Przegląd HostGator

HostGator jest jednym z największych, najstarszych dostawców hostingu w branży. Ale czy to czyni je dobrymi czy złymi? Ta recenzja HostGator przedstawia wszystkie zalety i wady, dzięki czemu możesz ustalić, czy HostGator jest właściwym wyborem dla Ciebie.


Obecnie istnieje wielu dostawców usług hostingowych, którzy mogą wybierać spośród tych, którzy koncentrują się na zapewnianiu niedrogich rozwiązań, fantazyjnych funkcji i najwyższej jakości wsparcia. Jednak wybór hosta nie jest taki łatwy.

Na szczęście dla ciebie jesteśmy tutaj, aby rozbić jedno z najpopularniejszych rozwiązań hostingowych na rynku, HostGator, aby sprawdzić, czy to, co mają do zaoferowania, jest tym, czego potrzebujesz, aby prowadzić udaną stronę internetową, bez wpadania w ziemię z problemami z witryną.

recenzje hostgator twitterNa Twitterze jest mieszany zestaw recenzji

W tym Recenzja HostGator, Przyjrzę się bliżej niektórym zaletom i wadom, o których powinieneś wiedzieć przed podjęciem decyzji o rejestracji.

Jeśli dasz mi 10 minut swojego czasu, dam ci wszystkie niezbędne informacje na temat ich usług hostingowych, odpowiadając na pytania takie jak:

 • Jakie funkcje udostępnia HostGator swoim klientom?
 • Jakie są dostępne różne plany?
 • Ile kosztuje hosting HostGator?
 • Jakiego rodzaju hosting zapewniają właściciele witryn?

Użyj kodu kuponu WSHR i uzyskaj 60% rabatu od normalnej ceny i hostuj swoją stronę za jedyne 2,75 USD miesięcznie.

Zanim skończysz czytać tę recenzję HostGator, z pewnością będziesz w stanie stwierdzić, czy jest to właściwa usługa hostingowa dla twoich potrzeb.

Contents

Tego się tutaj nauczysz

 1. Rozwiązania hostingowe

Wyjaśnię tutaj różne rodzaje hostingu, a HG zapewnia klientom i jakie są ich główne różnice.

 1. Funkcje hostingowe

Tutaj omówię szczegółowo każdy z głównych .

 1. Plusy & Cons

Tutaj przyjrzę się zarówno korzystaniu z HostGator Hosting. Omówię też niektóre z nich najbardziej .

 1. Czy polecam HostGator.com?

Tutaj powiem ci, czy myślę, że lepiej byłoby użyć konkurenta.

Zanurzmy się, ale najpierw szybkie tło.

HostGator został założony w 2002 przez młodego studenta o imieniu Brent Oxley, HostGator ostatecznie wylądował w oficjalnym biurze w Houston w Teksasie, po tym jak spędził trochę czasu w Kanadzie w pierwszych dniach swojej działalności. Stamtąd nadal się rozwijali, otwierając kolejne biuro w Austin w Teksasie, a także rozszerzając działalność na Brazylię.

Do 2012 roku ogłosił Oxley Endurance International Group (EIG) przejmował HostGator. I chociaż był to sprytny ruch biznesowy dla Oxleya i jego załogi, taki ruch może potencjalnie powodować problemy wśród osób obecnie korzystających z usług HostGator lub zamierzających z nich korzystać.

Nie pewny dlaczego? Przeczytaj o EIG i jego wpływie na pozyskanych dostawców hostingu.

To powiedziawszy, nie jestem tutaj, aby powiedzieć, że jego rola w EIG jest z natury dobra lub zła. W rzeczywistości HostGator odniósł wiele sukcesów i odrzucił setki tysięcy zadowolonych klientów.

HostGator Web Hosting

Oto różne rozwiązania hostingowe, które zapewniają właścicielom witryn.

Wspólny hosting

HostGator oferuje niezwykle niedrogie współdzielone pakiety hostingowe dla stron internetowych wszelkiego rodzaju i rozmiarów. Podzielone na trzy odrębne plany:

Hatchling, Baby i Business – wspólne plany hostingowe mają funkcje, które spełnią Twoje podstawowe potrzeby hostingowe.

hostgator udostępnił plany hostingowe

Na przykład każdy wspólny plan hostingowy jest wyposażony we wbudowany Kreator stron internetowych do wygodnego przeciągania & upuść tworzenie witryny. Ponadto są dostarczane z narzędziem QuickInstall do instalowania blogów, forum, galerii i skryptów sklepów internetowych bezpośrednio na Twojej stronie.

Nie wspominając o tym, że obsługują systemy zarządzania treścią hostingu WordPress, Joomla, Drupal, Magento, Wiki i phpBB..

Dodatkowe funkcje obejmują:

 • Niezmierzona przepustowość
 • 99% gwarancji nieprzerwanej pracy
 • Bezpłatne transfery stron internetowych
 • Kredyty Google AdWords i Bing Ads
 • Panel sterowania cPanel
 • PHP wersja 7 i dostęp SHS
 • Nieograniczone konta e-mail POP3
 • Wsparcie techniczne 24/7/365 przez telefon, czat na żywo i e-mail (system biletów)

To ważne by zauważyć że dzielony hosting będzie w centrum tej recenzji, jednak inne rozwiązania hostingowe zostaną Ci udostępnione na wypadek, gdybyś potrzebował czegoś bardziej solidnego.

HostGator Cloud Hosting

Ich usługi hostingowe w chmurze są wyposażone w wiele funkcji dla osób, które chcą szybko skalować. Korzystaj z optymalnego rozwiązania buforowania w chmurze, intuicyjnego pulpitu nawigacyjnego i możliwości zarządzania zasobami. Ponadto zachowaj pełną kontrolę nad całą witryną dzięki łatwemu w użyciu cPanel.

plany hostingowe w chmurze hostgator

Ponadto w przypadku awarii szybko przenieś wszystkie dane witryny na inny serwer i wiedz, że trzy kopie lustrzane Twojej witryny są hostowane na wielu urządzeniach, aby zapewnić bezpieczeństwo i nadmiarowość.

Ich hosting w chmurze zaczyna się od 4,95 USD / miesiąc i jest skalowany do większych planów, wycenionych na 6,57 USD / miesiąc i 9,95 USD / miesiąc, gdy potrzeby stają się coraz bardziej wymagające.

Hosting współdzielony a chmurowy

Hosting w chmurze jest lepszy niż hosting współdzielony, ponieważ pozwala na wykorzystanie zasobów wielu serwerów, a nie ogranicza się do jednego serwera

HostGator Cloud zapewnia wszystkie funkcje hostingu współdzielonego, ale znacznie bardziej chrząka!

hostgator udostępniony vs. hosting w chmurze

2x szybsze serwery

 • Do 2 razy szybszy czas ładowania dzięki serwerom o niskiej gęstości, sprzętowi premium i wielu warstwom buforowania
 • Treściami Twojej witryny zarządza się bardziej wydajnie, umożliwiając błyskawiczne przetwarzanie dynamicznych żądań treści
 • Wbudowane buforowanie przyspiesza ładowanie witryny z chmury dzięki optymalnej konfiguracji buforowania

4X bardziej skalowalny

 • Zwiększ swoje zasoby chmurowe wraz ze wzrostem obecności w Internecie. Wystarczy jedno kliknięcie – bez migracji danych, przestojów i restartów
 • Uzyskaj przydział i zarządzanie serwerami w chmurze!
 • Pozwala reagować na te duże skoki ruchu bez zakłóceń usługi

Zarządzany hosting chmury WordPress

Okej, więc oto plan, który najbardziej mi się podoba.

Dla tych, którzy pracują w szczególności z WordPress, HostGator ma hosting w chmurze WordPress, który obsługuje platformę WordPress i zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia szybkiej, wydajnej i bardzo bezpiecznej strony internetowej.

hostgator zarządzał hostingiem chmurowym wordpress

HostGator zarządza obietnicą hostingu WordPress w chmurze do 2,5 razy szybszy czas ładowania z powodu superładowanej architektury chmury, serwerów o niskiej gęstości, CDN i wielu warstw buforowania.

Ponadto to rozwiązanie hostingowe jest zarządzane, co oznacza Automatyczne aktualizacje do rdzenia WordPress, wtyczki i motywy są obsługiwane przez HostGator, a także kopie zapasowe witryn i usuwanie złośliwego oprogramowania. Ty też otrzymujesz bezpłatna usługa CDN zwiększenie dostarczania treści do odwiedzających witrynę.

Porównaj plany hostingowe

Oto krótki przegląd wyżej wymienionych planów, które oferują:

Wspólne plany hostingowe

 • Plan pisklęcia: Zaczyna się od 2,75 $ miesięcznie. Dozwolona 1 strona, nie mierzona przepustowość & przestrzeń magazynowa.
 • Plan dziecka: Zaczyna się od 3,95 $ miesięcznie. Dozwolone nielimitowane strony, nie mierzona przepustowość & przestrzeń magazynowa.
 • Plan biznesowy: Zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie. Dozwolone nielimitowane strony, nie mierzona przepustowość & przestrzeń magazynowa.
 • Sprawdź najnowsze ceny i wszystkie udostępnione funkcje w zestawie

Plany hostingowe w chmurze

 • Chmura pisklęcia: Zaczyna się od 4,95 $ miesięcznie. 2 rdzenie & Pamięć 2 GB, dozwolona 1 strona, nie mierzona przepustowość & przestrzeń magazynowa.
 • Baby Cloud: Zaczyna się od 6,57 USD miesięcznie. 4 rdzenie & Pamięć 4 GB, dozwolone nieograniczone witryny, nie mierzona przepustowość & przestrzeń magazynowa.
 • Business Cloud: Zaczyna się od 9,95 USD miesięcznie. 6 rdzeni & 6 GB pamięci, dozwolone nieograniczone witryny, nie mierzona przepustowość & przestrzeń magazynowa.
 • Sprawdź najnowsze ceny i wszystkie funkcje chmury w zestawie

Plany hostingowe Cloud WordPress

 • Plan początkowy: Zaczyna się od 5,95 USD miesięcznie. 2 razy szybsze, 1 witryna dozwolona, ​​100 000 odwiedzin miesięcznie, 1 GB kopii zapasowych i niezmierzone miejsce do przechowywania.
 • Standardowy plan: Zaczyna się od 7,95 $ miesięcznie. 2x szybsze, 2 witryny dozwolone, 200 000 odwiedzin miesięcznie, 2 GB kopii zapasowych nie mierzonego miejsca.
 • Plan biznesowy: Zaczyna się od 9,95 USD miesięcznie. 5 razy szybszy, 3 witryny dozwolone, 500 000 odwiedzin miesięcznie, 3 GB kopii zapasowych i nie mierzone miejsce na dysku.
 • Sprawdź najnowsze ceny i wszystkie funkcje chmury WordPress zawarte

Inne opcje hostingu

Oprócz wyżej wymienionych opcji hostingu mają również następujące funkcje:

 • Hosting VPS. Hosting VPS zapewnia kompleksowe funkcje, takie jak pełny dostęp do katalogu głównego do kontrolowania całego środowiska hostingowego, wiele warstw zabezpieczeń sieci w celu zapewnienia niezawodności serwera i natychmiastowa skalowalność za pomocą jednego przycisku.

  Ponadto należy ufać, że dane przechowywane są na serwerach chronionych konfiguracją dysków RAID 10 i wyposażonych w nadmiarowe jednostki zasilania i HVAC. Otrzymuj cotygodniowe kopie zapasowe całej witryny poza serwisem, pełny zestaw narzędzi programistycznych ułatwiających funkcjonalność i projekt witryny oraz, jak zwykle, wielokrotnie nagradzane wsparcie na wszelkie pytania. Plany hostingowe VPS są wyceniane w następujący sposób: odpowiednio 29,95 USD / miesiąc, 39,95 USD / miesiąc i 49,95 USD / miesiąc.

 • Hosting dedykowany. W przypadku witryn o dużym natężeniu ruchu, a także o większym budżecie, może być potrzebny dedykowany hosting. Dane Twojej witryny będą przechowywane niezależnie na własnym serwerze dedykowanym, co oznacza, że ​​nigdy nie ma potrzeby udostępniania zasobów.

  Co więcej, uruchom Linux lub Windows, wybierz pomiędzy opcjami HDD i SSD, otrzymaj ochronę DDOS na poziomie centrum danych i ciesz się pełnym dostępem do katalogu głównego, nieograniczoną liczbą baz danych, konfiguracją RAID-1 i 3-5 dedykowanymi adresami IPv4. Aby wziąć udział w dedykowanych planach hostingowych HostGator, spodziewaj się od 119 $ / miesiąc do 149 $ / miesiąc.

 • Hosting dla sprzedawców. Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy hostingowej, zastanów się nad planami hostingowymi dla sprzedawców. Otrzymuj potężne narzędzia, które pomogą zbudować twoją klientelę, zachować pełną kontrolę nad alokacją zasobów i aktualizować w razie potrzeby, aby Twoja firma mogła dalej się rozwijać.

  Dzięki planowi hostingu dla sprzedawców otrzymujesz panel sterowania WHM z obsługą wielu języków, 99,9% gwarancji dostępności, ponad 400 markowych samouczków wideo dla klientów oraz nieograniczoną bazę danych MySQL z dostępem phpMyAdmin. Jeśli chcesz to zrobić, sprawdź, czy jeden z trzech dostępnych planów – aluminium, miedź lub srebro – od 19,95 USD / miesiąc do 24,95 USD / miesiąc, działa dla Ciebie.

 • Hosting aplikacji. Jeśli nie korzystasz z WordPressa jako CMS, HG zapewni ci ochronę. HostGator, działając w systemach Linux, Apache, MySQL i PHP, pozwala na uruchamianie platform takich jak Joomla, Magento, Drupal, Wiki i phpBB Hosting. Dodatkowo do każdego planu dołączone są takie funkcje, jak niezmierzona przepustowość, marketing e-mailem i instalacje innych pomocnych aplikacji jednym kliknięciem.
 • Hosting Windows. Chociaż Linux jest preferowany, jeśli chodzi o hosting, udostępniają hosting Windows dla tych, którzy go potrzebują. Dzięki obsłudze Parallels Plesk Panel, IIS, Microsoft SQL Server 2012 R2 i ASP.NET to rozwiązanie hostingowe z pewnością ma wszystko, czego potrzeba do prowadzenia przyjaznej dla użytkownika strony internetowej.

Jak widać, HostGator oferuje rozwiązania hostingowe na każdy budżet, każdy typ strony internetowej i rozmiar, a nawet idzie tak daleko, aby zaspokoić konkretnych klientów, takich jak użytkownicy WordPress lub Windows.

Główne cechy

Ich wspólne plany hostingowe są wyposażone w wystarczającą liczbę funkcji, aby założyć witrynę bez poświęcania szybkości i wydajności. Oto lista najlepszych funkcji, jakie mają dla klientów, którzy mogą zachęcić Cię do zarejestrowania się w nich na potrzeby hostingu:

 1. Wbudowany kreator stron internetowych
 2. Pełne zarządzanie nazwami domen
 3. Narzędzia marketingowe
 4. Usługi premium

HostGator Website Builder

Z łatwością twórz oszałamiającą stronę internetową, używając ich wbudowane narzędzie do tworzenia stron internetowych. Na początek wybierz spośród ponad 100 szablonów dostosowanych do urządzeń mobilnych. Ponadto buduj za pomocą wygodnego przeciągania & upuść technologię, skorzystaj z gotowych sekcji i stron, aby zainspirować swój projekt internetowy, a nawet otrzymaj 6 gotowych stron na początek.

narzędzie do tworzenia witryn hostgator

Dodatkowe funkcje obejmują:

 • Narzędzia SEO dla lepszych wyników wyszukiwania
 • Integracja z mediami społecznościowymi
 • Bramka płatności PayPal
 • Osadzanie wideo HD
 • Usunięcie brandingu
 • Google Analytics
 • koszyk e-commerce i zarządzanie zapasami
 • Kody kuponów

Dostępny do zakupu indywidualnie, wraz z usługami hostingowymi, Kreator stron internetowych jest również dostarczany z każdym innym planem hostingowym oferowanym klientom.

Zarządzanie nazwami domen

Pozwalają klientom mieć pełną kontrolę nad wszystkim, co dotyczy nazwy domeny. Aby rozpocząć, kup domenę .com, .org lub .co (aby wymienić tylko kilka) nazw domen bezpośrednio z hostingu cPanel.

Skorzystaj z ich wygody narzędzie do wyszukiwania nazw domen aby sprawdzić, czy szukany adres URL jest dostępny. Lub, jeśli zmieniasz na HostGator od innego dostawcy hostingu, po prostu przenieś swoją istniejącą nazwę domeny i ciesz się przedłużeniem roku – bezpłatnie.

nazwy domenowe hostgator

Z każdym planem hostingowym otrzymujesz również następujące bezpłatne funkcje nazw domen:

 • Blokowanie domen. Zapobiegaj przechwyceniu nazwy domeny i używaniu jej przez siebie, blokując ją.
 • Odnowienie domeny. Po przeniesieniu istniejącej nazwy domeny lub zakupie jej za pośrednictwem cPanel, pozwól jej automatycznie odnawiać co roku, aby zapobiec przypadkowym wygaśnięciom.
 • cPanel Management. Zarządzaj wszystkimi aspektami nazwy domeny bezpośrednio z cPanel.

Narzędzia marketingowe

HostGator wie, że prowadzenie udanej strony internetowej to coś więcej niż tylko solidny dostawca hostingu. Dlatego oferują cenne narzędzia marketingowe aby zwiększyć zasięg witryny, zwiększyć ruch w witrynie i zwiększyć liczbę konwersji.

Przegląd SEO

Posiadanie strategii SEO pomaga znaleźć Twoją stronę w popularnych wynikach wyszukiwania. W rzeczywistości optymalizacja witryny pod kątem SEO poprawi pozycję w rankingu i widoczność w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing i Yahoo.

Jeśli potrzebujesz pomocy w opracowaniu strategii SEO, skontaktuj się z nią, aby uzyskać bezpłatne konsultacje SEO. Stamtąd oddany Koordynator Projektu Marketingowego pomoże Ci rozpocząć idealną kampanię marketingową, najpierw kontrolując witrynę i przeprowadzając dokładne badania słów kluczowych związanych z niszą biznesową.

Usługi SEO hostgatora

Oto zestawienie niektórych strategii, które koordynator projektu marketingowego zastosuje na Twojej stronie, aby wpłynąć na wyniki wyszukiwania:

 • Badanie słów kluczowych. Ich wewnętrzni eksperci ds. Marketingu znajdą słowa kluczowe, które najlepiej odnoszą się do Twojej niszy, które pomogą Ci awansować w rankingach wyszukiwania i które będą najbardziej odpowiadać odbiorcom docelowym. Ponadto dowiedzą się, które hasła są najczęściej używane przez odbiorców docelowych w zapytaniach, a także będą monitorować skuteczność słów kluczowych w witrynie.
 • Tworzenie treści. Użyj ich wyspecjalizowanego zespołu do tworzenia oryginalnych treści w celu zwiększenia ruchu w witrynie i zwiększenia liczby odbiorców.
 • Optymalizacja na stronie. Pozwól im zoptymalizować Twoją witrynę pod kątem tytułów stron, metaopisów i tagów nagłówków, aby Twoja strona była indeksowana w celu uzyskania wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania.

Usługi PPC

Kolejną świetną usługą, jaką oferują klientom w celu zwiększenia sprzedaży, jest ich Usługi Pay-Per-Click, inaczej znany jako PPC. Docieranie do klientów za pomocą płatnych reklam to świetny sposób, aby zachęcić ludzi do odwiedzenia Twojej witryny i ostatecznie do sprzedaży.

Oto, co zyskujesz, gdy korzystasz z ich usług PPC:

 • Badanie słów kluczowych. Wewnętrzni eksperci ds. Marketingu wykorzystają zarówno lokalne, jak i globalne metody kierowania, sprawdzą słowa kluczowe używane na wielu urządzeniach i znajdą dokładną grupę docelową, której potrzebuje Twoja firma. Pomogą również w opracowaniu “lista wykluczających słów kluczowych” więc przestajesz przyciągać nieodpowiednich odbiorców do swojej witryny.
 • Zarządzanie kampanią. Wezwanie do działań, numery telefonów, informacje o lokalizacji i bezpośrednie linki do Twojej witryny są zawarte w Twoich reklamach PPC. Ponadto obserwuj, jak płatni eksperci pomagają podnieść wynik optymalizacji, utrzymując budżet w granicach kosztu kliknięcia.

W końcu biorą na siebie odpowiedzialność za pomoc swoim klientom w osiągnięciu sukcesu. Zapewniając pomoc SEO i spersonalizowane strategie marketingowe, a także bezpłatne kredyty Google AdWords i Bing Ads, nie ma powodu, dla którego Twoja witryna nie może się rozwijać.

Usługi premium

Oferują klientom wyjątkowe usługi premium dla tych, którzy mają trochę miejsca na wahania w swoim budżecie.

CodeGuard

Dzięki usłudze CodeGuard HostGator otrzymujesz takie funkcje, jak:

 • Codzienne automatyczne kopie zapasowe w chmurze
 • 16 GB przestrzeni dyskowej
 • Użyj na maksymalnie 5 stronach internetowych
 • Nieograniczone bazy danych i pliki
 • 3 przywraca na miesiąc
 • Powiadomienia e-mail o nieautoryzowanych zmianach
 • Łatwe zarządzanie – przeglądaj zmiany, planuj monitorowanie witryny i zarządzaj alertami e-mail

Począwszy od 2,00 $ / miesiąc, ta usługa premium jest warta niskiej ceny.

Projektowanie stron

Ich wewnętrzni, pełni usługowi, profesjonalni projektanci stron internetowych zapewnią ci szablony premium z oszałamiającym projektowaniem stron internetowych i maksymalnie 3 stronami przyjaznymi SEO, stworzonymi specjalnie dla Twojej witryny.

Dodatkowo twoja strona będzie oparta na najpopularniejszym do tej pory systemie zarządzania treścią, WordPress, znanym z łatwości obsługi i elastyczności.

Dodatkowe funkcje ich usług projektowania stron internetowych obejmują:

 • Specjalista SEO pod ręką, aby opracować strategie zwiększania ruchu w witrynie
 • Kompletny projekt strony internetowej zbudowany z responsywnym designem
 • Comiesięczny przegląd połączeń telefonicznych w celu omówienia sukcesu kampanii marketingowej
 • Szkolenie jeden na jednego, abyś mógł obsługiwać swoją stronę internetową w przyszłości

Otrzymasz również integrację z e-commerce, zawierającą do 10 stron produktów oraz rozwiązania do przetwarzania i wysyłki płatności OpenCart.

Plusy i minusy HostGator Hosting

Zawsze będą plusy i minusy u każdego dostawcy usług hostingowych, z którego zdecydujesz się skorzystać. Dlatego ważne jest, aby ocenić swoje priorytety i upewnić się, że wybrane rozwiązanie nie poświęci żadnego z tych priorytetów.

Profesjonaliści

Istnieje wiele powodów, dla których są tak popularną firmą hostingową. Zobaczmy, jakie są korzyści z korzystania z dzielonych usług hostingowych.

Solidny czas pracy i serwis

Gwarantują Czas działania 99,9%, co jest świetną wiadomością dla każdego właściciela strony. Należy jednak pamiętać, że jest to standard i ogólnie mniej nie jest tolerowane.

Co więcej, HostGator jest przygotowany na zrekompensowanie swoim klientom jednomiesięcznego kredytu, jeśli w dowolnym momencie serwerowi brakuje gwarancji dostępności na poziomie 99,9%.

czas działania hostgatoraWedług HostingFacts czas pracy HostGatora w ciągu ostatnich 12 miesięcy wyniósł 99,99%

Zapewniają również klientom wsparcie 24/7/365 przez telefon, czat na żywo i e-mail (system biletów). Korzystając z wygodnego portalu pomocy technicznej, możesz skontaktować się z ekspertem ds. Hostingu, sprawdzić niektóre fora społeczności, a nawet uzyskać dostęp do samouczków wideo, które pomogą Ci samodzielnie rozwiązać problemy.

Bezpłatny transfer witryny i instalacje jednym kliknięciem

Ponownie, ta usługa jest zwykle normą dla większości firm hostingowych, jednak HostGator sprawia, że przenoszenie z innego hosta do nich bardzo proste. Po prostu zarejestruj się w planie hostingowym, którego chcesz używać, i pozwól HostGator zrobić resztę.

Ponadto, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z witryny, a HostGator jest pierwszym rozwiązaniem hostingowym, jakiego kiedykolwiek używałeś, możesz mieć pewność, że instalacja preferowanego CMS jest tak prosta, jak kliknięcie kilku przycisków podczas rejestracji. Za pomocą narzędzia QuickInstall możesz łatwo skonfigurować swoją stronę internetową, nie martwiąc się o wiedzę techniczną.

(Prawie) Nieograniczone wszystko

Zaoszczędź na najbardziej podstawowy wspólny plan hostingu, który ogranicza domeny do 1, który oferuje HostGator nieograniczona wszystko (no cóż – patrz poniżej) co jest świetną okazją, ponieważ ich plany hostingowe są tak tanie na początek.

Nieograniczone miejsce na dysku oznacza, że ​​możesz przechowywać tyle danych, ile potrzebujesz. Pozwala to na pozornie nieograniczony rozwój Twojej witryny przy jednoczesnym korzystnym współdzielonym planie hostingowym.

Mający nie mierzona przepustowość oznacza, że ​​możesz przenosić nieograniczoną ilość danych między serwerem hosta, użytkownikami witryny i Internetem. Jest to doskonałe do zapewnienia szybkości i wydajności witryny, zwłaszcza w przypadku wspólnego planu hostingowego.

Ty też otrzymujesz nieograniczona liczba baz danych, co oznacza, że ​​możesz mieć tyle instalacji WordPress, ile chcesz. Jest to dobre dla tych, którzy mają wielu klientów i chcą przetestować zmiany w witrynie przed udostępnieniem ich na żywo.

Hosting „Unlimited” to mit, a przynajmniej HostGator jest przejrzysty w kwestii ograniczenia wykorzystania zasobów. Oferują „nieograniczone wszystko”, o ile Ty:

 • Nie używaj więcej niż 25% jednostki centralnej (CPU) serwera
 • Nie uruchamiaj więcej niż 25 jednoczesnych procesów w cPanel
 • Nie masz więcej niż 25 jednoczesnych połączeń MySQL
 • Nie twórz więcej niż 100 000 plików w cPanel
 • Nie sprawdzaj więcej niż 30 e-maili na godzinę
 • Nie wysyłaj więcej niż 500 e-maili na godzinę

Nie ma jednak ograniczeń:

 • Wykorzystana przepustowość
 • Utworzone konta e-mail

Wady

Tak jak w przypadku wszystkiego, korzystanie z tak taniego, współdzielonego rozwiązania hostingowego będzie miało pewne wady. Sprawdźmy niektóre rzeczy, nad którymi mogą pracować, i czy wpłyną one na twoją ostateczną decyzję.

Ograniczone funkcje

Chociaż dostarczone funkcje są dość standardowe, a nieograniczona wszystko jest fajne, prawda jest taka, HostGator nie oferuje użytkownikom hostingu współdzielonego wielu dodatków.

Ponieważ tego typu hosting nie jest zarządzany, będziesz musiał samodzielnie poradzić sobie z pracą administracyjną, jakiej potrzebuje Twoja strona. Oznacza to, że codzienne kopie zapasowe (chociaż będą one wykonywać cotygodniowe kopie zapasowe), aktualizacje dowolnego rdzenia, wtyczek lub motywów, których używasz (chyba że wybierzesz nieco droższy zarządzany hosting WordPress), oraz środki bezpieczeństwa, ponosisz pełną odpowiedzialność.

Drogie Domeny

Chociaż oferują wygodę, jeśli chodzi o zarządzanie wszystkim związanym z domeną, warto zauważyć, że niektóre z nich ceny nazw domen są nieco wysokie.

Warto o tym wiedzieć, ponieważ nawet jeśli zdecydujesz się na wspólny plan, zawsze możesz zarejestrować i odnowić nazwę swojej domeny w innej, tańszej firmie i po prostu skierować swój DNS do HostGator bezpośrednio z cPanel.

Jest częścią EIG

Znowu nie zamierzam cię kołysać, jeśli chodzi o to Endurance International Group (EIG). Jednak większość osób, które oceniają firmy hostingowe, powie, że firma hostingowa będąca częścią EIG narażona jest na złą reputację.

Dzieje się tak, ponieważ gdybyś poszedł z firmą hostingową A (która jest częścią EIG i nie wiedziałeś o tym) i miałeś złe doświadczenia, i przeniosłeś się do firmy hostingowej B (również część EIG i nie wiedziałeś o tym) , kto ma powiedzieć, że Twoje wrażenia będą jeszcze lepsze?

Pamiętaj, że HostGator jest częścią tej organizacji i że sposób, w jaki EIG działa, prawdopodobnie wpłynie na sposób, w jaki HostGator sobie z tym radzi.

HostGator FAQ

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań.

Co to jest HostGator.com?

HostGator to firma hostingowa, która oferuje różnorodne usługi hostingowe, takie jak współdzielenie, odsprzedawca, VPS, chmura i hosting dedykowanych serwerów. Ponadto oferują hosting specyficzny dla WordPress i Windows. Posiadają dwa centra danych zlokalizowane w Teksasie (USA) i Provo w stanie Utah (USA). Ich oficjalna strona internetowa to www.hostgator.com. Przeczytaj więcej na ich stronie w Wikipedii

Czy HostGator oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy?

Tak. Oferują pełny zwrot pieniędzy, jeśli zlikwidujesz konto w ciągu pierwszych 45 dni korzystania z ich usług. Dotyczy to jednak tylko rozwiązań hostowanych, odsprzedawanych i hostingu VPS.

Jakiego rodzaju wsparcie zapewnia HostGator swoim klientom?

Zapewniają wsparcie przez cały rok przez telefon, czat na żywo i e-mail (system biletów). Możesz uzyskać dostęp do członka zespołu wsparcia 24/7 i uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania, które możesz mieć.

Czy HostGator przeprowadzi migrację mojej bieżącej witryny za darmo?

Tak. Oferują bezpłatną migrację witryny, nawet w przypadku najtańszego udostępnionego planu hostingu.

Co to jest Gwarancja Uptime HostGator?

Podobnie jak wielu dostawców hostingu, gwarantują one nieprzerwaną dostępność na poziomie 99,9%. Co więcej, przyznają ci miesięczny czas pracy za wszelkie przestoje poniżej 99,9%, które występują w Twojej witrynie, podkreślając fakt, że poważnie podchodzą do hostingu Twojej witryny.

Czy HostGator oferuje certyfikaty SSL, SSD i CDN?

Zależy to od wybranego planu hostingowego. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na najbardziej współdzielony plan hostingu premium, tak, otrzymasz bezpłatny prywatny certyfikat SSL. Jednak w przypadku najbardziej podstawowych planów tak nie jest. Niestety będziesz musiał zainwestować w plan hostingowy zarządzany przez WordPress, aby uzyskać dostęp do bezpłatnych usług CDN i użyć dedykowanego serwera, aby mieć możliwość korzystania z pamięci SSD.

Czy HostGator oferuje kopie zapasowe witryn?

Wykonują losowe cotygodniowe kopie zapasowe na czas potrzebny do przywrócenia witryny. Zaleca się stosowanie innej metody tworzenia kopii zapasowych, na przykład ich wysokiej jakości usługi CodeGuard.

Czy otrzymam darmową nazwę domeny z HostGator?

Nie. Już nie oferują nowym klientom bezpłatnej nazwy domeny podczas rejestracji.

Jakie metody płatności są akceptowane przez HostGator?

Akceptują wszystkie główne karty kredytowe, takie jak Visa, MasterCard, American Express i Discover. Akceptują również Paypal, czeki osobiste, przekazy pieniężne i przelewy bankowe.

Co to jest CodeGuard?

Ich usługa CodeGuard jest płatnym dodatkiem, który zapewnia automatyczne tworzenie kopii zapasowych Twojej witryny. CodeGuard monitoruje również twoją stronę internetową i wysyła ci alerty w przypadku jakichkolwiek zmian. I wreszcie CodeGuard oferuje opcję przywracania, dzięki czemu możesz łatwo przywrócić witrynę do poprzedniej wersji.

Czy mogę ufać recenzjom HostGator na temat Reddit i Quora?

Tak, Quora i Reddit to świetne miejsca, aby dowiedzieć się więcej o firmie i uzyskać recenzje, pytania i opinie od prawdziwych ludzi i klientów, którzy ich używają. Przeglądaj recenzje klientów na Reddit i Quora. Przydatne mogą być również strony z recenzjami, takie jak Yelp i TrustPilot.

Jaka jest najlepsza alternatywa HostGator?

HostGator jest jednym z najpopularniejszych dostawców hostingu na rynku. Jeśli jednak poszukujesz hostów internetowych i szukasz dobrej alternatywy dla HostGator, oto moje rekomendacje. Uważam, że najlepszą alternatywą dla HostGatora jest Bluehost (ta sama cena, ale lepsze funkcje, ale jest również własnością EIG). Najlepszą alternatywą spoza EIG jest SiteGround (przeczytaj moją recenzję, aby zobaczyć, dlaczego SiteGround jest numerem 1)

HostGator i Bluehost to ta sama firma?

Nie, HostGator i Bluehost to osobne firmy; ale obie są spółkami zależnymi Endurance International Group (EIG). EIG jest także właścicielem takich firm hostingowych, jak iPage, FatCow, HostMonster, JustHost, Arvixe, A Small Orange, Site5, eHost oraz kilka mniejszych hostów internetowych.

Gdzie mogę znaleźć kody kuponów HostGator?

Najlepszym miejscem do znalezienia kodu kuponu HostGator jest odwiedzenie naszej strony z ofertami Hostgator. Tutaj możesz przeglądać świetne oferty na hosting i nazwy domen i mieć pewność, że otrzymasz od nich w 100% ważne kupony.

Czy polecam HostGator?

Dla tych, którzy szukają prostego, taniego wspólnego hostingu, Tak, myślę, że HostGator powinien być opcją do rozważenia.

jednak.

Dla tych, którzy chcą nieco więcej szybkości, bezpieczeństwa i funkcji Polecam ich plany w chmurze.

Zwłaszcza zarządzana opcja hostingu WordPress, ponieważ zapewnia to szybkość i bezpieczeństwo, których potrzebujesz bez wysokiej ceny.

Pomimo tego, że są częścią EIG, mają reputację jednego z najlepszych dostawców hostingu na rynku. Zapewniają nie tylko świetny hosting dzielony dla właścicieli witryn, ale także oferują wiele innych wyjątkowych rozwiązań.

W rzeczywistości wielkie nazwiska, takie jak WPBeginner, chętnie dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z używania dedykowanego rozwiązania serwerowego.

Dzięki wbudowanemu narzędziu do tworzenia witryn, łatwemu w użyciu cPanel oraz narzędziu QuickInstall do zainstalowania preferowanego CMS (i innego oprogramowania) w witrynie w kilka minut, HostGator jest zdecydowanie przodujący.

To powiedziawszy, ich zestaw funkcji jest minimalny i chociaż ich obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a ich gwarancja dostępności jest warta zachodu, mogą nie mieć wszystkich rzeczy, których szukasz.

Więc przeprowadź badania i upewnij się, że nadasz priorytet funkcjom niezbędnym do rozwoju firmy, zanim zaczniesz z nią być klientem.

Ujawnienie FTC: Aby uzyskać najtańszą możliwą cenę, otrzymam niewielką prowizję, jeśli zdecydujesz się kupić hosting za pomocą moich linków.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map