Preskúmanie oblačnosti

Cloudways poskytuje cenovo dostupný, výkonný a ľahko nastaviteľný cloudový hosting pre weby WordPress av tomto podrobnom prehľade Cloudways zistíte, či sú pre vás najlepším hostiteľom WordPress..


Hľadáte hostiteľa WordPress, ktorý je nielen rýchly, bezpečný a vysoko spoľahlivý, ale aj cenovo dostupný? To sa niekedy môže javiť ako nemožné, najmä keď práve začínate a neviete, ako vyradiť zlých poskytovateľov hostingu WordPress od dobrých..

Nemôžem vám povedať o každom spoľahlivom, rýchlom a cenovo dostupnom poskytovateľovi hostingu WordPress, ktorý je dnes na trhu. Čo však môžem urobiť, je vyzdvihnúť jednu z najlepších: Cloudways.

Nie som jediný, na ktorého spoločnosť Cloudways urobila dojem:

aktualizácia cloudway na TwitteriPrevažne pozitívne hodnotenia od používateľov na Twitteri

V tomto prehľade o službe Cloudways sa pozriem na najdôležitejšie funkcie, ktoré ponúkajú, z nich a prevediem vás všetkými výhodami a nevýhodami, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní, či je registrácia na serveri Cloudways.com tou správnou voľbou..

Dajte mi 10 minút svojho času a po dokončení čítania budete vedieť, či je to správna (alebo nesprávna) hostingová služba pre vás.

Získajte 10% zľavu na tri mesiace pomocou kódu: webrating

Zaregistrujte sa a získate 1 migráciu ZDARMA pre váš web s ktorými pracujú odborníci na migráciu v službe Cloudways.

Čo sa dozviete z tejto recenzie služby Cloudways

  1. Zoznam profesionálov

Tu prejdem najmä okolo tri S webhostingu; rýchlosť, bezpečnosť a podpora. (P.S. pozrite sa, budete ohromení)

  1. Zoznam nevýhod

Existuje ich však aj niekoľko. Tu sa venujem tomu, aké sú ich nevýhody.

  1. Plány a ceny

Tu vás prevediem rôznymi ponukami, ktoré ponúkajú.

  1. Odporúčam Cloudways.com?

A nakoniec, dáme vám vedieť, či je Cloudways (tip: áno, áno).

Usilujeme sa zjednodušiť vaše skúsenosti s webhostingom, Cloudways si kladie za cieľ poskytnúť jednotlivcom, tímom a firmám všetkých veľkostí právomoc poskytovať návštevníkom svojich stránok čo najužšiu používateľskú skúsenosť.

Nehovoriac o tejto jedinečnej spoločnosti webhosting založený na platforme ako služba (PaaS), čo ho odlišuje od mnohých iných poskytovateľov hostingu, ktorí ponúkajú rôzne riešenia hostenia.

Hosting plány prísť s fantastická sada funkcií, podporu, na ktorú sa môžete spoľahnúť, a ceny, ktoré si môžete dovoliť.

Výkon je jadrom všetkého, čo robia. Navrhli svoj technický balík tak, aby čo najlepšie využili každý dolár, ktorý vložíte. Kombinujú NGINX, Varnish, Memcached a Apache, aby poskytovali najrýchlejší zážitok bez kompromisov v kompatibilite kódu.

Čo znamená, že ich infraštruktúra je optimalizovaná pre rýchlosť, výkon a bezpečnosť, a uvidíte, že toto je jeden z najlepší poskytovateľ cloudového hosťovania možnosti v okolí.

A nie som jediný, kto hovorí, že Cloudways je najlepší …

Pretože Cloudways je medzi reálnymi používateľmi veľmi populárny. Hosting WordPress je uzavretá Skupina Facebook s viac ako 9 000 členmi venovanými výhradne hosteniu WordPress.

recenzie na FacebookuSkutoční používatelia skupiny WordPress, ktorá hosťuje skupinu Facebook, ich milujú!

Každý rok sa od členov vyžaduje, aby hlasovali za svojho obľúbeného hostiteľa webu WordPress. Ako vidíte, boli hlasoval za hostiteľa WordPress # 2 už dva roky v rade (# 2 v ankete 2017 a 2 v ankete 2016)

facebookový prieskum

Pozrime sa bližšie a uvidíme, čo vám Cloudways môže ponúknuť.

Cloudways Pros

Spoločnosť Cloudways berie webhosting vážne a snaží sa poskytovať zákazníkom to najlepšie, čo sa týka internetu 3 S webhostingu; Rýchlosť, bezpečnosť a podpora.

Hosting plány tiež prísť plný základné a užitočné vlastnosti ktoré môže použiť ktokoľvek s akýmkoľvek typom webovej stránky a akoukoľvek úrovňou zručností.

1. Unikátne cloudové hostingové riešenie

Cloudways ponúka hosťovanie na webe iba pre vlastníkov webových stránok.

funkcie hostenia v cloude

Ako sa to líši od iných, tradičnejších riešení hostenia?

  • Viacnásobné kópie obsahu vašich stránok je uložený na viacerých serveroch, takže ak dôjde k výpadku hlavného servera, kópie z iných serverov vyskočia a minimalizujú sa prestoje
  • Ľahko migrujte svoje stránky v prípade potreby na rôzne servery v rôznych dátových centrách
  • skúsenosť rýchlejšie načítanie vďaka nastaveniu viacerých serverov a prémiovým službám CDN
  • Užite si viac bezpečné prostredie pretože každý server pracuje spolu a nezávisle na sebe
  • Využite výhody a vyhradené zdroje prostredie, takže vaše stránky nie sú nikdy ovplyvnené ostatnými
  • Prispôsobte svoje stránky jednoduchým spôsobom, pridanie ďalších zdrojov, ak to bude potrebné, ak zaznamenáte prudký nárast v doprave alebo nárast predaja
  • Cloud hosting je pay-as-you-go takže platíte iba za to, čo potrebujete a používate

Aj keď sa toto riešenie hostenia líši od mnohých plánov poskytovateľov hostingu, ktoré sú dnes k dispozícii, buďte si istí, že ich môžete použiť s akýmkoľvek obľúbeným systémom správy obsahu (CMS), ako je napr. WordPress, Joomla, Magento a Drupal iba s niekoľkými kliknutiami.

2. Vysokorýchlostný výkon

Cloudways ‘ servery rýchlo horia takže viete, že obsah vašich stránok sa návštevníkom dodáva čo najrýchlejšie, bez ohľadu na to, koľko návštev naraz navštevuje.

Ale to nie je všetko. Cloudways ponúka celý rad funkcií súvisiacich s rýchlosťou:

  • Vyhradené zdroje. Všetky servery majú určený počet zdrojov vďaka špecializovanému prostrediu, v ktorom sú umiestnené. To znamená, že vaše stránky nie sú nikdy ohrozené z dôvodu dodatočného ťahania zdrojov na iných stránkach a výkon vašich stránok sa nikdy neobetuje..
  • Bezplatný doplnok cache pre WordPress. Cloudways poskytuje svojim zákazníkom exkluzívny modul na ukladanie do vyrovnávacej pamäte (Breeze) bezplatne všetkým zákazníkom. Všetky plány hostingu sa dodávajú aj so vstavanými pokročilými vyrovnávacími pamäťami (Memcached, Varnish, Nginx a Redis), ako aj Cache na celej stránke..
  • Opätovná podpora. Povolenie funkcie Redis pomôže databáze vašich stránok fungovať lepšie ako kedykoľvek predtým. V kombinácii s Apache, Nginx a Varnish si už nikdy nebudete musieť robiť starosti s výkonom svojich stránok.
  • Servery pripravené na PHP. Servery Cloudways sú pripravené na PHP 7, čo je doteraz najrýchlejšia verzia PHP.
  • Služba siete na doručovanie obsahu (CDN). Získajte prémiové služby CDN, aby servery pokrývajúce zemeguľu mohli návštevníkom stránok doručovať obsah vašich stránok na základe ich geografickej polohy.
  • Servery s automatickým liečením. Ak váš server spadne, Cloudways okamžite skočí do automatickej liečby, aby sa minimalizovali prestoje.

Ako vidíte, rýchlosť a výkon by nikdy nemali byť problémom s hosťovaním služby Cloudways.

Takže .. Aká rýchla je služba Cloudways WordPress?

Tu sa chystám skontrolovať výkonnosť cloudových služieb testovaním rýchlosti tohto webu (hosteného na serveri SiteGround) v porovnaní s jeho presnou klonovanou kópiou (ale hostovanou na serveri Cloudways)..

To znamená:

  • Najprv otestujem rýchlosť načítania týchto webových stránok u môjho aktuálneho webového hostiteľa (ktorý je SiteGround).
  • Ďalej otestujem presne tú istú webovú stránku (jej klonovanú kópiu *), ktorá je však hostená na serveri Cloudways **.

* Pomocou doplnku pre migráciu exportujte celý web a hostujte ho v službe Cloudways
** Používanie DigitalOcean v pláne DO1GB spoločnosti Cloudways (10 $ / mesiac)

Týmto testom získate pochopenie, ako rýchle načítanie stránky hostenej na službe Cloudways naozaj je.

Takto vyzerá moja domovská stránka (na tomto webe – hostená dňa) SiteGround) účinkuje na Pingdom:

domovská stránka siteground

Moja domovská stránka sa načíta za 1,24 sekundy. V porovnaní s mnohými inými hostiteľmi je to skutočne rýchle – pretože server SiteGround nie je v žiadnom prípade pomalý hostiteľ.

Otázka znie, načíta sa rýchlejšie Cloudways? Poďme zistiť…

skúška rýchlosti v cloude

Och, áno, bude! V službe Cloudways sa načíta rovnaká rovnaká domovská stránka 435 milisekúnd, to je takmer 1 sekunda (presnejšie 0,85 s) rýchlejšie!

A čo tak stránka s blogom, povedzte túto stránku s recenziou? Tu je, ako rýchlo sa načíta SiteGround:

rýchlosť

Táto kontrolná stránka sa načíta iba 1,1 sekundy, Opäť SiteGround prináša veľkú rýchlosť! A čo Cloudways?

rýchle časy načítania

To sa načíta spravodlivo 798 milisekúnd, dobre pod jednu sekundu a opäť oveľa rýchlejšie!

Čo z toho všetkého urobiť?

Jedna vec je istá, že ak by bol tento web hostený na serveri Cloudways namiesto servera SiteGround, potom by sa načítal oveľa rýchlejšie. (poznámka pre seba: presuňte túto stránku na lokalitu Cloudways pronto!)

3. Spravovaná bezpečnosť

Vďaka proaktívnemu prístupu k zabezpečeniu stránok môžete dôverovať svojim citlivým údajom spoločnosti Cloudways vďaka vstavaným bezpečnostným funkciám:

  • Brány firewall na úrovni OS chrániace všetky servery
  • Rutinné opravy a aktualizácie firmvéru
  • Inštalácia certifikátu SSL jedným kliknutím
  • Dvojfaktorové overenie vášho účtu Cloudways
  • Schopnosť bielej listiny IP

Ako bonus navyše ponúka Cloudways iba v prípade, že sa na vašej webovej stránke niečo stane bezplatné automatické zálohovanie údajov a obrázkov cloudového servera.

S Obnovenie jedným kliknutím možnosť, ak vaše stránky zlyhajú, prestoje sú minimálne.

Ak sa na vašom webe vyskytnú nejaké prestoje (nesúvisiace s plánovanou údržbou, núdzovou údržbou alebo tým, čo nazývajú „udalosti vyššej moci“), spoločnosť Cloudways vám bude odškodnená..

Tieto kredity sa budú vzťahovať na poplatky za služby nasledujúceho mesiaca.

4. Hviezdna podpora zákazníkov

Pokiaľ ide o výber poskytovateľa hostingu, podpora by mala byť prioritou. Akýkoľvek druh podnikania v dnešnej dobe úplne závisí na web hosting fungovať hladko. Môžu sa však vyskytnúť prípady, keď veci nefungujú tak dobre.

Nakoniec, ak budete niekedy potrebovať pomoc, musíte byť v kontakte s tými, ktorí sú zodpovední za uchovávanie údajov o vašich stránkach.

Ak sa potrebujete skontaktovať s niekým, kto je na podpore, môžete sa porozprávať s členom tímu úspechu zákazníkov live chat alebo odoslať lístok prostredníctvom systému predaja lístkov a spravovať priebeh vášho dopytu.

A ak chcete, môžete „Požiadať o hovor“ a hovoriť s podporou zákazníka cez telefón počas pracovnej doby.

Môžete tiež osloviť aktívnu komunitu členov spoločnosti Cloudways a zdieľať znalosti, skúsenosti a zručnosti. A samozrejme môžete klásť otázky!

Nakoniec využite rozsiahlu databázu poznatkov, doplnenú článkami Začíname, Správa serverov a Správa aplikácií.

články databázy znalostí

Nehovoriac o tom, prečítajte si články o svojom účte, fakturácii, e-mailových službách, doplnkoch a ďalšie.

5. Tímová spolupráca

Môže sa to zdať zvláštne, ale služba Cloudways ponúka sadu funkcií a nástrojov určených na tento účel pomôže vám a vášmu tímu spolupracovať a uspieť.

Toto je užitočné najmä pre vývojárov alebo agentúry, ktoré spravujú viacero webových stránok naraz na mnohých serveroch.

Napríklad, automatické rozmiestnenie Gitov, neobmedzené pracovné oblasti a zabezpečený prístup SSH a SPTP vám umožňuje spustiť projekty a urobiť z nich dokonalé pred uvedením na trh.

Okrem toho priraďte úlohy členom tímu, prenášajte servery ostatným, klonujte aplikácie a servery a využívajte Cloudways Doplnok Migrátora WP ľahko presunúť stránky WordPress od iných poskytovateľov hostingu na Cloudways.

6. Monitorovanie webových stránok

Užite si to nepretržité monitorovanie vášho webu, takže viete, že všetko je stále na dobrej ceste. Server, na ktorom sú uložené vaše údaje, je monitorované 24/7/365.

Priamo z konzoly Cloudways môžete vidieť viac ako 16 rôznych metrík.

monitorovanie servera

Prijímajte aktualizácie v reálnom čase e-mailom alebo textom z internetu CloudwaysBot, inteligentný pomocník, ktorý neustále sleduje výkonnosť vašich stránok. Pomocou informácií odoslaných robotom AI môžete optimalizovať svoje servery a aplikácie.

Navyše môžete svoju platformu integrovať do svojej platformy e-mail, Slack, HipChat, a ďalšie aplikácie tretích strán.

Nakoniec využite výhody Nová integrácia pamiatok takže môžete riešiť problémy, ktoré obmedzujú váš postup, a čo najskôr ich opraviť.

Nevýhody cloudway

Cloudways nepochybne predstavuje jedinečné, spoľahlivé a vysoko výkonné hostingové riešenie. To znamená, že je chýba niekoľko dôležitých funkcií.

1. Žiadna registrácia názvu domény

Cloudways nenabízí zákazníkom registráciu názvu domény, zadarmo alebo za poplatok. To znamená, že predtým, ako sa zaregistrujete, aby ste mohli používať ich hostingové služby, musíte si zabezpečiť doménové meno prostredníctvom predajcu tretej strany.

Pridanie k tomu, nasmerovanie názvu vašej domény na poskytovateľa hostingu po získaní nastavenia môže byť ťažké, najmä pre majiteľov začínajúcich webových stránok.

Z tohto dôvodu sa mnoho ľudí môže rozhodnúť ísť inde kvôli svojim potrebám hostenia. Koniec koncov, odchod z registrácie doménového mena a návrat k registrácii hostingu a nasmerovanie vašej novovytvorenej adresy URL na poskytovateľa hostingu môže byť príliš nepríjemný, pokiaľ nie je pri používaní služby Cloudways mŕtvy..

Platí to najmä vtedy, keď toľko konkurenčných poskytovateľov hostingu ponúka bezplatnú registráciu názvu domény a pomoc s nasmerovaním vašej domény na svojho hostiteľa.

2. Žiadny cPanel alebo Plesk

Cloudways je spoločnosť poskytujúca platformu ako služba, tak tradičná Prístrojové dosky cPanel a Plesk tam jednoducho nie sú.

K dispozícii je vyhradená konzola na správu aplikácií hostovaných na cloudovom serveri. Ale pre tých, ktorí nie sú zvyknutí na tento významný rozdiel, môžete mať problémy.

Nehovoriac o tom, cPanel a Plesk sú omnoho komplexnejšie a umožňujú vám spravovať všetko, čo súvisí s hostingom, z jedného pohodlného dashboardu..

Aj keď konzola Cloudways si zvykne, môže byť skľučujúca pre tých, ktorí prechádzajú z inej hostiteľskej platformy..

3. Žiadne e-mailové hostenie

Plány hostenia cloudových služieb neprichádzajú s integrovaným e-mailom účty ako toľko renomovaných poskytovateľov hostingu.

Namiesto toho chcú, aby ľudia platili za e-mailový účet, ktorý sa môže ukázať ako nákladný, ak prevádzkujete veľké podniky, majú značný tím a potrebujú veľa e-mailových účtov, aby veci udržali v chode..

Ponúkajú e-mailové služby ako samostatný platený doplnok. Pre e-mailové účty (poštové schránky) ich môžete použiť Doplnok e-mailu pre Rackspace (ceny začínajú od 1 $ / mesiac na e-mailovú adresu) a pre odchádzajúce / transakčné e-maily môžete použiť ich vlastný doplnok SMTP..

Cloudové hostingové plány a ceny

Cloudways prichádza s mnohými riadené plány hostenia ktoré budú fungovať pre každého bez ohľadu na veľkosť, zložitosť alebo rozpočet stránok.

cloudway riadil wordpress hosting plány

Ak chcete začať, majú 5 poskytovateľov infraštruktúry z čoho vyberať a ceny vášho plánu sa budú líšiť v závislosti od toho, od ktorého poskytovateľa infraštruktúry sa rozhodnete použiť:

  1. DigitalOcean: Plány sú v rozsahu od 10 $ / mesiac na 80 $ / mesiac, RAM od 1 GB do 8 GB, procesory od 1 jadra do 4 jadra, úložný priestor od 25 GB do 160 GB a šírka pásma od 1 TB do 5 TB.
  2. Linode: Plány sú v rozsahu od 12 USD / mesiac až 90 USD / mesiac, RAM od 1 GB do 8 GB, procesory od 1 jadra do 4 jadra, úložisko od 20 GB do 96 GB a šírka pásma od 1 TB do 4 TB.
  3. Vultr: Plány sú v rozsahu od 11 dolárov / mesiac až 84 dolárov / mesiac, RAM od 1 GB do 8 GB, procesory od 1 jadra do 4 jadra, úložný priestor od 25 GB do 100 GB a šírka pásma od 1 TB do 4 TB.
  4. Amazon Web Services (AWS): Plány sú v rozsahu od 85,17 USD / mesiac na 272,73 USD / mesiac, RAM od 3,75 GB do 15 GB, vCPU od 1 do 4, ukladanie pri 4 GB cez kartu a šírka pásma 2 GB cez kartu.
  5. Google Computing Engine (GCE): Plány sú v rozsahu od 73,62 $ / mesiac na 226,05 $ / mesiac, RAM od 3,75 GB do 16 GB, vCPU od 1 do 4, ukladanie pri 20 GB cez kartu a šírka pásma 2 GB cez kartu. Toto sú len predstavené plány. Ponúkame tiež ďalšie plány.
  6. Toto sú len vybrané plány. Ponúkajú tiež ďalšie plány, ako aj prispôsobené plány.

partneri cloudovej infraštruktúryPartneri v oblasti cloudovej infraštruktúry, ktorú používajú

Pamätajte, že tieto plány sú pay as you go. Kedykoľvek je potrebné zväčšiť (alebo zmenšiť), čo znamená, že čím väčšiu šírku pásma použijete, tým viac zaplatíte.

Okrem toho sú všetky plány hostingu poskytované odbornou podporou 24 hodín denne, 7 dní v týždni, neobmedzenou inštaláciou aplikácií, bezplatnými certifikátmi SSL a bezplatnou migráciou stránok.

Môžete vyskúšať ktorýkoľvek z dostupných plánov hostenia zadarmo na 3 dni. Odtiaľ jednoducho platíte tak, ako ste vy a nikdy nie sú viazaní žiadnym typom zmluvy.

Spravovaný hosting WordPress

Je potrebné poznamenať, že Cloudways ponúka plne spravovaný hosting WordPress.

riadený hosting wordpress

Je však ťažké určiť, aké sú rozdiely medzi typickými hostingovými plánmi Cloudways a hostingovými plánmi WordPress. V skutočnosti nič nenasvedčuje tomu, že by existoval dokonca aj cenový rozdiel.

Natiahol som sa cez Live Chat aby ste zistili, či existujú rozdiely vo vlastnostiach alebo cene:

chat v cloude 1cloudway chat 2

Poviem, že odpoveď na moju otázku bola veľmi rýchla. Som trochu zmätený, prečo jednotlivé CMS rozdeľujú na rôzne webové stránky – WordPress, Magento, PHP, Laravel, Drupal, Joomla a PrestaShop a hosting WooCommerce – ak je všetko rovnaké.

To ma prinútilo prechádzať množstvom informácií, ktoré sa v skutočnosti všetky opakovali. Môže to byť mätúce pre osobu, ktorá sa snaží porovnať plány a urobiť konečné rozhodnutie.

A ak je používateľská skúsenosť na ich webových stránkach frustrujúca, môžu prísť o veľa príležitostí, ako prinútiť ľudí, aby sa prihlásili na svoje plány hostingu, pretože ľudia jednoducho opustia svoje stránky skôr, ako sa dostanú dosť ďaleko na to, aby sa zaregistrovali.

často kladené otázky

Tu sú odpovede na niektoré z najčastejšie kladených otázok:

  1. Aký typ hostingových plánov je k dispozícii? Cloudový hosting podľa potreby s jedným z piatich dostupných poskytovateľov infraštruktúry: DigitalOcean (DO), Linode, Vultr, Amazon Web Services (AWS) a Google Computing Engine (GCE).
  2. Kde sú cloudové dátové centrá? V závislosti od toho, ktorý poskytovateľ cloudových služieb si vyberiete, môžete hostiť údaje svojich stránok v dátových centrách umiestnených v USA, Európe, Ázii alebo Južnej Amerike. 62 centier sa nachádza v 15 krajinách a 33 mestách.
  3. Môžem migrovať svoju existujúcu webovú stránku na hosting služby Cloudways? Áno, tím služby Cloudways vám pomôže bezplatne migrovať vaše existujúce stránky.
  4. Môžem škálovať nahor a nadol pomocou Cloudways? Zmenšiť môžete iba pri používaní služieb GCP a AWS. Ďalší traja poskytovatelia cloudu majú obmedzenia v znižovaní. Ako riešenie však môžete vždy naklonovať svoje stránky, aby sa umiestnili na server so špeciálnymi špecifikáciami.
  5. Aké spôsoby platby sú akceptované? Cloudways akceptuje PayPal a hlavné kreditné karty ako MasterCard, Visa a American Express.
  6. Ako funguje pay-as-you-go? Znamená to, že platíte iba za prostriedky, ktoré spotrebujete. Naúčtujú sa vám s omeškaním, čo znamená, že vám naúčtujú faktúry za služby, ktoré ste použili v ktoromkoľvek danom mesiaci na začiatku nasledujúceho mesiaca. Neexistujú žiadne zmluvy o uzamknutí, takže môžete voľne využívať ich služby bez toho, aby ste boli viazaní zmluvou.
  7. Ponúkajú vstavaný nástroj na tvorbu stránok? Nie, služba Cloudways sa zaoberá iba serverovými prostriedkami a minimálnymi funkciami, ktoré sú súčasťou každého plánu, ako je rýchlosť a výkon, bezpečnosť a podpora zákazníkov.
  8. Je služba Cloudways pre weby WordPress dobrá?? Áno, sú vynikajúcim poskytovateľom hostenia pre weby a blogy WordPress. Získate neobmedzené inštalácie WordPress, predinštalované WP-CLI, neobmedzený počet pracovných miest a integráciu Git. Navyše na ne bezplatne migrujú vaše existujúce stránky.
  9. Ponúkajú FTP prístup? Áno, dostanete SFTP alebo SSH na prístup a aktualizáciu súborov a priečinkov vo vašej aplikácii.
  10. A čo dedikovaný server a IP? Každý server, ktorý umiestnite, je dodávaný s vyhradeným cloudovým prostredím a jednou vyhradenou adresou IP.
  11. Ponúkajú bezplatné zálohy? Áno, budú bezplatne zálohovať všetky vaše aplikačné údaje a súvisiace databázy.
  12. Vrátane e-mailového hostingu? Nie, nie je, ale ponúkajú e-mailové služby ako samostatný doplnok. Pre e-mailové účty (poštové schránky) môžete použiť ich doplnok k e-mailom v službe Rackspace (ceny začínajú od 1 $ / mesiac).
  13. Ako zistím, ktorý poskytovateľ cloudu si vybrať? Neviem, či by som mal zvoliť DigitalOcean, Vultr, Amazon Web Services (AWS) alebo Google Computing Engine (GCE)?
    • DigitalOcean je jedným z najlacnejších oblakov s vysoko výkonným úložiskom založeným na SSD. S 8 dátovými centrami by ste mali zvoliť DigitalOcean, ak potrebujete cenovo dostupného webhostingu s veľkou šírkou pásma.
    • Vultr je najdostupnejší poskytovateľ cloudových služieb s väčšinou miest. Ponúkajú úložisko SSD a takmer neobmedzenú šírku pásma na 13 miestach. Vyberte Vultr, ak je pre vás kľúčovým faktorom lacné určovanie cien.
    • Linode prichádza s rozsiahlymi funkciami za skvelé ceny. Linode garantuje dostupnosť 99,99% prevádzkyschopnosti, ktorej dôveruje viac ako 400 000 zákazníkov z celého sveta. Vyberte Linode, ak chcete škálovateľné riešenie hostenia pre elektronický obchod a vlastné aplikácie.
    • Webové služby Amazon (AWS) ponúka spoľahlivú infraštruktúru. Poskytuje flexibilnú, škálovateľnú a konfigurovateľnú veľkosť disku a šírku pásma s 8 dátovými centrami v 6 krajinách. Vyberte AWS, ak hostujete webové stránky zamerané na veľké podniky a zdroje.
    • Google Compute Engine (GCE) je výkonná a spoľahlivá cloudová hostingová infraštruktúra s efektívnym výkonom, ktorý prichádza so značkou Google za atraktívnu cenu s 99,9% dostupnosti. Vyberte GCE, ak hostujete webové stránky zamerané na veľké podniky a zdroje.
  14. Majú bezplatnú skúšobnú verziu? Áno, môžete sa zaregistrovať na 3-dňovú bezplatnú skúšobnú dobu (nie je potrebná žiadna kreditná karta) a nechať si službu otestovať.

Odporúčam Cloudways?

Áno.

Pretože služba Cloudways je na konci spoľahlivým a cenovo dostupným riešením cloudového hostenia pre všetkých vlastníkov webových stránok bez ohľadu na úroveň zručností alebo typ stránok.

Vďaka svojej cloudovej platforme môžete zažiť horiace vysoké rýchlosti, optimálny výkon stránok a prvotriedna bezpečnosť.

To všetko je navrhnuté tak, aby návštevníkom vašich stránok poskytovalo čo najlepší používateľský zážitok a aby údaje o vašich stránkach boli chránené pred škodlivou činnosťou.

Rozdiely v službe Cloudways však môžu majiteľom začínajúcich webových stránok veci trochu komplikovať. Tam je žiadny tradičný cPanel alebo Plesk, žiadny spôsob, ako zaregistrovať doménové meno s oblačnými dráhami a žiadny e-mail hosting vlastnosť.

To zvyšuje celkovú cenu za hosťovanie a robí to zapojením väčšieho zapojenia ako iní porovnateľní poskytovatelia hostingu na súčasnom trhu.

Ak sa rozhodnete ísť s nimi, pred registráciou zvážte klady a zápory. Alebo využite výhody 3-dňová bezplatná skúšobná doba aby ste sa uistili, že disponujú funkciami, ktoré potrebujete na prispôsobenie svojej firmy a správu svojho hostingového účtu.

Odtiaľ si urobte čas na prečítanie dokumentácie a zoznámenie sa s touto platformou založenou na cloudu, aby vám nepremeškali niektoré funkcie, ktoré prichádzajú s týmto jedinečným hostingovým riešením..

Zverejnenie FTC: Za účelom získania najlacnejšej ceny získam províziu, ak sa rozhodnete zaregistrovať sa prostredníctvom mojich odkazov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map