Огляд Servebolt

Важливий швидкий завантаження веб-сайту. Ви і всі інші це знаєте. Введіть Сервеболт. Повністю керований веб-хостинг з сильним акцентом на масштабованість, безпеку та постачальник або дивовижно швидкий веб-хостинг!


Служба веб-хостингу, яку ви використовуєте для свого веб-сайту, є найважливішим фактором, який визначає, наскільки швидко (або повільно) завантажуватиметься ваш веб-сайт. Цей огляд Servebolt дасть вам усе, що потрібно знати, перш ніж зареєструватися з цим керованим веб-хостом.

Тож якщо ви збираєтеся створити веб-сайт або перенести існуючий веб-сайт на новий веб-хост, ви можете змусити його швидко завантажуватися, правда! Оскільки час завантаження вашого веб-сайту впливає на досвід роботи користувачів, коефіцієнт конверсії та SEO.

Дослідження Google виявило, що показник відмов збільшується на 32%, коли час завантаження сторінки збільшується до 3 секунд; 90%, коли потрібно 5 секунд для завантаження; 106% протягом 6 секунд; і 123% протягом 10 секунд. Це означає, що у вас є лише кілька секунд, щоб переконати відвідувача вашого сайту залишитися на вашому веб-сайті.

Потужне рішення веб-хостингу, яке гарантує швидку швидкість веб-сайту Сервеболт. Філософію цієї веб-служби хостингу можна підсумувати в один рядок: “Не привозити вантажівку до перетягування”.

Що таке Сервебольт?

Servebolt – це керований хмарний хостинг-провайдер.

Кожен веб-сайт, розміщений на сервері Servebolt, працює від Bolt ™ ️, який є контейнером для вашого веб-сайту і включає всі налаштування, зберігання та технічне середовище.

Bolt ™ ️ – контейнер, відповідальний за розміщення вашого веб-сайту. Bolt ™ ️ визначає ваше сховище, настройки та технічне середовище. Компанія також пропонує інструменти командного рядка, підтримку SSL, SSH, Git та SFTP сертифікатів та неймовірно швидку базу даних.

що служитьболт

Ви використовуєте панель адміністратора для управління своїми болтами ™, які захищені за допомогою резервного копіювання. Servebolt – один з провідних хостинг-провайдерів за швидкістю та продуктивністю. Компанія була заснована як Раске Сідер Ерлендом та Гансом Крістіаном у 2014 році. Сервебольт тепер є глобальним з представництвами у Швеції, Норвегії та Нідерландах. Якщо у вас великий веб-сайт з великим вмістом і великим трафіком, це відмінний варіант.

servebolt cms типи

Хостинг-платформа Servebolt була спеціально розроблена для того, щоб ваш сайт WordPress працював надзвичайно швидко як на передньому, так і на задньому кінці. Ваші розробники заощадять цінний час завдяки панелі інструментів WP-Developers. Підтримується широкий спектр платформ CMS, включаючи:

Servebolt підтримує: WordPress, WooCommerce, CraftCommerce та CraftCMS, Pimcore, Magento, Laravel, Prestashop, X-Cart, Drupal, Invision Community

Поставте Сервебольт на випробування зі 100% безкоштовною пробною версією! Пересувати їх легко, і вони зроблять це за вас безкоштовно!

Швидкість подачі

Хмарна платформа Servebolt була створена для швидкості. Ви отримаєте максимум в шість разів більше швидкості, ніж у багатьох конкурентів Сервебольта. Проблеми зі швидкістю хостингу були вирішені комбінацією апаратного, програмного забезпечення та мереж. Servebolt Linux оптимізує швидкість процесора. Кожен процесор включає Hyperthreading. З цієї причини процесори дозволяють вам працювати швидше і одночасно над кількома завданнями. Ваша швидша мережа включає в себе Infiniband для швидкої передачі даних між мережевими комп’ютерами.

швидкість подачі болта

Сервеболт відповідає за розробку та підтримку своєї дистрибуції Linux. Всі рівні оптимізовані, щоб переконатися, що ви отримаєте максимальну швидкість у хмарі Servebolt. Виняткова швидкість є однією з ключових причин цього огляду Servebolt є відмінним. Крім того, компанія має власні версії PHP та MariaDB для покращення роботи вашого веб-сайту WordPress. Ваш пакет хостингу включає необмежену пропускну здатність.

що таке болти

У Servebolt є експертна команда, яка допоможе вам розширити масштаби та обробляти трафік вашого веб-сайту. Експерти допоможуть вам прийняти правильні рішення, щоб забезпечити найкращий досвід. Хмарні місця розміщені стратегічно, щоб переконатися, що у вас найменша затримка. Хмара Servebolt повністю вдається звільнити вашу команду для інших областей. Servebolt відмінний для розробників, простий у використанні, зручний у користуванні та ідеальний, якщо у вас немає досвіду.

 • Кеш WordPress
 • WordPress Multisite
 • Інтеграція Git
 • Балансування навантаження
 • Стиснення GZIP
 • Оптимізація зображень (для цього не потрібно завантажувати додаткові плагіни!)

Вибираючи план хостингу, ви можете вибрати Хмарний регіон, щоб забезпечити отримання максимально швидкої швидкості.

Поставте Сервебольт на випробування зі 100% безкоштовною пробною версією! Пересувати їх легко, і вони зроблять це за вас безкоштовно!

Пробіг та час простою

Ви вже знаєте, що простої негативно позначаються на вашій суті. Пробіг стає критичним, якщо ви заробляєте гроші, рекламуючи чи продаючи продукцію через свій веб-сайт. Якщо ви не знаєте своїх поточних норм безперервної роботи, Servebolt надає безкоштовний інструмент для перевірки часу роботи. Темпи безвідмовної роботи Сервебольта є винятковими. В середньому за кілька місяців 100 відсотків. Середньорічний показник за 2019 рік становив 99,99 відсотка. Щоб переконатися, що ви досягаєте оптимального потенціалу прибутку, ваш сайт потребує найкращого можливого безперервного часу.

Безпека Servebolt

До безпеки дуже серйозно ставиться Сервебольт. З цієї причини вся платформа була створена, використовуючи найвищий рівень передової безпеки. Вам ніколи не потрібно буде турбуватися про безпеку з Servebolt. AppArmor використовується для захисту кожного окремого сервера. Компанія також застосувала численні додаткові заходи для забезпечення максимальної безпеки. Монітори Servebolt для будь-яких питань 24/7. Компанія постійно виправляє та модернізує, використовуючи всі останні оновлення для безпеки.

Сервебольт і Cloudfare є офіційними партнерами. Сервебольт також створив партнерські стосунки з додатковими компаніями, в тому числі Blix Solutions контролювати весь трафік, отриманий сервером. Будь-яка шкідлива діяльність блокується до того, як завдано вашій компанії будь-якої шкоди. Вам буде надано ряд сертифікатів SSL. Ваші фактичні сертифікати залежать від складності ваших вимог. Сертифікати включають:

 • Усі домени (включаючи постановку, тестування) отримують безкоштовний SSL.
 • Давайте сертифікати шифрування безкоштовні.
 • Самопідписані сертифікати SSL безкоштовні.
 • Проксі CDN отримують SSL.

Поставте Сервебольт на випробування зі 100% безкоштовною пробною версією! Пересувати їх легко, і вони зроблять це за вас безкоштовно!

Плюси і мінуси Servebolt

Плюси Servebolt

 • Супершвидкий веб-хостинг.
 • Безкоштовна міграція сайту (навіть для пробних облікових записів).
 • 99,9% гарантії тривалості роботи.
 • Спеціальний стек Linux.
 • Не потрібно Memcached або Redis.
 • Ви вибираєте свою PHP-версію.
 • Ваші резервні копії зберігаються протягом 30 днів.
 • Щодня створюйте резервні копії.
 • Кешування на основі сервера.
 • Спеціальна панель управління.

Мінуси Сервеболта

 • Не дешево. Набагато дорожче, ніж інші керовані хостинг-провайдери, такі як WP Engine і Kinsta.

Плани Servebolt

Сервебольт пропонує широкий спектр планів на вибір, усі включають безкоштовну пробну версію. Вибираючи план, важливо визначити розмір вашого веб-сайту та перегляди сторінок, які він отримує (або, як очікується, отримає). Це може заощадити багато грошей, особливо при виборі Servebolt в якості веб-хостингу.

Якщо ви запускаєте невеликий веб-сайт WordPress, який не потребує такої великої кількості пам’яті, краще дотримуватися одного з нижчих планів високої продуктивності. Якщо ви користуєтеся більшим веб-сайтом, який потребує більшої кількості ресурсів для людей та серверів, а також потребує зростаючих потреб у трафіку та послугах, плани корпорації «Сервебольт» пропонують більшу кількість пам’яті та навіть індивідуальний план за вартістю ваших потреб..

Цінові плани на сервебольт

Поставте Сервебольт на випробування зі 100% безкоштовною пробною версією! Пересувати їх легко, і вони зроблять це за вас безкоштовно!

 • Вступ: Ваша вартість становить 39 доларів США на місяць для 1 веб-сайту, 1 Гб пам’яті та максимум 250 КК переглядів сторінок.
 • Надзвичайно малий: Ваша вартість становить 69 доларів США на місяць для 1 веб-сайту, 2 Гб пам’яті та максимум 400 К переглядів сторінок.
 • Стартер: Ваша вартість 99 доларів на місяць для трьох веб-сайтів, 4 Гб пам’яті та максимум один мільйон переглядів сторінок.
 • Невеликий: Ваша вартість становить 189 доларів на місяць для трьох веб-сайтів, 8 Гб пам’яті та максимум один мільйон переглядів сторінок.
 • Середній: Ваша вартість становить 349 доларів США на місяць для 5 веб-сайтів, 16 Гб пам’яті та максимум один мільйон переглядів сторінок.
 • Великий: Ваша вартість становить 549 доларів на місяць для 7 веб-сайтів, 32 Гб пам’яті та максимум один мільйон переглядів сторінок.
 • XL: Ваша вартість – 749 доларів США на місяць для 15 веб-сайтів, 64 Гб пам’яті та максимум два мільйони переглядів сторінок.
 • XXL: Ваша вартість – 1409 доларів на місяць для 20 веб-сайтів, 128 ГБ пам’яті та максимум два мільйони переглядів сторінок.

Ви можете скористатися безкоштовною пробною версією для створення тестових болтів ™ ️, щоб визначити, як працює Servebolt. Пропонуються стартапи Програма запуску раннього етапу, яка надає вам наполовину плани хостингу Servebolt на один рік, а також безкоштовний огляд продуктивності.

Огляд Servebolt: Підсумок

servebolt огляд

Servebolt перебуває на наступному рівні високоефективного керованого веб-хостингу. Перемістіться на Servebolt або просто спробуйте безкоштовно, і відчуйте швидкість завантаження, якої ви ніколи не бачили.

Сервебольт пропонує відмінні швидкості, чудове обслуговування клієнтів та найсучаснішу безпеку. Незважаючи на більш високу вартість (це не SiteGround або Bluehost з спільним хостингом), інвестиція коштує грошей, оскільки хостинг є винятковим. Цей огляд Servebolt рекомендує принаймні спробувати послугу.

Поставте Сервебольт на випробування зі 100% безкоштовною пробною версією! Пересувати їх легко, і вони зроблять це за вас безкоштовно!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map