Znalezienie idealnej firmy hostingowej jest trudne przy tak wielu dostępnych opcjach do wyboru. Jedną z najlepszych firm hostingowych działających pod radarem, które należy rozważyć, jest A2 Hosting.


Wygląda na to, że za każdym razem, gdy myślimy, że znamy pierwszą piątkę na rynku, pojawia się nowa, oferująca większe i lepsze zestawy funkcji, w połączeniu z większą prędkością niż wszystkie inne rozwiązania hostingowe. Mogę ci to powiedzieć jednym z najlepszych dostawców hostingu na rynku jest dziś A2 Hosting.

I nie jestem sam, mówiąc to.

a2 hosting recenzji na TwitterzeDobre i złe oceny na Twitterze

Tutaj w tym Przegląd A2 Hostingu, Mam zamiar przyjrzeć się bliżej i zobaczyć, co ten wyjątkowy, niezależny i zarządzany dostawca usług hostingowych ma do zaoferowania właścicielom stron internetowych takim jak ty, abyś mógł zdecydować, czy spełniają twoje potrzeby, czy nie.

Jeśli dasz mi 10 minut swojego czasu, dam ci wszystkie niezbędne informacje o A2 Hosting i odpowiem na pytania takie jak.

 • Jakie funkcje oferuje A2 Hosting swoim klientom?
 • Jak mierzy się szybkość i wydajność A2 Hosting?
 • Jakie są dostępne różne plany?
 • Czy pomogą migrować moją stronę internetową??
 • Ile kosztuje hosting A2?
 • Jaki rodzaj hostingu zapewnia właścicielom witryn A2?
 • Co jest takiego dobrego w ich serwerach?
 • Czy ich Turbo Serwery naprawdę ładują strony 20 razy szybciej?

Zanim skończysz czytać recenzję A2 Hosting, z pewnością będziesz w stanie stwierdzić, czy jest to właściwa usługa hostingowa dla Twoich potrzeb.

Użyj tego ekskluzywnego kodu promocyjnego: webrating51 i dostać 51% zniżki wszystkie plany hostingowe

Contents

Czego nauczysz się z tej recenzji

 1. Rozwiązania hostingowe & funkcje

Wyjaśnię tutaj różne usługi oferowane klientom oraz ich główne różnice.

Omówię również szczegółowo każdy z nich .

 1. Lista zalet i wad

Tutaj przyjrzę się zarówno (lub skoczę prosto do lub).

 1. Wspólne plany & ceny

Tutaj szczegółowo opiszę i jakie funkcje otrzymasz dla każdego.

 1. Czy polecam A2Hosting?

Tutaj powiem lub jeśli myślę, że lepiej byłoby skorzystać z konkurenta.

A2 Hosting, założona w 2001 roku, jest niezależną firmą hostingową. Oznacza to, że nie są częścią dużego konglomeratu znanych hostów internetowych o nazwie Endurance International Group (EIG).

Co jeśli nie wiesz, nie ma najlepszej reputacji. W rzeczywistości niektórzy dostawcy hostingu, tacy jak HostGator i Bluehost, są własnością EIG i mogą z tego powodu stracić klientów..

Ale nie A2 Hosting. Są niezależne i mają się dobrze.

Jak dobrze, cóż, to od Ciebie zależy.

Hosting A2 to świetna opcja hostingu na powierzchni, mimo że nie znamy żadnych szczegółów, ponieważ jest przeznaczona dla właścicieli witryn wszystkich rozmiarów i typów.

Niezależnie od tego, czy jesteś nową witryną z kilkoma setkami unikalnych odwiedzających miesięcznie, czy dobrze ugruntowaną witryną z tysiącami unikalnych odwiedzających dziennie, istnieje rozwiązanie hostingowe.

Rozwiązania hostingowe

Oto różne rozwiązania hostingowe A2 Hosting zapewnia właścicielom stron internetowych.

Shared Hosting

Jeśli chodzi o współdzielone pakiety hostingowe, mają trzy odrębne plany – .

Każdy z nich oferuje nieograniczone miejsce na dane, transfery i ekskluzywne cPanel do kontrolowania wszystkich szczegółów twojego konta, a także funkcji strony internetowej.

Dają też właścicielom witryn bezpłatne certyfikaty SSL i bezpłatny dysk SSD. Ponadto możesz łatwo zintegrować aplikacje koszyka na zakupy i zamienić swoją stronę internetową w sklep eCommerce.

Hosting A2 - Wspólne plany cenowe hostingu

Każdy z tych planów działa dobrze z WordPress, Joomla i Drupal. Ważne jest, aby pamiętać, że wspólne plany hostingowe będą przedmiotem tej recenzji.

Hosting dla sprzedawców

Hosting dla sprzedawców umożliwia właścicielom stron internetowych wykorzystanie przydzielonego miejsca na dysku twardym i przepustowości do hostowania stron internetowych w imieniu stron trzecich.

Krótko mówiąc, kupujesz usługi hostingowe oferowane w jednym z planów hostingowych sprzedawcy A2, a następnie sprzedajesz je innym, być może z zyskiem. Począwszy od 30 GB do 200 GB przestrzeni dyskowej, A2 Hosting oferuje szeroką gamę opcji hostingu dla sprzedawców.

Ceny planów hostingowych sprzedawcy wynoszą od 13,19 USD / miesiąc do 40,91 USD / miesiąc.

Hosting VPS

Dzięki A2 Hosting możesz wybierać spośród niezarządzany lub zarządzany hosting VPS dla tych, którzy chcą mieć większą kontrolę nad swoją stroną internetową i bardziej przyjazną atmosferę.

Chociaż technicznie wciąż jest to wspólne środowisko, hosting VPS ma mniejsze obciążenie, ponieważ na serwer przypada mniej użytkowników. Ponadto szanse innych osób na awarię witryny są eliminowane, ponieważ każdy ma swój własny kawałek ciasta serwerowego.

Mają 3 plany hostingowe VPS od 5 USD / 32,99 USD / miesiąc. Ponadto oferują bardziej wydajne zarządzane rozwiązania hostingu VPS od 32,99 USD / miesiąc, a do 65,99 USD / miesiąc.

Hosting w chmurze

Jeśli spodziewasz się, że Twoja witryna znacznie się skaluje w krótkim czasie, rozważ Hosting w chmurze opcja.

Po prostu zaprojektuj swoją chmurę z potrzebnymi funkcjami i zasobami, aby dopasować ją do swoich potrzeb i zmieniaj rozmiar w miarę rozwoju witryny. Ostatecznie płacisz tylko za to, czego używasz, gdy wybierasz ich hosting w chmurze.

Ceny hostingu w chmurze wynoszą od 15 USD / 25 USD / miesiąc w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dedykowany serwer hostingowy

Dla programistów lub administratorów systemu, którzy mogą swobodnie programować z poziomu wiersza poleceń, A2 Hosting nie zarządzał hosting dedykowanego serwera opcje.

W przypadku dużych witryn internetowych, które wymagają dużej ilości zasobów, ale nie chcą zajmować się niczym związanym z hostem, A2 Hosting oferuje rozbudowane opcje hostingu dedykowanych serwerów dedykowanych.

Od 9,31 USD / miesiąc do 141,09 USD / miesiąc, możesz wybrać niezarządzane lub zarządzane rozwiązanie hostingu serwerów dedykowanych w zależności od typu właściciela witryny.

Użyj tego ekskluzywnego kodu promocyjnego: webrating51 i dostać 51% zniżki wszystkie plany

Główne cechy

Wspólne plany hostingu A2 Hosting oferują właścicielom witryn mnóstwo funkcji. Rzućmy okiem na niektóre z tych, których możesz się spodziewać, jeśli wybierzesz jeden z przystępnych planów udostępniania hostingu w przystępnej cenie.

 • Nieograniczona przepustowość. Przenieś tyle danych z innego miejsca na nowo hostowaną stronę internetową, wszystko za darmo. Ponadto uzyskaj pomoc od ich zespołu wsparcia ekspertów przy migracji Twojej witryny.
 • Darmowa migracja strony. Przeprowadzą się, aby pomóc Ci przenieść twoją stronę z innej usługi hostingowej, bezpłatnie – jeśli twoja strona korzysta z cPanel (co robi większość firm hostingowych).
 • Prędkości do 20 razy szybsze niż konkurencja. Serwery Turbo, które zapewniają 20-krotnie szybsze ładowanie stron internetowych & A2 Site Accelerator Buforowanie jednym kliknięciem. ()
 • Instaluje WordPress jednym kliknięciem. Łatwo zainstaluj WordPress i zacznij od razu. Ponadto WordPress jest wstępnie skonfigurowany pod kątem szybkości i bezpieczeństwa
 • „Wieczyste bezpieczeństwo”. Korzystaj z bezpłatnej ochrony HackScan, aby Twoja witryna nie padła ofiarą hakerów, bezproblemowych aktualizacji jądra KernelCare, podwójnej zapory ogniowej, skanowania w poszukiwaniu wirusów, obrony przed brutalną siłą i innych elementów zapewniających najwyższe bezpieczeństwo strony.
 • Gwarantowany czas pracy. Gwarantują one dostępność na poziomie 99,99%.
 • WP-CLI (Interfejs wiersza poleceń dla WordPress). Jeśli potrzebujesz, możesz mieć wstępnie zainstalowany WP-CLI.
 • Bezpłatny CDN Cloudfare. Światowe serwery określają najszybszą drogę do dostarczenia treści Twojej witryny odwiedzającym.
 • Wsparcie przez całą dobę. Uzyskaj pomoc 24/7/365 przez czat na żywo, bilet, e-mail lub telefon.

Ale to nie wszystko. W rzeczywistości A2 Hosting ma 5 różnych funkcji, które chcą zapewnić wszystkim zainteresowanym klientom, zanim podejmą ostateczną decyzję o zakupie:

 1. Hosting przyjazny programistom
 2. Rejestracja domen
 3. Transfer domeny
 4. Certyfikaty SSL
 5. Szybki & Turbo Servers Fast Hosting

Hosting przyjazny programistom

Hosting A2 - oprogramowanie przyjazne dla programistów

A2 zajmuje się dostarczaniem klientom najbardziej aktualnego oprogramowania programistycznego. Niektóre z najbardziej znaczących to:

 • Kompatybilność z PHP
 • PHPNG, który jest podstawą najnowszych wersji PHP, PHP 7.x (co daje stronom 2x prędkość PHP 5.6)
 • Python 2.6, 2.7 lub 3.2 – najpopularniejszy język programowania wysokiego poziomu i ogólnego zastosowania
 • Apache 2.2, który jest najczęściej używanym na świecie oprogramowaniem serwerowym
 • FTP, dzięki czemu możesz łatwo przesyłać pliki między komputerem a serwerem
 • I wiele więcej…

Rejestracja i transfer domen

Hosting A2 - gTLD, transfer domeny lub rejestracja

Zarejestruj nową domenę lub przenieś swoją już istniejącą, gdy zdecydujesz się na nią. W rzeczywistości masz dostęp do najpopularniejszych ogólnych domen najwyższego poziomu (gTLD). Po prostu wpisz preferowaną nazwę domeny i zarejestruj ją jako własną.

Hosting A2 - TLD dla poszczególnych krajów, transfer domen lub rejestracja

Ponadto, jeśli witryna jest kierowana na określoną lokalizację geograficzną, na przykład określony kraj, weź TLD dla danego kraju także.

Odwiedzający witrynę zwykle ufają TLD dla poszczególnych krajów, szczególnie jeśli chodzi o dokonywanie zakupów online. Zwiększ swoją reputację, zyskaj zaufanie i zaspokoić swoją międzynarodową markę, wdrażając TLD dla danego kraju.

Oto kilka innych funkcji, których możesz się spodziewać podczas rejestracji domeny w A2:

 • Dostosuj sposób wyświetlania informacji o domenie podczas wyszukiwania „Whois”
 • Otrzymać bezpłatne zarządzanie DNS i obserwuj prędkość witryny szybującą dzięki zmniejszonemu opóźnieniu
 • Chroń swoje dane osobowe dzięki opcji ochrony ID
 • Zapobiegaj przejęciu domeny lub nieautoryzowanym transferom kont
 • Uzyskaj dostęp do zespołu wsparcia o każdej porze każdego dnia

Certyfikaty SSL

Istnieje kilka opcji certyfikatów SSL do wyboru z A2 Hosting, co jest fajną zmianą w stosunku do niektórych innych dostawców hostingu, którzy zapewniają tylko jednego lub dwóch.

Ochrona witryny jest szczególnie ważna, gdy pobierasz wszelkiego rodzaju płatności od odwiedzających witrynę.

W końcu klienci powierzają swoje dane osobowe i finansowe, kiedy dokonują zakupu w sklepie internetowym. Jeśli ta informacja dostanie się w niepowołane ręce, na pewno znajdziesz się w kłopotach.

 • Szyfrujmy. Darmowe rozwiązanie SSL zapewniające większe bezpieczeństwo strony. Ponadto zabezpiecza połączenie z serwerem, którego nie widzi społeczeństwo.
 • Pojedyncza witryna SSL. Opcje SSL Premium, jedno kliknięcie, jedna strona są dostępne już od 49,95 USD rocznie. Oprócz całej ochrony zapewnianej przez bezpłatny protokół SSL, pojedyncza witryna SSL ma także szyfrowanie 256-bitowe, oficjalną pieczęć witryny i zweryfikowany status domeny.
 • Wildcard SSL. Ten certyfikat SSL będzie miał zastosowanie do nieograniczonej liczby subdomen, wszystkie za jedną niską cenę. Certyfikaty SSL typu Wildcard zaczynają się od 149,95 USD rocznie.
 • Zaawansowane SSL. Ten zaawansowany certyfikat SSL zawiera wyjątkowy wybór certyfikatów SSL dla organizacji Authentican i Extended Validation.

SwiftServers & Turbo Hosting

Ekskluzywna platforma SwiftServer A2 Hosting zapewnia użytkownikom najwyższa wydajność i szybkość witryny. W rzeczywistości są to korzyści, które czerpiesz, wybierając A2 Hosting i ich platformę SwiftServer:

 • Zwiększony przydział zasobów na konto
 • Mniej klientów na każdym wspólnym serwerze
 • Szybsza wydajność hostingu w porównaniu do Apache

Ponadto dzięki dwóm z trzech wspólnych planów hostingowych będziesz mieć do nich wyłączny dostęp A2 Zoptymalizowany akcelerator strony, w komplecie z konfiguracją buforowania jednym kliknięciem.

A2 Zoptymalizowany akcelerator strony

Rozwiązania buforowania nie są czymś, co zapewnia wiele wspólnych planów hostingowych, ale w przypadku hostingu A2 otrzymujesz to w przypadku większości wspólnych planów hostingowych.

Oto podsumowanie dostępnych rozwiązań buforowania, które możesz wybierać bezpośrednio z cPanel:

 • Turbo Cache. Cała zawartość HTML Twojej witryny będzie przechowywana przez Turbo Cache i obsługiwana bez uruchamiania skryptów PHP.
 • OpCache / APC. Skróć czasy reakcji PHP o połowę dzięki tej wyjątkowej funkcji.
 • Memcached. Zwiększ szybkość baz danych MySQL, przechowując ważne dane w pamięci w celu szybszego wyszukiwania.

Dzięki SwiftServer Hosting otrzymujesz również bezpłatne dyski SSD. Jako jedna z pierwszych firm hostingowych, która zaoferowała dyski SSD jako zamiennik przestarzałych dysków twardych (HDD), właściciele witryn doświadczyli zwiększonej prędkości ładowania strony, ponieważ dyski SSD eliminują ruchome części i skracają czas odczytu i zapisu.

Ponieważ A2 Hosting jest taki pewny siebie Twoja witryna będzie działać nawet 300 razy szybciej niż standardowe firmy oferujące hosting współdzielony korzystające z dysków SSD, dają wszystkim użytkownikom jeden za darmo.

SwiftServers vs Turbo Hosting – Jaka jest różnica?

Wszystkie plany A2 są oparte na infrastrukturze serwerowej SwiftServer, jednak ich plan Turbo ma dodatkowe technologie prędkości i obiecuje nawet 20-krotnie szybsze ładowanie stron internetowych.

a2 hosting turbo

Krótko mówiąc. Ich serwery Turbo Web Hosting zachowują się prawie identycznie jak serwery Swift Web Hosting, ale zapewniają dodatkową prędkość!

Serwery Turbo zapewniają zastępczą wymianę Apache, która ładuje strony do 20 razy szybciej ładuje strony w porównaniu do standardowego hostingu. Co sprawia, że ​​ich serwery Turbo są wyjątkowo szybkie?

 • Mniej użytkowników na serwer
 • A2 Zoptymalizowane – Obsługiwane przez APC / OPcache & Turbo Cache
 • Zużywa mniej procesora i pamięci niż Apache
 • Obsługuje połączenia szybciej i wydajniej
 • Zapewnia lepszą stabilność

Użyj tego ekskluzywnego kodu promocyjnego: webrating51 i dostać 51% zniżki wszystkie plany

Plusy i minusy hostingu A2

Podobnie jak w przypadku każdego dostawcy hostingu, przed podjęciem ostatecznej decyzji należy zająć się zaletami i wadami. Ponieważ A2 Hosting jest przede wszystkim udostępnianym rozwiązaniem hostingowym, będzie miał pewne wyraźne wady w porównaniu z niektórymi zarządzanymi dostawcami hostingu witryn internetowych na rynku.

Profesjonaliści

A2 Hosting ma solidny zestaw funkcji, które mogą wykonać zadanie dla większości ludzi. Zobaczmy, co mam na myśli.

Szybkość witryny

A2 Hosting podkreśla fakt, że jednym z ich najważniejszych priorytetów jest szybkość i wydajność witryny, bez względu na plan hostingowy.

Wraz z superszybkimi serwerami otrzymasz zasoby Memcached, Turbo Cache i OpCache / APC, które można łatwo włączyć na koncie hostingowym.

Co więcej, masz dostęp do większej ilości zasobów przy mniejszym obciążeniu serwera, lepszej wydajności w porównaniu z serwerami Apache, mniejszej liczbie użytkowników na serwer, mimo że jest to wspólny plan hostingowy, darmowy Optymalizator Railgun dla do 143% szybszych czasów ładowania HTML, i darmowe dyski SSD.

Ponadto możesz subskrybować ekskluzywną usługę Performance Plus A2 Hosting i mieć dodatkowe GB pamięci RAM dodanej do konta, gdy Twoja witryna doświadczy ogromnego wzrostu ruchu.

Wiele centrów danych

Jednym z głównych powodów, dla których mogą tak szybko reagować, jest to, że mają trzy centra danych na całym świecie, dzięki którym Twoje treści internetowe są dostępne dla odwiedzających witrynę tak szybko, jak to możliwe.

 • USA – Michigan
 • Europa – Amsterdam
 • Azja – Singapur

Ponadto wszyscy klienci mają bezpłatny CDN Cloudfare który wybiera najszybszą drogę do użytkownika witryny.

Oznacza to szybsze pobieranie danych z witryny, szybsze dostarczanie treści i krótszy czas ładowania strony. Wszystko to w połączeniu z szczęśliwszymi użytkownikami witryny, którzy będą wracać raz za razem.

Gwarancja bezawaryjności

Podobnie jak w przypadku większości dostawców hostingu, A2 Hosting gwarantuje, że Twoja witryna nie ulegnie awarii 99,99% czasu, bez względu na okoliczności. Dotyczy to nawet osób korzystających ze wspólnego hostingu.

Jedną z obaw, że ludzie inwestują we współdzielony hosting, jest fakt, że inni użytkownicy „dzielący się” zasobami serwera mogą potencjalnie ściągnąć z nimi twoją stronę internetową, gdy coś się stanie z ich witryną.

Dzięki gwarancji bezawaryjnej możesz mieć pewność, że ich zespół ekspertów pracuje przez całą dobę, aby mieć pewność, że Twój serwer działa przez cały czas..

Serwery używane przez A2 Hosting są niezależnie własnością i są zarządzane przez doświadczonych administratorów systemu, którzy postępują zgodnie z najlepszymi praktykami, używają tylko najlepszych centrów danych serwerów i usuwają wszystkie problemy z zabezpieczeniami JAK NAJSZYBCIEJ.

Skalowalność

Dzięki A2 Hosting masz miejsce na rozwój, co jest dużym plusem przy wyborze odpowiedniego dostawcy hostingu. Dla tych, którzy dopiero zaczynają, wspólny plan hostingowy jest idealną opcją.

Oferuje wystarczająco dużo funkcji, aby zabezpieczyć witrynę i obiecać jej ogólną szybkość i wydajność. Stamtąd możesz zainwestować w hosting VPS, a nawet przejść do dedykowanego planu hostingowego, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Hosting A2 - Skalowalność

W końcu z A2 Hosting jesteś w stanie skaluj w górę tak duże, jak chcesz bez obawy o zmianę firmy hostingowej.

Najważniejsze środki bezpieczeństwa

Hosting A2 - Bezpieczeństwo

A2 Hosting oferuje szereg środków bezpieczeństwa w celu zapewnienia ochrony danych Twojej witryny, a także danych osobowych osób dokonujących płatności w Twojej witrynie.

 • Jednorazowe czyszczenie witryny. Jeśli Twoja witryna została zaatakowana przez hakerów, jej zespół wsparcia naprawi ją za Ciebie. Obejmuje to czyszczenie hacków, usuwanie ostrzeżeń z czarnej listy i naprawa spamu SEO. Oprócz powrotu do trybu online dodadzą ulepszone środki bezpieczeństwa, aby zapobiec kolejnemu włamaniu.
 • Sucuri monitoring witryny. W celu ciągłego monitorowania witryny możesz zainwestować w monitoring witryny Sucuri za 5 USD / miesiąc. Dzięki temu będziesz otrzymywać ciągłe skany i alerty, skany zdalne i po stronie serwera, ochronę zapory aplikacji WWW oraz zapobieganie hakerom i atakom DDoS.
 • Zapora ogniowa Sucuri. Za dodatkowe 15 USD miesięcznie możesz naprawdę chronić swoją witrynę przed włamaniami, otrzymując ochronę przed atakami DDoS / brute force / złośliwym oprogramowaniem, wirtualne łatanie i hartowanie witryny oraz blokowanie wstrzyknięć SQL wraz z blokowaniem luk w zabezpieczeniach oprogramowania i skryptów między witrynami.

Dla tych, którzy chcą tego wszystkiego, możesz dokonać płatności raz w roku w wysokości 274,88 USD i zastosować wszystkie powyższe środki bezpieczeństwa w swojej witrynie.

Wsparcie eCommerce

Dla tych, którzy chcą prowadzić swój sklep internetowy, wiedz, że istnieje wiele funkcji eCommerce, które są dołączone do twojego wspólnego planu hostingowego:

 • Do wyboru kilka certyfikatów SSL
 • Natychmiastowy identyfikator konta sprzedawcy (tylko Stany Zjednoczone)
 • Konta sprzedawcy PayPal
 • Konfiguracje Magento, OpenCart, PrestaShop i AbanteCart 1-kliknięciem

Zaspokój globalną publiczność

Hosting A2 - Zaspokój globalną publiczność

Jedną rzeczą, którą A2 Hosting rozumie, jest potrzeba zaspokojenia potrzeb globalnej publiczności. Wiedzą, że wiele firm hostingowych dąży do klientów anglojęzycznych, co może powodować wiele utraconych szans na arenie międzynarodowej.

A mając trzy główne centra danych na całym świecie – Amerykę Północną, Europę i Azję – bardzo ważne jest, aby osoby posługujące się innymi językami mogły zrozumieć wszystko, łącznie z cenami.

Na szczęście A2 Hosting ma nie tylko menu rozwijane tłumaczenia dla tych w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Indiach, Wielkiej Brytanii i Południowej Afryce, ale zapewnia także wygodną wymianę walut, dzięki czemu można uzyskać dokładne ceny.

Ta strategia jest nie tylko dobra dla użytkowników, ale pomaga im zwiększyć sprzedaż i rozwinąć markę jako dostępną dla międzynarodowych klientów.

Wady

Każda firma ma swoje wady, bez względu na to, jak perfekcyjnie się starają. I chociaż mają wiele pozytywnych stron, jest kilka rzeczy do przemyślenia przed zarejestrowaniem ich jako następnego dostawcy hostingu.

Opłaty za migrację

Uaktualnianie i obniżanie poziomów między planami jest stosunkowo łatwe. Należy jednak pamiętać o pewnych opłatach. Zobacz, ile może kosztować, jeśli nie zdecydujesz się na przełączenie między planami hostingowymi:

 • Ulepszenia. Uaktualnienie do drogiego planu nie pociąga za sobą dodatkowych opłat za migrację konta. A jeśli zdecydujesz się zmienić centra danych podczas migracji konta, Twoja opłata za migrację centrum danych również zostanie zniesiona. Jednak przejście do innego centrum danych bez aktualizacji będzie kosztować 25 USD opłat.
 • Obniżki. Jeśli przejdziesz na tańszy plan hostingowy, możesz zostać obciążony opłatą w wysokości 25 USD.
 • Migracje z innych hostów. Jeśli przeprowadzasz migrację od innego dostawcy hostingu, który nie ma cPanel, możesz podlegać opłatom określonym przez zespół ds. Migracji. Jednak w przypadku migracji z hosta cPanel opłaty migracyjne nie będą obowiązywać.

Chociaż opłaty te są pozornie niewielkie i istnieje kilka sposobów ich zapłaty, nadal należy pamiętać o różnych opłatach, z którymi możesz się spotkać podczas korzystania z hostingu A2.

Ograniczone funkcje bonusowe

O ile A2 Hosting sprawia, że ​​Twoja witryna jest superszybka, jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do takich funkcji, jak Turbo Server, A2 Optimized Site Accelerator (który obejmuje Turbo Cache, OpCache / APC i Memchached) jest inwestowanie w najwyższe dostępny wspólny plan hostingowy.

Oznacza to, że pozostałe dwa plany hostingowe, które sprawiają, że korzystanie z A2 Hosting jest wyjątkowo przystępne dla osób dopiero rozpoczynających działalność lub o niższych budżetach hostingowych, są zgodne ze wszystkimi innymi standardowymi planami hostingowymi.

A2 Hosting chce, abyś wierzył, że są o wiele lepsze od innych, jeśli chodzi o szybkość i wydajność. I słusznie tak. W końcu tak wyróżniasz się wśród najtrudniejszych konkurencji.

Jednak brak wzmianki o tym, że dwa z trzech wspólnych planów hostingowych będą testowane jako „średnie” w porównaniu z konkurentami w branży usług hostingowych, jest nieco mylące.

Biorąc pod uwagę fakt, że serwery Turbo Hosting A2 Hosting zapewniają prędkość do 20x większą niż typowe firmy hostingowe, łatwo przeoczyć fakt, że czerpiesz z tego korzyści inwestując w najdroższy dostępny plan hostingowy.

Wspólne plany hostingowe i ceny

Hosting A2 - 3 plany cenowe

Oferują trzy oddzielne plany dla swoich wspólnych usług hostingowych: Lite, Swift i Turbo.

A2 Hosting Lite Plan

Ten plan zaczyna się od 3,92 USD / miesiąc

 • Host 1 witryna, 5 subdomen i 25 zaparkowanych domen
 • Korzystaj z 5 baz danych

Najważniejsze cechy:

 • Nieograniczony transfer danych
 • Darmowy certyfikat SSL i rozwiązanie SSD
 • Wsparcie 24/7/365
 • 3 dostępne centra danych
 • Bezpłatny CDN Cloudfare
 • Darmowa migracja strony
 • Gwarancja 99% bezawaryjności
 • Dostępna wersja PHP 7.x
 • 25 adresów e-mail
 • Panel sterowania cPanel
 • Kilka funkcji eCommerce

Podsumowując, w przypadku wspólnego planu hostingowego w tak niskiej cenie zestaw funkcji jest odpowiedni dla osób z jedną witryną.

A2 Hosting Swift Plan

Ten plan zaczyna się od 4,90 USD / miesiąc

 • Hostuj nieograniczoną liczbę witryn, subdomen, zaparkowanych domen i domen dodatkowych
 • Ciesz się nieograniczoną liczbą baz danych
 • Posiadaj nieograniczoną przestrzeń dyskową RAID-10

Najważniejsze cechy:

 • Nieograniczony transfer danych
 • Darmowy certyfikat SSL i rozwiązanie SSD
 • Wsparcie 24/7/365
 • 3 dostępne centra danych
 • Bezpłatny CDN Cloudfare
 • Darmowa migracja strony
 • Kopie zapasowe przewijania serwera
 • Gwarancja 99% bezawaryjności
 • Dostępna wersja PHP 7.x
 • Nieograniczone adresy e-mail
 • Panel sterowania cPanel
 • Kilka funkcji eCommerce

Ponownie, za stosunkowo niską cenę, osoby z więcej niż jedną witryną otrzymują dobry zestaw funkcji dzięki Swift Plan A2 Hosting.

A2 Hosting Turbo Plan

Ten plan zaczyna się od 9,31 USD / miesiąc

 • Hostuj nieograniczoną liczbę witryn, subdomen, zaparkowanych domen i domen dodatkowych
 • Ciesz się nieograniczoną liczbą baz danych
 • Posiadaj nieograniczoną przestrzeń dyskową RAID-10

Najważniejsze cechy:

 • Nieograniczony transfer danych
 • Darmowy certyfikat SSL i rozwiązanie SSD
 • Serwer Turbo
 • Wsparcie 24/7/365
 • A2 Optimized Site Accelerator wraz z Turbo Cache, OpCache / APC i Memcached
 • 3 dostępne centra danych
 • Bezpłatny CDN Cloudflare
 • HTTP / 2, SPDY i Edge Side Includes (ESI)
 • Darmowa migracja strony
 • Kopie zapasowe przewijania serwera
 • Gwarancja 99% bezawaryjności
 • Dostępna wersja PHP 7.x
 • Nieograniczone adresy e-mail
 • Panel sterowania cPanel
 • Zoptymalizowane funkcje Magento A2
 • Kilka funkcji eCommerce

Jak można się spodziewać, najtańszy hosting dzielony oferuje najwięcej funkcji.

Podsumowując, możesz doświadczyć najszybszych prędkości i wydajności, inwestując we wspólny plan hostingowy Turbo Turbo firmy A2 Hosting.

Jest to najlepszy plan hostingowy dla tych, którzy mają duży ruch w witrynie, strony wymagające dużych zasobów lub po prostu chcą mieć wszystkie funkcje A2.

A2 Hosting FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań.

Co to jest A2Hosting.com?

A2 Hosting to firma hostingowa z siedzibą w Ann Arbor, która oferuje różnorodne usługi hostingowe, takie jak współdzielenie, odsprzedawca, VPS, chmura i usługi hostingu dedykowanych serwerów. Mają trzy centra danych zlokalizowane w Michigan (USA), Amsterdamie (Europa) i Singapurze (Azja), z których można wybierać. A2 Hosting ma ocenę A od BBB.

Czy A2 Hosting oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

Tak. Oferują pełny zwrot pieniędzy, jeśli zlikwidujesz konto w ciągu pierwszych 30 dni korzystania z ich usług. Ponadto możesz otrzymać proporcjonalny zwrot pieniędzy, jeśli zdecydujesz w dowolnym momencie po 30 dniach, że A2 nie jest dla ciebie. Rejestracja domeny, opłaty konfiguracyjne i opłaty migracyjne nie podlegają zwrotowi.

Jakie wsparcie zapewnia A2 Hosting swoim klientom?

A2 Hosting zapewnia wyjątkowe wsparcie dla wszystkich klientów, niezależnie od wybranego planu hostingowego. Oferują system pomocy technicznej, e-mail, czat na żywo i wsparcie telefoniczne. Co więcej, wsparcie jest dostępne każdego dnia, o każdej porze roku.

Czy A2 Hosting przeprowadzi migrację mojej bieżącej witryny za darmo?

Tak. Oferują bezpłatną migrację witryny, nawet w przypadku najtańszego udostępnionego planu hostingu. Ponadto w przypadku istniejących klientów migracja witryny jest bezpłatna w większości przypadków.

Co to jest gwarancja bezawaryjności A2 Hosting?

Podobnie jak wielu dostawców hostingu, gwarantują one nieprzerwany czas pracy 99,99% czasu.

Dzięki wdrożonym wiecznym środkom bezpieczeństwa (takim jak KernelCare, podwójne zapory ogniowe, obrona przed brutalną siłą, skanowanie antywirusowe, hartowanie serwerów i monitorowanie bezpieczeństwa 24/7/365) A2 Hosting może prawie nie zapewnić przestoju witryny.

Jeśli Twoja witryna ma przestoje, ich doświadczony zespół wsparcia jest pod ręką, aby natychmiast rozwiązać problemy. A jeśli przyczyną problemu jest naruszenie witryny, dostępny jest zespół pomocy technicznej, który pomoże Ci oczyścić witrynę i przywrócić jej działanie.

Czy A2 Hosting oferuje certyfikaty SSL, SSD i CDN?

Absolutnie. Wszystkie plany są dostarczane z bezpłatnym certyfikatem SSL za pośrednictwem Let’s Encrypt. Ponadto w pakiecie znajduje się hosting Solid State Drive Hosting dla wszystkich plików, systemu operacyjnego i baz danych Twojej witryny. Zapewnia to najszybszą możliwą prędkość. Na koniec zapewniają wszystkim użytkownikom bezpłatny CDN Cloudflare do szybkiego i wydajnego dostarczania treści internetowych odwiedzającym witrynę.

Czy A2 Hosting oferuje kopie zapasowe witryn?

Zapewniają dwa rozwiązania w zakresie tworzenia kopii zapasowych witryn. Pierwsza oferowana przez nich usługa nazywa się Backup Rewind Server. Chociaż funkcja ta nie jest dostępna dla planu hostingowego Lite, ta funkcja jest dostępna w przypadku wspólnych planów hostingowych Swift i Turbo.

Dzięki kopii zapasowej Rewind serwera regularnie wykonywane są automatyczne migawki kopii zapasowych, do których można uzyskać dostęp z cPanel i przywrócić je na stronie w dowolnym momencie.

Ponadto A2 Hosting sprawia, że ​​ręczne tworzenie kopii zapasowej witryny (witryny, bazy danych i poczty e-mail) w bezpiecznej, zewnętrznej lokalizacji jest łatwe dzięki usłudze dodatkowej DropMySite Backup, do której można łatwo uzyskać dostęp w cPanel. Możesz nawet zaplanować regularne tworzenie kopii zapasowych, aby nigdy nie zapomnieć o przechowywaniu kopii pod ręką.

Co sprawia, że ​​serwery A2 Hosting są tak szybkie?

Ich serwery są szybkie dzięki platformie SwiftServer (zoptymalizowane pod kątem prędkości serwery z wyborem lokalizacji serwera i korzystaniem z bezpłatnych dysków półprzewodnikowych (SSD).

A2 oferują również tak zwane serwery Turbo. Jest to zoptymalizowany akcelerator witryny, który, jak twierdzą, ładuje strony do 20 razy szybciej niż inne hosty internetowe.

Co to jest najtańszy plan hostingowy A2 Hosting?

A2 Hosting najtańszym planem hostingowym jest plan Lite, który jest podstawowym planem hostingu współdzielonym. Lite zaczyna 3,92 USD miesięcznie.

Czy mogę zainstalować WordPress na A2 Hosting?

Tak, zdecydowanie! A2 Hosting doskonale obsługuje strony internetowe, blogi i sklepy internetowe oparte na WordPress. Możesz albo wstępnie zainstalować i skonfigurować WordPress, albo możesz użyć instalatora WordPress Softaculous 1-kliknięcia, który jest dostarczany z panelem sterowania cPanel.

Czy są jakieś dobre alternatywy dla hostingu A2?

Tak, są, ale jeśli mnie zapytasz A2 Hosting to idealna firma hostingowa. Z drugiej strony, polecam, abyś przeprowadził badania i zajrzał również do innych hostów internetowych. Dwie dobre alternatywy dla A2 Hosting, na które warto zwrócić uwagę, to InMotion Hosting i SiteGround.

Czy powinienem zwrócić uwagę na recenzje A2 Hosting dotyczące Reddit i Quora?

Tak, w przeważającej części możesz ufać, że Quora i Reddit są dobrymi miejscami do czytania recenzji. Przeczytaj recenzje na Reddit i na Quora. Istnieją również recenzje na stronach takich jak TrustPilot i Yelp.

Czy mogę użyć kodu kuponu A2 Hosting?

Tak, powinieneś użyć tego ekskluzywnego kodu promocyjnego A2 Hosting: webrating51, który daje 51% zniżki na wszystkie plany hostingowe.

Czy polecam Hosting A2?

Krótko mówiąc, dla tych, którzy szukają niedrogiego hostingu współdzielonego, tak, zdecydowanie zalecam wypróbowanie A2.

Są niezależne, co oznacza, że ​​mają pełną kontrolę nad wszystkimi swoimi serwerami, co stanowi ogromny plus w monopolu dostawców hostingu.

Podchodzą również do trzech najważniejszych funkcji hostingu – szybkość, funkcje i wsparcie.

Chociaż może być konieczne uaktualnienie do droższego planu hostingowego, aby cieszyć się wszystkimi funkcjami dostępnymi dla A2 Hosting, dobrą wiadomością jest to, że do wszystkich ich planów jest wbudowany wysoki poziom szybkości, wydajności i wsparcia.

W końcu, z gwarancją zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie, naprawdę nie ma powodu, aby nie wypróbować A2 Hosting. Sprawdź je i zobacz, jak to działa. Nigdy nie wiesz. Unikalny, niezależny dostawca hostingu może być tym, czego potrzebujesz Ty i Twoja strona internetowa.

Użyj tego ekskluzywnego kodu promocyjnego: webrating51 i dostać 51% zniżki wszystkie plany hostingowe

Ujawnienie FTC: Aby uzyskać najniższą możliwą cenę, otrzymam niewielką prowizję, jeśli zdecydujesz się zarejestrować za pośrednictwem moich linków.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me