Przegląd Servebolt

Posiadanie strony szybkiego ładowania jest ważne. Ty i wszyscy inni to wiecie. Wchodzić Servebolt. W pełni zarządzany hosting z silnym naciskiem na skalowalność, bezpieczeństwo i dostawca lub niezwykle szybki hosting!


Usługa hostingowa, której używasz na swojej stronie internetowej, jest najważniejszym czynnikiem decydującym o tym, jak szybko (lub wolno) ładuje się twoja strona. Ta recenzja Servebolt da ci wszystko, co musisz wiedzieć, zanim zarejestrujesz się w tym zarządzanym serwerze internetowym.

Więc jeśli zamierzasz zbudować witrynę lub przenieść istniejącą witrynę do nowego hosta, równie dobrze możesz sprawić, by szybko się ładował, prawda! Ponieważ czas ładowania witryny ma wpływ na komfort użytkowania, współczynniki konwersji i SEO.

Badanie przeprowadzone przez Google wykazało, że współczynnik odrzuceń wzrasta o 32%, gdy czas ładowania strony wzrasta do 3 sekund; 90%, gdy ładowanie zajmuje 5 sekund; 106% przez 6 sekund; i 123% na 10 sekund. Oznacza to, że masz tylko sekundy, aby przekonać odwiedzającego witrynę do pozostania w witrynie.

Potężne rozwiązanie do hostingu, które gwarantuje szybką szybkość witryny Servebolt. Filozofię tej usługi hostingowej można podsumować w jednym wierszu: „Nie zabieraj ciężarówki na wyścig drag”.

Co to jest Servebolt?

Servebolt to zarządzany dostawca hostingu w chmurze.

Każda witryna hostowana w Servebolt jest zasilana przez Bolt ™ ️, który jest kontenerem dla Twojej witryny i zawiera wszystkie ustawienia, przechowywanie i środowisko techniczne.

Bolt ™ ️ to kontener odpowiedzialny za hosting Twojej witryny. Bolt ™ ️ określa miejsce przechowywania, ustawienia i środowisko techniczne. Firma zapewnia również narzędzia wiersza polecenia, obsługę certyfikatów SSL, SSH, Git i SFTP oraz niewiarygodnie szybką bazę danych.

czym jest servbolt

Korzystasz z panelu administracyjnego do zarządzania sworzniami ™ ️, które są zabezpieczone za pomocą kopii zapasowych. Servebolt jest jednym z najlepszych dostawców hostingu pod względem szybkości i wydajności. Firma została założona jako Raske Sider przez Erlend i Hansa Kristiana w 2014 roku. Servebolt jest obecnie globalny z biurami w Szwecji, Norwegii i Holandii. Jeśli masz dużą witrynę z dużą ilością treści i dużym ruchem, jest to doskonała opcja.

typy serwbolt cms

Platforma hostingowa Servebolt została specjalnie zaprojektowana, aby zapewnić, że Twoja witryna WordPress działa wyjątkowo szybko, zarówno z przodu, jak iz tyłu. Twoi programiści zaoszczędzą cenny czas dzięki zestawowi narzędzi WP-Developers. Obsługiwana jest szeroka gama platform CMS, w tym:

Servebolt obsługuje: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce i CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invision Community

Przetestuj Servebolt dzięki 100% bezpłatnej wersji próbnej! Łatwo się porusza, a zrobią to za Ciebie, za darmo!

Szybkość Servebolt

Platforma chmurowa Servebolt została stworzona z myślą o szybkości. Otrzymasz maksymalnie sześć razy większą prędkość niż w przypadku wielu konkurentów Servebolt. Problemy z szybkością hostingu zostały rozwiązane dzięki połączeniu sprzętu, oprogramowania i sieci. Servebolt Linux optymalizuje szybkość procesora. Każdy procesor zawiera funkcję Hyperthreading. Z tego powodu procesory umożliwiają szybszą i równoczesną pracę nad wieloma zadaniami. Twoja szybsza sieć obejmuje Infiniband do szybkiego przesyłania danych między komputerami w sieci.

prędkość serwowania

Servebolt jest odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie dystrybucji Linuksa. Wszystkie poziomy są zoptymalizowane, aby zapewnić maksymalne prędkości w chmurze Servebolt. Wyjątkowa szybkość jest jednym z głównych powodów, dla których ta recenzja Servebolt jest doskonała. Firma ma również własne wersje PHP i MariaDB, aby zapewnić lepszą wydajność Twojej witryny WordPress. Twój pakiet hostingowy obejmuje nieograniczoną przepustowość.

jakie są śruby

Servebolt ma zespół ekspertów, który pomaga skalować ruch w witrynie i obsługiwać go. Eksperci pomogą Ci podjąć właściwe decyzje, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia. Lokalizacje w chmurze zostały rozmieszczone strategicznie, aby zapewnić jak najniższe opóźnienie. Servebolt Cloud jest całkowicie zarządzany, aby uwolnić twój zespół na inne obszary. Servebolt jest doskonały dla programistów, łatwy w użyciu, przyjazny dla użytkownika i idealny, jeśli nie masz żadnego doświadczenia.

 • Pamięć podręczna WordPress
 • WordPress Multisite
 • Integracja z Git
 • Równoważenie obciążenia
 • Kompresja GZIP
 • Optymalizacja obrazu (nie trzeba w tym celu pobierać dodatkowych wtyczek!)

Po wybraniu planu hostingowego możesz wybrać region Cloud, aby zapewnić najszybszą możliwą prędkość.

Przetestuj Servebolt dzięki 100% bezpłatnej wersji próbnej! Łatwo się porusza, a zrobią to za Ciebie, za darmo!

Servebolt Uptime and przestoju

Wiesz już, że przestoje mają negatywny wpływ na wyniki finansowe. Przestoje stają się krytyczne, jeśli zarabiasz pieniądze, reklamując lub sprzedając produkty za pośrednictwem swojej witryny. Jeśli nie znasz swoich aktualnych stawek uptime, Servebolt zapewnia bezpłatne narzędzie do sprawdzania twojego uptime. Wskaźniki czasu pracy Servebolt są wyjątkowe. Średnia za kilka miesięcy wynosi 100 procent. Średnia roczna dla 2019 r. Wyniosła 99,99 procent. Aby mieć pewność, że osiągasz optymalny potencjał zysków, Twoja witryna wymaga najlepszego możliwego czasu działania.

Servebolt Security

Bezpieczeństwo jest bardzo poważnie traktowane przez Servebolt. To jest powód, dla którego cała platforma została stworzona przy użyciu najwyższego poziomu najnowocześniejszych zabezpieczeń. Nigdy nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo dzięki Servebolt. AppArmor służy do zabezpieczenia każdego pojedynczego serwera. Firma zastosowała również wiele dodatkowych środków, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo. Servebolt monitoruje wszelkie problemy przez całą dobę. Firma stale łata i aktualizuje, wykorzystując wszystkie najnowsze aktualizacje dla bezpieczeństwa.

Servebolt i Cloudfare są oficjalnymi partnerami. Servebolt stworzył również partnerstwa z dodatkowymi firmami, w tym Rozwiązania Blix do monitorowania całego ruchu odbieranego przez serwer. Wszelkie złośliwe działania są blokowane przed wyrządzeniem szkody w Twojej firmie. Otrzymasz szereg certyfikatów SSL. Rzeczywiste certyfikaty zależą od złożoności wymagań. Certyfikaty obejmują:

 • Wszystkie domeny (w tym etapowe, testowe) otrzymują bezpłatne SSL.
 • Certyfikaty Let’s Encrypt są bezpłatne.
 • Certyfikaty SSL z podpisem własnym są bezpłatne.
 • Sieci proxy CDN otrzymują protokół SSL.

Przetestuj Servebolt dzięki 100% bezpłatnej wersji próbnej! Łatwo się porusza, a zrobią to za Ciebie, za darmo!

Servebolt Plusy i minusy

Servebolt Plusy

 • Superszybki hosting.
 • Darmowa migracja strony (nawet dla kont próbnych).
 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu.
 • Niestandardowy stos Linux.
 • Nie ma potrzeby Memcached ani Redis.
 • Wybierz wersję PHP.
 • Twoje kopie zapasowe są przechowywane przez 30 dni.
 • Codzienne kopie zapasowe poza witryną.
 • Buforowanie na serwerze.
 • Niestandardowy panel sterowania.

Wady Servebolt

 • Nie tanie. O wiele droższy niż inni zarządzani dostawcy hostingu, tacy jak WP Engine i Kinsta.

Plany Servebolt

Servebolt oferuje szeroki zakres planów do wyboru, wszystkie obejmują bezpłatną wersję próbną. Wybierając swój plan, ważne jest, aby określić rozmiar witryny i liczbę wyświetleń, które uzyska (lub oczekuje się). Może to zaoszczędzić dużo pieniędzy, szczególnie przy wyborze Servebolt jako hosta internetowego.

Jeśli prowadzisz małą witrynę WordPress, która nie wymaga tyle miejsca, najlepiej trzymać się jednego z niższych planów o wysokiej wydajności. Jeśli prowadzisz większą witrynę internetową, która wymaga więcej siły roboczej i serwerów, i doświadcza rosnącego ruchu i potrzeb w zakresie usług, plany Servebolt Enterprise oferują wyższą przestrzeń dyskową, a nawet plan dostosowany do potrzeb klienta.

Plany cenowe Servebolt

Przetestuj Servebolt dzięki 100% bezpłatnej wersji próbnej! Łatwo się porusza, a zrobią to za Ciebie, za darmo!

 • Wpis: Twój koszt to 39 USD miesięcznie za 1 stronę internetową, 1 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie 250 000 wyświetleń strony.
 • Bardzo mały: Twój koszt to 69 USD miesięcznie za 1 stronę internetową, 2 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie 400 000 wyświetleń strony.
 • Starter: Twój koszt to 99 USD miesięcznie za trzy witryny, 4 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie milion odsłon.
 • Mały: Twój koszt to 189 USD miesięcznie za trzy witryny, 8 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie milion odsłon.
 • Średni: Twój koszt to 349 USD miesięcznie za 5 stron internetowych, 16 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie milion odsłon.
 • Duże: Twój koszt to 549 USD miesięcznie za 7 witryn, 32 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie milion odsłon.
 • XL: Twój koszt to 749 USD miesięcznie za 15 stron internetowych, 64 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie dwa miliony odsłon.
 • XXL: Twój koszt to 1409 USD miesięcznie za 20 stron internetowych, 128 GB przestrzeni dyskowej i maksymalnie dwa miliony odsłon.

Możesz skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej tworzenia testowych Bolts ™ ️, aby ustalić, jak działa Servebolt. Oferowane są startupy Program wczesnego etapu uruchamiania zapewniający o połowę mniejsze plany hostingowe Servebolt na jeden rok oraz bezpłatną ocenę wydajności.

Przegląd Servebolt: Podsumowanie

recenzja servbolt

Servebolt to kolejny poziom zarządzanego hostingu o wysokiej wydajności. Przeprowadź migrację do Servebolt lub po prostu wypróbuj za darmo i doświadczyć prędkości ładowania, których nigdy wcześniej nie widziałeś.

Servebolt oferuje doskonałe prędkości, doskonałą obsługę klienta i najnowocześniejsze bezpieczeństwo. Pomimo wyższych kosztów (nie jest to hosting współdzielony przez SiteGround ani Bluehost), inwestycja jest warta swojej ceny, ponieważ hosting jest wyjątkowy. Ta recenzja Servebolt zaleca przynajmniej wypróbowanie usługi.

Przetestuj Servebolt dzięki 100% bezpłatnej wersji próbnej! Łatwo się porusza, a zrobią to za Ciebie, za darmo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map