. Neexistují žádné tří a šestiměsíční nabídky, z nichž si můžete vybrat.

Žádné automatické zálohování zdarma

I když nabízejí zálohy, jsou zálohy považovány za zdvořilost. To znamená, že nemůžete záviset na tom, že vaše data budou denně zálohována – takže zde nemáte žádné záruky. Musíte si nastavit a spustit vlastní zálohu přes cPanel a na své vlastní místní zařízení.

Další špatnou funkcí je, že veškerá data, která za posledních 30 dní zálohují, jsou přepsána. Jejich podmínky jasně uvádějí, že za to nenesou žádnou odpovědnost.

Jinými slovy, máte přístup pouze k poslední záloze, kterou mají, i když to není ta, kterou potřebujete k obnovení svého webu.

Zálohování stránek Pro je placený doplněk. Vytváří pravidelné a automatizované zálohy vašeho webu. Ale je to prémiová funkce, do které musíte investovat.

„Neomezený“ opravdu znamená „omezený“

Plány Plus, Prime a Business Pro se mohou pochlubit neomezeným počtem webových stránek a „neměřeným“ úložištěm, e-mailovými účty, úložištěm e-mailů a subdoménami poskytovanými klientům.

Jejich uživatelská smlouva, článek 7 Zásady použití a definice, však vysvětlují jinak. Je to neomezené až do určité úrovně.

Jejich neomezený plán je srovnatelný s většinou poskytovatelů (tj. Bluehost není jediný webový hostitel, který slibuje „neomezený“ webhosting).

Draconian škrtit / chránit CPU

V roce 2009 ji zavedli a několik zákazníků zmatilo. Možná jste ještě neslyšeli o škrcení CPU. Když se přihlásíte do cPanelu, zjistíte, jak se vaše CPU snižuje.

Jednoduše řečeno, pokud si myslí, že váš web zabírá příliš mnoho zdrojů, může se rozhodnout zachovat prostředky serveru zmrazením využití procesoru.

To však není jedinečné pouze pro tohoto hostitele webu. Ve skutečnosti všichni sdílení weboví hostitelé omezují nadměrné využívání zdrojů.

Žádné hostování systému Windows

Ony nabízet pouze servery založené na Linuxu. Jinými slovy, nemůžete dostat Windows hosting. To není velký problém, protože Linux je nejpoužívanějším a nejpopulárnějším operačním systémem pro webové servery.

Ale pro ty, kteří dávají přednost Windows hosting, to je problém.

Žádná záruka dostupnosti

Nenabízejí záruku dostupnosti. Při výběru poskytovatele hostingu si přejete provozuschopnost co nejblíže 100%. Ony nedávají vám záruku, ale jejich Smlouva o dostupnosti sítě a serveru uvádí, že „většina problémů je vyřešena přibližně za 15 minut“.

V průměru činí 99,94% dostupnosti. Tento výpadek 0,05% znamená, že váš web je po celý rok v provozu 4,4 hodiny. Celkově je jejich provozuschopnost spolehlivá, ale opět neexistuje žádná záruka, že váš web bude většinu času v provozu.

Časy načítání mohou být pomalé

Jejich doby načítání nejsou vždy také nejrychlejší. Podle studie Kissmetrics věří 47% spotřebitelů web by se měl načíst za méně než 2 sekundy. A 40% spotřebitelů opustí web, pokud načtení trvá déle než 3 sekundy.

Pokud vám váš webový hostitel nedokáže poskytnout rychlé časy načítání a nemůžete optimalizovat svůj web z hlediska rychlosti a výkonu, riskujete ztrátu na velkém množství provozu na webu.

Up-selling je obchodní model

Jejich prodejní praktiky jsou určeny k tomu, abyste je koupili. Jinými slovy, objeví se nepříjemná vyskakovací okna a upozornění, která se vás snaží přesvědčit, abyste si koupili více.

Například si musí vybrat, než se odhlásíte a dokončíte registraci s nimi. Existují také instalační doplňky, které budete muset zakoupit a které jsou obvykle součástí jiných poskytovatelů hostingu jako vestavěné funkce..

Pomalé doby odezvy podpory

Ačkoli mají nepřetržitou technickou podporu, nejsou vždy snadno dostupné. Doby odezvy mohou liší se od deseti minut do hodiny. V některých případech je počáteční odpověď generována automaticky.

pomalá podpora

Dobrou zprávou je, že do svého kanálu podpory významně investovali s důrazem na zkušenosti a úspěch zákazníků. Kanál podpůrného týmu pro hlasovou podporu zvýšil pro rok 2018 skóre spokojenosti zákazníků na historické maximum 4,86 ​​(z 5).

Drahé míry obnovy

Stejně jako ostatní hostingové společnosti je jejich úvodní cenou lákat zákazníky. Je to také docela zavádějící. Až bude čas na obnovu, budete šokováni, když zjistíte, že zvýšení cen téměř o 90%!

Pokud se rozhodnete přihlásit lépe se přihlašujete po dobu 24/36 měsíců za zvýhodněnou úvodní cenu.

Bezplatná migrace stránek není zahrnuta

Pokud hledáte přepínání hostitelů mějte na paměti nabízejí migraci stránek, nicméně za poplatek.

Převedou až 5 webů a 20 e-mailových účtů za cenu 149,99 $. V porovnání s jinými poskytovateli webhostingu se jedná o rip-off, protože většina za migraci webu vůbec nic neúčtuje..

Hostingové balíčky společnosti Bluehost

Teď vám vysvětlím, co můžete očekávat v každém ze svých sdílených hostingových plánů. Existují čtyři plány: Basic (nebo jejich startovací plán), Plus, Prime a Business Pro.

Mnoho recenzí ani nezmíní Bluehost o tom, že má čtyři plány; obvykle pokrývají jen tři.

(Pokud se rozhodnete je vyrazit) doporučuji vám začít se základním plánem, protože je to nejlevnější a nejjednodušší začít. Vždy můžete upgradovat později pokud chcete více síly a funkcí.

Pokud chcete provozovat pouze web pro malé firmy nebo osobní web, pak byste opravdu neměli potřebovat dražší balíček.

plány a balíčky

Základní plán

V současné podobě je základní plán 2,95 $ / měsíc a je ideální pro začátečníky. Pro jeden web budete mít jednu doménu. Tato možnost je oblíbená, zejména u blogerů.

Tento plán zahrnuje až 50 GB úložiště, 100 MB úložiště e-mailů, pět e-mailových účtů, 25 subdomén a záloha základního webu.

Jejich míra obnovy je pak 7,99 $ / měsíc po dobu 24 měsíců (místo původního 36měsíčního období).

Prvotní plán

Tento plán má více využití zdrojů a cena je 6,95 $ / měsíc. Tento plán není u zákazníků tak oblíbený, protože tam jsou lepší nabídky hostingu.

Získáte stejné funkce jako u plánu Plus (viz níže) a navíc 80 $ / rok navíc, soukromí domény a Zálohování webu Pro. Jejich cena za obnovení je 14,99 $ / měsíc.

Plus plán

Plus plán je jejich nejoblíbenější plán za 4,45 $ / měsíc.

Tento plán zahrnuje neomezené weby, úložiště, e-mailové účty, úložiště e-mailů, domény s doplňkem a subdomény.

Mějte však na paměti jejich neomezené podmínky. Rovněž získáte 24 $ / rok navíc a Experti na spam na jedné doméně.

Existují marketingové nabídky až do výše 200 USD. Jejich míra obnovení je 10,99 $ / měsíc poté.

Obchodní plán

Plán Business Pro stojí 13,95 $ a dává vám vše, co Prime Plan nabízí, s tímto plánem však máte také zahrnoval vyhrazenou IP, až 300 000 inodů a spamové experty pro dvě domény.

K dispozici je také certifikát SSL, bezplatné předplatné jejich služby Zálohování webu a další služby. Jejich cena za obnovení je 23,99 $ / měsíc.

Z těchto čtyř plánů, většina lidí zjistí, že základní plán jim vyhovuje nejlépe. Většina lidí nemá v úmyslu hostit více webových stránek, takže by se s tímto plánem měly uspokojit vaše potřeby.

Pokud zjistíte, že rostete (nebo pokud máte v úmyslu hostit více webových stránek), pak je nejlepší sázkou Prime nebo Pro Plan.

Srovnání cen Bluehost

PlánObdobíBěžná cenaSpeciální cena
Základní plán12 měsíců8,99 $ / měsíc5,45 $ / měsíc (39% sleva)
Základní plán24 měsíců8,49 $ / měsíc4,95 $ / mo (41% sleva)
Základní plán36 měsíců7,99 $ / měsíc2,95 $ / měsíc (50% sleva)
Plus plán12 měsíců12,99 $ / měsíc8,95 $ / měsíc (31% sleva)
Plus plán24 měsíců11,99 $ / měsíc7,45 $ / měsíc (37% sleva)
Plus plán36 měsíců10,99 $ / měsíc5,95 $ / měsíc (45% sleva)
Prvotní plán12 měsíců16,99 $ / měsíc8,95 $ / měsíc (47% sleva)
Prvotní plán24 měsíců15,99 $ / měsíc7,45 $ / měsíc (53% sleva)
Prvotní plán36 měsíců14,99 $ / měsíc5,95 $ / měsíc (60% sleva)
Obchodní plán12 měsíců25,99 $ / měsíc18,95 $ / měsíc (27% sleva)
Obchodní plán24 měsíců24,99 $ / měsíc15,95 $ / měsíc (36% sleva)
Obchodní plán36 měsíců23,99 $ / měsíc13,95 $ / měsíc (41% sleva)

Bluehost’s addon price

DoplněkCena
Další názvy domén:15,99 $ za rok registrace
Vyhrazená adresa IP:5,99 $ za měsíc
SSL certifikáty:49,99 $ ročně
Filtrování spamu:2,99 $ měsíčně za název domény
Ochrana osobních údajů domény Whois:11,88 $ Ochrana soukromí domény na doménu za rok
SiteLock:1,99 $ za měsíc (účtováno ročně 23,88 $ za rok)
Zálohování a obnovení webu Pro:2,99 $ za měsíc (účtováno ročně 35,88 $ za rok)
Reakce účtu vypršely:30,00 $
Vyhledávací modul Jumpstart:2,99 $ za měsíc (účtováno ročně 35,88 $ za rok)

Srovnání hostingového plánu společnosti Bluehost

Jaký plán mám získat?? Cílem této sekce je pomoci vám zjistit …

Jaké jsou tedy rozdíly mezi hostitelskými balíčky Basic, Plus, Prime a Pro? Zde je srovnání Základní vs. Plus plán, Plus vs. Prime plán, a Prime vs. Pro plán.

Bluehost Basic vs. Plus recenze

Jejich základní plán je jejich nejlevnější plán, takže přichází s nejméně zdroji a funkcemi. Hlavní rozdíl mezi plánem Basic a Plus je v tom, že se základním plánem jste hostovat pouze jeden web, ale s plánem Plus můžete hostit neomezené weby. Pokud chcete provozovat více webových stránek, měli byste zvolit plán Plus.

Dalším hlavním rozdílem mezi těmito dvěma plány je množství webového prostoru, který můžete na serveru ukládat. Základní plán přichází pouze s 50 GB místa na disku, zatímco plán Plus přichází s neomezeným prostorem. 50 GB je dost místa a ve většině případů by mělo stačit, ale pokud uložíte spoustu obrázků a videí, může se rychle přidat.

Konečně počet e-mailových účtů a množství úložiště e-mailů základní plán je poměrně omezený. Možná ne tolik e-mailů, protože většina uživatelů nikdy nepoužívá více než 5 e-mailových adres, ale s pouze 100 MB úložného prostoru pro e-maily je poměrně nízký a můžete rychle vyčerpat místo.

Výběr plánu Plus byste měli zvážit, pokud:
 • Chcete hostit neomezený počet webů na svém hostitelském účtu
 • Chcete místo neomezeného místa na disku 50 GB, které je součástí základního plánu, neomezené místo na disku
 • Potřebujete neomezený počet e-mailových účtů s neomezeným úložným prostorem pro e-maily
 • Chcete SpamExperts, což je jejich nástroj na ochranu proti spamu

Bluehost Plus vs. Prime Review

Existuje velmi málo rozdílů mezi hostitelskými balíčky Plus a Prime. Ve skutečnosti existují jen věci, které oddělují tyto plány. To je s Prime plánem, který dostanete zdarma soukromí domény (také známý jako whois privacy) pro vaše doménové jméno a přichází také Prime plán SiteBackup Pro což je služba zálohování a obnovy jejich webových stránek.

Pokud se hádáte mezi těmito dvěma plány, pak jste mnohem lepší při výběru plánu Prime.

Měli byste zvážit volbu plánu Prime, pokud:
 • Chcete zdarma soukromí doménového jména, kdo je soukromí
 • Chcete SiteBackup Pro, což je služba zálohování a obnovení jejich webových stránek

Bluehost Prime vs. Pro Review

Existuje několik rozdílů mezi hostitelským plánem Prime a Pro, o kterých se vyplatí vědět. První a důležitý, pokud máte v úmyslu provozovat web WordPress zaměřený na elektronický obchod nebo více zdrojů, je, že weby v plánu Pro budou hostovány na vysoce výkonné servery.

Vysoce výkonné servery v plánu Pro mají o 80% méně účtů na server, což umožňuje použití více prostředků na účet (více využití procesoru, využití disku, šířka pásma). Nabízí více rychlosti, větší výkon a méně uživatelů.

Pro plán také vám dává vyhrazená adresa IP a soukromý (nesdílený) certifikát SSL.

bluehost pro plán

Výběr Pro plánu byste měli zvážit, pokud:
 • Chcete vysoce výkonné servery (tj. Rychle se načítající web) a méně uživatelů, kteří sdílejí prostředky serveru
 • Chcete bezplatnou vyhrazenou adresu IP a soukromý (nesdílený) certifikát SSL

Který hostingový plán je pro vás nejlepší?

Jejich nová platforma Bluerock je ovládací panel zaměřený na WordPress nabízející integrovaný zážitek s webovými stránkami WordPress. Bluerock poskytuje stránky WordPress 2-3krát rychleji než předchozí technický zásobník. Každý web hostovaný na webu Bluehost.com bude těžit z nejnovějších funkcí zabezpečení a výkonu, jako jsou:

 • Zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikát
 • Ukládání do mezipaměti PHP7, HTTP / 2 a NGINX +
 • Pracovní prostředí WordPress
 • Jednotky SSD
 • Zdarma Cloudflare CDN
 • Název domény zdarma pro první rok

Nyní víte, jaké plány mají nabídnout a jste v lepší pozici pro výběr nejlepšího sdíleného hostingového plánu pro vaše potřeby. Pamatujte, že pokud potřebujete více zdrojů a funkcí, můžete vždy upgradovat na vyšší plán.

Na základě mých zkušeností je pro vás doporučeno:

 • Pokud máte v úmyslu spustit základní, doporučujeme se zaregistrovat do základního plánu jeden web.
 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali s plánem Plus, pokud máte v úmyslu spustit více než jen jeden web nebo web WordPress.
 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali do plánu Prime, pokud máte v úmyslu spustit WordPress nebo jiné stránky CMS, a chci zabezpečení a prevence spamu funkce.
 • Doporučuji, abyste se zaregistrovali do Pro plánu, pokud máte v úmyslu spustit web elektronického obchodu nebo web WordPress, a chcete vyhrazená adresa IP plus zabezpečení a prevence nevyžádané pošty funkce.

Často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na některé z nejčastějších otázek. Ber to jako neoficiální FAQ.

Co je Bluehost?

Bluehost je webhostingová společnost, která nabízí celou řadu hostingových služeb; od sdíleného hostingu, cloudového hostingu, hostování WordPress, hostování WooCommerce, hostování VPS a dedikovaných serverů, až po registraci doménových jmen a marketing malých služeb.

Na co se Bluehost přihlašuje …?

Přihlášení k účtu Bluehost je https://www.bluehost.com/cgi-bin/cplogin. Přihlášení do webhostingu Bluehost je https://login.bluehost.com/cgi/webmail. Přihlášení do přidružené společnosti Bluehost je https://www.bluehost.com/cgi/partner.

Když byl založen Bluehost a kde je jejich velitelství?

Společnost Bluehost byla založena v roce 2007 2003 od Matta Heatona. Všiml si, že webhostingové služby nabízené v té době byly nedostatečné, a tak se rozhodl to napravit vytvořením vlastní webhostingové služby. Sídlo společnosti se nachází v Provo, Utah, USA. Jejich oficiální stránka je www.bluehost.com. Přečtěte si více na stránce Wikipedie.

Jsou Bluehost a HostGator stejnou společností?

Ne, Bluehost a Hostgator jsou samostatné značky a společnosti; ale jsou obě dceřinými společnostmi Endurance International Group (EIG). EIG také vlastní hostingové společnosti jako iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, Small Orange, Site5, eHost a spoustu dalších menších webových hostitelů.

Mohu na Bluehost hostit více domén?

Záleží na tom, zda máte základní, plus, prvotřídní nebo obchodní profesionální účet. Můžete přidat více domén a hostit více webů na internetu plus, hlavní a obchodní profesionál plány. Jste oprávněni hostit pouze jednu doménu / web addon na internetu základní plán. Je také užitečné porozumět různým typům domén.

Primární doména: Toto je název domény, který je považován za hlavní doménu vašeho účtu. Je to doména, kterou používáte k přihlášení do svého účtu, a doména, kterou používáte při jednání se zástupci. Na jeden účet může být pouze jedna primární doména.

Parkovaná doména: Parkované domény jsou domény, které přesměrovávají na obsah a web, který dělá vaše hlavní doména. Pokud je tedy vaší hlavní doménou doména bakingstore.com, možná budete chtít mít podobná jména jako bakingstore.net, bakingstore.org atd. Jako parkované domény, protože jsou si podobné. Získáte 5 z nich se základním balíčkem a neomezeným plus, prvotřídními nebo obchodními balíčky.

Subdoména: Jedná se o domény, které se vytvoří, když do hlavní domény přidáte předponu. Pokud tedy váš web obsahuje sekci fóra a uděláte to tak, aby se lidé mohli dostat na fóra zadáním mywebsite.forum.com, pak se to nazývá „subdoména“. Získáte 25 z nich v základním balíčku a neomezeně pod plus, prvotřídní a obchodní profesionální balíčky.

Doplňková doména: Jedná se o domény, které odkazují na zcela samostatný web od vaší hlavní domény. Samostatné weby s vlastními názvy domén se považují za domény s doplňkem. Získáte neomezené množství těchto bez ohledu na balíček.

Jakou podporu nabízejí?

Ano, nabízejí Podpora 24/7, podpora e-mailem a live chat. Takže můžete získat odbornou pomoc, bez ohledu na to, kdy ji potřebujete.

Jaké jazyky podpora Bluehost mluví??

Technická podpora je poskytována v Angličtina a pouze v angličtině.

Jak zjistím, že je Bluehost dole?

Pokud chcete zkontrolovat stav webů hostovaných na nich, můžete přejít na adresu bluehost.com/hosting/serverstatus a zadat název vaší domény nebo název účtu, poté vám pošlou aktualizaci o tom, zda stránky fungují správně nebo ne. Tento bezplatný nástroj můžete také použít ke kontrole, zda je váš web (nebo jakýkoli jiný web pro tento účel) nefunkční.

Má Bluehost tvůrce webových stránek?

Ne, nemají vlastní tvůrce webových stránek. Místo toho vybízí své uživatele, aby používali buď Weebly nebo WordPress, které lze velmi snadno nainstalovat. Oba Weebly a WordPress jsou skvělí tvůrci webových stránek a jsou zvláště užitečné pro začátečníky.

Podívejte se na našeho podrobného průvodce instalací WordPress

Nabízí Bluehost certifikáty SSL?

Ano, nákup nebo obnovení SSL certifikátů je velmi snadné; postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 • Přihlaste se ke svému účtu a přejděte na ovládací panel
 • Klikněte na záhlaví doplňků a ve vyhledávacím poli vyhledejte výraz „SSL“
 • Klikněte na „Přidat do košíku“ na certifikátu SSL, který nejlépe odpovídá potřebám vašeho webu
 • Na e-mailovou adresu vybranou v rozbalovací nabídce vám bude zaslán ověřovací e-mail, jednoduše postupujte podle pokynů v e-mailu a váš SSL certifikát bude aktivován
Přichází Bluehost se sítí pro doručování obsahu (CDN)?

Pokud na svém webu máte velký provoz, může se to zpomalit a hodně se zhroutit. Tím se odvrátí mnoho potenciálních návštěvníků a ublíží vám vaše šance na úspěch. Jedním ze způsobů, jak to obejít, je použití sítě pro doručování obsahu, díky níž je obsah vašeho webu hostován na různých serverech v různých geografických oblastech. Uživatelé stáhnou obsah z nejbližšího geografického serveru. Bluehost přichází s Cloudflare přímo do ní. Cloudflare je špičková síť pro doručování obsahu. Můžete ji povolit na kterémkoli ze svých stránek, zcela zdarma.

Co je „Business On Tapp“?

Business on Tapp je mobilní aplikace, kterou spustila jejich mateřská společnost Endurance International Group. Bezplatná aplikace dává malým a středním podnikům možnost přímé interakce s potenciálními zákazníky a stejně smýšlejícími podnikateli. Mezi některé funkce aplikace patří:

Výměna vizitky: Vytvořte si vlastní vizitku a použijte ji k interakci s místními podniky.

Expert Q&A: Zeptejte se a nechte si na něj odpovědět komunitou odborníků, kteří také aplikaci používají.

Ankety a průzkum trhu: Proveďte rychlé ankety pomocí uživatelů služby Business on Tapp. Získejte informace o nejnovějších trendech v oblasti podnikání.

Zažijte informativní redakční obsah: Přečtěte si jedinečné a zajímavé kousky napsané odborníky komunity Business on Tapp, které jinde nejsou k dispozici.

Co je Bluehost „Vyhledávací modul Jumpstart“?

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je důležitou součástí provozování webových stránek, protože je nutné zvýšit provoz vašich webových stránek. Balíček Jumpstart vyhledávače je Doplněk SEO balíčku které uživatelé mohou získat za navíc 1,99 $ měsíčně. Umožní jejich webům, aby se zobrazily na Googlu, Bingu a Yahoo mnohem rychleji než obvykle.

Nabízejí soukromí domény WHOIS?

Informace o tom, kdo je pro jakýkoli název domény, má k dispozici kdokoli na internetu. Když přidáte soukromí domény k vaší registraci, (11,88 $ na doménu za rok) budou kontaktní informace uvedené v databázi whois Blue Host. Budete i nadále vlastníkem doménového jména, ale vaše kontaktní údaje nebudou přístupné prostřednictvím veřejných informací o uživateli.

Co je Bluehost „SiteLock“?

Toto je doplněk, který mohou uživatelé získat 1,99 $ měsíčně, poskytuje standard ochrana webových stránek, jako:

 • Ochrana před útoky DDoS
 • Skenování malwaru
 • Odstranění malwaru
 • Ochrana proti spamu
Bluehost „Postini“, co je tohle?

Za cenu 1 $ měsíčně, uživatelé mohou získat Postini ochrana e-mailu. Postini je powered by Google a je nejlépe popsán jako spamový filtr průmyslové síly. Filtruje všechny vaše e-maily pomocí pokročilých antispamových filtrů, takže vaše doručená pošta nebude nikdy plná nevyžádaných e-mailů.

Co je Bluehost „Site Backup Pro“?

Zálohování stránek je volitelný doplněk. Vytváří pravidelné zálohy vašeho webu, takže pokud se něco pokazí, můžete kliknutím na tlačítko obnovit web na starší verzi. Tato služba také umožňuje stáhnout komprimovanou verzi zdrojů vašich webových stránek; pro snadnou obnovu.

Může Bluehost zvládnout vysoký provoz?

Jsou schopni zvládnout vysoký provoz, jejich sdílené hostingové plány však nejsou vhodné pro webové stránky s vysokým provozem. Je lepší jít s jejich plány VPS nebo dedikovaného serveru. Každý uživatel má přístup k cloudflare, síť pro doručování obsahu, která pomáhá webům s vysokým provozem udržovat jejich servery funkční a udržovat jejich webové stránky v provozu rychle. Aktivace Cloudflare je snadná:

 • Přihlaste se a přejděte na ovládací panel
 • Přejděte do části domény a najděte ikonu Cloudflare
 • Klikněte na aktivovat
Jak přidat e-mail Bluehost do iPhone a Android?

Nastavení e-mail na vašem iOS nebo Androidu je snadný.

iOS

 • Přejděte na „mail, kontakty a kalendář“, který se zobrazí po kliknutí na tlačítko „nastavení“.
 • Klikněte na tlačítko „přidat e-mailový účet“.
 • Klikněte na „jiné“ a poté na „přidat poštovní účet“.
 • Přidejte příslušné informace a klikněte na „Další“.

Android

 • Otevřete aplikaci Gmail a přejděte do části nastavení.
 • Klikněte na tlačítko „přidat e-mailový účet“.
 • Zadejte svou e-mailovou adresu a poté zadejte, jaký typ e-mailové adresy chcete použít (POP3 nebo IMAP).
 • Zadejte heslo pro svou e-mailovou adresu a stiskněte „Další“.
Co je záruka Bluehost uptime?

Za ideálních podmínek slibují vyřešit většinu problémů do 15 minut; takže provozuschopnost se vznáší 99%. Avšak vzhledem k problémům, které mohou nastat, se tato čísla mohou změnit. Nepenalizují uživatele za předčasné ukončení dohody o hostování, protože doba nepřijatelnosti není přijatelná.

Co je Bluehost CPU škrtící / ochrana výkonu?

Dohlížejí na serverové prostředky, jako je procesor a paměť. Z tohoto důvodu jsou schopni zajistit, aby každý uživatel používající server získal stejný podíl na zdrojích serveru. Webové stránky náročné na zdroje, špatně optimalizované weby a útoky DDoS mohou stále způsobovat problémy se servery. Upozorňujeme, že pokud si myslí, že uživatel způsobuje problémy se serverem, může být tento uživatel pozastaven.

Co je záruka vrácení peněz Bluehostingu?

Jejich záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na první období dohody o hostování. Záruka je následující.

 • Uživatelé, kteří zruší do 30 dnů, obdrží plnou náhradu.
 • Uživatelé, kteří zruší po třicetidenním období, obdrží částečnou náhradu.
 • Záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na hostingové plány, peníze utratené za domény nebo doplňky jsou nevratné.
 • Pokud se rozhodnete smlouvu o hostování předčasně zrušit, nejsou zde žádné poplatky.
Jaké platební možnosti nabízejí?

Pokud jde o platby, které přijímají všechny hlavní kreditní karty (Visa, Mastercard, American Express a Discover), PayPal Platby, nákupní objednávky, šeky (takto mohou platit pouze obyvatelé USA), a Peněžní příkazy (pouze v amerických dolarech).

Kreditní karty: Platba kreditní kartou je výchozí možností platby při vytváření účtu. Stačí vyplnit standardní údaje o kartě (datum vypršení platnosti, jméno držitele karty atd.) A budou uloženy pro budoucí platby.

PayPal: PayPal je jednou z akceptovaných platebních možností. Přijímají se však pouze okamžité platby. To znamená, že musíte být k vašemu účtu PayPal spojeni bankovním účtem nebo kreditní kartou, abyste se stali akceptovaným způsobem platby. Jakmile jako hlavní způsob platby nastavíte PayPal, budou všechna automatická obnovení převzata z vašeho účtu PayPal.

Peníze nebo šeky: Pokladny a šeky jsou přijímány, ale pouze v amerických penězích. Hostitelské období musí být také 12 měsíců nebo delší. Před odesláním šeku nebo peněžního příkazu bude třeba vytvořit fakturu, abyste zajistili správnost zaplacené částky. Služby, které vyžadují měsíční obnovení, nelze platit šekem nebo peněžním příkazem; vyžadují aktivní kreditní kartu nebo účet PayPal. Šeky a peněžní poukázky lze zasílat na následující adresu:

Bluehost, Inc..
ATTN: Fakturace
560 Timpanogos Pkwy.
Orem, UT 84097
Nákup objednávek

Přijímají také nákupní objednávky, které lze platit šekem nebo peněžní poukázkou. Jakmile však zaplatíte objednávkou, musíte vždy zaplatit pomocí objednávek nebo si vytvořit nový účet.

Jak mohu zrušit svůj plán Bluehost?

Svůj účet můžete zrušit kdykoliv za částečnou náhradu. Před vrácením peněz se ujistěte, že víte:

 • Poslední 4 číslice vašeho hesla
 • E-mailová adresa uvedená ve vašem profilu se stále používá.

Jakmile máte heslo a potvrdíte, že e-mail uvedený ve vašem profilu je stále používán, zavolejte na oddělení pro obnovení na: 844-853-6296. Oddělení vám zašle e-mail s odkazem, který vás přenese na ovládací panel, kde budete vyzváni k potvrzení následujícího:

 • Že jste zazálohovali všechna důležitá data, včetně důležitých souborů, e-mailů a databází
 • Chápete, že zrušením účtu odstraníte všechny weby a soubory pro každou doménu propojenou s vaším účtem
 • Vaše nastavení pro obnovení názvů domén a doplňků domén
 • tvé osobní informace.
 • Důvod odchodu.

Po dokončení klikněte na „Potvrdit“ a budete informováni, zda byl pokus o zrušení úspěšný nebo ne. Žádný vrácení peněz bude provedeno kreditní kartou nebo PayPal.

Jak převedu doménové jméno na Bluehost (nebo z)?

Zde je návod, jak převést doménové jméno pro Bluehost.

 • Přihlaste se k ovládacímu panelu vaší domény (kde je vaše doména aktuálně zaregistrována, např. GoDaddy, Namecheap)..
 • Nasměrujte na ně jmenné servery (pomocí: ns1.bluehost.com a ns2.bluehost.com).
 • Odemkněte doménu a vypněte soukromí (pokud je povoleno).
 • Získejte kód EPP (nazývaný také autorizační kód nebo klíč přenosu).
 • Zde je video ukazující všechny kroky.

Přenos vašeho název domény od Blue Host následuje velmi podobný přístup. Zde je video ukazující, jak se převést.

Co jsou jmenné servery Bluehost?

Nameservers jsou specializované servery, které zpracovávají žádosti počítačů o přesné umístění služeb názvu domény. Pro laiky to považujte za telefonní seznam. Předtím, než někomu zavoláte, byste jim věnovali čas vyhledáním jejich čísla v telefonním seznamu, pokud si nejste jisti. To je logika používaná u jmenných serverů.

  Jejich výchozí jmenné servery jsou:
 • ns1.bluehost.com (IP adresa 74.220.195.31)
 • ns2.bluehost.com (IP adresa 69.89.16.4)
Jaký software používají servery Bluehost??

Jejich serverový software je: CentOS 6, Linux Kernel 2.6.32, Webový server Apache, cPanel 11.42.x.

Jaké programovací jazyky podporují?

Podporované programovací jazyky jsou: PHP 5.4, Perl 5.10, Python 2.6.6, Ruby + Ruby on Rails, MySQL 5.5, PostgreSQL 8 a další.

Zde je video s přehledem jejich technologického zásobníku:

Přichází Bluehost s pevnými disky (SSD)?

Ano, oni poskytují disky SSD na všech sdílených a cloudových hostingových plánech. S hostingem SSD si užijete vyšší rychlosti serveru, lepší zabezpečení dat a spolehlivější výkon.

Co je nastavení e-mailu Bluehost?Doporučená nastavení zabezpečeného SSL / TLS pro IMAP a POP3 jsou:
 • Uživatelské jméno: Vaše e-mailová adresa: např. [chráněn e-mailem]
 • Heslo: Heslo pro váš e-mailový účet.
 • Server příchozí: mail.domain.com (kde domain.com je vaše doménové jméno).
 • Příchozí port: 993 (IMAP) nebo 995 (POP3).
 • Odchozí server: mail.domain.com (kde domain.com je vaše doménové jméno).
 • Odchozí port: 465 (SMTP).
 • Ověřování: Heslo.
Jaké je mé přihlášení k Bluehost cPanel?

Přihlašovací údaje cPanel najdete v „uvítacím e-mailu“, který jste obdrželi při první registraci. Po nastavení jmenných serverů (tj. Nasměrování názvu vaší domény na jejich servery) se můžete přihlásit do ovládacího panelu zadáním této adresy URL do webového prohlížeče: http://example.com/cpanel/. Pokud dáváte přednost zabezpečeným přihlášením, přihlašovací adresa URL je: https://example.com/securecontrolpanel. (FYI nahraďte „example.com“ vaším skutečným názvem domény).

Poskytují přístup SSH / Shell?

Ano, ale Ve výchozím nastavení není povolen přístup SSH / Shell. Chcete-li mít ve svém cPanelu povolen přístup SSH, musíte ověřit (viz níže) svůj hostingový účet.

Jak mohu ověřit svůj účet?

Pokud žijete v USA nebo Kanadě, můžete zavolat na ověřovací oddělení 844-460-5819 (mezi 6:00 – 19:00 – MST). Pokud žijete mimo USA nebo Kanadu, nebo pokud dáváte přednost e-mailu, můžete odeslat e-mail [chráněn e-mailem] (zde najdete informace, které potřebujete v e-mailu uvést).

Umožní mi upravit konfigurační soubory?

Ano, máte přístup ke konfiguračním souborům. Můžete například přepsat a upravit výchozí nastavení .htaccess soubor, přidejte vlastní php.ini soubor, máte přístup Záznam souborů a přizpůsobit chybové stránky.

Je Bluehost vhodný pro webové stránky elektronického obchodu?

Nabízejí hosting Woocommerce. WooCommerce je plugin pro WordPress, který mění váš web na plnohodnotný web elektronického obchodu. Zde je jen několik funkcí, které nabízí zásuvný modul Woocommerce:

 • Prodávejte produkty a přijímejte platby.
 • Správa objednávek a dopravy.
 • Integrujte se se sociálními médii a umožněte zákazníkům recenze.
 • Rozšiřte vzhled a dojem vašeho online obchodu pomocí bezplatných a prémiových rozšíření.

Na výběr jsou tři různé plány společnosti Woocommerce:

  Základní
 • 1 parkovaná doména a 5 subdomén.
 • 100 GB webového prostoru.
 • 100 e-mailových účtů s 500 MB úložiště pro každý.
 • Žádné doplňky v ceně.
  Plus
 • Neomezený prostor na webu, e-maily, ukládání e-mailů.
 • Neomezené parkované domény a neomezené subdomény.
 • Marketingové nabídky v hodnotě 200 USD.
  primární
 • Neomezený prostor na webu, e-maily, ukládání e-mailů.
 • Neomezené parkované domény a neomezené subdomény.
 • Marketingové nabídky v hodnotě 200 USD.
 • Zahrnuje soukromí domény a zálohu webu
  Business Pro
 • Neomezený prostor na webu.
 • Neomezené množství e-mailů a úložiště e-mailů.
 • Neomezené parkované domény a neomezené subdomény.
 • Marketingové nabídky v hodnotě 200 USD.
 • Doplňky jako Zálohování webu, ochrana proti spamu, vyhrazená adresa IP, certifikát SSL a další.
Existují nějaké další weby, kde najdu recenze Bluehost, jako je Reddit?

Nákup webhostingu je důležité rozhodnutí a měli byste provést svůj výzkum. Existuje spousta dalších webů, kde najdete skutečné a nezaujaté recenze. Například najdete recenze na Reddit a na Quora. Na stránkách jako Yelp a TrustPilot jsou také recenze zákazníků.

Co je to Mojo Marketplace?

Mojo Marketplace je online tržiště, kde můžete instalovat bezplatné aplikace, které se zabývají vytvářením webových stránek. Můžete si například stáhnout hlavní tvůrce webových stránek, jako jsou WordPress a Drupal. Můžete si také stáhnout témata webových stránek, pluginy eCommerce a další. Většina aplikací nabízených na serveru Mojo Marketplace je bezplatná kdekoli jinde, ale to, co dělá společnost Mojo Marketplace tak zvláštní, je skutečnost, že uživatelé si mohou stáhnout a nainstalovat aplikace kliknutím na tlačítko.

Zjistěte, jak nainstalovat WordPress pomocí Mojo

Má Bluehost affiliate program?

Ano, mají affiliate program. Můžete se zaregistrovat tak, že přejdete na jejich web, přejdete na konec a kliknete na odkaz, který vás přivede na stránku affiliate programu. Jednoduše klikněte na tlačítko “začít”, pak začněte vyplňovat své informace a vy budete přidruženým podnikem v žádném okamžiku.

Kde najdu kupóny Bluehost?

Nemůžeš. Zřídka nabízejí propagační kódy, protože jejich ceny jsou vždy nízké. Dělají skvělou práci při vyrovnávání ceny a funkcí a měli byste navštívit jejich oficiální web, kde najdete aktuální nabídky a slevy.

Jaká je nejlepší alternativa Bluehost?

To je nepochybně jedna z nejznámějších a nejpopulárnějších webhostingových společností na světě. Pokud však zkoumáte poskytovatele a hledáte dobré alternativy Bluehostingu, zde jsou moje doporučení. Levnější alternativou k Bluehost jsou levné Hostingerovy plány a HostGator (nicméně je také ve vlastnictví EIG). Nejlepší alternativou, která nevlastní EIG, je SiteGround (přečtěte si moji recenzi SiteGround zde)

Co je Bluehost WP Pro?

WP Pro je plně spravované řešení hostování WordPress společnosti Bluehost pro webové stránky s podporou WordPress, které bylo optimalizováno pro rychlost a výkon. WP Pro přichází s integrovanými nástroji pro zabezpečení, marketing a spolehlivost. Všechny plány WP Pro přicházejí s opravou Sitelock Fix, CodeGuard Basic a Privacy Domain. Jdi se učit

Co je Bluehost Bluerock?

Bluerock je jejich nový a vylepšený ovládací panel zaměřený na WordPress (cPanel) který umožňuje instalaci WordPress při registraci. V systému Bluerock je výkon vašeho webu sledován v reálném čase a Bluerock poskytuje stránky WordPress 2-3krát rychleji než jejich starý technický zásobník.

Bluerock přináší integrovanější zážitek s webovými stránkami WordPress. Poskytuje vyšší výkon pro WordPress optimalizací instalace a integrace Mezipaměť stránky NGINX do zážitku (včetně vymazání mezipaměti). Stránky v mezipaměti WordPress se načítají 2-3krát rychleji s technickým zásobníkem Bluerock-fast!

Doporučuji Bluehost?

Ano i ne.

Zaregistroval bych se s nimi, abych hostil tento web? Asi ne. Dostal bych od nich webhosting pro nový web, který jsem vytvořil? Pravděpodobně.

Důvod, proč vám nemohu dát přímou odpověď „ano je používat“ nebo „ne nepoužívat“, je ten, že vše záleží na vaší situaci, na vašem webu a na tom, co potřebujete hostovat.

Myslím Ano, určitě byste měli jděte a zaregistrujte se u Bluehost, pokud se chystáte založit osobní blog nebo web pro malé firmy.

Bluehost je levný (opravdu levný), mít pevná uptime záznam a je velmi snadno začít (zejména pro začátečníky a weby WordPress).

Na druhou stranu existují tři hlavní důvody, proč bych si osobně myslel, než se zaregistruji.

Za prvé, pokud máte web, který získáte vysoký provoz (například komerční nebo web s elektronickým obchodem), doporučuji vám jít s alternativou, která může pojmout hodně provozu na webu.

Za druhé, pokud potřebujete někoho zadržet Podpěra, podpora, čekat až 10 minut nebo déle v kritických situacích nestojí za levné ceny. Ale znovu, jejich hosting je levný, takže dostanete, za co platíte.

Za třetí, je to pokles migrace webových stránek a automatické zálohování přicházejí pouze jako placené aktualizace / doplňky. Vím, že se jedná o jednoduché věci, které můžete udělat sami, ale myslím, že by to mělo být zahrnuto zdarma. Znovu dostanete, za co platíte.

Pokud stále sedíte na plotě, víte, že je jejich velkorysý 30denní záruka vrácení peněz vám umožní „vyzkoušet před zakoupením“ a doplňky jako bezplatné doménové jméno a funkce, jako je bezplatný certifikát SSL a Cloudflare CDN, jsou všechny solidní funkce, které se vyplatí zaregistrovat.

Kliknutím na tento odkaz získáte přibližně 65% slevu z doporučené maloobchodní ceny a hostujete svůj web pouze za 2,95 $ měsíčně.

Zveřejnění FTC: Abychom vám dostali co nejnižší možnou cenu, vydělám malou provizi, pokud se rozhodnete zaregistrovat k hostování Bluehostingu prostřednictvím těchto odkazů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map