Огляд HostPapa

Як власника малого бізнесу, може бути важко знайти потрібного постачальника веб-хостингу. HostPapa відрізняє себе від інших веб-хостів своїм доброзичливим хостингом для початківців для малого бізнесу та початківців.


Намагаючись допомогти малому бізнесу, який шукає надійного хостинг-провайдера, я націлився показати вам внески та виходи веб-хостингу, розроблені для того, щоб допомогти вашому малому бізнесу досягти успіху: ХостПапа.

HostPapa пропонує доступне ціноутворення на веб-хостингові плани для початківців та сайтів малого бізнесу з планами, які включають безкоштовне доменне ім’я, необмежену пропускну здатність і простір дисків та безкоштовну SSL & CloudFlare CDN.

Тут я погляну на Найважливіші особливості HostPapa, що їх плюси і мінуси є і які їх плани та ціни схожі. Закінчивши читати це, ви дізнаєтесь, чи це правильний (або неправильний) веб-хостинг для вас.

Зареєструйтесь за цим посиланням, і ви отримаєте 58% знижка на спеціальну угоду – розміщення вашого веб-сайту від $ 3,36 / місяць

Про що ви дізнаєтесь у цьому огляді

 1. Плюси

У першому розділі цього огляду HostPapa я розповім про те, що .

 1. Мінуси

Але є й негативи. У цьому розділі я висвітлюю, що саме .

 1. Плани хостингу & ціни

У цьому розділі я переглядаю та які особливості кожного плану.

 1. Чи рекомендую я HostPapa.com?

Нарешті, тут я вам скажу, якщо я думаю, чи вам краще зареєструватися з конкурентом.

огляд hostpapa

Заснована понад десять років тому, HostPapa зазнав значного зростання з того часу. І хоча вони, безумовно, не позбавлені своїх недоліків, вони мають репутацію таких речей, як екологічність, виняткове обслуговування клієнтів та набір інструментів, ідеальних для початківців власників бізнесу.

Отже, почнемо з цього огляду HostPapa чи ми.

Плюси HostPapa

Як я вже нещодавно згадував, HostPapa робить щось правильно, щоб за такий короткий проміжок часу пережити таке зростання популярності. Насправді, припускають, що вони майже приймають півмільйона веб-сайтів лише в США та Канаді.

Отже, давайте подивимось, що робить їх такими чудовими, і чому деякі люди вибирають їх серед усіх інших хостинг-провайдерів на ринку.

1. Швидкість

Чим швидше ваш веб-сайт завантажується, тим краще. Дослідження показало, що більшість відвідувачів сайту відмовляться від вашого веб-сайту, якщо він не завантажується протягом 2 секунд або менше.

HostPapa вклав кошти в новітню швидкісну технологію, щоб забезпечити швидке завантаження веб-сторінок:

 • Твердотільні накопичувачі. Файли та бази даних вашого сайту зберігаються на жорстких дисках, які швидше, ніж на жорсткому диску (жорсткі диски).
 • Швидкі сервери. Коли відвідувач сайту натискає ваш веб-сайт, веб-сервери та сервери баз даних доставляють вміст у 50 разів швидше.
 • Вбудований керінг. HostPapa використовує Cachewall, який оптимізує, захищає та покращує час відгуку вашого веб-сайту.
 • Мережа доставки вмісту. HostPapa оснащений CDN на базі CloudFlare, щоб кешувати ваш вміст і швидко доставляти його відвідувачам сайту.
 • PHP7. HostPapa гарантує, що ви також користуєтесь останніми технологіями на своєму веб-сайті.

Наскільки швидко завантажується HostPapa?

Я вирішив перевірити навантаження. Я створив тестовий веб-сайт, розміщений на HostPapa (у плані WP Starter), а потім встановив на ньому WordPress і використав тему «Двадцять сімнадцять»..

рахунок hostpapa

Тестовий сайт вийшов з коробки відносно швидко, 1 секунда, розмір сторінки 211 кбіт та 17 запитів.

час завантаження hostpapa

Непогано .. але стає краще.

HostPapa вже використовує вбудований кешування це увімкнено за замовчуванням, тому немає налаштувань для редагування, але є спосіб трохи оптимізувати швидкість стискання певних типів файлів MIME.

Увійдіть до cPanel та знайдіть розділ програмного забезпечення.

розділ програмного забезпечення cpanel

У налаштуваннях Оптимізувати веб-сайт ви можете оптимізувати продуктивність свого веб-сайту, налаштувавши спосіб обробки Apache запитів. Стисніть текстовий / html-текст / звичайний та текстовий / XML-типів MIME та натисніть налаштування оновлення.

cpanel оптимізувати веб-сайт

Тим самим час моєго тестового завантаження значно покращився, з 1 секунди до 0,9 секунди.

швидкість сторінки hostpapa

Щоб ще більше прискорити роботу, я пішов і встановив безкоштовний плагін WordPress під назвою Автоматично оптимізувати і я просто включив налаштування за замовчуванням.

автоматично оптимізувати плагін

Це ще більше покращило завантаження, знизившись до 0,8 секунди та зменшивши загальний розмір сторінки до всього 197 кб, а кількість запитів зменшилось до 12.

швидке завантаження сторінки hostpapa

Сайти WordPress, розміщені на HostPapa, завантажуватимуться досить швидко, і я показав вам два простих прийоми, якими ви можете скористатися, щоб ще більше прискорити роботу..

2. Цілодобова підтримка

HostPapa не просто надає зоряну підтримку, як це роблять сьогодні багато інших хостинг-провайдерів. Ні, натомість вони йдуть вище та далі, щоб відстояти себе від решти змагань.

Погляньте, що вони пропонують кожному клієнту:

 • Обширна база знань. Знайдіть легкі для розуміння посібники та навчальні посібники, якщо ви хочете трохи допомогти собі. Розділений на такі категорії, як хостинг, електронна пошта та домени, ви завжди можете знайти саме те, що шукаєте.
 • Відеоуроки. Якщо ви більше візуальна людина і вважаєте за краще дотримуватися відеоуроків, це саме місце для вас. Дізнайтеся, як використовувати кожну функцію, яку пропонує HostPapa, і перегляньте покроковий вміст підручника.
 • Чат в прямому ефірі. Поговоріть із реальною людиною в прямому ефірі з проблемою, з якою у вас зараз є, використовуючи функцію чату 24/7 живого чату HostPapa.
 • Інформаційна панель HostPapa. Керуйте своїм обліковим записом HostPapa за допомогою інтуїтивної панелі інструментів. Увійдіть, використовуючи свою сторінку входу, Facebook, Google або навіть Twitter. Робіть покупки, переглядайте платіжну інформацію та навіть друкуйте рахунки-фактури для власних записів.
 • Підтримка квитків. Надішліть квитки на підтримку або перевірте стан існуючих через свою панель інструментів HostPapa.
 • Експерти HostPapa. Приєднуйтесь до їх щотижневого вебінару, або навіть заплануйте 30-хвилинне тренування один на один із представником служби підтримки експертів (БЕЗКОШТОВНО!).

Як додатковий бонус, HostPapa також робить доступ до статусу мережі простим, тому ви завжди знаєте, що відбувається.

Стан мережі

Перегляньте стан веб-хостингу та електронних служб, хостингу DNS, серверів Linux і навіть системи виставлення рахунків та підтримки. Не кажучи вже про те, чи є у них вирішені якісь поточні проблеми та чи є заплановане технічне обслуговування, яке може порушити ваше обслуговування.

І якщо цього недостатньо, знайте, що HostPapa перекладає вміст свого веб-сайту на англійську, французьку, іспанську та німецьку мови, що обслуговує їх зростаючу міжнародну клієнтську базу.

база знань

І отримайте це: ви не тільки можете читати вміст сайту HostPapa на кількох мовах, ви також можете отримувати чат та підтримку по телефону на декількох мовах..

3. Високобезпечні центри даних

HostPapa має надійна хостингова інфраструктура та дотримується найвищих стандартів щодо забезпечення їх центрів обробки даних.

Наприклад, очікуйте, що на всіх серверах HostPapa будуть встановлені такі функції безпеки:

 • Клімат і контроль температури
 • Підняті приміщення підлоги
 • Захист від несправностей
 • Системи пожежогасіння
 • Системи виявлення води
 • Джерело безперебійного живлення (ДБЖ)
 • У режимі очікування та надмірної генерації електроенергії
 • Дизельні резервні генератори

Продукти Intel Server живлять усе обладнання HostPapa та повнофункціональну мережу, що працює на Cisco, забезпечує безпеку даних вашого веб-сайту.

4. Вражаючий час

Команда на HostPapa хочу надати вам 100% гарантію безперервного часу. Але приємно в тому, що вони розуміють, що через налаштування спільного хостингу це не лише нереально, це неправильно обіцяти.

Адже потрібно лише один веб-сайт на спільному сервері, щоб кинути все в хаос. Будь то порушення безпеки, надмірне використання ресурсів або величезний сплеск трафіку, правда, сервери спільного розміщення час від часу знижуватимуться.

Однак, HostPapa гарантує 99,9% тривалості роботи.

І якщо протягом перших 30 днів розміщення вашого веб-сайту HostPapa ви зовсім незадоволені, ви можете отримати повне повернення коштів (за вирахуванням будь-яких платежів за реєстрацію та реєстрацію доменних імен).

5. Інструменти для малого бізнесу

Пам’ятаєте, коли я сказав, що HostPapa обслуговує малий бізнес? Ну, намагаючись зрозуміти, наскільки це правда, я вивчив усі функції, які вони пропонують клієнтам, які можуть бути корисними власникам малого бізнесу..

І ось що я придумав:

Доменні імена

Недорогі доменні імена

Запустіть швидкий пошук доменних імен за допомогою інструмента власного доменного імені HostPapa. Виберіть із класичних закінчень доменних імен або виберіть більш унікальну, наприклад, .guru або .club. У будь-якому випадку, ви можете вибрати справді видатне доменне ім’я, яке буде основою вашого нового веб-сайту в кінотеатрі.

І якщо ви випадково зареєструєтесь на хостингу HostPapa, ви можете безкоштовно зареєструвати нове класне доменне ім’я протягом першого року служби.

Рішення електронною поштою

Рішення електронної пошти HostPapa

Електронна пошта має вирішальне значення для успіху вашого малого та середнього бізнесу. На щастя, у HostPapa є безліч електронних електронних рішень, з яких можна вибрати:

 • Основна електронна пошта що має професійну особу, використовуючи ім’я вашого підприємства
 • Розширений електронний лист що постачається з більш зручними для мобільних пристроїв функціями безпеки
 • Електронна пошта Office 365 що поставляється з Microsoft Office, і жодна вартість управління
 • G Suite електронною поштою, разом із інструментами продуктивності та зберіганням в Інтернеті, знову ж таки, без додаткових витрат

SSL сертифікати

SSL сертифікати

Давайте включено для шифрування SSL сертифікат безкоштовно. SSL сертифікат Premium Wildcard є не пропонується безкоштовно, HostPapa має кілька надійних сертифікатів SSL для вашого зростаючого сайту. Оскільки безпека даних вашого веб-сайту, а ще важливіше даних відвідувачів вашого веб-сайту, важлива для вашої репутації, ви можете поглянути на придбання SSL-сертифіката у вашого постачальника хостингу.

Якщо ви інвестуєте в SSL-сертифікати HostPapa, вам сподобається:

 • 256-бітове шифрування даних
 • Негайне та автоматичне встановлення
 • 99% сумісність браузера

Нарешті, ви зможете відобразити печатку, що може натискати, що містить інформацію вашого сертифікату SSL для відвідувачів сайту, що додає довіру до вашого сайту та робить вас надійним.

Доставка контентної мережі (CDN)

Хмарний простір CDN

Всі плани хостингу HostPapa Business та Business Pro поставляються разом безкоштовні послуги Cloudflare CDN щоб швидше, ніж будь-коли, доставляти вміст вашого веб-сайту світовій аудиторії.

Максимально збільшуйте час роботи вашого сайту, врівноважуючи завантаження сервера, підвищуючи швидкість та ефективність сайту та навіть насолоджуйтесь додатковою безпекою від хакерів та інших загроз безпеці. Крім того, підберіть аналітику, яка допоможе вам побачити, звідки надходить трафік, щоб ви могли відслідковувати потенційні загрози.

Автоматичне резервне копіювання веб-сайтів

Безкоштовні резервні копії веб-сайтів

Немає нічого гіршого, ніж вкласти багато наполегливої ​​роботи в побудову інтернет-бізнесу, лише знищити його через збій сервера, хакер або іншу несправність сайту.

Ось чому HostPapa вступає та надає своїм клієнтам автоматичне щоденне резервне копіювання сайту:

 • Виберіть із 7 різних точок відновлення
 • Дані зберігаються в окремих місцях для додаткового захисту
 • Основні плани містять до 1 ГБ резервного простору (доступний додатковий простір)
 • Створіть резервні копії файлів, бази даних та електронних листів свого сайту

Мати на увазі, це преміальна послуга.

6. Конструктор веб-сайтів

Створити веб-сайт ніколи не було простіше, використовуючи ексклюзивний веб-сайт HostPapa Builder.

Використовувати перетягнути & падіння веб-сторінок, вибирайте з сотень заздалегідь розроблених шаблонів і навіть будуйте магазин електронної комерції, щоб продавати або фізичні, або цифрові продукти та послуги (або обидва!).

Веб-сайт Builder

Ось деякі основні функції, які ви можете очікувати, використовуючи розробник веб-сайтів HostPapa:

 • Легке налаштування всіх елементів сайту, включаючи кольорові схеми, шрифти та зображення
 • Мобільний адаптивний дизайн для всіх пристроїв розміру
 • Налаштування HTML, JS та CSS, якщо у вас є набір навичок (хоча це не потрібно)
 • Інтегровані значки соціальних ресурсів та контактні форми
 • SEO оптимізація для кращого рейтингу пошуку
 • Можливість публікації у Facebook
 • Режим попереднього перегляду для настільних та мобільних пристроїв

Веб-сайт HostPapa Builder

Створюючи веб-сайт HostPapa, ви можете опублікувати веб-сайт професійного вигляду за лічені хвилини, не знаючи коду.

7. Зелений хостинг

HostPapa пишається тим, що є однією з перших хостинг-компаній, яка заявила, що стане зеленою, щоб допомогти світові, в якому ми живемо.

Вони сприяють розвитку та використання вітрової та сонячної енергії шляхом придбання зелених енергетичних сертифікатів. Це допоможе компенсувати потужність, яка використовується як у своїх центрах обробки даних, так і в офісах.

HostPapa не використовує нічого, крім 100% відновлюваної енергії Зеленого тегу, що надходить із різних джерел у США та Канаді. Роблячи це, вони не тільки зменшують власний слід вуглецю, але сподіваються залучити більше людей на борт із використанням чистої енергії та намагаються зменшити свій відбиток і на Землі.

Ви можете додати банери на свій веб-сайт, щоб відвідувачі сайту знали, що ви робите свою участь, використовуючи зелений веб-хостинг.

Зелені енергетичні банери

Додайте повний банер, половину банера або навіть невеликий прямокутник, щоб доповнити дизайн вашого веб-сайту.

Мінуси HostPapa

Тепер, коли ви добре розумієте, що може запропонувати клієнтам HostPapa, саме час ознайомитись з деякими недоліками, щоб ви могли прийняти найінформованіше рішення, коли справа стосується вибору хостинг-провайдера.

1. Дорогі плати за оновлення

На перший погляд, HostPapa здається дуже економічно вигідним хостинг-провайдером, тим більше, що це зелений веб-хостинг, який може значно підняти ціни.

Крім того, для хостинг-провайдерів прийнято винятково низькі ціни на реєстрацію, щоб заохотити більше людей почати користуватися ними. Потім, після року задовільного обслуговування, хостинг-провайдер потім піднімає щомісячні ціни і сподівається, що більшість людей поновиться.

Зрештою, ніхто не хоче змінювати веб-хостів щороку, особливо коли вони задоволені послугою.

Однак, підвищення цін на оновлення може бути несподіваним та спричинити серйозний шок з наклейкою. І, на жаль, саме це робить HostPapa.

Дорогі ціни на оновлення

Знайдіть, що вам доведеться інвестувати у довгостроковий контракт, щоб отримати низьку вступну ціну, і націнка на поновлення є значною.

2. Відсутні функції

Початковий набір функцій HostPapa здається сильним для власників малого бізнесу. Однак я відчуваю, що їм не вистачає деяких ключових речей:

 • Їх гарантія повернення грошей 30 днів виявляється коротшим порівняно з конкуренцією, яка пропонує 60 або навіть 90-денні гарантії повернення грошей
 • Автоматичне резервне копіювання – преміальна послуга як для початкових, так і для бізнес-хостингових планів, що знову ж таки не схоже на конкуренцію, де як мінімум щотижневі резервні копії пропонуються як частина хостинг-плану
 • Хоча вони претендують на міжнародну хостингову компанію, компанія Розташування центрів обробки даних досить обмежене (навіть якщо це стосується служб CDN, це може вплинути на швидкість веб-сайтів, які географічно далеко). Якщо ви знаходитесь за межами США чи Канади то HostPapa – не самий ідеальний веб-хост.

Плани хостингу HostPapa

HostPapa пропонує багато планів хостингу, таких як Хостинг VPS та реселлерів. Це сказав, я погляну на їх спільні та WordPress хостинг плани тож у вас є гарна ідея, чого очікувати, коли ви зареєструєтесь, щоб використовувати хостинг HostPapa.

Спільний хостинг

HostPapa поділився хостингом, який чудово підходить для тих, хто тільки починає, або тих, хто має мінімальний трафік, що надходить на їх веб-сайти.

Плани спільного хостингу HostPapa

Залежно від вибраного рівня ви отримаєте такі функції, як:

 • Кілька необмежених розміщених сайтів
 • Необмежений простір на диску і пропускну здатність
 • Безкоштовна реєстрація доменного імені
 • Цілодобова підтримка
 • Безкоштовно шифруємо SSL, Cloudflare CDN та передачу веб-сайтів
 • 99% тривалості роботи
 • Підвищення продуктивності та безпеки
 • Сервери CloudLinux
 • І набагато більше

Ви також отримаєте доступ до розробника веб-сайтів HostPapa, керування cPanel, інструменту Softaculous для інтеграції додатків і навіть безкоштовного тренінгу один на один.

Розміщений хостинг HostPapa коливається від $ 3,95 / місяць до 12,95 $ на місяць залежно від того, який план ви обрали.

The Бізнес Pro план це найдорожчий план, але він вартий додаткових витрат, оскільки він постачається з підвищеною продуктивністю, безпекою та швидкістю.

Він оснащений ракетними швидкими преміальними серверами (3-кратна продуктивність сервера) та подвоює оперативну пам’ять та місце на жорсткому диску.

Особливості:

 • Швидші сервери
 • 300% підвищення продуктивності
 • Менше облікових записів на сервері
 • В 4 рази більше ресурсів процесора та MYSQL
 • Преміальний підстановочний код SSL
 • Автоматизоване резервне копіювання веб-сайту
 • Виявлення SiteLock
 • Конфіденційність доменного імені

WordPress хостинг

Хостинг WordPress хостингу

HostPapa також пропонує WordPress хостинг що задовольняє тих, хто вирішить використовувати популярну систему управління вмістом WordPress.

І хоча більшість функцій відображають те, що пропонується у спільних планах хостингу, ви також можете очікувати таких додаткових функцій хостингу:

 • Автоматично встановлена ​​WordPress (дуже зручна для початківців)
 • Кешування WordPress
 • Безкоштовна передача WordPress сайту
 • Розширені SSD-накопичувачі
 • 24/7 експертна підтримка WordPress
 • Вбудований плагін для оптимізації SEO (Yoast SEO)
 • Автоматичні оновлення ядра WordPress

Коли я тестував раз завантаження сторінки HostPapa, я спробував це на їхньому програмі WP Starter.

Плани хостингу WordPress незначно відрізняються, коли мова йде про ціну: 3,95 дол. На місяць, 5,95 дол. На місяць та 12,95 дол. США на місяць, знову лише тоді, коли ви інвестуєте у довгострокові контракти.

Як і у спільних планах вище, я рекомендую то WP Business Pro план. Так, це найдорожчий план, але він оснащений підвищеною продуктивністю, безпекою та швидкістю. Ви отримаєте ракетно-швидкі преміум-сервери (3-кратна продуктивність сервера) та подвоїте оперативну пам’ять та провід на жорсткому диску.

Особливості:

 • Швидші сервери
 • 300% підвищення продуктивності
 • Менше облікових записів на сервері
 • В 4 рази більше ресурсів процесора та MYSQL
 • Преміальний підстановочний код SSL
 • Автоматизоване резервне копіювання веб-сайту
 • Виявлення SiteLock
 • Конфіденційність доменного імені

Часті запитання

Ось відповіді на деякі найчастіші запитання:

 1. Що таке HostPapa? HostPapa – це канадська приватна веб-хостинг-компанія, яка надає хостинг для спільного використання, реселлерів, VPS та WordPress. Їх офіційний веб-сайт – www.hostpapa.com. Детальніше читайте на їхній сторінці у Вікіпедії.
 2. Яка панель управління використовується? Найпоширеніший cPanel.
 3. Швидко завантажуватиметься мій веб-сайт? Більшість планів хостингу мають доступ до безкоштовних служб CDN Cloudflare, що сприяє підвищенню швидкості та продуктивності сайту. Якщо ви використовуєте хостинг WordPress, ви також отримаєте вбудоване рішення для кешування WordPress для швидкої доставки статичних файлів відвідувачам сайту.
 4. Що станеться, якщо мій сайт опуститься нижче 99,9% гарантії? Ознайомившись із веб-сайтом та Умовами надання послуг, я, здається, ніде не можу знайти адреси, які б отримували кредит за час простою. Натомість HostPapa покладається на свої твердження, що вони постійно підтримуватимуть 99,9% часу роботи.
 5. Чи є безкоштовний сертифікат SSL? Так, хоча для придбання доступні декілька вдосконалених сертифікатів SSL, кожен план хостингу може отримати безкоштовний сертифікат шифрування SSL Let’s Encrypt SSL, що чудово підходить для власників малого бізнесу, які приймають оплату на своєму сайті.
 6. Чи є вбудований інструмент маркетингу? Так, ви можете використовувати розробник веб-сайтів HostPapa для інтеграції соціального обміну на своєму веб-сайті, оптимізації свого сайту для SEO та вищого рейтингу пошуку та навіть спільної роботи з Google Analytics, щоб ви могли відстежувати, звідки беруться відвідувачі сайту та що вони роблять колись у вашій мережі веб-сайт.

Чи рекомендую я HostPapa?

Зрештою, HostPapa – це надійне рішення для веб-хостингу для тих, кому потрібно щось трохи більше для початківців. Це також добре для тих, хто є ведення малого бізнесу. Набір функцій достатньо великий, щоб виконати роботу, але не переважає тих, хто просто не потребує такої великої кількості.

Однак якщо ви почнете помічати масштаб малого бізнесу, ви знайдете наявні ресурси, можливо, не зможете задовольнити ваші потреби найкращим чином. Однак у вас буде безпечний сайт, який підтримує вражаючий час роботи. Не кажучи вже про те, що ви зможете почувати себе добре з приводу того, що ви зменшуєте свій власний вуглецевий слід, використовуючи зелений веб-хостинг.

Якщо ви вирішили використовувати HostPapa для своїх хостингових потреб, переконайтесь, що заздалегідь вивчіть свій бюджет, оскільки в кожному плану є деякі сумнівні збори. Вам також доведеться переконатись у тому, щоб хостин ходити, тому що у вас є лише 30 днів, щоб вирішити, хочете ви зберегти їх чи ні (якщо ви хочете повернути кошти).

Якщо HostPapa звучить як постачальник веб-хостингів, який ви хочете перевірити, перейдіть на їхній веб-сайт, подивіться, що вони можуть запропонувати, і переконайтеся, що вони мають функції хостингу, необхідні для успішного запуску веб-сайту вашого малого бізнесу..

Зареєструйтесь за цим посиланням, і ви отримаєте 58% знижка на спеціальну угоду – розміщення вашого веб-сайту від $ 3,36 на місяць

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map