Przegląd hostingu InMotion

Przy dosłownie tysiącach hostów internetowych prawdopodobnie można oczekiwać, że nowsze będą oferować bardziej innowacyjne i lepsze funkcje. Zaskoczeniem może być zatem stwierdzenie, że jeden z najszybciej rozwijających się, najbardziej szanowanych i niezawodnych hostów internetowych jest również jednym z najstarszych, a mianowicie: Hosting InMotion.


Firma InMotion Hosting, założona w 2001 roku, stała się zaufaną firmą hostingową, która zapewnia niezawodne działanie hostingu klasy biznesowej. InMotion stanowi idealne połączenie niskiej ceny i innowacji technicznych, po rejestracji i zostaniu klientem możesz spodziewać się doskonałego czasu pracy, szybkości, wydajności i funkcji technicznych. Ta recenzja hostingu InMotion ma na celu zapoznanie się ze wszystkimi szczegółami i przedstawienie wszystkich zalet i wad.

Obsługa klienta, technologia Max Speed ​​Zone i cena 3,99 USD miesięcznie to trzy główne rzeczy, które ludzie lubią w nich najbardziej.

opinie na TwitterzeDobre i złe oceny na Twitterze

W tej recenzji InMotion Hosting powiem ci, czy tak naprawdę jest.

W tym miejscu przyjrzę się zaletom i wadom tej usługi hostingowej, aby zobaczyć, w jaki sposób zasługuje na swoją reputację jako niezawodny hosting, który może obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby hostingowe dla rozwijającego się biznesu online.

Daj mi 10 minut swojego czasu, a dam ci wszystkie niezbędne informacje o InMotion i odpowiem na pytania takie jak.

 • Ile kosztuje InMotion Hosting?
 • Jaka jest różnica między różnymi planami?
 • Czy możesz wybrać lokalizację serwera??
 • Jakie są zalety i wady korzystania z nich?
 • Czy zapewniają mi automatyczne kopie zapasowe mojej witryny?
 • Czy chodzi o dyski SSD?
 • Czy pomagają przenieść moją stronę internetową do nich??
 • Który jest najlepszym planem hostingowym dla witryny WordPress?

Po przeczytaniu tego dowiesz się, czy jest to właściwa usługa hostingowa, z której możesz skorzystać, i czy powinieneś zarejestrować się w niej, czy nie.

Klikając ten link, otrzymujesz 50% ZNIŻKI ceny detalicznej InMotion i może hostować tylko Twoją witrynę 3,99 USD miesięcznie.

Contents

Recenzja InMotion Hosting: tego się nauczysz

 1. Lista zalet i wad

Tutaj omówię bardziej szczegółowo (lub skoczę prosto do lub).

 1. Plany hostingowe & ceny

Tutaj omówię, co otrzymasz i jakie są funkcje dla każdego planu.

 1. FAQ

Tutaj odpowiem najbardziej .

 1. Podsumowanie przeglądu InMotion

Tutaj, powiem ci, że są dobrzy lub jeśli myślę, że lepiej jest zarejestrować się u konkurenta.

Istnieje wiele usług hostingowych, które mogą być trudne do przeszukania i znalezienia takiej z planem i funkcjami, które będą dla Ciebie najlepsze.

przegląd hostingu inmotion

Hosting InMotion to dobra opcja, ponieważ jest przeznaczona dla prawie wszystkich. Ich usługa hostingowa oferuje kilka niedrogich planów hostingowych.

Zapewniają również bardzo dobrą dyspozycyjność i pomocną obsługę klienta, aby pomóc odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć po drodze.

Poniżej opiszę plany hostingowe oferowane w mojej recenzji inMotion i pogłębię to, co uważam za przydatne w ich usługach, a także to, co moim zdaniem może być lepsze.

Profesjonaliści hostingowi InMotion & Cons

Jeśli zastanawiasz się, jakie są zalety i wady, zapewniam Cię.

Profesjonaliści hostingowi InMotion

Zacznijmy od przyjrzenia się, jakie są zalety.

Obsługa klienta

Jeśli miałeś wcześniej doświadczenie z hostingiem, wiesz, jak łatwo początkowo zignorować czynnik obsługi klienta. Ale bez wątpienia będziesz mieć pewne problemy, a gdy pojawią się, potrzebujesz niezawodnego i szybkiego wsparcia.

wsparcie

Twoja firma dosłownie zależy od tego, ponieważ nawet krótka usterka w witrynie może oznaczać utratę wielu klientów. W InMotion mają wiele mocnych stron, jeśli chodzi o obsługę klienta:

Wsparcie w USA

Jednym z największych atutów korzystania z nich jest to, że masz gwarancję, że dostaniesz wsparcie z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to krótszy czas reakcji oraz wyższą jakość obsługi klienta.

Dziękuję wszystkim za sugestie. Właśnie spędziłem ostatnie 4 godziny sprawdzając coś, co wydaje się być miliardem opcji hostingu. Po dokładnym przemyśleniu (i częściowo ze względu na budżet klienta i świetną ofertę) zdecydowałem się na Inmotion Hosting. Skrzyżowane palce! https://t.co/DgcLtqlYEa

– Every Day by the Lake (@EverydayLake) 14 grudnia 2018 r

Ponadto, przedstawiciele klienta, z którymi będziesz rozmawiać, są właściwie kompetentni. Cały personel pomocniczy musi mieć co najmniej 160 godzin szkolenia wewnętrznego przed pozwoleniem na interakcję z klientami.

Przekonałem się, że faktycznie dysponują wiedzą specjalistyczną niezbędną do prawidłowego rozwiązywania unikalnych problemów i nie polegają tylko na skrypcie rozwiązywania problemów.

Świetny proces wdrażania

Mają też fantastyczny proces rozpoczęcia korzystania z ich usług hostingowych. Jest to duży bonus, zwłaszcza jeśli po raz pierwszy uruchamiasz własną stronę internetową.

Wysyłają serię pomocnych dołączanie wiadomości e-mail aby pomóc Ci na każdym etapie konfigurowania witryny na ich serwerze. Szczególnie pomocne jest to, że te e-maile są dostosowane do konkretnego typu strony internetowej i jej głównego celu, więc otrzymasz odpowiednie instrukcje konfiguracji.

Efektem końcowym jest to, że proces ten zapobiegawczo pozwala uniknąć wielu potencjalnych problemów wsparcia po zakończeniu konfiguracji, ponieważ zajmuje się nimi od samego początku.

Wiele kanałów komunikacji

Oferują także liczne możliwości uzyskania wsparcia klienta. Możesz zrobić czat na żywo za pośrednictwem swojej strony internetowej wyślij e-mail, użyj tradycyjnego system biletowy, zadzwoń za pomocą Skype, lub możesz telefon w dniu 888.321.HOST (4678).

Znalazłem szybki czas reakcji dla każdego z nich. Możesz oczekiwać, że uzyskasz potrzebne wsparcie w odpowiednim czasie, co jest ważne, ponieważ liczy się każda minuta.

Wsparcie 24/7

Jak każda dobra usługa hostingowa, ich zespół wsparcia zajmie się wszystkimi wyzwaniami, które napotkasz, bez względu na to, jak trudne mogą być – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Istnieje mnóstwo dobrych rzeczy, które lubię w InMotion Hosting. W szczególności obsługa klienta jest jedną z nich. Przez lata spędzone z nimi – ich wsparcie techniczne nigdy nie robi na mnie wrażenia. Pracownicy wsparcia, z którymi rozmawiałem, byli zawsze przyjaźni, profesjonalni i co najważniejsze, posiadali wiedzę. Jeśli wolisz, aby ktoś opiekował się tobą, gdy gówno uderza w wentylator, IMH jest zawsze do Twojej dyspozycji. Jerry Low – Ujawniono tajny hosting stron internetowych

Wydajność hostingu InMotion & Prędkość

Ich obsługa klienta nie jest jedyną rzeczą, na której wyróżnia się InMotion Hosting. Imponująca jest także szybkość i wydajność ich serwerów.

Do tej pory nigdy nie mieli poważnej awarii i mają średni czas sprawności 99,97%, co jest naprawdę cholernie dobre dla usługi ich wielkości. W rzeczywistości mają gwarancję dostępności przez 99,9% czasu.

Ponadto, w przeciwieństwie do wielu innych udostępnianych usług hostingowych, nie sprzedają zbyt wiele swoich serwerów. Innymi słowy, nie pozwalają na hostowanie zbyt wielu witryn na tym samym serwerze.

Zamiast tego ograniczają każdy serwer do tego, co może legalnie obsłużyć, co oznacza, że ​​nawet jeśli wiele witryn osiągnie szczytowy ruch w tym samym czasie, serwer może sobie z tym poradzić lepiej.

Oprócz powyższego istnieje szereg bardziej unikalnych funkcji, które IMH wykorzystuje, aby zapewnić dostępność, szybkość i bezpieczeństwo swoich klientów hostingowych:

Dyski SSD dla wszystkich swoich serwerów

Po pierwsze, każdy serwer jest obsługiwany przez dyski SSD (Solid-State Drive), zamiast tradycyjnego dysku HDD (dysk twardy).

Ponieważ Dyski SSD są oparte na chipach (niemechaniczne), zamiast na dysku, znacznie szybciej pobiera przechowywane dane.

Oznacza to krótszy czas ładowania i szybszy dostęp do danych dla osób korzystających z Twojej witryny, co oznacza, że ​​mniej osób opuszcza Twoją witrynę, ponieważ trwa to zbyt długo.

dyski SSD

Według InMotion i wewnętrznych testów przeprowadzili:

 • Dyski SSD działają około 20 razy szybciej niż dyski HDD
 • Dyski SSD były w stanie przepchnąć około 65% więcej danych z serwera
 • W czasach wysokich żądań We / Wy te liczby danych wzrosły do ​​około 95% w porównaniu z dyskami twardymi

Wiele centrów danych i stref prędkości maksymalnej

Innym unikalnym elementem InMotion jest to, że zamiast jednego centrum danych obsługującego cały kraj, mają wiele centrów danych.

Kupując ich usługi, możesz wybrać lokalizację, która najlepiej Ci służy (w zależności od tego, skąd pochodzi większość Twoich klientów lub odwiedzających).

Aby sprawdzić, które centrum danych działa najlepiej dla Twojej lokalizacji, mają nawet test pobierania plików, którego możesz użyć na ich stronie internetowej, aby porównać, które centrum zapewnia szybszą obsługę!

strefy prędkości maksymalnej

Ponieważ mają wiele centrów danych, mają również to, co nazywają Strefy prędkości maksymalnej które odnoszą się do lokalizacji geograficznych w pewnym zakresie ich centrów. Jeśli znajdujesz się w strefie maksymalnej prędkości, obiecują, że Twoja witryna i poczta e-mail mogą działać nawet 6 razy szybciej.

Silny nacisk na bezpieczeństwo

Traktują bezpieczeństwo poważnie, jak chcą monitoruj bezpieczeństwo serwera 24/7. Twoje witryny są objęte Ochrona przed DDoS, zaawansowane systemy zapory ogniowej, takie jak ModSecurity a także niestandardowe reguły zapory.

Funkcje Solid WordPress

Oni oferują zarządzany hosting WordPress we wszystkich planach, pod względem podstawowych aktualizacji automatycznego instalatora WordPress i łatania typowych luk bezpieczeństwa.

zarządzany hosting WordPress

 • Wszystkie strony WordPress działają na CloudLinux platforma z OptimumCache włączone.
 • Możesz wybrać WordPress wstępnie zainstalowany podczas rejestracji lub później możesz przesłać prośbę o przeniesienie witryny.
 • Wszystkie strony WordPress są dostarczane z Integracja WP-CLI (narzędzie wiersza polecenia do zarządzania instalacją WordPress, co oznacza, że ​​możesz aktualizować wtyczki, konfigurować instalację i wiele więcej, bez korzystania z przeglądarki internetowej).
 • PHP 7 jest dostępny na hostingu InMotion WordPress. PHP 7 pomaga stronom WordPress działać nawet 2 do 3 razy szybciej niż poprzednie wersje PHP.

InMotion Hosting oferuje DARMOWE prywatne certyfikaty SSL we wszystkich planach Shared Business Hosting, VPS Hosting i Dedicated Server. Klienci IMH mogą teraz łatwo zabezpieczyć swoje strony internetowe w celu bezpiecznego przeglądania za pomocą jednego kliknięcia.

Funkcje:

 • Domain Validated SSL
 • 256-bitowe szyfrowanie
 • Obsługiwane przez Comodo i cPanel
 • Bezpłatne automatyczne odnawianie SSL

Oferując bezpłatne prywatne certyfikaty SSL to świetny ruch i idealny niezbędnik do witryn e-commerce, ponieważ bezpłatny certyfikat SSL pozwala bezproblemowo przyjmować płatności i przeprowadzać transakcje online.

Darmowe kopie zapasowe witryny

Oprócz dobrej obsługi klienta i wysokiej jakości hostingu, odkryłem, że mają one kilka innych poważnych zalet do rozważenia.

Jednym z nich jest to, że oferują bezpłatne kopie zapasowe witryny. Często zdarza się, że usługi hostingowe regularnie wykonują kopie zapasowe, ale niezwykłe jest to, że oferują one bezpłatne pobieranie kopii zapasowych.

bezpłatne kopie zapasowe witryny

Większość usług hostingowych pobiera opłatę, gdy potrzebujesz awaryjnej kopii zapasowej, ale InMotion nie.

Istnieje kilka ograniczeń dotyczących kopii zapasowych dołączonych do konta. Przywrócenie konta jest bezpłatne, ale ograniczone do jednego raz na 4 miesiące. Opłata za dodatkowe przywrócenie będzie wynosić 49 USD. Również jeśli Twoja witryna jest większa niż 10 GB, kopia zapasowa nie zostanie utworzona automatycznie.

Darmowa migracja strony

Inną zaletą jest to, że jeśli przenosisz swoją witrynę z jednej usługi hostingowej do ich, oferują one bezpłatna usługa transferu stron internetowych. Ich strona internetowa obiecuje również, że podczas wykonywania tego transferu witryna przestanie działać.

darmowa migracja strony

Należy pamiętać o kilku zastrzeżeniach. Migracja kont e-mail jest uwzględniana tylko w przypadku migracji cPanel. Migracje inne niż cPanel mogą wymagać ręcznej migracji wiadomości e-mail. Mogą obowiązywać opłaty za transfery witryn składających się z więcej niż 3 witryn i / lub baz danych lub więcej niż 5 GB danych.

Elastyczność

Wreszcie, jeśli chodzi o usługę hostingową, która, szczerze mówiąc, jest tak stara w swojej branży, z pewnością nie pozostaje w tyle. Oferują wiele opcji, co oznacza, że ​​masz dość elastyczności w swojej witrynie (witrynach).

Kiedy prowadzisz przez nie, osiągasz doskonałe wyniki Integracja z aplikacją Google a ze względu na liczne partnerstwa z usługami e-commerce możesz uzyskać wiele wsparcia e-commerce i integracji aplikacji.

Oferują również wyjątkową usługę dla Integracja z WordPress, w tym wstępną instalację WordPress jako opcję przy zakupie hostingu za ich pośrednictwem.

Zapewniają ci również Darmowa reklama o wartości 250 USD. Dostajesz 100 USD kredytów Google AdWords, 75 USD kredytów reklamowych Bing i 75 USD kredytów reklamowych Yahoo, aby pomóc Ci zwiększyć jakość ruchu na swojej stronie.

Potężny kreator stron internetowych

BoldGrid to ich nazwa narzędzie do tworzenia witryn premium który jest dołączony do każdego planu hostingowego. BoldGrid to łatwy w obsłudze edytor „przeciągnij i upuść”, który pozwala szybko tworzyć wspaniałe, responsywne strony internetowe obsługiwane przez WordPress.

Kreator stron boldgrid

BoldGrid jest intuicyjny i łatwy w użyciu dzięki funkcjom takim jak przeciąganie i upuszczanie, darmowe, gotowe i responsywne motywy. Dodatkowo posiada funkcje takie jak wbudowane pozycjonowanie stron i SEO.

I w przeciwieństwie do innych twórców stron, jest całkowicie darmowy i masz 100% własności i pełną kontrolę nad własną witryną.

Wady Hostingowe InMotion

Tak więc, teraz sprawdziłem zalety, rzućmy okiem na niektóre wady korzystania z nich.

Punkt cenowy

Prawdopodobnie największym oszustwem jest to, że cena jest wyższa niż większość innych wspólnych usług hostingowych oferujących podobne usługi.

Dostajesz jednak to, za co płacisz, z opcjami obsługi klienta i bezpłatną kopią zapasową & przywracania, bezpłatne usługi migracji i wiele innych bezpłatnych aplikacji, uważam, że nadrabiają to w innych obszarach.

Umowa na cały rok

Kolejnym minusem jest to, że kiedy kupujesz ich usługi, jesteś zamknięty roczną umową. Oznacza to, że weźmiesz trochę hazardu, że będziesz z niego zadowolony i będzie wart swojej ceny.

Oferują jednak bardzo hojną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc ostatecznie ryzyko nie jest takie złe. Standardem branżowym jest 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Gwarancja jest szczególnie reasekuracyjna, jeśli płacisz za cały rok, aby uzyskać lepszą cenę. Należy jednak pamiętać, że gwarancja zwrotu pieniędzy nie obejmuje żadnych dodatkowych zakupów, takich jak certyfikaty SSL lub rejestracje nazw domen.

Limit liczby witryn

Innym negatywnym stwierdzeniem jest to, że klienci są zazwyczaj ograniczeni liczba witryn, które mogą hostować na jednym koncie. Jednak dotyczy to tylko pakietów Launch and Power (pakiet Pro pozwala na nieograniczoną liczbę stron z dodatkami).

Jeśli więc planujesz prowadzić znaczną liczbę stron internetowych, być może będziesz musiał wziąć pod uwagę innego hosta lub po prostu być przygotowany na zapłacenie nieco więcej za pakiet Pro. Ale jeśli potrzebujesz tylko kilku witryn, nie powinno to mieć żadnego wpływu na Ciebie.

Powolna konfiguracja konta

Mają surowe zasady zapobiegania oszustwom (co jest dobrą rzeczą), a wszyscy nowi klienci muszą zweryfikować zakup hostingu, przechodząc przez proces weryfikacji telefonu.

Ale twoje konto hostingowe zostanie aktywowane tego samego dnia roboczego.

Weryfikacja konta jest bezproblemowa i bezproblemowa, ale oznacza to, że nie będziesz w stanie uzyskać natychmiastowego dostępu do konta hostingowego i może być niewygodny dla niektórych użytkowników, szczególnie dla osób spoza USA.

Plany hostingowe InMotion & Ceny

InMotion Hosting oferuje szereg usług hostingowych od VPS i serwerów dedykowanych, po hosting w chmurze i WordPress. Ale tutaj omówię tylko ich udostępnione pakiety hostingowe.

Oferują 3 wspólne plany hostingu: Uruchom, Power i Pro.

plany hostingowe inmotion

Oto główne cechy każdego planu hostingowego:

Plan uruchomienia InMotion

 • Hostuj do 2 stron internetowych
 • Nieograniczona przestrzeń dyskowa i przepustowość
 • 2 MySQL & Bazy danych PostgreSQL
 • Bezpłatny transfer i konfiguracja strony internetowej
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe witryny
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Podstawowe wsparcie w USA
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i spamem e-mail
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Plan zasilania InMotion

 • Hostuj do 6 stron internetowych
 • Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość
 • 50 MySQL & Bazy danych PostgreSQL
 • Bezpłatny transfer i konfiguracja strony internetowej
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe witryny
 • Gotowe na e-commerce wózki sklepowe 1-kliknięciem
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Podstawowe wsparcie w USA
 • Współużytkowany certyfikat SSL jest wliczony w cenę
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i spamem e-mail
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Plan InMotion Pro

 • Hostuj nieograniczoną liczbę stron internetowych
 • Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość
 • Nieograniczony MySQL & Bazy danych PostgreSQL
 • Bezpłatny transfer i konfiguracja strony internetowej
 • Darmowe codzienne kopie zapasowe witryny
 • Gotowe na e-commerce wózki sklepowe 1-kliknięciem
 • Technologia strefy maksymalnej prędkości
 • Wsparcie na poziomie profesjonalnym w USA
 • Współużytkowany certyfikat SSL jest wliczony w cenę
 • Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i spamem e-mail
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Porównanie planu hostingowego

Który plan hostingowy powinienem otrzymać?

Oto porównanie InMotion Hosting Launch vs. Power, i Power vs. Pro, gdzie zarysowuję najważniejsze różnice między pakietami hostingu biznesowego Launch, Power i Pro.

Uruchomienie InMotion Hosting vs. Power Review

Oczywistą różnicą między planem uruchomienia a planem zasilania jest oczywiście cena. Plan uruchomienia to poziom wejścia InMotion, a zatem jego najtańszy wspólny plan hostingu.

Dzięki planowi zasilania możesz hostować do 6 stron internetowych i plan nadchodzi e-commerce gotowy z instalacjami koszyka na zakupy dla WooCommerce, PrestaShop, Magento, OpenCart, osCommerce i DrupalCommerce. Plan zasilania daje ci również wspólny certyfikat SSL.

Powinieneś rozważyć wybór planu zasilania, jeśli:

 • Chcesz mieć możliwość hostowania 6 zamiast 2 stron internetowych
 • Zainstalowano e-commerce i koszyki
 • Chcesz bezpłatny wspólny certyfikat SSL

InMotion Hosting Power vs. Pro Review

Istnieje kilka różnic między planem Power a Pro. Plan Pro oferuje prawie nieograniczone wszystko (strony internetowe, domeny, bazy danych itp., a Pro Plan daje ci o tym 4x więcej zasobów a także dodatkowe funkcje, takie jak wsparcie na poziomie profesjonalnym.

Jeśli chcesz rozwinąć i hostować więcej witryn (więcej niż 6 witryn, na które pozwala plan zasilania), plan Pro byłby dla Ciebie lepszą opcją.

Powinieneś rozważyć wybranie planu Pro, jeśli:

 • Chcesz „nieograniczonej” wszystkiego
 • Chcesz serwer z większą ilością zasobów
 • Potrzebujesz wsparcia na poziomie profesjonalnym

Który plan hostingowy InMotion jest dla Ciebie najlepszy?

Teraz masz nadzieję, że możesz lepiej wybrać odpowiedni plan hostingu współdzielonego z InMotion. Pamiętaj, że zawsze możesz przejść na wyższy poziom i przejść na wyższy plan hostingowy, jeśli potrzebujesz więcej zasobów i funkcji.

Na podstawie mojego osobistego doświadczenia, oto moja rekomendacja dla Ciebie:

 • Jeśli zaczynasz i zamierzasz uruchomić, zalecamy zarejestrowanie się w planie uruchamiania podstawowa strona internetowa.
 • Polecam zarejestrować się w planie zasilania, jeśli zamierzasz uruchomić WordPress, inny CMS lub e-commerce strona zasilana.
 • Polecam zarejestrować się w planie Pro, jeśli zamierzasz uruchomić WordPress, inny CMS lub witrynę e-commerce, ale potrzebujesz więcej zasobów i funkcji.

Często Zadawane Pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań na temat IMH.

Co to jest InMotionHosting.com?

InMotion Hosting to firma hostingowa założona w 2001 roku. Posiada biura w Los Angeles w Kalifornii i Virginia Beach w stanie Wirginia w Stanach Zjednoczonych, a firma ma dwa centra danych: jedno w Los Angeles i jedno w Herndon w Wirginii. Inmotion Hosting uzyskał ocenę A + od Better Business Bureau. Ich oficjalna strona internetowa to: https://www.inmotionhosting.com

Jakie metody płatności są akceptowane przez InMotion Hosting?

Akceptuj płatności kartą kredytową (Visa, MasterCard, American Express i Discover), a także płatności czekiem i przekazem pieniężnym. Jednak płatność za pośrednictwem PayPal nie jest opcją.

Jakie wsparcie techniczne zapewniają?

Oferują wsparcie w Stanach Zjednoczonych przez telefon, e-mail Skype i czat na żywo. Wsparcie jest dostępne 24/7/365. Możesz również tweetować je na @inmotioncares. Mają też kanał YouTube, który jest pełen dobrych samouczków wideo.

Czym są serwery nazw InMotion Hosting?

Ich serwery nazw to: NS1.INMOTIONHOSTING.COM – IP 74.124.210.242 i NS2.INMOTIONHOSTING.COM – IP 70.39.150.2

Jak długo trwa aktywacja mojego konta hostingowego??

Twoje konto zostanie aktywowane tego samego dnia roboczego, w którym złożysz zamówienie. Ale wszyscy nowi klienci muszą zweryfikować zakup hostingu za pomocą procesu weryfikacji telefonicznej.

Czy InMotion Hosting oferuje bezpłatną domenę?

Nie, nie oferują bezpłatnej nazwy domeny w swoich planach hostingowych.

Czy mają gwarancję zwrotu pieniędzy??

InMotion Hosting oferuje hojną 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (tylko 97-dniowa gwarancja DreamHost jest bardziej hojna) na nowe zamówienia (nie odnowienia). Jeśli w jakikolwiek sposób nie będziesz zadowolony z ich usług, zwrócą Ci wszystkie opłaty za hosting, bez zadawania pytań. Gwarancja nie dotyczy zakupów dodatkowych, takich jak nazwy domen lub certyfikaty SSL.

Czy InMotion Hosting przeniesie moją witrynę z innego usługodawcy hostingowego?

Tak, przeprowadzą do nich migrację Twojej witryny. Mogą obowiązywać opłaty za transfery witryn składających się z więcej niż 3 witryn i / lub baz danych lub więcej niż 5 GB danych.

Czy InMotion Hosting oferuje automatyczne kopie zapasowe?

Tak, wykonują kopie zapasowe wszystkich witryn poniżej 10 GB. Istnieją dodatkowe opcje tworzenia kopii zapasowych stron internetowych powyżej 10 GB, dostępne na żądanie. Przywracanie witryny jest bezpłatne, ale ograniczone do jednego raz na 4 miesiące. Opłata za dodatkowe przywrócenie będzie wynosić 49 USD.

Czy InMotion Hosting oferuje bezpłatne certyfikaty SSL?

Tak, wszystkie ich wspólne plany hostingowe mają dostęp do wspólnych bezpłatnych certyfikatów SSL prywatnych certyfikatów SSL we wszystkich planach Shared Business Hosting, VPS Hosting i Dedicated Server (od 28 lipca 2017 r.).

Czy recenzje InMotion Hosting na Reddit i Quora są dobre?

Tak, w przeważającej części Quora i Reddit to dobre miejsca do czytania recenzji od InMotion od prawdziwych ludzi i klientów. Możesz przeczytać recenzje na Reddit i na Quora. Możesz także znaleźć opinie klientów na Yelp i TrustPilot.

Czy są jakieś dobre alternatywy dla InMotion Hosting??

Tak, jest ich kilka, ale uważam, że InMotion Hosting to solidny dostawca usług hostingowych. Z drugiej strony powinieneś przeprowadzić własne badania i spojrzeć na inne usługi hostingowe. Dwie dobre alternatywy dla InMotion Hosting, na które warto zwrócić uwagę, to A2 Hosting i SiteGround.

Gdzie mogę znaleźć kody kuponów InMotion Hosting?

InMotion Hosting nie oferuje kodów rabatowych za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich. Jednak regularnie prowadzą różne promocje i wyprzedaże, a najlepiej odwiedzić stronę www.inmotionhosting.com, aby uzyskać uzasadnione kody kuponów i promocji.

Czy polecam InMotion Hosting?

Tak, polecam je.

Czasy, w których ich używałem, sprawiały, że był to solidny hosting. Zapewniają doskonałą obsługę klienta, solidną dostępność i wysoką wydajność oraz bogaty w funkcje hosting współdzielony, w dużej mierze ze względu na fakt, że ma siedzibę w USA i ma wiele centrów danych, które umożliwiają szybkie ładowanie stron internetowych.

InMotion Hosting wykracza poza oczekiwania również dzięki swoim bezpłatnym usługom i dodatkowym funkcjom. Wreszcie, dzięki różnorodnym pakietom i możliwościom dodawania, są one przygotowane do obsługi szerokiej gamy typów witryn i celów.

To koniec przeglądu InMotion Hosting i jeśli nadal siedzisz na płocie przy rejestracji, pamiętaj, że oferuje on każdemu klientowi bez zadawania pytań 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.

Klikając ten link, otrzymujesz 50% ZNIŻKI zalecanej ceny detalicznej InMotion i możesz hostować tylko swoją witrynę 3,99 USD miesięcznie.

Ujawnienie FTC: Aby uzyskać najniższą możliwą cenę, otrzymam niewielką prowizję, jeśli zdecydujesz się podpisać za pomocą linków do recenzji InMotion Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map