Przegląd SiteGround

SiteGround jest uważany za jedną z najlepszych firm hostingowych. Ale daj spokój, czy naprawdę mogą być ŻE dobrze? Poważnie! Cóż, to dokładnie to Przegląd SiteGround chce się dowiedzieć.


Wejdź na SiteGround.com

Przyznaję, że na początku byłem trochę sceptyczny, ale szybko się to zmieniło. W rzeczywistości tak bardzo, że przeniosłem tę stronę do nich w ich planie GrowBig GoGeek.

TL; DR: SiteGround ustanowiło nowy standard branżowy, jeśli chodzi o wysokowydajny hosting i usługi hostingowe WordPress. Podczas gdy są bici pod względem ceny i dodatków od konkurentów, takich jak Bluehost, SiteGround radzi sobie znacznie lepiej, jeśli chodzi o wydajność i podstawowe funkcje hostingu. Jeśli szybkość witryny i bezpieczeństwo mają większe znaczenie dla Ciebie, powinieneś zapłacić nieco więcej i skorzystać z SiteGround.

Ze względu na poświęcenie czasu pracy, szybkości, bezpieczeństwa i wsparcia – tak naprawdę jest to teraz najlepszy hosting! I nie jestem jedynym, który je ❤️.

SiteGround to Ulubiony hosting # 1 w wielu ankietach Facebook:

ankiety na FacebookuSprawdź ankiety na Facebooku:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook.com/groups wphosting / permalink / 1327545844043799 /

Ich technologia prędkości to najważniejsze rzeczy, które ludzie lubią najbardziej. Otrzymują również pozytywne opinie i oceny Świergot:

oceny siteground na TwitterzeZdecydowanie pozytywne recenzje na Twitterze

W tej recenzji SiteGround przyjrzę się najważniejszym funkcjom SiteGround, jakie są ich plany cenowe, i przedstawię zalety i wady (ponieważ nie są w 100% idealne), aby pomóc Ci podjąć decyzję przed podpisaniem umowy w witrynie SiteGround dla witryny, bloga lub sklepu internetowego.

Ta strona jest hostowana przez SiteGround w ciągu ostatnich kilku miesięcy monitorowałem i analizowałem czas pracy, szybkość i ogólna wydajność aby zobaczyć, jak dobrze radzi sobie z nimi moja strona. Skonfigurowałem nawet witrynę testową przy użyciu domyślnego motywu WordPress. Możesz wskoczyć prosto do .

Daj mi tylko dziesięć minut swojego czasu, a dam ci wszystkie „fakty, które musisz znać”, a odpowiem na takie pytania.

 • Ile kosztuje hosting?
 • Jaka jest różnica między StartUp, GrowBig & GoGeek?
 • Czy mogę wybrać lokalizację serwera?
 • Jakie są zalety i wady korzystania z nich?
 • Który jest najlepszy plan dla stron WordPress?
 • Czy będą wykonywać automatyczne kopie zapasowe mojej witryny?
 • Co robią, aby przyspieszyć moją stronę internetową?
 • Czy pochodzi z SSD? Co z CDN & SSL?
 • Czy pomogą mi przekazać moją stronę internetową??
 • Jak wygląda ich wtyczka SuperCacher do WordPress?

Po przeczytaniu tego dowiesz się, czy jest to właściwa (czy zła) usługa hostingowa, z której możesz skorzystać.

SiteGround oferuje wspaniały hosting, który jest wyposażony w dodatkowe funkcje i zwykle nie są najtańszym hostingiem.

Niemniej jednak ich ceny obecnie odpowiadają niektórym z najtańszych w branży (z 3,95 USD miesięcznie, w porównaniu z 11,95 USD miesięcznie).

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 3,95 USD miesięcznie (w dół od 11,95 USD miesięcznie).

Contents

Ta recenzja SiteGround obejmie:

1. Główne cechy

Tutaj omówię i jakie usługi hostingowe SG pochodzą.

2. Lista zalet & Cons

Tutaj omówię bardziej szczegółowo i omówię co (lub skoczę prosto do lub).

3. Plany hostingowe & ceny

Tutaj omówię i jakie są funkcje każdego planu.

4. Czy polecam SiteGround?

Oto moje miejsce, w którym mówię, czy polecam je, czy też lepiej, żebyś zarejestrował się u konkurenta.

Tworząc witrynę internetową, zwłaszcza taką, która będzie źródłem dochodu, musisz wiedzieć, że możesz polegać na swoim hoście w celu zapewnienia doskonałych usług i wsparcia.

Jeśli Twoja witryna nie działa lub występują usterki techniczne, które wpływają na wrażenia użytkowników, stracisz pieniądze. Który nie jest Bueno!

Porozmawiajmy więc o SiteGround. Co czyni je wyjątkowymi? Dlaczego tak wielu ludzi tak się zachwyca?

#Interesujący fakt

WordPress Hosting to zamknięta grupa na Facebooku, w której prawie 7 000 członków zajmuje się wyłącznie hostingiem WordPress.

Każdego roku członkowie proszeni są o głosowanie na swojego ulubionego hosta. Czy zgadniesz, który host WordPress ma najwięcej głosów??

Zgadza się. SiteGround został wybrany gospodarzem WordPress nr 1 od dwóch lat z rzędu (nr 1 w ankiecie z 2017 r. i nr 1 w ankiecie z 2016 r.)

ankieta na FacebookuWPhosting Facebook Group

Ta recenzja SiteGround (aktualizacja 2020) omawia podstawowe funkcje SG i mówi o tym, dlaczego warto rozważyć użycie go do potrzeb hostingu.

Zanim przejdę do recenzji tutaj, dam ci krótkie streszczenie tego, czym jest SiteGround i co oferują.

O SiteGround

 • SiteGround został założony w 2004 a jego siedziba znajduje się w Sofia, Bułgaria.
 • Oferują szereg usług hostingowych; od hosting współdzielony, hosting w chmurze, hosting WordPress, VPS, hosting dla sprzedawców, do dedykowane serwery i hosting korporacyjny.
 • Wszystkie plany pochodzą zarządzany hosting WordPress.
 • Jest oficjalnym partnerem WordPress.org
 • Wolny Dyski SSD są uwzględnione we wszystkich udostępnianych planach hostingowych.
 • Serwery są zasilane przez Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 i NGINX + buforowanie
 • Wszyscy klienci otrzymują bezpłatnie Certyfikat SSL (Let’s Encrypt) i CloudFlare CDN.
 • Jest 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.
 • Oficjalna strona: www.siteground.com

Przejdźmy teraz do recenzji ..

Główne cechy

Mają mnóstwo świetnych funkcji, ale są cztery główne cechy, które naprawdę odróżniają je od innych hostów internetowych.

To pomaga wyjaśnić dlaczego SiteGround jest polecany przez WordPress, Joomla i Drupal, i dlaczego zyskuje tak entuzjastyczne wsparcie użytkowników i świetne recenzje klientów.

zalecane przez wordpress, joomla i drupalZalecany hosting przez WordPress, Joomla i Drupal

Szybkość serwera

Jeśli chodzi o uczynienie witryny przyjazną dla użytkownika, jedną z najważniejszych kwestii jest szybkość.

Po przeniesieniu do nich tej witryny od razu miałem znacznie szybsze ładowanie strony.

Aby to przetestować, użyłem Byte Check, narzędzia mierzącego czas do pierwszego bajtu (TTFB). Innymi słowy, mierzy czas reakcji serwera WWW.

Rezultaty były niesamowite. W rzeczywistości upłynął czas mojej strony głównej do pierwszego bajtu od 2,3 sekundy do 0,2 sekundy kiedy się zmieniłem.

test bytecheck przed i po

Używając GTmetrix, mój czas ładowania strony głównej mijał od 6,9 sekundy do 1,6 sekundy po przeniesieniu mojej witryny. To o 5,3 sekundy krótszy czas ładowania!

gtmetrix przed i po

Szybkość ładowania strony głównej za pomocą Pingdom poszła od 4,96 sekundy do 581 milisekund po tym, jak się przeprowadziłem. To jest niesamowite!

pingdom przed i po

Witryny, które ładują się powoli, prawdopodobnie nie osiągną szczytu w żadnej niszy.

prędkość serwera

Dlaczego? Ponieważ użytkownicy sieci są notorycznie niecierpliwi. W rzeczywistości badania pokazują, że jeśli strona nie załaduje się w ciągu trzech sekund, użytkownicy będą prawdopodobnie szybciej nawigować w poszukiwaniu czegoś – im dłużej trzeba czekać, tym więcej ludzi stracisz.

W rezultacie SiteGround poważnie traktuje szybkość witryny. A ich doświadczeni programiści zawsze pracują nad nową technologią, aby poprawić czasy ładowania witryny – i to pokazuje.

technologia prędkości

Oto niektóre z konkretnych technologii, których używają, aby zagwarantować swoim klientom szybki czas ładowania:

 • Infrastruktura SiteGround jest obsługiwana przez Google Cloud dzięki trwałej pamięci SSD i ultraszybkiej sieci.
 • Dyski SSD są nawet tysiąc razy szybsze niż zwykłe dyski. Wszystkie bazy danych i witryny hostowane przez SiteGround używają dysków SSD do przechowywania.
 • Technologia serwera WWW NGINX pomaga przyspieszyć ładowanie statycznych treści w Twojej witrynie. Wszystkie strony klientów SG korzystają z technologii serwera sieciowego NGINX.
 • Buforowanie w sieci odgrywa kluczową rolę w ładowaniu dynamicznej treści z Twojej witryny. Zbudowali własny mechanizm buforowania, SuperCacher, który opiera się na odwrotnym proxy NGINX. Rezultatem jest szybsze ładowanie treści dynamicznych i lepsza optymalizacja szybkości witryny.
 • Wolny Sieć dostarczania treści (CDN) i HTTP / 2 i PHP7 włączone serwery pomagają przyspieszyć ładowanie na całym świecie, zwiększając dostępność treści.
 • Był pierwszym hostingiem do wydania PHP 7.3 (24 października 2018 r.)

Oprócz wszystkich powyższych, regularnie aktualizują swoją technologię, aby upewnić się, że hostowane witryny nie pozostają w tyle, ponieważ nie nadążają za zmianami technologicznymi. Rezultatem jest najszybszy dostępny czas ładowania.

Bezpieczeństwo

Wygląda na to, że prawie nie ma dnia bez wiadomości o nowym naruszeniu bezpieczeństwa w Internecie. Osoby, korporacje, a nawet podmioty rządowe zostały ofiarami.

Prawda jest taka, że ​​bezpieczeństwo jest poważnym problemem dla każdego, kto jest właścicielem strony internetowej.

funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

SiteGround oferuje jedne z najbardziej niezawodnych dostępnych zabezpieczeń. Nadal będziesz musiał przyczynić się do zapewnienia bezpieczeństwa swojej witryny, ale oto niektóre z nich funkcje bezpieczeństwa, które czynią je wyjątkowymi.

 • Izolacja witryny zapewnia, że ​​nie wpłynie to negatywnie na twoją witrynę, jeśli nastąpi naruszenie bezpieczeństwa jednej z innych witryn na twoim serwerze. Pomyśl o tym jak o zaporze hostingowej, która chroni twoją stronę przed hakerami.
 • Wszystkie ich serwery obsługują Technologia HTTP / 2, która jest najbezpieczniejszą dostępną opcją. Wielu web hostingów jest w tyle w tym obszarze, ale nie SG.
 • Wszyscy ich klienci czerpią z tego korzyści zapora sieciowa (WAF), który chroni przed naruszeniami bezpieczeństwa i jest regularnie aktualizowany.
 • Proaktywne łatki są wysyłane do wszystkich klientów, gdy pojawiają się nowe zagrożenia.

Działają również regularnie skanowanie w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania na swojej stronie i wysyłaj raporty z powiadomieniem o wynikach, dzięki czemu zawsze wiesz, co się dzieje z Twoją witryną. To jedna z rzeczy, które użytkownicy uwielbiają w swoich usługach hostingowych.

W 2018 roku SiteGround odniosła ogromny sukces w utrzymywaniu bezpieczeństwa witryn klientów. Odpowiedzieli na 3 razy więcej zagrożeń w porównaniu do ubiegłego roku. Statystycznie:

 • Napisano 250 nowych niestandardowych reguł zapory
 • Dodano 125 modułów jądra podglądu na żywo
 • Łagodziły 186 ataków DDOS
 • Zatrzymano 7 milionów ataków brutalnej siły
 • Zatrzymano 160 milionów złych żądań botów do stron klientów
 • każdego dnia dzięki rozwiązaniu AI przeciw botom

Obsługa klienta

Usługa hostingowa może mieć najnowocześniejszą technologię i dobre bezpieczeństwo, ale dla większości ludzi to, co się dzieje, gdy coś pójdzie nie tak, ma największe znaczenie.

tweet klienta

SG to firma, która szczyci się obsługą klienta. Sprawiają, że obsługa klienta jest priorytetem, co widać w ich recenzjach i dzięki lojalności klientów.

obsługa klienta

Faktem jest, że czasy reakcji pozostawiają konkurentów w tyle.

Ich najbliższy konkurent ma średni czas reakcji na bilet wsparcia wynoszący 44 minuty – ale czas reakcji SiteGround wynosi zaledwie osiem minut.

Oferują trzy sposoby uzyskania wsparcia:

 • System czatu na żywo otrzyma natychmiastową odpowiedź i jest dostępny 24 godziny na dobę
 • Podobnie pomoc telefoniczna jest obsługiwana przez całą dobę i otrzymasz natychmiastową odpowiedź
 • Przesłanie biletu da ci odpowiedź w mniej niż 10 minut – a ten czas odpowiedzi jest jeszcze krótszy, jeśli zapłaciłeś za jedną z ich priorytetowych usług

Zamiast godzin oczekiwania (a nawet dni) na pomoc w witrynie, możesz liczyć na to, że udzielisz odpowiedzi w odpowiednim czasie. Oczywiście oznacza to, że możesz przekazać te same doskonałe usługi użytkownikom witryny.

Hosting SiteGround WordPress

Jak wspomniano wcześniej, WordPress jest najpopularniejszym CMS na świecie. Oprócz zasilania nieco poniżej 30% 33% wszystkich witryn internetowych, odpowiada również za dostarczanie aż 60% treści internetowych na całym świecie.

automatyczna instalacja wordpress

Dlatego z SiteGround dostajesz zarządzany hosting WordPress ze wszystkimi planami hostingowymi oraz mnóstwem świetnych funkcji:

siteground zarządzanych narzędzi hostingowych wordpress

Oto niektóre z jego najlepszych funkcji związanych z WordPress:

 • Wszystkie plany zawierają w pełni zarządzany hosting WordPress.
 • Regularne, automatyczne aktualizacje WordPress zapewniają, że zawsze będziesz mieć najnowszą wersję WordPress. Ta opcja jest uwzględniona we wszystkich planach.

zarządzany hosting WordPress

 • Automatyczne aktualizacje zainstalowanych wtyczek WordPress są również dostępne we wszystkich planach.
 • Zespół pilnuje luk w zabezpieczeniach WordPress i pisze aktualizacje WAF zapory, aby je chronić.
 • Ich technologie prędkości, które zostały szczegółowo opisane powyżej, mają na celu pomóc stronom WordPress załadować się tak szybko, jak to możliwe.

Możesz także skorzystać z ich wyjątkowej wtyczki SuperCacher, która jest wbudowaną wtyczką buforującą, która zwiększa liczbę odwiedzin, które może obsłużyć Twoja witryna. Oznacza to, że Twoja witryna będzie ładować się szybciej, nawet jeśli napotkasz nieoczekiwany ruch w witrynie.

siteground supercacher

Należy pamiętać, że plan StartUp jest dostarczany tylko z buforowaniem statycznym, a dostarczany jest zarówno z buforowaniem statycznym, dynamicznym, jak i Memcache.

Oto wyjaśnienie różnic.

Podczas gdy WordPress jest ich głównym celem – co ma sens, biorąc pod uwagę dominację rynku przez WordPress – są one również zalecanym partnerem dla systemów zarządzania treścią Joomla i Drupal.

Wymienione powyżej funkcje czynią je ulubionymi zarówno dla osób fizycznych, jak i firm, które chcą mieć pewność 99,99% czasu działania, szybkiego ładowania strony, najnowocześniejszego bezpieczeństwa i najwyższej jakości obsługi klienta.

Czas ładowania & Test czasu sprawności

W ciągu ostatnich kilku miesięcy mam monitorował i analizował czas działania, szybkość i ogólną wydajność mojej witryny testowej hostowanej na SG.

Moja witryna testowa miała średni czas pracy na poziomie 99,99%, co stanowi 0,2% więcej niż 99,79% standard branżowy, co obiecują swoim klientom, a średni czas ładowania strony znacznie poniżej 1 sekundy.

 • Średni czas dostępności w styczniu 2018 r .: 100% – średni czas ładowania strony: 750 ms
 • Średni czas pracy w lutym 2018: 99,99% – średni czas ładowania strony: 730 ms
 • Średni czas dostępności w marcu 2018: 100% – średni czas ładowania strony: 760 ms
 • Średni czas dostępności w kwietniu 2018: 100% – średni czas ładowania strony: 720 ms
 • Średni czas dostępności w maju 2018 r .: 100% – średni czas ładowania strony: 700 ms
 • Średni czas dostępności w czerwcu 2018 r .: 99,99% – średni czas ładowania strony: 790 ms
 • Średni czas dostępności w lipcu 2018: 100% – średni czas ładowania strony: 705 ms
 • Średni czas dostępności w sierpniu 2018: 100% – średni czas ładowania strony: 815 ms
 • Średni czas dostępności we wrześniu 2018 r .: 99% – średni czas ładowania strony: 700 ms
 • Średni czas dostępności w październiku 2018: 100% – średni czas ładowania strony: 780 ms
 • Średni czas dostępności w listopadzie 2018 r .: 99,95% – średni czas ładowania strony: 830 ms
 • Średni czas dostępności w grudniu 2018 r .: 100% – średni czas ładowania strony: 790 ms
 • Średni czas dostępności w styczniu 2019: 100% – średni czas ładowania strony: 720 ms

SiteGround Plusy i minusy

Funkcje, które oferują swoim klientom hostingowym są imponujące, ale uwzględnienie technicznych aspektów ich usług tak naprawdę nie daje wyobrażenia o tym, co wybór SiteGround może zrobić dla Ciebie na poziomie praktycznym.

Mając to na uwadze, spójrzmy na niektóre z prawdziwych zalet i wad korzystania z tej firmy hostingowej. Jak zobaczysz, jest o wiele więcej zalet niż wad – co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę ich zaangażowanie w doskonałość.

Zalety SiteGround

Zalety korzystania z SiteGround do hostowania witryny są niezaprzeczalne. To firma, która szczyci się doskonałą obsługą – i to pokazuje.

Gwarancja czasu użytkowania SiteGround

Jeśli w ogóle spędziłeś czas na zakupie hosta internetowego, wiesz, jak ważna jest dostępność. Procent czasu przestoju firmy hostingowej mówi Ci, jak często możesz oczekiwać, że Twoja witryna będzie „przestarzała” lub niedostępna.

czas pracy

Żadna usługa hostingowa nie może domagać się 100% czasu działania, ponieważ w grze jest zbyt wiele zmiennych, aby mieć pewność, że nigdy nie wystąpią przestoje. Jednak tak jest gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%.

To imponujące według dowolnego standardu, a oni sobie z tym poradzą. Korzystają z oprogramowania monitorującego, które natychmiast powiadamia ich o awarii i szybko rozwiązuje wszelkie problemy.

Mówiąc inaczej, 99,99% czasu sprawności oznacza, że ​​Twoja witryna może nie działać przez nieco ponad cztery godziny w dowolnym okresie sześciu miesięcy.

Ich procent czasu sprawności jest naprawdę imponujący. Ich średnia średnia wynosi 99,99% czasu sprawności, a spojrzenie na ich stronę internetową w kwietniu 2017 r. Ujawniło:

 • Średni miesięczny czas sprawności dla ostatnich 30 dni 99,999%
 • Średni roczny czas sprawności w ciągu ostatnich 365 dni 99,996%

W praktyce ich klienci prawie nigdy nie muszą się martwić, że ich strony internetowe będą niedostępne.

Czasy ładowania SiteGround

Mówiłem już o technologii prędkości, której używają, aby zminimalizować czas ładowania stron WordPress, ale co to znaczy w praktyce?

ćwierkać

Wcześniej wspomniałem, że większość internautów wczytuje witrynę w trzy sekundy przed załadowaniem się. To niewiele czasu, więc jeśli chcesz zatrzymać użytkowników witryny, czasy ładowania muszą być bardzo szybkie.

czas ładowania i wydajność serwera

Strony hostowane w SiteGround mają średni czas ładowania 1,3 sekundy na stronę. To bardzo szybkie i mówi o wydajności technologii prędkości, z której korzysta firma.

Czasy reakcji serwera SiteGround

Kolejnym wyraźnym pro jest to, że ma bardzo krótkie czasy odpowiedzi serwera. Czas odpowiedzi serwera jest miarą tego, ile czasu zajmuje serwerowi dostarczenie wszystkich elementów witryny do przeglądarki użytkownika.

SiteGround ma niezwykle szybki czas reakcji serwera, średnio około 190 milisekund w okresie sześciu miesięcy. Oznacza to, że niezależnie od tego, gdzie przechowywane są Twoje dane, informacje w Twojej witrynie – zarówno dane statyczne, jak i dynamiczne – mogą być niemal natychmiast dostarczone do przeglądarki użytkownika.

Dlaczego to ma znaczenie? Ponownie ma to związek z wrażeniami użytkowników. Chcesz, aby osoby odwiedzające Twoją witrynę miały jak najmniej czasu na rozważenie opuszczenia witryny. Gdy Twój serwer zareaguje bardzo szybko, podobnie jak jego serwery, użytkownicy prawdopodobnie pozostaną na Twojej stronie.

Wiele centrów danych

Jednym z powodów, dla których czasy odpowiedzi serwera są tak szybkie, jest to, że oferują swoim klientom dostęp wiele centrów danych zlokalizowane w strategicznych lokalizacjach na całym świecie.

Podczas rejestracji możesz wybrać preferowaną lokalizację serwera.

centra danych

Chociaż prędkości dostarczania danych jako całości znacznie wzrosły na przestrzeni lat, fizyczna odległość między użytkownikiem a serwerem może wpływać na czas ładowania.

Aby rozwiązać ten problem, mają centra danych w:

 • Amsterdam
 • Chicago
 • Londyn
 • Mediolan
 • Singapur

Rejestrując się w usługach hostingowych, masz możliwość wybrania miejsca, w którym chcesz przechowywać swoje dane.

Darmowe codzienne kopie zapasowe

Wiesz, jak ważne jest to wykonaj kopię zapasową danych w swojej witrynie. Jeśli tego nie zrobisz, ryzykujesz utratę zarówno danych statycznych, jak i dynamicznych, z których niektóre mogą być niezastąpione.

bezpieczeństwo

Jeśli skonfigurujesz witrynę za pomocą SG, musisz upewnić się, że masz regularny system tworzenia kopii zapasowych, na wypadek gdyby coś się stało z Twoją witryną. Jednak w przypadku niepowodzenia tworzenia kopii zapasowej, mają cię objęte.

Wykonują codzienne kopie zapasowe wszystkich witryn swoich klientów, więc w przypadku niepowodzenia tworzenia kopii zapasowej lub z jakiegoś powodu musisz odzyskać swoje dane, możesz skontaktować się z obsługą klienta i uzyskać to, czego potrzebujesz.

Dostajesz bezpłatne codzienne kopie zapasowe (tylko jedna kopia zapasowa dziennie) Twojej witryny, a także tworzenie kopii zapasowych i przywracanie stron internetowych usługa (jeśli zarejestrujesz się w).

funkcje tworzenia kopii zapasowych

Kopie zapasowe hostingu są jak ubezpieczenie witryny. Błędy użytkownika, włamania, usunięte pliki lub aktualizacje stron internetowych poszły nie tak, można natychmiast rozwiązać za pomocą przywracania kopii zapasowej.

 • Łatwe przeglądanie kopii zapasowych i zarządzanie nimi dzięki prostemu w użyciu narzędziu do tworzenia kopii zapasowych jednym kliknięciem
 • Twórz i przywracaj kopie zapasowe witryn szybko i łatwo za pomocą jednego kliknięcia
 • Unikaj utraty danych z powodu błędów na stronie
 • Eksperymentuj z aktualizacjami witryny, które możesz szybko cofnąć

Narzędzie przywracania kopii zapasowej 1-kliknięciem w panelu

Możesz samodzielnie tworzyć i przywracać kopie zapasowe za pomocą narzędzia do przywracania kopii zapasowych jednym kliknięciem w łatwym w użyciu cPanel.

Przezroczystość

Naturalne jest, aby firmy, od których kupujesz, były przejrzyste o tym, co robią i jak to robią. Jest to szczególnie ważne, gdy chcesz zaufać firmie z całą zawartością witryny.

Mają przeważnie świetny zapis z przejrzystością. Gdy odwiedzisz ich witrynę, zobaczysz, że wyświetlają ich obie miesięczny odsetek uptime i ich roczny procent uptime dzięki czemu możesz zobaczyć, jak działają ich witryny.

Zapewniają również – bezpłatnie – Adresy IP wszystkich swoich centrów danych. Dlaczego to ma znaczenie? Ponieważ pozwala przetestować szybkość ładowania witryny z każdego z centrów danych, dzięki czemu możesz wybrać taki, który zapewni najlepszą obsługę użytkownikom witryny.

plany i ceny

Są również bardzo szczerzy w kwestii tego, co zawiera się w każdym z ich planów. Niektóre z droższych planów użytkowników wymagają niewielkich ilości serwerów, aby zapewnić krótsze czasy ładowania. Dzięki SiteGround zawsze będziesz wiedział, co dostajesz w zamian za swoje pieniądze.

Globalny zasięg

Ogólnie rzecz biorąc, przemysł hostingowy jest bardzo skoncentrowany na Stanach Zjednoczonych, co może stanowić problem dla osób mieszkających w innych krajach.

SiteGround jest z siedzibą w Bułgarii ale mają globalną perspektywę, dzięki czemu są wysoce dostępne dla firm i osób na całym świecie.

Na początek będą akceptować wiele walut, w tym:

 • Dolary amerykańskie
 • Funt brytyjski
 • Euro
 • Dolary australijskie

Mają także dedykowana strona w języku hiszpańskim oraz bezpłatne numery telefonów w różnych lokalizacjach. Oferują także nazwy domen specyficzne dla kraju, co ułatwia lokalnym firmom wybranie nazwy domeny specyficznej dla ich kraju. (Do Twojej wiadomości nie oferują już darmowej nazwy domeny podczas rejestracji).

Najnowocześniejsze bezpieczeństwo

Wcześniej mówiliśmy o bezpieczeństwie witryny, a jedną z największych zalet wyboru witryny do hostowania jest to, że będziesz mieć pewność, że Twoja witryna jest chroniona przez jedne z najlepszych dostępnych narzędzi bezpieczeństwa.

bezpieczeństwo

Oprócz wbudowanych funkcji bezpieczeństwa, o których już wspomnieliśmy, możesz uzyskać mnóstwo innych funkcji bezpieczeństwa, które mogą pomóc chronić twoje dane – i użytkowników.

 • Narzędzia antyspamowe, w tym SpamAssassin i SpamExperts, w celu ochrony Twojej witryny przed spamerami
 • Możliwość blokowania niektórych adresów IP (bardzo przydatne, jeśli zostałeś poddany atakowi)
 • Darmowy certyfikat SSL (dostępny z niektórymi planami)
 • HackAlert, dodatek 1 USD miesięcznie, który natychmiast powiadomi Cię, jeśli Twoja witryna zostanie zaatakowana
 • Leech Protect, funkcja, która pozwala administratorom Twojej witryny uniemożliwić użytkownikom podawanie lub publikowanie hasła lub danych logowania
 • Darmowe narzędzie SiteCheck pozwala szybko i łatwo sprawdzić witrynę pod kątem złośliwego oprogramowania, aby upewnić się, że użytkownicy są chronieni

Traktują bezpieczeństwo poważnie, a to duży plus, szczególnie jeśli Twoja witryna ma sklep e-commerce lub gromadzi jakiekolwiek prywatne informacje od użytkowników.

Obsługa klienta

Jeśli jesteś doświadczonym programistą, może się okazać, że nie potrzebujesz wsparcia klienta. Jednak dla reszty z nas ważne jest, aby wiedzieć, że możemy uzyskać potrzebną pomoc, gdy jej potrzebujemy.

wsparcie jest szybkie

Wsparcie rozwiązuje Twój problem

Obsługa klienta SiteGround jest naprawdę niezrównana. Jak wspomniano wcześniej, możesz uzyskać dostęp do czatu na żywo lub wsparcia telefonicznego 24/7. Natychmiast otrzymasz powiadomienie o tym, ilu klientów jest przed tobą, a w większości przypadków czasy oczekiwania są minimalne.

To samo dotyczy wystawiania biletu pomocy technicznej za pośrednictwem ich strony internetowej. Przedstawiciele działu obsługi klienta są przyjaźni, pomocni i cierpliwi, co czyni je szczególnie dobrym wyborem dla osób prywatnych i małych firm, które potrzebują pewnej ręki.

Darmowa migracja strony

Migracja stron internetowych stanowi poważny problem, jeśli chodzi o zmianę hostów. Jedną z wielu dobrych zalet SiteGround jest bezpłatna usługa transferu stron internetowych.

Ta usługa dotyczy nie tylko stron WordPress, ale także innych platform CMS, takich jak Joomla i Drupal, oraz oczywiście pojedyncze witryny i statyczne strony HTML.

Ich usługa transferu obejmuje bezpłatny transfer jednej strony internetowej (niezależnie od wielkości), a także transfer e-maili, kont FTP, domen addon dla (dla kont zarządzanych za pomocą cPanel).

bezpłatna usługa transferu strony

 1. Zapisz się na hosting SiteGround
 2. Zaloguj się do strefy klienta
 3. Kliknij kartę Wsparcie

usługa transferu stron internetowych

Przewiń nieco w dół do sekcji „Asystent konfiguracji witryny”.

Wypełnij formularz migracji witryny i poczekaj, aż się odezwie. Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że proces przenoszenia witryny WordPress do SiteGround jest zakończony w ciągu 24-48 godzin.

FYI…

Właśnie wypuścili nowe narzędzie, które umożliwia łatwe przeniesienie do nich witryny WordPress od dowolnego innego dostawcy hostingu. Nazywają to SiteGround Migrator.

wtyczka migratora siteground

Aby rozpocząć, wystarczy zainstalować nową wtyczkę Migrator na swojej stronie WordPress. Po wykonaniu tej czynności automatycznie przeniosą całą witrynę WordPress do docelowej domeny i folderu określonego wcześniej. Dowiedz się więcej o tym narzędziu tutaj.

Aktywacja Cloudflare CDN jednym kliknięciem

CDN Cloudflare jest dołączony bezpłatnie do wszystkich planów, aw cPanel możesz aktywuj Cloudflare jednym kliknięciem.

WordPress zaleca korzystanie z CDN, takich jak Cloudflare, w przewodniku optymalizacji prędkości.

Wystarczy jedno kliknięcie przycisku „Aktywuj”, sieć dostarczania treści Cloudflare (CDN) zbuforuje zawartość Twojej witryny i rozpowszechni ją w wielu centrach danych na całym świecie.

Cloudflare w cPanel

Następnie przejdź do karta ustawień i ustaw ustawienia Cloudflare na agresywne buforowanie, minimalizacja zasobów statycznych, i aktywuj Railgun aby przyspieszyć połączenie między Cloudflare a serwerem. Wykonanie tego wszystkiego zapewni Twojej stronie krótszy czas ładowania.

Wady SiteGround

Żadna firma hostingowa nie jest idealna, a przed podjęciem decyzji o użyciu SiteGround jako hosta internetowego należy rozważyć kilka wad.

Limity przechowywania danych

Pierwszą negatywną rzeczą jest to, że mają dość niskie limity ilości danych, które można przechowywać w witrynie.

Istnieją niewątpliwie dobre powody tych ograniczeń. Im więcej danych klienci przechowują na swoich współdzielonych serwerach hostingowych, tym większe jest prawdopodobieństwo, że będą mieli wolne czasy ładowania i czasy odpowiedzi serwera.

Jednak osoby, które mają witryny z dużymi obrazami / filmami, mogą mieć problem z ograniczeniami miejsca. Wynoszą one od 10 GB na niskim poziomie do 30 GB na wysokim poziomie. To może być wystarczające w przypadku większości witryn tekstowych.

Jedynym rozwiązaniem tego konkretnego problemu jest jak najlepsze odgadnięcie, ile miejsca będzie potrzebne do utrzymania witryny, a następnie sprawdzenie, czy jeden z planów może zaspokoić twoje potrzeby dotyczące miejsca.

 • Uruchomienie: 10 GB przestrzeni dyskowej (w porządku dla większości witryn nieobsługujących CMS / innych niż WordPress)
 • GrowBig: 20 GB przestrzeni dyskowej (w porządku dla stron opartych na WordPress / Joomla / Drupal)
 • GoGeek: 30 GB przestrzeni dyskowej (w porządku dla e-commerce, a także witryn opartych na WordPress / Joomla / Drupal)

Nadmierne wykorzystanie zasobów

Mają coś, co nazywają miesięcznym limitem „sekund na procesor na konto”. Zasadniczo ogranicza to ilość zasobów, z których Twoja witryna może korzystać w ciągu miesiąca. Potencjalnym problemem jest to, że jeśli regularnie przekroczysz ten limit, mogą one wstrzymać twoją witrynę do następnego miesiąca, kiedy zresetujesz miesięczny limit.

użycie zasobów

Podają miesięczne limity zasobów w szczegółach planu:

 • StartUp: Nadaje się do ~ 10 000 odwiedzin miesięcznie
 • GrowBig: odpowiedni dla ~ 25 000 odwiedzin miesięcznie
 • GoGeek: Nadaje się do ~ 100 000 odwiedzin miesięcznie

Należy jednak pamiętać, że nadmierne zamrożenie może nastąpić znacznie poniżej limitu odwiedzin 100 000 w planie GoGeek. Więc jeśli Twoja witryna przyciąga znaczny ruch, powiedzmy, że ponad 3000 odwiedzających dziennie, nawet plan GoGeek może się nie sprawdzić.

Argumentowałbym, że jeśli codziennie odwiedzasz witrynę tysiące użytkowników, powinieneś całkowicie unikać wspólnych planów hostingowych, ponieważ lepiej jest korzystać z hostingu w chmurze lub VPS (mają więcej zasobów).

Plany & Ceny

Oferują trzy różne plany wspólnej usługi hostingowej; Startup, GrowBig i GoGeek.

SiteGround StartUp Plan

przegląd planu startowego siteground

Plan StartUp zaczyna się już od 3,95 USD miesięcznie.

 • Hostuj tylko 1 stronę internetową
 • ~ 10 000 wizyt miesięcznie
 • 10 GB przestrzeni internetowej
 • Najważniejsze cechy:
 • Pamięć SSD
 • Darmowa konfiguracja & transfer strony
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • Gwarancja dostępności przez 99,9 procent czasu
 • Wsparcie techniczne 24/7
 • Nieograniczona przepustowość, e-maile, bazy danych
 • Darmowe SSL & HTTP / 2
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • Tylko buforowanie statyczne SuperCacher
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Narzędzia Joomla
 • cPanel & Dostęp SSH

StartUp to całkiem fantastyczny plan dla początkujących, ale możesz obsługiwać tylko jedną stronę internetową z tym planem.

SiteGround GrowBig Plan

siteground przegląd planu growbig

Oprócz standardowych funkcji dostępnych w planie StartUp, plan GrowBig zapewnia premium buforowanie WordPress, wsparcie premium, codzienne kopie zapasowe oraz dostęp do usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania witryn premium. Twój pierwszy rok certyfikatu SSL Wildcard jest również wliczony w cenę.

Plan GrowBig zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie.

 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • ~ 25 000 miesięcznych wizyt
 • 20 GB przestrzeni internetowej
 • Wszystko niezbędne + funkcje premium:
 • Dynamiczny SuperCacher & buforowanie memcache
 • 30 codziennych kopii zapasowych
 • Wsparcie priorytetowe
 • Pamięć SSD
 • Certyfikat SSL wieloznaczny
 • Utworzyć kopię zapasową & usługa restauracji
 • 2x zasoby serwera
 • 2x zasoby bazy danych
 • 2x zasoby e-mail

GrowBig to plan, w którym polecam się zarejestrować. Możesz hostować wiele witryn i uzyskać ponad dwukrotnie więcej zasobów (co powoduje szybsze ładowanie strony) niż plan StartUp.

SiteGround GoGeek Plan

siteground przegląd planu gogeek

Dzięki planowi GoGeek zyskujesz wszystkie korzyści z planów StartUp i GrowBig, a także geekowe funkcje i 4x więcej zasobów w porównaniu z planem StartUp.

Plan GoGeek zaczyna się od 11,95 USD miesięcznie.

 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • ~ 100 000 wizyt miesięcznie
 • 30 GB przestrzeni internetowej
 • Wszystko niezbędne & premia + naukowy funkcje:
 • Dynamiczny SuperCacher & buforowanie memcache
 • 1-stopniowe przemieszczanie WordPress
 • SG-Git do tworzenia repozytorium
 • Wstępnie zainstalowany Git
 • Bezpłatna zgodność z PCI
 • Kopia zapasowa premium & usługa restauracji
 • 4x zasoby serwera
 • 4x zasoby bazy danych
 • 4x zasoby e-mail

Plan GoGeek dotyczy witryn o dużym natężeniu ruchu lub intensywnych zasobów. Ma 4x szybsze serwery niż plany hostingowe StartUp.

ceny hostingu

Porównanie planu hostingowego

Który plan powinienem otrzymać?? Właśnie dlatego ta sekcja ma pomóc ci dowiedzieć się …

Główną różnicą między planami jest to, że Uruchomienie możesz hostować tylko 1 stronę internetową. GrowBig ma więcej zasobów serwerowych (= szybsze ładowanie strony), zyskujesz także priorytetową obsługę, 30 codziennych kopii zapasowych (zamiast tylko 1 z StartUp) i dynamiczne buforowanie (zamiast tylko statycznego buforowania z StartUp).

The GoGeek plan zawiera 4 razy więcej zasobów serwerowych i możesz utworzyć witrynę przejściową. Otrzymasz również wysokiej jakości usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania witryn, a także bezpłatną zgodność z PCI.

Chcesz wiedzieć, jakie są najważniejsze różnice między pakietami StartUp, GrowBig i GoGeek?

Oto porównanie Plan StartUp vs. GrowBig, i Plan GrowBig vs. GoGeek.

Plany StartUp, GrowBig i GoGeek firmy SiteGround są w rozsądnej cenie, ale droższe plany obejmują więcej zasobów serwera.

SiteGround StartUp vs. GrowBig Review

Wszystkie plany hostingowe SiteGround są w rozsądnej cenie, ale plan StartUp jest najtańszym oferowanym planem. Jest to plan dla początkujących i zawiera najmniej zasobów i funkcji. Uważam, że plan StartUp najlepiej nadaje się dla tych, którzy muszą mieć tylko jedną stronę internetową, taką jak strona osobista lub mała firma lub blog.

Jedną z kluczowych różnic między planem StartUp i GrowBig jest to, że jesteś przy poprzednim planie dozwolona jest tylko jedna strona internetowa (dzięki planowi GrowBig możesz hostować nieograniczoną liczbę witryn). Jeśli zamierzasz prowadzić wiele witryn na jednym koncie hostingowym, plan StartUp powinien być nie-nie.

W przeciwieństwie do tego, plan GrowBig jest bardziej odpowiedni dla właścicieli małych firm i blogerów korzystających z WordPress, ponieważ dostajesz 2x więcej zasobów serwera i dużo więcej funkcji w porównaniu z planem StartUp.

GrowBig pozwala hostować wiele stron internetowych, Użyj Supercacher technologia buforowania statycznego, dynamicznego i memcache (StartUp oferuje tylko statyczne), a otrzymasz bezpłatny certyfikat SSL wieloznaczny. Inną funkcją, której brakuje w planie StartUp, jest funkcja tworzenia kopii zapasowych i przywracania. W zestawie znajduje się plan GrowBig podstawowe usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

Inną kluczową różnicą jest to, że dzięki planowi StartUp otrzymujesz tylko standardowe wsparcie, w porównaniu do GrowBig wsparcie premium. Więc jeśli uważasz, że będziesz potrzebować odrobiny trzymania się za ręce od ich przyjaznego, szybkiego i kompetentnego zespołu wsparcia, powinieneś wybrać plan GrowBig.

siteground przegląd planu growbig

Powinieneś rozważyć wybór planu GrowBig, jeśli:
 • Chcesz hostować więcej niż jedną stronę internetową na swoim koncie hostingowym
 • Chcesz 2x więcej zasobów serwera (tj. Szybszego ładowania strony)
 • Chcesz 30 codziennych kopii zapasowych zamiast jednej dziennej kopii zapasowej, którą otrzymujesz dzięki StartUp
 • Chcesz wsparcia premium zamiast standardowego wsparcia dostarczanego z StartUp
 • Chcesz 20 GB przestrzeni dyskowej zamiast 10 GB dostarczonej z StartUp
 • Chcesz mieć dostęp do ich podstawowej usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania
 • Chcesz buforować statycznie, dynamicznie i memcache, a nie tylko buforowanie statyczne dostarczane z StartUp
 • Chcesz mieć bezpłatny certyfikat wieloznaczny SSL na pierwszy rok

SiteGround GrowBig vs. GoGeek Review

Jedną z kluczowych różnic między planem GrowBig a GoGeek są dodatkowe zasoby serwera, które są dostarczane tylko z tym drugim. GoGeek pochodzi z 4x więcej zasobów serwera i mniej użytkowników, którzy współużytkują zasoby serwera. Oznacza to, że otrzymujesz szybko ładującą się stronę internetową, kiedy wybierzesz plan GoGeek.

Kolejną różnicą między planami są dodatkowe funkcje „maniaków”, które otrzymujesz tylko dzięki planowi GoGeek. Jedną z takich funkcji jest środowiska pomostowe witryny, który pozwala kopiować działającą witrynę lub testować nowy kod i projekty przed opublikowaniem zmian w działającej witrynie. Inną funkcją jest Git, który jest fabrycznie zainstalowany który pozwala tworzyć repozytoria Twojej witryny.

Wreszcie GoGeek pochodzi z ich usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania witryn premium, i bezpłatna zgodność z PCI aby zabezpieczyć witrynę e-commerce.

siteground przegląd planu gogeek

Powinieneś rozważyć wybór planu GoGeek, jeśli:
 • Chcesz 4x więcej zasobów serwera (tj. Szybko ładująca się strona) i mniej użytkowników, którzy dzielą zasoby serwera
 • Chcesz środowisk pośrednich, aby kopiować działającą witrynę lub testować nowy kod i projekt przed opublikowaniem zmian w działającej witrynie
 • Chcesz 30 GB przestrzeni dyskowej zamiast 20 GB dostarczanej z GrowBig
 • Chcesz, by bezpłatna zgodność z PCI sprawiła, że ​​Twoja witryna e-commerce jest w pełni zgodna z PCI
 • Chcesz preinstalowanego Gita, aby móc tworzyć repozytoria swojej witryny
 • Chcesz ich najwyższej jakości usługi tworzenia kopii zapasowych i przywracania zamiast podstawowej usługi dostarczanej z GrowBig

Który plan hostingowy jest dla Ciebie najlepszy?

Teraz wiesz, jakie oferują plany i masz nadzieję, że jesteś w lepszej pozycji, aby wybrać najlepszy wspólny plan hostingowy dla swoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze możesz później przejść na wyższy plan.

Na podstawie własnego doświadczenia, oto moja rekomendacja dla Ciebie:

 • Zalecam zarejestrowanie się w planie StartUp, jeśli zamierzasz uruchomić prosty strona statyczna lub HTML.
 • Zalecam zarejestrowanie się w planie GrowBig (tego używam), jeśli zamierzasz uruchomić WordPress, Joomla lub dowolna strona obsługiwana przez CMS.
 • Polecam zarejestrować się w planie GoGeek, jeśli zamierzasz uruchomić strona e-commerce lub jeśli potrzebujesz WordPress / Joomla inscenizacja i Git funkcje.

SiteGround FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań.

Co to jest SiteGround.com?

SiteGround to firma hostingowa, która oferuje szereg usług, od hostingu współdzielonego, hostingu w chmurze, hostingu WordPress, VPS i hostingu dla sprzedawców, po serwery dedykowane i hosting korporacyjny. SiteGround została założona w 2004 roku i obsługuje ponad 800 000 nazw domen na całym świecie. Firma jest niezależną własnością (SiteGround NIE jest własnością EIG), a jej siedziba znajduje się w Sofii w Bułgarii, a centra danych w Chicago, Londynie, Amsterdamie i Singapurze. Mają ocenę A od BBB. Oficjalna strona internetowa to www.siteground.com. Przeczytaj więcej na ich stronie w Wikipedii.

Czy SiteGround ma gwarancję zwrotu pieniędzy?

Tak. Oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Możesz anulować usługę w ciągu pierwszych 30 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Gwarancja zwrotu pieniędzy nie obejmuje nazw domen, chmury ani hostingu dedykowanych serwerów.

Jakie metody płatności są akceptowane przez SiteGround?

Akceptują płatności za pomocą kart kredytowych, takich jak Visa i MasterCard, a nawet możesz płacić przez PayPal (jednak musisz skontaktować się z obsługą, aby uzyskać link do płatności PayPal). Płatności można dokonać z wyprzedzeniem na jeden, dwa lub trzy lata. Możesz także płacić co miesiąc, jednak płacenie co miesiąc wiąże się z opłatą za konfigurację.

Czy mogę wybrać lokalizację centrum danych?

Tak, po rejestracji możesz wybrać preferowaną lokalizację centrum danych. Posiadają centra danych w Chicago, Londynie, Amsterdamie i Singapurze.

Czy SiteGround oferuje bezpłatną migrację strony?

Tak, przeprowadzą dla Ciebie bezpłatną migrację jednej istniejącej witryny, bez względu na to, jak mała lub duża jest Twoja witryna. I zrobią to bez żadnych przestojów. Ich usługa migracji witryn obejmuje wszystkie typy stron internetowych, w tym strony oparte na WordPress i Joomla. Zgłoszenie migracji witryny przesyłane jest w Strefie klienta. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, zapewniają wsparcie 24/7, aby szybko uruchomić witrynę.

Czy SiteGround wykona kopie zapasowe mojej witryny?

Tak, plan StartUp obejmuje jedną kopię zapasową witryny dziennie, a plany GrowBig i GoGeek wykonują 30 kopii zapasowych dziennie witryny. GrowBig i GoGeek oferuje również usługę przywracania witryny za pomocą jednego kliknięcia. W dowolnej chwili możesz także tworzyć ręczne kopie zapasowe za pośrednictwem cPanel.

Jaka jest gwarancja czasu pracy SiteGround?

SiteGround gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%. Jeśli tego nie zrobią, zapewnią ci kredyt na koncie. Jesteś w stanie monitorować czas pracy z poziomu Strefy klienta.

Jak mogę się skontaktować z pomocą techniczną Siteground?

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy z witryną lub potrzebujesz płatności lub pomocy na koncie, możesz skontaktować się z nimi 24/7. Zapewniają pomoc przy wprowadzaniu nowego konta, bezpłatne transfery stron internetowych i bieżącą pomoc w dowolnym momencie za pośrednictwem poczty elektronicznej / biletów (czas odpowiedzi 10 min), czatu na żywo (czas natychmiastowej odpowiedzi) lub telefonu (czas natychmiastowej odpowiedzi). Ich numery telefonów to 1.866.605.2484 (US), 44.800.8620379 (UK), 61.1800.357221 (AU), 34.900.838.543 (Hiszpania) lub 1.800.828.9231 (reszta świata).

Czy SiteGround oferuje SSL i CDN?

Tak. Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL. Plan StartUp obejmuje bezpłatny Let’s Encrypt SSL, natomiast plany GrowBig i GoGeek są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL Wildcard. Bezpłatne CDN z CloudFlare jest również zawarte we wszystkich planach.

Czy SiteGround jest dobry dla hostingu WordPress?

Tak. Wszystkie plany zawierają w pełni zarządzany hosting WordPress, co oznacza automatyczne aktualizacje i łatanie rdzenia WordPress, automatyczną instalację WordPress przy zakładaniu konta, funkcje takie jak wtyczka buforowania SuperCacher, przemieszczanie strony oraz 100% bezpłatna usługa transferu strony.

Na szczycie tego. Oni byli głosował na gospodarzu WordPress nr 1 przez dwa lata z rzędu teraz (nr 1 w ankiecie z 2017 r. i nr 1 w ankiecie z 2016 r. przez WPhosting Facebook Group). I jest dobrze rozpoznawalny do użytku w różnych krajach lokalnie, takich jak Australia i Wielka Brytania.

Czy SiteGround jest wyposażony w dyski SSD?

Tak. Wszystkie plany są dostarczane z dyskiem SSD. SSD, oprócz NGINX, PHP7 i HTTP / 2 zapewni, że twoja strona ładuje się bardzo szybko.

Czy potrzebuję SG Site Scanner?

Jeśli chcesz dodatkowej ochrony. SG Site Scanner (wcześniej zwany HackAlert) jest zasilany przez Sucuri i jest wysokiej jakości systemem wykrywania złośliwego oprogramowania i wczesnego ostrzegania, który pomaga chronić twoją stronę i kosztuje 19,80 USD rocznie.

Czy recenzje SiteGround na temat Reddit i Quora są godne zaufania?

Tak, zarówno Quora, jak i Reddit to dobre miejsca do czytania recenzji prawdziwych ludzi i klientów na ich temat. Dobre recenzje SiteGround można znaleźć na Reddit i Quora. Możesz także czytać recenzje na Yelp i TrustPilot.

Jaka jest najlepsza alternatywa SiteGround?

SiteGround to hosting, którego używam na tej stronie i to firma hostingowa, którą polecam. Ale jeśli poszukujesz hostów internetowych (które polecam) i szukasz dobrych alternatyw dla SiteGround, oto moja lista konkurentów. Uważam, że najlepszą alternatywą dla SiteGround są A2 Hosting (prawie identyczne funkcje, ale oferuje nieco szybsze / lepsze technologie prędkości serwerów) i InMotion Hosting (znowu prawie te same funkcje, ale z darmową nazwą domeny i 90-dniową zasadą zwrotu pieniędzy ). Bluehost jest również oczywistą alternatywą SiteGround, recenzja Bluehost tutaj

Gdzie mogę znaleźć kod kuponu SiteGround?

Nie znajdziesz takiego, ponieważ nie mają opcji wprowadzenia kodu promocyjnego. Więc jeśli znalazłeś kod kuponu SiteGround online, to jest on fałszywy. Prowadzą jednak różne promocje (zwykle podczas dużych świąt, takich jak Czarny piątek), ponieważ jest to jedyny czas, kiedy oferują promocje i obniżone ceny.

Ile kosztuje hosting witryn SiteGround?

SiteGround oferuje trzy wspólne plany hostingowe, najtańszy plan Uruchomienie wynosi 3,95 $, GrowBig wynosi 5,95 USD miesięcznie i GoGeek wynosi 11,95 USD miesięcznie. Mają też 4 plany hostingowe w chmurze. The Wejście abonament wynosi 80 USD miesięcznie, Biznes wynosi 120 USD miesięcznie, Business Plus wynosi 160 $ ​​miesięcznie i Super Moc wynosi 240 USD miesięcznie. Wejdź na ich stronę tutaj, aby dowiedzieć się więcej o ich planach i funkcjach.

SiteGround to dobra firma hostingowa?

Oferują hosting dzielony, hosting WordPress, hosting WooCommerce, hosting w chmurze, serwery dedykowane i plany hostingowe dla przedsiębiorstw. Hosting witryny SiteGround jest „starannie wykonany”, aby zapewnić najwyższą szybkość serwera, niezrównane bezpieczeństwo oraz szybką i fachową pomoc 24/7. Oto główne powody, dla których SiteGround jest dobrym gospodarzem do rejestracji.

Szybkość i czas pracy

Wszystkie ich hostingi są wyposażone w najnowsze technologie prędkości, takie jak Dyski SSD, NGINX, HTTP / 2, PHP7 i bezpłatny CDN Cloudflare. Innymi słowy, jeśli hostujesz na nich swoją witrynę, ładuje się ona bardzo szybko!

Bezpieczeństwo hostingu

Traktują bezpieczeństwo poważnie i oferują unikalne rozwiązania bezpieczeństwa, takie jak bezpłatne codzienne kopie zapasowe i przywracanie, skanowanie złośliwego oprogramowania i ochrona DDOS i certyfikaty SSL. Uzyskaj najlepsze usługi bezpieczeństwa i tworzenia kopii zapasowych, korzystając z własnych rozwiązań technicznych!

WordPress

Oferują łatwość użytkowania zarządzany hosting WordPress na wszystkich swoich planach, co oznacza automatyczne aktualizacje rdzenia WordPress i łatanie, automatyczna instalacja WordPress na założonym koncie oraz funkcje takie jak Wtyczka buforowania SuperCacher, tworzenie stron i 100% bezpłatna usługa transferu stron. Oferują również zarządzany hosting WooCommerce na serwerach zgodnych z PCI. Nic dziwnego, że WordPress.org je popiera!

Wsparcie

Zapewniają wiodącą pozycję w branży nowa pomoc przy dołączaniu konta, bezpłatne transfery stron internetowych oraz bieżąca pomoc i wsparcie w dowolnym momencie przez telefon, czat lub e-mail. Nic dziwnego, że konsekwentnie osiągają prawie 100% poziom zadowolenia klientów!

Więc .. Czy polecam SiteGround?

Tak – gorąco polecam SiteGround.

Zwłaszcza teraz, gdy korzystam z SiteGround (jestem na planie GrowBig). Ponieważ pamiętajcie, że jeszcze niedawno postanowiłem przenieść tę stronę na nie.

Oferują one niedrogie i niezawodne usługi hostingowe dla Twojej witryny.

Oni mają wiodący w branży i imponujący poziom dostępności, szybkie serwery, silne zabezpieczenia i doskonała obsługa klienta które pozostawiają konkurencję w lusterku wstecznym.

Moim zdaniem kilka wad wyboru ich jako hosta internetowego jest znacznie ważniejszych niż ich zalety.

Pod warunkiem, że Twoja witryna nie przekroczy limitów zasobów, możesz mieć pewność, że witryna szybko się załaduje, będzie dostępna, gdy będziesz jej potrzebować, i będzie bezpieczna w celu ochrony Twoich danych i prywatności odwiedzających.

Jeśli nadal siedzisz na płocie wokół SiteGround, skorzystaj z ich 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy, co oznacza, że ​​możesz je „wypróbować”, a jeśli nie będziesz zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy.

SiteGround oferuje wspaniały hosting który jest wyposażony w dodatkowe funkcje i zwykle nie są najtańszym hostingiem.

Niemniej jednak ich ceny obecnie odpowiadają niektórym z najtańszych firm hostingowych w branży (z zaledwie 3,95 USD miesięcznie, w porównaniu z 11,95 USD miesięcznie).

AKTUALIZACJA LISTOPADA 2018: Nie używam już SiteGround do hostowania tej witryny. Jestem teraz z Cloudways. Nie byłem niezadowolony z SiteGround ani nic takiego, po prostu Cloudways może lepiej poradzić sobie z wydajnością, ponieważ ta strona ciągle rośnie.

Ujawnienie FTC: Aby uzyskać najniższą możliwą cenę, otrzymam prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem linków do recenzji SiteGround.

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 3,95 USD miesięcznie (w dół od 11,95 USD miesięcznie).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map