Pilveteede ülevaade

Cloudways pakub WordPressi saitidele taskukohast, võimsat ja hõlpsasti seadistatavat pilvimajutust ning selles põhjalikus Cloudwaysi ülevaates saate teada, kas need on teie jaoks parim WordPressi host..


Kas otsite WordPressi hosti, mis pole mitte ainult kiire, turvaline ja väga usaldusväärne, vaid ka taskukohane? See võib mõnikord tunduda võimatu feat, eriti kui olete alles hakanud tegutsema ja te ei tea, kuidas WordPressi halbu hostimisteenuse pakkujaid headest välja rikkuda.

Nüüd ei saa ma teile teada anda ühestki turul pakutavast usaldusväärsest, kiirest ja taskukohasest WordPressi hostimisteenusest. Kuid mida ma saan teha, on esile tõsta ühte parimat: Pilves.

Ma pole ainus, kellele Cloudways muljet avaldab:

pilveteede ülevaade twitterisTwitteris kasutajate ülekaalukalt positiivsed hinnangud

Siin selles Cloudwaysi ülevaates vaatlen nende pakutavaid kõige olulisemaid funktsioone ja tutvustame kõiki plusse ja miinuseid, et aidata teil otsustada, kas Cloudways.com-i registreerumine on teie jaoks õige asi.

Andke mulle 10 minutit oma ajast ja kui olete selle lugemise lõpetanud, saate teada, kas see on teie jaoks õige (või vale) hostimisteenus.

Koodiga saate kolme kuu jooksul 10% soodsamalt: veebis

Registreeru ja ja saate oma veebisaidile 1 TASUTA migratsiooni sellega tegelevad Cloudwaysi rändeeksperdid.

Mida saate sellest Cloudwaysi arvustusest õppida

 1. Plusside loetelu

Siin käin läbi, eriti ümber kolm S-i veebimajutust; kiirus, turvalisus ja tugi. (P.S. check out, olete üllatunud)

 1. Miinuste loetelu

Kuid neid on ka vähe. Siin ma käsitlen, mis varjuküljed nende kasutamisel on.

 1. Plaanid ja hinnad

Siin tutvustame teid nende pakutavate erinevate toodete kaudu.

 1. Kas ma soovitan Cloudways.com?

Ja lõpetuseks annan teile teada, kas Cloudways on (vihje: jah, ma teen).

Asub oma veebimajutuskogemust lihtsustama, Pilves eesmärk on anda igas suuruses inimestele, meeskondadele ja ettevõtetele võim pakkuda oma saidi külastajatele võimalikult sujuvat kasutajakogemust.

Rääkimata sellest ainulaadsest firmast pilvepõhine veebipõhine hostimine (PaaS), mis eristab seda isegi nii paljudest teistest hostingu pakkujatest, kes pakuvad mitmesuguseid hostimislahendusi.

Hostimisplaanidega kaasneb a fantastiline funktsioonide komplekt, tugi, millele võite tugineda, ja hinnad, mida saate endale lubada.

Tulemus on kõige selle keskmes. Nad on kujundanud oma tehnilise korstna nii, et teie sisestatud dollar saaks maksimaalselt kasu. Nad ühendavad NGINX, Lakk, Memcached ja Apache, et pakkuda kiireimat kogemust, seadmata samas ohtu koodi ühilduvust..

Mis tähendab, et nende infrastruktuur on optimeeritud kiiruse, jõudluse ja turvalisuse tagamiseks, ja näete, et see on üks neist parim pilvepõhine hostingu pakkuja võimalused ümber.

Ja ma pole ainus, kes ütleb, et Cloudways on parim…

Kuna Cloudways on tõeliste kasutajate seas väga populaarne. WordPressi majutamine on suletud Facebooki grupp üle 9000 liikmega, kes on pühendatud ainult WordPressi hostimisele.

cloudways facebooki ülevaatedFacebooki gruppi majutavas WordPressis olevad tõelised kasutajad armastavad neid!

Igal aastal palutakse liikmetel hääletada oma lemmik WordPressi veebi poolt. Nagu näete, on nad olnud hääletas WordPressi hostiks nr 2 nüüd kaks aastat järjest (2017. aasta küsitlus nr 2 ja 2016. aasta küsitlus number 2)

facebooki küsitlus

Vaatame siis lähemalt ja vaatame, mida Cloudways teile pakub.

Cloudways plussid

Cloudways suhtub veebimajutusse tõsiselt ja püüab anda klientidele parimat teenust 3 S veebimajutust; Kiirus, turvalisus ja tugi.

Ka hostimisplaanid on täis olulised ja kasulikud omadused mida saab kasutada ükskõik milline veebisaidi tüüp ja mis tahes oskustase.

1. Ainulaadne pilve majutamise lahendus

Cloudways pakub pilvepõhist hostimist ainult veebisaitide omanikele.

pilve hostimise funktsioonid

Kuidas see erineb teistest traditsioonilistematest hostimislahendustest?

 • Mitu eksemplari saidi sisu salvestatakse mitmesse serverisse, nii et kui põhiserver läheb alla, hüppavad sisse teiste serverite koopiad, minimeerides seisakuid
 • Saate oma saidi hõlpsalt üle viia vajadusel erinevatesse serveritesse erinevates andmekeskustes
 • Kogemus kiiremad laadimisajad tänu mitme serveri seadistamisele ja esmaklassilistele CDN-teenustele
 • Nautige veel turvaline keskkond sest iga server töötab koos ja üksteisest sõltumatult
 • Kasutage ära a sihtotstarbelised ressursid keskkond, nii et teised ei mõjuta teie saiti kunagi
 • Saate oma saidi hõlpsalt muuta, lisades vajadusel rohkem ressursse, kui näete liikluse kasvu või müügi kasvu
 • Pilvemajutus on maksma-minema-minema seega maksate ainult selle eest, mida vajate ja kasutate

Kuigi see hostimislahendus erineb paljudest tänapäeval saadaval olevatest hostingu pakkuja plaanidest, võite olla kindel, et saate seda kasutada mis tahes populaarse sisuhaldussüsteemiga (CMS), näiteks WordPress, Joomla, Magento ja Drupal vaid mõne klõpsuga.

2. Kiire jõudlus

Pilvisus serverid lõõmavad kiiresti nii et teate, et teie saidi sisu edastatakse külastajatele nii kiiresti kui võimalik, hoolimata sellest, kui palju liiklust korraga külastatakse.

Kuid see pole veel kõik. Cloudways pakub terve hulga kiirusega seotud funktsioone:

 • Pühendatud ressursid. Kõigil serveritel on tänu pühendatud keskkonnale, milles nad paiknevad, kindlaksmääratud hulk ressursse. See tähendab, et teie sait ei ole kunagi ohus, kuna teise saidi ressursid on ekstra tõmmatud, ja saidi toimivust ei ohverdata kunagi..
 • Tasuta vahemälu WordPressi pistikprogramm. Cloudways pakub kõikidele klientidele tasuta oma eksklusiivset vahemälupistikprogrammi Breeze. Kõigi hostimiskavade juurde kuuluvad ka sisseehitatud vahemälud (Memcached, Varnish, Nginx ja Redis), samuti Full Page Cache.
 • Redis tugi. Redise lubamine aitab teie saidi andmebaasi paremini kui kunagi varem. Segatuna Apache, Nginxi ja Varnishiga ei pea te kunagi oma saidi toimivuse pärast muretsema.
 • PHP-ga valmis serverid. Cloudwaysi serverid on PHP 7-ga valmis, mis on seni kiireim PHP-versioon.
 • Sisu edastamise võrgu (CDN) teenus. Saate saada kvaliteetseid CDN-teenuseid, et kogu maailmas tegutsevad serverid saaksid teie saidi sisu saidi külastajatele edastada vastavalt nende geograafilisele asukohale.
 • Automaattervendamise serverid. Kui teie server läheb alla, hüppab Cloudways kohe sisse automaatse enesetervendamisega, et seisakuid minimeerida.

Nagu näete, ei tohiks kiirus ja jõudlus kunagi Cloudwaysi hostimise probleem olla.

Niisiis .. Kui kiire on Cloudways WordPressi hostimine?

Siin kontrollin Cloudways’i toimivust, katsetades selle veebisaidi (hostitud saidil SiteGround) ja selle täpse kloonitud koopia (kuid hostitud Cloudways) kiirust.

See on:

 • Esiteks testin selle veebisaidi laadimisaega oma praeguse veebimajutaja juures (see on SiteGround).
 • Järgmisena testin täpselt seda veebisaiti (selle kloonitud koopia *), kuid hostitud Cloudways **.

* Migratsiooniplugina kasutamine, kogu saidi eksportimine ja selle majutamine Cloudways
** DigitalOceani kasutamine Cloudwaysi DO1GB plaanil (10 dollarit kuus)

Selle testiga saate aru, kuidas Cloudways hostitud saidi kiire laadimine tegelikult on.

Minu koduleht (sellel saidil – hostitud) on järgmine SiteGround) esineb Pingdomil:

kodulehe saidiplats

Minu koduleht laaditakse 1,24 sekundiga. See on tegelikult paljude teiste võõrustajatega võrreldes tegelikult väga kiire – kuna SiteGround pole mingil juhul aeglane host.

Küsimus on selles, kas see laaditakse kiiremini peale Pilves? Uurime välja…

pilveteede kiiruskatse pingdom

Oh jah, saab küll! Cloudways laadib täpselt sama kodulehe lihtsalt 435 millisekundit, see on 1 sekundi täpsusega (kui täpsus on 0,85) kiirem!

Kuidas oleks blogi lehega, ütleme selle ülevaatelehega? Siit saate teada, kui kiiresti see laaditakse SiteGround:

kiiruse jõudlus

See ülevaatuse leht laaditakse lihtsalt 1,1 sekundit, jällegi pakub SiteGround suurepärast kiirust! Ja mis saab Cloudwaysist?

kiired laadimisajad

See laaditakse lihtsalt 798 millisekundit, tublisti alla ühe sekundi ja jälle palju kiiremini!

Mida sellest kõigest teha?

Noh, üks asi on kindel, kui seda veebisaiti hostitaks CloudGGsi, mitte SiteGroundi, laadiks see veebisaidi palju kiiremini. (pange tähele: liigutage see sait üle Cloudways pronto!)

3. Hallatav turvalisus

Kasutades ennetavat lähenemist saidi turvalisusele, saate oma tundlikke andmeid Cloudways usaldada tänu nende sisseehitatud turvafunktsioonidele:

 • OS-i tasemel tulemüürid, mis kaitsevad kõiki servereid
 • Rutiinsed plaastrid ja püsivarauuendused
 • 1-klõps tasuta SSL-sertifikaadi installimisel
 • Kahefaktoriline autentimine teie Cloudways’i konto jaoks
 • IP lubamise lubamise võimalus

Lisaboonusena pakub Cloudways igaks juhuks, kui teie veebisaidiga midagi juhtub tasuta automaatsed varukoopiad pilveserveri andmete ja piltide kohta.

Koos 1 klõpsuga taastamine kui teie sait ei krahhi, on seisakuid minimaalselt.

Kui teie saidil ilmnevad seisakuid (mis pole seotud plaanilise hoolduse, hädaolukorra hoolduse või sellega, mida nad nimetavad vääramatu jõu sündmusteks), hüvitab teile see Cloudways.

Need krediidid kehtivad teie järgmise kuu teenustasudele.

4. Stellar klienditugi

Kui tegemist on hostingu pakkuja valimisega, toetus peaks olema prioriteet. Igasugune äri sõltub tänapäeval täielikult veebimajutuse sujuvast toimimisest. Kuid võib olla aegu, kus asjad nii hästi ei lähe.

Lõppude lõpuks, kui vajate kunagi abi, peate saama suhelda nendega, kes vastutavad oma saidi andmete haldamise eest.

Kui teil on vaja tugiteenuse osutajaga kontakti saada, saate klienditeenindamise meeskonna liikmega vestelda otsevestlus või pilet kaudu piletimüügisüsteemi ja hallata oma päringu edenemist.

Ja kui soovite, saate ka “Taotlege kõnet” ja rääkige klienditoega telefoni teel tööajal.

Samuti saate teadmiste, kogemuste ja oskuste jagamiseks ühendust Cloudwaysi aktiivse liikmete kogukonnaga. Ja muidugi võite ka küsimusi esitada!

Lõpuks kasutage laialdast teadmistebaasi, mis sisaldab artikleid alustamise, serveri haldamise ja rakenduste haldamise kohta.

teadmistebaasi abiartiklid

Rääkimata sellest, lugege artikleid oma konto, arvelduse, e-posti teenuste, lisandmoodulite ja muu kohta.

5. Meeskonna koostöö

See võib tunduda kummaline, kuid Cloudways pakub komplekti funktsioone ja tööriistu, mis on mõeldud selleks aidata teil ja teie meeskonnal koostööd teha ja edu saavutada.

See on eriti kasulik arendajatele või agentuuridele, kes haldavad mitut veebisaiti korraga paljudes serverites.

Näiteks, automaatne Giti juurutamine, piiramatud lavastusalad ning turvaline SSH- ja SPTP-juurdepääs võimaldab käivitada projekte ja muuta need täiuslikuks enne otseülekannet.

Lisaks määrake meeskonnaliikmetele ülesanded, edastage serverid teistele, kloonige rakendusi ja servereid ning kasutage Cloudways WP-migrandi pistikprogramm WordPressi saitide hõlpsaks teisaldamiseks teistest hostimise pakkujatest üle Cloudwaysi.

6. Veebisaidi jälgimine

Nautige ööpäevaringselt jälgimine oma veebisaidil, nii et teate, et kõik on kogu aeg õigel teel. Server, kuhu teie andmeid salvestatakse, on jälgitakse 24/7/365.

Lisaks näete otse oma Cloudways konsoolist üle 16 erineva mõõdiku.

serveri jälgimine

Saate reaalajas värskendusi saada e-posti või teksti kaudu CloudwaysBot, nutikas abiline, kes jälgib teie saidi toimivust kogu aeg. AI-boti saadetud teabe abil saate oma servereid ja rakendusi optimeerida.

Lisaks saate oma platvormi integreerida oma e-post, Slack, HipChat, ja muud kolmanda osapoole rakendused.

Lõpuks kasutage ära Uus reliikviaintegratsioon nii et saate tõrkeotsinguga probleeme lahendada ja võimalikult kiiresti need lahendada.

Cloudways miinused

Cloudways on kahtlemata ainulaadne, usaldusväärne ja suurepärase jõudlusega hostimislahendus. See ütles, et on puuduvad mõned olulised omadused.

1. Domeeninime registreerimine puudub

Pilves ei paku klientidele domeeninime registreerimist, tasuta või tasuta. See tähendab, et enne nende hostimisteenuste kasutamiseks registreerumist peate domeeninime turvama kolmanda osapoole müüja kaudu.

Sellele lisamine võib pärast seadistuse saamist oma domeeninime osutamine oma hostiteenuse pakkujale olla keeruline, eriti algajate veebisaitide omanike jaoks.

Seetõttu võivad paljud inimesed oma hostimisvajaduste saamiseks minna mujale. Lõppude lõpuks võib domeeninime registreerimisele tagasipöördumine ja hostimiseks registreerumiseks tagasipöördumine ning oma vastloodud URL-i hostiteenuse pakkujale osutamine olla liiga palju vaeva, kui Cloudways’i kasutamine pole surnud.

See kehtib eriti siis, kui nii paljud konkureerivad hostimisteenuse pakkujad pakuvad tasuta domeeninime registreerimist ja aitavad teie domeenil oma hostile osutada.

2. Pole cPaneli ega Pleski

Cloudways on platvormina teenusettevõte, seega traditsiooniline cPaneli ja Pleski armatuurlaudu lihtsalt pole.

Pilveserveris hostitavate rakenduste haldamiseks on saadaval spetsiaalne konsool. Kuid neil, kes pole selle olulise erinevusega harjunud, võib teil probleeme olla.

Rääkimata sellest, cPanel ja Plesk on palju põhjalikumad, võimaldades teil hallata kõike, mis on hostimisega seotud, ühest mugavast armatuurlaualt.

Ehkki Cloudwaysi konsool võtab veidi harjumist, võib see teisest hostimisplatvormist üle minnes olla hirmutav..

3. E-posti hostimine puudub

Pilveteede hostimiskavad ärge tule koos integreeritud e-kirjaga kontode moodi, nagu seda teevad paljud usaldusväärsed hostingu pakkujad.

Selle asemel tahavad nad, et inimesed maksaksid e-posti konto eest, mis võib osutuda kulukaks, kui juhite suurt ettevõtet, kui teil on suur meeskond ja vajavad asjade käitamiseks palju e-posti kontosid..

Nad pakuvad e-posti teenuseid a eraldi tasuline lisa. E-posti kontode (postkastide) jaoks saate kasutada neid Rackspace’i e-posti lisandmoodul (hinnakujundus algab 1 dollarist kuus e-posti aadressi kohta) ja väljaminevate / tehingutega seotud e-kirjade jaoks saate kasutada nende kohandatud SMTP lisandmoodulit.

Pilvemajutuse plaanid ja hinnakujundus

Cloudways tuleb palju hallatud hostimisplaanid mis töötab kõigile sõltumata saidi suurusest, keerukusest või eelarvest.

cloudways haldas WordPressi hostimisplaane

Alustuseks on neil 5 taristu pakkujat mille hulgast valida, ja teie plaanihinnad varieeruvad sõltuvalt sellest, millist infrastruktuuri pakkujat te valite kasutada:

 1. DigitalOcean: Plaanid ulatuvad 10 dollarit kuus kuni 80 dollarit kuus, RAM alates 1 GB-8 GB, protsessorid 1 tuumast 4 tuumani, mälu 25 GB kuni 160 GB ja ribalaius 1 TB kuni 5 TB.
 2. Linode: Plaanid ulatuvad 12 dollarit kuus kuni 90 dollarit kuus, RAM alates 1 GB-8 GB, protsessorid 1 tuumast 4 tuumani, mälu 20 GB kuni 96 GB ja ribalaius 1 TB kuni 4 TB.
 3. Vultr: Plaanid ulatuvad 11 dollarit kuus kuni 84 dollarit kuus, RAM alates 1 GB-8 GB, protsessorid 1 tuumast 4 tuumani, mälu 25 GB kuni 100 GB ja ribalaius 1 TB kuni 4 TB.
 4. Amazoni veebiteenused (AWS): Plaanid ulatuvad 85,17 dollarit kuus kuni 272,73 dollarit kuus, RAM alates 3,75–15 GB, vCPU vahemikus 1–4, mälu 4 GB kogu pardal ja ribalaius 2 GB kogu pardal.
 5. Google Computing Engine (GCE): Plaanid ulatuvad 73,62 dollarit kuus kuni 226,05 dollarit kuus, RAM alates 3,75 GB-16 GB, vCPU vahemikus 1-4, mälu 20 GB kogu pardal ja ribalaius 2 GB kogu pardal.Need on vaid esiletõstetud plaanid. Pakume ka lisaplaane.
 6. Need on vaid esile toodud plaanid. Samuti pakuvad nad lisaplaane ja kohandatud kavasid.

pilveinfrastruktuuri partneridPilveinfrastruktuuri partnerid, mida nad kasutavad

Pidage meeles, et need plaanid on makske nagu lähete. Millal iganes peate suurendama (või vähendama tagasi) saate, mis tähendab, et mida rohkem ribalaiust kasutate, seda rohkem maksate.

Lisaks on kõigis hostimiskavades ööpäevaringne ekspertide tugi, piiramatu rakenduste installimine, tasuta SSL-sertifikaadid ja tasuta saidi migratsioon.

Võite proovida mis tahes saadaolevat hostimiskava 3 päeva tasuta. Sealt edasi maksate lihtsalt maksma ja teid ei seostata kunagi mingisuguste lepingutega.

Haldaja WordPress Hosting

Väärib märkimist, et Cloudways pakub täielikult hallatud WordPressi hostimist.

hallatav WordPressi hostimine

Siiski on raske kindlaks teha, millised erinevused on tüüpilistel Cloudwaysi hostimisplaanidel ja WordPressi hostimiskavadel. Tegelikult ei viita miski hinnaerinevusele.

Jõudsin kontakti reaalajas vestluse kaudu et teada saada, kas funktsioonides või hinnas on erinevusi:

pilveteede vestlus 1pilveteede vestlus 2

Ütlen, et vastus oli minu päringule väga kiire. Olen siiski pisut segaduses, miks nad eraldavad iga CMSi erinevateks veebilehtedeks – WordPress, Magento, PHP, Laravel, Drupal, Joomla ja PrestaShop ning WooCommerce hosting – kui kõik on sama.

See pani mind sirvima palju teavet, mis tegelikkuses kõik kordus. See võib olla segane inimesele, kes üritab plaane võrrelda ja lõplikku otsust langetada.

Ja kui nende veebisaidi kasutajakogemus on see pettumust valmistav, võivad nad kasutamata jätta paljud võimalused, kuidas panna inimesi oma hostimisplaanidesse registreeruma, sest inimesed loobuvad oma saidist enne, kui saavad registreerumiseks piisavalt kaugele jõuda..

Korduma kippuvad küsimused

Siin on vastused kõige sagedamini esitatavatele küsimustele:

 1. Mis tüüpi hostimiskavad on saadaval? Pilvepõhine veebimajutus, kasutades ühte viiest saadaolevast infrastruktuuri pakkujast: DigitalOcean (DO), Linode, Vultr, Amazon Web Services (AWS) ja Google Computing Engine (GCE).
 2. Kus asuvad Cloudwaysi andmekeskused? Sõltuvalt sellest, millist pilveteenuse pakkujat valite, saate oma saidi andmeid hostida USA, Euroopa, Aasias või Lõuna-Ameerikas asuvates andmekeskustes. Andmekeskusi on 62, mis asuvad 15 riigis ja 33 linnas.
 3. Kas ma saan oma olemasoleva veebisaidi üle viia Cloudwaysi hostimisele? Jah, Cloudwaysi meeskond aitab teil oma olemasoleva saidi tasuta üle viia.
 4. Kas ma saan Cloudways abil üles ja alla skaleerida?? Vähendada saab ainult GCP ja AWS kasutamisel. Ülejäänud kolmel pilveteenuse pakkujal on vähendamise piirangud. Lahendusena saate oma saidi alati kloonida madalamasse spec-serverisse.
 5. Milliseid makseviise aktsepteeritakse? Cloudways aktsepteerib PayPali ja suuremaid krediitkaarte, nagu MasterCard, Visa ja American Express.
 6. Kuidas töötab tasuline maksmine?? See tähendab, et maksate ainult tarbitud ressursside eest. Nad võtavad teilt võlgnevusi, mis tähendab, et nad esitavad teile arve mis tahes kuu eest kasutatud teenuste eest järgmise kuu alguses. Puuduvad lukustuslepingud, nii et saate nende teenuseid vabalt kasutada ilma, et oleksite lepinguga seotud.
 7. Kas nad pakuvad sisseehitatud lehe ehitajat? Ei, Cloudways tegeleb ainult serveriressursside ja iga paketiga kaasnevate minimaalsete funktsioonidega, näiteks kiirus ja jõudlus, turvalisus ja klienditugi.
 8. Kas Cloudways on WordPressi saitide jaoks midagi kasulikku? Jah, nad on WordPressi saitide ja ajaveebide suurepärane hostimise pakkuja. Saate piiramatu arvu WordPressi installeerimisi, eelinstalleeritud WP-CLI, piiramatu arvu peatuspaiku ja Giti integratsiooni. Lisaks migreerivad nad teie olemasoleva saidi neile tasuta.
 9. Kas nad pakuvad FTP-juurdepääsu? Jah, saate SFTP või SSH abil juurdepääsu oma rakenduse failidele ja kaustadele ning neid värskendada.
 10. Aga spetsiaalne server ja IP? Iga server, mille te installite, on varustatud spetsiaalse pilvekeskkonna ja ühe eraldatud IP-aadressiga.
 11. Kas nad pakuvad tasuta varukoopiaid?? Jah, nad varundavad kõik teie rakenduse andmed ja nendega seotud andmebaasid tasuta.
 12. Kas e-posti hostimine on lisatud? Ei, see pole nii, kuid nad pakuvad e-posti teenuseid eraldi lisandmoodulina. E-posti kontode (postkastide) jaoks saate kasutada nende Rackspace’i e-posti lisandmoodulit (hind algab 1 dollarist kuus).
 13. Kuidas ma tean, millist pilveteenuse pakkujat valida? Ma ei tea, kas peaksin valima DigitalOcean, Vultr, Amazon Web Services (AWS) või Google Computing Engine (GCE)?
  • DigitalOcean on üks odavamaid pilvi, millel on suure jõudlusega SSD-põhine mäluseade. 8 andmekeskuse korral peaksite valima DigitalOcean, kui vajate taskukohast veebimajutajat, mille ribalaius on suur.
  • Vultr on kõige taskukohasemad pilveteenuse pakkujad, millel on enamus asukohti. Nad pakuvad SSD-salvestust ja peaaegu piiramatut ribalaiust 13 asukohas. Valige Vultr, kui odav hinnakujundus on teie jaoks võtmetegur.
  • Linode on saadaval laiade omadustega, soodsate hindadega. Linode garantii on 99,99% tööaeg, seda usaldavad üle 400 000 kliendi kogu maailmas. Valige Linode, kui soovite mastaapset hostimislahendust poodide ja kohandatud rakenduste jaoks.
  • Amazoni veebiteenused (AWS) pakub usaldusväärset infrastruktuuri. See pakub paindlikku, skaleeritavat ja konfigureeritavat ketta suurust ja ribalaiust 8 andmekeskusega 6 riigis. Valige AWS, kui hostite suurettevõtteid ja ressursimahukaid veebisaite.
  • Google Compute Engine (GCE) on võimas ja usaldusväärne pilvede hostimise infrastruktuur, millel on tõhus jõudlus ja mis on kaasas Google’i kaubamärgiga atraktiivse hinnaga 99,9% tööajaga. Valige GCE, kui hostite suurettevõtteid ja ressursimahukaid veebisaite.
 14. Kas neil on tasuta prooviversioon?? Jah, võite registreeruda 3-päevane tasuta prooviperiood (krediitkaarti pole vaja) ja prooviteenuse saamiseks pöörduda nende teenuse poole.

Kas ma soovitan Cloudways?

jah.

Sest lõppkokkuvõttes on Cloudways usaldusväärne ja taskukohane pilve majutamise võimalus iga veebisaidi omanikule, hoolimata oskuste tasemest või saidi tüübist.

Pilvepõhise platvormi tõttu saate seda kogeda lõõskav kiire kiirus, saidi optimaalne jõudlus ja tipptasemel turvalisus.

Kõik see on loodud selleks, et pakkuda teie saidi külastajatele parimat võimalikku kasutuskogemust ja hoida teie saidi andmed kaitstud pahatahtliku tegevuse eest.

Cloudways’i erinevused võivad algajate veebisaitide omanike jaoks algul pisut keeruliseks muuta. Seal on puudub traditsiooniline cPanel või Plesk, mitte kuidagi domeeninime registreerimiseks koos Cloudways’iga ja e-posti ei majutata tunnusjoon.

See lisab üldist võõrustamishinda ja muudab töö alustamise aktiivsemaks kui teised võrreldavad hostingu pakkujad täna turul.

Kui otsustate nendega minna, kaaluge enne registreerumist plusse ja miinuseid. Või kasutage ära 3-päevane tasuta prooviperiood et veenduda, kas neil on teie ettevõtte laiendamiseks ja hostimiskonto haldamiseks vajalikud funktsioonid.

Seejärel võtke aega dokumentatsiooni lugemiseks ja selle pilvepõhise platvormiga tutvumiseks, nii et te ei unustaks mõnda funktsiooni, mis selle ainulaadse hostimislahendusega kaasneb.

FTC avalikustamine: odavaima hinna saamiseks teenin komisjonitasu, kui otsustate registreeruda minu linkide kaudu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map