Przegląd FastComet

Posiadanie strony internetowej to najlepszy sposób, jedyny sposób na promocję firmy i reklamowanie swoich produktów lub usług online. Aby to osiągnąć, ważne jest, aby współpracować z doskonałym dostawcą usług hostingowych.


Wchodzić FastComet. Ponieważ jest to jedna z najlepszych opcji hostingu dla początkujących i początkujących oraz dla każdego, kto chce założyć stronę internetową na ten temat. FastComet to nowa siła w branży hostingowej.

recenzje fastcomet na Twitterze

FastComet jest zaskakująco nieznany w branży, ale oni zapewniają bardzo szybkie prędkości serwera, wyjątkowe funkcje, prawie 100% czasu działania, bezpieczeństwo, przystępne plany, całodobową obsługę, i wiele innych korzyści.

Oto moja recenzja FastComet Dam ci podsumowanie wszystkiego, co należy wiedzieć o tym dostawcy usług hostingowych, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to dobre dla Ciebie.

Więc jeśli dasz mi tylko 10 minut swojego czasu, to dam ci wszystkie niezbędne fakty i informacje na temat tego, co oferują, jeśli chodzi o hosting. Kontynuuj czytanie, a znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, takie jak:

 • Jakie funkcje oferuje FastComet swoim klientom?
 • Jakie są dostępne różne plany?
 • Ile kosztuje hosting??
 • Jakiego rodzaju hosting zapewniają właściciele witryn?

Zanim skończysz czytać tę recenzję, z pewnością będziesz w stanie stwierdzić, czy jest to właściwa usługa hostingowa dla Twoich potrzeb.

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 2,95 USD / miesiąc

Czego nauczysz się z tej recenzji FastComet

 1. Co to jest FastComet?

Wyjaśnię tutaj, na czym polega hosting, trochę o firmie i jej ofercie, a także o ich wspólnych planach hostingowych.

 1. Profesjonaliści

Dowiedz się, jakie są główne zalety FastComet i jak się zarejestrować w swojej witrynie internetowej lub osobistym blogu.

 1. Wady

Ale są też negatywy, tutaj dowiesz się więcej o tym, jakie są.

 1. Czy FastComet.com jest czymś dobrym?

Tutaj podsumowuję tę recenzję i daję znać, czy myślę, że lepiej byłoby, gdybyś użył konkurenta.

W tym miejscu przedstawię Wam FastComet przegląd ich usług jako dostawcy usług hostingowych. Pokażę wszystkie ich funkcje, zalety, omówię zalety i wady oraz porównam różne plany cenowe. Po przeczytaniu tego mam nadzieję, że będziesz w stanie zdecydować, czy chcesz hostować na nich swoją stronę, czy nie.

przegląd Fastcomet

Co to jest FastComet?

Jeśli szukasz hostingu współdzielonego, hostingu WordPress, hostingu VPS, serwera dedykowanego, hostingu w chmurze do wykorzystania na swojej stronie, zdecydowanie powinieneś rozważyć FastComet. Jest to firma hostingowa z San Francisco, Kalifornia, oferując jedne z najlepszych i najwyższej jakości rozwiązań hostingowych dla właścicieli witryn.

Ich serwery znajdują się w 11 lokalizacjach dookoła świata. Możesz wybierać spośród Tokio, Singapur, Amsterdam, Londyn, Newark, Dallas, Chicago, Frankfurt, Toronto, Mumbaj i Sydney. Bez względu na to, gdzie się fizycznie znajdujesz, nigdy nie spotkasz się ze zwiększonym czasem pingowania i spadkiem prędkości ładowania strony.

Ta firma hostingowa istnieje od 2013 roku, a dziś ma tysiące klientów w prawie 100 krajach na całym świecie. Zapewnia ogromną różnorodność funkcji, oferuje tanie plany. Największą zaletą FastComet jest używając wyłącznie dysków SSD na swoich serwerach. Ich usługa wsparcia jest przyjazna dla klienta i gotowa do pomocy 24/7/365.

funkcje hostingowe

Nawet jeśli nie jesteś doświadczonym programistą, możesz z łatwością korzystać z nich w swoim osobistym blogu lub sklepie internetowym. Faktem jest, że możesz skonfiguruj prawie wszystko za pomocą kilku kliknięć i całkowicie za darmo. Obejmuje instalację dowolnego CMS jak WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, dodając bezpłatne moduły i szablon motywu oraz kilka bezpłatnych samouczków dla dowolnej platformy.

Zobaczmy teraz wszystkie zalety FastComet. Zobaczysz, dlaczego ci faceci są lepsi niż wielu innych konkurentów w budżetowej przestrzeni hostingowej.

fastcomet vs konkurenci

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 2,95 USD / miesiąc

Plany wspólnego hostingu FastComet

Oferują trzy wspólne plany hostingowe: FastCloud już od 2,95 USD miesięcznie, FastCloud Plus już od 4,45 USD miesięcznie, i FastCloud Extra już od 5,95 USD miesięcznie (to jest plan, który polecam).

szybka wycena

Zauważysz, że to jest bardzo tanie i nie musisz iść przez 3 lata, aby zaoszczędzić najwięcej, nawet jeśli nie planujesz mieć strony internetowej przez 3 lata.

Funkcje hostingu FastComet Shared

Wspólne planyFastCloudFastCloud PlusFastCloud Extra
Hostowane strony internetowePojedyncze miejsce, lokalizacjabez limitubez limitu
Pamięć masowa (dyski SSD)15 GB25 GB35 GB
Unikalne wizyty25 tys. / Miesiąc50 tys. Miesięcznie100 tys. / Miesiąc
Rdzenie procesora2 x procesory AMD EPYC 75014 x procesory AMD EPYC 75016 procesorów AMD EPYC 7501
Baran2 GB3 GB6 GB
Natychmiastowa konfiguracja kontataktaktak
Wiele lokalizacji serwerów11 lokalizacji11 lokalizacji11 lokalizacji
Darmowy transfer strony internetowej13)3)
Domeny AddonNiebez limitubez limitu
Codzienne kopie zapasowe7730

Dodatkowo możesz zapłać za niektóre dodatki takich jak przesyłanie do wyszukiwarek, prywatność domen, audyt optymalizacji wyszukiwarek i Google SiteMap. Kosztują od 5,95 USD do 14,95 USD rocznie i od Ciebie zależy, czy chcesz je dodać, czy nie (sugeruję, że nie, poza tym zawsze możesz dodać te dodatki później).

Wszystkie trzy plany są całkiem podobne w ich ofercie i różnią się tylko pod względem liczby witryn, które możesz hostować, pamięci RAM, rdzeni i pamięci. Możesz szczegółowo porównać każdy plan na jego oficjalnej stronie internetowej.

Dodatkowy plan FastCloud (plan polecam)

FastCloud Extra to ich najdroższy wspólny plan hostingowy, zaczynający się od 5,95 USD / mc. Ale ten plan stanowi poważny cios jeśli chodzi o szybkość, bezpieczeństwo i wydajność! Dostajesz lepszą wydajność niż serwer dedykowany za ułamek ceny.

Dodatkowy plan FastCloud 3x więcej zasobów na konto i 3x mniej użytkowników. Twoja witryna jest hostowana na serwerze o wysokiej wydajności; PHP7 środowisko hostingowe z LiteSpeed ​​LSAPI, APC & Pamięć podręczna OPcache, Static i Dynamic Varnish.

Oto dlaczego plan FastCloud Extra od FastComet jest najlepiej udostępnianym planem hostingowym! Wydajność jest lepsza niż w przypadku większości serwerów dedykowanych, ale za ułamek ceny!

3 razy szybciej ORAZ lepiej!

3 razy mniej użytkowników na serwer i 3 razy więcej procesora i pamięci RAM, oznacza więcej mocy dla Twojej witryny.

RocketBooster

RocketBooster to ich zwyczaj wbudowany system buforowania który jest oparty na Varnish, PHP7, APC z OPcache i memcached.

BitNinja

BitNinja to ich wszystko w jednym globalnie dystrybuowany system bezpieczeństwa z algorytmem uczenia maszynowego, który chroni serwery przed złośliwym ruchem na całym świecie i jednocześnie oszczędza zasoby konta hostingowego. Bezpieczeństwo BitNinja Server jest włączone we wszystkich planach.

Lakier

Dodatkowy plan FastCloud Pamięć podręczna lakieru, który jest naprawdę bardzo szybki, a Lakier zwykle przyspiesza TTFB (czas do pierwszego bajtu) i czas ładowania strony o współczynnik 3–10x, w zależności od witryny.

PHP7 z APC & OPcache

Ich serwery używają PHP7 z APC i OPcache znacznie zwiększy wydajność Twojej witryny, aby obsłużyć większą liczbę jednoczesnych użytkowników dzięki świetnemu czasowi ładowania strony.

Memcached

Memcached to rozproszony system buforowania pamięci który zwiększa wydajność witryn opartych na bazie danych poprzez buforowanie danych i obiektów do pamięci RAM, aby zmniejszyć ilość zasobów przydzielonych na proces do wykonania.

Profesjonaliści FastComet

Żadnych ukrytych opłat & 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wszystkie plany są oferowane z stałe ceny i bez ukrytych opłat. Firma robi wszystko, co w jej mocy, aby zapewnić 100% satysfakcji klienta. Płacisz tylko za usługi, z których faktycznie korzystasz.

Nie ukrywają żadnych dodatkowych płatności i opłat. Nie będziesz zaskoczony, że dostaniesz dodatkowy rachunek. Wszystkie ceny nie wzrosną na koniec okresu subskrypcji, więc odnawiasz dowolną usługę za tę samą cenę.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie podoba Ci się jakość dostawcy hostingu, będziesz mógł odzyskaj wszystkie swoje pieniądze. Większość konkurentów zapewnia nie więcej niż 30 dni, ale masz FastComet 45 dni dla pełnego zwrotu pieniędzy.

Wysoka prędkość i wydajność

Wielu dostawców hostingu korzysta z tradycyjne dyski twarde (HDD), które są dość wolne. W rezultacie, Twoja strona ładuje się bardzo wolno, i może negatywnie wpłynąć na Twoje działania związane z optymalizacją wyszukiwarek. Algorytmy Google lepiej promują szybsze witryny i uzyskują wyższe pozycje na stronach wyników wyszukiwania. Jak osiągają tak świetne wyniki?

Z drugiej strony FastComet zapewnia tylko dyski półprzewodnikowe (dyski SSD). To pomaga zwiększyć wydajność strony do 300% ponieważ twoje pliki i bazy danych będą ładowane znacznie szybciej. Średni czas ładowania witryny wynosi około 200 milisekund, podczas gdy większość konkurentów ładuje strony w około 500-600 milisekund * (* według Fast Comet).

Oznacza to, że większość odwiedzających Twoją stronę będzie mogła uzyskać dostęp do swojej witryny, sklepu internetowego lub bloga znacznie szybciej, i nie będą się odbijać podczas oczekiwania na załadowanie witryny.

Ponadto zespół wsparcia skonsultuje się z Tobą, jak poprawić czas ładowania strony, poprawiając wyniki Google Pagespeed Insight i GTMetrix. Nie musisz nawet używać żadnych wtyczek buforujących, ponieważ one Funkcje prędkości są wbudowane i domyślnie włączone.

Bezpłatny CDN Cloudflare

Używamy kolejnej świetnej funkcji do poprawy wydajności i szybkości strony Cloudflare CDN. Nie musisz kupować dodatkowej subskrypcji, ponieważ jest ona domyślnie dostępna we wszystkich planach dotyczących usług hostingowych. CDN to krótka forma sieci dostarczania treści. Korzysta z różnych usług na całym świecie do przechowywania wszystkich plików statycznych, takich jak obrazy, pliki JavaScript lub arkusze stylów CSS.

Gdy odwiedzający otwiera witrynę, przeglądarka pobiera wszystkie te pliki statyczne. Im dalej użytkownik znajduje się fizycznie od głównego serwera, tym niższa będzie prędkość ładowania strony. Aby zapobiec temu negatywnemu wpływowi, dostawcy CDN wyślą obrazy i inne pliki statyczne z serwera najbliższego fizycznej lokalizacji odwiedzającego. Pomaga poprawić wydajność witryny i znacznie zwiększa prędkość ładowania.

Cloudflare ma rozproszona infrastruktura serwerowa na całym świecie. Ma ponad 100 centrów danych w różnych krajach. Tak więc, nawet jeśli Twoi klienci pochodzą z innego kontynentu, będą mogli doświadczyć największej prędkości i wydajności Twojego sklepu internetowego lub strony na blogu.

Rozpoczęcie pracy z Cloudflare jest łatwe. Po utworzeniu i uruchomieniu witryny internetowej możesz to zrobić aktywuj funkcję Cloudflare CDN w panelu sterowania hostingu za pomocą jednego kliknięcia.

99,99% Gwarancja bezawaryjności

Gwarantują one dostępność na poziomie 99,99%. Dlaczego to takie ważne? Kiedy czas pracy jest mniejszy niż 99%, dość często twoi użytkownicy mogą zmierzyć się z sytuacją, gdy Twoja strona internetowa jest niedostępna, a ty tego nie chcesz. Czas pracy wynoszący 99,99% przekłada się na tygodniowy czas przestoju wynoszący zaledwie 1 mln 0,5 s. Oto zrzut ekranu pokazujący ich prawie 100% idealny czas pracy.

szybki czas pracy

Oczywiście wyklucza to planowane okna konserwacji i migracji w celu aktualizacji komponentów infrastruktury, ponieważ ogólnie zwiększają one wydajność, są rzadkie jak częstotliwość i krótkie jak czas trwania.

Bezpieczeństwo jest traktowane poważnie

Aby zapobiec Twojej witrynie i odwiedzającym przed zagrożeniami internetowymi, używają specjalnej aplikacji zapora ogniowa który jest już zoptymalizowany dla dowolnego systemu zarządzania treścią, takiego jak WordPress, Magento, Joomla i inne. FastComet jest w stanie zablokować do 99% agresywnych zagrożeń bezpieczeństwa.

bezpieczeństwo Fastcomet

Ponadto każde wspólne konto hostingowe ma izolowane środowisko więc nawet jeśli ktoś, kto korzysta z tego samego serwera, na którym jesteś zainfekowany, twoje pliki i witryna nie będą zagrożone. Inteligentna zapora ogniowa chroni przed wszystkimi znanymi exploitami, złośliwym oprogramowaniem i innymi atakami wirusów.

Darmowe certyfikaty SSL

Jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa witryny jest Certyfikat SSL. Zapewniają prywatne certyfikaty szyfrowane algorytmami mieszającymi SHA-256 i 2048-bitowymi kluczami RSA. Możesz zamówić certyfikat jednym kliknięciem, a otrzymasz go w mniej niż godzinę. Ich certyfikaty SSL zapewniają do 8 razy szybsze bezpieczne połączenie niż tradycyjne. Każdy właściciel certyfikatu jest ubezpieczony na 10 000 USD.

Jeśli nie chcesz płacić za certyfikat SSL, oferują również darmowe certyfikaty SSL wydane przez Let’s Encrypt. Możesz go znaleźć, logując się do swojego cPanel i przejdź do sekcji Bezpieczeństwo lub po prostu wpisując Let’s Encrypt w polu wyszukiwania.

Zarządzany hosting WordPress

WordPress jest najpopularniejszą platformą do tworzenia stron internetowych i blogów. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika i bardzo łatwy w użyciu. Zespół pomocy technicznej zapewnia klientom najlepiej zarządzane rozwiązanie WordPress w bardzo przystępnej cenie.

Funkcje hostingu w chmurze WordPress

 • Darmowy codzienny i cotygodniowy WordPress kopie zapasowe Twoich danych, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo
 • Twoja witryna WordPress jest hostowana Tylko SSD hosting w chmurze
 • Ekspert WordPress wsparcie i poradniki aby Twoja witryna działała jak najszybciej
 • 1-kliknij WordPress automatyczna instalacja z bezpłatnym WordPress konfiguracja motywu, wykonywane przez ekspertów WordPress

Instaluje się jednym kliknięciem i łatwa konfiguracja

Oprócz WordPressa możesz używać Magento, Joomla, Drupal i ponad 150 innych platform. Wszystkie są dostępne dla instalacja jednym kliknięciem. Nie trzeba ich pobierać i instalować ręcznie, ale jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej aplikacji (istnieje prawie prawie zerowe ryzyko, ale teoretycznie przypuśćmy), nie ma problemu z połączeniem się z serwerem przez FTP i zainstalowaniem go ręcznie.

fastcomet 1 kliknięcie instalacja wordpress

Jak możesz z nich korzystać? Nie potrzebujesz nawet umiejętności programowania i programowania. Można je zainstalować jednym kliknięciem z panelu sterowania. Wystarczy postępować zgodnie z poleceniami kreatora instalacji.

Ponadto kreator instalacji zainstaluje wszystkie niezbędne bezpłatne moduły, aby Twoja witryna była w pełni funkcjonalna. Co więcej, jest ich wiele darmowe szablony motywów dostępne do wyboru.

Kreator strony internetowej

Wszystko to upraszcza proces instalacji i konfiguracji strony internetowej i sprawia, że ​​jest to bardzo łatwe nawet dla początkujących. Możesz zaoszczędzić setki dolarów na projektowaniu, rozwoju i wsparciu. Nawet jeśli nie możesz samodzielnie ukończyć niektórych zadań, skontaktuj się z działem wsparcia, a oni chętnie Ci pomogą.

Bezpłatny transfer / migracja strony

Jeśli witryna jest hostowana w innym miejscu, u innego dostawcy hostingu, przekażą ci za darmo. Ta usługa jest bezpłatna bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych płatności.

Oczywiście możesz to zrobić sam. Ale ręczne przesyłanie może zająć dużo czasu i zasobów – a jeśli nie zostanie wykonane poprawnie, może spowodować awarię witryny.

Oczywiście możesz również zatrudnić kogoś, kto przeniesie Twoją witrynę za Ciebie, ale po co wydawać pieniądze, jeśli można to zrobić za darmo? ZA specjalista wsparcia zrobi to za godzinę lub mniej, jeśli witryna nie jest bardzo duża.

Bezpłatne tworzenie kopii zapasowych i monitorowanie witryny

Słyszałeś o prawie Murphy’ego? Że „coś, co może pójść nie tak, pójdzie nie tak”? Nie pozwól, aby stało się to na twojej stronie.

Zapewniają codzienne kopie zapasowe przechowywane poza siedzibą i będziesz mieć kopie zapasowe z ostatnich 7 do 30 dni (w zależności od posiadanego planu). Otrzymujesz pełny, nieograniczony dostęp do swoich kopii zapasowych za pośrednictwem 1-kliknij Przywróć menedżera wewnątrz cPanel.

bezpłatne codzienne kopie zapasowe fastcomet

Jeśli potrzebujesz pomocy, pomoc techniczna 24/7 jest gotowa udzielić pomocy, jeśli potrzebujesz pomocy w przywróceniu strony internetowej, a to jest bez dodatkowych kosztów.

Wygodny cPanel

cPanel jest najpotężniejszy panel sterowania do zarządzania kontem hostingowym w sklepie. Ma bardzo przyjazny dla użytkownika, wygodny i intuicyjny interfejs i jest całkowicie przyjazny dla urządzeń mobilnych. Interfejs jest tak łatwy i intuicyjny, że nawet kompletny początkujący może zrozumieć, jak go używać. Bardziej zaawansowane funkcje cPanel będą przydatne dla bardziej doświadczonych webmasterów.

cpanel

Co możesz zrobić z cPanel?

 • Kontakt z obsługą klienta za pomocą dowolnego urządzenia: komputer stacjonarny, tablet, smartfon. Nawet jeśli jesteś doświadczonym webmasterem i programistą, mogą wystąpić sytuacje, w których możesz potrzebować pomocy ze strony wsparcia.
 • Zarządzaj kontem, uzupełnij konto, dokonaj płatności lub zmień plan hostingowy.
 • Zarządzaj usługami, z których korzystasz: zakup, aktywacja lub dezaktywacja dowolnego płatnego dodatku lub funkcji.
 • Uruchom nową stronę internetową w planach (FastCloud Plus & FastCloud Extra), które obsługują nieograniczoną liczbę stron internetowych. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać nazwę domeny i założyć stronę internetową.
 • Zarządzaj nazwami domen. Możliwe jest zarejestrowanie, przeniesienie lub zamknięcie dowolnej domeny. Nawet jeśli masz wiele witryn, możesz łatwo kontrolować je wszystkie na dowolnym urządzeniu.
 • Otrzymuj e-maile i powiadomienias. cPanel monitoruje całą twoją aktywność i natychmiast powiadamia o wszelkich dokonanych zmianach. Może to być naprawdę przydatne, gdy masz kilka stron internetowych, ponieważ nie musisz kontrolować wszystkiego ręcznie. Po prostu reaguj na powiadomienia lub e-maile i zastosuj niezbędne zmiany.
 • Monitor wszystkie ważne rzeczy dla ciebie. Wskaźniki centrum kontroli klienta dostarczają szczegółowych informacji o wszystkich usługach hostingowych, z których korzystasz. Kontroluj wszystko, od statusu konta po przepustowość ruchu.
 • Zainstaluj popularne oprogramowanie, takie jak WordPress, Joomla i Drupal.

Bezpłatne, kompetentne wsparcie 24/7

Mogą wystąpić sytuacje, w których możesz potrzebować profesjonalnego wsparcia. W rzeczywistości każdy dobry dostawca hostingu powinien mieć szybki i kompetentny personel pomocniczy, który może pomóc w każdej sytuacji.

Ich wsparcie można uzyskać telefonicznie (1.855.818.9717 – bezpłatny numer 24/7 w USA), e-mailem i czatem online.

Czat online jest najszybszą opcją, ponieważ specjalista odpowie ci w mniej niż 10 minut. Próbowałem tego i chociaż osoba, z którą rozmawiałem, nie była native speakerem języka angielskiego, jej poziom języka był bardzo dobry, była łatwa do zrozumienia, a jej instrukcje bardzo jasne.

Porównanie Fastcomet z innymi hostami internetowymi

Jakiej pomocy możesz się spodziewać?

 • Błyskawiczne odpowiedzi na dowolne bilety przez e-mail lub czat na żywo. Zespół odpowiada za 10 minut lub nawet szybciej.
 • Wsparcie hostingowe: wszelkie problemy z pocztą e-mail, FTP, konfiguracją i konfiguracją witryny oraz przeniesieniem ze starego dostawcy hostingu.
 • Optymalizacja i bezpieczeństwo. Zespół pomocy pomoże poprawić wydajność witryny i zwiększyć jej bezpieczeństwo.
 • Aktualizacja modułów programistycznych. Czasami instalacja nowej wersji dowolnego modułu nie jest łatwa, szczególnie bez specjalnych umiejętności programistycznych. Zespół pomocy pomoże rozwiązać wszelkie problemy z dowolnym komponentem oprogramowania.
 • Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania. Zapewniają bezpłatne monitorowanie bezpieczeństwa i pomogą usunąć wszelkie wirusy i złośliwe oprogramowanie, jeśli je złapiesz.

Darmowe samouczki

darmowe tutoriale

Czasami chcesz ubrudzić sobie ręce i robić rzeczy samemu na swojej stronie. Kiedy utkniesz mają ogromną bibliotekę bezpłatnych samouczków i poradników aby ci pomóc.

Możesz znaleźć mnóstwo artykułów i filmów na różne tematy, od konfiguracji i konfiguracji witryny internetowej, po prowadzenie bloga lub sklepu internetowego, a także wiele innych poradników. Jeśli nie możesz znaleźć niezbędnego samouczka, jego wsparcie jest tylko jednym kliknięciem.

Hojny programy partnerskie i polecające

Możesz zaproś do pięciu przyjaciół i jako nagrodę otrzymujesz bezpłatny hosting. Za każdym razem, gdy zaprosisz znajomego, otrzymasz trzy miesiące hostingu.

Ich Program partnerski działa prawie w ten sam sposób. Zamiast otrzymać bezpłatny hosting, zapłacą ci prowizja za każdą nową rejestrację odnosisz się do nich. Im więcej osób polecisz, tym wyższa będzie prowizja.

Globalna sieć serwerów

Mają globalną sieć infrastruktury serwerów z centrami danych w Dallas, Chicago, Newark, Tokio, Singapur, Londyn, Amsterdam, Frankfurt, Toronto, Mumbaj i Sydney. Podczas rejestracji możesz wybrać preferowaną lokalizację serwera.

Wady FastComet

Brak dodatkowych witryn w planie FastCloud

Minusem jest to, że poziom podstawowy Plan FastCloud nie pozwala na dodanie kilku domen. Możesz hostuj tylko jedną stronę internetową. Czy to naprawdę duża wada? Nie bardzo, ale zależy to od tego, co wolisz. Ale jeśli planujesz mieć więcej niż jedną stronę internetową, rozważ zapisanie się na jeden z innych planów.

Czy polecam FastComet?

tak. FastComet nie jest w 100% idealnym hostem internetowym, ale (jak pokazano powyżej) zalety zdecydowanie przewyższają wady.

Jestem szczególnie pod wrażeniem planu FastCloud Extra ponieważ jego wydajność jest prawie lepsza niż serwer dedykowany, ale za ułamek ceny!

Powody, dla których warto zarejestrować się w FastComet:

 1. Hosting SSD – strona ładuje się o 300% * szybciej (* według FastComet)
 2. Bezpłatnie codziennie & cotygodniowe kopie zapasowe
 3. Łatwy w użyciu / wygodny cPanel
 4. Hosting współdzielony przy użyciu NGINX i HTTP / 2
 5. Bezpłatne SSL, SNI i Cloudflare CDN
 6. Wybór 8 globalnych lokalizacji serwerów
 7. 1-kliknięcie automatycznej instalacji WordPress z darmową konfiguracją motywu
 8. Wbudowana zapora ogniowa, ochrona przed brutalną siłą i bezpłatne skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania
 9. Darmowa migracja strony
 10. Pomocna obsługa czatu na żywo przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w tygodniu
 11. 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Krótko mówiąc, polecam usługi hostingowe FastComet zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Klikając ten link, możesz hostować swoją witrynę tylko dla 2,95 USD miesięcznie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map