WP Engine zapewnia zarządzany hosting WordPress dla witryn na całym świecie oferujący niesamowite wsparcie oraz hosting klasy korporacyjnej zoptymalizowany pod kątem WordPress. Ale czy WP Engine jest najlepszym wyborem dla Ciebie??


Jako właściciel firmy internetowej, który chce się skalować i odnosić sukcesy, musisz znaleźć sposoby na zaoszczędzenie czasu, zwiększenie bezpieczeństwa witryny i zapewnienie użytkownikom jak najlepszych wrażeń podczas przeglądania witryny. Dlatego tak wielu właścicieli witryn WordPress uwielbia WP Engine.

A zwłaszcza ich znane technologie prędkości. Ponieważ WP Engine stał się pierwszy zarządzany host WordPress, który przyjmuje Google Cloud Platform najnowsza infrastruktura, Maszyny wirtualne zoptymalizowane pod kątem obliczeń (VM) (C2).

WP Engine oferuje teraz taką samą wydajność 40% szybciej. Jest to dodatek do optymalizacji oprogramowania, które spowodowały 15% poprawę wydajności na całej platformie.

Szybka technologia WP Engine jest kluczową cechą, którą klienci uwielbiają najbardziej.

Recenzje na TwitterzePrzeważnie pozytywne recenzje osób na Twitterze

W tym Przegląd WP Engine Przyjrzę się uważnie zaletom i wadom i wykonam własne, aby pomóc Ci zdecydować, zanim zarejestrujesz się u nich w witrynie WordPress.

Klikając ten link, możesz hostować tylko swoją witrynę WordPress 25 USD miesięcznie (zwykle 30 USD / mc) przy rocznej płatności.

Czego nauczysz się w tej recenzji

 1. Profesjonaliści

Tutaj zagłębiam się w ich, ponieważ istnieje mnóstwo pozytywów, szczególnie wokół trzech S hostingu; , bezpieczeństwo i wsparcie.

 1. Wady

Dostają wiele rzeczy, ale jak w przypadku każdej usługi hostingowej, nie wszystko jest idealne, tutaj opisuję ich .

 1. Plany & ceny

Tutaj omawiam ich różne i jakie funkcje są zawarte w ich różnych planach.

 1. Czy WP Engine jest dobry?

Na koniec podsumowuję podsumowanie i informuję, czy jest to zarządzana usługa hostingowa WordPress .

Zarządzany hosting WordPress to usługa premium zaprojektowana nie tylko do hostowania danych witryny i szybkiego dostarczania jej użytkownikom, ale także pomocy właścicielom witryn w zarządzaniu żmudnymi zadaniami związanymi z prowadzeniem rozwijającej się witryny.

Chociaż każdy zarządzany host WordPress ma inny zestaw funkcji, głównym celem powinna być szybkość witryny, wydajność, obsługa klienta i bezpieczeństwo.

przegląd silnika wp

Zobaczmy więc, jak mierzą się w tej recenzji WPEngine.

Zalety silnika WP

WP Engine, założony w 2010 roku w Austin w Teksasie, ma na celu zapewnienie wyspecjalizowanego hostingu WordPress, ponieważ system zarządzania treścią WordPress nadal sprawdza się jako najpopularniejsza dostępna platforma blogowa..

Zbudowana na światowej klasy infrastrukturze sieciowej, zintegrowana z najlepszymi partnerami technologicznymi, takimi jak Google, AWS i New Relic, jest prywatną firmą z 18 centrami danych na całym świecie.

WP Engine wierzy w siłę open-source. zbudowali platformę WordPress Digital Experience Platform (DXP), która jest oparta na ponad 30 technologiach open source.

Ale czy są one obecnie najlepiej zarządzanym rozwiązaniem hostingowym WordPress? Rzućmy okiem i zobaczmy.

1. Płonąca prędkość

Wiele czynników decyduje o tym, dlaczego Twoja witryna, bez względu na jej rozmiar, ładuje się szybko i zawsze działa dobrze. Na szczęście WP Engine jest na szczycie.

Znaczenie „prędkości” nie może być niedoceniane, a oto, co mają do powiedzenia na ten temat:

Posiadanie strony szybkiego ładowania jest dziś niezbędne, jaki stos technologii prędkości wykorzystuje WP Engine?

Szybkość witryny jest głównym wyróżnikiem WP Engine. Jest to jedna z kluczowych cech naszej platformy, która wyróżnia nas na tle konkurencji. Technologia ta obejmuje integrację CDN jednym kliknięciem, nasze niestandardowe rozszerzenie NGINX i technologię SSD. CDN drastycznie skraca czas oczekiwania na zasoby i zapewnia zwolnienie zasobów na ważne żądania. Integracja z NGINX zapewnia lepsze wrażenia dla odwiedzających poprzez priorytetowe traktowanie żądań ludzi przed automatycznymi żądaniami systemu. Technologia SSD działa w celu uniknięcia nasycenia pamięci RAM i poprawia renderowanie zaplecza. Aby dowiedzieć się więcej o naszym stosie technologii, sprawdź tę stronę.

Z ogólnego punktu widzenia infrastruktury nawiązaliśmy współpracę z Amazon Web Services i Google Cloud Platform, aby zapewnić klientom szereg rozwiązań klasy korporacyjnej, które zapewniają błyskawiczne, skalowalne, wysoce dostępne i bezpieczne doświadczenia. Ponadto posiadanie wysokiej jakości takich partnerów pozwala nam dostarczać centra danych w wielu różnych lokalizacjach – w sumie 18. Ta globalna obecność daje nam możliwość obsługi większej liczby klientów na poziomie lokalnym, gdzie widzą w rezultacie dalsze ulepszenia wydajności i prędkości.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager w WP Engine

Usługi CDN

Nawiązali współpracę ze StackPath (wcześniej MaxCDN), aby zapewnić wszystkim swoim klientom dostęp do usług dostarczania treści w sieci. Korzystanie z sieci CDN może radykalnie zmniejszyć opóźnienia i poprawić szybkość witryny, ponieważ serwery na całym świecie współpracują ze sobą, aby dostarczać użytkownikom treści witryny na podstawie ich położenia geograficznego. CDN jest bezpłatny ze wszystkimi planami.

Technologia EverCache WP Engine

Stworzyli jedną z najbardziej skalowalnych architektur WordPress – EverCache – aby zapewnić szybkość i poradzić sobie z gwałtownymi wzrostami ruchu na wszystkich witrynach internetowych bez przestojów.

Aby tak się stało, klienci korzystają z wielu usług CDN, agresywnego buforowania wykonywanego przez EverCache i responsywnego aktualizowania za każdym razem, gdy pojawia się coś nowego w Twojej witrynie. Innymi słowy, Twoja witryna szybko dostarcza treści ludziom na całym świecie, buforuje wszystkie treści statyczne, a nawet aktualizuje witrynę za każdym razem, gdy wprowadzasz zmiany.

buforowanie silnika wp

Buforowanie stron, pamięć podręczna i buforowanie obiektów (musi być włączony w portalu użytkownika), wszystkie są wbudowane i można je łatwo usunąć z obszaru administracyjnego WordPress.

WP Engine agresywnie buforuje wszystko, od stron po kanały, do przekierowań 301 w subdomenach; dzięki temu Twoja strona ładuje się błyskawicznie.

Narzędzie wydajności strony WP Engine

W portalu użytkowników wszyscy klienci mają dostęp do Narzędzia wydajności strony. Aby z niego skorzystać, wystarczy wpisać adres URL swojej witryny i zobaczyć, jak działa.

narzędzie do testowania prędkości silnika wp

Oto zestawienie rodzajów danych udostępnianych przez to narzędzie:

 • Zalecenia dotyczące poprawy szybkości i wydajności witryny
 • Liczba sekund potrzebnych przeglądarce do wyświetlenia pierwszego obiektu na ekranie
 • Średni czas wyświetlania wszystkich widocznych części witryny na ekranie
 • Liczba zasobów wymaganych przez analizowaną stronę internetową (w tym zasoby takie jak obrazy, czcionki, HTML i skrypty)
 • Całkowity rozmiar wszystkich elementów przesłanych ze strony do przeglądarki użytkownika

Myślę, że same rekomendacje są naprawdę fajne. Oszczędzają czas korzystania z narzędzi innych firm, takich jak Google PageSpeed ​​Insights, i oferują wiele dodatkowych zasobów, które pomogą wyjaśnić zalecenia dla tych, którzy nie rozumieją.

rekomendacje prędkości

Wreszcie, WP Engine jest gotowy na PHP 7.2, a nawet zapewnia wszystkim, bez względu na to, czy korzystają z hostingu, czy nie, dostęp do ich wyjątkowego narzędzia WP Engine Speed ​​(chociaż musisz podać adres e-mail, aby uzyskać wyniki, co może nie pasować ).

bezpłatne narzędzie do testowania prędkości

Mój własny test prędkości

Tutaj chciałem zobaczyć, jak szybko ładuje się WPE, nie używając własnych narzędzi do testowania prędkości.

Stworzyłem witrynę WordPress hostowaną w ramach planu WP Engine za 25 USD miesięcznie (płatne rocznie), a następnie zainstalowałem bezpłatną wersję motywu GeneratePress z niektórymi postami i stronami na fałszywych blogach.

Jak szybki jest silnik WP? Cóż, naprawdę szybko…

test prędkości silnika wp na gtmetrix

Według GTmetrix moja strona jest w pełni załadowana 0,8 sekundy. Dzięki wbudowanemu buforowaniu stron, Memcached i buforowaniu obiektów nie były potrzebne dalsze ręczne optymalizacje wydajności.

Chciałem też zobaczyć, jak ich występ wytrzymuje trochę stresu, więc przeprowadziłem Test udarności obciążenia symulowanie 30 aktywnych użytkowników odwiedzających witrynę w ciągu 3 minut.

próba udarności obciążenia

Ten wykres pokazuje, że gdy liczba odwiedzających wzrasta (zielona linia), czasy ładowania strony (niebieska linia) pozostają stałe na około 40 milisekund (zielona linia).

To naprawdę dobra rzecz, ponieważ oznacza, że ​​większa liczba odwiedzających witrynę nie prowadzi do spadku wydajności.

2. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

WP Engine wie, jak ważne jest bezpieczeństwo witryny, szczególnie w przypadku skalowanych witryn. Dlatego oferują swoim klientom szereg doskonałych funkcji bezpieczeństwa zaprojektowanych w celu ochrony danych Twojej witryny.

 • Wykrywanie i blokowanie zagrożeń. Ich platforma sprawdza cały ruch w witrynie, szukając podejrzanych wzorców i automatycznie blokując złośliwe ataki.
 • Aplikacje internetowe. Ataki aplikacji internetowych, które występują zarówno w warstwie WordPress, jak i nginx, są identyfikowane i łatane natychmiast, zanim wpłyną negatywnie na Twoją witrynę.
 • Rdzeń WordPress. Zespół ekspertów WP Engine ma na myśli całą społeczność WordPress, niezależnie od tego, czy korzysta z zarządzanych usług hostingowych, czy nie. Jeśli opracowana zostanie łatka podstawowa WordPress, zostanie ona przekazana do rozważenia społeczności WordPress.
 • Wtyczki WordPress. Instalacje i aktualizacje wtyczek nie są obsługiwane przez WP Engine, więc zachowujesz kontrolę nad projektem i funkcjonalnością swojej witryny. To powiedziawszy, programiści wtyczek WP Engine pilnują luk w zabezpieczeniach wtyczek, aby ich klienci nie padli ofiarą złośliwych działań.
 • Zautomatyzowane łatanie i aktualizacje. Automatycznie załatają rdzeń WordPress, więc nie musisz się martwić o luki w zabezpieczeniach.
 • Automatyczne kopie zapasowe. Na wypadek, gdyby coś stało się z Twoją witryną, WP Engine ma kopię zapasową witryny, którą można łatwo przywrócić. W rzeczywistości wykonują codzienne kopie zapasowe i mają opcję przywracania jednym kliknięciem.

Oprócz tego wszystkiego, WP Engine oferuje zapobieganie atakom DDoS, próbom brutalnej siły oraz atakom JavaScript / SQL-injection. Ponadto są znani z współpracy z zewnętrznymi firmami zajmującymi się bezpieczeństwem, aby przeprowadzać rutynowe przeglądy kodu i audyty bezpieczeństwa, aby upewnić się, że wszystko działa szybko.

A najlepsza część? Jeśli Twoja witryna WordPress została zhakowana, naprawią ją za darmo.

3. Wyjątkowa obsługa klienta

WP Engine jest znany z doskonałej obsługi klienta. W rzeczywistości mają ponad 200 ekspertów serwisowych pod ręką 24/7/365, aby zapewnić klientom indywidualną obsługę klienta.

Istnieją trzy globalne lokalizacje wsparcia, więc ktoś jest dostępny przez cały czas. Co więcej, zespół wsparcia nie tylko pomaga w rozwiązywaniu problemów z hostingiem. Są również ekspertami od WordPress, którzy mogą pomóc w zdiagnozowaniu problemów i zaleceniu optymalizacji witryny.

Możesz uzyskać dostęp do pomocy technicznej za pośrednictwem następujących kanałów:

 • Całodobowe wsparcie na czacie na żywo w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących sprzedaży
 • Wsparcie telefoniczne 24/7 w przypadku pytań sprzedażowych
 • Wsparcie portalu użytkownika dla wszelkich technicznych problemów z hostingiem lub WordPress
 • Dedykowana sekcja pomocy w zakresie rozliczeń umożliwiająca rozwiązanie problemów związanych z kontem
 • Ogólna baza wiedzy z artykułami na różne tematy

Zespół wsparcia może pochwalić się krótszym niż 3 minuty czasem reakcji na czacie na żywo oraz wysokim wynikiem 82 punktów w promocji, co dowodzi, że głównym celem klienta jest zadowolenie klientów.

Aby je przetestować, skontaktowałem się z zespołem wsparcia wczesną godziną 4:45 i na pewno w ciągu około 30 sekund ktoś był tam, aby odpowiedzieć na moje pytania.

obsługa czatu silnika wp

Członek zespołu, z którym rozmawiałem, był przyjazny i kompetentny i chętnie odpowiadał na wszelkie pytania, które miałem.

Mówiąc o klientach…

WP Engine oferuje szereg unikalnych funkcji, które najbardziej lubią Twoi klienci?

Portfolio produktów WP Engine znacznie wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat. Właśnie uruchomiliśmy nasze wysoce wydajne zaawansowane rozwiązanie bezpieczeństwa, Global Edge Security. W zależności od klienta możesz zobaczyć różne preferencje dla różnych narzędzi. Na przykład klienci na dedykowanych serwerach naprawdę cieszą się dostępem do bramy SSH. Jeśli chodzi o mniejsze, wspólne plany, agencje i niezależni programiści zawsze chwalą łatwość środowiska programistycznego i produkcyjnego na naszej platformie, a szczególnie niezawodna instalacja.

Nasze przydatne narzędzia do analizy, takie jak Wydajność strony i Wydajność treści, są zawsze hitem. Ogólnie jednak nasze najpopularniejsze narzędzie to Wydajność aplikacji. Zapewnia widoczność na poziomie kodu, aby pomóc zespołom w szybszym rozwiązywaniu problemów, zoptymalizować ich obsługę WordPress i zwiększyć sprawność programistyczną. Daje zespołom programistycznym i operacyjnym IT widoczność, której potrzebują, aby budować i utrzymywać wspaniałe wrażenia cyfrowe WordPress.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager w WP Engine

4. Gwarancje

Prawie wszystkie zarządzane firmy hostingowe WordPress oferują klientom pewnego rodzaju gwarancje. W końcu gwarancje to świetny sposób na wzbudzenie zaufania w tych, którzy jeszcze nie poznali i nie pokochali firmy.

Oferują następujące gwarancje:

 • Gwarancja dostępności serwera na poziomie 99,95% i czasu dostępności na poziomie 99,99% dla osób z rozszerzonym SLA (z wyłączeniem uzasadnionego przestoju, takich jak planowa lub awaryjna konserwacja, usługi beta, a nawet zdarzenia siły wyższej)
 • choć nie jest to idealne, mają świetny artykuł wyjaśniający czas pracy, rzeczywistość kryjącą się za tajemniczymi gwarancjami 100% czasu pracy i jakie pytania naprawdę powinieneś zadać potencjalnemu hostingowi
 • 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy na wszystkich planach z wyjątkiem niestandardowych

Możesz również argumentować, że WP Engine gwarantuje bezpieczeństwo witryny, ponieważ naprawi ona zaatakowaną witrynę za darmo, co w przypadku poważnego ataku może kosztować firmę tysiące dolarów na zdiagnozowanie i wyczyszczenie.

5. Środowiska przejściowe

Jedną z najbardziej uprzywilejowanych funkcji oferowanych wszystkim klientom, niezależnie od ich planu hostingowego, jest tworzenie stron internetowych.

Witryna pośrednia to tak naprawdę sklonowana wersja Twojej witryny, na której możesz bezpiecznie przetestować zmiany programistyczne, projektowe i zawartości.

Wordpress Admin

Ta funkcja oferuje wiele korzyści, takich jak:

 • Łatwa konfiguracja przemieszczania jednym kliknięciem na pulpicie nawigacyjnym WordPress (lub w portalu użytkownika)
 • Niezależny klon Twojej witryny do testowania motywów, wtyczek i niestandardowego kodu bez obawy, że coś zepsujesz i przestaniesz działać
 • Możliwość wykrycia błędów w projekcie lub funkcjonalności przed uruchomieniem witryny
 • Konfiguracja lokalna lub online dla Twojej wygody
 • Łatwe przenoszenie strony między sceną a środowiskiem na żywo

Niezależnie od tego, czy Twój zespół współpracuje przy tworzeniu witryn WordPress dla klientów, czy po prostu chcesz przetestować niektóre elementy na swojej stronie internetowej, tworzenie, rozwijanie i zarządzanie środowiskiem przemieszczania za pomocą środowiska przemieszczania WP Engine jest bardzo proste.

6. Bezpłatny dostęp do Genesis Framework i ponad 35+ motywów premium

To jedna oferta potworów, jeśli mnie o to poprosisz.

WP Engine niedawno nabył StudioPress i wszyscy klienci mają dostęp do Genesis Framework i 35 premium motywów StudioPress WordPress są uwzględnione w ich abonamentach Startup, Growth, Scale, Premium i Enterprise.

Struktura Genesis i motywy StudioPress

Motywy StudioPress oparte na Genesis Framework ułatwiają klientom WP Engine szybkie tworzenie pięknych, profesjonalnych stron WordPress. Wszystkie motywy są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, szybkie ładowanie z zablokowanymi funkcjami bezpieczeństwa (wiem, ponieważ ta strona jest oparta na Genesis Framework).

Oto, co mają do powiedzenia na temat nabycia StudioPress:

Przejęcie StudioPress przez WP Engine zaskoczyło wielu, dlaczego zdecydowałeś się na zakup StudioPress?

Głównym celem WP Engine był i nadal jest wkład w społeczność WordPress. W rzeczywistości jest to kolejna z naszych wartości – zobowiązanie do oddawania. Nasze zaangażowanie w zakresie czasu, pieniędzy, pisania, kodowania i przemyślanego przywództwa wyniosło w 2018 r. Ponad 1,7 mln USD. Przejęcie StudioPress to dla nas kolejny poziom wysiłków związanych ze zwrotem społeczności. W miarę jak WP Engine zmienia się z siły na siłę, mamy zasoby, aby pomóc w rozwoju Genesis Framework. W rzeczywistości 15% wszystkich naszych klientów korzysta z Genesis, z czego korzysta 25% naszych największych klientów. Jako firma to ramy, które już dobrze znamy.

Według słów naszego założyciela, Jasona Cohena: „Widzimy okazję do zainwestowania w Księgę Rodzaju, aby ewoluować i nadal służyć społeczności, która się na niej opiera. Obejmie to inwestowanie w prace inżynieryjne leżące u podstaw, inwestowanie w tworzenie nowych tematów
oraz inwestowanie w ekonomię frameworka i partnerów, którzy tworzą produkty, które wspierają go i na nim polegają. ” Mając to na uwadze, wierzymy, że przejęcie przyniesie korzyści zarówno WP Engine, jak i społeczności WordPress, i naprawdę stanowi przykład naszych dążeń jako firmy do zwrotu.

Logo WPEngine
Robert Kielty – Affiliate Manager w WP Engine

Wady silnika WP

WP Engine ma swoje wady, podobnie jak najlepsze rzeczy w życiu.

Zobaczmy, czy są to rzeczy, które spowodują, że będziesz chciał współpracować z innym zarządzanym dostawcą hostingu WordPress.

1. Brak rejestracji domeny lub hostingu poczty e-mail

Oferują tylko usługi hostingowe dla swoich klientów, co oznacza, że ​​nie są dostępne rejestracje nazw domen.

Jest to nie tylko niewygodne (ponieważ musisz uzyskać nazwę domeny za pośrednictwem firmy zewnętrznej), nie ma zachęty do korzystania z ich planów hostingowych, aby uzyskać bezpłatną rejestrację nazwy domeny.

Ponadto nie można hostować usług e-mail za pomocą WP Engine. Chociaż niektóre osoby wolą hostować swoje e-maile na platformach stron trzecich na wypadek awarii serwerów hosta, innym się to nie spodoba.

Na przykład musisz uzyskać osobny hosting poczty e-mail G Suite (wcześniej Google Apps) od 5 USD miesięcznie na adres e-mail lub Rackspace od 2 $ miesięcznie na adres e-mail.

2. Niedozwolone wtyczki

Jak wspomnieliśmy wcześniej, WP Engine jest przekonany, że jego infrastruktura ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić bezpieczeństwo i szybkie działanie witryny. W rezultacie opracowali listę Niedozwolone wtyczki które powodują problemy z ich usługami wewnętrznymi.

Możesz zobaczyć pełną listę niedozwolonych wtyczek tutaj. W międzyczasie oto niektóre z najbardziej znanych niedozwolonych wtyczek:

 • Wtyczki buforowania, takie jak WP Super Cache, W3 Total Cache, WP File Cache i WordFence. FYI WP Rakieta jest dozwolona / działa.
 • Kopie zapasowe wtyczek, takich jak WP DB Backup i BackupWordPress
 • Wtyczki powiązane posty, takie jak YARPP i podobne posty
 • Broken Link Checker
 • EWWW Image Optimizer (chyba że używasz wersji Cloud)

Problem polega na tym, że wiele osób lubi mieć kontrolę nad pulpitem WordPress nad bezpieczeństwem witryny, kopiami zapasowymi, optymalizacją obrazu, a nawet szybkością witryny za pomocą wtyczki buforowania.

I chociaż WP Engine twierdzi, że poradzą sobie z tym wszystkim za Ciebie, niektóre osoby mogą nie być gotowe zrzec się wszelkiej kontroli i zrezygnować z używania swoich ulubionych wtyczek, mając nadzieję, że WP Engine ma je przez cały czas pod kontrolą.

3. Brak cPanel

Ponownie, choć może nie jest to kompletny przełom, wiele osób szukających dostawcy hostingu jest przyzwyczajonych do tradycyjnego cPanel i zarządza swoimi kontami i stronami internetowymi.

WP Engine ma jednak własny portal użytkownika wydaje się intuicyjny w użyciu.

portal użytkowników silnika wp

Ale dla tych, którzy nie chcą zajmować się czymś nowym, Portal użytkowników może ich odrzucić.

Co więcej, portal użytkowników wyświetla liczbę odwiedzających, przepustowość i ilość wykorzystanego miejsca, co wydaje się dobrą rzeczą, prawda?

Dopóki nie uświadomisz sobie, że wszystkie dostępne plany hostingowe mają odwiedzających, przepustowość i ograniczenia pojemności, czego nie robią wszyscy dostawcy hostingu (zarządzani lub w inny sposób).

4. Skomplikowana strona internetowa (frontend)

Chociaż dla niektórych może się to wydawać niewielkie, znalazłem strona nieco trudna w nawigacji. Chociaż jest mnóstwo informacji wyjaśniających wszystko, chciałbym, aby był prostszy układ.

W rzeczywistości niektóre z ich najlepszych funkcji zostały ukryte głęboko w artykułach pomocy technicznej, co utrudnia ich znalezienie. Nie wspominając o tym, że musiałem przeczytać o wiele więcej treści, niż chciałbym znaleźć proste odpowiedzi na rzeczy, które chciałem wiedzieć na temat hostingu zarządzanego przez WP Engine.

Jednak muszę powiedzieć, że kiedy się zarejestrujesz i uzyskasz dostęp do „zaplecza”, wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane, proste i łatwe do zrozumienia.

Plany hostingowe WP Engine

WP Engine ma 3 zarządzane hostingi WordPress do wyboru chyba że potrzebujesz niestandardowego planu, w którym musisz skontaktować się z zespołem, aby go utworzyć.

plany cenowe silnika wp

Każdy plan zawiera zestaw konkretnych funkcji, które można zobaczyć w całości tutaj. Jednak przyjrzymy się każdemu planowi i jego głównym funkcjom, abyś mógł zobaczyć różnice:

Plan uruchamiania silnika WP (od 25 USD miesięcznie, gdy jest wypłacany rocznie)

Plan uruchamiania jest idealny dla tych, którzy mają mniejsze witryny WordPress, ale nadal potrzebują korzyści, jakie zapewnia hosting zarządzany.

Oto kluczowe cechy tego planu:

 • 1 strona WordPress
 • Do 25 000 odwiedzin miesięcznie
 • 10 GB lokalnej pamięci
 • 50 GB przepustowości na miesiąc
 • Darmowe migracje stron
 • Globalny CDN
 • Zautomatyzowane certyfikaty SSL
 • Narzędzie wydajności strony
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7

Plan rozwoju silnika WP (od 115 USD / miesiąc)

Plan rozwoju jest przeznaczony dla osób posiadających witryny WordPress, które nadal odnotowują większy ruch lub przynajmniej zamierzają to zrobić w najbliższej przyszłości.

Oto kluczowe cechy tego planu:

 • 5 stron internetowych WordPress
 • Do 100 000 odwiedzin miesięcznie
 • 20 GB lokalnej pamięci
 • 200 GB przepustowości na miesiąc

Zawiera także wszystko inne, co ma plan uruchamiania, a także importowane certyfikaty SSL i wsparcie telefoniczne 24/7.

Plan WP Engine Scale (od 290 USD / miesiąc)

Plan skalowania dotyczy dużych witryn WordPress, które potrzebują zarządzanych usług hostingowych, aby pomóc im utrzymać porządek i odnieść sukces.

Oto kluczowe cechy tego planu:

 • 15 stron internetowych WordPress
 • Do 400 000 odwiedzin miesięcznie
 • 30 GB lokalnej pamięci
 • 400 GB przepustowości na miesiąc

Ma także wszystko inne, co ma plan wzrostu.

Ponadto niedawno nabyli StudioPress, co mają wszyscy klienci pełny dostęp do premium Genesis Framework i ponad 35+ motywów premium, które to kradzież umowy, jeśli mnie o to poprosisz.

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

 1. Jakie rodzaje planów hostingowych są dostępne w WP Engine? Wszystkimi planami hostingowymi zarządza hosting WordPress. Różnią się ceną w zależności od takich rzeczy, jak liczba stron internetowych, przepustowość, pojemność i liczba oczekiwanych użytkowników miesięcznie.
 2. Jaki rodzaj panelu sterowania jest używany? Wbudowany portal użytkownika WP Engine.
 3. Dlaczego oznacza zarządzany hosting WordPress?? Krótko mówiąc, zarządzany hosting WordPress oznacza, że ​​twój dostawca hostingu dba o bezpieczeństwo witryny, szybkość, aktualizacje i kopie zapasowe, więc nie musisz.
 4. Co się stanie, jeśli moja witryna przekroczy liczbę dozwolonych wizyt w moim planie? WP Engine bardzo jasno określa, ilu odwiedzających witrynę może odwiedzać witrynę miesięcznie, biorąc również pod uwagę, że mogą wystąpić nagłe wzrosty ruchu. W zależności od abonamentu otrzymasz opłatę za nadwyżkę na podstawie liczby przekroczonych odwiedzin w Twojej witrynie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze szczegółowym wyjaśnieniem tutaj.
 5. Czy otrzymam certyfikat SSL? Tak, wszystkie domeny hostowane przez WP Engine otrzymują bezpłatny certyfikat Let’s Encrypt SSL i cieszą się instalacją w portalu użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. Dostępne są również inne rodzaje certyfikatów Premium SSL.
 6. Czy mogę założyć konto e-mail?? Nie, WP Engine nie obsługuje usług poczty elektronicznej na swojej platformie. Mają jednak pewne rozwiązania innych firm, które mogą Ci pomóc.
 7. Czy WP Engine oferuje narzędzie do tworzenia stron internetowych?? Nie, oferują tylko usługi hostingowe WordPress. To powiedziawszy, zapewniają wszystkim klientom dostęp do Narzędzia wydajności strony w portalu użytkownika w celu monitorowania szybkości i wydajności witryny. Dają również klientom Genesis Framework i ponad 35 motywów StudioPress za darmo, więc zbudowanie strony internetowej WordPress jest dziecinnie proste.
 8. Jakiego rodzaju obsługi klienta mogę się spodziewać dzięki WP Engine? Wszyscy klienci mają dostęp do wsparcia na czacie na żywo przez cały dzień, każdego dnia. Inwestując w droższe plany, otrzymujesz całodobową pomoc telefoniczną i dostęp do indywidualnej pomocy w celu optymalizacji witryny.
 9. Jakie są gwarancje? WP Engine oferuje 99,95% gwarancji nieprzerwanej pracy, a także 60-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.
 10. Czy istnieje kod kuponu dla WP Engine? Tak, użyj kodu kuponu WP Engine wpe3free i uzyskaj 4 miesiące za darmo (lub 20% zniżki na pierwszy miesiąc na abonamenty miesięczne).

Czy poleciłbym WP Engine?

WP Engine jest zdecydowanie jednym z najlepiej zarządzanych rozwiązań hostingowych WordPress na rynku. Oni biorą bezpieczeństwo, szybkość i wydajność Twojej witryny poważnie i nie omijaj jej obsługa klienta.

Oto, co mają do powiedzenia na temat trzech S hostingu:

Co wyróżnia WP Engine na tle konkurencji pod względem trzech S hostingu: szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie?

Prędkość – WP Engine współpracuje wyłącznie z WordPress, co oznacza, że ​​nasza platforma jest całkowicie zoptymalizowana, aby zapewnić szybkie i bezpieczne korzystanie z WordPress. Jak wspomniano powyżej, używamy kombinacji technologii na zamówienie, aby zapewnić wysoki poziom wydajności witryny. Wszystkie te działają w harmonii, aby osiągnąć średnie ładowanie strony
poprawa o 38% przy przejściu od innych dostawców hostingu. Platforma WP Engine została zaprojektowana do skalowania, aby nie zmniejszać prędkości w miarę skalowania witryn klientów i firm.

Bezpieczeństwo – Naszą misją w WP Engine jest pomaganie naszym klientom w wygrywaniu online. Wiemy, że witryny naszych klientów reprezentują ich firmy, źródła utrzymania. Polegają na nas, aby chronić je przed atakami. W wyniku naszej warstwy bezpieczeństwa co miesiąc blokujemy ponad 150 milionów złych żądań. Aktywnie blokujemy liczne ataki aplikacji internetowych, zapewniamy utrzymanie bezpieczeństwa i tworzymy jednorazowe wtyczki / łaty dla wrażliwych klientów i automatycznie aktualizujemy strony klientów dzięki najnowszym aktualizacjom bezpieczeństwa.

Wsparcie – Nasz zespół wsparcia jest błyszczącym światłem w firmie. Utrzymujemy prawdziwie światowej klasy wynik NPS na poziomie 86 wraz z 3 nagrodami Gold Stevie w systemie wsparcia dla klienta, aby to udowodnić (więcej na ten temat tutaj). Zespół oferuje to, co najlepsze, każdego dnia, starając się służyć rozwojowi zawodowemu naszych klientów, i widać to w opiniach, które od nich otrzymujemy. Ta mentalność jest bardzo zgodna z jedną z naszych podstawowych wartości – inspirowaną klientem.

Logo WP Engine
Robert Kielty – Affiliate Manager w WP Engine

To powiedziawszy, ich plany są wyceniono nieco na wysoką stronę, co nie jest pomocne dla osób o ograniczonych budżetach. Jednak dla tych, którzy planują zwiększyć skalę działalności w niedalekiej przyszłości lub już generują duże przychody, wysoka cena jest warta świadczonych przez nich usług i spokoju, że ich strona jest bezpieczna i zawsze działa.

Jeśli szukasz bardzo dobrze zarządzanego dostawcy hostingu WordPress, sugeruję, abyś spojrzał na WP Engine. Dzięki funkcjom takim jak wbudowana EverCache rozwiązanie Narzędzie wydajności strony, automatyczny codzienne kopie zapasowe, monitorowanie bezpieczeństwa, i CDN usługi, nigdy nie będziesz musiał martwić się o możliwość skalowania i zapewniania użytkownikom witryny jak najlepszej jakości.

Klikając ten link, możesz hostować tylko swoją witrynę WordPress 25 USD miesięcznie (zwykle jest to 30 USD miesięcznie), gdy są wypłacane rocznie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me