Preskúmanie stránok

SiteGround je považovaná za jednu z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting. Ale no tak, môžu byť naozaj ŽE dobrý? Vážne! To je presne to Preskúmanie stránok sa snaží zistiť.


Prejdite na lokalitu SiteGround.com

Priznám sa, že som bol spočiatku skeptický, ale to sa rýchlo zmenilo. V skutočnosti toľko, že som ich prešiel na tieto stránky podľa ich plánu GrowBig GoGeek.

TL; DR: SiteGround stanovil nový priemyselný štandard, pokiaľ ide o vysoko výkonné webhostingové služby a hostingové služby WordPress. Aj keď ich konkurenti, ako je Bluehost, porazili v cene a bonusoch za doplnok, služba SiteGround robí oveľa lepšie, pokiaľ ide o výkon a základné funkcie hostenia. Ak pre vás záleží rýchlosť a bezpečnosť stránok, mali by ste platiť trochu viac a používať funkciu SiteGround.

Z dôvodu ich oddanosti uptime, rýchlosti, bezpečnosti a podpore – je to skutočne vynikajúci webhosting práve teraz! A nie som jediný, kto ❤️ je.

Je # 1 obľúbený web hosting v mnohých prieskumoch / prieskumoch verejnej mienky o Facebook:

facebookové prieskumyPozrite sa na prieskumy verejnej mienky na Facebooku:
www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ www.facebook.com/groups/473644732678477/permalink/1638240322885573/ www.facebook.com/groups/ wphosting / trvalý / 1327545844043799 /

Ich technológia rýchlosti je hlavnou vecou, ​​ktorá sa ľuďom najviac páči. Dostanú tiež pozitívnu spätnú väzbu a hodnotenie cvrlikání:

hodnotenie webového priestoru na TwitteriPrevažne pozitívne recenzie na Twitteri

V tomto prehľade SiteGround sa pozriem na najdôležitejšie vlastnosti SiteGround, aké sú ich cenové plány, a prejdem kladmi a zápormi (pretože nie sú 100% dokonalé), ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní sa pred podpisom s programom SiteGround pre váš web, blog alebo internetový obchod.

Tieto stránky sú hostené službou SiteGround a za posledných pár mesiacov som ich monitoroval a analyzoval doba prevádzkyschopnosti, rýchlosť a celkový výkon aby ste zistili, akú výkonnosť má moja stránka s nimi. Dokonca som si nastavil testovaciu webovú stránku pomocou predvolenej témy WordPress. Môžete skočiť priamo na .

Dajte mi desať minút svojho času a dám vám všetky „potrebné vedieť“ fakty a odpoviem na podobné otázky.

 • Koľko stojí hosting?
 • Aký je rozdiel medzi programom StartUp a GrowBig & GoGeek?
 • Môžem si vybrať umiestnenie servera?
 • Aké sú výhody a nevýhody ich používania?
 • Čo je najlepší plán pre weby WordPress?
 • Budú mať automatické zálohy z môjho webu?
 • Čo robia, aby zrýchlili môj web?
 • Prichádza s SSD? A čo CDN & SSL?
 • Pomôžu im preniesť môj web?
 • Aký je ich doplnok SuperCacher pre WordPress?

Po dokončení čítania budete vedieť, či je to správna (alebo nesprávna) webhostingová služba, ktorú môžete používať.

SiteGround ponúka vynikajúci hosting, ktorý je dodávaný s ďalšími funkciami a zvyčajne nie sú najlacnejším webovým hostiteľom.

Ich ceny sa však teraz zhodujú s niektorými z najlacnejších v podnikaní (od 3,95 dolárov mesačne, z 11,95 dolárov mesačne).

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba 3,95 dolárov mesačne (dole z 11,95 dolárov mesačne).

Contents

Táto recenzia na webe zahŕňa:

1. Hlavné vlastnosti

Tu budem pokrývať a s čím prídu služby webhostingu spoločnosti SG.

2. Zoznam kladov & zápory

Tu pôjdem do detailov a pokryji čo (alebo skočím rovno na alebo).

3. Hostingové plány & ceny

Tu sa budem venovať a aké sú funkcie každého plánu.

4. Odporúčam funkciu SiteGround?

Tu je moje miesto, kde vám poviem, či ich odporúčam, alebo či sa radšej prihlasujete s konkurenciou.

Pri vytváraní webovej stránky, najmä tej, ktorá bude slúžiť ako zdroj príjmu, musíte vedieť, že sa môžete spoľahnúť na svojho hostiteľa, ktorý vám poskytne vynikajúce služby a podporu..

Ak je váš web nefunkčný alebo má technické poruchy, ktoré ovplyvňujú dojem používateľov, stratíte peniaze. Čo nie je Bueno!

Poďme teda hovoriť o službe SiteGround. Čo ich robí špeciálnymi? Prečo toľko ľudí nad nimi ravelo?

#Zaujímavý fakt

WordPress Hosting je uzavretá skupina na Facebooku, ktorej takmer 7 000 členov sa venuje výhradne hosťovaniu WordPress.

Každý rok sú členovia požiadaní, aby hlasovali pre svojho obľúbeného hostiteľa webu. Môžete hádať, ktorý webový hostiteľ WordPress získal najviac hlasov?

To je správne. SiteGround bol zvolený za hostiteľa WordPress # 1 už dva roky v rade (# 1 v ankete 2017 a # 1 v ankete 2016)

facebookový prieskumSkupina WPhosting Facebook

Táto aktualizácia SiteGround (aktualizácia do roku 2020) bude diskutovať o hlavných črtách spoločnosti SG a hovoriť o tom, prečo by ste mali zvážiť jej použitie pre potreby hostingu.

Predtým, ako sa dostanem k recenzii tu, dám vám rýchle zhrnutie toho, čo je SiteGround a čo ponúkajú.

O službe SiteGround

 • SiteGround bola založená v roku 2007 2004 a jej ústredie sa nachádza v Sofia, Bulharsko.
 • Poskytujú celý rad hostingových služieb; z zdieľaný hosting, cloudový hosting, hosting WordPress, VPS, hosting distribútorov, na dedikované servery a podnikový hosting.
 • Všetky plány prichádzajú riadený hosting WordPress.
 • Je oficiálnym partnerom WordPress.org
 • zadarmo Jednotky SSD zahrňte do všetkých zdieľaných plánov hostenia.
 • Servery sú napájané Google Cloud, PHP7, HTTP / 2 a NGINX + ukladanie do vyrovnávacej pamäte
 • Všetci zákazníci dostanú zadarmo SSL certifikát (Poďme šifrovať) a CloudFlare CDN.
 • Je tu 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Oficiálna webová stránka: www.siteground.com

Teraz sa poďme pustiť do recenzie ..

Hlavné rysy

Majú veľa skvelých funkcií, ale existujú štyri hlavné funkcie, ktoré ich skutočne odlišujú od ostatných webových hostiteľov.

To pomáha vysvetliť prečo SiteGround odporúčajú WordPress, Joomla a Drupal, a prečo získava takú nadšenú podporu používateľov a skvelé recenzie zákazníkov.

odporúčané wordpress, joomla a drupalOdporúčaný webhosting od WordPress, Joomla a Drupal

Rýchlosť servera

Pokiaľ ide o užívateľsky prívetivý web, jedným z najdôležitejších problémov je rýchlosť.

Keď som tieto stránky presunul k nim, okamžite som mal oveľa rýchlejšie načítavanie webových stránok.

Na testovanie som použil nástroj Byte Check, ktorý meria čas do prvého bajtu (TTFB). Inými slovami, meria odozvu webového servera.

Výsledky neboli ničím úžasným. V skutočnosti môj domovský čas prešiel do prvého byte od 2,3 sekundy do 0,2 sekundy raz som prešiel.

skúška pred skúškou a po nej

Pomocou technológie GTmetrix sa čas načítania mojej domovskej stránky predĺžil od 6,9 sekundy do 1,6 sekundy potom, čo som presunul svoje stránky. To je o 5,3 sekundy rýchlejšia doba načítania!

gtmetrix pred a po

Rýchlosť načítania mojej domovskej stránky pomocou Pingdom šla od 4,96 sekundy do 581 milisekúnd potom, čo som sa pohol. To je celkom úžasné!

pingdom pred a po

Stránky, ktoré sa načítavajú pomaly, sa v žiadnom výklenku pravdepodobne nedostanú na vrchol.

rýchlosť servera

Prečo? Pretože používatelia webu sú notoricky netrpezliví. Štúdie v skutočnosti ukazujú, že ak sa stránka nenačíta do troch sekúnd, používatelia pravdepodobne prejdú ďalej pri hľadaní niečoho rýchlejšie – a čím dlhšie bude čakanie, tým viac ľudí stratíte..

Výsledkom je, že SiteGround berie rýchlosť stránky vážne. A ich odborní vývojári vždy pracujú na nových technológiách, ktoré pomôžu zlepšiť časy načítania stránok – a to sa ukazuje.

technológia rýchlosti

Tu uvádzame niektoré z konkrétnych technológií, ktoré svojim zákazníkom zaručujú rýchle načítanie:

 • Infraštruktúra SiteGround je podporovaná Google Cloud s SSD-trvalým úložiskom a ultra rýchlou sieťou.
 • Jednotky SSD (SSD) sú až tisíckrát rýchlejšie ako bežné disky. Všetky databázy a weby hostené serverom SiteGround používajú na ukladanie SSD.
 • Technológia webového servera NGINX pomáha zrýchliť čas načítania statického obsahu na vašom webe. Všetky stránky klientov spoločnosti SG využívajú technológiu webového servera NGINX.
 • Webový ukladací priestor hrá kľúčovú úlohu pri načítaní dynamického obsahu z vašich webových stránok. Postavili si svoj vlastný vyrovnávací mechanizmus, SuperCacher, ktorý sa spolieha na reverzný proxy server NGINX. Výsledkom je rýchlejšie načítanie dynamického obsahu a lepšia optimalizácia rýchlosti webových stránok.
 • zadarmo Sieť na doručovanie obsahu (CDN) a HTTP / 2 a PHP7 povolené servery pomáhajú zrýchliť čas načítania po celom svete tým, že zvyšujú prístupnosť obsahu.
 • Vydanie bolo prvým webovým hostiteľom PHP 7.3 (24. októbra 2018)

Okrem všetkých vyššie uvedených služieb pravidelne aktualizujú svoju technológiu, aby zabezpečili, že stránky, ktoré hostia, nebudú zaostávať, pretože neudržiavajú technologické zmeny. Výsledkom sú najrýchlejšie dostupné časy načítania.

zabezpečenia

Zdá sa, že sotva ubehne deň bez správ o nejakom novom narušení bezpečnosti online. Obete boli postihnuté jednotlivci, spoločnosti a dokonca aj vládne subjekty.

Pravda je, že bezpečnosť je hlavným problémom každého, kto vlastní webovú stránku.

bezpečnostné prvky

SiteGround ponúka niektoré z najspoľahlivejších dostupných zabezpečení. Stále sa budete musieť podieľať na zabezpečení svojho webu, ale tu sú niektoré z nich bezpečnostné prvky, vďaka ktorým sú jedinečné.

 • Izolácia stránok zabezpečí, že vaše stránky nebudú negatívne ovplyvnené, ak dôjde k narušeniu zabezpečenia niektorého z ďalších serverov na vašom serveri. Myslite na to ako na hostingový firewall, ktorý chráni vaše stránky pred hackermi.
 • Všetky ich servery podporujú Technológia HTTP / 2, čo je najbezpečnejšia dostupná možnosť. Mnoho webových hostiteľov je v tejto oblasti pozadu, ale nie SG.
 • Všetci ich klienti profitujú z ich výhod firewall webových aplikácií (WAF), ktorý chráni pred narušením bezpečnosti a je pravidelne aktualizovaný.
 • Proaktívne náplasti sú zasielané všetkým klientom, keď sa objavia nové hrozby.

Beží tiež pravidelne skenovanie vírusov a škodlivého softvéru na vašom webe a posielať správy s cieľom informovať vás o výsledkoch, takže vždy viete, čo sa deje s vašimi webovými stránkami. To je jedna z vecí, ktorú používatelia milujú pri svojej webhostingovej službe.

V roku 2018 bol program SiteGround mimoriadne úspešný v udržiavaní dobrého zabezpečenia stránok klientov. V porovnaní s minulým rokom reagovali na 3-krát viac hrozieb. Štatisticky:

 • Napísal 250 nových vlastných pravidiel brány firewall
 • Pridané 125 modulov jadra livepatch
 • Zmiernil 186 DDOS útokov
 • Zastavilo sa 7 miliónov útokov hrubou silou
 • Zastavené 160 miliónov zlých žiadostí o bot na weby klienta
 • každý deň s ich anti-bot AI riešením

Zákaznícka podpora

Hostiteľská služba môže mať najmodernejšie technológie a dobrú bezpečnosť, ale pre väčšinu ľudí je to to, čo sa stane, keď sa niečo pokazí, na čom najviac záleží.

tweet pre zákazníka

SG je spoločnosť, ktorá sa pýši podporou klientov. Za prioritu považujú zákaznícky servis, ktorý sa prejavuje vo svojich recenziách a lojalite svojich klientov.

zákaznícka podpora

Faktom je, že ich reakčné časy nechávajú svojich konkurentov v prachu.

Ich najbližší konkurent má priemernú dobu odozvy na podporný lístok 44 minút – ale doba odozvy SiteGround je iba osem minút.

Poskytujú tri spôsoby, ako získať podporu:

 • Živý chatový systém vám poskytne okamžitú odpoveď a je k dispozícii 24 hodín denne
 • Telefonická podpora je tiež nepretržite obsluhovaná a dostanete okamžitú odpoveď
 • Odoslaním letenky dostanete odpoveď do 10 minút – a táto doba odozvy je ešte kratšia, ak ste zaplatili za jednu z ich prioritných služieb.

Namiesto čakacích hodín (alebo dokonca dní) na pomoc s vašimi stránkami sa môžete spoľahnúť na tohto hostiteľa, ktorý vám poskytne včasnú odpoveď. To samozrejme znamená, že používateľom svojich stránok môžete poskytovať rovnaké vynikajúce služby.

SiteGround hosting WordPress

Ako už bolo spomenuté, WordPress je najobľúbenejší redakčný systém na svete. Okrem napájania takmer 30% 33% všetkých internetových stránok je zodpovedná aj za dodanie až 60% webového obsahu do celého sveta..

automatická inštalácia wordpress

To je dôvod, prečo s programom SiteGround získate riadený hosting WordPress so všetkými plánmi hostenia a množstvom skvelých funkcií:

nástroje na správu webových stránok riadené webom

Tu sú niektoré z jeho najlepších funkcií súvisiacich s WordPress:

 • Všetky plány prichádzajú s plne riadeným hosťovaním WordPress.
 • Pravidelné automatické aktualizácie WordPress zaručujú, že budete mať vždy najnovšiu verziu WordPress. Táto možnosť je zahrnutá vo všetkých plánoch.

riadený hosting wordpress

 • Automatické aktualizácie nainštalovaných doplnkov WordPress sú tiež k dispozícii vo všetkých plánoch.
 • Tím dohliada na chyby zabezpečenia WordPress a píše aktualizácie WAF brány firewall, aby vás ochránil pred nimi.
 • Ich technológie rýchlosti, ktoré boli podrobne opísané vyššie, sú konkrétne zamerané na to, aby pomohli čo najrýchlejšie načítať stránky WordPress.

Môžete tiež využiť ich exkluzívny doplnok SuperCacher, ktorý je vstavaným doplnkom pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý zvyšuje počet prístupov, ktoré vaše stránky dokážu spracovať. To znamená, že sa vaša stránka načíta rýchlejšie, aj keď zaznamenáte neočakávaný nárast návštevnosti.

superpočítač stránky

Nezabúdajte, že plán StartUp sa dodáva iba so statickým ukladaním do vyrovnávacej pamäte a že prichádza so statickým, dynamickým aj ukladaním do vyrovnávacej pamäte Memcache.

Tu je vysvetlenie rozdielov.

Aj keď je ich hlavným zameraním WordPress – čo dáva zmysel vzhľadom na dominantné postavenie na trhu WordPress – sú tiež odporúčaným partnerom pre systémy na správu obsahu Joomla aj Drupal..

Vyššie uvedené funkcie z nich robia obľúbeného jednotlivca aj spoločnosti, ktoré chcú zaistiť 99,99% dostupnosti, rýchle načítanie stránok, najmodernejšie zabezpečenie a špičkový zákaznícky servis..

Čas načítania & Test dostupnosti

Za posledných pár mesiacov to tak je monitorovali a analyzovali dobu prevádzkyschopnosti, rýchlosť a celkový výkon môjho testovacieho webu hosteného v SG.

Moja testovacia stránka mala priemernú dobu dostupnosti 99,99%, čo je o 0,2% lepšie ako štandardný štandard 99,79%, čo sľubujú svojim zákazníkom, a priemerná doba načítania stránky výrazne kratšia ako 1 sekunda.

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 750 ms
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2018: 99,99% – priemerná doba načítania stránky: 730 ms
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 760 ms
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 720 ms
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 700 ms
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2018: 99,99% – priemerná doba načítania stránky: 790 ms
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 705 ms
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 815 ms
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2018: 99% – priemerná doba načítania stránky: 700 ms
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 780 ms
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2018: 99,95% – priemerná doba načítania stránky: 830 ms
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2018: 100% – priemerná doba načítania stránky: 790 ms
 • Priemerná doba prevádzky v januári 2019: 100% – priemerná doba načítania stránky: 720 ms

Výhody a nevýhody SiteGround

Funkcie, ktoré ponúkajú svojim webhostingovým klientom, sú pôsobivé, ale pokrytie technických aspektov ich služieb vám v skutočnosti nedáva predstavu o tom, čo pre vás výber lokality SiteGround môže urobiť na praktickej úrovni..

Z tohto hľadiska sa pozrime na niektoré zo skutočných výhod a nevýhod používania tejto hostiteľskej spoločnosti. Ako uvidíte, existuje oveľa viac výhod ako nevýhod – čo nie je prekvapujúce vzhľadom na ich odhodlanie vynikať.

Výhody lokality SiteGround

Výhody používania SiteGround na hosťovanie vašich webových stránok sú nepopierateľné. Je to spoločnosť, ktorá sa pýši vynikajúcimi službami – a to sa ukazuje.

Záruka prevádzkyschopnosti SiteGround

Ak ste niekedy strávili nákupom webhostingu, ste oboznámení s významom dostupnosti. Percentuálny podiel dostupnosti v hostiteľskej spoločnosti vám povie, ako často v priemere môžete očakávať, že váš web bude „nefunkčný“ alebo nedostupný..

uptime

Nie je možné, aby žiadna hostiteľská služba požadovala 100% dostupnosť, pretože v hre je príliš veľa premenných, aby ste si boli istí, že nikdy nedôjde k žiadnym prestojom. Avšak áno zaručiť 99,99% dostupnosti.

To je impozantné akýmkoľvek štandardom a oni ho dodržiavajú. Používajú monitorovací softvér, ktorý ich okamžite upozorní, keď dôjde k výpadku a rýchlo pracujú na riešení akýchkoľvek problémov.

Aby sme to uviedli z perspektívy, 99,99% prevádzková doba znamená, že vaše stránky môžu byť v ľubovoľnom šesťmesačnom období mimo prevádzky o niečo viac ako štyri hodiny..

Ich percento dostupnosti je skutočne pôsobivé. Ich celkový priemer je 99,99% dostupnosti a pohľad na ich webovú stránku v apríli 2017 odhalil:

 • Priemerná mesačná prevádzková doba 99,999% za posledných 30 dní
 • Priemerná ročná doba prevádzkyschopnosti za posledných 365 dní 99,996%

Z praktického hľadiska sa ich zákazníci takmer nikdy nemusia obávať, že ich webové stránky nebudú dostupné.

Časy načítania lokality SiteGround

Už som hovoril o technológii rýchlosti, ktorú používajú na minimalizovanie časov načítania stránok WordPress, ale čo to v praxi znamená?

tweet

Skôr som sa zmienil o tom, že väčšina používateľov internetu dá webu tri sekundy na načítanie, kým sa rozhodnú odísť. To nie je veľa času, takže ak sa chcete držať návštevníkov svojich stránok, časy načítania musia byť veľmi rýchle.

čas načítania a výkon servera

Webové stránky hostené na serveri SiteGround majú priemernú rýchlosť načítania 1,3 sekundy na stránku. Je to veľmi rýchle a hovorí to o účinnosti technológie rýchlosti, ktorú spoločnosť používa.

Časy odozvy servera SiteGround

Ďalším jasným profilom je, že má veľmi rýchla doba odozvy servera. Čas odozvy servera je miera, ako dlho trvá, kým server doručí všetky prvky svojho webu do prehliadača používateľa.

SiteGround má extrémne rýchle časy odozvy servera v priemere asi 190 milisekúnd za šesťmesačné obdobie. To znamená, že bez ohľadu na to, kde sú vaše údaje uložené, informácie na vašom webe – statické aj dynamické údaje – sa môžu do prehliadača používateľa doručiť takmer okamžite..

Prečo na tom záleží? Opäť to súvisí so skúsenosťami používateľov. Chcete, aby ľudia, ktorí navštívia vaše stránky, mali čo najmenej času na zváženie odchodu. Keď váš server reaguje veľmi rýchlo, rovnako ako ich servery, vaši používatelia pravdepodobne zostanú na vašich stránkach.

Viaceré dátové centrá

Jedným z dôvodov, prečo sú ich reakčné časy servera také rýchle, je to, že svojim klientom ponúkajú prístup viac dátových centier umiestnené na strategických miestach po celom svete.

Pri registrácii máte možnosť zvoliť si preferované umiestnenie servera.

dátové centrá

Zatiaľ čo rýchlosti poskytovania údajov ako celok sa v priebehu rokov značne zvýšili, fyzická vzdialenosť medzi používateľom a serverom môže ovplyvniť čas načítania..

Na vyriešenie tohto problému majú dátové centrá v:

 • Amsterdam
 • chicago
 • Londýn
 • Miláno
 • Singapore

Keď sa zaregistrujete pre poskytovanie hostiteľských služieb, máte možnosť vybrať si, kam chcete svoje údaje uložiť.

Denné zálohy zadarmo

Viete, aké je to dôležité zálohujte údaje na svojom webe. Ak tak neurobíte, riskujete stratu statických aj dynamických údajov, z ktorých niektoré môžu byť nenahraditeľné.

zabezpečenia

Ak ste nastavili svoje stránky so spoločnosťou SG, budete sa musieť uistiť, že máte zavedený pravidelný systém zálohovania, len v prípade, že sa na vašich stránkach niečo stane. V prípade zlyhania zálohy, oni vás pokryli.

Vystupujú denné zálohy všetkých webových stránok svojich klientov, takže v prípade zlyhania zálohovania alebo z nejakého dôvodu potrebujete získať späť svoje údaje, môžete kontaktovať zákaznícky servis a získať, čo potrebujete.

Dostanete bezplatné denné záložné kópie (iba jedna záloha za deň) na vašom webe, ako aj zálohovanie a obnova webových stránok služba (ak sa zaregistrujete).

funkcie zálohovania

Zálohovanie hostingu je ako poistenie webových stránok. Chyby používateľov, hacky, odstránené súbory alebo aktualizácie webových stránok sa pokazili, všetko je možné okamžite vyriešiť obnovením zálohy.

 • Ľahko prezerajte a spravujte zálohy pomocou ľahko použiteľného nástroja na zálohovanie jedným kliknutím
 • Vytvárajte a obnovujte zálohy webových stránok rýchlo a ľahko jedným kliknutím
 • Vyhnite sa strate údajov v dôsledku chýb na webových stránkach
 • Experimentujte s aktualizáciami webových stránok, ktoré môžete rýchlo vrátiť späť

Nástroj na obnovenie zálohy jedným kliknutím v paneli

Zálohovanie môžete vytvoriť a obnoviť okamžite pomocou nástroja na obnovenie zálohy jedným kliknutím v ľahko použiteľnom cPaneli.

priehľadnosť

Je prirodzené, aby spoločnosti, ktoré kupujete, boli transparentné o tom, čo robia a ako to robia. Je to obzvlášť dôležité, keď dôverujete spoločnosti všetkému obsahu na vašom webe.

Z veľkej časti majú vynikajúci rekord s transparentnosťou. Keď navštívite ich stránky, uvidíte, že zobrazujú obe tieto stránky mesačné percento dostupnosti a ich ročné percento dostupnosti aby ste videli, ako fungujú ich stránky.

Poskytujú tiež – zadarmo – IP adresy všetkých ich dátových centier. Prečo na tom záleží? Pretože vám umožňuje otestovať rýchlosť načítania vašej stránky z každého z dátových centier, takže si môžete vybrať tú, ktorá návštevníkom vašich stránok poskytne najlepšiu používateľskú skúsenosť..

plány a ceny

Sú tiež veľmi úprimní o tom, čo je súčasťou každého z ich plánov. Niektoré z cenovo výhodnejších plánov používateľov nízkoobjemových serverov zabezpečujú rýchlejšie načítanie. S funkciou SiteGround budete vždy vedieť, čo získate za svoje peniaze.

Globálny dosah

Celkovo je hostiteľský priemysel veľmi zameraný na Spojené štáty americké, čo môže byť problémom pre ľudí, ktorí žijú v iných krajinách.

SiteGround je so sídlom v Bulharsku ale majú globálnu perspektívu, vďaka ktorej sú vysoko prístupné spoločnostiam a jednotlivcom na celom svete.

Na začiatok budú akceptovať viaceré meny vrátane:

 • Americký dolár
 • Britských libier
 • eur
 • Austrálske doláre

Majú tiež vyhradená stránka v španielskom jazyku a bezplatné telefónne čísla na rôznych miestach. Ponúkajú tiež názvy domén pre konkrétne krajiny, čo miestnym spoločnostiam uľahčuje výber názvu domény, ktorý je špecifický pre ich krajinu. (FYI už pri registrácii už neponúkajú bezplatné doménové meno.)

Najmodernejšia bezpečnosť

Hovorili sme už skôr o bezpečnosti stránok a jednou z najväčších výhod, ktorá sa týka ich výberu, je, že budete mať pokoj, keď viete, že vaše stránky sú chránené niektoré z najlepších dostupných bezpečnostných nástrojov.

zabezpečenia

Okrem vstavaných bezpečnostných funkcií, ktoré sme už spomenuli, môžete získať množstvo ďalších bezpečnostných funkcií, ktoré môžu pomôcť chrániť vaše údaje – a vašich používateľov.

 • Nástroje na ochranu pred nevyžiadanou poštou vrátane programov SpamAssassin a SpamExperts chránia vaše stránky pred spammermi
 • Schopnosť blokovať určité adresy IP (veľmi užitočné, ak ste boli vystavení útoku)
 • Bezplatný certifikát SSL (k dispozícii pri určitých plánoch)
 • HackAlert, doplnok vo výške 1 mesiac / mesiac, ktorý vás okamžite upozorní, ak je váš web napadnutý
 • Leech Protect, funkcia, ktorá umožňuje správcom vašich stránok zabrániť používateľom v rozdávaní alebo zverejňovaní svojich hesiel alebo prihlasovacích údajov
 • Ich bezplatný nástroj na kontrolu stránok vám umožňuje rýchlo a ľahko skontrolovať prítomnosť škodlivého softvéru na vašej stránke, aby ste sa uistili, že vaši návštevníci sú chránení

Berú bezpečnosť vážne, a to je veľká výhoda, najmä ak má váš web internetový obchod alebo zhromažďuje akékoľvek súkromné ​​informácie od používateľov..

Zákaznícky servis

Ak ste skúseným vývojárom webu, možno zistíte, že nepotrebujete podporu zákazníkov. Pre nás ostatných je však dôležité vedieť, že môžeme získať pomoc, ktorú potrebujeme, keď ju potrebujeme.

podpora je rýchla

podpora vyrieši váš problém

Zákaznícka podpora SiteGround je skutočne jedinečná. Ako už bolo spomenuté vyššie, máte prístup k živému rozhovoru alebo telefonickej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okamžite budete informovaní o tom, koľko zákazníkov je pred vami, a vo väčšine prípadov sú čakacie doby minimálne.

To isté platí o vložení podporného lístka cez ich webovú stránku. Ich zástupcovia zákazníckeho servisu sú priateľskí, ústretoví a trpezliví, čo z nich robí obzvlášť dobrú voľbu pre jednotlivcov a malé podniky, ktorí potrebujú držať ruky..

Bezplatná migrácia stránok

Migrácia webových stránok je hlavným problémom pri prepínaní webových hostiteľov. Jednou z mnohých dobrých vecí o službe SiteGround je bezplatná služba prenosu webových stránok.

Táto služba sa netýka iba stránok WordPress, ale aj iných platforiem CMS, ako sú Joomla a Drupal, a samozrejme aj samostatných webových stránok a statických webových stránok HTML..

Ich prevodová služba zahŕňa bezplatný prevod jednej webovej stránky (bez ohľadu na veľkosť), ako aj prevod e-mailov, FTP účtov, addon domén pre (pre účty spravované pomocou cPanel).

bezplatná služba prenosu stránok

 1. Prihláste sa na hosťovanie programu SiteGround
 2. Prihláste sa do zákazníckej zóny
 3. Kliknite na kartu Podpora

služba prenosu webových stránok

Trochu posuňte zobrazenie nadol do časti „Asistent nastavenia webových stránok“.

Vyplňte formulár pre migráciu webových stránok a počkajte, kým sa k vám vrátia. Budete ohromení, keď viete, že proces prenosu vašich stránok WordPress na server SiteGround je dokončený do 24 až 48 hodín..

FYI…

Práve vydali nový nástroj, ktorý vám umožňuje ľahko preniesť web WordPress z iného poskytovateľa hostingu na ne. Hovoria tomu Migrátor stránok.

doplnok migrátora stránok

Na začiatok stránky WordPress si jednoducho nainštalujete ich nový doplnok Migrator. Po dokončení tohto procesu automaticky prenesú celú vašu stránku WordPress do cieľovej domény a priečinka, ktorý ste zadali skôr. Viac informácií o tomto nástroji nájdete tu.

Cloudflare CDN aktivácia jedným kliknutím

Cloudflare’s CDN je súčasťou všetkých plánov zadarmo a v cPanel to môžete aktivujte Cloudflare jedným kliknutím.

WordPress odporúča používať CDN ako Cloudflare v ich sprievodcovi optimalizáciou rýchlosti.

Stačí kliknúť na tlačidlo „Aktivovať“ a sieť na doručovanie obsahu Cloudflare (CDN) bude ukladať do vyrovnávacej pamäte obsah vašich webových stránok a distribuovať ich do viacerých dátových centier po celom svete..

Cloudflare in cPanel

Ďalej prejdite na stránku kartu nastavení a nastavte nastavenie Cloudflare na agresívne ukladanie do pamäte cache, minifikácia statických zdrojov, a aktivovať Railgun na urýchlenie spojenia medzi Cloudflare a serverom. To všetko poskytne vášmu webu rýchlejšie načítanie.

Nevýhody SiteGround

Žiadna webhostingová spoločnosť nie je dokonalá a pred rozhodnutím o použití servera SiteGround ako svojho hostiteľa je treba zvážiť niekoľko nevýhod..

Limity ukladania údajov

Prvou negatívnou vecou je, že majú dosť nízky počet údajov, ktoré môžete na svojej stránke uložiť.

Tieto obmedzenia sú nepochybne dobré. Čím viac údajov zákazníci ukladajú na svojich zdieľaných hostiteľských serveroch, tým je pravdepodobnejšie, že sa stretnú s pomalým načítaním a dobou odozvy servera.

Ľudia s webovými stránkami s vysokým obsahom obrazu alebo videa však môžu mať problém s obmedzeniami ukladacieho priestoru. Pohybujú sa od 10 GB po spodnú časť až po 30 GB pre špičkovú časť. To by mohlo byť dosť pre väčšinu textových stránok.

Jediným riešením tohto konkrétneho problému je urobiť čo najlepší odhad o tom, koľko úložného priestoru budete potrebovať, aby vaše stránky zostali v prevádzke, a potom zistite, či jeden z plánov vyhovie vašim potrebám..

 • Začiatok: 10 GB úložného priestoru (v poriadku pre väčšinu webových lokalít, ktoré nie sú redakčným systémom alebo nie WordPress)
 • GrowBig: 20 GB úložného priestoru (v poriadku pre stránky riadené WordPress / Joomla / Drupal)
 • GoGeek: 30 GB úložného priestoru (v poriadku pre elektronický obchod, ako aj pre stránky zamerané na WordPress / Joomla / Drupal)

Nadmerné využívanie zdrojov

Majú niečo, čo nazývajú mesačný príspevok „CPU sekundy na účet“. Toto v zásade obmedzuje, koľko zdrojov môže váš web používať mesačne. Potenciálnym problémom je, že ak pravidelne prekračujete tento limit, môžu vaše stránky pozastaviť až do nasledujúceho mesiaca, keď sa obnoví váš mesačný príspevok..

využitie zdrojov

Vo svojich podrobnostiach plánu uvádzajú mesačné limity zdrojov:

 • StartUp: Vhodné pre ~ 10 000 návštev za mesiac
 • GrowBig: Vhodné pre ~ 25 000 návštev za mesiac
 • GoGeek: Vhodné pre ~ 100 000 návštev za mesiac

Mali by ste si však byť vedomí, že nadmerné zmrazenie sa môže vyskytnúť výrazne pod hranicou návštevnosti 100 000 v pláne GoGeek. Ak teda vaše webové stránky priťahujú značnú návštevnosť, povedzme viac ako 3 000 návštevníkov za deň, potom ani program GoGeek nemusí pracovať za vás..

Chcel by som tvrdiť, že ak na svoje stránky dostanete tisíce návštevníkov za deň, mali by ste zostať úplne mimo zdieľaných hostingových plánov, pretože ste lepšie s cloudovým hostingom alebo VPS plánom (prichádzajú s mnohými ďalšími zdrojmi).

plány & ceny

Ponúkajú tri rôzne plány pre svoju zdieľanú hostingovú službu; Startup, GrowBig a GoGeek.

Plán spustenia SiteGround

preskúmanie plánu spustenia lokality

Plán StartUp začína na iba 3,95 dolárov mesačne.

 • Hosťujte iba 1 webovú stránku
 • ~ 10 000 mesačných návštev
 • 10 GB webového priestoru
 • Základné vlastnosti:
 • Úložisko SSD
 • Zadarmo nastavenie & prenos stránky
 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • 24/7 technická podpora
 • Neobmedzená šírka pásma, e-maily, databázy
 • SSL zadarmo & HTTP / 2
 • Bezplatné denné zálohy
 • Bezplatne CloudFlare CDN
 • Iba statické ukladanie do pamäte cache SuperCacher
 • PHP7 + OpCache
 • WordPress & Nástroje Joomla
 • cPanel & Prístup SSH

StartUp je celkom fantastický plán na úrovni začiatočníkov, s týmto plánom však môžete hostiť iba jednu webovú stránku.

SiteGround GrowBig plán

preskúmanie plánu pestovania veľkého pozemku

Okrem štandardných funkcií, ktoré získate v pláne StartUp, vám program GrowBig poskytuje prémiové ukladanie do pamäte cache WordPress, prémiovú podporu, denné zálohovanie a prístup k prémiovej službe zálohovania a obnovy stránok. Váš prvý rok certifikátu SSL Wildcard je tiež zahrnutý zadarmo.

Plán GrowBig začína na 5,95 dolárov mesačne.

 • Hosťujte neobmedzené webové stránky
 • ~ 25 000 mesačných návštev
 • 20 GB webového priestoru
 • Všetko nevyhnutné + prémiové funkcie:
 • Dynamický SuperCacher & ukladanie do pamäte cache
 • 30 denných záloh
 • Prioritná podpora
 • Úložisko SSD
 • Zástupný certifikát SSL
 • zálohovanie & reštaurátorská služba
 • 2x serverové prostriedky
 • 2x databázové prostriedky
 • 2x e-mailové zdroje

GrowBig je plán, ktorý vám odporúčam zaregistrovať. Môžete hostiť viacero webových stránok a získať viac ako 2x zdroje (čo vedie k rýchlejšiemu načítaniu webových stránok), ako je plán spustenia.

Plán GoGeek SiteGround

preskúmanie plánu lokality

S plánom GoGeek získate všetky výhody plánov StartUp a GrowBig, plus podivné funkcie a 4x viac zdrojov v porovnaní s plánom StartUp..

Plán GoGeek začína na 11,95 dolárov mesačne.

 • Hosťujte neobmedzené webové stránky
 • ~ 100 000 mesačných návštev
 • 30 GB webového priestoru
 • Všetko nevyhnutné & poistné + podivínské vlastnosti:
 • Dynamický SuperCacher & ukladanie do pamäte cache
 • 1-kliknutie na WordPress
 • SG-Git na vytvorenie úložiska
 • Predinštalovaný Git
 • Bezplatný súlad s PCI
 • Prémiové zálohovanie & reštaurátorská služba
 • 4x serverové prostriedky
 • 4x databázové zdroje
 • 4x e-mailové zdroje

Plán GoGeek je určený pre webové stránky s vysokou intenzitou obchodovania alebo zdrojov. Dodáva sa s 4x rýchlejšími servermi, ako sú plány hostenia StartUp.

hostingové ceny

Porovnanie plánu hostenia

Aký plán mám dostať? Cieľom tejto časti je pomôcť vám zistiť …

Hlavný rozdiel medzi plánmi je v tom Začiatok hostiť môžete iba 1 webovú stránku. GrowBig prichádza s väčším počtom serverových prostriedkov (= rýchlejšie načítanie webovej stránky), získate tiež prioritnú podporu, 30 denných záloh (namiesto iba 1 pri spustení) a dynamického ukladania do pamäte cache (namiesto iba statického ukladania do pamäte cache pri spustení).

GoGeek plán prichádza so 4-krát viac serverovými zdrojmi a môžete vytvoriť pracovnú stránku. Získate tiež prvotriedne služby zálohovania a obnovy webových stránok, ako aj bezplatnú kompatibilitu s PCI.

Chcete vedieť, aké sú hlavné rozdiely medzi balíčkami StartUp, GrowBig a GoGeek?

Tu je porovnanie Plán StartUp vs. GrowBig, a GrowBig vs. GoGeek plán.

Plány StartUp, GrowBig a GoGeek lokality SiteGround sú za rozumnú cenu, ale drahšie plány zahŕňajú viac serverových zdrojov.

Spúšťacie spustenie SiteGround vs GrowBig Recenzie

Všetky hostingové plány programu SiteGround sú za primeranú cenu, ale program StartUp je najlacnejším ponúkaným plánom. Toto je plán základnej úrovne a prichádza s najmenej zdrojov a funkcií. Plán spustenia je podľa môjho názoru najvhodnejší pre tých, ktorí potrebujú mať iba jednu webovú stránku, napríklad osobnú webovú stránku alebo webovú stránku malého podniku alebo blog..

Jedným z kľúčových rozdielov medzi plánom StartUp a GrowBig je to, že s predchádzajúcim plánom ste hosťovať iba jednu webovú stránku (s programom GrowBig môžete hosťovať neobmedzené množstvo webových stránok). Ak máte v úmysle prevádzkovať na svojom jednom hostingovom účte viac webových stránok, plán StartUp by mal byť no-no.

Naopak, program GrowBig je vhodnejší pre majiteľov malých firiem a blogerov, ktorí používajú program WordPress, pretože získate 2x viac serverových zdrojov a oveľa viac funkcií v porovnaní s plánom spustenia.

GrowBig vám umožní hosťovať viac webových stránok, Použi Supercacher statická, dynamická technológia a technológia ukladania do pamäte cache (StartUp ponúka iba statickú), a získate bezplatný zástupný certifikát SSL. Ďalšou funkciou, ktorú plánu StartUp chýba, je funkcia zálohovania a obnovy. GrowBig plán prichádza s základné služby zálohovania a obnovy.

Ďalším zásadným rozdielom je to, že s plánom StartUp získate iba štandardnú podporu v porovnaní s programom GrowBig prémiová podpora. Takže ak si myslíte, že budete potrebovať trochu držania rúk od ich priateľského, rýchleho a informovaného podporného tímu, mali by ste sa rozhodnúť pre plán GrowBig..

preskúmanie plánu pestovania veľkého pozemku

Mali by ste zvážiť výber plánu GrowBig, ak:
 • Vo svojom hostingovom účte chcete umiestniť viac ako jednu webovú stránku
 • Chcete dvakrát viac serverových zdrojov (t. J. Rýchlejšie načítanie webovej stránky)
 • Chcete mať 30 denných záloh namiesto jednej dennej zálohy, ktorú získate pri spustení
 • Vyžadujete prémiovú podporu namiesto štandardnej podpory dodávanej s programom StartUp
 • Chcete miesto 20 GB webového úložiska namiesto 10 GB, ktoré sa dodáva s programom StartUp
 • Chcete prístup k ich základnej službe zálohovania a obnovy
 • Chcete namiesto medzipamäte statického ukladania do pamäte, ktoré sa dodáva s programom StartUp, chcete statické, dynamické a memcache cache
 • Chcete bezplatný zástupný certifikát SSL pre prvý rok

SiteGround GrowBig vs. GoGeek Recenzie

Jedným z kľúčových rozdielov medzi plánom GrowBig verzus GoGeek sú dodatočné prostriedky servera, ktoré sa dodávajú iba s programom GrowGig verzus GoGeek. GoGeek prichádza s 4x viac serverových zdrojov a menej používateľov, ktorí zdieľajú prostriedky servera. To znamená, že keď sa rozhodnete pre plán GoGeek, získate webovú stránku s rýchlym načítaním.

Ďalším rozdielom medzi plánmi sú ďalšie „podivínske“ funkcie, ktoré získate iba s programom GoGeek. Jednou z takýchto funkcií je prostredia na určovanie polohy stránok, čo vám umožní skopírovať vaše živé stránky alebo otestovať nový kód a návrhy pred zverejnením zmien na svojej živej stránke. Ďalšou vlastnosťou je Git, ktorý je predinštalovaný ktoré vám umožňujú vytvárať archívy vašich webových stránok.

Nakoniec GoGeek prichádza s ich prémiové služby zálohovania a obnovy webových stránok, a bezplatný súlad s PCI na pomoc pri ochrane vášho webu elektronického obchodu.

preskúmanie plánu lokality

Mali by ste zvážiť výber plánu GoGeek, ak:
 • Potrebujete viac serverových prostriedkov (t. J. Web s rýchlym načítaním) a menej používateľov, ktorí zdieľajú serverové prostriedky
 • Chcete pracovné prostredia, aby ste pred zverejnením zmien na vašom živom webe skopírovali svoje živé stránky alebo vyskúšali nový kód a dizajn
 • Chcete miesto 30 GB webového úložiska namiesto 20 GB, ktoré sa dodáva s programom GrowBig
 • Ak chcete, aby vaše stránky elektronického obchodu boli plne kompatibilné s PCI, chcete splniť požiadavky PCI
 • Chcete predinštalovaný Git, aby ste mohli vytvárať úložiská svojich webových stránok
 • Chcete ich prémiovú službu zálohovania a obnovy, namiesto základnej služby, ktorá sa dodáva s GrowBig

Ktorý hostingový plán je pre vás najlepší??

Teraz viete, aké plány ponúkajú a dúfajme, že teraz máte lepšiu pozíciu na výber najlepšie zdieľaného plánu hostingu pre vaše potreby. Nezabudnite, že neskôr môžete kedykoľvek prejsť na vyšší plán.

Na základe mojich vlastných skúseností tu uvádzam moje odporúčanie:

 • Ak máte v úmysle spustiť jednoduchý program, odporúčame vám prihlásiť sa do plánu spustenia statická stránka alebo stránka HTML.
 • Ak plánujete spustiť program, odporúčam vám prihlásiť sa do programu GrowBig (toto je plán, ktorý používam) WordPress, Joomla alebo akékoľvek webové stránky využívajúce redakčný systém.
 • Ak máte v úmysle spustiť program, odporúčame vám prihlásiť sa do programu GoGeek stránky elektronického obchodu alebo ak potrebujete programovanie WordPress / Joomla a Git Vlastnosti.

Časté otázky týkajúce sa stránok

Tu nájdete odpovede na niektoré z najbežnejších otázok.

Čo je to SiteGround.com?

SiteGround je webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka celý rad služieb, od zdieľaného hostingu, cloudového hostingu, hostingu WordPress, VPS a hostiteľa predajcu až po dedikované servery a podnikový hosting. SiteGround bola založená v roku 2004 a hosťuje viac ako 800 000 doménových mien po celom svete. Spoločnosť je nezávisle vo vlastníctve (SiteGround NIE JE vo vlastníctve spoločnosti EIG) a jej ústredie sa nachádza v Sofii v Bulharsku a má dátové centrá v Chicagu, Londýne, Amsterdame a Singapure. Majú rating od BBB. Oficiálna webová stránka je www.siteground.com. Prečítajte si viac na ich stránke Wikipedia.

Má SiteGround záruku vrátenia peňazí?

Áno. Poskytujú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Svoju službu môžete zrušiť počas prvých 30 dní a dostanete úplnú náhradu. Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na doménové mená, cloud alebo hosting vyhradených serverov.

Aké spôsoby platby prijíma služba SiteGround?

Prijímajú platby prostredníctvom kreditných kariet, ako sú Visa a MasterCard, a dokonca môžete platiť prostredníctvom služby PayPal (na získanie podpory na získanie platby prostredníctvom služby PayPal však musíte kontaktovať podporu). Platby sa môžu uskutočniť jeden, dva alebo tri roky vopred. Môžete platiť aj mesačne, ale mesačné platby sú spojené s nastavovacím poplatkom.

Môžem si vybrať umiestnenie dátového centra?

Áno, po registrácii získate preferované umiestnenie dátového centra. Majú dátové centrá v Chicagu, Londýne, Amsterdame a Singapure.

Ponúka služba SiteGround bezplatnú migráciu webových stránok?

Áno, bezplatne migrujú jeden existujúci web bez ohľadu na to, aký malý alebo veľký je váš web. A urobia tak bez prestojov. Ich služba migrácie stránok zahŕňa všetky typy webových stránok vrátane webových stránok s podporou WordPress a Joomla. Svoju žiadosť o migráciu stránok odošlete vo svojej zákazníckej oblasti. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, poskytujú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby mohli vaše stránky rýchlo fungovať.

Urobí spoločnosť SiteGround zálohy svojej webovej stránky?

Áno, plán StartUp obsahuje jednu zálohu stránok za deň a plány GrowBig a GoGeek vykonávajú 30 záloh za deň z vašich webových stránok. GrowBig a GoGeek tiež dodávajú službu obnovenia stránok jedným kliknutím. Ručné zálohy môžete vytvoriť aj prostredníctvom programu cPanel.

Aká je záruka na dostupnosť služby SiteGround?

SiteGround garantuje dostupnosť 99,99%. Ak to neposkytnú, poskytnú vám kredit na účet. Ste schopní monitorovať dobu prevádzky zvnútra svojej zákazníckej oblasti.

Ako môžem kontaktovať podporu Siteground?

Ak narazíte na nejaké problémy s vaším webom alebo potrebujete fakturáciu alebo pomoc s účtom, môžete ich kontaktovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Poskytujú novú pomoc pri nástupe do účtu, bezplatné prevody webových stránok a nepretržitú pomoc kedykoľvek prostredníctvom e-mailu / lístkov (čas odpovede 10 minút), live chat (čas okamžitej odpovede) alebo telefonicky (čas okamžitej odpovede). Ich telefónne čísla sú 1,666,605,2484 (USA), 44,800,8620379 (Spojené kráľovstvo), 61.1800.357221 (AU), 34,900,838,543 (Španielsko) alebo 1.800.828.9231 (zvyšok sveta)..

Ponúka SiteGround SSL a CDN?

Áno. Všetky plány prichádzajú s bezplatným certifikátom SSL. Plán StartUp obsahuje bezplatný šifrovaný protokol SSL, zatiaľ čo plány GrowBig a GoGeek sa dodávajú s bezplatným certifikátom Wildcard SSL. Súčasťou všetkých plánov je tiež bezplatné CDN od CloudFlare.

Je program SiteGround vhodný pre hosťovanie v systéme WordPress?

Áno. Všetky plány prichádzajú s plne spravovaným hosťovaním WordPress, čo znamená automatické aktualizácie a opravy jadra WordPress, automatickú inštaláciu WordPress pri nastavení účtu, funkcie, ako je plugin pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte SuperCacher, postupovanie stránok a 100% bezplatná služba prenosu stránok..

Na vrchu tamtoho. Oni boli hlasoval za hostiteľa WordPress # 1 dva roky za sebou teraz (# 1 v ankete 2017 a # 1 v ankete 2016 od WPhosting Facebook Group). A je dobre známy pre použitie v rôznych krajinách na miestnej úrovni, napríklad v Austrálii a vo Veľkej Británii.

Prichádza SiteGround s pevnými diskami (SSD)?

Áno. Všetky plány prichádzajú s SSD. SSD zabezpečí, že okrem stránok NGINX, PHP7 a HTTP / 2 sa vaše stránky načítajú veľmi rýchlo.

Potrebujem skener stránok SG?

Ak chcete ďalšiu ochranu. SG Site Scanner (predtým HackAlert) je poháňaný spoločnosťou Sucuri a je prémiovým systémom detekcie škodlivého softvéru a systému včasného varovania, ktorý pomáha chrániť vaše stránky a stojí 19,80 dolárov ročne.

Sú hodnotenia SiteGround týkajúce sa Reddit a Quora dôveryhodné?

Áno, Quora aj Reddit sú dobrým miestom na čítanie recenzií od skutočných ľudí a zákazníkov o nich. Dobré recenzie na lokality SiteGround nájdete na stránkach Reddit a Quora. Môžete si tiež prečítať recenzie na Yelp a TrustPilot.

Aká je najlepšia alternatíva SiteGround?

SiteGround je webhosting, ktorý používam pre túto stránku, a je to webhostingová spoločnosť, ktorú odporúčam. Ak však skúmate weboví hostitelia (čo vám odporúčam) a hľadáte vhodné alternatívy k SiteGround, tu je môj zoznam konkurentov. Verím, že najlepšou alternatívou k SiteGround sú A2 Hosting (do značnej miery rovnaké funkcie, ale ponúka o niečo rýchlejšie a lepšie technológie rýchlosti servera) a InMotion Hosting (opäť do značnej miery rovnaké funkcie, ale prichádza s bezplatným názvom domény a 90-dňovou politikou vrátenia platby). ). Bluehost je tiež zrejmá alternatíva SiteGround, Bluehost tu

Kde nájdem kód kupónu SiteGround?

Nenájdete ho, pretože nemajú možnosť zadať propagačný kód. Takže ak ste našli kód kupónu SiteGround online, potom je to falošný. Prevádzkujú však rôzne propagačné akcie (zvyčajne počas veľkých sviatkov, ako je Čierny piatok), pretože to je jediný čas, keď ponúkajú propagačné akcie a zľavy.

Koľko stojí služba SiteGround hosting?

SiteGround ponúka tri spoločné plány hostenia, najlacnejší plán Začiatok je 3,95 dolárov, GrowBig je 5,95 dolárov mesačne a GoGeek je 11,95 dolárov mesačne. Majú tiež 4 cloudové hostingové plány. vstup plán je 80 dolárov mesačne, obchodné je 120 dolárov mesačne, Business Plus je 160 dolárov mesačne a Superschopnosť je 240 dolárov mesačne. Viac informácií o svojich plánoch a funkciách nájdete na ich webových stránkach tu.

Je SiteGround dobrá hostingová spoločnosť?

Ponúkajú zdieľaný hosting, WordPress hosting, WooCommerce hosting, cloud hosting, dedikované servery a podnikové hostingové plány. Webhosting SiteGround je „vytvorený starostlivo“, aby sa zaistila najvyššia rýchlosť servera, bezkonkurenčná bezpečnosť a nepretržitá rýchla a odborná podpora. Tu sú hlavné dôvody, prečo je program SiteGround dobrým webhostingom na registráciu.

Rýchlosť a dostupnosť

Všetky ich webhostingové plány prichádzajú s najnovšími technológiami rýchlosti, ako sú Jednotky SSD, NGINX, HTTP / 2, PHP7 a CDN Cloudflare zdarma. Inými slovami, ak s nimi hosťujete svoje webové stránky, načíta sa veľmi rýchlo!

Zabezpečenie hostingu

Berú bezpečnosť vážne a ponúkajú jedinečné bezpečnostné riešenia, ako napríklad bezplatné denné zálohovanie a obnovenie stránok, skenovanie škodlivého softvéru a ochrana DDOS a certifikáty SSL. Získajte najlepšie bezpečnostné a zálohovacie služby pomocou svojich vlastných technologických riešení!

WordPress

Ponúkajú ľahké použitie riadený hosting WordPress o všetkých svojich plánoch, čo znamená automatické aktualizácie jadra WordPress a záplatovanie, automatická inštalácia WordPress na zriadenie účtu a ďalšie funkcie, ako napríklad Doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte programu SuperCacher, predstavovanie stránok a 100% bezplatná služba prenosu stránok. Ponúkajú tiež riadený hosting WooCommerce na serveroch kompatibilných s PCI. Niet divu, že ich WordPress.org podporuje!

podpora

Poskytujú vedúce postavenie v priemysle nová pomoc pri nástupe na palubu, bezplatné prevody webových stránok a priebežná pomoc a podpora prostredníctvom telefónu, chatu alebo e-mailu. Niet divu, že neustále dosahujú takmer 100% mieru spokojnosti zákazníkov!

Takže .. Odporúčam funkciu SiteGround?

Áno – dôrazne odporúčam funkciu SiteGround.

Najmä teraz, keď teraz používam funkciu SiteGround (som v pláne GrowBig). Pretože nezabudnite, nie je to tak dávno, čo som sa rozhodol presunúť túto stránku k nim.

Ponúkajú veľmi cenovo dostupné a spoľahlivé služby webhostingu pre vaše webové stránky.

Oni majú špičkové úrovne dostupnosti, rýchle servery, silné bezpečnostné funkcie a vynikajúci zákaznícky servis ktoré nechávajú súťaž v spätnom zrkadle.

Niekoľko nevýhod ich výberu ako vášho hostiteľa webu je podľa môjho názoru značne vyvážených výkyvmi.

Ak vaše stránky nepresahujú limity zdrojov, môžete si byť istí, že sa budú načítavať rýchlo, budú dostupné, keď ich budete potrebovať, a budete mať istotu, že ochránite svoje údaje a súkromie svojich návštevníkov..

Ak stále sedíte na plote okolo SiteGround, potom ich využite 30-dňová záruka vrátenia peňazí, čo znamená, že ich môžete „vyskúšať“ a ak nebudete spokojní, dostanete svoje peniaze späť.

SiteGround ponúka vynikajúci hosting ktoré sú dodávané s ďalšími funkciami a zvyčajne nie sú najlacnejším webovým hostiteľom.

Ich ceny sa však teraz zhodujú s niektorými z najlacnejších konkurenčných spoločností v podnikaní (od iba 3,95 dolárov mesačne, z 11,95 dolárov mesačne).

NOVEMBER 2018 AKTUALIZÁCIA: Na hosťovanie tejto webovej stránky už nepoužívam SiteGround. Teraz som s Cloudways. Nebol som spokojný s programom SiteGround alebo čokoľvek, je to len tým, že Cloudways dokáže lepšie zvládnuť výkon, pretože táto webová stránka neustále rastie.

Zverejnenie FTC: Ak sa chcete dostať na najnižšiu možnú cenu, získam províziu, ak sa rozhodnete kúpiť prostredníctvom mojich odkazov na prezeranie stránok SiteGround..

Kliknutím na tento odkaz môžete svoje webové stránky hostiť iba 3,95 dolárov mesačne (dole z 11,95 dolárov mesačne).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map