Przegląd Cloudways

Cloudways zapewnia niedrogi, wydajny i łatwy w konfiguracji hosting w chmurze dla witryn WordPress, aw tej szczegółowej recenzji Cloudways dowiesz się, czy jest to najlepszy host WordPress dla Ciebie.


Szukasz hosta WordPress, który jest nie tylko szybki, bezpieczny i wysoce niezawodny, ale także niedrogi? Może to czasem wydawać się niemożliwym wyczynem, zwłaszcza gdy dopiero zaczynasz i nie wiesz, jak wyeliminować złych dostawców hostingu WordPress od dobrych.

Teraz nie mogę opowiedzieć o każdym niezawodnym, szybkim i niedrogim dostawcy hostingu WordPress na rynku. Ale co mogę zrobić, to wyróżnić jedną z najlepszych: Cloudways.

Nie tylko ja jestem pod wrażeniem Cloudways:

przegląd chmur w serwisie TwitterZdecydowanie pozytywne oceny użytkowników na Twitterze

W tym przeglądzie Cloudways przyjrzę się najważniejszym oferowanym przez nich funkcjom i przedstawię wszystkie zalety i wady, aby pomóc Ci zdecydować, czy rejestracja w Cloudways.com jest dla Ciebie właściwa.

Daj mi 10 minut swojego czasu, a kiedy skończysz czytać, będziesz wiedział, czy jest to właściwa (lub zła) usługa hostingowa dla Ciebie.

Uzyskaj 10% rabatu na trzy miesiące za pomocą kodu: webrating

Zarejestruj się i uzyskaj 1 BEZPŁATNĄ migrację swojej witryny które są obsługiwane przez ekspertów ds. migracji z Cloudways.

Czego nauczysz się z tej recenzji Cloudways

 1. Lista zalet

Tutaj przechodzę, szczególnie wokół trzy S z hostingu; szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie. (P.S. sprawdź, będziesz zaskoczony)

 1. Lista wad

Ale jest też kilka. Tutaj omawiam wady korzystania z nich.

 1. Plany i ceny

Tutaj przeprowadzę Cię przez różne, które oferują.

 1. Czy polecam Cloudways.com?

I w końcu tutaj dam ci znać, czy Cloudways to (wskazówka: tak, rozumiem).

Ułatwienie korzystania z hostingu, Cloudways ma na celu zapewnienie osobom, zespołom i firmom różnej wielkości mocy, aby zapewnić odwiedzającym ich witrynę jak najbardziej bezproblemową obsługę.

Nie wspominając o tym, że ta wyjątkowa firma oferuje hosting w chmurze platforma-as-a-service (PaaS), co wyróżnia go spośród wielu innych dostawców hostingu, którzy oferują różnorodne rozwiązania hostingowe.

Plany hostingowe pochodzą z fantastyczny zestaw funkcji, wsparcie, na którym możesz polegać, i ceny, na które Cię stać.

Wydajność jest podstawą wszystkiego, co robią. Zaprojektowali swój stos technologii, aby jak najlepiej wykorzystać każdego zainwestowanego dolara. Łączą NGINX, Varnish, Memcached i Apache, aby zapewnić najszybsze wrażenia bez utraty kompatybilności kodu.

Co oznacza, że ​​ich infrastruktura jest zoptymalizowana pod kątem szybkości, wydajności i bezpieczeństwa, i zobaczysz, że jest to jeden z najlepszy dostawca hostingu w chmurze opcje wokół.

Nie jestem jedynym, który twierdzi, że Cloudways jest najlepszy…

Ponieważ Cloudways jest bardzo popularny wśród prawdziwych użytkowników. Hosting WordPress jest zamknięty Grupa na Facebooku z ponad 9 000 członków zajmujących się wyłącznie hostingiem WordPress.

recenzje na FacebookuUwielbiają ich prawdziwi użytkownicy WordPress prowadzący grupę Facebook!

Każdego roku członkowie proszeni są o głosowanie na swojego ulubionego hosta WordPress. Jak widać, były głosował na # 2 gospodarza WordPress od dwóch lat z rzędu (nr 2 w ankiecie z 2017 r. i nr 2 w ankiecie z 2016 r.)

ankieta na Facebooku

Przyjrzyjmy się bliżej i zobaczmy, co ma do zaoferowania Cloudways.

Cloudways Plusy

Cloudways poważnie traktuje hosting stron internetowych i stara się zapewnić klientom to, co najlepsze 3 s hostingu; Szybkość, bezpieczeństwo i wsparcie.

Plany hostingowe są również pełne niezbędne i przydatne funkcje z której może korzystać każdy, z dowolnego rodzaju strony internetowej i na dowolnym poziomie umiejętności.

1. Unikalne rozwiązanie hostingowe w chmurze

Cloudways oferuje właścicielom witryn hosting wyłącznie w chmurze.

funkcje hostingu w chmurze

Czym różni się to od innych, bardziej tradycyjnych rozwiązań hostingowych?

 • Wiele kopii zawartości witryny są przechowywane na wielu serwerach, więc jeśli główny serwer ulegnie awarii, kopie z innych serwerów wskakują, minimalizując przestoje
 • Łatwo migruj swoją witrynę w razie potrzeby do różnych serwerów w różnych centrach danych
 • Doświadczenie krótszy czas ładowania dzięki konfiguracji wielu serwerów i usługom CDN premium
 • Ciesz się więcej bezpieczne środowisko ponieważ każdy serwer działa razem i niezależnie od siebie
 • Skorzystaj z dedykowane zasoby środowisko, więc inni nie wpływają na twoją witrynę
 • Łatwo skaluj swoją witrynę, dodając więcej zasobów, jeśli to konieczne, jeśli zauważysz wzrost ruchu lub wzrost sprzedaży
 • Hosting w chmurze to pay-as-you-go więc płacisz tylko za to, czego potrzebujesz i z którego korzystasz

Chociaż to rozwiązanie hostingowe różni się od wielu dostępnych obecnie planów dostawców hostingu, możesz mieć pewność, że możesz go używać z dowolnym popularnym systemem zarządzania treścią (CMS), takim jak WordPress, Joomla, Magento i Drupal za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

2. Wysoka wydajność

Cloudways ” serwery płoną szybko dzięki czemu wiesz, że treść Twojej witryny jest dostarczana odwiedzającym tak szybko, jak to możliwe, bez względu na to, jaki ruch odwiedza jednocześnie.

Ale to nie wszystko. Cloudways oferuje cały szereg funkcji związanych z prędkością:

 • Dedykowane zasoby. Wszystkie serwery mają określoną ilość zasobów dzięki dedykowanemu środowisku, w którym się znajdują. Oznacza to, że Twoja witryna nigdy nie jest zagrożona z powodu dodatkowego poboru zasobów przez inną witrynę, a jej wydajność nigdy nie jest poświęcana.
 • Darmowa wtyczka buforująca WordPress. Cloudways udostępnia wszystkim swoim klientom ekskluzywną wtyczkę pamięci podręcznej Breeze. Wszystkie plany hostingowe zawierają również wbudowane zaawansowane pamięci podręczne (Memcached, Varnish, Nginx i Redis), a także pamięć podręczną pełnej strony.
 • Wsparcie Redis. Włączenie Redis pomaga, aby baza danych Twojej witryny działała lepiej niż kiedykolwiek. W połączeniu z Apache, Nginx i Varnish nigdy nie musisz się martwić wydajnością swojej witryny.
 • Serwery gotowe na PHP. Serwery Cloudways są przygotowane na PHP 7, co jest najszybszą jak dotąd wersją PHP.
 • Usługa sieci dostarczania treści (CDN). Otrzymuj najlepsze usługi CDN, aby serwery na całym świecie mogły dostarczać treści Twojej witryny odwiedzającym ją na podstawie ich położenia geograficznego.
 • Serwery z automatycznym leczeniem. Jeśli Twój serwer ulegnie awarii, Cloudways natychmiast włączy się z automatycznym samoleczeniem, aby zminimalizować przestoje.

Jak widać, szybkość i wydajność nigdy nie powinny stanowić problemu w hostingu Cloudways.

Więc .. Jak szybki jest Cloudways WordPress hosting?

Tutaj zamierzam sprawdzić wydajność Cloudways, testując szybkość tej witryny (hostowanej na SiteGround) w porównaniu z dokładną jej sklonowaną kopią (ale hostowaną na Cloudways).

To jest:

 • Najpierw przetestuję czas ładowania tej strony na moim obecnym hoście (którym jest SiteGround).
 • Następnie przetestuję dokładnie tę samą stronę internetową (jej sklonowaną kopię *), ale hostowaną w Cloudways **.

* Korzystanie z wtyczki migracyjnej, eksportowanie całej witryny i hostowanie jej w Cloudways
** Korzystanie z DigitalOcean w planie DO1GB Cloudways (10 USD / mc)

Wykonując ten test, zrozumiesz, jak to zrobić szybkie ładowanie strony hostowanej w Cloudways naprawdę jest.

Oto jak moja strona główna (w tej witrynie – na serwerze) SiteGround) wykonuje na Pingdom:

strona główna witryny

Moja strona główna ładuje się w 1,24 sekundy. To naprawdę bardzo szybkie w porównaniu z wieloma innymi hostami – ponieważ SiteGround w żadnym wypadku nie jest powolnym hostem.

Pytanie brzmi, czy ładuje się szybciej Cloudways? Dowiedzmy Się…

test prędkości w chmurach pingdom

O tak, będzie! W Cloudways ładuje się dokładnie ta sama strona główna 435 milisekund, to prawie 1 sekunda (dokładnie 0,85 s) szybciej!

Co powiesz na stronę bloga, powiedz tę stronę recenzji? Oto, jak szybko się ładuje SiteGround:

wydajność prędkości

Ta strona recenzji ładuje się właśnie 1,1 sekundy, ponownie SiteGround zapewnia dużą prędkość! A co z Cloudways?

krótkie czasy ładowania

Ładuje się po prostu 798 milisekund, znacznie poniżej jednej sekundy i znowu dużo szybciej!

Co z tego zrobić?

Cóż, jedno jest pewne, gdyby ta strona była hostowana w Cloudways zamiast w SiteGround, ładowałaby się znacznie szybciej. (uwaga dla siebie: przenieś tę stronę do Cloudways pronto!)

3. Zarządzane bezpieczeństwo

Przyjmując proaktywnie podejście do bezpieczeństwa witryny, możesz zaufać poufnym danym w Cloudways dzięki ich wbudowanym funkcjom bezpieczeństwa:

 • Zapory ogniowe na poziomie systemu operacyjnego chronią wszystkie serwery
 • Rutynowe łatki i aktualizacje oprogramowania układowego
 • 1-kliknięcie bezpłatnej instalacji certyfikatu SSL
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla konta Cloudways
 • Możliwość dodania do białej listy adresów IP

Jako dodatkowy bonus, na wypadek, gdyby coś się stało z twoją witryną, Cloudways oferuje bezpłatne automatyczne kopie zapasowe danych i obrazów serwera w chmurze.

Z Przywracanie jednym kliknięciem opcja, jeśli witryna nie ulega awarii, przestoje są minimalne.

Jeśli w Twojej witrynie wystąpią jakiekolwiek przestoje (niezwiązane z planową konserwacją, obsługą awaryjną lub tak zwanymi „Zdarzeniami siły wyższej”), otrzymasz odszkodowanie z Cloudways.

Kredyty te będą miały zastosowanie do opłat za usługi w następnym miesiącu.

4. Stellar Customer Support

Jeśli chodzi o wybór dostawcy hostingu, wsparcie powinno być priorytetem. Każdy rodzaj działalności w dzisiejszych czasach w pełni zależy od hostingu, aby działał sprawnie. Ale mogą się zdarzyć sytuacje, w których rzeczy nie działają tak dobrze.

W końcu, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, musisz być w stanie skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie danych witryny.

Jeśli chcesz skontaktować się z osobą wspierającą, możesz porozmawiać z członkiem zespołu ds. Sukcesu klienta za pośrednictwem czat na żywo lub prześlij bilet za pośrednictwem systemu sprzedaży biletów i zarządzaj postępami zapytania.

A jeśli chcesz, możesz „Poprosić o połączenie” i porozmawiaj z obsługą klienta przez telefon w godzinach pracy.

Możesz także skontaktować się z aktywną społecznością członków Cloudways, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniami i umiejętnościami. I oczywiście możesz zadawać pytania!

Na koniec skorzystaj z obszernej bazy wiedzy, zawierającej artykuły dotyczące Pierwsze kroki, zarządzania serwerem i zarządzania aplikacjami.

artykuły pomocy bazy wiedzy

Nie wspominając o tym, czytaj artykuły o swoim koncie, rozliczeniach, usługach e-mail, dodatkach i innych.

5. Współpraca zespołowa

Może się to wydawać dziwne, ale Cloudways oferuje zestaw funkcji i narzędzi zaprojektowanych do tego pomóc Tobie i Twojemu zespołowi współpracować i odnosić sukcesy.

Jest to szczególnie przydatne dla programistów lub agencji zarządzających wieloma witrynami jednocześnie na wielu serwerach.

Na przykład, automatyczne wdrażanie Git, nieograniczone obszary przejściowe oraz bezpieczny dostęp SSH i SPTP pozwala uruchamiać projekty i doskonalić je przed uruchomieniem.

Ponadto należy przypisywać zadania członkom zespołu, przenosić serwery do innych, klonować aplikacje i serwery oraz korzystać z Cloudways Wtyczka WP Migrator aby łatwo przenieść witryny WordPress od innych dostawców hostingu do Cloudways.

6. Monitorowanie strony internetowej

Cieszyć się całodobowy monitoring swojej witryny, abyś wiedział, że wszystko jest cały czas na dobrej drodze. Serwer, na którym przechowywane są Twoje dane, to monitorowany 24/7/365.

Dodatkowo możesz zobaczyć ponad 16 różnych danych bezpośrednio z konsoli Cloudways.

monitorowanie serwera

Otrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym przez e-mail lub SMS z CloudwaysBot, inteligentny asystent, który przez cały czas monitoruje wydajność witryny. Dzięki informacjom wysyłanym przez bota AI możesz zoptymalizować swoje serwery i aplikacje.

Ponadto możesz zintegrować swoją platformę ze swoją email, Slack, HipChat, oraz inne aplikacje innych firm.

Na koniec skorzystaj z Nowa integracja Relic dzięki czemu możesz rozwiązać problemy z wąskimi gardłami i naprawić je jak najszybciej.

Wady Cloudways

Cloudways to bez wątpienia wyjątkowe, niezawodne i wysoce wydajne rozwiązanie hostingowe. To powiedziawszy, tak jest brakuje kilku ważnych funkcji.

1. Brak rejestracji nazwy domeny

Cloudways nie oferuje klientom rejestracji nazw domen, za darmo lub za opłatą. Oznacza to, że zanim zarejestrujesz się, aby korzystać z ich usług hostingowych, musisz zabezpieczyć nazwę domeny za pośrednictwem zewnętrznego sprzedawcy.

Dodatkowo, wskazanie nazwy domeny dostawcy usług hostingowych po skonfigurowaniu może być trudne, szczególnie dla początkujących właścicieli witryn.

Z tego powodu wiele osób może zdecydować się pójść gdzie indziej ze względu na swoje potrzeby hostingowe. W końcu pozostawienie nazwy domeny i powrót do niej, aby zapisać się na hosting i wskazanie nowo utworzonego adresu URL dostawcy usług hostingowych, może być zbyt uciążliwe, chyba że nie zdecydujesz się na korzystanie z Cloudways.

Jest to szczególnie ważne, gdy tak wielu konkurencyjnych dostawców hostingu oferuje bezpłatną rejestrację nazwy domeny i pomaga w skierowaniu domeny do hosta.

2. Brak cPanel lub Plesk

Cloudways to tak tradycyjna firma oferująca platformę jako usługę Pulpitów nawigacyjnych cPanel i Plesk po prostu nie ma.

Dostępna jest dedykowana konsola do zarządzania aplikacjami hostowanymi na serwerze w chmurze. Ale dla tych, którzy nie przywykli do tak znaczącej różnicy, możesz mieć problemy.

Nie wspominając o tym, że cPanel i Plesk są znacznie bardziej wszechstronne, pozwalając zarządzać wszystkim związanym z hostingiem z jednego wygodnego pulpitu nawigacyjnego.

Chociaż konsola Cloudways wymaga tylko trochę czasu, aby się przyzwyczaić, może być zniechęcająca dla tych, którzy przechodzą z innej platformy hostingowej.

3. Brak hostingu poczty e-mail

Plany hostingowe Cloudways nie przychodzą ze zintegrowanym adresem e-mail konta takie jak wielu renomowanych dostawców hostingu.

Zamiast tego chcą, aby ludzie płacili za konto e-mail, co może okazać się kosztowne, jeśli prowadzisz dużą firmę, masz duży zespół i potrzebujesz dużej liczby kont e-mail, aby utrzymać działanie.

Oferują usługi e-mail jako oddzielny płatny dodatek. W przypadku kont e-mail (skrzynek pocztowych) możesz użyć ich Dodatek e-mail do Rackspace (ceny zaczynają się od 1 USD miesięcznie na adres e-mail), a w przypadku wiadomości wychodzących / transakcyjnych można użyć ich niestandardowego dodatku SMTP.

Plany hostingowe w chmurze i ceny

Cloudways ma wiele zarządzane plany hostingowe które będą działać dla każdego, niezależnie od wielkości witryny, złożoności i budżetu.

Cloudways zarządzało planami hostingowymi WordPress

Na początek mają 5 dostawców infrastruktury do wyboru, a ceny Twojego planu będą się różnić w zależności od dostawcy infrastruktury, którego wybierzesz:

 1. DigitalOcean: Plany wahają się od 10 USD / miesiąc do 80 USD / miesiąc, Pamięć RAM od 1 GB do 8 GB, Procesory od 1 rdzenia do 4 rdzeni, pamięć od 25 GB do 160 GB i przepustowość od 1 TB do 5 TB.
 2. Linode: Plany wahają się od 12 USD / miesiąc do 90 USD / miesiąc, Pamięć RAM od 1 GB do 8 GB, procesory od 1 rdzenia do 4 rdzeni, pamięć od 20 GB do 96 GB i przepustowość od 1 TB do 4 TB.
 3. Vultr: Plany wahają się od 11 USD / miesiąc do 84 USD / miesiąc, Pamięć RAM od 1 GB do 8 GB, Procesory od 1 rdzenia do 4 rdzeni, pamięć od 25 GB do 100 GB i przepustowość od 1 TB do 4 TB.
 4. Amazon Web Services (AWS): Plany wahają się od 85,17 USD / miesiąc do 272,73 USD / miesiąc, Pamięć RAM od 3,75 GB do 15 GB, vCPU od 1 do 4, pamięć masowa na 4 GB na płycie i przepustowość 2 GB na płycie.
 5. Google Computing Engine (GCE): Plany wahają się od 73,62 USD / miesiąc do 226,05 USD / miesiąc, Pamięć RAM od 3,75 GB do 16 GB, vCPU od 1 do 4, pamięć masowa na poziomie 20 GB na płycie i przepustowość 2 GB na płycie – to tylko wybrane plany. Oferujemy również dodatkowe plany.
 6. To tylko wybrane plany. Oferują również dodatkowe plany, a także plany niestandardowe.

partnerzy infrastruktury chmurowejPartnerzy infrastruktury chmury, z której korzystają

Pamiętaj, że te plany są płać jak idziesz. Za każdym razem, gdy musisz skalować w górę (lub skalować z powrotem), możesz, co oznacza, że ​​im więcej używasz przepustowości, tym więcej płacisz.

Ponadto wszystkie plany hostingowe są objęte całodobową pomocą ekspertów, nieograniczoną instalacją aplikacji, bezpłatnymi certyfikatami SSL i bezpłatnymi migracjami witryn.

Możesz wypróbować dowolny z dostępnych planów hostingowych dla za darmo przez 3 dni. Odtąd po prostu płacisz zgodnie z rzeczywistym użyciem i nigdy nie jesteś związany żadną umową.

Zarządzany hosting WordPress

Warto zauważyć, że Cloudways oferuje w pełni zarządzany hosting WordPress.

zarządzany hosting WordPress

Mimo to trudno jest określić różnice między typowymi planami hostingowymi Cloudways a planami hostingowymi WordPress. W rzeczywistości nic nie wskazuje na to, że istnieje nawet różnica w cenie.

Dotarłem za pośrednictwem czatu na żywo aby sprawdzić, czy istnieje różnica w funkcjach lub cenie:

Czat w chmurze 1Czat w chmurze 2

Powiem, że odpowiedź na moje zapytanie była bardzo szybka. Jestem jednak trochę zdezorientowany, dlaczego dzielą każdy CMS na różne strony – WordPress, Magento, PHP, Laravel, Drupal, Joomla i PrestaShop oraz hosting WooCommerce – jeśli wszystko jest takie samo.

Powodowało to, że przewijałem wiele informacji, które w rzeczywistości były powtarzalne. Może to być mylące dla osoby, która próbuje porównać plany i podjąć ostateczną decyzję.

A jeśli wrażenia użytkowników na ich stronie internetowej są tak frustrujące, mogą stracić wiele okazji, aby zachęcić ludzi do zarejestrowania się w swoich planach hostingowych, ponieważ ludzie po prostu opuszczają witrynę, zanim dostaną się wystarczająco daleko, aby się zarejestrować.

Często Zadawane Pytania

Oto odpowiedzi na niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

 1. Jakie rodzaje planów hostingowych są dostępne? Oparty na chmurze hosting oparty na płatnościach za pomocą jednego z pięciu dostępnych dostawców infrastruktury: DigitalOcean (DO), Linode, Vultr, Amazon Web Services (AWS) i Google Computing Engine (GCE).
 2. Gdzie są centra danych Cloudways? W zależności od wybranego dostawcy chmury możesz przechowywać dane swojej witryny w centrach danych w USA, Europie, Azji lub Ameryce Południowej. Istnieje 62 centrów danych zlokalizowanych w 15 krajach i 33 miastach.
 3. Czy mogę przenieść moją istniejącą stronę na hosting Cloudways? Tak, zespół Cloudways pomoże bezpłatnie migrować istniejącą witrynę.
 4. Czy mogę skalować w górę i w dół za pomocą Cloudways? Można zmniejszyć skalę tylko podczas korzystania z GCP i AWS. Pozostali trzej dostawcy usług w chmurze mają ograniczenia w zakresie zmniejszania. Jednak w celu obejścia tego problemu zawsze można sklonować witrynę w celu wdrożenia na serwerze o niższej specyfikacji.
 5. Jakie metody płatności są akceptowane? Cloudways akceptuje PayPal i główne karty kredytowe, takie jak MasterCard, Visa i American Express.
 6. Jak działa pay-as-you-go? Oznacza to, że płacisz tylko za zużywane zasoby. Obciążają Cię zaległościami, co oznacza fakturowanie za usługi, z których korzystałeś w danym miesiącu na początku następnego miesiąca. Nie ma żadnych umów o blokadę, więc możesz swobodnie korzystać z ich usług bez przywiązania do umowy.
 7. Czy oferują wbudowany kreator stron? Nie, Cloudways zajmuje się tylko zasobami serwera i minimalnymi funkcjami dostarczanymi z każdym planem, takimi jak szybkość i wydajność, bezpieczeństwo i obsługa klienta.
 8. Czy Cloudways jest dobre dla witryn WordPress? Tak, są doskonałym dostawcą hostingu dla witryn i blogów WordPress. Otrzymujesz nieograniczoną liczbę instalacji WordPress, wstępnie zainstalowany WP-CLI, nieograniczoną liczbę stron pośrednich i integrację z Git. Ponadto będą migrować do nich istniejącą witrynę za darmo.
 9. Czy oferują dostęp do FTP?? Tak, masz SFTP lub SSH, aby uzyskać dostęp i aktualizować pliki i foldery w aplikacji.
 10. Co z serwerem dedykowanym i adresem IP? Każdy wdrażany serwer jest wyposażony w dedykowane środowisko chmurowe i jeden dedykowany adres IP.
 11. Czy oferują bezpłatne kopie zapasowe? Tak, wykonają kopię zapasową wszystkich danych aplikacji i powiązanych baz danych za darmo.
 12. Czy uwzględniono hosting e-mail? Nie, nie jest, ale oferują usługi e-mail jako osobny dodatek. W przypadku kont e-mail (skrzynek pocztowych) możesz użyć ich dodatku e-mail do Rackspace (ceny zaczynają się od 1 USD / miesiąc).
 13. Skąd mam wiedzieć, który dostawca chmury wybrać? Nie wiem, czy powinienem wybrać DigitalOcean, Vultr, Amazon Web Services (AWS) czy Google Computing Engine (GCE)?
  • DigitalOcean jest jedną z najtańszych chmur o wysokiej wydajności pamięci masowej opartej na SSD. Dzięki 8 centrom danych powinieneś wybrać DigitalOcean, jeśli potrzebujesz niedrogiego hosta internetowego o dużej przepustowości.
  • Vultr jest najtańszym dostawcą chmury w większości lokalizacji. Oferują pamięć SSD i prawie nieograniczoną przepustowość w 13 lokalizacjach. Wybierz Vultr, jeśli tanie ceny są dla Ciebie kluczowym czynnikiem.
  • Linode ma bogate funkcje w atrakcyjnych cenach. Linode gwarantuje dostępność na poziomie 99,99%, zaufało mu ponad 400 000 klientów na całym świecie. Wybierz Linode, jeśli chcesz skalowalnego rozwiązania hostingowego dla e-commerce i aplikacji niestandardowych.
  • Amazon Web Services (AWS) oferuje niezawodną infrastrukturę. Zapewnia elastyczny, skalowalny i konfigurowalny rozmiar dysku i przepustowość dzięki 8 centrom danych w 6 krajach. Wybierz AWS, jeśli prowadzisz witryny dla dużych firm i zasobów.
  • Google Compute Engine (GCE) to potężna i niezawodna infrastruktura hostingu w chmurze o wydajnej wydajności oferowanej przez markę Google w atrakcyjnej cenie z 99,9% czasu sprawności. Wybierz GCE, jeśli prowadzisz witrynę dla dużych firm i zasobów.
 14. Czy mają bezpłatny okres próbny?? Tak, możesz zapisać się na 3-dniowy bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana) i skorzystać z usługi testowej.

Czy polecam Cloudways?

tak.

Ponieważ ostatecznie Cloudways to niezawodna i niedroga opcja hostingu w chmurze dla każdego właściciela witryny, niezależnie od poziomu umiejętności i typu witryny.

Dzięki platformie chmurowej możesz doświadczyć niesamowicie szybkie prędkości, optymalna wydajność witryny i najwyższe bezpieczeństwo.

Wszystko po to, aby zapewnić odwiedzającym Twoją witrynę najlepszą możliwą obsługę i zabezpieczyć dane witryny przed złośliwą aktywnością.

To powiedziawszy, różnice w Cloudways mogą początkowo nieco skomplikować sytuację początkujących właścicieli witryn. Jest nie ma tradycyjnego cPanel ani Plesk, nie ma możliwości zarejestrowania nazwy domeny z Cloudways i brak hostingu poczty e-mail funkcja.

Zwiększa to ogólną cenę hostingu i sprawia, że ​​rozpoczęcie działalności jest bardziej zaangażowane niż w przypadku innych porównywalnych dostawców hostingu dostępnych obecnie na rynku.

Jeśli zdecydujesz się pójść z nimi, przed zarejestrowaniem się rozważ zalety i wady. Lub skorzystaj z 3-dniowy bezpłatny okres próbny aby upewnić się, że mają funkcje potrzebne do skalowania firmy i zarządzania kontem hostingowym.

Stamtąd poświęć czas na zapoznanie się z dokumentacją i zapoznanie się z tą platformą chmurową, aby nie przegapić niektórych funkcji tego wyjątkowego rozwiązania hostingowego.

Ujawnienie FTC: Aby uzyskać najniższą cenę, otrzymam prowizję, jeśli zdecydujesz się zarejestrować za pośrednictwem moich linków.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map